|
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
02-09-2013, 06:49 AM | #1 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست مسابقات ملی تنیس فد کاپ 2013 در گروههای جهانی
Fed Cup 2013 by BNP Paribas WORLD GROUP & WORLD GROUP First Round یاران گرامی همراه، این هفته در روزهای شنبه نهم و یکشنبه دهم ماه فوریه 2013 میلادی (برابر با 21 و 22 بهمن ماه 1391 خورشیدی) شاهد برگزاری پنجاه و یکمین دوره مسابقات تنیس ملی فد کاپ/Fed Cup (رقابتهای تیمی و ملی تنیس خانمها) در گروههای جهانی و منطقهای خواهیم بود. دور نخست این مسابقات در سال 2013 به میزبانی مناطق گوناگون جهان طی دو روز آخر این هفته انجام خواهد شد. شایان ذکر است که دور فینال و پایانی رقابتهای تنیس ملی فد کاپ در روزهای دوم و سوم ماه نوامبر میلادی جاریو پس از برگزاری دورهای مقدماتی و نیمه نهایی بین دو تیم برتر جهان انجام میشود. ------------------------------------------------------------- وبسایت رسمی مسابقات ملی تنیس Fed Cup زنان جهان رقابتهای ملی تنیسبازان خانم جهان، موسوم به Fed Cup گستردهترین مسابقات سالانه تیمی در ورزش خانم هاست. در این مسابقات سالانه حدود 90 کشور در قالب تیمهای ملی کشور متبوع، و در گروههای متفاوت مناطق مختلف جهان شرکت میکنند. این بازی ها، در سال 1963 برای یادبود 50ـهمین سالگرد شکل گیری فدراسیون جهانی تنیس ITF پایهگذاری شد. حامی اصلی مالی این مسابقات در حال حاضر BNP Paribas، یک مجموعه بانکداری جهانی است. ضمن اینکه تا سال 1995 این رقابت ها با نام Federation Cup نیز شناخته میشده است. لازم به توضیح است که Fed Cup در تنیس خانمها، معادل رقابتهای ملی Davis Cup در تنیس آقایان میباشد. توضیحاتی در مورد ساختار مسابقات: ---------------------------------------- در حالی که کشورهای زیادی هر سال در این مسابقات شرکت میکنند اما فقط 16 کشور به گروههای اصلی و برتر یعنی World Group و World Group II صعود میکنند (هر گروه 8 تیم). در واقع گروه جهانی بالاترین سطح رقابتهای فد کاپ است. پس از آن گروه جهانی 2 از حیث اهمیت و سطح قرار دارد و به همین ترتیب گروههای منطقهای در سرتاسر جهان. دستیابی رسیدن به گروههای اصلی چنین است که:
رقابتهای منطقهای به سه بخش در جهان تقسیم شده اند:
در هر منطقه دو گروه وجود دارد. به طبع، گروه 1 در درجه بالاتری قرار دارد و گروه 2 در رتبه پایین تر. البته منطقه اروپا/افریقا یک گروه سومی نیز دارد. برای برنده شدن یک تیم در رویارویی با حریف، 5 مسابقه انجام میشود (4 انفرادی و یک دوبل). هر تیمی که برنده 3 بازی از 5 مسابقه شود، فاتح رویارویی بین دو تیم خواهد بود. در روز اول دو بازی انفرادی انجام میشود و در روز دوم، با جابه جایی نفرات مسابقات روز اول به صورت ضربدری، دو بازی انفرادی و در نهایت یک مسابقه دوبل، برگزار میگردد. تعیین سطح کورت (هارد، خاک رس یا چمن) در دور اول، نیمه نهایی و پلی آف توسط قرعه و یا تصمیمات فدراسیون جهانی تعیین میشود. شایان ذکر است که مسابقات در گروههای منطقه ای 1، 2 و 3 به صورت رفت و برگشت برگزار میشوند. رکوردها و سوابق درخشان تیم ها: -------------------------------------- تیم ایالات متحده امریکا با 17 عنوان قهرمانی، پر افتخار تیم جهان در این رقابت هاست. پس از آن استرالیا و جمهوری چک (چکسلوواکی سابق) با 7 قهرمانی و اسپانیا با 5 قهرمانی در ردهی سوم قرار دارند. در سال گذشته (2013)، تیم جمهوری چک در پراگ موفق شد تیم صربستان میهمان را شکست داده و به هفتمین عنوان قهرمانی در رقابتهای تنیس ملی فد کاپ دست یابد. اما از حیث امتیازگیری، در حال حاضر، تیم جمهوری چک (قهرمان دو سال اخیر) با 35532.50 پوئن، بیشترین امتیاز را در جدول Ranking جهانی ردهبندی دارا بوده و در صدر ایستاده است. پس از آن تیم ایتالیا (قهرمان سال 2010) با 21157.50 امتیاز در رده دوم و روسیه (نایب قهرمان سال 2011) با 15025.00 امتیاز در مقام سوم این جدول قرار دارند. |
