PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای

صفحه ها : [1] 2 3 4

milad28235
10-10-2009, 03:28 PM
ببینم چه می کنی خوان

Mohammad
10-10-2009, 04:19 PM
بازم بگید رافا قرعه اش راحتته، هر چی گربه ی سیاه و سفید و .... اومده سمت ما.

Afshin
10-10-2009, 04:38 PM
عجب قرعه ی خفنی خورده به رافا ... :434:

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 04:43 PM
اندی موری با این کار سومی خودش رو هم از دست میده!!!!!!!!!!
ولی طوری نیست لندن پاریسی هم هست.

Hossein Murray
10-10-2009, 04:54 PM
اندی موری با این کار سومی خودش رو هم از دست میده!!!!!!!!!!
ولی طوری نیست لندن پاریسی هم هست.
هیچ نگران نباش محمد جان .
خوشحالم که اندی برای تغییر پوزیشنش شانگهای رو هم خط زد
بزودی اندی رو پله بعدی قذم می ذاره ...
my scotish hero
im just waiting

milad28235
10-10-2009, 06:40 PM
الان موری هم مثل فدرر فقط و فقط به تورنمنت لندن فکر می کنه
دوس داره جلوی مردم کشورش اعاده ی حیثیت کنه
شاید خیلی مصدومیتش حاد نبود، ولی ریسک نکرده

ولی من یکی که حاضرم رافا قهرمان شه، موری نشه :3t1:

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 06:43 PM
رافا بس كه ميبازه ميگيم خداكنه يه قهرماني بياره.:3t1:

Hossein Murray
10-10-2009, 06:44 PM

حاضر باش :251:

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 06:46 PM
سال 2008 راجر در مقابل سال 2009 رافا:443:

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 06:48 PM
به اعتقاد من بيشترين شانس قهرماني لندن برا اندي انگليسيه است:443:

milad28235
10-10-2009, 07:04 PM
به اعتقاد من بيشترين شانس قهرماني لندن برا اندي انگليسيه است:443:

بخت اول کسی نیست جز پسر نابغه
موری رو الکی گنده نکنید :3t1:

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 07:18 PM
بخت اول کسی نیست جز پسر نابغه
موری رو الکی گنده نکنید :3t1:

اون بحثش جداست .

اون دست خودشه!!!!! بستگي به سياستش داره.:443:

milad28235
10-10-2009, 07:38 PM
سیاستش رو مشخص کرد
گفت دو هدف دارم
نامبر وان موندن و مسابقات لندن
باخت پارسال به موری رو جبران می کنه. صبر کن

راجرفدرر
10-10-2009, 09:00 PM
راجر انتقام پارسالو از مورای میگیره البته کاره سختی رو پیشه رو داره ولی با شرکت نکردن در شانگهای هم مورای و هم راجر انگیزه زیادی در گرفتنه این جام دارن خداکنه که این دوتا فینالیست بشن اونوقت فینال دیدنی میشه واقعا:655:

koury
10-10-2009, 09:33 PM
الان موری هم مثل فدرر فقط و فقط به تورنمنت لندن فکر می کنه
دوس داره جلوی مردم کشورش اعاده ی حیثیت کنه
شاید خیلی مصدومیتش حاد نبود، ولی ریسک نکرده

موری انگلیسی نیست که جلوی مردم کشورش بخواد اعاده حیثیت کنه همه جا هم گفته اسکاتلندی هست منتهی این بریتانیائی های موزمار (بخصوص انگلیسی ها) مواقعی که اندی خوب نتیجه میگیره این رو به اسم بریتانیائی (که بزرگترین جزیرش همون انگلیس هست) معروف می کنن و مواقعی که می بازه میگن اسکاتلندیه انگار نه انگار که اسکاتلند مال بریتانیاس!!

koury
10-10-2009, 09:35 PM
سال 2008 راجر در مقابل سال 2009 رافا:443:

سال 2008 تابحال بهترین سال عمر ورزشی رافا بوده ولی امسال هم سال بدی نبوده!! تو بدتری نسالش که امساله رافا تونسته 5 قهرمانی بیاره در حالی که فدرر پارسال 3-4 تا مقام آورد!! اصلا بنظر من این مقایسه سنخیتی با هم نداره محمد جان :379:

راجرفدرر
10-10-2009, 09:39 PM
بچه راستی این ملیت اندی مورای هم واسه خودش حکایتی شده ها :379:
لطفا این قضیه رو واسم شفاف سازی کنید من هنوز موندم که اندی واقعا چه ملیتی داره؟

