بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

5-18 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2012 ؟!
نواک جوکوویچ 27 19.71%
رافائل نادال 39 28.47%
راجر فدرر 66 48.18%
اندی ماری 1 0.73%
هیچکدام 4 2.92%
رأی دهندگان: 137. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-30-2012, 02:25 AM   #191
mehdipino
Junior Member

آواتار mehdipino

پستها: 20
سپاس: 9
در 19 پست 78 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها

شما تو این پستی که زدید بالغ بر 2000تا علامت تمسخر گذاشتین و طرفتون رو به جای اینکه باهاش بحث کنید مسخره کردین
جالب اینجاست که از موقعی که پست زدین ادعای مردی و بزرگی و شخصیت کردین همه رو بچه خطاب کردین اما خودتون ...
من نمیگم که نظرات شما اشتباهه یا نه طرف مقابلتون درست میگه یا نه اما این رو میدونم که بحث کردن ادابی داره که شامله مسخره کردن نمیشه
امیدوارم نظرمن شما رو نرنجونده باشه
شما پست اول منو با این پست مقایسه کن ...

جواب ِ " هااای " چی هست ؟ " هوووی "

وقتی پستهای بی مشکل ( اگه مشکل داشتن مدیرا برخورد میکردن ) با تمسخر مواجه میشه و ...

وقتی من بحثی با ایشون نداشتم و از یه جمله ی من 30 تا برداشت اشتباه کرده ایشون یه نیشخند بزنم و ... کما اینکه در پست آخر گفتم خاموشی بهترین جواب هست ...

من تعجب میکنم این جمله ی من که " نادال سلطان تنها خاک رس حذف شد" انقدر باید کش داده شه ؟ این واقعا توهین بود که یه سری جملات .. زشته اصلا بحث کردنش

توی این تاپیک زیر پست ِ ( راجررر راجررررررر راجررررررررر ) شونصدتا سپاس میشه و به پستهای فنی تر اهمیتی داده نمیشه ( پست های خودمو نمیگم چون اصلا فنی بحث نکردم بعد داستان نشه )

به نظرم اگه اینجا مدیرانی تنیسورای متفاوت می بود خیلی جو بهتر و متعادل تر میشد ، بحث ها هم کش داده نمیشد .

در هر صورت خودتون میدونید من که تا انتهای تورنمنت فقط هستم ، واسه جو ِ بهتر گفتم و فقط هم پیشنهاد بود .

ویرایش توسط mehdipino : 06-30-2012 در ساعت 03:30 AM
mehdipino آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdipino به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 07:28 AM   #192
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

اینم در پاسخ یکی از دوستان که میگه بازی نادال خیلی چیز خوانده شده .

بازی نادال بسیار تمیز و زیبا و چشم نواز هست . اصلا توپ هوا نمیکنه ، فقط در فصل خاک رس افت میکنه ، مثل زنان بازی نمیکنه ، عالی و تماشایی . اصلا حال میکنم بازی نادال رو میبینم ، حیف که حذف شد ، وگرنه با این بازی زیبایی که من ازش دیدم ، قهرمان بود . واموس رافا . الان بیاید این پست ما رو پاک کنید
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-30-2012, 08:19 AM   #193
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

سلام بر دوستان عزیز

از حق و انصاف نگذریم تماشای تورنمنت و بازی تنیس بدون حضور نواک ، فدرر و نادال خالی از لطف هست.
حضور این افراد هست که به مسابقات هیجان و زیبائی می دهد .
خودم شخصا هیج انگیزه ائی برای تماشای مسابقاتی که در گروه نادال انجام خواهد گرفت ندارم و تنها حضور او بود که باعث میشد مسابقات این گروه را پیگیری کنم.
با این که طرفدار فدرر هستم و آرزوی قهرمانی او را دارم ولی اگر رافا و نواک نباشن این قهرمانی برای من لذت بخش نیست .
باختن فدرر در مقابل رافا و یا نواک در نیمه نهائی یا فینال به شرط بازی خوب و هیجان انگیز را به بردنش در فینال مقابل بازیکنی گمنام را ترجیح می دهم

خدائی تصور کردید بازی های تنیس بدون نواک ، رافا ، فدرر ، موری و تسونگا و بردیچ رو ؟؟

من بعد از باخت بردیچ در مقابل گولبیس هم اشاره کردم که سطح و هیجان مسابقات با حذف بردیچ دچار افت می شود و حالا با نبود رافا این موضوع بیشتر خودش را نشون میدهد .

