بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

2-15 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2014؟
راجر فدرر 91 62.33%
رافائل نادال 36 24.66%
اندی ماری 4 2.74%
نواک جوکویچ 15 10.27%
سایر بازیکنان 0 0%
رأی دهندگان: 146. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-06-2014, 01:09 PM   #401
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
در این اولین ساعات روز یکشنبه
میخوام بگم مگر معجزه ای اتفاق بیفته که نواک این گرند را از دست بده
دوستداران راجر باید فقط امیدوارباشند راجر بتونه حداقل یک ست بگیره تا دستکم خیلی آبروریزی نشه
دوست عزیز مثل این که بی تجربگی شما بد جوری داره کار دستتون میده از چند مرحله قبل از نظر شما راجر شانسش کمتر از بقیه رقباش از جمله راونیچ و واورینکا بوده که این نشون میده یا یکی دو ساله تنیس رو دنبال می کنید یا شدیدا از فدرر بدتون میاد که البته از نظر من هر دو مورد در مورد شما صدق می کنه از نظر من بازی 50/50 است برای روشن کردنتون توجهتون رو به امار زیر جلب می کنم :

1.فراموش کردید که تعداد گرندهایی که فدرر در ویمبلدون کسب کرده از کل گرند هایی که جوکوویچ کسب کرده یکی بیشتر 7>6

2.فراموش کردید سطح زمین بازی چمن ؟ فدرر پادشاه چمن ؟ حتی تو 33 سالگی هم فدرر 85% بازی هاشو تو این سطح برنده شده 151 بازی 132 برده و بهترین عملکرد بین تمام تنیسورای تاریخ رو در این سطح داره؟

3.فراموش کردید که فدرر با 73 پیروزی در ویمبلدون بعد از جیمی کانرز بیشترین برد رو داره و 11 برد بیشتر از پیت سمپراس ؟ که رکورد کانرز رو هم به زودی خواهد شکوند

4.فراموش کردید که در 3 سال گذشته که نواک در بهترین فرم خودش بوده تنها فدرر بوده که در بازی های رو در رو پایاپای باهاش بازی کرده و بیشترین باختش از یک تنیسور در این سه سال از فدرر بوده؟

5.بازی سمی 2012 ویمبلدون بین این دو رو یادتون نمیاد ؟ این نواک بود که به زور 1 ست گرفت تا شاید به قول شما ابرو ریزی نشه

6.از لحاظ طرفداران حاظر که خودتون شرایط رو هم در جهان می دونید هم در ویمبلدون که وضعیت به نفع فدرر هست مسلما

7.وقتی فردی در 33 سالگی به فینال یک گرند می رسه به نظرتون نشون دهنده نبوغ بالاش نیست؟ (از لحاظ سن بعد از اقاسی دومین نفره) که این موضوع هم نشون دهنده اینه که از این لحاظ امار به سود راجر

می دونید چرا ما طرفداران فدرر 50% به نواک شانس میدیم ؟ چون 6 سال جوان تر و از قدرت بدنی بسیار بالاتری نسبت به فدرر 33 ساله برخوردار در این سن و اینکه در بهترین سن برای یک تنیسور مدعی به سر می بره یعنی هم شرایط بدنی هم ذهنی هم تجربه فوق العاده ای در این سن یک تنیسور مدعی می تونه داشته باشه. پس بی دلیل سعی نکنید ته دل ما رو خالی کنید و منطقی باشد.
ببخشید که پر حرفی کردم در محضر تمام اساتید سایت.
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 01:15 PM   #402
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

برای من همیشه در تنیس رقیب رافا ، راجر نه نواک ، نواک هنوز خیلی فاصله داره با رافا که بشه رقیب حسابش کرد ، منظورم از لحاظ افتخارات ( به خصوص گرند اسلم ) ، و رسیدن نواک به 7 خیلی ، بهتره ، تا راجر به 18 پس با این حساب کامان نوله .
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 01:18 PM   #403
SIINAA
Junior Member

