بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-21-2014, 11:44 PM   #61
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
دوست عزیز چرا اینقدر با لجبازی نظر میدید؟ مصدومیت تو تنیسو با فوتبال اشتباه گرفتی فکر میکنی باید مثل فوتبال بازیکن بیفته زمین و بعدش برانکارد بیارند تو زمین !
خودت میگی که بخاطر اینکه طرفدار نواکی اینجا بهت گیر میدند بعد میای همچین حرفی میزنی.
فدرر یکشنبه شب بخاطر مصدومیت یکی مهمترین بازیهای فصلو از دست داد بعد از اون فکر کنم زیر یک ساعت تمرین داشته . البته اگر سطح کورت هارد بود و فدرر سالم ، شاید همین یک ساعت هم کافی بود ولی سطح عجیب و غریب و تقریباً ناشناخته ایندور کلی کورت وضعیتو پیچیده تر کرد .
کلاً اگه به تنیسورایی مثل مونفیلس رو بدی جمع کردنشون خیلی سخته از همون اول باید سفت و سخت بازیو کنترل کنی همون کاری که نادال تو ملبورن انجام داد آخرای اون بازی مونفیلس کم مونده بود گریش بگیره . به عنوان مثال بنتو هم جزو این تنیسوراست تو بازل ست اول پایاپای و در برخی از لحظات سرتر از فدرر بود ولی فدرر وقتی تو طول ست تونست کنترلش کنه و تو تایبرک ببره ست دوم بنتو ناک اوت شد .
مطمئن باشید تو این بازی هم کافی بود یک بار مونفیلس بریک بشه اونوقت تو انتهای بازی فقط جنگولک بازیهاش تو خاطرت میموند .
دوست عزیز و محترم
مونفیس تنیسور کمی نیست یادتون رفته چطور تو یواس اپن 2-0 از فدرر جلو بود و نزدیک بود اونجا هم سه سته کنه راجرو؟
مگه همین ماه پیش یادتون نیست تو همین پاریس چطوری برای نواک هم شاخ شده بود و تو تایبرک باخت و شاید اگر تایبرک را نمیباخت نواک قهرمان مسترز پاریس هم نمیشد
مونفیس اگر به خودش برسه و یک مربی خوب بگیره میاد توی تاپ تن به راحتی

از نواک عزیز هم تشکر میکنم بخاط تشکر و تایید پای پستهام میگن آیدی منی دمتگرم احتمالا بخاطر اسمت مسدود شدی حتما سویس زیرآبت را زده!
جالبه سوئیس مظهر و نماد بیطرفی و صلحه همه جا اما تو این سایت جنگ افروز و آتیش بیار معرکه

ویرایش توسط Just Nole : 11-21-2014 در ساعت 11:59 PM
Just Nole آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-21-2014, 11:48 PM   #62
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

