بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-13-2011, 10:10 PM   #581
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
رافا هیچ وقت هدفش ضربه زدن به حریف نیست، قبلا هم گفتم تاخیرش در سرویس و ... به دلیل وسواسهای فراوانش به طور قطع تاثیر غیر مستقیم رو حریفش داره. ولی از عمد نیست.
آدمی که خودش توپهای مشکوک حریفهاش رو میره چک میکنه، چه نیازی به این کارها داره.
وقت پزشکی هم قانونیه دوست داره وقتی دردی چیزی داره مداوا بشه که بهتر بازی کنه.
پارسال هم رافا بعد از ویمبلدون دوباره تزریق کرد، حتما باید جز به جز مراحلشو به شما بگه که راضی بشی؟
باشه.فرض كنيم كه هدفش ضربه زدن به حريف نباشه و كارش عمدي نباشه.اين شد دليل آخه؟قانون برا همه بايد يكسان باشه.منم ميرم فوتبال پاي حريفو قلم مي كنم ولي اينكارو عمدي نمي كنم.شما داري توجيه مي كني.يعني چي دست خودش نيست؟مگه روباته؟
"دوست داره وقتی دردی چیزی داره مداوا بشه که بهتر بازی کنه."پس هركاري دوست داره مي كنه.منم تو پست قبليم همينو گقتم ديگه.خب چرا بقيه بازيكنا ازين كارا دوست ندارن؟پس يه فرقي بين رفتار رافا و بقيه هست ديگه.
شما جون من بازي با پتشنر رو ديدي؟شنيدي بوريس بكر چي گفت؟
Nima93 آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:11 PM   #582
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
برا این که وقتی داره میبره لابد سر حال و سالمه که نیازی به مدیکال تایم اوت گرفتن نداره دیگه!!

وقتی حس می کنه ممکنه ببازه که احساس درد یا مصدومیت می کنه... چیز عجیب و غیر قابل هضمی نیست!!
یادش بخیر کوروش
خیلی وقت بود این جمله رو نگفته بودی
Afshin آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:17 PM   #583
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima93 نمایش پست ها
باشه.فرض كنيم كه هدفش ضربه زدن به حريف نباشه و كارش عمدي نباشه.اين شد دليل آخه؟قانون برا همه بايد يكسان باشه.منم ميرم فوتبال پاي حريفو قلم مي كنم ولي اينكارو عمدي نمي كنم.شما داري توجيه مي كني.يعني چي دست خودش نيست؟مگه روباته؟
"دوست داره وقتی دردی چیزی داره مداوا بشه که بهتر بازی کنه."پس هركاري دوست داره مي كنه.منم تو پست قبليم همينو گقتم ديگه.خب چرا بقيه بازيكنا ازين كارا دوست ندارن؟پس يه فرقي بين رفتار رافا و بقيه هست ديگه.
شما جون من بازي با پتشنر رو ديدي؟شنيدي بوريس بكر چي گفت؟
من خودم موافقم که سر زمان بین پوینتها حتما به رافا بیشتر گیر بدن و حتما تا پوینت پنالتی و بیشتر هم پیش برن، هر چی زمان بین پوینتها کمتر بشه خیلی خیلی خیلی بهتره.
نیما جان وقت پزشکی مقررات داره، و هر کس میتونه طبق اون مقررات عمل کنه، کسی هر کاری دلش خواست نمیتونه بکنه، رافا هم از حق که قانون اجازشو بهش داده اضافه میکنه.
اگه زیاد میگیره به دلیل اینکه خیلی مصدوم میشه بقیه نمیشن.
ربطی به غقب بودن هم نداره همین بازی با داوید فرر تو استرالیا رافا مثل اینکه قبل از بازی مصدوم شده بود و همون گیم دوم تایم اوت گرفت رفت تو لاکر روم مداوا روش انجام بشه. گیم دوم بازی هم اتفاقی نیوفتاده بود.
Mohammad آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:19 PM   #584
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
برا این که وقتی داره میبره لابد سر حال و سالمه که نیازی به مدیکال تایم اوت گرفتن نداره دیگه!!

