بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-07-2013, 06:31 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation اندی ماری: به جای افزایش پاداش‌ برای تنیس‌بازان،‌ برنامه‌های ضد دوپینگ را گسترش دهید

اندی ماری برترین تنیس‌باز بریتانیا و دارنده مدال طلا و نقره المپیک لندن:

به جای افزایش پاداش‌ برای تنیس‌بازان،‌ برنامه‌های ضد دوپینگ را گسترش دهید

قهرمان المپیک تنیس برای جلوگیری از تکرار رسوائی مثل آرمسترانگ خواهان افزایش تست‌های دوپینگ در تنیس شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران به نقل خبرگزاری رویترز، مرد شماره 3 تنیس جهان که در فینال رقابتهای تنیس اوپن استرالیا در ماه گذشته حضور داشت و نایب قهرمان شد، معتقد است مقامات جهانی تنیس باید اقدامات پیشگیرانه در ارتباط با استفاده از مواد نیروزا را افزایش دهند. او معتقد است حتی برای انجام این کار و گسترش برنامه های ضد دوپینگی جایز است که از مبلغ هدیه پرداختی به تنیسورها کاسته شود تا رسوائی‌ همانند آرمسترانگ را به دنبال نداشته باشد.

وی در این رابطه گفت: «در روزهای اخیر از من به دفعات سوال پرسیده شده که آیا ورزش تنیس پاک است یا خیر و در واقع من نمی‌دانم به این گونه سوالات چگونه پاسخ‌گو باشم تا درست باشد.»

وی در ادامه افزود: «از نظر من اگر در بین 100 بازیکن حتی یکی از آن‌ها دوپینگی باشد نمی‌توان آن ورزش را سالم نامید. ما باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا مشخص شود هر آن که در تنیس در سطوح بالا یا حتی پایین رقابت می‌کند پاک و به دور از دوپینگ و مواد نیروزا است.»

ماری گفت: «باید تست‌های خون افزایش پیدا کنند. من خودم حجم تمرین‌هایم را می‌بینم و مطمئنم که سلامت ورزش می‌کنم و امیدوارم بازیکنان و تنیسورهای دیگر نیز تا به این حد به وضعیت خود واقف باشند.»

گفتنی است، به دنبال افشای رسوائی لنس آرمسترانگ، دوچرخه سوار مشهور امریکایی، دوپینگ و استفاده ورزشکاران از مواد نیروزا در ورزش به شدت مورد توجه و بررسی قرار گرفته است.

ویرایش توسط PowerVu : 02-07-2013 در ساعت 06:36 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)