بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-21-2014, 11:12 PM   #51
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
فدرر هیچ مصدومیتی نداشت !
خودش هم بعد بازی توی کنفرانس گفت هیچ دردی نداشتم فقط ترس از درد باعث شد که با احتیاط بازی کنم .

ممنون ازشما.ولی الان دوستان فدرری حتما به شما هم یکجور دیگه تهمت میزنند
چون فدرر اصلا و ابدا نمیبازه مگر اینکه مصدوم باشه!!!!!
Just Nole آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:12 PM   #52
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

مرتضی همینو میخواستی ؟ یعنی واقعا معنای معنوی مستتر در امضای اون عزیز رو درک نکردی ؟ من جای تو بودم هم از این عزیز میخواستم این معنای قابل درک برای افراد دیپلم به بالا رو برام توضیح بده و هم شغل دیگه ای برای خودم دست و پا میکردم ، آخه قلع و قمع و فراری دادن غیر فدرری ها هم شغل ؟؟؟
حقیقتا که شرم بر تو باد مرتضی
rojhin آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:18 PM   #53
Just Nole
Banned Users

این دوستمون سوس اسپرس نمیدونم مشگلش بامن چیه؟ 289 کیه؟ چیه؟ من از صبح تا شب علیه فدرر صحبت کردم!؟ عجب! کجا؟ آقا حالت خوبه؟ من ایشون رانمیشناسم همیشه بعد از باخت فدرر اینجوری واکنش نشون می ده؟ آقا تعصب چقدر!؟ خطرناکه حسن
Just Nole آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-21-2014, 11:22 PM   #54
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
تو حق نداری به پشتوانه اینکه فدرری هستی هرچی دلت خواست بگی درست صحبت کن عقده ای هم خودتی
فقط می تونم برای این سایت خوب احساس تاسف کنم که یک همچین کاربران بی نزاکت و عقده ایی مثل تو رو داره.چون امثال شماها اینجا که می آیید نمی خواید صحبتهای فنی و بحث داشته باشید.بلکه می خواید کمبودهای خودتون رو با این جملات بی محتوا ارائه کنید.عزیزم به نظر من خودت رو به یک پزشک اعصاب و روان نشون بدی ضرر نمی کنی؟
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:23 PM   #55
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

در ضمن اون نام کاربری novak که بن شده مال خودت هست که باهاش از پست های خودت سپاسگزاری میکنی!!
مرسی مرتضی خیلی شادم کردی خدا دلتو شاد کنه البته به همراه 289 و Just Nole و novak
rojhin آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:26 PM   #56
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
کنجکاو شدم ببینم امضای کاربر کینگ آو اسپین چیه! که داد شما را در آورده!
نه جهنمي وجود دارد و نه شيطاني. روح تو خواهد مُرد حتي زودتر از جسم تو: بنابراين، ديگر از هيچ چيز نترس!
خوب حق دارید برای فهمیدن این امضا باید دیپلم به بالا باشید تا معنی مستترش را بفهمید اگر خواستید بگید تو خصوصی توضیح بدم
اما بنظرم مشگل ایشون اینه که فدرری نیست نه امضاش شما ظاهرا وظیفت تو سایت قلع و قمع و فراری دادن غیر فدرریاست.خسته نباشی
289 ندونسته حرف نزن ظاهرا کاربر king of spin امضاش رو عوض کرده چون قبلا تو امضاش نوشته بود نه خدایی وجود دارد و نه جهنمی...

به قول دوست عزیزمون king roger federer شما مشکلاتت خیلی بیشتر و حادتر از این حرفاس. نمیدونم چه قدر درس خوندی یا اصلا تو عمرت یه کتاب خوندی یا نه ولی کاش حداقل شعورت میرسید انقدر ارزش خودت رو پایین نمی اوردی و خودت رو تحمیل نمیکردی.

بالا غیرتا تو عمرت یه پست بدرد بخور دادی؟؟ یه ذره فکر کن به کارات...نا خودت نخوای نمیتونی خودت رو درست کنی.ببین با چند نفر تا حالا تو این سایت بحث کردی؟؟ یه نگاه به بقیه هوادارای نواک بنداز کدومشون مثل تو این شکلی رفتار میکنن؟ البته تو هوادار نواک نیستی صرفا اومدی اینجا خودت رو به زور تحمیل کنی و رو اعصاب بچه ها راه بری.واقعا برات متاسفم که یعنی کار دیگه ای واقعا نداری تو زندگیت غیر از این؟؟

اگه اون همتی که تو ساختن اون همه نام کاربری کردی و علیه فدرر صحبت کردن بجاش تو کنکور وقت میزاشتی الان نفر اول شده بودی!
swiss express آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:30 PM   #57
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
289 ندونسته حرف نزن ظاهرا کاربر king of spin امضاش رو عوض کرده چون قبلا تو امضاش نوشته بود نه خدایی وجود دارد و نه جهنمی...