وقتی حس می کنه ممکنه ببازه که احساس درد یا مصدومیت می کنه... چیز عجیب و غیر قابل هضمی نیست!!
بله دیگه وقتی میبره سرحاله و خوبه وقتی میبازه مصدومه و مشکل داره از حرکتش تو استرالیا 2010 حالم خیلی به هم خورد نمیتونی ببری مثل مرد وایسا تو زمین نه اینکه بعد تایبرک ست دوم خودتو بزنی به مصدومیت و بگی زانوم مشکل داشته
Alireza Murray آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:21 PM   #585
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
بله دیگه وقتی میبره سرحاله و خوبه وقتی میبازه مصدومه و مشکل داره از حرکتش تو استرالیا 2010 حالم خیلی به هم خورد نمیتونی ببری مثل مرد وایسا تو زمین نه اینکه بعد تایبرک ست دوم خودتو بزنی به مصدومیت و بگی زانوم مشکل داشته
علیرضا اصلا مهم نیست حال تو بهم بخوره یا نه، مهم اندیه که عاشق رافاست کاش یه ذره از اندی یاد میگرفتی
Mohammad آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:22 PM   #586
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
چهار تا توپ ساده رو روي تور تبديل به امتياز كنه؟
داری در مورد شاراپووا صحبت میکنی یا رافا؟
آمار 76% ش در تور چیز دیگه ای میگه. شما مطمئنا بازی رو اصلا ندیدی وگرنه این حرف رو نمیزدید. رافا معمولا کم میاد روی تور ولی همیشه آمار خوبی در این قسمت ارائه داده.
دوست داشتن ربطی به نوع بازی نداره، مثلا من طرفدار تیم ملی آرژانیتم ولی قبول دارم برزیل زیباتر بازی میکنه، فدرر هم بارها گفتم از نظر من زیباترین بازی تنیس رو انجام میده بازیش رو هم خیلی دوست دارم ولی از خودش خوشم نمیاد. ضمنا از نظر من رافا هم زیبا بازی میکنه، تائید فدرر حتما نباید منتهی به نفی رافا بشه یا بالعکس.
ممد جان من بازي رو كامل ديدم. 76 درصد هم درسته. ولي مي تونيم برگرديم وببينيم اين 76 درصد چطوري اومده. شما اگه مثلا 50 بار بياي روي تور و 35 تا والي بزني امارت ميشه تقريبا حدوداي 76. اگر 5 بار بياي 3 بار هم بزني ميشه 76. با اينكه هر دو 76 در صده ولي ايا قدرت اون بازيكني كه 76 درصدش از راه اول به دست اومده با اون بازي كني كه 76 درصدش از راه دوم به دست اومده يكيه؟ اون توپ هايي كه اومده روي تور و تبديل به امتياز كرده رو منم مي تونستم به امتياز تبديل كنم در ضمن تا مجبور نمي شد نميومد. كسي كه بازي رو ديده كاملا منظورمو مي فهمه. به طور خلاصه نادال اصلا ميل به بازي روي تور نداشت فقط توپ هاي تموم شده رو ميومد روي تور ميزد. اين امار خوبشم به همين علته. مثلا من اگه تموم بازي وايسم ته زمين بعد سر يه توپ ساده مجبور شم بيام روي تور و توپ رو بزنم امار روي تورم ميشه 100 درصد. پس اين درصدا زياد منطقي نيست. دوست داشتن ربطي به نوع بازي نداره؟ شما مگه طرفدار تنيس نيستي؟ مگه تنيس رو بخاطر زيباييش نگاه نمي كني؟ پس چطور ممكنه كه طرفدار زيبايي تنيس باشي و كسي روكه همه ميگن از همه زيبا تر بازي مي كنه رو دوست نداشته باشي؟ خب نوع بازي زيبايي رو درست مي كنه ديگه. اين نوع نادال همه چي به جز زيبايي داره كسي كه واقعا زيبايي رو دوست داره بايد بياد سمت فدرر. حرفات تناقض دارن با هم.

ویرایش توسط Ahoura : 09-13-2011 در ساعت 10:29 PM
Ahoura آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:22 PM   #587
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
اولا شما از خودت نمیتونی نظر بدی اگه مدرکی داری که مصدوم نبوده بیا رو کن تا ما هم بفهمیم رافا چه جنایت بزرگی مرتکب شده!! اگه مدرک نداری پس الکی وصله نچسبون ما هم میتونیم بگیم راجر سال ۲۰۰۸ مونو نداشته یا سال ۲۰۰۵ کمرش و پشتش مصدوم نبوده!!

بقیه بازیکنا منظورت فدرره؟؟ چون نواک و سودرلینگ و موری و صد ها تنیسور دیگه در این شرایط از مدیکال تایم اوت استفاده می کنن... این یه اپیدمی شده... فدررم کم تاکتیک کثیف جنگ روحی روانی راه انداختن نداره که از این کارم کثیف تره!!

