بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-21-2014, 11:37 PM   #1
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
راستش من فقط تا اوایل ست دوم دیدم اما تا اون لحظه اثری از مصدومیت در فدرر نبود بعدش شما چیزخاصی دیدید؟ امیدوارم دوستان نخوان بازی خوب مونفیس را لوث کنند
درباره جمله آخرتون دقیقا قبول دارم بخاری از فدرر بلند نمیشه ولی مگه واورینکا میتونه یکتنه کاری کنه با یک تک بازی؟
دوست عزیز چرا اینقدر با لجبازی نظر میدید؟ مصدومیت تو تنیسو با فوتبال اشتباه گرفتی فکر میکنی باید مثل فوتبال بازیکن بیفته زمین و بعدش برانکارد بیارند تو زمین !
خودت میگی که بخاطر اینکه طرفدار نواکی اینجا بهت گیر میدند بعد میای همچین حرفی میزنی.
فدرر یکشنبه شب بخاطر مصدومیت یکی مهمترین بازیهای فصلو از دست داد بعد از اون فکر کنم زیر یک ساعت تمرین داشته . البته اگر سطح کورت هارد بود و فدرر سالم ، شاید همین یک ساعت هم کافی بود ولی سطح عجیب و غریب و تقریباً ناشناخته ایندور کلی کورت وضعیتو پیچیده تر کرد .
کلاً اگه به تنیسورایی مثل مونفیلس رو بدی جمع کردنشون خیلی سخته از همون اول باید سفت و سخت بازیو کنترل کنی همون کاری که نادال تو ملبورن انجام داد آخرای اون بازی مونفیلس کم مونده بود گریش بگیره . به عنوان مثال بنتو هم جزو این تنیسوراست تو بازل ست اول پایاپای و در برخی از لحظات سرتر از فدرر بود ولی فدرر وقتی تو طول ست تونست کنترلش کنه و تو تایبرک ببره ست دوم بنتو ناک اوت شد .
مطمئن باشید تو این بازی هم کافی بود یک بار مونفیلس بریک بشه اونوقت تو انتهای بازی فقط جنگولک بازیهاش تو خاطرت میموند .
Mehdiii آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:44 PM   #2
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
دوست عزیز چرا اینقدر با لجبازی نظر میدید؟ مصدومیت تو تنیسو با فوتبال اشتباه گرفتی فکر میکنی باید مثل فوتبال بازیکن بیفته زمین و بعدش برانکارد بیارند تو زمین !
خودت میگی که بخاطر اینکه طرفدار نواکی اینجا بهت گیر میدند بعد میای همچین حرفی میزنی.
فدرر یکشنبه شب بخاطر مصدومیت یکی مهمترین بازیهای فصلو از دست داد بعد از اون فکر کنم زیر یک ساعت تمرین داشته . البته اگر سطح کورت هارد بود و فدرر سالم ، شاید همین یک ساعت هم کافی بود ولی سطح عجیب و غریب و تقریباً ناشناخته ایندور کلی کورت وضعیتو پیچیده تر کرد .
کلاً اگه به تنیسورایی مثل مونفیلس رو بدی جمع کردنشون خیلی سخته از همون اول باید سفت و سخت بازیو کنترل کنی همون کاری که نادال تو ملبورن انجام داد آخرای اون بازی مونفیلس کم مونده بود گریش بگیره . به عنوان مثال بنتو هم جزو این تنیسوراست تو بازل ست اول پایاپای و در برخی از لحظات سرتر از فدرر بود ولی فدرر وقتی تو طول ست تونست کنترلش کنه و تو تایبرک ببره ست دوم بنتو ناک اوت شد .
مطمئن باشید تو این بازی هم کافی بود یک بار مونفیلس بریک بشه اونوقت تو انتهای بازی فقط جنگولک بازیهاش تو خاطرت میموند .
دوست عزیز و محترم
مونفیس تنیسور کمی نیست یادتون رفته چطور تو یواس اپن 2-0 از فدرر جلو بود و نزدیک بود اونجا هم سه سته کنه راجرو؟
مگه همین ماه پیش یادتون نیست تو همین پاریس چطوری برای نواک هم شاخ شده بود و تو تایبرک باخت و شاید اگر تایبرک را نمیباخت نواک قهرمان مسترز پاریس هم نمیشد
مونفیس اگر به خودش برسه و یک مربی خوب بگیره میاد توی تاپ تن به راحتی

از نواک عزیز هم تشکر میکنم بخاط تشکر و تایید پای پستهام میگن آیدی منی دمتگرم احتمالا بخاطر اسمت مسدود شدی حتما سویس زیرآبت را زده!
جالبه سوئیس مظهر و نماد بیطرفی و صلحه همه جا اما تو این سایت جنگ افروز و آتیش بیار معرکه

