بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

22-29 اردیبهشت - رم، ایتالیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات مسترز رم چه کسی خواهد بود ؟؟؟
نواک جوکوویچ 14 13.21%
راجر فدرر 46 43.40%
اندی ماری 1 0.94%
داوید فرر 0 0%
رافائل نادال 43 40.57%
تنیسورهای دیگر 2 1.89%
رأی دهندگان: 106. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-20-2013, 01:12 PM   #271
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

مي دونيد چرا اكثريت ،طرفدار راجر هستند، خارج از بازي هاش ، چون نجيب و جنتلمن و خوش تيپ است . اگر رافا هم خوش تيپ و نجيب و جنتلمن بود باور كنيد بالاتر از راجر طرفدار داشت .
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 01:25 PM   #272
pegi.rafa
Junior Member

آواتار pegi.rafa

پستها: 15
سپاس: 54
در 13 پست 101 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط slice نمایش پست ها
منظورم این بود که فدرر خیلی رو خودش فشار نیاورد که بازی رو ببره !!!!! اگه به بازی نگاه می کردین فدرر توی چندتا امتیاز حیاتی ضربه های خیلی riskfull می زد!!!! به نظر من فدرر نمی خواست که رافا دستشو بخونه چون اگه فدرر بد شانسی نیاره تنها بازیکنیه که میتونه نادال رو تو clay ببره!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی میگین عمدی سوتفاهم میشه.موضوع شانس نیست درسته که فدرر بهتر از هر کس دیگه با بازی رافا آشناست اما متاسفانه تو clay در مقابل رافا حرفی برای گفتن نداره ،خودش هم این موضوع رو پذیرفته به نظر من فقط نمی خواد دل طرفداراش رو بشکنه.
اونایی که طرفدار واقعی راجر یا رافا باشن براشون فرقی نمی کنه فدال رو کی میبره،مهم براشون اینه که بازی رو بینن و از اینکه ستارشون تمام سعیش رو می کنه لذت ببرن حتی اگه از قبل مشخص باشه کی می بره یا کی می بازه.
pegi.rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pegi.rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 01:38 PM   #273
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
نوشته اصلی توسط pouriya.alex
... و اما بشنوید از استدلال های خردمندانه درباره راجر و نواک، بهترین بازیکن تمام دوران، و بهترین بازیکن حال حاضر جهان...

با این استدلال (اگر>آنگاه) دوستان میشه نتیجه گرفته که اگر رافا تاپ اسپینش اینجوری نبود آنگاه الان داشت در لیگ 2 بنگلادش (انتخابی برای لیگ برترشون) عرض اندام میکرد!

البته هواداران سایر تنیس بازها دیگه با این دست "جو گیری" ها در حدفاصل مونته کارلو- رولندگاروس عادت دارند!

فقط امیدوارم این استدلال ها به نمایندگی از هواداران رافا زده نشده باشه ( که البته شواهد چیز دیگه ای رو نشون میده) که در اون صورت هوادارای فدرر با بقیه بحث و تبادل نظر کنن سنگین تره!!

