بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-09-2013, 04:49 PM   #481
Meysam94
Senior Member

آواتار Meysam94

پستها: 976
سپاس: 5,147
در 960 پست 7,548 بار سپاسگزاری شده

شمارش معکوس برای قهرمانی دوم

براي بهتر مشاهده کردن بر روي عکس کليک کنيد

روزنامه خبر ورزشي دوشنبه 18 شهريور 1392
Meysam94 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Meysam94 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2013, 06:17 PM   #482
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

NOLE OR RAFA

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2013, 06:31 PM   #483
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط CANDIS نمایش پست ها
داداش خیالت راحت غمت نباشه نواک میبره . ست اولو میبینم اگه باخت دیگه نمیبینم! بذار لااقل بازی یکم طولانی بشه ملت لذت ببرن 3-0 حال نمیده سریع تموم میشه!
چه اعتماد به نفسی داری ماشالله!!
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2013, 07:02 PM   #484
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

جهان در انتظار فینال مردان در یو اس اپن امریکا (رویتر). بعد از جان مک انرو از آمریکا و ایوان لندل از چکواسلواک سابق بزرگترین رقابت در استادیوم آرتور اش نمایش داده خواهدشد وقتیکه نواک جوکوویچ شماره 1 با رافائل نادال شماره 2 برای عنوان یو اس اپن همدیگر را ملاقات میکنند. جوکوویچ و نادال برای 37 امین بار به دیدار هم میروند. قدرت زیاد. انرژی بالا. نبرد برای ضربه زدن به توپ روز دوشنبه بین جوکوویچ صرب و نادال اسپانیایی برقرار خواهد بود. این 2 بازیکن در سمی فینال رولند گاروس امسال و فینال اپن استرالیا در سال قبل 2 مسابقه 5 سته برگزار کرده اند. وقتی از نادال پرسیده شد آیا او از بازی در مقابل جوکوویچ لذت میبرد. نادال در کمال صداقت پاسخ داد. من ترجیح میدهم در مقابل کس دیگری بازی کنم. من باید در مقابل کسی بازی کنم که شانس زیادی برای بردن دارد اما من در مقابل او بارها بازی کرده ام . همیشه ما دیدارهای هیجان انگیزی داشته ایم. نادال جوکوویچ را در سمی فینال رولند گاروس در پنجمین ست 9-7 شکست داد و در ادامه 12 امین گراند اسلم خود را برد. از طرف دیگر جوکوویچ نبرد 6ساعته فینال اپن استرالیا 2012 را 5 سته از نادال برد و امسال نیز سومین اپن استرالیا را پی درپی برد. رقابت نادال و فدرر بهترین رقابت سالهای اخیر ورزش بوده است اما از زمانیکه سلطان گرانداسلم راجرفدررنزول کرد. در تنیس نادال و جوکوویچ برخاسته اند. نادال 21-15 رو در رو جلو است و 5مسابقه از 6 مسابقه اخیرشان را برده است اما او بیشترین بردها را در نیمه اول رقابتشان ساخته است که از 18 مسابقه 14 تارا برد. نادال که یواس اپن سال قبل را بدلیل آسیب دیدگی از دست داد و 7 ماه کنار بود و بعد از اینکه از اولین گرانداسلم سال که جوکوویچ آن را بردکنار کشید رقابت خود را درخشان شروع کرده است.. نادال در 9 تورنمنت پیروز بوده است و این فصل در کورت سخت عالی کار کرده است و رکورد21-0 (بردوباخت کورت سخت) را دارد و در مجموع رکورد59-3 (برد و باخت مجموع) را بدست آورده است. جوکوویچ درباره مبارزه اش بانادال گفت: این همیشه بزرگترین چالش است که شما میتوانید در ورزش داشته باشید. او رقیب نهایی است. برای هر پوئنی میجنگد و احتمالا این روزها بهترین تنیس کورت سخت خود را بازی میکند. او امسال هنوز در کورت سخت نباخته است و ما همه میدانیم که 6-7-8 سال قبل کورت سخت کورت موردعلاقه او نبود. او امسال فقط 3 مسابقه باخته است.. بدون شک او در این لحظه از سال بهترین بازیکن است و هیچ سوالی هم در این مورد نیست. نادال سال 2010 یو اس اپن را برده و جوکوویچ سال 2011 و این بدان مفهوم است که برنده این دیدار صاحب دومین عنوان یواس اپن خودمیشود. در این مسابقه 18گراند اسلم وجوددارد. نادال 12 و جوکوویچ 6 و بیشترین است از سال 2002 که سمپراس با13 و آغاسی با 7 در یواس اپن رو در رو شدند. نادال 27 ساله انتظار نبرد بزرگی را دارد. او گفت: اگر ما هر دو در سطح خیلی خوبی بازی کنیم مسابقه عالی ایی خواهدشد زیرا ما رالی های طولانی بازی میکنیم و گیم هایمان را به شرایطی میرسانیم که مسابقه برای هر دو ما خیلی مشکل میشود. وقتی شما درگیر این نوع مسابقات میشوید احساس خاصی میکنید. این درست است که ما قبلا در دوران حرفه ایی مان مسابقات مهم زیادی بازی کرده ایم در نتیجه باعث میشودکه این رقابت مخصوص باشد. جوکوویچ 26 ساله که امسال این سومین فینال گرانداسلم است که حاضر خواهد بود و همچنین به چهارمین فینال پی در پی یواس اپن میرسد با حرکتهای موفقیت آمیز اخیر نادال تضعیف روحیه نشده وگفت: او خیلی با اعتماد بنفس است اما شما میدانید که من میدانم چگونه با او بازی کنم. کورت سخت موفقیت آمیزترین کورت برای من است. من 2 بار با او در فینال بازی کرده ام و میدانم بایدچکاری انجام دهم. این 12 امین بار میشود که در فینال یواس اپن سید 1 و سید 2 رو در رو هم قرارمیگیرند که سید 2 شش مسابقه از 11 دیدار قبلی را برده است.
(ترجمه و تنظیم توسط آقای علیپور عزیز)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2013, 07:32 PM   #485
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