شما قسمتی که گفتم کسی لیاقت بردن رافا رو نداره برا من روشن کن تا بگم کیا هستن!!؟ اگه قرار باشه هر ننه قمری بیاد رافا و راجر رو ببره که اینا بهترین های تاریخ نمیشن!! رافام به مولر باخته که شاید از بنه تو هم بدتر باشه... ولی کی باخته و تحت چه شرایطی؟ وقتی رافا تنیسش به اوج رسید مثل فدرر دیگه قرار نیست به هر کسی ببازه!! فدرر قبل از اسطوره شدنش به هر کسی میباخت مثل رافا و نواک و ... که قبل از اوج تنیسشون میباختن...مهم اینه که نبازی حالا یه ست بردن نشان از لیاقت لورنزی و ... نیست! بازی فوق العاده بد رافا هم دخیل بود...

رافا موقعی لیاقتش رو ثابت می کنه که بازی باخته رو میبره و در نهایت قهرمان میشه!! نوله تو بازی با دادیج تو استرالیا یه همچین شرایطی داشت و مدیکال گرفت... پس لیاقت بردن استرالیا رو نداشته دیگه!؟

تفاوت بین آدما که شما گفتی هم ربطی به تنیس نداره یه قانون نانوشته ی زندگیه!! یعنی چی؟ الان پتشنر ارزشش بیشتر از رافاس با این تفاسیر؟؟ شما اول مشخص کن منظورت چیه بعد سر جملات فلسفی با هم کنار میایم!!!

