بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

6-19 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-29-2017, 05:32 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا






i2017 U.S. Open





با فرا رسیدن نقطه اوج فصل هارد کورت تابستانی تقویم مسابقات تنیس، طی دو هفته آینده از 28 ماه آگوست لغایت 10 ماه سپتامبر سال 2017 میلادی برابر با ششم الی 19 شهریور ماه 1396 خورشیدی، شاهد برگزاری 137مین دوره مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا، موسوم به US Open بر روی زمین‌های هارد کورت روباز DecoTurf مجموعه USTA Billie Jean King National Tennis Center واقع در Flushing Meadows-Corona Park منطقه Queens شهر نیویورک در ایالات متحده امریکا خواهیم بود.




مسابقات آزاد امریکای کنونی شباهت کمی با تورنمنتی که بیش از 130 سال پیش فعالیتش را آغاز کرد دارد. این تورنمنت که در سال 1881 تنها در بخش دوبل و انفرادی آقایان پذیرای ورزشکاران بود، اکنون به تورنمنتی ورزشی مبدل شده که دو هفته سرگرمی و فراتر از آن‌را در فلاشینگ نیویورک به ارمغان می‌آورد. بیش از 700,000 هوادار عاشق تنیس، سالانه از دروازه‌های مجموعه USTA Billie Jean King National Tennis Center برای تماشای این مسابقات وارد میعادگاه آخرین گرند اسلم سال می‌شوند.





مسابقات US Open Championship که گاهاً با عنوان Flushing Meadows (محل برگزاری رقابت‌ها) نیز شناخته شده است، یک تورنمنت تنیس بر روی سطح هارد کورت است که به عنوان یکی از با قدمت‌ترین مسابقات قهرمانی تنیس جهان که اکنون حالت مدرن به خود گرفته است، برای نخستین بار در سال 1881 در بخش انفرادی آقایان با عنوان U.S. National Championship آغاز به فعالیت کرد. از سال 1987 مسابقات US Open از حیث تسلسل زمانی، به عنوان چهارمین و آخرین رویداد گرند اسلم تنیس فصل مسابقات پس از آزاد استرالیا/Australian Open ، آزاد فرانسه/French Open و ویمبلدون/Wimbledon همه ساله برگزار شده است. زمان برگزاری مسابقات آزاد امریکا همه ساله در اواخر ماه اوت/August میلادی تا اوایل ماه سپتامبر/September به مدت دو هفته (هفته پیش و پس از ایام آخر هفته موسوم به روز کارگر/Labor Day) است.






-----------------------------------------------------------------------
وب‌سایت رسمی ‌مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا (US Open)








این تورنمنت از پنج رده اصلی تشکیل شده است: انفرادی خانم‌ها و آقایان، دوبل خانم‌ها و آقایان و دوبل ترکیبی. همچنین رده‌های دیگری برای پیش‌کسوتان و قهرمانان سابق موسوم به Senior، رده نوجوانان موسوم به Junior و رده تنیس با صندلی چرخ‌دار موسوم به Wheelchair در نظر گرفته می‌شود. از سال 1987 تورنمنت آزاد امریکا بر روی سطح سخت/Hard Court از جنس Acrylic در محل USTA Billie Jean King National Tennis Center به میزبانی فلاشینگ مدوز/Flushing Meadows-Corona Park در Queens شهر نیویورک/New York City برگزار می‌گردد. در پایان هر Set در صورت تساوی بازی‌ها پس از Game دوازدهم با نتیجه 6-6، حتی در آخرین Set قانون Tie-Break اجرا می‌شود. اما در سه گرند اسلم دیگر قانون تای-بریک تنها در Setهای ماقبل آخر اجرا می‌شود (Set آخر در بخش آقایان ست پنجم و در بخش خانم‌ها ست سوم است.). در دیگر گرند اسلم‌ها بازی در صورت کشیده شدن به ست آخر، آن‌قدر ادامه پیدا می‌کند تا یک طرف، بتواند دو گیم از حریفش جلو بیفتد.





تاریخچه مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا
–––––––––––––––––––––––––––––––––

این تورنمنت برای نخستین بار در ماه اوت سال 1881 میلادی بر روی سطح چمن محل Newport Casino در نیوپورت/Newport ایالت رُد آیلند/Rhode Island در حالی شروع به فعالیت کرد که در آن دوره، تنها باشگاه‌هایی که ورزشکارانشان عضو اتحادیه United States National Lawn Tennis Association (USNLTA) بودند، اجازه ورود به مسابقات را داشتند. در نخستین دوره مسابقات، آقای Richard Sears که بعدها توانست در هفت سال متوالی به قهرمانی برسد، این تورنمنت را فتح کرد. از سال 1884 تا 1911 این تورنمنت، مدافع عنوان قهرمانی سال گذشته، به صورت خودکار و بدون انجام مسابقه‌ای فرصت حضور در دیدار پایانی سال بعد آزاد امریکا را پیدا می‌کرد.





در سال 1915، مکان برگزاری مسابقات از نیوپورت ایالت رد آیلند، به باشگاه West Side Tennis Club شهر فارست هیلز/Forest Hills ایالت New York تغییر کرد. البته پیش‌تر در سال 1911 تلاشی مبنی بر انتقال مسابقات از نیویورک توسط گروهی از تنیس‌بازان نیویورکی به سرکردگی Karl H. Behr صورت گرفت. اما نسبت آراء به میزان 95 به 60 مانع از آن شد و بدین ترتیب طبق تصمیمات مسئولین، تورنمنت در نیوپورت باقی ماند. در اوایل سال 1915 و بنا به دادخواست 100 تنیس‌باز با امضای طوماری به طرفداری از انتقال تورنمنت با این ادله که بیشتر باشگاه‌های تنیس، تنیس‌بازان و علاقه‌مندان در منطقه نیویورک متمرکز شده‌اند و بنابراین برای توسعه این ورزش بهتر آن‌ست که این مسابقات مهم به میزبانی نیویورک برگزار شوند، بار دیگر موضوع این انتقال بر سر زبان‌ها افتاد.





با این دیدگاه گروه دیگری از بازیکنان که هشت قهرمان پیشین ملی مسابقات نیز در میانشان قرار داشتند، مخالفت شد. سرانجام کش و قوس مداوم این موضوع، باعث رأی‌گیری در مجمع سالانه USNLTA در پنجم ماه فوریه سال 1915 شد. بر اساس این رأی‌گیری، 128 عضو موافق و 119 مخالف این جابه‌جایی بودند و بالاخره بدین ترتیب تغییر مکان مسابقات رسماً تأیید شد. شایان ذکر است که بین سال‌های 1921 تا 1923 این تورنمنت به میزبانی باشگاه Germantown Cricket Club در شهر فیلادلفیا/Philadelphia برگزار شد اما مجدداً در 1924 به Forest Hills بازگشت. در سال‌های نخست برگزاری مسابقات United States National Championship تنها آقایان در تورنمنت بازی می‌کردند و به این دلیل مسابقات با نام US National Singles Championships for Men نیز شناخته می‌شد.





شش سال پس از برگزاری نخستین دوره این تورنمنت، نخستین دوره با حضور خانم‌ها با نام Philadelphia Cricket Club نیز در 1887 با قهرمانی Ellen Hansell دختری 17 ساله برگزار شد. به همراه این رده، بخش دوبل خانم‌ها با نام U.S. Women's National Doubles Championship (در دو سال پسین برگزار نشد) و بخش دوبل ترکیبی U.S. Mixed Doubles Championship (در 1899 برگزار نشد) برای نخستین بار در کنار بخش آقایان قرار گرفتند. بخش زنان این تورنمنت نیز با اجرای سیستم Challenge، همانند بخش آقایان از 1888 تا 1918 به جز سال 1917 به قهرمان سال گذشته اجازه می‌داد بدون برگزاری مسابقه‌ای، به صورت مستقیم در دیدار فینال سال آینده تورنمنت حضور پیدا کند. بین سال‌های 1890 و 1906 به منظور تعیین بهترین دو تیم دوبل، تورنمنت به صورت منطقه‌ای در دو بخش غرب و شرق امریکا و به شکل مجزا برگزار می‌شد و پس از دیداری حذفی/Play-Off حریفان مدافعان عنوان قهرمانی که با سیستم Challenge به راحتی در فینال حاضر بودند مشخص می‌شدند.





دوران Open Era در سال 1968 به میزبانی West Side Tennis Club در Forest Hills در حالی آغاز شد که هر پنج رده مسابقات در U.S. Open حاضر بودند. تنیس‌بازان حرفه‌ای در آن سال برای نخستین بار در این تورنمنت جامع حضور یافتند. در 1968، تعداد 96 آقا و 63 خانم تنیس‌باز در مسابقات آزاد امریکا با جایزه نقدی به میزان $100,000 دلار شرکت کردند. در سال 1970، مسابقات US Open به نخستین گرند اسلمی مبدل شد که در صورت تساوی 6-6 گیم‌ها، قانون Tie-Break برنده Set را تعیین می‌کند.





همچنین این تورنمنت، نخستین گرند اسلمی‌ست که در Set سرنوشت‌ساز پایانی نیز در صورت تساوی 6-6، قانون Tie-Break را به اجرا می‌گذارد این در حالی‌ست که در سه گرند اسلم دیگر، بازی در صورت کشیده شدن به Set آخر، آن‌قدر ادامه پیدا می‌کند تا یک طرف، بتواند دو گیم از حریفش جلو بیفتد. تا پیش از استفاده‌ی سیستم امتیازشماری best-of-twelve فدراسیون جهانی تنیس/ITF، مسابقات US Open طی سال‌های 1970 تا 1974 از سیستم best-of-nine به همراه تای بریک سرنوشت‌ساز استفاده می‌کرد.






در سال 1973، مسابقات آزاد امریکا مبدل به نخستین گرند اسلمی شد که به میزان یک‌سان، به قهرمانان زن و مرد بخش انفرادی آن سال یعنی خانم Margaret Court و آقای John Newcombe به (هر یک $25,000 هزار دلار امریکا) جایزه‌های نقدی اهدا کرد. دیگر نوآوری مسابقات آزاد امریکا در سال 1975 در زمانی برای نخستین بار رقم خورد که امکان بازی در شب‌هنگام به سبب وجود نورافکن‌ها به وجود آمد.