ویرایش توسط Just Nole : 11-21-2014 در ساعت 11:59 PM
Just Nole آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-22-2014, 12:03 AM   #3
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
دوست عزیز و محترم
مونفیس تنیسور کمی نیست یادتون رفته چطور تو یواس اپن 2-0 از فدرر جلو بود و نزدیک بود اونجا هم سه سته کنه راجرو؟
مگه همین ماه پیش یادتون نیست تو همین پاریس چطوری برای نواک هم شاخ شده بود و تو تایبرک باخت و شاید اگر تایبرک را نمیباخت نواک قهرمان مسترز پاریس هم نمیشد
مونفیس اگر به خودش برسه و یک مربی خوب بگیره میاد توی تاپ تن به راحتی
تو یواس اوپن همون مسئله ای پیش اومد که تو پست قبلیم گفتم فدرر خیلی بد شروع کرد حتماً دیدی که دو ست آخر با اینکه فدرر خیلی هم خوب نبود مونفیلس با تمام وجود تسلیم شده بود .
تو مسترز پاریس هم من ندیدم نواکو اذیت بکنه کشوندن یک ست به تایبریک این دوره زمونه خیلی هم هنر نیست.
مونفیلس تنیسور خوبیه بر منکرش لعنت ولی در اون حد ها هم نیست که تو همچین بازی مهمی برای تنیسوری در حد فدرر (البته منظورم فدرر سالم و آماده) شاخ بشه. ای کاش اون سمی فاینال کذایی نبود اونوقت ...
Mehdiii آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:15 PM   #4
LotfiHN
Junior Member

پستها: 16
سپاس: 35
در 13 پست 67 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER Nadal Murray Monfils Berdyc Wawrinka Nishikori Del porto

سپاسگزارم mr rojhin كه زود پاسخ داديد. خوشحالم كه در اين انجمن عضو شدم و با شما همراه.
LotfiHN آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما LotfiHN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-21-2014, 10:48 PM   #5
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

Just Nole عزیز امروز جمعه است .
حالا یه معما طرح میکنم و اون اینه که فردا چه روزیه ؟ اینو در نظر بگیر که امروز جمعه است . میتونی از هر کسی که دوست داری کمک بگیری چون میدونم این معما برای شما خیلی سنگینه ، بعنوان راهنمایی بازم تاکید چند باره میکنم که الان تو روز جمعه هستیم .
rojhin آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:55 PM   #6
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
Just Nole عزیز امروز جمعه است .
حالا یه معما طرح میکنم و اون اینه که فردا چه روزیه ؟ اینو در نظر بگیر که امروز جمعه است . میتونی از هر کسی که دوست داری کمک بگیری چون میدونم این معما برای شما خیلی سنگینه ، بعنوان راهنمایی بازم تاکید چند باره میکنم که الان تو روز جمعه هستیم .
بر منکرش لعنت.نمیدونم منظورتون چیه؟ظاهرا تو این سایت از تازه واردهایی که طرفدار تنیسوری غیر از فدرر باشند استقبال جالبی نمیشه.متاسفانه
Just Nole آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:56 PM   #7
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

خدا وکیلی کامل مشخص بود که راجر مصدومه و نمی تونه خوب بازی کنه و به قول دوست عزیزمون نفرات بعدی اینقدر ضعیف هستند که مربی سوییس نتونه ریسک کنه و راجر رو بیرون بذاره.با این تفاسیر بار اصلی تیم سوییس رو دوش استن می افته.فقط می تونم بگم که خیلی حیف شد که راجر این آخر سالی مصدومیت کمر دوباره سراغش اومد.چون اگه مصدوم نبود کسانی مثل jost nole این اراجیف رو نمی بافتند .فقط میتونم متاسف باشم برای افرادی مثل این آقا که با توجه به اینکه می بینند حریفشون مصدومه ولی مثل کبک سرشون رو زیر کردند و هر چی که به ذهنشون می رسه می گن.
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:12 PM   #8
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

مرتضی همینو میخواستی ؟ یعنی واقعا معنای معنوی مستتر در امضای اون عزیز رو درک نکردی ؟ من جای تو بودم هم از این عزیز میخواستم این معنای قابل درک برای افراد دیپلم به بالا رو برام توضیح بده و هم شغل دیگه ای برای خودم دست و پا میکردم ، آخه قلع و قمع و فراری دادن غیر فدرری ها هم شغل ؟؟؟
حقیقتا که شرم بر تو باد مرتضی
rojhin آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:18 PM   #9
Just Nole
Banned Users

این دوستمون سوس اسپرس نمیدونم مشگلش بامن چیه؟ 289 کیه؟ چیه؟ من از صبح تا شب علیه فدرر صحبت کردم!؟ عجب! کجا؟ آقا حالت خوبه؟ من ایشون رانمیشناسم همیشه بعد از باخت فدرر اینجوری واکنش نشون می ده؟ آقا تعصب چقدر!؟ خطرناکه حسن
Just Nole آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-21-2014, 11:23 PM   #10
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

در ضمن اون نام کاربری novak که بن شده مال خودت هست که باهاش از پست های خودت سپاسگزاری میکنی!!
مرسی مرتضی خیلی شادم کردی خدا دلتو شاد کنه البته به همراه 289 و Just Nole و novak
rojhin آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)