در مورد پی نوشتت هم رو این حساب میگم که مهم بردن بازیه نه ست گرفتن!! ۵۰ سال دیگه کسی اصلا یادش می افته هاسه دو ست از رافا گرفت؟؟ چی مهمه؟؟ اینکه رافا اون بازی رو برد و رفت فهرمان ویمبی شد...
دليل من چيزيه كه ديدم.من كور نيستم كه.بعد از مديكال تايم اوت مث پلنگ اينور اونور مي پريد.بوريس بكر برگشت گفت كه رافا قطعا مشكل فيزيكي نداره.ديگه چي مي خواي بگن؟خود پتشنر هم تو مصاحبه بعد بازيش يه حرفايي زد.
نخير.اصلا راجر منظورم نيست.اين شمايي كه تنيسو فقط 4-5 تا بازيكن مي بيني.بقيه منظورم از نفر 1 رنكينگ تا200-300 كه گاهي اوقات اونا رو هم جلو دوربين مي بينيم.بعدشم چون مديكال تايم اوت اپيدمي شده يعني كار خوبيه؟
فك كنم منظور شما اينه كه رافا تو روز خوبش به هيچ وجه نميبازه؟درسته؟
اگه نواك همچين كاري رو از رو عمد كرده باشه 100درصد بي لياقت بوده.چون نتونسته با بازي عادي و تميز خودش ببره.بلكه تقلب كرده.
من نگفتم پتشنر ارزشش بيشتره.ولي هيچ دليلي نمي بينم كه با اين ديد بهش نگاه كنم كه خيلي از رافا پايين تره.هركسي شخصيت خودشو داره.
درسته.ولي 50 سال ديگه منم يادم مي مونه كه كي انسانيت بيشتري داشت.فقط برد و باخت مهم نيست.
Nima93 آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:31 PM   #588
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura_RF_Masha نمایش پست ها
ممد جان من بازي رو كاملا ديدم. 76 درصد هم درسته. ولي مي تونيم برگرديم وببينيم اين 76 درصد چطوري اومده. شما اگه مثلا 50 بار بياي روي تور و 35 تا والي بزني امارت ميشه تقريبا حدوداي 76. اگر 5 بار بياي 3 بار هم بزني ميشه 76. با اينكه هر دو 76 در صده ولي ايا قدرت اون بازيكني كه 76 درصدش از راه اول به دست اومده با اون بازي كني كه 76 درصدش از راه دوم به دست اومده يكيه؟ اون توپ هايي كه اومده روي تور و تبديل به امتياز كرده رو منم مي تونستم به امتياز تبديل كنم در ضمن تا مجبور نمي شد نميومد. كسي كه بازي رو ديده كاملا منظورمو مي فهمه. به طور خلاصه نادال اصلا ميل به بازي روي تور نداشت فقط توپ هاي تموم شده رو ميومد روي تور ميزد. اين امار خوبشم به همين علته. مثلا من اگه تموم بازي وايسم ته زمين بعد سر يه توپ ساده مجبور شم بيام روي تور و توپ رو بزنم امار روي تورم ميشه 100 درصد. پس اين درصدا زياد منطقي نيست. دوست داشتن ربطي به نوع بازي نداره؟ شما مگه طرفدار تنيس نيستي؟ مگه تنيس رو بخاطر زيباييش نگاه نمي كني؟ پس چطور ممكنه كه طرفدار زيبايي تنيس باشي و كسي روكه همه ميگن از همه زيبا تر بازي مي كنه رو دوست نداشته باشي؟ خب نوع بازي زيبايي رو درست مي كنه ديگه. اين نوع نادال همه چي به جز زيبايي داره كسي كه واقعا زيبايي رو دوست داره بايد بياد سمت فدرر. حرفات تناقض دارن با هم.
من به پست قبلی شما جواب دادم ولی الان چیزای دیگه ای میگی.
"نمي تونه چهار تا توپ ساده رو روي تور تبديل به امتياز كنه"
شما نگفتی چرا روی تور کم میاد، بله منم میگم کم میاد. گفتی چهار تا توپ ساده رو نمیتونه امتیاز کنه، الان هم گفتی اون چهار تا رو من میتونم، آخرش چی شد؟ خودت فهمیدی مشکلت دقیقا کجاست؟
در مورد زیبایی و طرفداری هم حرفات از نظر من کاملا غیر منطقیه.
خیلی از طرفدارای رئال قبول دارن بارسا زیبا بازی میکنه، ولی طرفدار رئال هستند. که چی؟
حتما نباید طرفدار کسی باشی که از بازیش لذت ببری، من طرفدار راجر نیستم اصلا از شخصیتش خوشم نمیاد ولی از بازیش هم لذت میبرم، البته از نظر من رافا هم خیلی قشنگ بازی میکنه.
Mohammad آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:34 PM   #589
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima93 نمایش پست ها
دليل من چيزيه كه ديدم.من كور نيستم كه.بعد از مديكال تايم اوت مث پلنگ اينور اونور مي پريد.بوريس بكر برگشت گفت كه رافا قطعا مشكل فيزيكي نداره.ديگه چي مي خواي بگن؟خود پتشنر هم تو مصاحبه بعد بازيش يه حرفايي زد.
نخير.اصلا راجر منظورم نيست.اين شمايي كه تنيسو فقط 4-5 تا بازيكن مي بيني.بقيه منظورم از نفر 1 رنكينگ تا200-300 كه گاهي اوقات اونا رو هم جلو دوربين مي بينيم.بعدشم چون مديكال تايم اوت اپيدمي شده يعني كار خوبيه؟
فك كنم منظور شما اينه كه رافا تو روز خوبش به هيچ وجه نميبازه؟درسته؟
اگه نواك همچين كاري رو از رو عمد كرده باشه 100درصد بي لياقت بوده.چون نتونسته با بازي عادي و تميز خودش ببره.بلكه تقلب كرده.
من نگفتم پتشنر ارزشش بيشتره.ولي هيچ دليلي نمي بينم كه با اين ديد بهش نگاه كنم كه خيلي از رافا پايين تره.هركسي شخصيت خودشو داره.
درسته.ولي 50 سال ديگه منم يادم مي مونه كه كي انسانيت بيشتري داشت.فقط برد و باخت مهم نيست.
یعنی هر چیزی به چشم شما نیاد وجود نداره؟ با درد نمیشه بازی کرد؟ بوریس بکر نظر شخیصش رو داد، وحی منزل نیست. مگه تو بدن رافاست که بدونه درد داره یا نه؟؟؟
Mohammad آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 10:34 PM   #590
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
من به پست قبلی شما جواب دادم ولی الان چیزای دیگه ای میگی.
"نمي تونه چهار تا توپ ساده رو روي تور تبديل به امتياز كنه"
شما نگفتی چرا روی تور کم میاد، بله منم میگم کم میاد. گفتی چهار تا توپ ساده رو نمیتونه امتیاز کنه، الان هم گفتی اون چهار تا رو من میتونم، آخرش چی شد؟ خودت فهمیدی مشکلت دقیقا کجاست؟
در مورد زیبایی و طرفداری هم حرفات از نظر من کاملا غیر منطقیه.
خیلی از طرفدارای رئال قبول دارن بارسا زیبا بازی میکنه، ولی طرفدار رئال هستند. که چی؟
حتما نباید طرفدار کسی باشی که از بازیش لذت ببری، من طرفدار راجر نیستم اصلا از شخصیتش خوشم نمیاد ولی از بازیش هم لذت میبرم، البته از نظر من رافا هم خیلی قشنگ بازی میکنه.
اگه نظرت اينه پس ديگه كلا بيخيال. من اشتباه كردم. حق با شماست.
Ahoura آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)