یک سال بعد، همان ژست!

سرنا ویلیامز با راجر فدرر در بردن تعداد گرند اسلم برابر شد.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2013, 07:53 PM   #486
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

Hajde Nole!
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2013, 08:33 PM   #487
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

سلام . ضمن ارزوي قهرماني براي رافا با تمام وجود از دوستان خواهش دارم كه توضيح بديد اين اصطلاح بيگل كردن يعني چي و انگليسي اون رو هم بنويسيد. ممنون ميشم
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-09-2013, 08:46 PM   #488
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
سلام . ضمن ارزوي قهرماني براي رافا با تمام وجود از دوستان خواهش دارم كه توضيح بديد اين اصطلاح بيگل كردن يعني چي و انگليسي اون رو هم بنويسيد. ممنون ميشم
سلام،دوست عزیز اگر شما بتونی تو یه ست حریفت رو با نتیجه 6-0 ببری و نذاری حتی یه گیم هم بگیره تو اونو بیگل کردی،به همین راحتی...اصطلاح انگلیسیش هم bagel هست،اگر تو دو ست هم این اتفاق بیفته واژه double bagel بهش اتلاق میشه...
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2013, 08:47 PM   #489
sorina_1100
Member

آواتار sorina_1100

پستها: 89
سپاس: 41
در 68 پست 309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال کرولاین وزنیاکی

دوستان کسی کدی چیزی داره بشه یه شبکه ای رو باز کرد بازی رو دید :d
ترک ، هاتبرد و نایلست ، متاسفانه هرکاری میکنم روی نایلست نمیشه jsc sport2 رو آورد.....

کمک :d
sorina_1100 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-09-2013, 09:01 PM   #490
CANDIS
Member

آواتار CANDIS

پستها: 75
سپاس: 56
در 71 پست 393 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer Djokovic Del Potro Gasquet Wawrinka Kohlschreiber Verdasco Davydenko Llodra Baghdatis Halep Radwanska Kuznetsova Henin

ما که ندیدیم ضریب نواک رو از اول 1.61 بذارن. از همون اول ضریب رافا تقریبا 1.60 بود. حالا تغییری که کرده اینه که رافا از 1.60 رسیده به 1.70 . یعنی اینکه بیشتر رو نواک شرط بستن
تغییرات ضرایب طوری نشون میده که بازی نزدیکی رو پیشبینی میکنن
http://www.bmbets.com/tennis/world/a...rafael-549570/
CANDIS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی CANDIS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)