بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-18-2011, 03:06 PM   #331
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
این شما نیستی که صحیح یا غلط بودن حرف منو تشخیص میدی، این شواهدیه که تاحالا

وجود داشته و نشون داده بازی قبلی اگه زودتر تموم بشه بازی بعدی سرساعت مقرر برگزار میشه.

الانم دارم میگم بازی فردا فدرر-سیمون طبق اعلام رسمی 1:30 به وقت تهران برگزار میشه.

چیه ؟ دوباره کل کل خونت کم شده؟ کلا آدم بیکاری هستی ! از خروس خون تا بوق سگ میای تو سایت ببینی کی به کی چی میگه بپری وسط !

دفعه قبلی داشتم با علیرضا مورای بحث میکردم و گفتم بیشتر باختای فدرر به مورای مربوط به سال2008 بوده که پریدی وسط گفتی نه سال 2009 !!!! که بهت اثبات کردمو کنف شدی !

ای سریم باز یه چیزی گفتم اومدی گفتی نه دقیقا معلوم نیست کی برگزار میشه که بازم ... !!!

هنوزم که چندروزی بیشتر از کل کل تاریخیت(!) نمی گذره که اعصاب همه رو خرد کرده بود!

مجبور نیستی هرکی هرچی میگه بپری وسط و فکر کنی عقل کلی یا اطلاعات صحیح اونچیزیه که تو میگی !

دیگه بحثی بات ندارم !
یه اشتباهی کردی ، منم اشتباهتو بهت گفتم ، بحثی وجود نداره . منم اوندفعه اشتباه کردم ، اشتباهم رو هم قبول میکنم ، این که حرف شما درست بود و بنده دیگه چیزی نگفتم یعنی کنف شدن ؟
همین امروز رو برات مثال زدم ، دیدی که ساعت برگزاری با اونی که توی لایو اسکور بود فرق داشت.بازی فردای راجر هم چون بازی دوم Night Session هست اگه بازی قبلش خیلی زود تموم شه ، زود تر از 1:30 شروع میشه.بحث من سر بازیهای دوم و سوم توی Rod Laver Arena بود . امروز هم متوجه اشتباهتون شدید ، نمیدونم چه اصراری داری به جای پذیرفتن بحث بکنی . بنده هم بحثی با شما ندارم ، فقط گفتم وقتی این همه دوستان زحمت میکشن و اعلام برنامه میکنن با اطلاع رسانی غلط زحماتشون رو هدر ندید.

ویرایش توسط Afshin : 01-18-2011 در ساعت 03:25 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 03:11 PM   #332
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

ایول به سونگا با اینکه 2 ست اول باخت بازی برد.
بازی نعلبندیان وهیوئیت بازی قشنگیه
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 03:40 PM   #333
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

امیدوارم دلپونی بتونه نتیجه قابل قبولی در استرلیا بگیره
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 04:00 PM   #334
Ali_RF
Senior Member

آواتار Ali_RF

پستها: 176
سپاس: 3,259
در 175 پست 1,128 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer - Hennin - Roddick - Nalbandian - Gulbis - Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
نادال هم مانند نوواك و راجر و ماري گرند و خاك زيادي كرد.
راند 1 هنوز شگفتي زيادي نداشته به جز چند مورد :
حذف نيكولاي داويدنكو
حذف ارنستس گولبيس
حذف كارلوويچ
در بخش زنان هم اتفاق خاصي نيوفتاد تنها شگفتي از نظر من تا اينجا سانيا ميرزا بود هر چند كه حذف شد ولي فوق العاده خوب بازي كرد و چيزي هم تا پيروزي فاصله نداشت ولي از نظر تجربه كم داشت و همين باعث شد هنين برنده بازي بشه.
اميدوارم در اينده موفق تر باشه.
و البته حذف انا كه ديگه يه چيز عادي شده چون انا خيلي وقته كه ديگه انا نيست.
البته با كمي اغماض مي‌شه باخت ملاني اودين رو هم جزو شگفتي‌هاي زنان حساب كنيم!
Ali_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ali_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 04:08 PM   #335
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
یه اشتباهی کردی ، منم اشتباهتو بهت گفتم ، بحثی وجود نداره . منم اوندفعه اشتباه کردم ، اشتباهم رو هم قبول میکنم ، این که حرف شما درست بود و بنده دیگه چیزی نگفتم یعنی کنف شدن ؟
همین امروز رو برات مثال زدم ، دیدی که ساعت برگزاری با اونی که توی لایو اسکور بود فرق داشت.بازی فردای راجر هم چون بازی دوم Night Session هست اگه بازی قبلش خیلی زود تموم شه ، زود تر از 1:30 شروع میشه.بحث من سر بازیهای دوم و سوم توی Rod Laver Arena بود . امروز هم متوجه اشتباهتون شدید ، نمیدونم چه اصراری داری به جای پذیرفتن بحث بکنی . بنده هم بحثی با شما ندارم ، فقط گفتم وقتی این همه دوستان زحمت میکشن و اعلام برنامه میکنن با اطلاع رسانی غلط زحماتشون رو هدر ندید.

ای بابا ! چه اطلاع رسانی غلطی؟ ما یه جمله نوشتیم از فردا 7:30 طوفان راجر شروع میشه ،که خداروشکر همونم شد. این دیگه انقدر بحث داره؟

توضیحم دادم انقدر ابزار اطلاع رسانی هست که هرکسی از پس خودش برمیادو به یه حرف بسنده نکنه.