طی روند تغییر سطح مسابقات آزاد امریکا از خاک رس به سطح سریع هارد کورت که در سه سال آخر منتهی به 1978 به میزبانی فارست هیلز از آن استفاده می‌شد، تصمیم گرفته شد تا در 1978 محل مسابقات از West Side Tennis Club محله کوئینز به مجموعه وسیع‌تر USTA National Tennis Center در Flushing Meadows محله کوئینز منتقل گردد. آقای جیمی کانرز/Jimmy Connors تنها مرد تنیس‌باز تاریخ است که موفق شده بر روی هر سه نوع سطح (چمن، خاک رس و هاردکورت) در بخش انفرادی به قهرمانی برسد. همچنین خانم Chris Evert تنها زنی در تاریخ است که موفق شده بر روی دو نوع سطح (خاک رس و هاردکورت) قهرمان گرند اسلم آزاد امریکا شود.






Challenge: امکان بازبینی تصمیمات داوران
–––––––––––––––––––––––––––––––
در سال 2006، مسابقات یو اس اوپن، با استفاده از سامانه کامپیوتری Hawk-Eye امکان بازبینی تصمیم داوران خط را فراهم کرد. هر بازیکن اجازه سه مرتبه (به اضافه یک مرتبه بیشتر در صورت کشیده شدن Set به Tie-Break) چلنج اشتباه را خواهد داشت اما اگر پیش از به پایان رسیدن این تعداد فرصت، بی‌نهایت درخواست بازبینی صحیح داشته باشد، هنوز فرصت تقاضای آن را از سر داور مسابقه خواهد داشت. اگر چلنج ناموفق باشد و تصمیم گرفته شده داور مبنی بر داخل یا خارج بودن توپ تأیید شود، بازیکن یکی از سه فرصت Challengeش را از دست می‌دهد. در ابتدا این سیستم موسوم به Instant Replay تنها در کورت‌های دارای استادیوم (یعنی اَش/Ashe و آرمسترانگ/Armstrong) قابل استفاده بود. اما در سال 2009 کورت Grandstand نیز به این سامانه تجهیز شد.





هنگامی که درخواست بازبینی کامپیوتری داده می‌شود، تصویری گرافیکی (یک شبیه‌ساز سه‌بعدی مبتنی بر چندین دوربین ویدیویی با سرعت بالا) به صورت رسمی به بازیکنان، داورها و تماشاگران بر روی صفحات بزرگ نمایشگر داخل استادیوم و به شکل همزمان برای بینندگان تلویزیونی نشان داده می‌شود. در طول مسابقات سال 2011 آزاد امریکا، 29.78% چلنج آقایان و 30.2% چلنج خانم‌ها صحیح بودند. در سال 2007 میلادی JP Morgan Chase به عنوان اسپانسر و حامی مالی مسابقات آزاد امریکا و طبق موافقت‌های صورت گرفته، Chase سیستم بازبینی تورنمنت را تغییر نام داد. بدین ترتیب از آن پس، هنگام نمایش این بازبینی‌ها عبارت "Chase Review" هم در صفحات نمایش تصویری استادیوم و هم برای تماشاگران تلویزیونی مسابقات نوشته می‌شوند.





رده‌های مسابقات تنیس آزاد امریکا
–––––––––––––––––––––––––
مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا مشتمل بر پنج رده اصلی، چهار رده نوجوانان و شش رده تنیس با ویلچر است.

  • رده‌های اصلی
بخش انفرادی آقایان (جدول 128 نفره)
بخش انفرادی خانم‌ها (جدول 128 نفره)
بخش دوبل آقایان (جدول 64 تیمی)
بخش دوبل خانم‌ها (جدول 64 تیمی)
بخش دوبل ترکیبی (جدول 48 تیمی)

  • رده نوجوانان (Junior)
بخش انفرادی پسران (جدول 64 نفره)
بخش انفرادی دختران (جدول 64 نفره)
بخش دوبل پسران (جدول 32 تیمی)
بخش دوبل دختران (جدول 32 تیمی)

  • رده تنیس با ویلچر (Wheelchair)
بخش دوبل با ویلچر آقایان (چهار زوج)
بخش دوبل با ویلچر خانم‌ها (چهار زوج)
بخش انفرادی با ویلچر آقایان (8 نفر از دور یک‌چهارم)
بخش انفرادی با ویلچر خانم‌ها (8 نفر از دور یک‌چهارم)
بخش دوبل Quad با ویلچر آقایان (دو زوج)
بخش انفرادی Quad با ویلچر آقایان (چهار نفر به صورت RR)





کورت‌های مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا
–––––––––––––––––––––––––––––––––––

به دلیل آن‌که سطح DecoTurf به کار رفته در مسابقات تنیس آزاد امریکا، سطحی سریع است و مخصوصاً نسبت به سطح هارد کورت دیگر همچون Rebound Ace که پیشتر در گرند اسلم Australian Open مورد استفاده قرار می‌گرفت، با ایجاد اصطکاک کمتر و کم کردن ارتفاع بلند شدن توپ پس از برخورد با زمین، بسیاری از تنیس‌بازان با سبک بازی Serve-and-Volley در آن عملکرد موفقی از خود به جای گذاشته‌اند.





کورت اصلی مسابقات در «استادیوم آرتور اَش»/Arthur Ashe Stadium با گنجایش 22,547 نفر در سال 1997 به یاد Arthur Ashe تنیس‌باز سیاه‌پوست امریکایی-افریقایی و قهرمان سال 1968 مصادف با گشایش مسابقات آزاد امریکا افتتاح شد. پس از کورت آرتور اَش، کورت استادیوم لویی آرمسترانگ/Louis Armstrong بزرگترین زمین بازی این گرند اسلم است که در سال 1978 افتتاح شد. این استادیوم با بازسازی گسترده مجموعه سابق Singer Bowl بنا نهاده شد. آرمسترانگ بین سالهای 1978 تا 1996 با 18000 صندلی، استادیوم اصلی تورنمنت محسوب می‌شد اما پس از افتتاح آرتور اَش ظرفیتش به 10,200 صندلی کاهش یافت. پس از این دو، کورت گرندستند/Grandstand Stadium با گنجایش 6,000 نفر تماشاگر در جوار استادیوم لویی آرمسترانگ قرار دارد.





در سال 2011، کورت شماره 17 با امکاناتی همچون صفحات بزرگ تلویزیونی و امکان بازبینی تصمیم داوران به عنوان چهارمین Show Court مسابقات افتتاح شد. با این‌که در ابتدا این کورت به 2,500 صندلی و جایگاه موقتی برای تماشاگران مجهز بود اما پس از تکمیل مراحل ساخت در سال 2012، اکنون امکان تماشا از نزدیک مسابقات برای 3,000 علاقه‌مند فراهم شده است. این زمین، در بخش جنوب‌غربی مجموعه قرار دارد. کورت‌های جنبی شماره 4، 7 و 11 هر کدام بیش از یک هزار نفر گنجایش دارند. برای جذب بیشتر علاقه‌مندان برای تماشای این مسابقات در ساعات پر بیننده‌ی شب از طریق تلویزیون و به طبع درآمدزایی از قِبَل آن، همانند گرند اسلم آزاد استرالیا در ملبورن، تمام کورت‌های این گرند اسلم مجهز به نور هستند و بنابراین می توانند تا نیمه‌های شب میزبان برگزاری این مسابقات باشند. (بر خلاف گرند اسلم رولند گاروس و ویمبلدون {به جز کورت مسقف مرکزی}).





جالب است بدانید که در سال 2005 تمام کورت‌های US Open به دلیل تشخیص بهتر حرکت توپ برای بینندگان تلویزیونی، به رنگ آبی در آمدند تا با حواشی سبز رنگ کورت متمایز شوند. همچنین در طول مسابقات سال 2006 آزاد امریکا، به افتخار خانم Billie Jean King که چهار دوره در این گرند اسلم قهرمان شده‌اند و همواره در این ورزش پیشرو و پیشگام بوده‌اند، نام USTA National Tennis Center به USTA Billie Jean King National Tennis Center تغییر کرد.






رکوردهای مهم مسابقات تنیس آزاد امریکا (پس از Open Era)
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش انفرادی آقایان: 5 دوره توسط Jimmy Connors، Pete Sampras و Roger Federer
  • بیشترین عناوین پیاپی قهرمانی در بخش انفرادی آقایان: 5 دوره توسط Roger Federer
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش دوبل آقایان: 4 دوره توسط Bob Lutz، Stan Smith و John McEnroe
  • بیشترین عناوین پیاپی قهرمانی در بخش دوبل آقایان: 2 دوره توسط Todd Woodbridge و Mark Woodforde
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش دوبل ترکیبی (آقا): سه دوره توسط Todd Woodbridge و Bob Bryan
  • بیشترین مجموع عناوین قهرمانی (آقا): 8 دوره توسط John McEnroe (چهار انفرادی و چهار دوبل)
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش انفرادی خانم‌ها: 6 دوره توسط Chris Evert
  • بیشترین عناوین پیاپی قهرمانی در بخش انفرادی خانم‌ها: 4 دوره توسط Chris Evert
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش دوبل خانم‌ها: 9 دوره توسط Martina Navratilova
  • بیشترین عناوین پیاپی قهرمانی در بخش دوبل خانم‌ها: 3 دوره توسط Paola Suárez و Virginia Ruano Pascual
  • بیشترین مجموع عناوین قهرمانی (خانم): 20 دوره توسط Martina Navratilova
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش دوبل ترکیبی (خانم): سه دوره توسط Margaret Court، Billie Jean King و Martina Navratilova
  • بیشترین مجموع عناوین قهرمانی (خانم): 16 دوره توسط Martina Navratilova (چهار انفرادی، نه دوبل و سه دوبل ترکیبی)
  • جوان‌ترین قهرمان بخش انفرادی آقایان: Pete Sampras با نوزده سال و یک ماه سن
  • جوان‌ترین قهرمان بخش انفرادی خانم‌ها: Tracy Austin با شانزده سال و هشت ماه سن








قهرمانان سال‌های اخیر بخش دوبل خانم‌ها مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا




قهرمانان سال‌های اخیر بخش دوبل آقایان مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا




قهرمانان سال‌های اخیر بخش دوبل ترکیبی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا




قهرمانان سال‌های اخیر بخش انفرادی خانم‌ها مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا




قهرمانان سال‌های اخیر بخش انفرادی آقایان مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا









استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست!





PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2017, 05:33 PM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا









نتایج به دست آمده در دیدارهای فینال رده‌های اصلی مسابقات سال گذشته





قهرمانان سال گذشته رده‌های اصلی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا



بخش دوبل خانم‌ها

––––––––––––––––
قهرمانان: Bethanie Mattek-Sands از امریکا (راست) و Lucie Šafářová از جمهوری چک
با غلبه بر Caroline Garcia از فرانسه و Kristina Mladenovic از فرانسه
نتیجه پایانی: 2–6, 7–6(7–5), 6–4




بخش دوبل آقایان
–––––––––––––––
قهرمانان: Bruno Soares (راست) از برزیل و Jamie Murray از بریتانیای کبیر
با غلبه بر Pablo Carreño Busta از اسپانیا و Guillermo García-López از اسپانیا
نتیجه پایانی: 6–2, 6–3




بخش دوبل ترکیبی
––––––––––––––––
قهرمانان: Laura Siegemund از آلمان (راست) و Mate Pavić از کروواسی
با غلبه بر Coco Vandeweghe و Rajeev Ram
از امریکا
نتیجه پایانی: 6–4, 6–4i




بخش انفرادی خانم‌ها
––––––––––––––––––
قهرمان: Angelique Kerber از آلمان
با غلبه بر Karolína Plíšková از جمهوری چک

نتیجه پایانی: 6–3, 4–6, 6–4





بخش انفرادی آقایان
–––––––––––––––––
قهرمان: Stan Wawrinka از سوییس
با غلبه بر
Novak Djokovic از صربستان
نتیجه پایانی: 6–7(1–7), 6–4, 7–5, 6–3






جدول تقسیم جوایز مالی در رده‌های اصلی به تفکیک مراحل مختلف تورنمنت




جدول تقسیم امتیازات در چهار رده اصلی به تفکیک مراحل مختلف تورنمنت










Seedـهای مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در بخش دوبل خانم‌ها




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش دوبل خانم‌ها




Seedـهای مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در بخش انفرادی خانم‌ها





راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با صعود از دور Qualifying بخش انفرادی خانم‌ها



Lucky Loser
--------------
N/A



راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش انفرادی خانم‌ها




خانم‌های تنیس‌بازی که تاکنون از شرکت در رقابت‌های امسال تورنمنت انصراف داده‌اند









Seedـهای مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در بخش دوبل ترکیبی




Seedـهای مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در بخش دوبل آقایان




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش دوبل ترکیبی




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش دوبل آقایان








Seedـهای مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در بخش انفرادی آقایان




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با صعود از دور Qualifying بخش انفرادی آقایان



Lucky Loser
--------------
T.B.A



راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش انفرادی آقایان




آقایان تنیس‌بازی که تاکنون از شرکت در رقابت‌های امسال تورنمنت انصراف داده‌اند








استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست!



به پیوست:
جدول قرعه‌کشی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا در رده‌های گوناگون دوبل و انفرادی خانم‌ها و آقایان
فایل های پیوست شده
نوع فایل: pdf U.S. Open 2017 Women's Doubles Championship.pdf (80.7 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf U.S. Open 2017 Men's Doubles Championship.pdf (80.3 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf U.S. Open 2017 Mixed Doubles Championship.pdf (71.1 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf U.S. Open 2017 Women's Singles Championship.pdf (124.3 کیلو بایت, 0 نمایش)
نوع فایل: pdf U.S. Open 2017 Men's Singles Championship.pdf (125.3 کیلو بایت, 1 نمایش)
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2017, 05:34 PM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا









پوشش تلویزیونی مسابقات تنیس گرند اسلم
آزاد امریکا / U.S. Open در سال 2017






کانال‌های HD
–––––
–––––


SRF zwei HD پخش رایگان
RTS Deux HD
پخش رایگان
در صورت فعال کردن Patch دستگاه و نصب آخرین نرم افزار
روی enigma2 و محصولات Fortis: با نصب Emulator مخصوص
اولویت پخش مسابقات سوییسی‌ها: فدرر/گولوبیچ/ووگله
Hotbird @ 13°E — 10971-H-DVB-S2/8PSK-29700-2/3


SRF info HD پخش رایگان
RSi LA 2 HD پخش رایگان
در صورت فعال کردن Patch دستگاه و نصب آخرین نرم افزار
روی Enigma2 و محصولات Fortis: با نصب Emulator مخصوص

اولویت پخش مسابقات سوییسی‌ها: فدرر
/گولوبیچ/ووگله
Hotbird @ 13°E — 11526-H-DVB-S2/8PSK-29700-2/3


AFN Sports HD پخش رایگان
گزارش انگلیسی از ESPN HD امریکا با تیم طلایی گزارشگران و مفسران:
Darren Cahill, Chrissie Evert, Chris Fowler, Brad Gilbert, John McEnroe, Patrick McEnroe و ...
قابل بازگشایی بدون نیاز به اینترنت روی برخی مارک‌ها
از جمله تمام مدل‌های HD کمپانی گلوبال مثل استارمکس
و استرانگ HD و کارت DVB و اکس کروزر (Avant و جدیدتر)

تنها در صورت نصب نرم افزارهای جدیدتر از نیمه 2015
Eutelsat 9A
@ 9°E – 11804-V-27500-3/4


لطفاً هنگام کپی مطالب، «منبع: تنیس تاکرز» را درج بفرمایید.


(از نیمه نهایی: به احتمال کم)
TV Varzish HD Tajikistan پخش رایگان
لهجه گزارش: تاجیکی / سیگنال فرکانس اول: قوی

YahSat @ 52.5°E — 11785-H-DVB-S2/8PSK-27500-5/6
NSS-12 @ 57°E — 11565-H-DVB-S2/8PSK-10740-3/4








Tenis Premium 1 HD Polska
Hotbird @ 13°E – 12284-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4
پخش اختصاصی 24 ساعته و بدون تبلیغات هر چهار گرند اسلم


Tenis Premium 2 HD Polska
Hotbird @ 13°E – 12264-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4
پخش اختصاصی 24 ساعته و بدون تبلیغات هر چهار گرند اسلم


Eurosport 360 HD 2 Deutschland
Astra 1M @ 19.2°E 11992-H-DVB/S2-QPSK-27500-9/10
پخش کامل و بدون وقفه مسابقات کورت Louis Armstrong


Eurosport 360 HD 7 Deutschland
Astra 1M @ 19.2°E - 11797-H-DVB/S2-QPSK-27500-9/10

پخش کامل و بدون وقفه مسابقات کورت شماره 13


Eurosport 1 HD / ESP HD Int'l
Hot Bird @ 13°E
10911-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4
Hot Bird @ 13°E
11278-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4


Eurosport 2 HD

Hot Bird @ 13°E
11284-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4


Eurosport 2 HD Türkiye
TurkSat @ 42°E — 11011-V-DVB-S2/8PSK-30000-5/6
روی برخی از CCcamها باز و فعلاً روی G-Share/FunCam/For-Ever بسته



Star Sports Select 1 HD India
AsiaSat 5 @ 100.5°E – 12522-V-DVB-S2/8PSK-40700-2/3

تنها با اکانت For-Ever محصولات H.265 جدید StarMax


Star Sports Select 2 HD India
AsiaSat 5 @ 100.5°E – 12702-V-DVB-S2/8PSK-40700-2/3

تنها با اکانت For-Ever محصولات
H.265 جدید StarMax






beIN Sports 8HD
beIN Sports 9HD
Badr @ 26°E – 11585-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3
Nilesat @ 7°W – 12476-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3



beIN Sports 10HD

Badr @ 26°E – 11623-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3
Nilesat @ 7°W – 12245-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3



beIN Sports 13HD EN
Badr @ 26°E – 11642-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3
Nilesat @ 7°W – 10853-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3






کانال‌های SD
–––––
–––––


AFN Sports پخش رایگان
AFN Sports 2 پخش رایگان
AFN Prime Atlantic پخش رایگان
گزارش انگلیسی از ESPN2 HD امریکا با تیم طلایی گزارشگران و مفسران:
Darren Cahill, Chrissie Evert, Chris Fowler, Brad Gilbert, John McEnroe, Patrick McEnroe و ...
قابل بازگشایی بدون نیاز به اینترنت روی برخی مارک‌ها
از جمله تمام مدل‌های HD کمپانی گلوبال مثل استارمکس
و استرانگ HD و کارت DVB و اکس کروزر (Avant و جدیدتر)


تنها در صورت نصب نرم افزارهای جدیدتر از نیمه 2015
Eutelsat 9A @ 9°E – 11804-V-27500-3/4



لطفاً هنگام کپی مطالب، «منبع: تنیس تاکرز» را درج بفرمایید.


Eurosport 1
Hot Bird @ 13°E - 12188-V-27500-5/6
فقط این فرکانس Eurosport 1 SD روی CCcam باز می‌شود


ESP Int'l
ESP2 Int'l
ESP2 NE Int'l
EUROSPORT PL
EUROSPORT 2 PL
Hotbird @ 13°E — 11240-V-27500-3/4
باز شدن اینترنتی با فریز و مکث همراه است.








پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

(بر روی لینک های زیر کلیک کنید)

StreamHunter
Stream2Watch
CricFree.TV
FromSport

JustinTV

ATDHE









استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2017, 05:35 PM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا




برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز دوم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در روز
بهرام شید (سه‌شنبـه) مورخ 7 شهریور ماه سال 1396 خورشیدی به وقت ایران:




به دلیل بارش باران، امکان تغییر در ساعت برگزاری دیدارها (به جز استادیوم آرتور اَش) وجود دارد.


