بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

23 دی - 6 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-22-2014, 05:45 PM   #331
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

برنده جدال نادال فدرر به احتمال 90 در 100 قهرمان میشه
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 06:11 PM   #332
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

ولی جداً رافا چیکار کرده با دستش؟
انگار تیر خورده
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 06:23 PM   #333
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

سرویس های راجر شارژ شده...
برنده راجر/رافا قهرمان میشه به احتمال زیاد;هرچند اگه خدایی نکرده راجر ببازه امیدوارم استن بتونه یه کارایی کنه...
نادال جان کارات همه با ریا هس! از الان عکس از یه جایت گرفتی واسه بعد از باخت مقابل راجر :-))) یا هم مقدمه چینیه..
شکی ندارم راجر میتونه نادالو شکست بده. امیدوارم جمعه خوبی داشته باشیم..

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 06:25 PM   #334
SIINAA
Junior Member

آواتار SIINAA

پستها: 17
سپاس: 322
در 17 پست 183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

خدا کنه اگه میخواد از پیش باخته بازی کنه جلو رافا همین الان انصراف بده...تو مصاحبه بعد بازیم زیاد مطمئن حرف نمیزد...
یه ذره اعتماد به نفس فقط همین!
SIINAA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SIINAA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 06:27 PM   #335
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
فدرر با این سطح هیچ شانسی جلو نادال نداره امروز ماری بد بود خودتونو گول نزنید برای بردن نادال باید معجزه بشه
یه صحبت هایی با پیامبران اولوالعزم کردم واسه معجزه!
دادا نادال امروز مقابل گیگور شانس اورد ...

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 06:42 PM   #336
peRFect
Member

آواتار peRFect

پستها: 78
سپاس: 114
در 53 پست 279 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER. MILOS ROANIC. MARTIN DEL POTRO. JOHN ISNER. TSONGA. MARIA SHARAPOVA. ARAVANE REZAEI.

چقدر حرص میگره روی دوربینی که نزدیک مربیا هست پارچه میندازن..
چرا اینکارو میکنن؟؟؟
peRFect آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-22-2014, 06:49 PM   #337
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط peRFect نمایش پست ها
چقدر حرص میگره روی دوربینی که نزدیک مربیا هست پارچه میندازن..
چرا اینکارو میکنن؟؟؟
فکر کنم بخاطره لب خونی باشه
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 07:00 PM   #338
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
Done !!!! 1

والله چی بگیم من ست 4 رفتم خوابیدم که راجــر راحت تر بازی کنه ( مدارکش هم در توییتر موجوده )
خیلی بازی خوبی بود. ست 1 و 2 سرویس بسیار خوب بود و اصلا نمیزاشت مـاری روی سرو فدرر حتی لحظه ای به بریک پوینت فکر کنه . ست 3 هم خوب بود ، توی تایبریک هم 5-2 جلو بودیم که راجــر یکم احتیاط رو برد بالا موند توی دفاع به امید گرفتن ارور ولی مـاری ارور نداد و تمام پوینتا رو جبران کرد .
نکته خوبه دیگه ارور نسبتا کم بکهند فدرر بود که میتونه در بازی با نادال خیلی ازش استفاده کنه . اگر بتونه سرویس رافا رو با همین بکهند و بدون ارور ریترن کنه نادال تقریبا مجبوره در اکثر پوینت های گیم سرویسش رالی انجام بده که قطعا شرایط برای هولد کردن گیم در چنین حالتی سخت تر میشه . توی سینسی و بارکلایز شاهد چیپ پوینتای وحشتناکی بودیم که رافا فـــرط سرو میزد روی بکهند راجــر و خیلی راحت در هر گیم سرویس حداقل یکی دو پوینت اینجوری میگرفت . این بکهند امروز اون چیپ پوینتا رو میتونه نده .
نکته سوم انگیزه وحشتناکه راجــر بود . کلا تو این چند سال من ندیدم که راجــر بدونه حریف بعدیش ناداله بعد اینجوری با چنگ و دندون برای برد تلاش کنه . واضح بود فدرر در تک تک پوینتا با تمام وجود داره بازی میکنه . نمی دونم حالا هدفش چی بود ولی هرچی بود هر طور که شده میخواست این بازی رو ببره

