بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-02-2010, 12:24 PM   #221
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

ماشاء ا.................

وقتی رقم رو دیدم مخم ســـــــــــــــوت کشید!

امسال مسئولین US Open Series با همکاری کمپانی معظم Olympus که دوربین های حرفه ای ش شهره ی خاص و عامه بیشترین ولخرجی در تاریخ گرند اسلم یو اس اوپن رو کرده اند

گویا پرداخت جوایز امسال به رقم محیر العقول 25.5 میلیون دلار رسیده

همه می دونیم که فدرر در تنیس همه کاری کرده و جایی نمونده که فتحش نکرده باشه. US Open که دیگه شده حیاط خلوتش (بی انصاف!). اما به نظر می رسه بعد از شکستن همه ی رکورد ها قاعدتاً فدرر نباید در گرند اسلم ها اوج بگیره اما...

دلیل بازنشسته نشدن فدرر مشخص شد. (طنز)
============================

اگر فدرر بتونه قهرمان گرند اسلم امسال بشه غیر از قطار قطار پول هایی که از اسپانسرهاش و بقیه ی می گیره، صاحب بیشترین جایزه ی جدول زیر نیز می شه. فعلاً شانس رای بردن جایزه ی Olympus رو با اندی ماری شریکه چون هر دو تا شون یکی از مسترز های US Open Series رو امسال برنده شده اند!

گفته می شه این مقدار هنگفت پول، مِیـّــِت رو از توی قبر بلند می کنه چه برسه به فدرر که با مربی جدیدش قوی تر از گذشته در مسابقات حاضر شده.

ای فدرر، زمین و زمان شاهدن که نشد که جایی بانک مرکزی کشوری رو برای جامی بگذارن و شما اون جا نباشی!

اما به هر حال همیشه نمیشه از رافا جانم انتظار قهرمانی داشته باشم پس ای پول های بی صاحب، درخواست من از شما اینکه که هر کسی قهرمان شد نوش جون برنده ی جام بشین. اوکی؟

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این بریز و بپاش میلیون $$$ دلاری روی لینک زیر کلیک کنید.

2010 US Open Prize Money Schedule

و یک سوال Rhetorical در آخر...
آیا عقل سلیم در این است که فدرر مثل همه در این سن بازنشسته شود و در خانه بنشیند و پولهایی که در این سال ها به دست آورده را خرج کند یا اینکه دو هفته بله فقط دو هفته از وقتش را به همراه خانواده در یو اس اوپن صرف کرده و رقم های گیج کننده ی خط اول عکس بالا را دشت کند؟!

نتیجه: با این جایزه هایی که اینا می دن، اگر بنده پشت گوشم رو دیدم، بازنشستگی فدرر رو هم می بینیم!

خدایا چرا ؟! واقعاً چرا؟!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 01:00 PM   #222
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

Victoria Azarenka of Belarus lies on the court after she collapsed during her second round women's singles match against Gisela Dulko of Argentina. (Getty Images)

“I was checked by the medical team before I went on court and they were courtside for monitoring,” Azarenka said in a statement. “I felt worse as the match went on, having a headache and feeling dizzy. I also started having trouble seeing and felt weak before I fell.”

ویکتوریا از معاینه توسط تیم پزشکی میگوید .. من قبل از اینکه وارد زمین بشم توسط تیم پزشکی معاینه شده بودم و انها اطراف زمین نظارت داشتن

ازارنکا در اظهاراتش گفته : احساس بدی نسبت به ادامه بازی داشتم . احساس سرگیجه و سردرد . قبل از افتادن بر روی زمین مشکل در دید و احساس ضعف وجود داشت

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 01:06 PM   #223
MEHDI F
Member

آواتار MEHDI F

پستها: 85
سپاس: 1,258
در 86 پست 399 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER & TSONGA