اگه در حال حاضر از بروبچ عزيز فدرري يه با منطق باشه اونم جناب اهوراست و بس .
Maani آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 11:50 PM   #63
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
آشغال کثافت به من اول توهین کردی و میکنی توقع داری برات تشکر بفرستم
اینجا کسی کور و احمق نیست جز تو همه دیدند تو اول به من توهین کردی
بدون شک تو کثیف ترین و آشغال ترین و چیپ ترین کاربر اینجایی
بقیه کاربران حتی سویس روژین و ... نزاکت ادب و تربیت اجتماعیشون مشخصه
با هم مشگل داریم ولی به خودمون اجازه نمی دیم به هم توهین کنیم
اما تو واقعا زباله این تاپیکی که کلاست به اینجا نمیخوره معلومه از یک محل پایین و بدنام و لاتخونه ای
دوستان عذر میخوام میبایست جواب این حمال را میدادم
من يك بار بخاطره بي احتراميات به راجر باهات بحث كردم و بن شدم ولي الان احساس ميكنم ادمايي مثل شما واسه سرگرمي برأي اين سايت لازمه.خيلي هم ادعاي جنتلمنيت ميشه اگه بودي لذت ميبردم ولي نيستي .بنظرم شما تا حالا راكت تنيس از نزديك نديدي خخخخخخخخخ
Dariush.roger آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-22-2014, 12:03 AM   #64
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
دوست عزیز و محترم
مونفیس تنیسور کمی نیست یادتون رفته چطور تو یواس اپن 2-0 از فدرر جلو بود و نزدیک بود اونجا هم سه سته کنه راجرو؟
مگه همین ماه پیش یادتون نیست تو همین پاریس چطوری برای نواک هم شاخ شده بود و تو تایبرک باخت و شاید اگر تایبرک را نمیباخت نواک قهرمان مسترز پاریس هم نمیشد
مونفیس اگر به خودش برسه و یک مربی خوب بگیره میاد توی تاپ تن به راحتی
تو یواس اوپن همون مسئله ای پیش اومد که تو پست قبلیم گفتم فدرر خیلی بد شروع کرد حتماً دیدی که دو ست آخر با اینکه فدرر خیلی هم خوب نبود مونفیلس با تمام وجود تسلیم شده بود .
تو مسترز پاریس هم من ندیدم نواکو اذیت بکنه کشوندن یک ست به تایبریک این دوره زمونه خیلی هم هنر نیست.
مونفیلس تنیسور خوبیه بر منکرش لعنت ولی در اون حد ها هم نیست که تو همچین بازی مهمی برای تنیسوری در حد فدرر (البته منظورم فدرر سالم و آماده) شاخ بشه. ای کاش اون سمی فاینال کذایی نبود اونوقت ...
Mehdiii آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 12:12 AM   #65
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
تو یواس اوپن همون مسئله ای پیش اومد که تو پست قبلیم گفتم فدرر خیلی بد شروع کرد حتماً دیدی که دو ست آخر با اینکه فدرر خیلی هم خوب نبود مونفیلس با تمام وجود تسلیم شده بود .
تو مسترز پاریس هم من ندیدم نواکو اذیت بکنه کشوندن یک ست به تایبریک این دوره زمونه خیلی هم هنر نیست.
مونفیلس تنیسور خوبیه بر منکرش لعنت ولی در اون حد ها هم نیست که تو همچین بازی مهمی برای تنیسوری در حد فدرر (البته منظورم فدرر سالم و آماده) شاخ بشه. ای کاش اون سمی فاینال کذایی نبود اونوقت ...
دوست عزیز
من بازی جلو چشممه.ست اول را فکر کنم 6-3 باخت اما ست دوم شیر شده بود و بازیش گرفته بود با همین تشویقهای بی امان فرانسویها.اون بازی نواک واقعا شانس آورد به ست 3 نکشید
اگر یادتون باشه تو همین پاریس چاردی فرانسوی هم حسابی برای فدرر شاخ شد و نزدیک بود ببردش

اگر اشتباه نکنم توی یواس و ست پنجم تماشاگری با توهین نژادی اعصاب مونفیس را همون گیم اول دوم به هم ریخت وفقط یک یا دوگیم گرفت کلا ست پنجم

نقل قول:
دوست عزیز چرا اینقدر با لجبازی نظر میدید؟ مصدومیت تو تنیسو با فوتبال اشتباه گرفتی فکر میکنی باید مثل فوتبال بازیکن بیفته زمین و بعدش برانکارد بیارند تو زمین !
خودت میگی که بخاطر اینکه طرفدار نواکی اینجا بهت گیر میدند بعد میای همچین حرفی میزنی.
فدرر یکشنبه شب بخاطر مصدومیت یکی مهمترین بازیهای فصلو از دست داد بعد از اون فکر کنم زیر یک ساعت تمرین داشته . البته اگر سطح کورت هارد بود و فدرر سالم ، شاید همین یک ساعت هم کافی بود ولی سطح عجیب و غریب و تقریباً ناشناخته ایندور کلی کورت وضعیتو پیچیده تر کرد .
کلاً اگه به تنیسورایی مثل مونفیلس رو بدی جمع کردنشون خیلی سخته از همون اول باید سفت و سخت بازیو کنترل کنی همون کاری که نادال تو ملبورن انجام داد آخرای اون بازی مونفیلس کم مونده بود گریش بگیره . به عنوان مثال بنتو هم جزو این تنیسوراست تو بازل ست اول پایاپای و در برخی از لحظات سرتر از فدرر بود ولی فدرر وقتی تو طول ست تونست کنترلش کنه و تو تایبرک ببره ست دوم بنتو ناک اوت شد .
مطمئن باشید تو این بازی هم کافی بود یک بار مونفیلس بریک بشه اونوقت تو انتهای بازی فقط جنگولک بازیهاش تو خاطرت میموند .
قصد غلط گرفتن ندارم قط جهت تست حافظه خودم فکر میکنم این اتفاق توی شانگهای افتاد نه بازل درسته؟

ویرایش توسط Just Nole : 11-22-2014 در ساعت 12:31 AM
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-22-2014, 12:19 AM   #66
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
فدرر هیچ مصدومیتی نداشت !
خودش هم بعد بازی توی کنفرانس گفت هیچ دردی نداشتم فقط ترس از درد باعث شد که با احتیاط بازی کنم .

