بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-23-2013, 11:02 PM   #81
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
[/COLOR]سلام سروش جان :
این چه حرفیه هرچند میدونم به شوخی گفتی ، درسته با هم زیاد کل کل میکنیم ولی مطمئنم آخرش هیچ دلخوری و ناراحتی در کار نبوده . از اینکه به سایت برگشتی به شخصه خیلی خیلی خوشحالم .
برای شروع کل کل باید بگم اظهار امیدواری کردی که جوکر قهرمان شه ، نه تو رو خدا با این قرعه میخوای قهرمان هم نشه ولی تو رو خدا در باره بازیهای راجر پیش بینی نکن و اگه هم پیش بینی کردی و درست از کار دراومد مثل استرالیا دقیقا بعد بازی نیا و رو اعصاب راجریها راه برو بذار حداقل یه روز بگذره بعد بیا کری بخون که نگفتم راجر مثل آب به اندی میبازه چون مطئنم در این صورت این احواله منه و تو هم اینو نمی پسندی .

[/B][/SIZE]
چشم اگه راجر باخت من چیزی نمیگم. فقط تو رو خدا اگه باخت نگید به خاطر سنش بود. همونطور که دیدی راجر به سونگا تو رولند باخت ولی دیوید فرر که هم سن راجر است سونگا رو تو نیمه نهایی 3.0 برد. ولی خداییش با این قرعه راجر هیچ امیدی نداره. ولی من دوست دارم اگه نواک فینالیست شد راجر یا رافا مقابلش باشن. چون اندی بد جور تو این گرند طرفدار داره و اعصاب نوله رو بهم میزنن تماشاچیا. قبول دارم نواک قرعه آسونی بهش خورده ولی دلپوترو و بردیچ هم چمن باز خوبی هستند. اگر روی هارد بود از الان میگفتم نوله فینالیسته ولی روی چمن نمیشه گفت. در ضمن من از خدامه که راجر رافا رو بزنه که حداقل رافا کمتر امتیاز مثبت بگیره تو رنکینگ ولی خیلی بعیده که با بازی که این روزها راجر ارائه میده نادال رو ببره. حالا فردا تورنمنت شروع بشه ببینم چی میشه. شاید دوباره شگفتی دیدیم و واورینکا نادال رو برد.[/QUOTE]
سروش جان من هیچ موقع باخت راجر رو با مسائلی از قبیل بالا بودن سنش و یا این تورنمنت براش مهم نبود و همه توانشو نذاشت و بی انگیزه بود توجیه نکرده و نمیکنم ( تو مواقع باخت جوکر مورد آخر رو مطرح میکنی ) . اینکه گفتی راجر با این قرعه و فرمی که این اواخر داره امیدی به قهرمانی نداره باید بگم قرعه راجر خیلی سخت تر از قرعه پارسال نیست که هم جوکر رو برد و هم اندی رو . ضمن اینکه فرم راجر تو هاله سال قبل که منجر به باخت مقابل تامی هاس شد خیلی بدتر از فرم امسالش بود ولی دیدیم که اسطوره سوئیسی عزیزم چه طوفانی به پا کرد و چطور فرمش رو بازی به بازی ارتقا داد و تو فینال به اوج آمادگی رسید و امسال هم قطعا همین گونه خواهد بود . البته از آقامون غیر از این هم انتظار نمیره چون راجر نازنین استاد انجام ماموریتهای غیر ممکنه .
و نکته آخر اینکه خیلی خوشحالم که خودت حداقل به یکی از چندین فاکتور برتری راجر نسبت به جوکر اعتراف کردی وگفتی که جوکر تحمل فشاری که از سوی تماشاگران بریتانیایی بهش وارد میشه رو نداره ولی همگان دیدن که راجر چطور سال قبل در حضور خیل هواداران اندی بسان گلادیاتوری قهار و سختکوش و پلنگی تیز چنگال با اندی و عشاقش جنگید و با پیروزیش باعث سرافرازی و سربلندی ما عاشقانش شد .

به امید قهرمانی مجدد اسطوره تمام نشدنی دنیای تنیس و کسب هشتمین تروفی ویمبی .
عاشقتم استاد سوئیسی ، عاشقتم جنتلمن تمام نشدنی ، دوستت دارم اسطوره بی نظیرم .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 12:28 AM   #82
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

مصاحبه جالب سیمون درباره بازیکنان تور مردان: لینک

و همچنین پیش بینی کارشناسان شبکه ESPN درباره ویمبلدون

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 01:51 AM   #83
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

یعنی یکی ازین به اصطلاح کارشناسا نظرش رو قهرمانی فدرر نبود؟ پع. بابا دمتون گرم. همشونم قهرمان زنان رو سرینا انتخاب کردن. خوبه یکیشون سخت ترین مسیرو مسیر فدرر انتخاب کرده. راستی عکس فدرر همون آواتار mspayam هست.
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 08:31 AM   #84
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
یعنی یکی ازین به اصطلاح کارشناسا نظرش رو قهرمانی فدرر نبود؟ پع. بابا دمتون گرم. همشونم قهرمان زنان رو سرینا انتخاب کردن. خوبه یکیشون سخت ترین مسیرو مسیر فدرر انتخاب کرده. راستی عکس فدرر همون آواتار mspayam هست.
اینا به هر حال برخلاف خوش سلیقگیشون در انتخاب آواتار استاد، مثل ما هوادارش ایمان قلبی ندارن و فریب خورده ان مهروز جان.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 11:01 AM   #85
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

