بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

26 دی - 9 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-25-2012, 08:16 PM   #261
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
نوشته اصلی توسط D3ADMAN
@@@واقعآ قصد بی احترامی نداشتم ، بد برداشت کردید . من از همه ی شما عذرخواهی میکنم . واقعا ببخشید . منظورم شهرستانیهای اسپانیا بود نه کشور خودم (آخه اسپانیایی ها به جز مادریدش واقعآ همشون بی فرهنگن) . بازهم شرمنده ام بنده@@@@
ahmaq doros harf bezan
be kasi tohin nakon
naghd kon bazie rafa ro amma tohi nakon ahmaq jan
ma rafa ro dost darim fahmidi?!
ma be roger f tohin nemikonim
to hich haqqi nadari inja be bazikoni tohin koni!
oooooooooooooooftaaaaaaaaaaad!!!!!!!!!!

اینم از پیام کاربری بنام gozel_goz . من دیروز تو این انجمن عضو شدم چقدر حاشیه داشتم . جناب من چیزی نمیگم ، مدیر سایت امیدوارم اقدام کنه . یا منو بلاک کنه یا به کاربران بگه که من کاری نکردم که اینا اینجوری به ما پیام میدن ، ایشون خودش میگه توهین نکن ، بعد تو کل جمله اینکه نوشته مارو احمق نام برده . دستش درد نکنه ، همین جا ازش سپاس گذارم

اولا که خواهشا پیام های خصوصی بین خودتون رو توی انجمن به صورت عمومی قرار ندید که اصلا صورت خوشی نداره . اون کسی هم که بهتون توهین کرده توی پیام خصوصی میتونید مشکلتون رو باهاش حل کنید.
دوما خواهشا اینقدر بحث رو کش ندید ، ارزشش رو نداره . حالا یه چیزی گفته شد ، جوابش هم داده شد و تموم شد .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 08:18 PM   #262
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

من طرفدار فدرر هستم اما نواک جکوویچ واقعآ یک تنیسوری هست که همه ی ویژگی های خوب رو داراست مثل : قدرت ، سرعت ، دراپ شات ، والی ، سرویس و ..... . جکوویچ واقعآ محبوب هست و اصلآ تو ژست و قیافه نیست ، امسال هم چیزی که واضحه قهرمانی جکوویچ هست . من جکوویچ رو هم خیلی دوست دارم . داوید فرر آماده رو فقط جکوویچ میتونست ببره . امروز بازیشون فوق العاده بود ، کل بازی رالی میشد . بهترین بازی استرالیا اوپن 2012 تا اینجا جکوویچ vs. فرر بوده . یک نکته در مورد بازی امروز : پدر نادال اومده بود فرر رو تشویق میکرد )))))) مثل این میمونه فردا پدر جکوویچ بره فدرر رو تشویق کنه ))))))))))) خودشون هم میدونند همش از جکوویچ میبازند
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-25-2012, 08:20 PM   #263
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

شانس پیروزی راجر فکر کنم خیلی بیشتر باشه،همین که بازی تو شب برگزار میشه و کمی از ارتفاع توپ های رافا کم می کنه می تونه واسه راجر خوب باشه.
راجر اگه بتونه در کل بازی ثبات داشته باشه و مثل بازی فینال رولاند پارسال بازی نکنه،شانس بردش خیلی زیاد میشه
به هرحال امیدوارم راجر برنده ماراتن فردا باشه و با رفتنش به فینال یک بازی زیبا و غیرقابل پیش بینی رو بین خودش و نواک شاهد باشیم.
ویرایش:مرسی از افشین عزیز که اشتباه منو گوشزد کرد.