اونموقع که اینو نوشتم مصاحبه فدررو نخونده بودم اتفاقاً خیلی برام عجیب بود چون مصدومیت کمر فدرر اول از همه رو سرویسش تاثیر میزاره ولی امروز بد سرویس نزد .
فدرر اونفدر امروز کند بود که من باورم نمیشد مصدوم نباشه .
در ضمن فدرر نگفت که هیچ مصدومیتی نداشتم .
فدرر به قول خودش اونقدر با احتیاط بازی کرد که صد رحمت به مصدوم بودن . آدم مصدوم باشه اینقدر کند نمیشه .
میتونم اینجوری بگم ترس از شدت یافتن مصدومیت و عدم تمرین کافی رو این کورت خیلی خاص، مخصوصاً بعد از بازی تو یک کورت کاملاً متفاوت تو لندن دلایل اصلی این بازی بد بودند .
Mehdiii آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 12:35 AM   #67
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
اونموقع که اینو نوشتم مصاحبه فدررو نخونده بودم اتفاقاً خیلی برام عجیب بود چون مصدومیت کمر فدرر اول از همه رو سرویسش تاثیر میزاره ولی امروز بد سرویس نزد .
فدرر به قول خودش اونقدر با احتیاط بازی کرد که صد رحمت به مصدوم بودن . آدم مصدوم باشه اینقدر کند نمیشه .
میتونم اینجوری بگم ترس از شدت یافتن مصدومیت و عدم تمرین کافی رو این کورت خیلی خاص، مخصوصاً بعد از بازی تو یک کورت کاملاً متفاوت تو لندن دلایل اصلی این بازی بد بودند .
دوست دارم به عنوان یک هوادار قدیمی فدرر پاسخ بدید
با توجه به شناخت شما و تاریخچه فدرر بازی یکشنبه که اتفاقا بازی اول هم هست و سرنوشت ساز فدرر باز هم مثل امشب بقول شما محتاط و با ترس از مصدومیت بازی میکنه؟
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-22-2014, 12:36 AM   #68
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

نقل قول:
قصد غلط گرفتن ندارم قط جهت تست حافظه خودم فکر میکنم این اتفاق توی شانگهای افتاد نه بازل درسته؟
آره راست میگی شانگهای بود
Mehdiii آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-22-2014, 12:43 AM   #69
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

نقل قول:
دوست دارم به عنوان یک هوادار قدیمی فدرر پاسخ بدید
با توجه به شناخت شما و تاریخچه فدرر بازی یکشنبه که اتفاقا بازی اول هم هست و سرنوشت ساز فدرر باز هم مثل امشب بقول شما محتاط و با ترس از مصدومیت بازی میکنه؟
راستش به نظر من به نتیجه بازی دوبل خیلی بستگی داره اگه بازی دوبلو ببازند اونوقت فدرر عصبانی خواهد شد .
در ضمن احتیاط به خاطر ترس از مصدومیت قسمت اعظمش غیر ارادیه و رفع کاملش نیاز به زمان داره.
Mehdiii آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-22-2014, 12:50 AM   #70
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
بله ! دقیقا بازم تاکید میکنم فدرر امروز هیچ مصدومیتی نداشت !
جمله خیلی سادست ! داره از Does not استفاده میکنه که کاملا جمله رو منفی کرده ، یعنی هیچ دردی نداشتم در رالی ها ! معنی دیگه ای از این جمله برداشت نمیشه . درد هم که نداشته باشی یعنی مصدوم نیستی دیگه ! مصدومیت بدون درد هم داریم مگه ؟ اینکه در روزای گذشته مشکل داشته یه بحث دیگست .
خط آخر هم تقریبا درسته با این تغییر که ترس از شدت یافتن مصدومیت نداشته ، ترس از به وجود اومدن دوباره مصدومیت داشته ، اینکه خودشو نتونسته با زمین تطبیق بده هم درسته ، خودش هم به این موضوع اشاره کرد به دلیل مشکلاتی که در روزای قبل داشت نتونسته خوب تمرین کنه .
Ahoura آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)