بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

22-29 اردیبهشت - رم، ایتالیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات مسترز رم چه کسی خواهد بود ؟؟؟
نواک جوکوویچ 14 13.21%
راجر فدرر 46 43.40%
اندی ماری 1 0.94%
داوید فرر 0 0%
رافائل نادال 43 40.57%
تنیسورهای دیگر 2 1.89%
رأی دهندگان: 106. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-19-2013, 09:48 AM   #181
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
رافا! ... هوا نکن رو بکهند آقامون
پیمی یک درصد فک کن این کارو نکنه !!!
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2013, 09:59 AM   #182
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
سروش عزیز خدمتتون عارضم , منظور من این بود ک تماشای بازی فدال از نظر تکنیکی و تاکتیکی چنان زیباس ک با بازیهای رودروی اندی و نواک ک فقط ب دنبال توپ رد کردن از تور هستن و شاهد اون رالی های ملال اور 50وخرده ای هستیم چیز دیگه ای نداره.

منم ک گفتم شما از 2005 تنیس میدیدین یا ن, واسه این بود ک بدونم چطور میتونین بازیهای زیبای فدال
-فارغ از نتیجه حاصله-(ب غیر از چند مورد مثه ایندین ولز2013و RG2008), رو با این دو قیاس کنید.

پیشنهاد میکنم فداله RG2005 را ببینید و از تماشای بازی لذت ببرین
میشه به غیر از بازی 2005 رولند و 2007 ویمبلدون بازی دیگه ای بهم معرفی کنی که از نظر کیفیت واقعا بالا باشه؟ البته رولند 2005 که 3.1 نادال برد پس کیفیت و هیجانی به اون صورت نداشته. ولی ویمبلدون 2007 رو قبول دارم بازی خوبی بود.
من هم به شما پیشنهاد میکنم بازی ماری و جوکوویچ در نیمه نهایی استرالیا 2012 رو تماشا کنی و همچنین یو اس اپن 2012. اونوقت اگه از تنیس چیزی بفهمی به این پی خواهی برد که حداقل بازی ماری و جوکوویچ برندشون از قبل مثل نادال و فدرر مشخص نیست و دیدن بازیشون چون معمولا به ست اخر کشیده میشه لذت بخش تر از بازیهای نادال و فدرر که یک طرفست است. من دارم در مورد بازیهای این 4تا در گرند اسلم ها صحبت میکنم. نه بارکلیز که نادال خودش از عمد به راجر میبازه.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-19-2013, 10:02 AM   #183
saRAfa
Rafa's Fan

آواتار saRAfa

پستها: 282
سپاس: 2,061
در 275 پست 1,296 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA*****Vica

راجر تو این تورنمت بهتر از اونی بوده که بشه راحت بازی رو پیش بینی کرد.به نظر من راجر دارای ثبات بهتری نسبت به رافا بوده.
اگه بازی که جلو رافا می کنه شبیه بازیش با یانوویچ یا سیمون باشه کار رافا آسون نخواهد بود مخصوصا رافایی که در این تورنمنت ثبات خوبی نداشته و تو یه بازی مانند بازی با بردیچ فوق العاده و تو بازی با گولبیس خیلی بد بوده.
ولی در کل امیدوارم هم روز خوبی هم برا رافا هم برا راجر باشه تا شاهد یک فدال رویایی باشیم
saRAfa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saRAfa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2013, 10:23 AM   #184
peRFect
Member

آواتار peRFect

پستها: 78
سپاس: 114
در 53 پست 279 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER. MILOS ROANIC. MARTIN DEL POTRO. JOHN ISNER. TSONGA. MARIA SHARAPOVA. ARAVANE REZAEI.

در حال حاضر انگیزه ای که راجر برای پیروزی در این مسابقه مخصوصا" توی یک بازی فینال که برای جام هست و هر کی ببره جام رو میگیره بیشتر از رافا هست.میتونه نوید بخش یه بازی زیبا از هر دو طرف باشه و شانس پیروزی راجر رو با توجه به اون انگیزه افزایش بده...
چون همین عامل باعث میشه تا راجر یه بازی زیبا انجام بده و ارور های کمتری بده که خوب این میتونه برای رافا مشکل ساز باشه..
به هر حال به نظر من شانس قهرمانی راجر بیشتر از نادال هست..
واز طرفی با توجه به نزدیک بودن مسابقات فرانسه و مصدومیت نادال. نادال نمیتونه خیلی به خودش فشار بیاره توی این بازی.
peRFect آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی peRFect به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2013, 10:38 AM   #185
pegi.rafa
Junior Member

آواتار pegi.rafa

پستها: 15
سپاس: 54
در 13 پست 101 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

یه سوالی برای من وجود داره،اون دسته از دوستانی که مدام تکرار می کنن رافا مصدومه و حالش خوب نیست و ... میشه بگن اگه رافا اوکی نیست این 5 تا کاپ اخیرو (که امشب ایشالاه میشه 6تا) چه طور بدست آورده؟!؟!؟!؟!؟ کلا برام سواله دعوا ندارماااا ،به نظر من که با امادگی کامل برگشته.

pegi.rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pegi.rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2013, 10:40 AM   #186
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
عادل الشطی گفت دیگه من از رولند میام . یعنی فردا گزارش نمیکنه.
مطمئنی مانی جان ؟؟؟ فینال مادرید رو عادل الشطی گزارش کرد و همین بازی نادال - بردیچ رو هم همینطور . به احتمال زیاد امروز گزارشگر باشه . چون واسه فینال انگلیسی نمیذارن و دو نوع گزارش عربی میذارن که معمولا یک نفرش عادل الشطیه .
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2013, 10:53 AM   #187
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

Another FEDAL # I Can't Wait

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2013, 11:20 AM   #188
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs down

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها

دوستانی که میگن بازیهای ماری و جوکوویچ به پای بازیهای رافا و راجر نمیرسه میشه یک توضیحی بدن که فردا فاینال چه جذابیتی داره وقتی کاملا مشخصه که رافا قهرمانه؟؟؟؟
جذابیت داره چون یک طرف بهترین تنیسور تاریخ زمین های خاکی ایستاده و طرف دیگر بهترین تنیسور تاریخ !!

