بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

22-29 اردیبهشت - رم، ایتالیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات مسترز رم چه کسی خواهد بود ؟؟؟
نواک جوکوویچ 14 13.21%
راجر فدرر 46 43.40%
اندی ماری 1 0.94%
داوید فرر 0 0%
رافائل نادال 43 40.57%
تنیسورهای دیگر 2 1.89%
رأی دهندگان: 106. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-20-2013, 09:26 PM   #281
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

vamos rafa
خوب حال فدرر رو گرفتی
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 09:41 PM   #282
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
به به عجب فینال جذابی بود. بنا به گفته بعضی از دوستان تمام دنیا میخوان فدال ببینن!!!!!!!!!!
داستان بازی فدال. اونی که داره میزنه نادال است
دوستان طرفدار فدرر و نادال میشه بگین الان این بازی چه چیز خاصی داشت؟؟؟
این بازی رو دیدید حالا اگه وقت کردین برین بازی ماری و جوکوویچ هم در فینال مسترز شانگهای چین 2012 هم ببنید. اونوقت اگه منطق داشتید و نخواستید دیکتاتوری رفتار کنید بیاین بگین سروش درست میگی.
که بعید میدونم کسی بیاد این حرف رو بزنه چون اکثر طرفدارهای راجر اینجا چشمشون رو به روی حقایق بستند و احساسی نظر میدن. مشکل ما ایرانها این است که همیشه میخوایم حرف خودمون رو به کرسی بشونیم و فکر میکنیم اگه بگیم اشتباه کردیم چیزی ازمون کم میشه و هرکس فکر میکنه از دیگری بیشتر میدونه.
سروش جان زیاد کلید نکن رو این موضوع
رقابت فدال فراتر از یه مسابقه ی ورزشیه
با احترام به نواک و موری
کلاس بازی رافا و راجر به مراتب سر تر از جفت رقیبان تنیس تو کل تاریخ این ورزشه
تنیس خیلی به این دو نفر مدیونه، خود من و خیلیای دیگه با دیدن بازی ایندو به تنیس علاقه مند شدن و یا به طور حرفه ای دنبال کردن
rivalry بین این دو تو تاریخ تنیس بی نظیره، حتی رقابت بین بورگ و مک انرو یا مک انرو و لندل و یا اگسی سمپراس رو نمیشه با این دو مقایسه کرد
من هم قبول دارم که یه 2 سالی میشه از کیفیت فدال ها کاسته شده، اون هم قسمت اعظمش برمیگرده به پا به سن گذاشتن و عدم انگیزه راجر
ولی خب الکلاسیکو هم ممکنه 0-0 بشه، در حالی که انتظار داریم یه بازی جذاب ببینیم
شما برو مجدد فینال ویمبلدون 2008 رو تماشا کن، به زعم بسیاری بهترین بازی تاریخ تنیسه
در واقع رقابت بین این دو بسیار خاصه، و این دو نفربودن که رقابت و حساسیت رو به تنیس حداقل تو دهه ی اخیر آوردن
و ما باید خوشحال و مسرور باشیم که در عصر این دو بزرگ ورزش تنیس زندگی میکنیم

Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 09:59 PM   #283
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود
وقتی یه عده میان فرهندای رافا رو به بیل زدن تشبیه میکنن!!! بهتر از این نمیشه جواب داد!مث خودشون بایس رفتار کرد
من ایشون رو خوب میشناسم، کسی که مثلا متنفر از ناداله رو نمیشه با منطق به راهش آورد
پس بهتره که مقابله ب مثل بشه
بعله! اینا ویژگی های تاپ اسپین بود که گفتم اگه لازم باشه بازم میگم
!
تا اونایی که چشم بسته تنیس میبینن، یکم تعصب رو کنار بذارن
به این هنر رافا بکش زیرش میگن، انتظار داری دست گل بدم بهشون
چند نفر میشناسی که تاپ اسپین بلد باشن
بیا من خودم برات انواع ضربات کات دار رو میزنم!ولی فقط یه نفره که تاپ اسپین بلده
گفتم انوشا شاهقلی هم فلت بلده بزنه، ولی یکی نام ببر که تاپ اسپین بلد باشه
با بحثی که در مورد قدرت بدنی هم داشتی کاملا مخالفم!
الکساندر دولگوپولوف پوست و استخونه برو نگا کن ببین چه فرهندای سنگین و سریعی میزنه
کچلنکو بازیکنی بود که با ابعاد نحیفش چنان بکهند و فرهند میزد که برق از کله ی آدم میپرید
یا همین مارین چیلیچ و یه بازیکن کروات دیگه که اسمش یادم نیس با وجود قدرت بدنی پایین خیلی ضربات سنگینی به توپ میزنن
استقامت تو زمین ربطی به گنده بودن بازو ها نداره!
من ترجیح میدادم رافا 80 کیلو باشه، اونوقت حرکتش در زمین فوق العاده تر میشد و اینقد هم مصدوم نمیشد
ورزیده بودن اندام در ورزشکار یه نوع fitness و کمک به انجام حرکات دیگه شه
مثلا دونده ها با اینکه پاهاشون درگیر ورزشه بیشتر، ولی بالا تنه ی کاملا ورزیده ای دارن تا موقع دویدن هماهنگی تو حرکاتشون باشه
در مورد نواک هم کاملا در اشتباهید، نواک از سال 2009 2010 نشون داده که استقامت بالایی تو زمین داره و ساعت های طولانی میتونه بازی کنه، همچنین اندی موری
راجر هم قبل اینکه سنش بالا بره استقامتش خیلی بالا بود، ویمبلدون 2008 مثلا، استرالیای 2009 و...
همچنین سرویس تو موفقیت های راجر فدرر نقش بسزایی داشته و این باعث شده که تو زمین زیاد تحرک نداشته باشه و شما فک کنید که راجر قدرت بدنیش پایینه!!!
جملات من بار اغراق رو هم داشت تا نشون بدم هنر رافا فراتر از زدن یه ضربه ی فلت به توپه
منظور از اینکه توپ از استادیوم بره بیرون یعنی اینکه توپ از زمین میره بیرون خیلی ساده
صنعت اغراق ب کار برده شده
همچنین جمله ی آخرم در مورد نواک و راجر هم همینطور
در پایان دوست عزیز خیلی خوشحال میشم با شما بحث کنم تا...
گل گفتی اینا فک کردن قدرت بدنی به هیکل و این چیزاس.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 10:00 PM   #284
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

دانلود Championship Point نادال در مقابل فدرر با کیفیت 720p ...

http://uploadboy.com/te32xea5a4sd.html
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 10:17 PM   #285
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

یکی از عللی ک رافا ب نواک میبازه ,توپ هوا کردنای بیخودیه ناداله ,این تکنیک جلوی بقیه شاید جواب داده باشه اما جلوی نواک ک یکی از بهترین ضربه زننده های بیس لاینر هست راهکار نکرده و اگرم خود نواک نمیتونسته ضربات محکمشو بزنه مثه خود رافا ب هر شکلی توپ رو رد میکرده ک ارور بیخود نده و مثله راجر نشه ک همشو میخواد وینر بزنه و بشه با کلی ارور!!!
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-20-2013, 10:19 PM   #286
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
این ک رافا ب بکش زیرش هر جا گیر کنه رو میاررو ک نمیتونی انکار کنی ؟!
آره فرهاد جان رافا میکشه زیرش قربونت . اما میبینی که با همین زیرش کشیدن وینر های رافا تو فینال خیلی بیشتر از راجر شما بود . ما میکشیم زیرش ، آره و شما که خیر سرتون هجومی بازی میکنید مثلا چه گلی به سر ما زدید ؟؟؟

اگه یه نفر میتونه به قول شما با بازی کثیف و کشیدن زیرش اینقدر جام رو درو کنه خوب همه از این شیوه استفاده میکردن ولی عرضه میخواد ... کار هر بز نیست خرمن کوفتن ... گاو نر میخواهد و مرد کُهن .
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 10:27 PM   #287
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
آره فرهاد جان رافا میکشه زیرش قربونت . اما میبینی که با همین زیرش کشیدن وینر های رافا تو فینال خیلی بیشتر از راجر شما بود . ما میکشیم زیرش ، آره و شما که خیر سرتون هجومی بازی میکنید مثلا چه گلی به سر ما زدید ؟؟؟

اگه یه نفر میتونه به قول شما با بازی کثیف و کشیدن زیرش اینقدر جام رو درو کنه خوب همه از این شیوه استفاده میکردن ولی عرضه میخواد ... کار هر بز نیست خرمن کوفتن ... گاو نر میخواهد و مرد کُهن .
بهراد جان بحث فنی میکردم ,من نگفتم ک رافا عرضه ی بردن نداره ک, ب هر حال هر کسی ب ی شکلی میتونه ببره, مهم واسه من نوع بازی کردنه. همین جناب نادال گرامی چطور نمیتونند توی هارد موفقیت شایانی داشته باشن ؟ ب علت اینکه این توپ هوا کردن واسه اون سطحای سریع ب نسبت خاک جواب نمیده