ویرایش توسط NimaRafi : 01-25-2012 در ساعت 08:46 PM
NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 08:20 PM   #264
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
اولا که خواهشا پیام های خصوصی بین خودتون رو توی انجمن به صورت عمومی قرار ندید که اصلا صورت خوشی نداره . اون کسی هم که بهتون توهین کرده توی پیام خصوصی میتونید مشکلتون رو باهاش حل کنید.
دوما خواهشا اینقدر بحث رو کش ندید ، ارزشش رو نداره . حالا یه چیزی گفته شد ، جوابش هم داده شد و تموم شد .
چشم جناب افشین . من پیام برای ایشون فرستادم ، بدون هیچ بی احترامی ، ازشون تشکر کردم که منو مورد عنایت قرار دادند .
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-25-2012, 10:03 PM   #265
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

D3ADMAN
جناب محترم:احمق گفتنم به خاطر توهین به بازیکن محبوبمون بود فهمیدی!!!نقد منصفانه بکن بازی رافا رو اما هیچ وقت به هیچ بازیکنی توهین نکن افتاااااااااااااااااد!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-25-2012, 10:04 PM   #266
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
Go Roger
صحنه ای شبیه به این رو در ملبورن تکرار کن

نه!! این صحنه

Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 10:22 PM   #267
Rajjoko
Member

آواتار Rajjoko

پستها: 62
سپاس: 204
در 61 پست 522 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجوکو-سرنا-سونگا-دلپو

این نواک چقدر امادس لاکردار به راحتی فرر رو با اون چقری زد ناک اوت کرد
کلا تو این تورنومنت رنک 1 تا 3 خیلی رو فرم هستند امیدوارم فینال نواک و راجر باشه البته انصافا رافا هم خیلی امادس بازی با بردیچ رو فوق العاده کار کرد مخصوصا تک هایی که رو سرویس دوم بردیچ میزد
فردا انتظار یه بازی 5 ست فوق العاده رو دارم از حالا دارم بساط سور سات برای 5 ساعت تماشای یک بازیه سکته ای رو ردیف میکنم
Rajjoko آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rajjoko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 10:36 PM   #268
viva rafa
Senior Member

پستها: 120
سپاس: 229
در 115 پست 598 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
من چی میگم و چی نمیگم به خودم مربوطه ! درسته یا غلط شما حق نداری منو متهم به دروغگویی و غرض ورزی کنی. سرت به کار خودت باشه و پستای منو نقل قول نکن. در ضمن من هیچ اختیاری درباره اخراج کردن کسی ندارم. صاحب فروم هم نیستم.
پس قانون اینجا اینه؟هرکی دهنش رو باز میکنه هرچی دوست داره به بازیکنه مورد علاقه بقیه میگه بعدم که بهش گفتن چرا میگه به تو ربطی نداره؟
افرین زرنگ فروم دیگه چه کارایی بلدی؟
viva rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی viva rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 11:07 PM   #269
hasti_khanum
Senior Member

آواتار hasti_khanum

پستها: 201
سپاس: 548
در 169 پست 1,232 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر / خوان مارتین دلپوترو / اندی مورای / ماریا شاراپووا / کارولین وزنیاکی / سرنا ویلیامز

بچه ها تو بخش زنان ماریا هم شرکت کرده بود؟ حذف شده؟ یا هنوز هست؟ دور چندمه؟ کیا اومدن بالا؟
hasti_khanum آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما hasti_khanum به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-25-2012, 11:11 PM   #270
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hasti_khanum نمایش پست ها
بچه ها تو بخش زنان ماریا هم شرکت کرده بود؟ حذف شده؟ یا هنوز هست؟ دور چندمه؟ کیا اومدن بالا؟
بله ماریا تا الان تا مرحله نیمه پایانی رسیده و در این دور با پترا کویتووا بازی داره.
از اون سمت هم ویکا آزارنکا و کیم کلایسترز به نیمه‌پایانی رسیده اند.

در ایــــــن سایت نحوه صعود بخش خانم‌ها رو می‌شه مشاهده کرد.
(روی مستطیلهای آبی رنگ کلیک کنید)

کرولاین ووزنیاکی با از دست دادن رنک شماره 1 این امکان رو به کویتووا و شاراپووا داده تا امید به تصاحب جایگاه اول جدول برترین تنیس‌بازان خانم داشته باشند.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)