جذابیت داره چون یک طرف 11 بار قهرمان عنوان پر افتخار گرند اسلم شده و طرف دیگر 17 مرتبه !

جذابیت داره چون اکثر دوستداران تنیس، طرفدار فدرر و نادال هستند..

جذابیت داره چون در تنیسِ امروزی هیچ نامی بزرگتر از فدرر و نادال وجود نداره..

جذابیت داره چون تاریخ تنیس هرگز قهرمانان 28 گرنداسلم رو در قالب یک مسابقه به خود ندیده...

جذابیت داره چون یک طرف فـدرر ایستاده و طرف دیگر نـادال; 2 بزرگِ مـاندگار ...
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2013, 12:03 PM   #189
federer4ever
Roger's Fan

آواتار federer4ever

پستها: 41
سپاس: 235
در 40 پست 412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
میشه به غیر از بازی 2005 رولند و 2007 ویمبلدون بازی دیگه ای بهم معرفی کنی که از نظر کیفیت واقعا بالا باشه؟ البته رولند 2005 که 3.1 نادال برد پس کیفیت و هیجانی به اون صورت نداشته. ولی ویمبلدون 2007 رو قبول دارم بازی خوبی بود.
من هم به شما پیشنهاد میکنم بازی ماری و جوکوویچ در نیمه نهایی استرالیا 2012 رو تماشا کنی و همچنین یو اس اپن 2012. اونوقت اگه از تنیس چیزی بفهمی به این پی خواهی برد که حداقل بازی ماری و جوکوویچ برندشون از قبل مثل نادال و فدرر مشخص نیست و دیدن بازیشون چون معمولا به ست اخر کشیده میشه لذت بخش تر از بازیهای نادال و فدرر که یک طرفست است. من دارم در مورد بازیهای این 4تا در گرند اسلم ها صحبت میکنم. نه بارکلیز که نادال خودش از عمد به راجر میبازه.
فدرر /نادال .ويمبلدون 2007 -فدرر /نادال .ويمبلدون 2008-فدرر /نادال استراليا 2009-فدرر /نادال .رم 2006-اينا بهترين بازيهاي 5 ستي تاريخ تنيس هستند-فدرر /نادال رولند 2005-2006 -2007 /فدرر /نادال هامبورگ 2007/فدرر /نادال مونته كارلو2007-فدرر /نادال مادريد 2009.فدرر /نادال ميامي 2005 .اينا اون بازيهاي بود كه خودم زنده از تلوزيون ديدم و تو همشونم گزارشگر گفته داريم بهترين بازيه تاريخو ميبينيم يه چند تاشم يادم نيس دوستان يادشون اومد بگن ..دوسته عزيز تازه تنيس نگا مي كني حداقل برو ويكي پديا سرچ كن بعد بيا پست بذار خواهشا...اه
federer4ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی federer4ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2013, 12:07 PM   #190
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

خوب چیزی زیادی به سی امین فدال نمونده و این فدال هم مثل سایر فدال ها هیجان ها و جذابیت های خاص خودش رو داره. از اونجایی که این بازی هم روی خاک برگزار می شه، نادال شانس بیشتری واسه ی قهرمانی داره و همونطور که خودش هم توی مصاحبه اش بعد از پیروزی بر بردیچ گفت بازی کردن در برابر بهترین بازیکن تاریخ اهمیت خاصی داره و رویارویی این دو سبک خاص خیلی جذاب خواهد بود.

دو تا از کارشناس های تنیس هم در مورد این بازی صحبت کردن و دلیل باخت فدرر در برابر نادال رو روی خاک رس تشریح می کنن (که خلاصه اش می شه هم اینکه فدرر به خاطر بکهند یک دستیش نمی تونه توپ های بلندی رو به سمتش میاد مهار کنه و سایر بازیکن هایی هم که بکهند یک دستی می زنن (مثل آلماگرو و واوورینکا هم همین مشکل رو دارن).

http://www.youtube.com/watch?v=kF-rgOE43xM

این دو نفر هم که کارشناس تنیس هستن در آخر صحبت هاشون به جذابیت فوق العاده ی این فدال اشاره می کنن، ظاهراً تنها جایی که یه سری می گن فدال ها دیگه جذاب نیست همین فوروم اینجاست و گرنه توی هیچکدوم از اون فوروم های خارجی من ندیدم کسی جذابیت های این فدال ها را زیر سوال ببره.

یکی از دوستان هم در مورد سمپراس گفته بود که بی اغراق بهترین بازیکن دوره ی خودش بود و گواهش هم همون تعداد گرند اسلم هایی هستش که گرفته، اما خود سمپراس هم توی مصاحبه اش می گفت من اگه قرار بود در برابر نادال بازی کنم می رفتم لب تور و دعا می کردم .
این هم لینک ویدیوش:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=v8t13IZ3rfM

ویرایش توسط mspayam : 05-19-2013 در ساعت 12:19 PM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس - رم - جوکوویچ - نادال - فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)