سبک نادال ب نظر من واقعا زشته ,یکی این توپ هوا کردنش ,یکی هم اون طول دادن سرواش ک ب نظرم توهین بزرگی ب مخاطب و بازیکن روبروشه
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 05-20-2013, 10:41 PM   #288
.RF
Member

آواتار .RF

پستها: 42
سپاس: 38
در 42 پست 470 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Pete Sampras

بازی دیشب راجر از نظر آماری و کیفیت بازی تفاوت چندانی با بازیش مقابل PAIRE نداشت. منتها رافا بسیار بهتر از PAIRE است - هرچند که با اوجش فاصله داره همچنان- دوستانی که تو فروم حضور دارن اکثرشون سالهای پایانی بازی یکی از بازیکنان بزرگ -مثلا سمپراس یا بکر - رو ندیدن. الان قیاس فدرر 32 ساله با رافای 27 ساله اصلا درست نیست مهم لذت بردن از برخی تکنیک های راجر تو این سنه.

یکی از دوستان گفتن که اسپین بالای فورهند های رافا به خاطر بازوهاشه. بازو(خصوصا عضله جلو بازو) تاثیر چندانی در تنیس نداره و ضربات تاپ اسپین به عضله جلو بازو وابستگی ندارند.
.RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی .RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 11:26 PM   #289
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
بهراد جان بحث فنی میکردم ,من نگفتم ک رافا عرضه ی بردن نداره ک, ب هر حال هر کسی ب ی شکلی میتونه ببره, مهم واسه من نوع بازی کردنه. همین جناب نادال گرامی چطور نمیتونند توی هارد موفقیت شایانی داشته باشن ؟ ب علت اینکه این توپ هوا کردن واسه اون سطحای سریع ب نسبت خاک جواب نمیده

سبک نادال ب نظر من واقعا زشته ,یکی این توپ هوا کردنش ,یکی هم اون طول دادن سرواش ک ب نظرم توهین بزرگی ب مخاطب و بازیکن روبروشه
فرهاد جان تنفر و سوزش ناشي از باخت باعث نشه كه درك و شعور تنيسي شما از بين بره .
از شما بعيد بود واقعا !!!
اگه به زيرش بود كه سيمون و منفيلس الان سلطان خاك بودن عزيزم .
من به حرف افشين خان استاد ميكنم كه فرمودن " سبك بازي نادال خيلي پيچيده تر از بزن زيرشه "
فك كنم قبول داري كه اطلاعات و درك من و شما از تنيس حتي ١ درصد افشين نرسه ، مگه نه ؟؟
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 11:35 PM   #290
pegi.rafa
Junior Member

آواتار pegi.rafa

پستها: 15
سپاس: 54
در 13 پست 101 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

سلام
ببخشیــــــــــــــد که دخالت می کنم اما جدا حرکاتتون زشته،چند تا آدم عاقل و بالغ و باسواد و با فرهنگ حالا یکی برده یکی باخته یکی سنش رفته بالا یکی آسیب دیده یکی انصراف داده حالا هرچی آخه این درسته مدام به ستاره های همدیگه توهین کنید؟!؟!؟!؟!؟ بابا خود اونا این قدر با هم کوری ندارن که شما دارین.هر کسی طرفداره هرکی هست اون فرد حتما براش ارزش داره که طرفدارشه حالا بازیش از نظر شما بده یا طرز بازیش رو دوست ندارید یا از قیافش خوشتون نمیاد یا از شخصیتش...دلیل نمیشه بهش توهین کنید.
خیلی سخت نیست این فرهنگ رو داشته باشیم که حتی اگه ستارمون باخت بگیم مهم نیست چیزی از ارزش طرف کم نمی کنه نه اینکه بیایم طرف مقابل رو بکوبیم بلکه دلمون خنک بشه اخه این کار زشته از شما دوستان با شخصیت ( هر کسی تنیس ببین نیست، پس معلومه آدمای با شخصیتی هستین) بعیده.

نمی خواستم این پست رو بدم اما جدا ناراحت میشم بعضی پستارو می بینم.ببخشـــــــــــــید
pegi.rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pegi.rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس - رم - جوکوویچ - نادال - فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)