U.S. Open 2017 — Revised Schedule of Play
Day Two: Tuesday, 29th of August, 2017


Arthur Ashe Stadium — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Karolina Pliskova (CZE)[1] vs. Magda Linette (POL)i
Women’s Singles - First Round
Not Before 9:30 PM IRDT
Naomi Osaka (JPN) vs. Angelique Kerber (GER)[6]i
Men’s Singles - First Round
Rafael Nadal (ESP)[1] vs. Dusan Lajovic (SRB)i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Wednesday) IRDT
Women’s Singles - First Round
Elise Mertens (BEL) vs. Madison Keys (USA)[15]i
Men’s Singles - First Round
Roger Federer (SUI)[3] vs. Frances Tiafoe (USA)i


Louis Armstrong Stadium — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Elina Svitolina (UKR)[4] vs. Katerina Siniakova (CZE)i
Men’s Singles - First Round
Henri Laaksonen (SUI) vs. Juan Martin del Potro (ARG)[24]i
Women’s Singles - First Round
Alison Riske (USA) vs. CoCo Vandeweghe (USA)[20]i
Men’s Singles - First Round
Not Before 1:30 AM (Wednesday) IRDT
John Millman (AUS) vs. Nick Kyrgios (AUS)[14]i


Grandstand — From 7:30 PM IRDT
Men’s Singles - First Round
Alex de Minaur (AUS) vs. Dominic Thiem (AUT)[6]i
Women’s Singles - First Round
Evgeniya Rodina (RUS) vs. Eugenie Bouchard (CAN)i
Women’s Singles - First Round
Marketa Vondrousova (CZE) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[8]i
Men’s Singles - First Round
Vaclav Safranek (CZE) vs. Grigor Dimitrov (BUL)[7]i


Court 17 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Jelena Ostapenko (LAT)[12] vs. Lara Arruabarrena (ESP)i
Men’s Singles - First Round
Jeremy Chardy (FRA) vs. Gael Monfils (FRA)[18]i
Men’s Singles - First Round
Ryan Harrison (USA) vs. Tomas Berdych (CZE)[15]i
Women’s Singles - First Round
Nao Hibino (JPN) vs. Catherine Bellis (USA)i


Court 5 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Barbora Strycova (CZE)[23] vs. Misaki Doi (JPN)i
Men’s Singles - First Round
Marcos Baghdatis (CYP) vs. Taylor Fritz (USA)i
Women’s Singles - First Round
Allie Kiick (USA) vs. Daria Gavrilova (AUS)[25]i
Men’s Singles - First Round
David Goffin (BEL)[9] vs. Julien Benneteau (FRA)i


Court 10 — From 7:30 PM IRDT
Men’s Singles - First Round
Leonardo Mayer (ARG) vs. Richard Gasquet (FRA)[26]i
Women’s Singles - First Round
Ons Jabeur (TUN) vs. Brienne Minor (USA)i
Women’s Singles - First Round
Agnieszka Radwanska (POL)[10] vs. Petra Martic (CRO)i
Men’s Singles - First Round
Malek Jaziri (TUN) vs. Thiago Monteiro (BRA)i


Court 13 — From 7:30 PM IRDT
Men’s Singles - First Round
Yuichi Sugita (JPN) vs. Geoffrey Blancaneaux (FRA)i
Men’s Singles - First Round
Taro Daniel (JPN) vs. Tommy Paul (USA)i
Women’s Singles - First Round
Kurumi Nara (JPN) vs. Sara Sorribes Tormo (ESP)i
Women’s Singles - First Round
Risa Ozaki (JPN) vs. Danielle Lao (USA)i


Court 4 — From 7:30 PM IRDT
Men’s Singles - First Round
Bjorn Fratangelo (USA) vs. Ivo Karlovic (CRO)i
Women’s Singles - First Round
Taylor Townsend (USA) vs. Ana Bogdan (ROU)i
Men’s Singles - First Round
Philipp Kohlschreiber (GER)[33] vs. Tim Smyczek (USA)i
Women’s Singles - First Round
Madison Brengle (USA) vs. Kirsten Flipkens (BEL)i


Court 6 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Jennifer Brady (USA) vs. Andrea Petkovic (GER)i
Women’s Singles - First Round
Shelby Rogers (USA) vs. Kayla Day (USA)i
Men’s Singles - First Round
Vincent Millot (FRA) vs. Santiago Giraldo (COL)i
Men’s Singles - First Round
Steve Darcis (BEL) vs. Guido Pella (ARG)i


Court 7 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Veronica Cepede Royg (PAR) vs. Nicole Gibbs (USA)i
Men’s Singles - First Round
Adrian Mannarino (FRA)[30] vs. Ricardas Berankis (LTU)i
Women’s Singles - First Round
Daria Kasatkina (RUS) vs. Qiang Wang (CHN)i
Men’s Singles - First Round
Roberto Bautista Agut (ESP)[11] vs. Andreas Seppi (ITA)i


Court 8 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Lesia Tsurenko (UKR)[28] vs. Yanina Wickmayer (BEL)i
Women’s Singles - First Round
Denisa Allertova (CZE) vs. Rebecca Peterson (SWE)i
Men’s Singles - First Round
Blaz Kavcic (SLO) vs. Mikhail Youzhny (RUS)i
Men’s Singles - First Round
Dustin Brown (GER) vs. Thomaz Bellucci (BRA)i


Court 9 — From 7:30 PM IRDT
Men’s Singles - First Round
Patrick Kypson (USA) vs. Adrian Menendez-Maceiras (ESP)i
Men’s Singles - First Round
Andrey Kuznetsov (RUS) vs. Feliciano Lopez (ESP)[31]i
Women’s Singles - First Round
Sofya Zhuk (RUS) vs. Yulia Putintseva (KAZ)i
Women’s Singles - First Round
Tatjana Maria (GER) vs. Ashley Kratzer (USA)i


Court 11 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Monica Niculescu (ROU) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[14]i
Men’s Singles - First Round
Fabio Fognini (ITA)[22] vs. Stefano Travaglia (ITA)i
Women’s Singles - First Round
Sabine Lisicki (GER) vs. Shuai Zhang (CHN)[27]i
Men’s Singles - First Round
Aljaz Bedene (GBR) vs. Andrey Rublev (RUS)i


Court 12 — From 7:30 PM IRDT
Men’s Singles - First Round
Maximilian Marterer (GER) vs. Donald Young (USA)i
Men’s Singles - First Round
Pablo Cuevas (URU)[27] vs. Damir Dzumhur (BIH)i
Women’s Singles - First Round
Christina McHale (USA) vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[19]i
Women’s Singles - First Round
Anett Kontaveit (EST)[26] vs. Lucie Safarova (CZE)i


Court 14 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Lesley Kerkhove (NED) vs. Sorana Cirstea (ROU)i
Men’s Singles - First Round
Fernando Verdasco (ESP) vs. Vasek Pospisil (CAN)i
Men’s Singles - First Round
Jan-Lennard Struff (GER) vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)i
Women’s Singles - First Round
Elena Vesnina (RUS)[17] vs. Anna Blinkova (RUS)i


Court 15 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Singles - First Round
Kaia Kanepi (EST) vs. Francesca Schiavone (ITA)i
Men’s Singles - First Round
Viktor Troicki (SRB) vs. Norbert Gombos (SVK)i
Men’s Singles - First Round
Cedrik-Marcel Stebe (GER) vs. Nicolas Kicker (ARG)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2017, 05:00 PM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا




برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز سوم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در روز
تیر شید (چهارشنبـه) مورخ 8 شهریور ماه سال 1396 خورشیدی به وقت ایران:




به دلیل بارش باران، امکان تغییر در ساعت برگزاری دیدارها (به جز استادیوم آرتور اَش) وجود دارد.


U.S. Open 2017 — Revised Schedule of Play
Day Three: Wednesday, 30th of August, 2017


ARTHUR ASHE STADIUM — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - First Round
Evgeniya Rodina (RUS) vs. Eugenie Bouchard (CAN)i
MEN'S SINGLES - First Round
Not Before 9:30 PM IRDT
Henri Laaksonen (SUI) vs. Juan Martin del Potro (ARG)[24]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Timea Babos (HUN) vs. Maria Sharapova (RUS)i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Thursday) IRDT
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Oceane Dodin (FRA) vs. Venus Williams (USA)[9]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[8] vs. Denis Shapovalov (CAN)i


LOUIS ARMSTRONG STADIUM — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - First Round
Elina Svitolina (UKR)[4] vs. Katerina Siniakova (CZE) To Finish 6-0, 6-6(2-1)i
MEN'S SINGLES - First Round
John Millman (AUS) vs. Nick Kyrgios (AUS)[14]i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Alison Riske (USA) vs. CoCo Vandeweghe (USA)[20]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Hyeon Chung (KOR) vs. John Isner (USA)[10]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Steve Johnson (USA) vs. Kyle Edmund (GBR)i


GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Dominic Thiem (AUT)[6] vs. Alex de Minaur (AUS) To Finish 6-4, 6-1, 1-0
MEN'S SINGLES - First Round
Vaclav Safranek (CZE) vs. Grigor Dimitrov (BUL)[7]i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Marketa Vondrousova (CZE) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[8]i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Allie Kiick (USA) vs. Daria Gavrilova (AUS)[25]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Borna Coric (CRO) vs. Alexander Zverev (GER)[4]i


COURT 17 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Jeremy Chardy (FRA) vs. Gael Monfils (FRA)[18]i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Nao Hibino (JPN) vs. Catherine Bellis (USA)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Lucas Pouille (FRA)[16] vs. Jared Donaldson (USA)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 11:30 PM IRDT
Florian Mayer (GER) vs. Marin Cilic (CRO)[5]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Caroline Wozniacki (DEN)[5] vs. Ekaterina Makarova (RUS)i


COURT 5 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Ryan Harrison (USA) vs. Tomas Berdych (CZE)[15]i
MEN'S SINGLES - First Round
David Goffin (BEL)[9] vs. Julien Benneteau (FRA)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Agnieszka Radwanska (POL)[10] vs. Petra Martic (CRO)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Sam Querrey (USA)[17] vs. Dudi Sela (ISR)i


COURT 10 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Leonardo Mayer (ARG) vs. Richard Gasquet (FRA)[26] To Finish 3-6, 6-2
MEN'S SINGLES - First Round
Marcos Baghdatis (CYP) vs. Taylor Fritz (USA)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Ons Jabeur (TUN) vs. Brienne Minor (USA)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Sofia Kenin (USA) vs. Sachia Vickery (USA)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Sloane Stephens (USA) vs. Dominika Cibulkova (SVK)[11]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Saisai Zheng (CHN) vs. Julia Goerges (GER)[30]i


COURT 13 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Yuichi Sugita (JPN) vs. Geoffrey Blancaneaux (FRA) To Finish 6-2, 6-2
WOMEN'S SINGLES - First Round
Taylor Townsend (USA) vs. Ana Bogdan (ROU)i
MEN'S SINGLES - First Round
Andrey Kuznetsov (RUS) vs. Feliciano Lopez (ESP)[31]i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Kurumi Nara (JPN) vs. Sara Sorribes Tormo (ESP)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Petra Kvitova (CZE)[13] vs. Alizé Cornet (FRA)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Ashleigh Barty (AUS) vs. Aliaksandra Sasnovich (BLR)i


COURT 4 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Bjorn Fratangelo (USA) vs. Ivo Karlovic (CRO) To Finish 7-6(2), 2-3
MEN'S SINGLES - First Round
Malek Jaziri (TUN) vs. Thiago Monteiro (BRA)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Madison Brengle (USA) vs. Kirsten Flipkens (BEL)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Mischa Zverev (GER)[23] vs. Benoit Paire (FRA)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Ekaterina Alexandrova (RUS) vs. Caroline Garcia (FRA)[18]i