سلام به همه دوستان
سایت خیلی خیلی خوبی دارین...عالیه
یه سوال داشتم.. من میتونم تو مسابقه پیش بینی us open شرکت کنم؟؟
البته یکی از شروط این بود که دور اولم پیش بینی کنم، حالا میشه تو مراحل بعد شرکت کنم یا نه؟!
ممنونم ازتون
MEHDI F آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MEHDI F به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 01:14 PM   #224
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
ای بابا این چه وضعه حرف زدنه؟!!
لطفا هر دو طرف بحث رو تموم کنید.
بعد از پست من هر کدوم پستی در این رابطه بزنید که درش توهین باشه پاک میشه.
سلام

لطفا کامنت های که بعد از این کامنت شما گذاشته شده رو بخونید تا ببینید کیا شروع به توهین کردند.

ممنون
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-02-2010, 01:18 PM   #225
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
مرجع اصلي سايت مسابقات هست. راجر امروز و رافا فردا بازي دارن. ضمناً . ميتوني از Score Bord همينجا استفاده كني.

.
امروز 5 شنبه ساعت 23:30 به وقت تهران راجر بازی داره
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-02-2010, 01:41 PM   #226
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MEHDI F نمایش پست ها
سلام به همه دوستان
البته یکی از شروط این بود که دور اولم پیش بینی کنم، حالا میشه تو مراحل بعد شرکت کنم یا نه؟!
ممنونم ازتون
درود
خیلی خوش اومدید به تنیس تاکر .بله شما میتونین شرکت کنین.فقط دور اول رو غیبت میخورین.قوانین مسابقه رو حتما مطالعه بفرمایین.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها

من که دیشب تاحالا چیزی نگفتم !!!!

پس انقدر پارس نکن

آدم خوب نیست خودشو نخود هر آشی بکنه
نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
سلام

لطفا کامنت های که بعد از این کامنت شما گذاشته شده رو بخونید تا ببینید کیا شروع به توهین کردند.

ممنون
درود
مدت هاست که از تاپیک بحث وتبادل نظر زده شدم.خیلی جو ش خراب شده.نرجیج میدم مسابقه رو اداره کنم تا بیام توی این تاپیک ها!!!

دوست عزیز شما هنوز داری به توهین کردن ادامه میدی بعد توی این نظرت مینویسی اونا شروع کردن !!!!!!

هدف از کل کل هاتون که نهایتا منجر به توهین شد چیه ؟؟؟؟؟
ما سعی میکنیم شما رو به هدفتون برسونیم.
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 02:08 PM   #227
MaTAdoR
Rafa's Fan

آواتار MaTAdoR

پستها: 229
سپاس: 3,860
در 227 پست 1,844 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

ماشاء ا.................

وقتی رقم رو دیدم مخم ســـــــــــــــوت کشید!

امسال مسئولین US Open Series با همکاری کمپانی معظم Olympus که دوربین های حرفه ای ش شهره ی خاص و عامه بیشترین ولخرجی در تاریخ گرند اسلم یو اس اوپن رو کرده اند

گویا پرداخت جوایز امسال به رقم محیر العقول 25.5 میلیون دلار رسیده

همه می دونیم که فدرر در تنیس همه کاری کرده و جایی نمونده که فتحش نکرده باشه. US Open که دیگه شده حیاط خلوتش (بی انصاف!). اما به نظر می رسه بعد از شکستن همه ی رکورد ها قاعدتاً فدرر نباید در گرند اسلم ها اوج بگیره اما...

دلیل بازنشسته نشدن فدرر مشخص شد. (طنز)
============================

اگر فدرر بتونه قهرمان گرند اسلم امسال بشه غیر از قطار قطار پول هایی که از اسپانسرهاش و بقیه ی می گیره، صاحب بیشترین جایزه ی جدول زیر نیز می شه. فعلاً شانس رای بردن جایزه ی Olympus رو با اندی ماری شریکه چون هر دو تا شون یکی از مسترز های US Open Series رو امسال برنده شده اند!

گفته می شه این مقدار هنگفت پول، مِیـّــِت رو از توی قبر بلند می کنه چه برسه به فدرر که با مربی جدیدش قوی تر از گذشته در مسابقات حاضر شده.