آواتار SIINAA

پستها: 17
سپاس: 322
در 17 پست 183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

یعنی میشه آخر بازی اشک های شوق راجرو ببینیم، واقعا میشه ؟؟
تو کل این دو هفته championship point رو تصور میکردم....
اگه نشه داغون کنندس...
من که به شدت امیدوارم ...
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 188584_439901196059774_1878916310_n.jpg (24.4 کیلو بایت, 98 نمایش)
SIINAA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SIINAA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 01:24 PM   #404
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

کم کم دارم قرص های آرام بخشو میارم جلو تی وی . تو این تورنمنت فقط یکبار مجبور به استفاده از این قرصا شدم اونهم بعد از تایبریک جلوی استن . امیدوارم دیگه مجبور به این کار نشم .
چقدر حس بدی دارم مدتها بود منتظر همچین روزی بودم ولی الان نمیدونم چم شده .
اونایی که خیلی تعصبی اند حواستون به سلامتیتون باشه تو این بازی .
اگه اتفاق بدی تو بازی بیفته احتمال زیاد تا مدت نامعلومی نتونم بیام سایت .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 01:38 PM   #405
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
دوسته خوبم KING OF CLAY واقعا یعنی باتمام وجودت ایمان داری رافا 302 هفته نامبروانی راجر رو میشکونه و اینکه تا 5-6 سال میتونه یه جا تو اوج باشه,قاطعانه حرفه زدگیمو بهت میزنم محاله.
رافا شاید گرند های راجرو بزنه که به احتمال زیادم میزنه ولی رکورد نامبروانی شدیدا غیر ممکن هستش.
درمورد 5-6 سال تو اوج بودن نادال باید بگم نادال 28 سالشه یعنی به نظرتون تا 34 سالگی تو اوج میمونه اونم نادال تنیسوری که بازیش بر پایه قدرتو جنگندگی هستش. یه بار برین کریر تنیسشو مورور کنین ببینید چندتا تور تنیس رو از دست داد بخاطر مصدومیت اگه راجر میبینید تا الان 33 سالگی بازی میکنه بخاطر سبکه بازیش هستش که فشارکمتری نسبت به نادال رو تحمل میکنه تو بازیا بخاطر همین از اولین گرندی که گرفت هیچ گرندیو از دست نداد و بیشترین مصدومیتشم به 3 ماهم نکشید.
با احساس نظر ندین اگر واقعا هم همچین ایمانو دارید بااحترام میگم پس فردی رویا پردازید توزندگی رویا خوبه ولی رویایی رسیدنیست که به واقعیت نزدیک باشه.

دوست عزیز
289 بارها گفتید از راجر تنفر ندارید ولی تو نوشته هاتون جز تنفر چیز دیگه ایی نیست چون اگه تنیسوری رو قدر بدونید هیچوقت نمیگید اون صد درصد بازندست مگراینکه تنفر داشته باشید,قبل شروع تور گفتم جز راجر هرکی بیاد فینال نواک قهرمانه ولی راجر بیاد کاملا 50/50 هستش چرا چون چیزی رو میبینم میگم به دور از تنفر اگه دقت کرده باشید تو نظرهام قبل تورها چه مسترز چه گرند بیش از 80% پیشبینی هام به واقعیت تبدیل شد اون 20% هم نزدیک بود دلیلشم اینه که از هیچ تنیسوری تنفر ندارم و همشونو دوست دارم و از بازیشون لذت میبرم و این دلیلیه که دارم تنیس تماشا میکنم (لذت بردن) و میام واقعیت هارو به دیده خودم که امکان رخ دادنش هستش از نظر توان تنیسور میگم قبل رولند گفتم رسیدنه راجر به سمی بستگی به خودش داره شاید نرسه که نرسید ولی اینجا گفتم شانس فینالیست شدنش زیاده که همینم شد و فینالم کاملا 50/50 هستش.
موفق باشید
نقل قول:
نوشته اصلی توسط lordmani نمایش پست ها
دوست عزیز مثل این که بی تجربگی شما بد جوری داره کار دستتون میده از چند مرحله قبل از نظر شما راجر شانسش کمتر از بقیه رقباش از جمله راونیچ و واورینکا بوده که این نشون میده یا یکی دو ساله تنیس رو دنبال می کنید یا شدیدا از فدرر بدتون میاد که البته از نظر من هر دو مورد در مورد شما صدق می کنه از نظر من بازی 50/50 است برای روشن کردنتون توجهتون رو به امار زیر جلب می کنم :