02-09-2013, 07:37 AM | #2 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری و نفرات شرکت کننده در دور نخست گروههای جهانی مسابقات ملّی تنیس Fed Cup 2013 زنان جهان WORLD GROUP FIRST ROUND نبردهای دور نخست گروه جهانی جمهوری چک × اسـتـرالـیـا محل برگزاری: Cez Arena, Ostrava, جمهوری چک نوع سطح: هارد کورت – Novacrylic Ultracushion® – داخل سالن سرپوشیده نوع توپ: Wilson Tour Davis Cup اعضای تیم جمهوری چک ––––––––––––––––––– Czech Republic Petra Kvitova Lucie Safarova Lucie Hradecka Andrea Hlavackova کاپیتان: Petr Pala اعضای تیم استرالیا –––––––––––––– Samantha Stosur Casey Dellacqua Jarmila Gajdosova Ashleigh Barty کاپیتان: Alicia Molik -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- ایـتـالـیـا × امـریـکـا محل برگزاری: 105 Stadium, Rimini, ITA, ایتالیا نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court اعضای تیم ایتالیا ––––––––––––– Sara Errani Roberta Vinci Karin Knapp Nastassja Burnett کاپیتان: Corrado Barazzutti اعضای تیم امریکا ––––––––––––– Melanie Oudin Varvara Lepchenko Jamie Hampton Liezel Huber کاپیتان: Mary Joe Fernandez -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- روسیه × ژاپـــن محل برگزاری: Olympic Stadium, Moscow, روسیه نوع سطح: هارد کورت – RuKortHard – داخل سالن سرپوشیده نوع توپ: Wilson US Open Regular Duty اعضای تیم روسیه –––––––––––– Maria Kirilenko Ekaterina Makarova Elena Vesnina Margarita Gasparyan کاپیتان: Shamil Tarpischev اعضای تیم ژاپن –––––––––––––– Ayumi Morita Kimiko Date-Krumm Misaki Doi Kurumi Nara کاپیتان: Takeshi Murakami -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- صربستان × اسلوواکی محل برگزاری: Hala “CAIR”, Nis, صربستان نوع سطح: هارد کورت – RuKortHard – داخل سالن سرپوشیده نوع توپ: Wilson US Open اعضای تیم صربستان –––––––––––––– Bojana Jovanovski Vesna Dolonc Aleksandra Krunic Ivana Jorovic کاپیتان: Dejan Vranes اعضای تیم اسلوواکی –––––––––––––––– Dominika Cibulkova Daniela Hantuchova Magdalena Rybarikova Jana Cepelova کاپیتان: Matej Liptak ==================================== WORLD GROUP II - FIRST ROUND نبردهای دور نخست گروه جهانی II سوییس × بلژیـک محل برگزاری: Sporthalle Wankdorf, Bern, سوییس نوع سطح: خاک رس – Conipur Pro Clay – داخل سالن سرپوشیده نوع توپ: Babolat French Open اعضای تیم سوییس ––––––––––––––– Romina Oprandi Stefanie Voegele Timea Bacsinszky Amra Sadikovic کاپیتان: Heinz Gunthardt اعضای تیم بلژیک ––––––––––––––– Yanina Wickmayer Kirsten Flipkens Alison van Uytvanck Ysaline Bonaventure کاپیتان: Ann Devries -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- آرژانتین × سوئـد محل برگزاری: Parque Roca, Buenos Aires, آرژانتین نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز نوع توپ: Wilson Australian Open اعضای تیم آرژانتین –––––––––––––– Paula Ormaechea Maria Irigoyen Florencia Molinero Mailen Auroux کاپیتان: Bettina Fulco اعضای تیم سوئد –––––––––––– Sofia Arvidsson Johanna Larsson Hilda Melander Sandra Roma کاپیتان: Lars-Anders Wahlgren -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- اسپانیا × اوکراین محل برگزاری: Club Atlético Montemar, Alicante, اسپانیا نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز نوع توپ: Dunlop Fort All Court اعضای تیم اسپانیا ––––––––––––––– Lourdes Dominguez Lino Silvia Soler-Espinosa Maria-Teresa Torro-Flor Nuria Llagostera Vives کاپیتان: Conchita Martinez اعضای تیم اوکراین ––––––––––––– Lesia Tsurenko Elina Svitolina Yuliya Beygelzimer Olga Savchuk کاپیتان: Igor Dernovskyi -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- فرانسه × آلـمـان محل برگزاری: Palais des Sports Beaublanc, Limoges, فرانسه نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده نوع توپ: Babolat French Open اعضای تیم فرانسه –––––––––––––– Alize Cornet Kristina Mladenovic Virginie Razzano Pauline Parmentier کاپیتان: Amelie Mauresmo اعضای تیم آلمان فدرال ––––––––––––––––– Julia Goerges Sabine Lisicki Anna-Lena Groenefeld Annika Beck کاپیتان: Barbara Rittner |
02-09-2013, 08:13 AM | #3 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پوشش تلویزیونی دور نخست مسابقات تنیس Fed Cup 2013 در مناطق مختلف جهان (تنها دیدارهایی که کانالهای تلویزیونی پخش کننده آن «بر روی آسمان ایران» پوشش دارد) جمهوری چک × استرالیا ------------------------- Super Tennis HD Italia پخش رایگان Dubai Sports HD پخش رایگان Dubai Sports 6 پخش رایگان Sport 5 Israel Sport 5 HD Israel Canal+ Weekend Poland Canal+ Weekend HD Poland Smart Spor 2 HD Turkey Smart Spor 2 Turkey GMG Sport 2 Georgia NEO Sports India ایتالیا × امریکا ------------------- Rai Sport 2 Italia پخش رایگان Super Tennis HD Italia پخش رایگان صربستان × اسلوواکی ------------------------- RTS 1 Srbija فرانسه × آلمان ----------------- France 4 Sport+ France پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- (بر روی لینک های زیر کلیک کنید) StreamHunter FromBarTV JustinTV ATDHE MyP2P UStream ویرایش توسط PowerVu : 02-09-2013 در ساعت 04:11 PM |
02-09-2013, 08:48 AM | #4 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه زمان بندی برگزاری « روز یکم » دور نخست مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای ملی تنیس Fed Cup 2013 در روز شنبـه مورخ 21 بهمن ماه 1391 به وقت ایران: SCHEDULE - SATURDAY, 9 FEBRUARY, 2013 Fed Cup 2013 - World Group Ties (1st Round) - Day One i14:30 Maria Kirilenko (RUS) vs. Kimiko Date-Krumm (JPN)i i15:30 Petra Kvitova (CZE) vs. Jarmila Gajdosova (AUS)i i16:30 Bojana Jovanovski (SRB) vs. Daniela Hantuchova (SVK)i i16:30 Ekaterina Makarova (RUS) vs. Ayumi Morita (JPN)i i17:30 Sara Errani (ITA) vs. Jamie Hampton (USA)i i17:30 Lucie Safarova (CZE) vs. Samantha Stosur (AUS)i i18:30 Vesna Dolonc (SRB) vs. Dominika Cibulkova (SVK)i i19:30 Roberta Vinci (ITA) vs. Varvara Lepchenko (USA)i Fed Cup 2013 - World Group II Ties (1st Round) - Day One i13:30 Lourdes Dominguez Lino (ESP) vs. Elina Svitolina (UKR)i i15:30 Silvia Soler-Espinosa (ESP) vs. Lesia Tsurenko (UKR)i i15:30 Stefanie Voegele (SUI) vs. Yanina Wickmayer (BEL)i i15:45 Pauline Parmentier (FRA) vs. Sabine Lisicki (GER)i i16:30 Paula Ormaechea (ARG) vs. Johanna Larsson (SWE)i i17:30 Romina Oprandi (SUI) vs. Kirsten Flipkens (BEL)i i17:45 Kristina Mladenovic (FRA) vs. Julia Goerges (GER)i i18:30 Florencia Molinero (ARG) vs. Sofia Arvidsson (SWE)i |