به هر حال اگه حرفی زدم که ناراحت شدی ، ببخشید.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 05:10 PM   #336
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

وای وای وای اوف اوف اوف به این بازی مردم زنده شدم. vamos david laguera david
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 05:22 PM   #337
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
راجر فدرر الان خیلی بهتر از سال 2006 بازی میکنه ، همونطور که همه ی رقبا نسبت به اون زمان بهتر بازی میکنن . همه در حال پیشرفت هستند و اگه راجر فدرر الان مثل سال 2006 بازی میکرد اصلا نمیتونست موفق باشه . متس ویلندر حرف قشنگی زد ، گفت در چند سال گذشته نادال بیشترین پیشرفت رو بین بازیکنان Tour داشته و راجر فدرر بعد از نادال بیشترین پیشرفت رو داشته. ولی شاید اگه فدرر الان با همین بازی یه جوون 25 ساله بود خیلی بهتر نتیجه میگرفت.ولی درکل مقایسه های این چنینی کار چندان منطقی ای نیست.
چندین بار گفتم الان راجر بسیار عالی داره کار میکنه و خیلی نزدیک هست به روزهای اوجش! اما اگر ویلندر سال 2009 -2008 یا 2010 (تا اواسطش) رو گفته پیشرفت نسبت به 2005 تا 2007 . سخت در اشتباه هست.
از ویمبلدون پارسال به اینور! بله قبول دارم اما قبلش...نه! چه پیشرفتی؟ فقط تجربش بیشتر شد و از هر لحاظ بازیش نسبت به اون روزها افت کرد! اما از وقتی اناکن اومده ..داره عالی کار میکنه + بازی ذهنی بهتر و تجربه بیشتر در نتیجه بازیکن بهتری شده نسبت به سابق!
دم نلبندیان گرم...حیف که در این 2-3 سال اخیر بیشتر مصدوم بود و نتونست خودش رو پیدا کنه . واقعا یکی از معدود بازیکنایی هست که میتونه زاویه های عجیب غریب به توپ بده و هرجا که دلش میخواد توپ رو بزنه....
اسلایس بک هنداش کمی ضعیف هست اما بازیکن فوق العاده کاملی هست اگر در اوج باشه . چشم نواز بازی میکنه
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 05:24 PM   #338
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

عجب بازي اي بود واقعا هم ليتون خوب بود هم نعلبنديان نزديك به 5 ساعت بازي كردن اين بازي همه چي داشت مخصوصا ست پنجم و بريك گيم هيوئيت كه Serving for match رو برگردوند واقعا بازي زيبايي بود ست پنجم 90 دقيقه قد يه بازي فوتبال !!!!!!!!!!!
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 05:49 PM   #339
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
چندین بار گفتم الان راجر بسیار عالی داره کار میکنه و خیلی نزدیک هست به روزهای اوجش! اما اگر ویلندر سال 2009 -2008 یا 2010 (تا اواسطش) رو گفته پیشرفت نسبت به 2005 تا 2007 . سخت در اشتباه هست.
از ویمبلدون پارسال به اینور! بله قبول دارم اما قبلش...نه! چه پیشرفتی؟ فقط تجربش بیشتر شد و از هر لحاظ بازیش نسبت به اون روزها افت کرد! اما از وقتی اناکن اومده ..داره عالی کار میکنه + بازی ذهنی بهتر و تجربه بیشتر در نتیجه بازیکن بهتری شده نسبت به سابق!
دم نلبندیان گرم...حیف که در این 2-3 سال اخیر بیشتر مصدوم بود و نتونست خودش رو پیدا کنه . واقعا یکی از معدود بازیکنایی هست که میتونه زاویه های عجیب غریب به توپ بده و هرجا که دلش میخواد توپ رو بزنه....
اسلایس بک هنداش کمی ضعیف هست اما بازیکن فوق العاده کاملی هست اگر در اوج باشه . چشم نواز بازی میکنه
همون 2008 و 2009 هم نسبت به 2006 بازیکن کاملتر و بهتری بود ، البته نیمه ی اول 2008 رو فاکتور بگیر که بخاطر مریضیش اصلا خوب کار نمیکرد.
این که نتایجش بهتر نبود ، به بالاتر رفتن سنش ، پیشرفت رقیبا و نداشتن Consistency در بازیش بر میگشت نه این که بازیش نسبت به 2006 پسرفت کرده بود.
همه چیزش کامل تر شده ، فقط سرعت حرکتش توی زمین کمتر شده .
من همین چندروز پیش بازیش با تامی هاس توی استرالیای 2006 رو دیدم ، اکثر بازیهای راجر رو هم تو آرشیوم دارم ، واقعا الان (این چندسال) بازیش کامل تر شده ، ولی در گذشته چون بازیش ثبات خیلی زیادی داشت ، افت کمی توی بازی میکرد و به همین دلیل نتایج بهتری میگرفت.
سرویس به مراتب بهتر شده ، فوت ورک خیلی بهتر شده و خیلی چیزای دیگه .
پل آناکون توی گیم پلن راجر تاثیر گذاشته و البته از نظر روحی هم خیلی تاثیر گزار بوده ، ولی مسلما اینطور نبوده که آناکون به فدرر فورهند زدن یا سرویس زدن رو یاد بده ... فرق این راجر فدرر با فدرره ویمبلدون اینه که با یک گیم پلن خاص وارد زمین میشه و تا آخر بازی سعی میکنه اونو اجرا کنه و مثل گذشته غریضی بازی نمیکنه ، فرمش هم که خوبه ، به همین دلیل بازیهاشو راحت تر میبره .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 05:56 PM   #340
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

عجب ماراتنی بود فک کنم از 30 تا بیشترBP سیو کرد نلبندیان راستی این چی بود که میزاشت زیر زبونش؟ آخرش نفهمیدم دقیق, گفت پاهام درد میکرد واسه این خوردم؟ کارگردان تلویزیونی هم میخواست طوری نشون بده که داره دوپینگ میکنه..
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)