1.فراموش کردید که تعداد گرندهایی که فدرر در ویمبلدون کسب کرده از کل گرند هایی که جوکوویچ کسب کرده یکی بیشتر 7>6

2.فراموش کردید سطح زمین بازی چمن ؟ فدرر پادشاه چمن ؟ حتی تو 33 سالگی هم فدرر 85% بازی هاشو تو این سطح برنده شده 151 بازی 132 برده و بهترین عملکرد بین تمام تنیسورای تاریخ رو در این سطح داره؟

3.فراموش کردید که فدرر با 73 پیروزی در ویمبلدون بعد از جیمی کانرز بیشترین برد رو داره و 11 برد بیشتر از پیت سمپراس ؟ که رکورد کانرز رو هم به زودی خواهد شکوند

4.فراموش کردید که در 3 سال گذشته که نواک در بهترین فرم خودش بوده تنها فدرر بوده که در بازی های رو در رو پایاپای باهاش بازی کرده و بیشترین باختش از یک تنیسور در این سه سال از فدرر بوده؟

5.بازی سمی 2012 ویمبلدون بین این دو رو یادتون نمیاد ؟ این نواک بود که به زور 1 ست گرفت تا شاید به قول شما ابرو ریزی نشه

6.از لحاظ طرفداران حاظر که خودتون شرایط رو هم در جهان می دونید هم در ویمبلدون که وضعیت به نفع فدرر هست مسلما

7.وقتی فردی در 33 سالگی به فینال یک گرند می رسه به نظرتون نشون دهنده نبوغ بالاش نیست؟ (از لحاظ سن بعد از اقاسی دومین نفره) که این موضوع هم نشون دهنده اینه که از این لحاظ امار به سود راجر

