بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-02-2013, 08:51 PM   #491
saeedsafaee
Member

پستها: 75
سپاس: 347
در 67 پست 466 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: rafael nadal ،sabine lisicki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
لیسیکی با رادوانسکا ، سمی هست ؟؟؟؟ رادوانسکا لیسیکی هرکدومشون هم حذف شن پاداشه . کویتووا بارتولی . لـــــــــی نا هم که حیف شد ، کثیف برد رادوانسکا
برادر من لطفا به سابین لیزیکی توهین نکن. اون یکسال تمام تمرین میکنه که توی سال فقط توی ویمبلدون نتیجه بگیره. من هم چند ماهی هست که منتظر بودم ویمبلی شروع بشه و درخشش سابین رو ببینم. کاملا حق سابین بوده و بیشتر از اینا هم حقش هست.

ویرایش توسط BABAK : 07-02-2013 در ساعت 09:53 PM
saeedsafaee آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedsafaee به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 09:04 PM   #492
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

فلیبکنس قهرمان شو . محکوم به قهرمانی هستی دختر
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 09:17 PM   #493
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

بازی لی نا با رادوانسکا بازی قشنگی بود که پر از نکات جالب بود...علی رغم اینکه احترام بسیار زیادی برای رادوانسکا قائل هستم و معتقدم بازیکن بسیار کوشا و باهوشی هست اما باید گفت که لی امروز تماما و کمالا با اشتباهات خودش بازی رو باخت!!!...حقیقتا با کمی دقت می تونست 2 سته خیلی راحت بازی رو در بیاره...البته چند تا بد شانسی هم اورد که بارز ترینش روی ست پوینت در ست اول بود که سرو اولش این بود و به اشتباه اوت اعلام شد و ایشون هم چلنج نکرد...اما این قدر ارورهاش زیاد و باور نکردنی بود که به نظرم این بد شانسی به چشم نمی یاد...کلا همیشه معتقد بودم لی اگر قدر خودش و بیشتر می دونست و کمی در زمین با تمرکز بیشتری کار می کرد الان تعداد گرندهاش می تونست خیلی بیشتر از این حرف ها باشه...بازیکنیه که تنیس و خیلی تماشاگر پسند ؛ سالم و دوست داشتنی بازی می کنه اما متاسفانه از حرفه ای گری ؛ تمرکز و سماجت کافی در زمین برخوردار نیست...دقیقا همین 3 عامل بود که باعث شد بازی امروز رو که باید 2 سته عین اب خوردن تموم می شد از دست بده...

اما همون طور که گفتم از رادوانسکا نباید به راحتی عبور کرد...مهم ترین ویژگی رادوانسکا که امروز هم خیلی به کمکش اومد اینه که به راحتی از هیچ توپ و پوینتی عبور نمی کنه و این خیلی در موفقیتش تاثیر گذاره...خونسردی قابل تحسینی هم داره و به هیچ وجه تحت تاثیر هیچ عامل بیرونی قرار نمی گیره...با این حال به نظرم برای سابین ؛ لی حریف خطرناک تری بود تا رادوانسکا...

مجموعا با توجه به شرایط به نظرم برنده ی سمی رادوانسکا و سابین قهرمان ویمبلدون خواهد شد چرا که اون ور اوضاع یه کم زیر خط فقره...حالا بازم شاید بعد از دیدنه بازیه بارتولی با فیلیپکنز بشه بهتر نظر داد اما تا 80% به نظرم نیمه نهایی رادوانسکا با سابین ؛ فینال امسال ویمبلدون خواهد بود...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 09:32 PM   #494
ahas69
Member

پستها: 63
سپاس: 210
در 56 پست 296 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: federer tsonga nalbandian monfils djokovic s.williams delpotro safin

اینم جالبه
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 1044828_396334010485267_1801842369_n.jpg (69.6 کیلو بایت, 113 نمایش)
ahas69 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ahas69 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 09:39 PM   #495
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