فدرر اگر این جور سرویس نمیزد تو مالدیوم راش نمیدادن.نادال مرد برتره حالا هر چی دوست دارین بگین..........
اشکال ما ایرانیا اینه که سخته واسمون که به هم دیگه احترام بزاریم. توی موبایل هم همینطوره (HTC و Samsung و Apple رو می گم). بابا این همه می گیم نظراتتونو محترمانه و به دور از تمسخر بگید؛ اون وقت میاید اینطوری به همدیگه می پرین؟ اینایی که طرفداریشونو می کنید فکر نکنم دوست داشته باشن طرفداراشون اینطوری با همدیگه رفتار کنن.
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 01:47 PM   #274
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
مي دونيد چرا اكثريت ،طرفدار راجر هستند، خارج از بازي هاش ، چون نجيب و جنتلمن و خوش تيپ است . اگر رافا هم خوش تيپ و نجيب و جنتلمن بود باور كنيد بالاتر از راجر طرفدار داشت .
یه جوری میگید انگار رافا از نظر ظاهری هیچه. رافا هم دخترکشه، هم جوون پسندتره. اینطوری که میگید نیست. مسئله فقط ظاهر راجر نیست. خیلی از طرفداراش بخاطر شخصیتش طرفدارشن.
قدیمی 05-20-2013, 02:01 PM   #275
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
به به عجب فینال جذابی بود. بنا به گفته بعضی از دوستان تمام دنیا میخوان فدال ببینن!!!!!!!!!!
داستان بازی فدال. اونی که داره میزنه نادال است
دوستان طرفدار فدرر و نادال میشه بگین الان این بازی چه چیز خاصی داشت؟؟؟
این بازی رو دیدید حالا اگه وقت کردین برین بازی ماری و جوکوویچ هم در فینال مسترز شانگهای چین 2012 هم ببنید. اونوقت اگه منطق داشتید و نخواستید دیکتاتوری رفتار کنید بیاین بگین سروش درست میگی.
که بعید میدونم کسی بیاد این حرف رو بزنه چون اکثر طرفدارهای راجر اینجا چشمشون رو به روی حقایق بستند و احساسی نظر میدن. مشکل ما ایرانها این است که همیشه میخوایم حرف خودمون رو به کرسی بشونیم و فکر میکنیم اگه بگیم اشتباه کردیم چیزی ازمون کم میشه و هرکس فکر میکنه از دیگری بیشتر میدونه.
شما فکر کنم جملتونو بد بیان کردید و دوستان چیز دیگری برداشت کردن و سوءتفاهم پیش اومده.
آقا سروش شما میگید فدال هیجان نداره. تا حدودی با شما موافقم. درباره فینال که همه با شما موافقن. تا قبل فینال داشتم می مردم که نمی تونم فدالو ببینم؛ ولی حالا با تعاریف دوستان و Livescore که من می دیدم انگار راجر رو دور نبوده و با ندیدنش چیز خاصیو از دست ندادم. علت مخالفت دوستان با شما این بود که شما خیلی کلی گفتین. یعنی میگید کلا فدال هیجانی نداره. ولی ما واسه این میگیم فدال می خوایم چون زیباترین و حساس ترین و هیجان انگیزترین بازی های تاریخ تنیس فدال بودن. الان نوله و اندی رو دور و تقریبا تو اوج هستن و اگه یکیشون رو دور نباشه دیگه بازی هیجانی نداره. راجر و رافا هم اگه جفتشون رو دور باشن هیجان انگیزترین بازیو به نمایش می زارن و نمیشه گفت کی میبره. البته توی خاک رس هیجان کمتری داره. حالا توی فصل چمن و هارد که پیش رو داریم هیجان بیشتری از این دو میبینیم. درباره فینال با اینکه ندیدمش ولی باهاتون موافقم که چیز خاصی نداشت. بقیه راجریا هم مطمئنم باهاتون موافقن. در کل ما گفتیم فدال می خوایم. نه چیزی که تو فینال دیدیم. امیدوارم متوجه شده باشین.
قدیمی 05-20-2013, 05:30 PM   #276
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
شما فکر کنم جملتونو بد بیان کردید و دوستان چیز دیگری برداشت کردن و سوءتفاهم پیش اومده.
آقا سروش شما میگید فدال هیجان نداره. تا حدودی با شما موافقم. درباره فینال که همه با شما موافقن. تا قبل فینال داشتم می مردم که نمی تونم فدالو ببینم؛ ولی حالا با تعاریف دوستان و Livescore که من می دیدم انگار راجر رو دور نبوده و با ندیدنش چیز خاصیو از دست ندادم. علت مخالفت دوستان با شما این بود که شما خیلی کلی گفتین. یعنی میگید کلا فدال هیجانی نداره. ولی ما واسه این میگیم فدال می خوایم چون زیباترین و حساس ترین و هیجان انگیزترین بازی های تاریخ تنیس فدال بودن. الان نوله و اندی رو دور و تقریبا تو اوج هستن و اگه یکیشون رو دور نباشه دیگه بازی هیجانی نداره. راجر و رافا هم اگه جفتشون رو دور باشن هیجان انگیزترین بازیو به نمایش می زارن و نمیشه گفت کی میبره. البته توی خاک رس هیجان کمتری داره. حالا توی فصل چمن و هارد که پیش رو داریم هیجان بیشتری از این دو میبینیم. درباره فینال با اینکه ندیدمش ولی باهاتون موافقم که چیز خاصی نداشت. بقیه راجریا هم مطمئنم باهاتون موافقن. در کل ما گفتیم فدال می خوایم. نه چیزی که تو فینال دیدیم. امیدوارم متوجه شده باشین.
خواهش میکنم. آخه ایندین ولز امسال هم که روی هارد بود باز یک بازی یکطرفه برای نادال بود. در ضمن اکثر دوستان راجری اینجا اگه با حرف یکی موافق باشن هیچوقت نمیگن. شاید فکر میکنن واسشون افت داره نظر کسی دیگه رو تائید کنن.
به هر حال خوشحالم که شما یک راجری منطقی هستی.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 08:40 PM   #277
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

جناب سروش جان شما یا خودت رو ب کج فهمی زدی یا اینکه قطعا ب تازگی تماشای تنیس رو شروع کردی یا اینکه درک درستی از تنیس ندارین

جناب اگه بازیه دیروز رو دیده باشین قطعا مشاهده فرمودین ک راجر مانند کشتی نفت کش توی زمین راه میرفت

وگرنه زمانی ک راجر جوون بود و مانند غزال تیز پا توی زمین میدوید برترین بازیها از لحاظ زیبایی بین راجر و رافا برگزار میشد .