ای فدرر، زمین و زمان شاهدن که نشد که جایی بانک مرکزی کشوری رو برای جامی بگذارن و شما اون جا نباشی!

اما به هر حال همیشه نمیشه از رافا جانم انتظار قهرمانی داشته باشم پس ای پول های بی صاحب، درخواست من از شما اینکه که هر کسی قهرمان شد نوش جون برنده ی جام بشین. اوکی؟

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این بریز و بپاش میلیون $$$ دلاری روی لینک زیر کلیک کنید.

2010 US Open Prize Money Schedule

و یک سوال Rhetorical در آخر...
آیا عقل سلیم در این است که فدرر مثل همه در این سن بازنشسته شود و در خانه بنشیند و پولهایی که در این سال ها به دست آورده را خرج کند یا اینکه دو هفته بله فقط دو هفته از وقتش را به همراه خانواده در یو اس اوپن صرف کرده و رقم های گیج کننده ی خط اول عکس بالا را دشت کند؟!

نتیجه: با این جایزه هایی که اینا می دن، اگر بنده پشت گوشم رو دیدم، بازنشستگی فدرر رو هم می بینیم!

خدایا چرا ؟! واقعاً چرا؟!

دارم از خنده روده بر میشم
ما اینجا با پاور بین سر و کله داشتیم و نمی دونستیم
MaTAdoR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MaTAdoR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 02:47 PM   #228
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sspol نمایش پست ها
نميدونم چرا اينقدر رافا لاغر شده و خيلي بد داره بازي ميكنه نگرانش شدم
درود
آیا منبع موثقی در مورد اینکه رافا لاغر شده دارید؟!!! فکر نمیکنم وگرنه تا حالا خبرنگارا سوال پیچش کرده بودن و او هم جواب داده بود
اتفاقا امیدوار کننده بود ! فراموش نکنیم که حریف رافا گاباشویلی بود نه دابول!!!
وای سرویسا چی شدن یعنی عالی سرویس زد! من که تا حالا ندیده بودم رافا اینجوری سرویس بزنه، سرویسای سریع که فک کنم رافا سریعترین سرویس کرییرش رو تو همین بازی زد با سرعت 209 کیلومتر گفته منتظر سرویس 135 مایلی باشید البته با خنده وقتی رو سرویس تمرکز کنه همه چی حله! کاش همیشه اینجوری سرویس بزنه
بکهند هم خوب بود نسبت به دو تورنمنت گذشته ، البته زیاد بکهند ندیدیم ولی در مجموع امیدوار کننده بود!
نباید از بازی بسیار خوب ویلی هم بگذریم، هر چقد رافا خوب سرویس میزد ویلی هم خوب میزد نتیجه ی نزدیک بازی (دو تا تای بریک) به خاطر سرویس های خوب هر دو بود!
شدیدا اگرسیو که این اگرسیو بودن رو از رولند به یاد دارم که اونجا چپ و راست رادیک رو وینر میکرد
فرهند و بکهند هر دو رو سالید میزد، آمار نت پوینتهاش که واقعا عالی بود! حتی یه سرو و والی کار قهار به سختی بتونه چنین نت پوینت هایی داشته باشه! فک کنم 27 تا از 31
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 02:50 PM   #229
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MEHDI F نمایش پست ها
سلام به همه دوستان
ممنونم ازتون
درود به تو دوست عزیز..بسیار بسیار خوش آمدی امیدوارم لحظات خوشی با بروبچ تنیس تاکرز داشته باشی...شما تو هر مسابقه ای که دوست دارین میتونین شرکت کنید
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 04:31 PM   #230
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

من همه پستهایی رو که بعد از پست من درش توهین یا ضرب المثل تحریک برانگیز بود رو پاک کردم، هر چند در مثل جای مناقشه نیست ولی لطفا از این جور تمثیلها استفاده نکنید.

لطفا این بحث رو همینجا تموم کنید.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
یو اس اپن، راجر فدرر، US Open، گرنداسلم آخر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)