02-10-2013, 07:41 AM | #5 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز نخست » بازیهای گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای تنیس 2013 فد کاپ WORLD GROUP - FIRST ROUND CZECH REPUBLIC *Leads* AUSTRALIA 2-0 Petra Kvitova (CZE) d. Jarmila Gajdosova (AUS) 76(2) 63 Lucie Safarova (CZE) d. Samantha Stosur (AUS) 76(6) 76(4)i ITALY *Levels w/* USA 1-1 Sara Errani (ITA) d. Jamie Hampton (USA) 62 61 Varvara Lepchenko (USA) d. Roberta Vinci (ITA) 26 64 75 RUSSIA *Levels w/* JAPAN 1-1 Maria Kirilenko (RUS) d. Kimiko Date-Krumm (JPN) 76(3) 64 Ayumi Morita (JPN) d. Ekaterina Makarova (RUS) 62 62 SLOVAK REPUBLIC *Levels w/* Serbia 1-1 Daniela Hantuchova (SVK) d. Bojana Jovanovski (SRB) 75 62 Vesna Dolonc (SRB) d. Dominika Cibulkova (SVK) 46 45 Ret. (Severe Cramping)i -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- WORLD GROUP II - FIRST ROUND BELGIUM *Levels w/* SWITZERLAND 1-1 Yanina Wickmayer (BEL) d. Stefanie Voegele (SUI) 61 46 86 Romina Oprandi (SUI) d. Kirsten Flipkens (BEL) 63 63 ARGENTINA *Leads* SWEDEN 2-0 Paula Ormaechea (ARG) d. Johanna Larsson (SWE) 63 60 Florencia Molinero (ARG) d. Sofia Arvidsson (SWE) 63 26 61 SPAIN *Leads* UKRAINE 2-0 Lourdes Dominguez Lino (ESP) d. Elina Svitolina (UKR) 57 62 86 Silvia Soler-Espinosa (ESP) d. Lesia Tsurenko (UKR) 75 64 GERMANY *Leads* FRANCE 2-0 Sabine Lisicki (GER) d. Pauline Parmentier (FRA) 75 75 Julia Goerges (GER) d. Kristina Mladenovic (FRA) 63 76(5)i |
02-10-2013, 07:49 AM | #6 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه زمان بندی برگزاری « روز دوم و پایانی » دور نخست مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای ملی تنیس Fed Cup 2013 در روز یکشنبـه مورخ 22 بهمن ماه 1391 به وقت ایران: SCHEDULE - SUNDAY, 10th of FEBRUARY, 2013 Fed Cup 2013 - World Group Ties (1st Round) - Day Two i13:30 Maria Kirilenko (RUS) vs. Ayumi Morita (JPN)i i14:30 Bojana Jovanovski (SRB) vs. Dominika Cibulkova (SVK)i i14:30 Petra Kvitova (CZE) vs. Samantha Stosur (AUS)i i15:30 Ekaterina Makarova (RUS) vs. Kimiko Date-Krumm (JPN)i i16:00 Sara Errani (ITA) vs. Varvara Lepchenko (USA)i i16:30 Vesna Dolonc (SRB) vs. Daniela Hantuchova (SVK)i i16:30 Lucie Safarova (CZE) vs. Jarmila Gajdosova (AUS)i i17:30 M Gasparyan/E Vesnina (RUS) vs. M Doi/A Morita (JPN)i i18:00 Roberta Vinci (ITA) vs. Jamie Hampton (USA)i i18:30 A Hlavackova/L Hradecka (CZE) vs. A Barty/C Dellacqua (AUS)i i19:30 N Burnett/K Knapp (ITA) vs. L Huber/M Oudin (USA)i i19:30 V Dolonc/A Krunic (SRB) vs. J Cepelova/M Rybarikova (SVK)i Fed Cup 2013 - World Group II Ties (1st Round) - Day Two i13:00 Lourdes Dominguez Lino (ESP) vs. Lesia Tsurenko (UKR)i i13:30 Romina Oprandi (SUI) vs. Yanina Wickmayer (BEL)i i15:00 Silvia Soler-Espinosa (ESP) vs. Elina Svitolina (UKR)i i15:30 Pauline Parmentier (FRA) vs. Julia Goerges (GER)i i15:30 Stefanie Voegele (SUI) vs. Kirsten Flipkens (BEL)i i16:30 Paula Ormaechea (ARG) vs. Sofia Arvidsson (SWE)i i16:30 N Llagostera Vives/M-T Torro-Flor (ESP) vs. Y Beygelzimer/O Savchuk (UKR)i i17:00 T Bacsinszky/A Sadikovic (SUI) vs. Y Bonaventure/A van Uytvanck (BEL)i i17:30 Kristina Mladenovic (FRA) vs. Sabine Lisicki (GER)i i18:30 Florencia Molinero (ARG) vs. Johanna Larsson (SWE)i i19:00 A Cornet/V Razzano (FRA) vs. J Goerges/A-L Groenefeld (GER)i i20:00 M Auroux/M Irigoyen (ARG) vs. S Arvidsson/J Larsson (SWE)i |