خاک تو سر انگلیسی ها کنن این چه کاریه بیاید جام رو بدید به اندی دیگه الکی علافمون کردید76 ساله بیچاره ها دارن میسوزن نوله رو انداختن کورت 1 واقعا متاسفم براشون اون از چمن اون از قرعه حالا هم بازی به این مهمی رو میندازن کورت 1
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:22 PM   #496
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
لطف کردی مانی جان. کسی هم به من نگفت که آدرس پروفایل شخصی آقای علیپور رو میخوام که بهش بدم فقط اهورا خواسته بود که داده بودم بهش. دوستان فکر نکنم در خواست دوستیتون رو آقای علیپور قبول کنه. اگه در خواست دوستیتون رو قبول نکرد لطف کنید و بهش پیغام خصوصی بدین و ازش بخواین که به این سایت بیاد. همتون لطف کنید بهش پیغام خصوصی بدین و دعوتش کنین شاید ببینه درخواست کننده زیاده قبول کنه و بیاد. فقط فارسی بنویسید اگه بهش مسیج دادید. مرسی. ببینم چه میکنید.
سلام سروش جان
اگه آقای علیپور نمی خواد بیاد چه اصراری هست که ملت بهش گیر بدن زوری بیاد. با همون فالو کردن هم می شه پست هاش رو دید و حتی واسشون کامنت گذاشت.
راستی انگار این آقای علیپور طرفدار راجره. درسته؟

از صفحه ی آقای علیپور:

Monday بفرما--حرفی راکه من مدتها قبل تو صفحه تنیس. راجروماریا نوشته بودم--- تازه طرفداران راجرفدرر یادشون آمده میشه چنین چیزی نوشت-------او تنیس بازی نمیکند -او خود تنیس است.

He Doesn't Play Tennis , He Is Tennis

ویرایش توسط mspayam : 07-02-2013 در ساعت 11:30 PM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:24 PM   #497
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

حالا دیگه بازی نوله رو تو زمین اصلی نمیزارین انگلیسی های ........؟؟؟؟؟؟ باشه عیبی نداره. بردیچ رو که 100% میزنیم. فقط دلپوترو یکم سخته. ولی حالتون رو میگیریم انگلیسی های ...............! خیلی جالبه که همه بازیهای ماری که رنکینگ 2 در زمین اصلی بوده ولی نواک با بردیچ باید در زمین شماره 1 بازی کنه. بازیهای رابسون که رنکینگش هم یک رقمی نیست همشون در زمین اصلی بود ولی حذف شد خدا رو شکر. خیلی دوست دارم نواک و اندی بیان فینال و نواک در صورت قهرمانی اینکار رو انجا بده.

عکس مچ پوینت بازی نواک و هاس

آمار بازیهای نواک جوکوویچ و توماس بردیچ

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:27 PM   #498
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
لیسیکی با رادوانسکا ، سمی هست ؟؟؟؟ رادوانسکا لیسیکی هرکدومشون هم حذف شن پاداشه . کویتووا بارتولی . لـــــــــی نا هم که حیف شد ، کثیف برد رادوانسکا
حسام جان
من نمی دونم چرا تو از این تنیسورها بدت میاد، اما بازیکنی که بتونه سرنا رو روی چمن و توی گرند اسلم بزنه حقشه که حتی قهرمان هم بشه. پارسال کوویتوا بهترین بازی عمرش رو جلوی سرنا کرد و باز هم از پسش برنیومد. لیزیکی هم درسته توی تورنمنت های دیگه چندان مطرح نیست اما وقتی اینجا تونسته اینقدر خوب بازی کنه چه دلیلی داره که آدم از صعودش به مراحل بالاتر ناراحت بشه؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:33 PM   #499
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
حالا دیگه بازی نوله رو تو زمین اصلی نمیزارین انگلیسی های ........؟؟؟؟؟؟ باشه عیبی نداره. بردیچ رو که 100% میزنیم. فقط دلپوترو یکم سخته. ولی حالتون رو میگیریم انگلیسی های ...............! خیلی جالبه که همه بازیهای ماری که رنکینگ 2 در زمین اصلی بوده ولی نواک با بردیچ باید در زمین شماره 1 بازی کنه. بازیهای رابسون که رنکینگش هم یک رقمی نیست همشون در زمین اصلی بود ولی حذف شد خدا رو شکر. خیلی دوست دارم نواک و اندی بیان فینال و نواک در صورت قهرمانی اینکار رو انجا بده.
سروش جان دقت کن تورو خدا اندی در راند 2 در کورت 1 بازی کرد با لو رابسون بیچاره هم فقط یه بازیش تو سنتر بود
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:36 PM   #500
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

سلام و درود بر همه
تنیس زنان واقعا غیر قابل پیش بینیه یکی مث رادوانسکا باید تو این مرحله باشه بعد ماشا نباشه؟؟؟ امیدوارم دخترک ژرمنی تو قسمت زنان قهرمان باشه. تو قسمت مردان هم کاشکی اندی به قهرمانی برسه که هم این همه تلاش انگلیسی ها به هدر نره! و هم دل علیرضا خوش بشه و در اخر خود اندی هم یکیم خودش رو باور کنه!
NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)