در مورد بازی با نادال هم شانسمون کمه ولی زیر 5 نیست زیر 10 هست

پ.ن : 11 نیمه نهایی پیاپی در OZ برای راجـــر . Just Wooow
قصد ندارم نارحتتون کنم ولی در مورد این پستتون چند تا سوال دارم :1) شما وسط بازی به این مهمی گرفتید خوابیدید به نظرتون این منطقیه یک طرفدار ظاهرا دو آتیشه همچین کاری بکنه ؟ حدس میزنم به احتمال زیاد فکر کردید فدرر بعد اون تایبریک دیگه نمیتونه به بازی برگرده به خاطر همین این کارو کردید . اگه این طور باشه بهتره امضاتونو عوض کنید چون خودتون بهش اعتقاد ندارین.
2) به نظر من شما مهمترین ستی که فدرر تو این تورنمنت بازی کرده رو خواب بودید ولی با این حال دارید در مورد بازی نظر کارشناسی میدید . البته میدونم این فقط یک نظره من خودم هم این کارو میکنم ولی بعضی وقتا این نظرات خیلی تو ذوق میزنه .
3) میشه بگین این درصدا رو با چه فرمولی حساب کردین . یه مثال براتون بزنم حتی چند سال پیشا تو خود رولند گاروس که شانس نادال خیلی بیشتره قبل هر بازی خیلیها میگفتند نادال 51درصد فدرر49 درصد ،جالبه سال 2011 بعد از اون سمی میگفتند 50 50.البته که اینا همش آماره و روی کاغذ ، و همه چیز در داخل کورت مشخص میشه . شما جزو افرادی بودید که احتمال میدادید فدرر تو راندهای ابتدایی حذف بشه . ضمنا باز هم این درصدایی که گفتین با امضات در تناقضه .
4) من خودم خیلی جرات نمیکنم بازی که در این سطح انجام میشه رو تحلیل کنم اگرهم چیزی بگم بیشتر نقل قول از گزارشگران و کارشناسان تنیسه . ولی این تحلیلی که شما اینجا آوردید مصداق مصرع "تو مو بینی و مجنون پیچش مو" هست . (حرفایی از قبیل ارور بکهندش کم شده و سرویسش بهتر شده و ... ). فقط اینو اضافه کنم که ویلاندر حین گزارش بازی حرف جالبی زد تو این تورنمنت استایل بازی فدرر عوض شده و نه فقط سطح بازیش (نقل به مضمون)
5 ) روی حرفم با تمام فدرریاست اصلا چرا همتون ماتم گرفتید که فدرر به نادال میبازه ، واقعا جای تاسفه که خیلیها تو این بازی طرف ماری بودند من از صبح نمیتونم این مساله رو هضم کنم آخه چطور میشه ؟ بجای اینکه از بازگشت بزرگترین تنیسور تاریخ خوشحال باشند همش فاز منفی میدند.نکنه بهتر از خود فدرر مصلحتشو میدونن ؟ اگه رافائل نادال روحیه شماهارو داشت بعد از 7 باخت پیاپی تو فینال به نواک خودکشی میکرد . من از اخلاق خیلی از نادالیهای سایت به این دلیل خوشم میاد که هیچ وقت از تنیسورشون ناامید نمیشند و این خیلی خوبه دقیقا مثل خود رافا که هیچ وقت ناامید نمیشه .
مهمتر از اینکه فدرر این تورنمنتو ببره یا ببازه اینه که ثابت کرد یکی از بزرگترینهای تاریخه تو هر زمینه ای .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 07:18 PM   #339
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

اهورا رو اذیت نکنید. نمی خوابید راجر 3-2 می باخت سر ست پوینت گریگوری تو ست 3 هم یه لحظه نتیجه رو دیده و جوون مردم رو به گریه زاری انداخته. تصمیم درستی گرفت.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2014, 07:19 PM   #340
dfblue
Junior Member

پستها: 20
سپاس: 55
در 20 پست 125 بار سپاسگزاری شده

سلام.
جمعه به احتمال زياد ملبورن باروني باشه و شايد اين شانس خوب واسه فدرر
dfblue آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی dfblue به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)