COURT 6 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - First Round
Jennifer Brady (USA) vs. Andrea Petkovic (GER) To Finish 6-4, 3-4
MEN'S SINGLES - First Round
Adrian Mannarino (FRA)[30] vs. Ricardas Berankis (LTU)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Shelby Rogers (USA) vs. Kayla Day (USA)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Sabine Lisicki (GER) vs. Shuai Zhang (CHN)[27]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Cameron Norrie (GBR) vs. Pablo Carreno Busta (ESP)[12]i


COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - First Round
Nicole Gibbs (USA) vs. Veronica Cepede Royg (PAR) To Finish 6-0, 1-6, 1-0
MEN'S SINGLES - First Round
Steve Darcis (BEL) vs. Guido Pella (ARG)i
MEN'S SINGLES - First Round
Roberto Bautista Agut (ESP)[11] vs. Andreas Seppi (ITA)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Paolo Lorenzi (ITA) vs. Gilles Muller (LUX)[19]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Donna Vekic (CRO) vs. Shuai Peng (CHN)[22]i


COURT 8 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Blaz Kavcic (SLO) vs. Mikhail Youzhny (RUS)i
MEN'S SINGLES - First Round
Aljaz Bedene (GBR) vs. Andrey Rublev (RUS)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Daria Kasatkina (RUS) vs. Qiang Wang (CHN)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Radu Albot (MDA) vs. Yen-Hsun Lu (TPE)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Carla Suárez Navarro (ESP) vs. Mirjana Lucic-Baroni (CRO)[29]i


COURT 9 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Adrian Menendez-Maceiras (ESP) vs. Patrick Kypson (USA) To Finish 6-4, 4-3
MEN'S SINGLES - First Round
Pablo Cuevas (URU)[27] vs. Damir Dzumhur (BIH)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Sofya Zhuk (RUS) vs. Yulia Putintseva (KAZ)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Albert Ramos-Vinolas (ESP)[20] vs. Nicolas Mahut (FRA)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Anastasija Sevastova (LAT)[16] vs. Kateryna Kozlova (UKR)i


COURT 11 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - First Round
Monica Niculescu (ROU) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[14] To Finish 6-3, 1-1
MEN'S SINGLES - First Round
Fabio Fognini (ITA)[22] vs. Stefano Travaglia (ITA)i
MEN'S SINGLES - First Round
Dustin Brown (GER) vs. Thomaz Bellucci (BRA)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Christina McHale (USA) vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[19]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Diego Schwartzman (ARG)[29] vs. Janko Tipsarevic (SRB)i


COURT 12 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Donald Young (USA) vs. Maximilian Marterer (GER) To Finish 6-3, 1-6, 2-0
WOMEN'S SINGLES - First Round
Tatjana Maria (GER) vs. Ashley Kratzer (USA)i
MEN'S SINGLES - First Round
Philipp Kohlschreiber (GER)[33] vs. Tim Smyczek (USA)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Risa Ozaki (JPN) vs. Danielle Lao (USA)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Kevin Anderson (RSA)[28] vs. Ernests Gulbis (LAT)i


COURT 14 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Taro Daniel (JPN) vs. Tommy Paul (USA)i
MEN'S SINGLES - First Round
Cedrik-Marcel Stebe (GER) vs. Nicolas Kicker (ARG)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Anett Kontaveit (EST)[26] vs. Lucie Safarova (CZE)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Evgeny Donskoy (RUS) vs. Mikhail Kukushkin (KAZ)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Aleksandra Krunic (SRB) vs. Ajla Tomljanovic (AUS)i


COURT 15 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - First Round
Kaia Kanepi (EST) vs. Francesca Schiavone (ITA) To Finish 0-6, 4-2
MEN'S SINGLES - First Round
Viktor Troicki (SRB) vs. Norbert Gombos (SVK)i
MEN'S SINGLES - First Round
Fernando Verdasco (ESP) vs. Vasek Pospisil (CAN)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Elena Vesnina (RUS)[17] vs. Anna Blinkova (RUS)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Maria Sakkari (GRE) vs. Arina Rodionova (AUS)i


COURT 16 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Jan-Lennard Struff (GER) vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)i
WOMEN'S SINGLES - First Round
Denisa Allertova (CZE) vs. Rebecca Peterson (SWE)i
MEN'S SINGLES - First Round
Vincent Millot (FRA) vs. Santiago Giraldo (COL)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Jordan Thompson (AUS) vs. Thomas Fabbiano (ITA)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Not Before 12:30 AM (Thursday) IRDT
Magdalena Rybarikova (SVK)[31] vs. Kristyna Pliskova (CZE)i


TBA — Not Before 2:30 AM (Thursday) IRDT
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Ying-Ying Duan (CHN) vs. Garbiñe Muguruza (ESP)[3]i





PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2017, 04:29 PM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا




برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز چهارم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در روز
اورمزد شید (پنج‌شنبـه) مورخ 9 شهریور ماه سال 1396 خورشیدی به وقت ایران:





U.S. Open 2017 — Revised Schedule of Play
Day Four: Thursday, 31st of August, 2017


ARTHUR ASHE STADIUM — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R2
Elina Svitolina (UKR)[4] vs. Evgeniya Rodina (RUS)i
WOMEN'S SINGLES - R2
Not Before 9:30 PM IRDT
Karolina Pliskova (CZE)[1] vs. Nicole Gibbs (USA)i
MEN'S SINGLES - R2
Roger Federer (SUI)[3] vs. Mikhail Youzhny (RUS)i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Friday) IRDT
WOMEN'S SINGLES - R2
Ons Jabeur (TUN) vs. CoCo Vandeweghe (USA)[20]i
MEN'S SINGLES - R2
Rafael Nadal (ESP)[1] vs. Taro Daniel (JPN)i


LOUIS ARMSTRONG STADIUM — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R2
Jelena Ostapenko (LAT)[12] vs. Sorana Cirstea (ROU)i
MEN'S SINGLES - R2
Andrey Rublev (RUS) vs. Grigor Dimitrov (BUL)[7]i
MEN'S SINGLES - R2
Taylor Fritz (USA) vs. Dominic Thiem (AUT)[6]i
WOMEN'S SINGLES - R2
Not Before 2:00 AM (Friday) IRDT
Tatjana Maria (GER) vs. Madison Keys (USA)[15]i


GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R2
Barbora Strycova (CZE)[23] vs. Jennifer Brady (USA)i
MEN'S SINGLES - R2
Not Before 9:30 PM IRDT
Adrian Menendez-Maceiras (ESP) vs. Juan Martin del Potro (ARG)[24]i
MEN'S SINGLES - R2
Donald Young (USA) vs. Gael Monfils (FRA)[18]i
WOMEN'S SINGLES - R2
Kurumi Nara (JPN) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[8]i


COURT 17 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R2
Alexandr Dolgopolov (UKR) vs. Tomas Berdych (CZE)[15]i
MEN'S SINGLES - R2
Adrian Mannarino (FRA)[30] vs. Bjorn Fratangelo (USA)i
WOMEN'S SINGLES - R2
Risa Ozaki (JPN) vs. Shuai Zhang (CHN)[27]i
WOMEN'S SINGLES - R2
Agnieszka Radwanska (POL)[10] vs. Yulia Putintseva (KAZ)i


COURT 5 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R2
Yanina Wickmayer (BEL) vs. Kaia Kanepi (EST)i
MEN'S SINGLES - R2
Malek Jaziri (TUN) vs. John Millman (AUS)i
MEN'S SINGLES - R2
David Goffin (BEL)[9] vs. Guido Pella (ARG)i
WOMEN'S SINGLES - R2
Lucie Safarova (CZE) vs. Nao Hibino (JPN)i


COURT 10 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R2
Stefano Travaglia (ITA) vs. Viktor Troicki (SRB)i
WOMEN'S SINGLES - R2
Not Before 9:30 PM IRDT
Shelby Rogers (USA) vs. Daria Gavrilova (AUS)[25]i
MEN'S SINGLES - R2
Not Before 11:00 PM IRDT
Philipp Kohlschreiber (GER)[33] vs. Santiago Giraldo (COL)i
WOMEN'S SINGLES - R2
Elena Vesnina (RUS)[17] vs. Kirsten Flipkens (BEL)i


COURT 13 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R2
Denisa Allertova (CZE) vs. Naomi Osaka (JPN)i
WOMEN'S SINGLES - R2
Not Before 9:30 PM IRDT
Daria Kasatkina (RUS) vs. Christina McHale (USA)i
MEN'S SINGLES - R2
Fernando Verdasco (ESP) vs. Feliciano Lopez (ESP)[31]i
MEN'S SINGLES - R2
Yuichi Sugita (JPN) vs. Leonardo Mayer (ARG)i


COURT 4 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
Henri Kontinen (FIN)[1]/John Peers (AUS)[1] vs. William Blumberg (USA)/Spencer Papa (USA)i
MEN'S DOUBLES - R1
Steve Johnson (USA)/Tommy Paul (USA) vs. Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA)i
MEN'S DOUBLES - R1
Nick Kyrgios (AUS)/Matt Reid (AUS) vs. Joao Sousa (POR)/Jan-Lennard Struff (GER)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Natela Dzalamidze (RUS)/Veronika Kudermetova (RUS) vs. Ashleigh Barty (AUS)[6]/Casey Dellacqua (AUS)[6]i
MEN'S DOUBLES - R1
Dominic Inglot (GBR)/Daniel Nestor (CAN) vs. Mikhail Elgin (RUS)/Daniil Medvedev (RUS)i


COURT 6 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
Philipp Oswald (AUT)/Andre Sa (BRA) vs. Austin Krajicek (USA)/Jackson Withrow (USA)i
MEN'S DOUBLES - R1
Jamie Murray (GBR)[4]/Bruno Soares (BRA)[4] vs. Julian Knowle (AUT)/Alexander Peya (AUT)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Francesca Di Lorenzo (USA)/Allie Kiick (USA) vs. Eri Hozumi (JPN)/Miyu Kato (JPN)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Alla Kudryavtseva (RUS)/Saisai Zheng (CHN) vs. Taylor Johnson (USA)/Claire Liu (USA)i
MIXED DOUBLES - R1
Martina Hingis (SUI)[1]/Jamie Murray (GBR)[1] vs. Anna-Lena Groenefeld (GER)/Robert Lindstedt (SWE)i


COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
Vasil Kirkov (USA)/Danny Thomas (USA) vs. Oliver Marach (AUT)[9]/Mate Pavic (CRO)[9]i
WOMEN'S SINGLES - R2
Ana Bogdan (ROU) vs. Monica Niculescu (ROU)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Catherine Bellis (USA)/Marketa Vondrousova (CZE) vs. Nadiia Kichenok (UKR)/Anastasia Rodionova (AUS)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Viktorija Golubic (SUI)/Kristyna Pliskova (CZE) vs. Jana Cepelova (SVK)/Magdalena Rybarikova (SVK)i
MIXED DOUBLES - R1
Yung-Jan Chan (TPE)/Nenad Zimonjic (SRB) vs. Arantxa Parra Santonja (ESP)/Marc Lopez (ESP)i