02-11-2013, 07:29 AM | #7 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم و پایانی » دور نخست گروه جهانی و گروه جهانی II و گروههای منطقهای رقابتهای تنیس 2013 فد کاپ در اقصی نقاط جهان WORLD GROUP - FIRST ROUND CZECH REPUBLIC *Defeated* AUSTRALIA 4-0 Petra Kvitova (CZE) d. Samantha Stosur (AUS) 26 76(3) 64 Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka (CZE) d. Ashleigh Barty/Casey Dellacqua (AUS) 60 76(1)i ITALY *Defeated* USA 3-2 Varvara Lepchenko (USA) d. Sara Errani (ITA) 75 62 Roberta Vinci (ITA) d. Jamie Hampton (USA) 62 46 61 Sara Errani/Roberta Vinci (ITA) d. Liezel Huber/Varvara Lepchenko (USA) 62 62 RUSSIA *Defeated* JAPAN 3-2 Ayumi Morita (JPN) d. Elena Vesnina (RUS) 64 61 Ekaterina Makarova (RUS) d. Kimiko Date-Krumm (JPN) 61 61 Ekaterina Makarova/Elena Vesnina (RUS) d. Misaki Doi/Ayumi Morita (JPN) 62 62 SLOVAK REPUBLIC *Defeated* SERBIA 3-2 Jana Cepelova (SVK) d. Bojana Jovanovski (SRB) 57 75 119 Daniela Hantuchova (SVK) d. Vesna Dolonc (SRB) 63 62 Vesna Dolonc/Aleksandra Krunic (SRB) d. Jana Cepelova/Magdalena Rybarikova (SVK) w/o WORLD GROUP II FIRST ROUND SWITZERLAND *Defeated* BELGIUM 4-1 Romina Oprandi (SUI) d. Yanina Wickmayer (BEL) 62 62 Stefanie Voegele (SUI) d. Alison van Uytvanck (BEL) 62 76(4)i Timea Bacsinszky/Amra Sadikovic (SUI) d. Ysaline Bonaventure/Alison van Uytvanck (BEL) 64 64 SWEDEN *Defeated* ARGENTINA 3-2 Sofia Arvidsson (SWE) d. Paula Ormaechea (ARG) 75 67(6) 32 Ret. (Torn Ligament)i Johanna Larsson (SWE) d. Florencia Molinero (ARG) 63 62 Sofia Arvidsson/Johanna Larsson (SWE) d. Mailen Auroux/Maria Irigoyen (ARG) 64 64 SPAIN *Defeated* UKRAINE 3-1 Maria-Teresa Torro-Flor (ESP) d. Yuliya Beygelzimer (UKR) 64 62 Yuliya Beygelzimer/Olga Savchuk (UKR) d. Nuria Llagostera Vives/Maria-Teresa Torro-Flor (ESP) 63 26 [10-5]i GERMANY *Defeated* FRANCE 3-1 Julia Goerges (GER) d. Pauline Parmentier (FRA) 64 62 Alize Cornet/Kristina Mladenovic (FRA) d. Annika Beck/Anna-Lena Groenefeld (GER) 63 64 EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I Promotion Play-off Great Britain *Defeated* Bulgaria 2-0 Laura Robson (GBR) d. Dia Evtimova (BUL) 60 64 Heather Watson (GBR) d. Tsvetana Pironkova (BUL) 16 64 62 Laura Robson/Heather Watson (GBR) v. Elitsa Kostova/Tsvetana Pironkova (BUL) - Not Played 5th to 8th Play-off Hungary *Defeated* Netherlands 2-0 Reka-Luca Jani (HUN) d. Bibiane Schoofs (NED) 63 26 63 Timea Babos (HUN) d. Richel Hogenkamp (NED) 62 63 Timea Babos/Reka-Luca Jani (HUN) v. Bibiane Schoofs/Angelique van der Meet (NED) - Not Played 9th to 12th Play-off Portugal *Defeated* Slovenia w/o Relegation Play-off Luxembourg *Defeated* Bosnia/Herzegovina 2-0 Claudine Schaul (LUX) d. Anita Husaric (BIH) 46 64 63 Anne Kremer (LUX) d. Jelena Simic (BIH) 67(3) 63 61 Anita Husaric/Jasmina Kajtazovic (BIH) v. Anne Kremer/Claudine Schaul (LUX) - Not Played با نتایج به دست آمده در گروه I منطقه اروپا/افریقا، تیم بریتانیای کبیر و لهستان به دور Play-Off گروه جهانی که در روزهای 20 و 21 ماه آوریل 2013 برگزار میشود، صعود کردند. همچنین تیم بوسنی و هرزگووین و تیم گرجستان برای سال 2014 به گروه II منطقه اروپا/افریقا سقوط کردند. |
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|