به قول دوست عزیزمون king roger federer شما مشکلاتت خیلی بیشتر و حادتر از این حرفاس. نمیدونم چه قدر درس خوندی یا اصلا تو عمرت یه کتاب خوندی یا نه ولی کاش حداقل شعورت میرسید انقدر ارزش خودت رو پایین نمی اوردی و خودت رو تحمیل نمیکردی.

بالا غیرتا تو عمرت یه پست بدرد بخور دادی؟؟ یه ذره فکر کن به کارات...نا خودت نخوای نمیتونی خودت رو درست کنی.ببین با چند نفر تا حالا تو این سایت بحث کردی؟؟ یه نگاه به بقیه هوادارای نواک بنداز کدومشون مثل تو این شکلی رفتار میکنن؟ البته تو هوادار نواک نیستی صرفا اومدی اینجا خودت رو به زور تحمیل کنی و رو اعصاب بچه ها راه بری.واقعا برات متاسفم که کار دیگه ای یعنی واقعا نداری تو زندگیت غیر از این؟؟

اگه اون همتی که تو ساختن اون همه نام کاربری کردی و علیه فدرر صحبت کردن بجاش تو کنکور وقت میزاشتی الان نفر اول شده بودی!
آی قربون دهنت.گل گفتی.حرف دل همه رو گفتی.ولی کو گوش شنوا؟
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:32 PM   #58
sspol
Senior Member

آواتار sspol

پستها: 153
سپاس: 1,820
در 135 پست 921 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال

دوستان لطفا احترام همدیگه رو نگه دارید
sspol آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sspol به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:37 PM   #59
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
راستش من فقط تا اوایل ست دوم دیدم اما تا اون لحظه اثری از مصدومیت در فدرر نبود بعدش شما چیزخاصی دیدید؟ امیدوارم دوستان نخوان بازی خوب مونفیس را لوث کنند
درباره جمله آخرتون دقیقا قبول دارم بخاری از فدرر بلند نمیشه ولی مگه واورینکا میتونه یکتنه کاری کنه با یک تک بازی؟
دوست عزیز چرا اینقدر با لجبازی نظر میدید؟ مصدومیت تو تنیسو با فوتبال اشتباه گرفتی فکر میکنی باید مثل فوتبال بازیکن بیفته زمین و بعدش برانکارد بیارند تو زمین !
خودت میگی که بخاطر اینکه طرفدار نواکی اینجا بهت گیر میدند بعد میای همچین حرفی میزنی.
فدرر یکشنبه شب بخاطر مصدومیت یکی مهمترین بازیهای فصلو از دست داد بعد از اون فکر کنم زیر یک ساعت تمرین داشته . البته اگر سطح کورت هارد بود و فدرر سالم ، شاید همین یک ساعت هم کافی بود ولی سطح عجیب و غریب و تقریباً ناشناخته ایندور کلی کورت وضعیتو پیچیده تر کرد .
کلاً اگه به تنیسورایی مثل مونفیلس رو بدی جمع کردنشون خیلی سخته از همون اول باید سفت و سخت بازیو کنترل کنی همون کاری که نادال تو ملبورن انجام داد آخرای اون بازی مونفیلس کم مونده بود گریش بگیره . به عنوان مثال بنتو هم جزو این تنیسوراست تو بازل ست اول پایاپای و در برخی از لحظات سرتر از فدرر بود ولی فدرر وقتی تو طول ست تونست کنترلش کنه و تو تایبرک ببره ست دوم بنتو ناک اوت شد .
مطمئن باشید تو این بازی هم کافی بود یک بار مونفیلس بریک بشه اونوقت تو انتهای بازی فقط جنگولک بازیهاش تو خاطرت میموند .
Mehdiii آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:39 PM   #60
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها

بالا غیرتا تو عمرت یه پست بدرد بخور دادی؟؟ یه ذره فکر کن به کارات...نا خودت نخوای نمیتونی خودت رو درست کنی.ببین با چند نفر تا حالا تو این سایت بحث کردی؟؟ یه نگاه به بقیه هوادارای نواک بنداز کدومشون مثل تو این شکلی رفتار میکنن؟ البته تو هوادار نواک نیستی صرفا اومدی اینجا خودت رو به زور تحمیل کنی و رو اعصاب بچه ها راه بری.واقعا برات متاسفم که یعنی کار دیگه ای واقعا نداری تو زندگیت غیر از این؟؟

متاسفم که تو را هم خوب نشناختم
فهمیدم راحت و خیلی راحت تهمت میزنی و نتیجه گیری میکنی
برای اینکه در این چند روز شاهد بودم و عینا دیدم که امضای دوستمون همون بوده که نوشتم نه اونیکه نوشتی!
بنابراین برای از میدان به در کردن غیرفدرریها به غیر از دروغ و تهمت جعل هم میکنی آفرین دیگه چکار میکنی
ضمنا بیشعور هم خودتی مثل دوست عزیزت king roger federer

ویرایش توسط Just Nole : 11-21-2014 در ساعت 11:45 PM
Just Nole آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)