می دونید چرا ما طرفداران فدرر 50% به نواک شانس میدیم ؟ چون 6 سال جوان تر و از قدرت بدنی بسیار بالاتری نسبت به فدرر 33 ساله برخوردار در این سن و اینکه در بهترین سن برای یک تنیسور مدعی به سر می بره یعنی هم شرایط بدنی هم ذهنی هم تجربه فوق العاده ای در این سن یک تنیسور مدعی می تونه داشته باشه. پس بی دلیل سعی نکنید ته دل ما رو خالی کنید و منطقی باشد.
ببخشید که پر حرفی کردم در محضر تمام اساتید سایت.
دوستان عزیز با درود
تعجب میکنم چرا مرز بین عشق و تنفر برای بعضی به باریکی مو ست!؟
یعنی اگر کسی طرفدار راجر نباشه و خواهان باختش باشه ازش متنفره؟
چرا همه چیز را سیاه و سفید میبینید!؟
با ابراز عشق و تنفر و برآیند طرفداران هم قرار نیست قهرمان مشخص بشه
با ته دل خالی کردن طرفداران راجر و یا روحیه و هیجان مثبت شما هم قرار نیست پوینتی جابجا بشه.درسته!؟
بارها به بی تجربگی و بیسوادی خودم در عرصه تنیس اشاره کردم اما برای مسابقه امروز
بنظرم حق دارم طرفدار باشم و از ته دل آرزو کنم نواک برنده بشه چون بنظرم لیاقتش را
داره بعد از حضور موفق و عالی در سطح برتر تنیس دنیا و بعد از از دست دادن ویمبی 2013
و رولند 2014 در فینال امروز پاداش ممارست و حفظ آمادگی و تداوم خودش را در سطح بالا بگیره
لابد قبول دارید در مجموع در یکی دو سال اخیر از لحاظ تداوم و حفظ سطح کسی برتر از نوله نبوده
به هرحال نوله در قیاس با راجر امروز چیز زیادی هم برای از دست دادن نداره
اگر ببازه به قول شما به پادشاه چمن و دارنده 7 ویمبی باخته
در هر صورت نظر شخصی من برد نوله است 3-0 یا شاید 3-1
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 01:57 PM   #406
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
دوستان عزیز با درود
تعجب میکنم چرا مرز بین عشق و تنفر برای بعضی به باریکی مو ست!؟
یعنی اگر کسی طرفدار راجر نباشه و خواهان باختش باشه ازش متنفره؟
چرا همه چیز را سیاه و سفید میبینید!؟
با ابراز عشق و تنفر و برآیند طرفداران هم قرار نیست قهرمان مشخص بشه
با ته دل خالی کردن طرفداران راجر و یا روحیه و هیجان مثبت شما هم قرار نیست پوینتی جابجا بشه.درسته!؟
بارها به بی تجربگی و بیسوادی خودم در عرصه تنیس اشاره کردم اما برای مسابقه امروز
بنظرم حق دارم طرفدار باشم و از ته دل آرزو کنم نواک برنده بشه چون بنظرم لیاقتش را
داره بعد از حضور موفق و عالی در سطح برتر تنیس دنیا و بعد از از دست دادن ویمبی 2013
و رولند 2014 در فینال امروز پاداش ممارست و حفظ آمادگی و تداوم خودش را در سطح بالا بگیره
لابد قبول دارید در مجموع در یکی دو سال اخیر از لحاظ تداوم و حفظ سطح کسی برتر از نوله نبوده
به هرحال نوله در قیاس با راجر امروز چیز زیادی هم برای از دست دادن نداره
اگر ببازه به قول شما به پادشاه چمن و دارنده 7 ویمبی باخته
در هر صورت نظر شخصی من برد نوله است 3-0 یا شاید 3-1
دوست عزیز مسلما هر شخصی حق داره طرفداره یک تنیسور خاص باشه و این به سلیقه و علاقه اون شخص به بازیکن مورد نظر بر می گرده و به کسی مربوط نیست این موضوع چه بسا اگه همه ما طرفدار فدرر نادال یا جوکر بودیم این تبادل نظر ها بحث ها و حتی کل کل ها وجود نداشت و بی مزه می شد. منظور بنده اینه که با وجود اینکه بنده و دوستان دیگه فدرر رو بهترین بازیکن رو سطح چمن میدونیم و دلایل دیگه که توضیح دادم قبلا نواک رو بی شانس نمی دونیم چون تنیسور بسیار خوبیه و بهترین سطح رو در 3 4 سال اخیر بین تمام تنیسور ها داشته همون طور که فرمودین. مسلما هر کسی حق داره از برد تنیسور مورد علاقش استقبال و از باخت رقیبش احساس خوشحالی کنه اما این که شما فدرر رو این قدر ضعیف جلوه میدین که حتی تا یک چهارم هم به زور بالا میادو نمیدونم اصلا شانسی جلو نواک نداره چندان واسه ما جالب نیست و یه مثال دیگه هم می زنم براتون بنده هم مثل شما طرفدار پرو پاقرص سولیوان هستم ایا خوشم میاد الان کسی به سولیوان به خاطر ریتم الان امثال ترامپ و سلبی ... هیچ شانسی نده برا قهرمانیش ؟ همین اقای سولیوان 2014 قهرمان شد ولی تو یه تورنومنت که یادم نیست قبل از قهرمانیش فک کنم بود که به یه اسنوکر باز رنک 69 باخت . ارزوی موفقیت می کنم براتون و امیدوارم از من دلگیر نباشید.
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 02:01 PM   #407
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