کاش که رافا حضور داشت حتی اگر در فینال بازیکن محبوب من فدرر را شکست می داد .
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 08:31 AM   #194
2329
Member

پستها: 40
سپاس: 43
در 35 پست 220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر كبير، جوكويج، اندي ماري و راديك

با سلام- من به دنبال لينك دانلود بازي نادال- روسل و فدرر و بنتو هستم لطفا در صورت امكان لينك هاي آنرا قرار دهيد
2329 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-30-2012, 08:59 AM   #195
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

جناب آقای gozel_goz ، اربده کشی از پشت کامپیوتر هُنر نیست . چندین بار به شما تذکر داده شد که لحن صحبت کردنتون رو عوض کنید و به دیگران توهین نکنید ولی گویا شما قصد احترام گذاشتن به کاربران و قوانین این انجمن رو ندارید ، دسترسی شما به مدت 10 روز قطع میشه ، امیدوارم بعد از این دوران به قوانین انجمن احترام بذارید .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 10:33 AM   #196
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

سلام

امروز آنا ایوانوویچ در سومین دیدار خود به مصاف حریف قدرتمند آلمانی خود یعنی جولیا گورگس خواهد رفت .

این بازی امروز در No. Court 2 برگزار خواهد شد .

امیدوارم آنا موفق باشه و این قدم رو هم مثل قدم های قبلی محکم برداره و به راند 4 صعود کنه .

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 10:45 AM   #197
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

درود دوستان

میخواستم بدونم تامی هاس (قهرمان مسابقات هاله ) در ویمبلدون شرکت نکرده؟
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-30-2012, 10:54 AM   #198
Rafa.Matador
Banned Users

پستها: 1
سپاس: 0
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده

آقاي مدير فدرري،عزيز من زياد تو بحث ها شركت نميكنم فقط ميام پست ها رو ميخونم و احيانا اگه كسي توهين كنه به رافا كه كثيف بازي ميكنه و ... ميام جوابشو دندون شكن ميدم خوب فهميدي تا بلكه ديگران حوس اونجور پست زدن به رافا رو نكنن
شماها يعني فدرريا و نواكي بدجور عقده اي شدين از رافا و هر چي دلتون خواست بهش ميگين اما نه ديگه ما نميذاريم بهش چيزي بگيم و جواب خوبي بهتون ميديم.
اگه ديده باشه من زياد پست نميدم فقط هميشه جواب توهين به رافا رو دادم ميتوني چك كني.پست منو پاك كردي چرا اون پست طرفدار نواك رو پاك نكردي مگه غير اينه كه اونم توهين كرده به رافا ،منم جوابشو دادم كه واقعا هم همون كارارو انجام ميده نواك.پس اون آقا رو هم تعليق كن عمو مدير فدرري.تبعيض قائل نشو
اگه بگيم كه كثيف بازي ميكنن خود فدرر رو هم ديشب ديديم يه متر توپ اوت شده ميگه چلنج نه؟و كاراي ديگه كه هم نواك انجام ميده هم فدرر.
اگرم نادال قبل هر سرويس با همه جاش ور ميره به ما چه دوست داره ور ميره عادت كرده.الكي گير ندين
نادال بد بود دست كم گرفت حذف شد تمام ولي شماها دست بردار نيستين از بس ازس عقده دارين.
خود نادال ميگه فدرر سرويسش فورهندش بكهندش از من بهتره و سرتره اما وقتي مياد فدرر رو با اين همه قابليت ها ميبره و تو هد تو هد ها ازس جلو هست وعقده اي ميكنه شما ها رو ما چكار كنيم!
بين كاربرا تبعيض قائل نشو .
درسته قهرماني زياد آوردين اما صبر كن ببين رافا تا اون سن فدرر گرند اسلم بيشتري ميبره و كاپ بيشتري.
Rafa.Matador آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Rafa.Matador به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-30-2012, 10:56 AM   #199
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
پیش فرض پاسخ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
درود دوستان

میخواستم بدونم تامی هاس (قهرمان مسابقات هاله ) در ویمبلدون شرکت نکرده؟
سلام شیر فرهاد جان

چرا شرکت کرده بود . اما در راند اول 3 بر 2 مغلوب هموطنش یعنی فیلیپ کولشرایبر شد و از دور مسابقات کنار رفت .

با سپاس
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2012, 11:04 AM   #200
divooneyeroger
Junior Member

آواتار divooneyeroger

پستها: 13
سپاس: 95
در 11 پست 118 بار سپاسگزاری شده

دیروز سر بازی راجر 100 تیکه شدم از بس خودمو زدم ،گفتم بیام اینجا برد راجرو به همه طرفدارای راجر که میدونم دیروز چی کشیدن ،تبریک بگم
راستی اگه دیگه کامنتی ازم ندیدید بدونید سر بازیش سکته کردم
divooneyeroger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی divooneyeroger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)