COURT 8 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R1
Naomi Broady (GBR)/Darija Jurak (CRO) vs. Mona Barthel (GER)/Carina Witthoeft (GER)i
MEN'S DOUBLES - R1
Rohan Bopanna (IND)[10]/Pablo Cuevas (URU)[10] vs. Bradley Klahn (USA)/Scott Lipsky (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Not Before 10:30 PM IRDT
Alizé Cornet (FRA)/Xenia Knoll (SUI) vs. Lucie Hradecka (CZE)[7]/Katerina Siniakova (CZE)[7]i
MEN'S DOUBLES - R1
David Marrero (ESP)/Benoit Paire (FRA) vs. Steve Darcis (BEL)/Dudi Sela (ISR)i


COURT 9 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
James Cerretani (USA)/Marc Polmans (AUS) vs. Julio Peralta (CHI)[14]/Horacio Zeballos (ARG)[14]i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Madison Brengle (USA)/Varvara Lepchenko (USA) vs. Lara Arruabarrena (ESP)/Arantxa Parra Santonja (ESP)i
MEN'S DOUBLES - R1
Not Before 10:30 PM IRDT
Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA) vs. Raven Klaasen (RSA)[7]/Rajeev Ram (USA)[7]i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Asia Muhammad (USA)/Ajla Tomljanovic (AUS) vs. Jelena Jankovic (SRB)/Anastasija Sevastova (LAT)i
MIXED DOUBLES - R1
Abigail Spears (USA)/Juan Sebastian Cabal (COL) vs. Jamie Loeb (USA)/Mitchell Krueger (USA)i


COURT 11 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R1
Shuko Aoyama (JPN)/Zhaoxuan Yang (CHN) vs. Amanda Anisimova (USA)/Emina Bektas (USA)ii
MEN'S SINGLES - R2
Damir Dzumhur (BIH) vs. Cedrik-Marcel Stebe (GER)i
MIXED DOUBLES - R1
Amanda Anisimova (USA)/Christian Harrison (USA) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[3]/Michael Venus (NZL)[3]i
MEN'S DOUBLES - R1
Bob Bryan (USA)[5]/Mike Bryan (USA)[5] vs. Roman Jebavy (CZE)/Jiri Vesely (CZE)i


COURT 12 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
Ryan Harrison (USA)[8]/Michael Venus (NZL)[8] vs. Jeremy Chardy (FRA)/Fabrice Martin (FRA)i
MEN'S DOUBLES - R1
Guillermo Duran (ARG)/Neal Skupski (GBR) vs. Lukasz Kubot (POL)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i
MEN'S SINGLES - R2
Not Before 10:00 PM IRDT
Roberto Bautista Agut (ESP)[11] vs. Dustin Brown (GER)i
MIXED DOUBLES - R1
Andreja Klepac (SLO)/Mate Pavic (CRO) vs. Alicja Rosolska (POL)/Santiago Gonzalez (MEX)i


COURT 14 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
Wesley Koolhof (NED)/Artem Sitak (NZL) vs. Ivan Dodig (CRO)[6]/Marcel Granollers (ESP)[6]i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Anna-Lena Groenefeld (GER)[8]/Kveta Peschke (CZE)[8] vs. Chia-Jung Chuang (TPE)/Misaki Doi (JPN)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Raquel Atawo (USA)/Sabine Lisicki (GER) vs. Nicole Melichar (USA)/Anna Smith (GBR)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Gabriela Dabrowski (CAN)[9]/Yifan Xu (CHN)[9] vs. Mirjana Lucic-Baroni (CRO)/Andrea Petkovic (GER)i
MIXED DOUBLES - R1
Louisa Chirico (USA)/Bradley Klahn (USA) vs. Raquel Atawo (USA)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)i


COURT 15 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
Jonathan Eysseric (FRA)/Franko Skugor (CRO) vs. Nicholas Monroe (USA)/John-Patrick Smith (AUS)i
MEN'S DOUBLES - R1
Julien Benneteau (FRA)/Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs. Nikoloz Basilashvili (GEO)/Andreas Haider-Maurer (AUT)i
MIXED DOUBLES - R1
María José Martínez Sánchez (ESP)/Nicholas Monroe (USA) vs. Kristie Ahn (USA)/Tennys Sandgren (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Petra Martic (CRO)/Donna Vekic (CRO) vs. Sania Mirza (IND)[4]/Shuai Peng (CHN)[4]i


COURT 16 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R1
Lyudmyla Kichenok (UKR)/Barbora Krejcikova (CZE) vs. Makoto Ninomiya (JPN)[15]/Renata Voracova (CZE)[15]i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Kayla Day (USA)/Caroline Dolehide (USA) vs. Abigail Spears (USA)[10]/Katarina Srebotnik (SLO)[10]i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Timea Babos (HUN)[5]/Andrea Hlavackova (CZE)[5] vs. Nina Stojanovic (SRB)/Natalia Vikhlyantseva (RUS)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Kiki Bertens (NED)[11]/Johanna Larsson (SWE)[11] vs. Julia Goerges (GER)/Olga Savchuk (UKR)i





PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2017, 06:13 PM   #7
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا




برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز پنجـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در روز
ناهید شید (آدینـه) مورخ 10 شهریور ماه سال 1396 خورشیدی به وقت ایران:





U.S. Open 2017 — Revised Schedule of Play
Day Five: Friday, 1st of September, 2017


Arthur Ashe Stadium — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R3
Petra Kvitova (CZE)[13] vs. Caroline Garcia (FRA)[18]i
MEN'S SINGLES - R3
Not Before 9:30 PM IRDT
Denis Shapovalov (CAN) vs. Kyle Edmund (GBR)i
WOMEN'S SINGLES - R3
Maria Sakkari (GRE) vs. Venus Williams (USA)[9]i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Saturday) IRDT
MEN'S SINGLES - R3
Mischa Zverev (GER)[23] vs. John Isner (USA)[10]i
WOMEN'S SINGLES - R3
Sofia Kenin (USA) vs. Maria Sharapova (RUS)i


LOUIS ARMSTRONG STADIUM — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R3
Nicolas Mahut (FRA) vs. Pablo Carreno Busta (ESP)[12]i
WOMEN'S SINGLES - R3
Ashleigh Barty (AUS) vs. Sloane Stephens (USA)i
WOMEN'S SINGLES - R3
Magdalena Rybarikova (SVK)[31] vs. Garbiñe Muguruza (ESP)[3]i
MEN'S SINGLES - R3
Not Before 1:30 AM (Friday) IRDT
Sam Querrey (USA)[17] vs. Radu Albot (MDA)i


GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R3
Diego Schwartzman (ARG)[29] vs. Marin Cilic (CRO)[5]i
MEN'S SINGLES - R3
Kevin Anderson (RSA)[28] vs. Borna Coric (CRO)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Yulia Putintseva (KAZ)/Arina Rodionova (AUS) vs. Yung-Jan Chan (TPE)[2]/Martina Hingis (SUI)[2]i
WOMEN'S SINGLES - R3
Anastasija Sevastova (LAT)[16] vs. Donna Vekic (CRO)i


COURT 17 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R3
Thomas Fabbiano (ITA) vs. Paolo Lorenzi (ITA)i
MEN'S SINGLES - R3
Lucas Pouille (FRA)[16] vs. Mikhail Kukushkin (KAZ)i
MIXED DOUBLES - R1
Olga Savchuk (UKR)/Artem Sitak (NZL) vs. Casey Dellacqua (AUS)[5]/Rajeev Ram (USA)[5]i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Qiang Wang (CHN)/Yafan Wang (CHN) vs. Sloane Stephens (USA)/Taylor Townsend (USA)i


COURT 5 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R1
Naomi Osaka (JPN)/Francesca Schiavone (ITA) vs. Julia Boserup (USA)/Nicole Gibbs (USA)i
WOMEN'S SINGLES - R3
Ekaterina Makarova (RUS) vs. Carla Suárez Navarro (ESP)i
WOMEN'S SINGLES - R3
Aleksandra Krunic (SRB) vs. Julia Goerges (GER)[30]i
MEN'S DOUBLES - R1
Robert Lindstedt (SWE)/Jordan Thompson (AUS) vs. Santiago Gonzalez (MEX)[15]/Donald Young (USA)[15]i
MEN'S DOUBLES - R1
Hyeon Chung (KOR)/Yen-Hsun Lu (TPE) vs. Guido Pella (ARG)/Diego Schwartzman (ARG)i


COURT 10 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R1
Elise Mertens (BEL)/Demi Schuurs (NED) vs. Eugenie Bouchard (CAN)/Jelena Ostapenko (LAT)i
MEN'S DOUBLES - R2
Julien Benneteau (FRA)/Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs. Lukasz Kubot (POL)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Not Before 10:00 PM IRDT
Shelby Rogers (USA)/CoCo Vandeweghe (USA) vs. Andreja Klepac (SLO)[14]/María José Martínez Sánchez (ESP)[14]i
MEN'S DOUBLES - R1
Robin Haase (NED)/Matwe Middelkoop (NED) vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)[3]/Nicolas Mahut (FRA)[3]
MIXED DOUBLES - R1
CoCo Vandeweghe (USA)/Horia Tecau (ROU) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[6]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[6]i


COURT 13 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
Hans Podlipnik-Castillo (CHI)/Andrei Vasilevski (BLR) vs. Adrian Mannarino (FRA)/Andreas Seppi (ITA)i
MEN'S DOUBLES - R2
Rohan Bopanna (IND)[10]/Pablo Cuevas (URU)[10] vs. Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA)i
MEN'S DOUBLES - R1
Andres Molteni (ARG)/Adil Shamasdin (CAN) vs. Vasek Pospisil (CAN)/Nenad Zimonjic (SRB)i
MEN'S DOUBLES - R1
Thomas Fabbiano (ITA)/Yuichi Sugita (JPN) vs. Alessandro Giannessi (ITA)/Florian Mayer (GER)i


COURT 4 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R1
Kristina Mladenovic (FRA)[13]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[13] vs. Beatriz Haddad Maia (BRA)/Ana Konjuh (CRO)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Hao-Ching Chan (TPE)/Shuai Zhang (CHN) vs. Lauren Davis (USA)/Megan Moulton-Levy (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Not Before 9:30 PM IRDT
Lucie Safarova (CZE)[3]/Barbora Strycova (CZE)[3] vs. Christina McHale (USA)/Heather Watson (GBR)i
MEN'S DOUBLES - R1
Carlos Berlocq (ARG)/Albert Ramos-Vinolas (ESP) vs. Juan Sebastian Cabal (COL)/Leonardo Mayer (ARG)i