با سلام به همه دوستان
خوب بالاخره یه فینال جذاب دیگه از راه رسید...
امیدوارم کسی که لیاقتش رو داره قهرمان بشه
اگر خیلی سطحی به بازیهای این تورنمنت نگاه کنیم باید قهرمانی راجر رو مسلم بدونیم
حرکات عصبی نواک --- آرامش فدرر
ریترن های ضعیف و عجیب نواک ! --- ریترن های عالی راجر مقابل رانیک
ارورر های بکهند زیاد نواک --- بکهند های زیبا و دقیق راجر
ولی تو چند سال اخیر چیزی که تجربه کردم این بوده که فینال جو خاصی داره و بخصوص نواک در فینال ها اعجاب انگیز بازیش خوب شده البته گاهی!!!
امروز اگر روال از ابتدای ترنمنت باشه فدرر قهرمانه ولی هممون میدونیم که اینطور نخواهد بود
هر دو انگیزه های محکمی برای موفقیت دارن ولی اینکه چه کسی پیروز بشه حقیقتا بسته به شرایط مسابقه خواهد بود
در آخر یه نکته رو براتون هایلایت میکنم اونم اینکه
نواک با همه رفتار های عجیبش و ارور های بدش در چند بازی اخیر بهر حال بازی رو برد و به فینال رسید که خیلی قابل تامل هست...
و اینکه رقبایی که در مسیر دو بازیکن بودن
برای راجر و نواک حریفانشون رو متقابلا" بررسی کنیم به شکل زیر هست
Gilles Mulle------------radek Stepanek
Santiago Giraldo----------------Gilles Simon
Tommy Robredo-------Jo-Wilfried Tsonga
Stanislas Wawrinka------------------Marin Cilic
Milos Raonic------------Grigor Dimitrov

5 حریف نواک غیر از سیمون خیلی خوب بودن بخصوص 2 تای آخر یعنی دیمیتروف و چیلیچ که هیچکدوم کم نذاشتن در بازی
در مقابل حریفان فدرر واقعا به طور جدی فدرر رو به چالش نکشیدن
درسته که نواک عصبی میشد ولی یادمون نره که چیلیچ چه بازی کم اشتباه و خوبی انجام داد و شات های بیس لاین عالی داشت
بهر حال من احتمال بیشتر برد رو برای نواک قاءلم ولی حقیقتا پیشبینی سخت هست
دوستان عزیزم اگر انتقادی وارد هست حتما بنویسید خوشحال میشم
saeedfxfx آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 02:11 PM   #408
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

امروز شاهد یه قهرمانی دیگه برای اسطوره و یه خاطره خوب برای ما طرفدارا هستیم...
Come On Roger

Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 02:15 PM   #409
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط lordmani نمایش پست ها
دوست عزیز مسلما هر شخصی حق داره طرفداره یک تنیسور خاص باشه و این به سلیقه و علاقه اون شخص به بازیکن مورد نظر بر می گرده و به کسی مربوط نیست این موضوع چه بسا اگه همه ما طرفدار فدرر نادال یا جوکر بودیم این تبادل نظر ها بحث ها و حتی کل کل ها وجود نداشت و بی مزه می شد. منظور بنده اینه که با وجود اینکه بنده و دوستان دیگه فدرر رو بهترین بازیکن رو سطح چمن میدونیم و دلایل دیگه که توضیح دادم قبلا نواک رو بی شانس نمی دونیم چون تنیسور بسیار خوبیه و بهترین سطح رو در 3 4 سال اخیر بین تمام تنیسور ها داشته همون طور که فرمودین. مسلما هر کسی حق داره از برد تنیسور مورد علاقش استقبال و از باخت رقیبش احساس خوشحالی کنه اما این که شما فدرر رو این قدر ضعیف جلوه میدین که حتی تا یک چهارم هم به زور بالا میادو نمیدونم اصلا شانسی جلو نواک نداره چندان واسه ما جالب نیست و یه مثال دیگه هم می زنم براتون بنده هم مثل شما طرفدار پرو پاقرص سولیوان هستم ایا خوشم میاد الان کسی به سولیوان به خاطر ریتم الان امثال ترامپ و سلبی ... هیچ شانسی نده برا قهرمانیش ؟ همین اقای سولیوان 2014 قهرمان شد ولی تو یه تورنومنت که یادم نیست قبل از قهرمانیش فک کنم بود که به یه اسنوکر باز رنک 69 باخت . ارزوی موفقیت می کنم براتون و امیدوارم از من دلگیر نباشید.
ممنون دوست من
فقط در مورد پاراگراف آخر متاسفانه و ناباورانه سولیوان در فینال 2014 شفیلد 18-14 به سلبی باخت اونهم در حالیکه در شب اول 10-5 جلو افتاده بود
امروز هم فینال اپن استرالیا بود که جاد ترامپ حسابی از رابرتسون جلو افتاده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
با سلام به همه دوستان
خوب بالاخره یه فینال جذاب دیگه از راه رسید...
امیدوارم کسی که لیاقتش رو داره قهرمان بشه
اگر خیلی سطحی به بازیهای این تورنمنت نگاه کنیم باید قهرمانی راجر رو مسلم بدونیم
حرکات عصبی نواک --- آرامش فدرر
ریترن های ضعیف و عجیب نواک ! --- ریترن های عالی راجر مقابل رانیک
ارورر های بکهند زیاد نواک --- بکهند های زیبا و دقیق راجر
ولی تو چند سال اخیر چیزی که تجربه کردم این بوده که فینال جو خاصی داره و بخصوص نواک در فینال ها اعجاب انگیز بازیش خوب شده البته گاهی!!!
امروز اگر روال از ابتدای ترنمنت باشه فدرر قهرمانه ولی هممون میدونیم که اینطور نخواهد بود
هر دو انگیزه های محکمی برای موفقیت دارن ولی اینکه چه کسی پیروز بشه حقیقتا بسته به شرایط مسابقه خواهد بود
در آخر یه نکته رو براتون هایلایت میکنم اونم اینکه
نواک با همه رفتار های عجیبش و ارور های بدش در چند بازی اخیر بهر حال بازی رو برد و به فینال رسید که خیلی قابل تامل هست...
و اینکه رقبایی که در مسیر دو بازیکن بودن
برای راجر و نواک حریفانشون رو متقابلا" بررسی کنیم به شکل زیر هست
Gilles Mulle------------radek Stepanek
Santiago Giraldo----------------Gilles Simon
Tommy Robredo-------Jo-Wilfried Tsonga
Stanislas Wawrinka------------------Marin Cilic
Milos Raonic------------Grigor Dimitrov

5 حریف نواک غیر از سیمون خیلی خوب بودن بخصوص 2 تای آخر یعنی دیمیتروف و چیلیچ که هیچکدوم کم نذاشتن در بازی
در مقابل حریفان فدرر واقعا به طور جدی فدرر رو به چالش نکشیدن
درسته که نواک عصبی میشد ولی یادمون نره که چیلیچ چه بازی کم اشتباه و خوبی انجام داد و شات های بیس لاین عالی داشت
بهر حال من احتمال بیشتر برد رو برای نواک قاءلم ولی حقیقتا پیشبینی سخت هست
دوستان عزیزم اگر انتقادی وارد هست حتما بنویسید خوشحال میشم
دوست عزیز با تشکر
به نکته بجایی اشاره کردید
تمامی حریفان نواک شاید به غیر از سیمون واقعا جنگیدند و حریفان سختی
برای نواک از آب در اومدند از نقش قرعه مناسب برای فدرر نباید گذشت
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-06-2014, 02:23 PM   #410
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم - ویمبلدون - چمن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)