سروش جان من هیچ موقع باخت راجر رو با مسائلی از قبیل بالا بودن سنش و یا این تورنمنت براش مهم نبود و همه توانشو نذاشت و بی انگیزه بود توجیه نکرده و نمیکنم ( تو مواقع باخت جوکر مورد آخر رو مطرح میکنی ) . اینکه گفتی راجر با این قرعه و فرمی که این اواخر داره امیدی به قهرمانی نداره باید بگم قرعه راجر خیلی سخت تر از قرعه پارسال نیست که هم جوکر رو برد و هم اندی رو . ضمن اینکه فرم راجر تو هاله سال قبل که منجر به باخت مقابل تامی هاس شد خیلی بدتر از فرم امسالش بود ولی دیدیم که اسطوره سوئیسی عزیزم چه طوفانی به پا کرد و چطور فرمش رو بازی به بازی ارتقا داد و تو فینال به اوج آمادگی رسید و امسال هم قطعا همین گونه خواهد بود . البته از آقامون غیر از این هم انتظار نمیره چون راجر نازنین استاد انجام ماموریتهای غیر ممکنه .
و نکته آخر اینکه خیلی خوشحالم که خودت حداقل به یکی از چندین فاکتور برتری راجر نسبت به جوکر اعتراف کردی وگفتی که جوکر تحمل فشاری که از سوی تماشاگران بریتانیایی بهش وارد میشه رو نداره ولی همگان دیدن که راجر چطور سال قبل در حضور خیل هواداران اندی بسان گلادیاتوری قهار و سختکوش و پلنگی تیز چنگال با اندی و عشاقش جنگید و با پیروزیش باعث سرافرازی و سربلندی ما عاشقانش شد .

به امید قهرمانی مجدد اسطوره تمام نشدنی دنیای تنیس و کسب هشتمین تروفی ویمبی .
عاشقتم استاد سوئیسی ، عاشقتم جنتلمن تمام نشدنی ، دوستت دارم اسطوره بی نظیرم . [/QUOTE]

این فقط نظر من نیست که میگم اکثر دوستانی که اینجا هستند با نظر من موافقن که تنیسورهای رنکینگ بالا همیشه تمام توانشون رو برای یک مسترز نمیزارن.
یعنی میخوای بگی راجر پارسال نمیتونست هاس رو تو فینال هاله ببره؟ به نظر من خیلی راحت میتونست ببره ولی میخواست به آلمانیها حال بده و یکی از کشور خودشون قهرمان بشه. امسال هم که دیدی قهرمان شد چون میخواست طلسم قهرمان نشدنش از سینسیناتی پارسال رو بشکنه. در ضمن به نظر من راجر پر طرفدار ترین تنیسور حال حاضر است. راجر حکم پرسپولیس و استقلال ما رو داره و هر تورنمنتی که میره طرفدار داره و جو ورزشگاه نمیتونه به ضررش بشه. در ضمن روژین امسال خیلی فرق میکنه برای راجر. بردن نادال نمیتونه کار آسونی باشه. من از خدامه هر کس بیاد فینال به غیر از ماری. چون نواک با راجر و رافا راحت تر بازی میکنه.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 11:21 AM   #86
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

سلام کسی میدونه یورواسپورت ها ویمبی رو میذارن یا نه چون ابوظبی گزارش عربی داره ؟
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 11:39 AM   #87
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
سلام کسی میدونه یورواسپورت ها ویمبی رو میذارن یا نه چون ابوظبی گزارش عربی داره ؟

خیر . یورواسپورت حق پخش ویمبلدون رو در اختیار نداره . یورواسپورت در سال به جز ویمبلدون هر سه گرند اسلم دیگه رو پوشش میده . البته باید بگم احتمال داره AD Sports Extra مسابقات ویمبلدون رو با گزارش انگلیسی پخش کنه .
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 11:50 AM   #88
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

از امروز و با همراهی هوارادان اسطوره، گام های 7گانه تا قهرمانی8ام رو با هم میشماریم

7Steps To Championship
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 01:58 PM   #89
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

من نامردم به هركسي كه مي گه فدرر قهرمانه اگه قهرمان شد 20000 تومن ندم.
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hoomanjian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 02:00 PM   #90
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

فدرر حداكثر تا 1/4 نهايي بياد بالا. مگر اينكه نادال نرسه به 1/4 كه اونهم فقط دليلش مي تونه مصدوميت باشه. اگه نادال تا 1/4 نياد مي تونيد اميدوار باشيد فدرر شايد نيمه نهايي رو ببينه در غير اينصورت حداكثر تا 1/4 نهايي
گفتم به هركسكه مي گه فدرر قهرمانه 20000 تومن ميدم اگه اين اتفاق بيفته
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما hoomanjian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)