COURT 6 — From 7:30 PM IRDT
MIXED DOUBLES - R1
Anastasia Rodionova (AUS)/Oliver Marach (AUT) vs. Nicole Melichar (USA)/Jackson Withrow (USA)i
MEN'S DOUBLES - R1
Jean-Julien Rojer (NED)[12]/Horia Tecau (ROU)[12] vs. Damir Dzumhur (BIH)/Dusan Lajovic (SRB)i
MEN'S DOUBLES - R1
Andre Begemann (GER)/Divij Sharan (IND) vs. Feliciano Lopez (ESP)[11]/Marc Lopez (ESP)[11]i
MIXED DOUBLES - R1
Jelena Ostapenko (LAT)/Fabrice Martin (FRA) vs. Sania Mirza (IND)[2]/Ivan Dodig (CRO)[2]i


COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R1
Kristie Ahn (USA)/Irina Falconi (USA) vs. Sorana Cirstea (ROU)/Sara Sorribes Tormo (ESP)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Irina-Camelia Begu (ROU)/Raluca Olaru (ROU) vs. Daria Gavrilova (AUS)/Daria Kasatkina (RUS)i
MEN'S DOUBLES - R1
Sam Groth (AUS)[16]/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)[16] vs. Karen Khachanov (RUS)/Andrey Rublev (RUS)i
MEN'S DOUBLES - R1
Pablo Carreno Busta (ESP)/Fernando Verdasco (ESP) vs. Marcus Daniell (NZL)/Marcelo Demoliner (BRA)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Jacqueline Cako (USA)/Sachia Vickery (USA) vs. Oceane Dodin (FRA)/Tatjana Maria (GER)i
MIXED DOUBLES - R1
Renata Voracova (CZE)/Andres Molteni (ARG) vs. Kveta Peschke (CZE)/Marcelo Demoliner (BRA)i


COURT 11 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R2
Mona Barthel (GER)/Carina Witthoeft (GER) vs. Lucie Hradecka (CZE)[7]/Katerina Siniakova (CZE)[7]i
MEN'S DOUBLES - R1
Brian Baker (USA)[13]/Nikola Mektic (CRO)[13] vs. Malek Jaziri (TUN)/Andrey Kuznetsov (RUS)i
MEN'S DOUBLES - R1
Not Before 10:00 PM IRDT
Marcin Matkowski (POL)/Max Mirnyi (BLR) vs. Taylor Fritz (USA)/Reilly Opelka (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Ekaterina Makarova (RUS)[1]/Elena Vesnina (RUS)[1] vs. Jennifer Brady (USA)/Alison Riske (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Kirsten Flipkens (BEL)/Aleksandra Krunic (SRB) vs. Su-Wei Hsieh (TPE)[12]/Monica Niculescu (ROU)[12]i
MIXED DOUBLES - R1
Raluca Olaru (ROU)/Nikola Mektic (CRO) vs. Jennifer Brady (USA)/Bjorn Fratangelo (USA)i


COURT 12 — From 9:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R1
Leander Paes (IND)/Purav Raja (IND) vs. Janko Tipsarevic (SRB)/Viktor Troicki (SRB)i
WOMEN'S DOUBLES - R1
Nao Hibino (JPN)[16]/Alicja Rosolska (POL)[16] vs. Kateryna Bondarenko (UKR)/Chen Liang (CHN)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Gabriela Dabrowski (CAN)[9]/Yifan Xu (CHN)[9] vs. Lara Arruabarrena (ESP)/Arantxa Parra Santonja (ESP)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2017, 04:13 PM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا




برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز ششـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در روز
کیوان شید (شنبـه) مورخ 11 شهریور ماه سال 1396 خورشیدی به وقت ایران:





U.S. Open 2017 — Revised Schedule of Play
Day Six: Saturday, 2nd of September, 2017


Arthur Ashe Stadium — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R3
Karolina Pliskova (CZE)[1] vs. Shuai Zhang (CHN)[27]i
WOMEN'S SINGLES - R3
Agnieszka Radwanska (POL)[10] vs. CoCo Vandeweghe (USA)[20]i
MEN'S SINGLES - R3
Rafael Nadal (ESP)[1] vs. Leonardo Mayer (ARG)i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Sunday) IRDT
MEN'S SINGLES - R3
Roger Federer (SUI)[3] vs. Feliciano Lopez (ESP)[31]i
WOMEN'S SINGLES - R3
Elena Vesnina (RUS)[17] vs. Madison Keys (USA)[15]i


LOUIS ARMSTRONG STADIUM — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R3
Adrian Mannarino (FRA)[30] vs. Dominic Thiem (AUT)[6]i
WOMEN'S SINGLES - R3
Jelena Ostapenko (LAT)[12] vs. Daria Kasatkina (RUS)i
MEN'S SINGLES - R3
David Goffin (BEL)[9] vs. Gael Monfils (FRA)[18]i
MEN'S DOUBLES - R2
Jeremy Chardy (FRA)/Fabrice Martin (FRA) vs. Taylor Fritz (USA)/Reilly Opelka (USA)i


GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R3
Viktor Troicki (SRB) vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)i
MEN'S SINGLES - R3
Roberto Bautista Agut (ESP)[11] vs. Juan Martin del Potro (ARG)[24]i
WOMEN'S SINGLES - R3
Elina Svitolina (UKR)[4] vs. Shelby Rogers (USA)i
MEN'S DOUBLES - R2
Bob Bryan (USA)[5]/Mike Bryan (USA)[5] vs. Nick Kyrgios (AUS)/Matt Reid (AUS)i


COURT 17 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R3
Philipp Kohlschreiber (GER)[33] vs. John Millman (AUS)i
WOMEN'S SINGLES - R3
Not Before 9:00 PM IRDT
Jennifer Brady (USA) vs. Monica Niculescu (ROU)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Hao-Ching Chan (TPE)/Shuai Zhang (CHN) vs. Kayla Day (USA)/Caroline Dolehide (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Kiki Bertens (NED)[11]/Johanna Larsson (SWE)[11] vs. Julia Boserup (USA)/Nicole Gibbs (USA)i


COURT 5 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R3
Lucie Safarova (CZE) vs. Kurumi Nara (JPN)i
WOMEN'S SINGLES - R3
Kaia Kanepi (EST) vs. Naomi Osaka (JPN)i
MEN'S SINGLES - R3
Damir Dzumhur (BIH) vs. Andrey Rublev (RUS)i
MIXED DOUBLES - R2
Martina Hingis (SUI)[1]/Jamie Murray (GBR)[1] vs. Kveta Peschke (CZE)/Marcelo Demoliner (BRA)i


COURT 10 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R2
Austin Krajicek (USA)/Jackson Withrow (USA) vs. Oliver Marach (AUT)[9]/Mate Pavic (CRO)[9]i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Shuko Aoyama (JPN)/Zhaoxuan Yang (CHN) vs. Ashleigh Barty (AUS)[6]/Casey Dellacqua (AUS)[6]i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Jacqueline Cako (USA)/Sachia Vickery (USA) vs. Lyudmyla Kichenok (UKR)/Barbora Krejcikova (CZE)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Lucie Safarova (CZE)[3]/Barbora Strycova (CZE)[3] vs. Alla Kudryavtseva (RUS)/Saisai Zheng (CHN)i


COURT 13 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R2
Alessandro Giannessi (ITA)/Florian Mayer (GER) vs. Ivan Dodig (CRO)[6]/Marcel Granollers (ESP)[6]i
MEN'S DOUBLES - R2
Nicholas Monroe (USA)/John-Patrick Smith (AUS) vs. Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Kristina Mladenovic (FRA)[13]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[13] vs. Qiang Wang (CHN)/Yafan Wang (CHN)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Chia-Jung Chuang (TPE)/Misaki Doi (JPN) vs. Daria Gavrilova (AUS)/Daria Kasatkina (RUS)i


COURT 6 — From 7:30 PM IRDT
MIXED DOUBLES - R1
Lucie Hradecka (CZE)[8]/Marcin Matkowski (POL)[8] vs. Liezel Huber (USA)/Danny Thomas (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Nao Hibino (JPN)[16]/Alicja Rosolska (POL)[16] vs. Sorana Cirstea (ROU)/Sara Sorribes Tormo (ESP)i
MIXED DOUBLES - R1
Not Before 10:30 PM IRDT
Timea Babos (HUN)[4]/Bruno Soares (BRA)[4] vs. Sofia Kenin (USA)/Michael Mmoh (USA)i


COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R2
Malek Jaziri (TUN)/Andrey Kuznetsov (RUS) vs. Steve Darcis (BEL)/Dudi Sela (ISR)i
MEN'S DOUBLES - R1
Not Before 9:30 PM IRDT
Christopher Eubanks (USA)/Christian Harrison (USA) vs. Mikhail Youzhny (RUS)/Mischa Zverev (GER)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Not Before 10:30 PM IRDT
Jelena Jankovic (SRB)/Anastasija Sevastova (LAT) vs. Yung-Jan Chan (TPE)[2]/Martina Hingis (SUI)[2]i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Jana Cepelova (SVK)/Magdalena Rybarikova (SVK) vs. Sania Mirza (IND)[4]/Shuai Peng (CHN)[4]i


COURT 11 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R2
Elise Mertens (BEL)/Demi Schuurs (NED) vs. Andreja Klepac (SLO)[14]/María José Martínez Sánchez (ESP)[14]i
MIXED DOUBLES - R1
Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7] vs. Heather Watson (GBR)/Henri Kontinen (FIN)i
MEN'S DOUBLES - R2
Jean-Julien Rojer (NED)[12]/Horia Tecau (ROU)[12] vs. Hyeon Chung (KOR)/Yen-Hsun Lu (TPE)i
MIXED DOUBLES - R2
Abigail Spears (USA)/Juan Sebastian Cabal (COL) vs. Olga Savchuk (UKR)/Artem Sitak (NZL)i
MIXED DOUBLES - R2
Yung-Jan Chan (TPE)/Nenad Zimonjic (SRB) vs. CoCo Vandeweghe (USA)/Horia Tecau (ROU)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2017, 06:13 PM   #9
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا



برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز هفتـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در روز
مهر شید (یک‌شنبـه) مورخ 12 شهریور ماه سال 1396 خورشیدی به وقت ایران:





U.S. Open 2017 — Revised Schedule of Play
Day Seven: Sunday, 3rd of September, 2017