حداقل من و سایر دوستان 10 بازی خارق العاده واسه شما مثال اوردیم ک فوق العاده بودن و نظیر نداشتن ولی باز هم شما میگی کدوم بازیه زیبا!!!!

شمایی ک مثال از ایندین ولز امسال میارین واسه ادعاتون,یعنی خبر ندارید راجر اون بازی مشکل کمر داشت و ب سختی توی زمین راه میرفت ؟!!!

ب نظرم ب جای اینکه انگ بچسبونید ب طرفداران راجر ک متعصبن, فکری ب حال خودتون بکنید ک هنوز از موضعتون پایین نیومدید !!
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-20-2013, 08:45 PM   #278
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
خواهش میکنم. آخه ایندین ولز امسال هم که روی هارد بود باز یک بازی یکطرفه برای نادال بود. در ضمن اکثر دوستان راجری اینجا اگه با حرف یکی موافق باشن هیچوقت نمیگن. شاید فکر میکنن واسشون افت داره نظر کسی دیگه رو تائید کنن.
به هر حال خوشحالم که شما یک راجری منطقی هستی.
اون قسمت ک ابی کردم نشان از مغلطه کامل و خلط مبحثه

یعنی خبر نداشتی راجر مشکل کمر داشت ؟!!!

واست متاسفم ک از ی متعصب متعصبتر رفتار میکنیو همه ی شرایطو هر جور ک میخوای واسه خودت تغییر میدی

اخه همین پارسال که رافا و راجر تو همین ایندین ولز بازی کردن بازی یکطرفه بود ؟!!!!
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-20-2013, 09:06 PM   #279
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
با عرض درود و سپاس از محبت شما

از پیشنهاد شما ممنونم و چند پرسش در این مورد از حضورتون داشتم:

1. از نتیجه گیری تاپ 10 در سال جاری باشه یا در سال گذشته
2. آیا از نتیجه گیری تاپ 10 باشه یا از نتیجه گیری Seedهای سال جاری (یا سال گذشته) چون در بعضی تورنمنتها چندین نفر یا تمام ده نفر نخست رنکینگ حضور ندارند. (مثلا در 250 امتیازی ها گاهی حتی از 20 نفر اول هم کسی نیست)
3. این موردی که میفرمایید در تمام تورنمنتها اعمال بشه یا در تورنمنتهای خاص مثل مسترزها

Sent from my SGH-M919 using Tapatalk 2

خواهش میکنم عزیز

منظور من تاپ 10 سال جاری است
نظر من برای مسترزها و گرند اسلم هاست و تورنمنت های دیگه که مهم هستند اما مسترز نیستند مثل دبی که اکثرا شرکت میکنند
من اطلاعی ندارم که چند تا 500 امتیازی داریم ولی اینها هم باشند بهتره
کامنتهای دوستان را که دنبال میکنم حضور ذهن زیادی از سالهای گذشته دارند که حتی فلان بازیکن چطوری بازی کرد و این مساله را برای کسی مثل خودم عنوان کردم که بتونم پیشینه بازیکن ها را در سال گذشته در همین مقطع با الان مقایسه کنم

و جواب سوال دیگر شما

ممکنه به هر دلیلی در تورنمتی چند تا از سیدهای برتر همان سال نباشند و رنگهای پایین تر جای آنها را بگیرند منظور من عملکرد همان سیدهای برتر هست نه آنهایی که جایگزین شدند و در اون تورنمنت رنک بالاتری را گرفتند