Arthur Ashe Stadium — From 7:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - R4
Denis Shapovalov (CAN) vs. Pablo Carreno Busta (ESP)[12]i
WOMEN'S SINGLES - R4
Anastasija Sevastova (LAT)[16] vs. Maria Sharapova (RUS)i
WOMEN'S SINGLES - R4
Carla Suárez Navarro (ESP) vs. Venus Williams (USA)[9]i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Monday) IRDT
WOMEN'S SINGLES - R4
Petra Kvitova (CZE)[13] vs. Garbiñe Muguruza (ESP)[3]i
MEN'S SINGLES - R4
Sam Querrey (USA)[17] vs. Mischa Zverev (GER)[23]i


LOUIS ARMSTRONG STADIUM — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R2
Christopher Eubanks (USA)/Christian Harrison (USA) vs. Robin Haase (NED)/Matwe Middelkoop (NED)i
MEN'S DOUBLES - R2
Jeremy Chardy (FRA)/Fabrice Martin (FRA) vs. Taylor Fritz (USA)/Reilly Opelka (USA) To Finish 6-2, 6-7(3)i
WOMEN'S SINGLES - R4
Julia Goerges (GER)[30] vs. Sloane Stephens (USA)i
MEN'S SINGLES - R4
Paolo Lorenzi (ITA) vs. Kevin Anderson (RSA)[28]i


GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R2
Henri Kontinen (FIN)[1]/John Peers (AUS)[1] vs. Mikhail Elgin (RUS)/Daniil Medvedev (RUS)i
MEN'S SINGLES - R4
Lucas Pouille (FRA)[16] vs. Diego Schwartzman (ARG)[29]i
WOMEN'S DOUBLES - R3
Sorana Cirstea (ROU)/Sara Sorribes Tormo (ESP) vs. Sania Mirza (IND)[4]/Shuai Peng (CHN)[4]i
MIXED DOUBLES - R2
Anastasia Rodionova (AUS)/Oliver Marach (AUT) vs. Jelena Ostapenko (LAT)/Fabrice Martin (FRA)i


COURT 17 — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R2
John Millman (AUS)/Ken Skupski (GBR) vs. Robert Lindstedt (SWE)/Jordan Thompson (AUS)i
MEN'S DOUBLES - R2
Jamie Murray (GBR)[4]/Bruno Soares (BRA)[4] vs. Marcus Daniell (NZL)/Marcelo Demoliner (BRA)i
MEN'S DOUBLES - R2
Karen Khachanov (RUS)/Andrey Rublev (RUS) vs. Leander Paes (IND)/Purav Raja (IND)i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Kiki Bertens (NED)[11]/Johanna Larsson (SWE)[11] vs. Julia Boserup (USA)/Nicole Gibbs (USA) To Finish 1-1
MIXED DOUBLES - R2
Alicja Rosolska (POL)/Santiago Gonzalez (MEX) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[3]/Michael Venus (NZL)[3]i


COURT 5 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R2
Timea Babos (HUN)[5]/Andrea Hlavackova (CZE)[5] vs. Raquel Atawo (USA)/Sabine Lisicki (GER)i
WOMEN'S DOUBLES - R3
Kristina Mladenovic (FRA)[13]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[13] vs. Yung-Jan Chan (TPE)/[2] Martina Hingis (SUI)[2]i
WOMEN'S DOUBLES - R3
Lucie Safarova (CZE)[3]/Barbora Strycova (CZE)[3] vs. Lyudmyla Kichenok (UKR)/Barbora Krejcikova (CZE)i
MEN'S DOUBLES - R2
Juan Sebastian Cabal (COL)/Leonardo Mayer (ARG) vs. Julio Peralta (CHI)[14]/Horacio Zeballos (ARG)[14]i
MIXED DOUBLES - R2
Martina Hingis (SUI)[1]/Jamie Murray (GBR)[1] vs. Kveta Peschke (CZE)/Marcelo Demoliner (BRA) To Finish 6-0, 1-2


COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R2
Eri Hozumi (JPN)/Miyu Kato (JPN) vs. Su-Wei Hsieh (TPE)[12]/Monica Niculescu (ROU)[12]i
MEN'S DOUBLES - R3
Jean-Julien Rojer (NED)[12]/Horia Tecau (ROU)[12] vs. Ivan Dodig (CRO)[6]/Marcel Granollers (ESP)[6]i
WOMEN'S DOUBLES - R3
Daria Gavrilova (AUS)/Daria Kasatkina (RUS) vs. Hao-Ching Chan (TPE)/Shuai Zhang (CHN)i
MIXED DOUBLES - R2
Yung-Jan Chan (TPE)/Nenad Zimonjic (SRB) vs. CoCo Vandeweghe (USA)/Horia Tecau (ROU)i


COURT 11 — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - R3
Gabriela Dabrowski (CAN)[9]/Yifan Xu (CHN)[9] vs. Shuko Aoyama (JPN)/Zhaoxuan Yang (CHN)i
MEN'S DOUBLES - R2
Not Before 10:00 PM IRDT
Adrian Mannarino (FRA)/Andreas Seppi (ITA) vs. Feliciano Lopez (ESP)[11]/Marc Lopez (ESP)[11]i
WOMEN'S DOUBLES - R2
Not Before 11:30 PM IRDT
Ekaterina Makarova (RUS)[1]/Elena Vesnina (RUS)[1] vs. Nadiia Kichenok (UKR)/Anastasia Rodionova (AUS)i
MIXED DOUBLES - R2
Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7] vs. María José Martínez Sánchez (ESP)/Nicholas Monroe (USA)i


COURT 12 — From 7:30 PM IRDT
JUNIOR BOYS' SINGLES - R1
Hugo Gaston (FRA) vs. Lukas Greif (USA)i
JUNIOR GIRLS' SINGLES - R1
Katie Volynets (USA) vs. Emily Appleton (GBR)[13]i
MIXED DOUBLES - R2
Not Before 10:30 PM IRDT
Lucie Hradecka (CZE)[8]/Marcin Matkowski (POL)[8] vs. Raquel Atawo (USA)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)i
MIXED DOUBLES - R2
Timea Babos (HUN)[4]/Bruno Soares (BRA)[4] vs. Raluca Olaru (ROU)/Nikola Mektic (CRO)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-04-2017, 04:04 PM   #10
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,218
سپاس: 35,479
در 11,010 پست 99,797 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2017 آزاد امریکا




برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز هشتـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2017 در روز
مه شید (دوشنبـه) مورخ 13 شهریور ماه سال 1396 خورشیدی به وقت ایران:





U.S. Open 2017 — Revised Schedule of Play
Day Eight: Monday, 4th of September, 2017


Arthur Ashe Stadium — From 7:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - R4
Karolina Pliskova (CZE)[1] vs. Jennifer Brady (USA)i
MEN'S SINGLES - R4
Rafael Nadal (ESP)[1] vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)i
WOMEN'S SINGLES - R4
CoCo Vandeweghe (USA)[20] vs. Lucie Safarova (CZE)i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Tuesday) IRDT
MEN'S SINGLES - R4
Roger Federer (SUI)[3] vs. Philipp Kohlschreiber (GER)[33]i
WOMEN'S SINGLES - R4
Elina Svitolina (UKR)[4] vs. Madison Keys (USA)[15]i


LOUIS ARMSTRONG STADIUM — From 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - R3
Steve Darcis (BEL)/Dudi Sela (ISR) vs. Robin Haase (NED)/Matwe Middelkoop (NED)i
MEN'S SINGLES - R4
Not Before 8:30 PM IRDT
David Goffin (BEL)[9] vs. Andrey Rublev (RUS)i
WOMEN'S SINGLES - R4
Daria Kasatkina (RUS) vs. Kaia Kanepi (EST)i
MEN'S DOUBLES - R3
Jamie Murray (GBR)[4]/Bruno Soares (BRA)[4] vs. Robert Lindstedt (SWE)/Jordan Thompson (AUS)i


GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
JUNIOR GIRLS' SINGLES - R1
Whitney Osuigwe (USA)[1] vs. Margaryta Bilokin (UKR)i
MEN'S DOUBLES - R3
Not Before 9:00 PM IRDT
Henri Kontinen (FIN)[1]/John Peers (AUS)[1] vs. Juan Sebastian Cabal (COL)/Leonardo Mayer (ARG)i
MEN'S DOUBLES - R3
Bob Bryan (USA)[5]/Mike Bryan (USA)[5] vs. Oliver Marach (AUT)[9]/Mate Pavic (CRO)[9]i
MEN'S SINGLES - R4
Juan Martin del Potro (ARG)[24] vs. Dominic Thiem (AUT)[6]i


COURT 17 — From 7:30 PM IRDT
JUNIOR BOYS' SINGLES - R1
Axel Geller (ARG)[1] vs. Andrew Fenty (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - R3
Not Before 9:00 PM IRDT
Kiki Bertens (NED)[11]/Johanna Larsson (SWE)[11] vs. Lucie Hradecka (CZE)[7]/Katerina Siniakova (CZE)[7]i
WOMEN'S DOUBLES - R3
Timea Babos (HUN)[5]/Andrea Hlavackova (CZE)[5] vs. Su-Wei Hsieh (TPE)[12]/Monica Niculescu (ROU)[12]i
MEN'S DOUBLES - R3
Jeremy Chardy (FRA)/Fabrice Martin (FRA) vs. Feliciano Lopez (ESP)[11]/Marc Lopez (ESP)[11]i
MIXED DOUBLES - QF
Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7] vs. Hao-Ching Chan (TPE)[3]/Michael Venus (NZL)[3]i


COURT 5 — From 7:30 PM IRDT
JUNIOR BOYS' SINGLES - R1
Vasil Kirkov (USA) vs. Toru Horie (JPN)i
JUNIOR GIRLS' SINGLES - R1
Xin Yu Wang (CHN)[6] vs. Mahak Jain (IND)i
WOMEN'S DOUBLES - R3
Not Before 9:00 PM IRDT
Ekaterina Makarova (RUS)[1]/Elena Vesnina (RUS)[1] vs. Andreja Klepac (SLO)[14]/María José Martínez Sánchez (ESP)[14]i
MEN'S DOUBLES - R3
Karen Khachanov (RUS)/Andrey Rublev (RUS) vs. Julien Benneteau (FRA)/Edouard Roger-Vasselin (FRA)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 12:52 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


رولان گاروس ویمبلدون فدرر قهرمان ویمبلدون
Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Persian Language By Persian Forum Ver 3.0 | LIVESCORE.in
استفاده از مطالب TennisTalkers.com تنها با ذکر منبع بلامانع است