یک مساله دیگر اینکه وقتی مسترزی تمام میشود جدولی نمایش داده میشود که در سال جاری چه کسی مسترزهایی که تا حالا برگزار شده را گرفته
اگر در قبل از هر مسترزی این جدول را هم نشون بدید (سال جاری و سال قبل) ممنون میشم
سپاسگذار
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABORI به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2013, 09:21 PM   #280
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
دوست عزیز اگه کسی حرف غیرمنطقی می زنه، اگه شما هم حرف غیرمنطقی بزنی با اون چه فرقی دارین؟ درسته رافا و راجر تو زمین رقیب سرسختین، ولی با هم خیلی صمیمین. ما هم باید به طرفدارای بقیه تنیسورا احترام بذاریم.
این حرفتون کاملا درسته "رافا استاد بی همتای تاپ اسپین تو تاریخه". سلطان خاک رس هم هست.
اگه قدرت بدنی رافا رو نوله یا راجر داشتن اون ها هم با تاپ اسپین وینر بالای 150 می زدن.
اون چیزی هم که گفتین درباره فورهندای رافا، ویژگی ضربات اسپین بود.
این جمله "اگه یکی بخواد اینجوری فلت بزنه، توپش از استادیوم میره بیرون" اگه همچین چیزی بشه اصلا قوانین فیزیک رد می شن. مثل اینه که بگی کسی نمی تونه ضربه کات دار بزنه که مسیر توپ مستقیم باشه. خب معلومه. ضربه فلت مسیرش مستقیمه (خطیه). فکرشو بکنید اون همه انرژی از اون بازوی رافا 80 درصدش صرف چرخش (اسپین) توپ می شه. خب معلومه حرکت توپ باید اونطوری که گفتین به نظر بیاد.
"رافا 11 گرند اسلم رو بدون سرویس برده". راجر هم 17 گرندو با نصف قدرت بدنی رافا برده. نوله هم نسبت به رافا خیلی ضعیف تره، ولی تو استرالیا نزدیک به 6 ساعت مقابل ماتادور دووم اورد که حیرت انگیزه.
"اگه همین راجر یا نواک سرویسش مثل رافا بود، داشتن تو فیوچرز تهران تنیس بازی میکردن". رافا هم اگه این هیکلو نداشت جزء 100 نفرم نبود.
جمله آخرتونم یه جور بی احترامیه. شما باید ایشونو با دلیل توجیه میکردین؛ نه اینکه اینطوری جواب بدین. جوابی که به دوستمون D3ADMAN دادم یه نگاهی بکنید.
درود
وقتی یه عده میان فرهندای رافا رو به بیل زدن تشبیه میکنن!!! بهتر از این نمیشه جواب داد!مث خودشون بایس رفتار کرد
من ایشون رو خوب میشناسم، کسی که مثلا متنفر از ناداله رو نمیشه با منطق به راهش آورد
پس بهتره که مقابله ب مثل بشه
بعله! اینا ویژگی های تاپ اسپین بود که گفتم اگه لازم باشه بازم میگم
!
تا اونایی که چشم بسته تنیس میبینن، یکم تعصب رو کنار بذارن
به این هنر رافا بکش زیرش میگن، انتظار داری دست گل بدم بهشون
چند نفر میشناسی که تاپ اسپین بلد باشن
بیا من خودم برات انواع ضربات کات دار رو میزنم!ولی فقط یه نفره که تاپ اسپین بلده
گفتم انوشا شاهقلی هم فلت بلده بزنه، ولی یکی نام ببر که تاپ اسپین بلد باشه
با بحثی که در مورد قدرت بدنی هم داشتی کاملا مخالفم!
الکساندر دولگوپولوف پوست و استخونه برو نگا کن ببین چه فرهندای سنگین و سریعی میزنه
کچلنکو بازیکنی بود که با ابعاد نحیفش چنان بکهند و فرهند میزد که برق از کله ی آدم میپرید
یا همین مارین چیلیچ و یه بازیکن کروات دیگه که اسمش یادم نیس با وجود قدرت بدنی پایین خیلی ضربات سنگینی به توپ میزنن
استقامت تو زمین ربطی به گنده بودن بازو ها نداره!
من ترجیح میدادم رافا 80 کیلو باشه، اونوقت حرکتش در زمین فوق العاده تر میشد و اینقد هم مصدوم نمیشد
ورزیده بودن اندام در ورزشکار یه نوع fitness و کمک به انجام حرکات دیگه شه
مثلا دونده ها با اینکه پاهاشون درگیر ورزشه بیشتر، ولی بالا تنه ی کاملا ورزیده ای دارن تا موقع دویدن هماهنگی تو حرکاتشون باشه
در مورد نواک هم کاملا در اشتباهید، نواک از سال 2009 2010 نشون داده که استقامت بالایی تو زمین داره و ساعت های طولانی میتونه بازی کنه، همچنین اندی موری
راجر هم قبل اینکه سنش بالا بره استقامتش خیلی بالا بود، ویمبلدون 2008 مثلا، استرالیای 2009 و...
همچنین سرویس تو موفقیت های راجر فدرر نقش بسزایی داشته و این باعث شده که تو زمین زیاد تحرک نداشته باشه و شما فک کنید که راجر قدرت بدنیش پایینه!!!
جملات من بار اغراق رو هم داشت تا نشون بدم هنر رافا فراتر از زدن یه ضربه ی فلت به توپه
منظور از اینکه توپ از استادیوم بره بیرون یعنی اینکه توپ از زمین میره بیرون خیلی ساده
صنعت اغراق ب کار برده شده
همچنین جمله ی آخرم در مورد نواک و راجر هم همینطور
در پایان دوست عزیز خیلی خوشحال میشم با شما بحث کنم تا...
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس - رم - جوکوویچ - نادال - فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)