Hossein Murray
10-10-2009, 09:39 PM
انتقام ؟؟!!؟ :251:

Afshin
10-10-2009, 09:46 PM
سال 2008 تابحال بهترین سال عمر ورزشی رافا بوده ولی امسال هم سال بدی نبوده!! تو بدتری نسالش که امساله رافا تونسته 5 قهرمانی بیاره در حالی که فدرر پارسال 3-4 تا مقام آورد!! اصلا بنظر من این مقایسه سنخیتی با هم نداره محمد جان :379:
انوشا شاهقلی هم تونسته امسال 6-7 عنوان کسب کنه پس خیلی اوضاع خوبی داره :251:

Hossein Murray
10-10-2009, 09:47 PM
ایمان جان اندی متولد اسکاتلنده . اما برای بازی تو پیرهن ملی به زور ملیت انگلیسی هم بهش دادن که خودش هم چندان موافق با این کار نبوده و همه جا خودش رو scotish خطاب می کنه . تو تاپیک اندی موری دربارش نوشتم می تونی مراجعه کنی !

milad28235
10-10-2009, 09:47 PM

فدرر پارسال 3-4 قهرمانی آورد
باشه
ولی مگه فقط قهرمانی شرطه؟
توی یو اس اوپن قهرمان شد، و توی دو گرند اسلم دیگه به فینال رسید
ولی رافا امسال چیکار کرد؟

بله، درسته
این مقایسه واقعا سنخیتی با هم نداره :251:

koury
10-10-2009, 09:50 PM

اندی موری 100 درصد اسکاتلندیه عزیز من... منتهی بدبختی اینجاس که اسکاتلند یکی از جزایر بریتانیای کبیره و بزرگترین جزیرش هم انگلستانه!!! انی همه جا گفته اسکاتلندیه و حتی سه چهار سال پیش هم برای تیم ملی فوتبال انگلیس کری میخوند ولی انگلیسی ها از اونجائی که سیاست مدار های بزرگی هستن و از اون 7 خط های روزگار وقتی این بنده خدا می بره میگن بریتائیائیه که خودشون هم نفع ببرن وقتی میبازه میگن اسکاتلندیه :350:

البته کلا بریتانیائی ها اینطورین مثلا یادمه یه جا خوندم زمانی که تیم هنمن و گرک روسدسکی بهترین تنیس بازای بریتانیا بودن و ملیت جفتشونم انگلیسیه کشور انگلیس پیشنهاد داد که تیم ملی دیویس کاپ انگلیس جدا از بریتانیای کبیر در مسابقات شرکت کنه که اسکاتلندیا مخالفت کردن :251:

milad28235
10-10-2009, 09:50 PM
موری انگلیسی نیست که جلوی مردم کشورش بخواد اعاده حیثیت کنه همه جا هم گفته اسکاتلندی هست منتهی این بریتانیائی های موزمار (بخصوص انگلیسی ها) مواقعی که اندی خوب نتیجه میگیره این رو به اسم بریتانیائی (که بزرگترین جزیرش همون انگلیس هست) معروف می کنن و مواقعی که می بازه میگن اسکاتلندیه انگار نه انگار که اسکاتلند مال بریتانیاس!!

من واقعا از انگلیسی ها بدم میاد
خودشون رو برتر از همه می دونن و خدا رو بنده نیستن
همیشه هم مدعی هستن که از همه بهترن
همین اندی موری رو از همه بهتر می دونن و اگه روشون بشه این ادعا رو دارن که توی جام جهانی قهرمان می شن.

توی همون سال 66 هم با اون گل مشکوک قهرمان شدن توی خاک خودشون

من با این که دون فابیو رو دوس دارم، ولی دوس دارم تیمش با کله بخوره زمین توی جام جهانی

koury
10-10-2009, 09:52 PM
منم راستش از انگلیسی جماعت متنفرم بجز اینکه خودشون رو برتر از همه میدونن نکبت ها با سیاستی که در همه ی موارد تو کارشون هست همه چیز رو بنفع خودشون تموم می کنن! تاریخ ایران نشون از این داره که انگلیسی ها عجب آدمای عوضی هستن :3t1:

koury
10-10-2009, 09:53 PM
انوشا شاهقلی هم تونسته امسال 6-7 عنوان کسب کنه پس خیلی اوضاع خوبی داره :251:

واقعا از کسی که تنیس حرفه ای دنبال می کنه انتظار نداشتم همچین مقایسه ی خنده داری بکنه!!! افشین جان همه چیز با مقایسه های بی مورد مرتفع نمیشه :3t1:

koury
10-10-2009, 09:56 PM
فدرر پارسال 3-4 قهرمانی آورد
باشه
ولی مگه فقط قهرمانی شرطه؟
توی یو اس اوپن قهرمان شد، و توی دو گرند اسلم دیگه به فینال رسید
ولی رافا امسال چیکار کرد؟

بله، درسته
این مقایسه واقعا سنخیتی با هم نداره :251:

این مقایسه ی رفیقتون بود... رافا امسال یه گرند اسلم رو بخاطر مصدومیت بطور کلی از دست داد ولی فدرر تو عمرش چند تا گرند اسلم رو شرکت نکرده؟؟! مشخصه این مقایسه از پایه مشکل داره اگه رافا تو هر 4 گرند اسلم بازی میکرد و تو ویمبلدون هم بهیچ جا نمیرسید میشد گفت این سال به سال پیش در!!! :3t1: ولی در اینصورت اصلا ربطی بهم نداره :350:

milad28235
10-10-2009, 09:56 PM
واقعا از کسی که تنیس حرفه ای دنبال می کنه انتظار نداشتم همچین مقایسه ی خنده داری بکنه!!! افشین جان همه چیز با مقایسه های بی مورد مرتفع نمیشه :3t1:

راس می گه
در تورنمنتهای میکی ماوس قهرمان شده
در گرند اسلمها چه کرده؟
فدرر در بدترین فصل چند سال اخیرش به فینال دو گرند اسلم رسید
یکی رو قهرمان شد و اون یکی رو در نیمه نهایی باخت

چیزی که واسه خیلی ها ، مثلا همین رافای شما آرزوست

milad28235
10-10-2009, 09:59 PM
این مقایسه ی رفیقتون بود... رافا امسال یه گرند اسلم رو بخاطر مصدومیت بطور کلی از دست داد ولی فدرر تو عمرش چند تا گرند اسلم رو شرکت نکرده؟؟! مشخصه این مقایسه از پایه مشکل داره اگه رافا تو هر 4 گرند اسلم بازی میکرد و تو ویمبلدون هم بهیچ جا نمیرسید میشد گفت این سال به سال پیش در!!! :3t1: ولی در اینصورت اصلا ربطی بهم نداره :350:

به قول خودت اگر و اما در ورزش نقشی نداره
در هر صورت رافا در دو گرند اسلم هیچی نشد، حالا به هر دلیل

در مورد اون سوالت هم
کاملا بزرگی راجر در اینجا مشخص می شه
اینکه چقدر حرفه ای تمرین می کنه، برنامه ریزی می کنه و بازی می کنه که مصدوم نمی شه
مصدوم شدن یه ورزشکار یه نقصه.
چرا راجر در این سالها هیچ گرند اسلمی رو از دست نداد؟

من هم به همین دلیل می گم مقایسه ی این دو از بیخ و بن خطاست

milad28235
10-10-2009, 10:01 PM
رافا امسال یه گرند اسلم رو بخاطر مصدومیت بطور کلی از دست داد

در ضمن
باز هم همون بهانه های تکراری و تهوع آور :3t1::3t1::3t1::3t1:
به قول ممد: یوععععععععععععع

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 10:03 PM

من قصد بحث با شما رو ندارم.

نادال
از لحاظ قهرماني ها درست نادال 5 قهرماني يا بيشتر يا كمتر اورد.
ولي امتيازاتش از 14000 به حدود 9000 كم شده و حتي به رنك 3 هم تنزل داشت.
عملكرد خوبي در گرن اسلم ها نداشت و از رولند كه خونه رافاست 180 امتياز گرفت.
نادال فك نميكردم امثال اينقد تحقير شه در مقابل دلپترو -سيليچ-سودرلينگ-موري
همون جور كه راجر با بازيكناني مث نادال و موري و نواك ... به مشكل ميخوره بازيكناني نظير خوان و اندي و سيليچ و كوئري و نواك دارن به عرصه ميان كه برا نادال دارن مشكل ساز ميشن.

فدرر
ولي راجر درسته كه سال قبل قهرمانيهاش كم بود ولي اكثر مسترزها و گرند اسلم ها و ... تا فينال يا نيمه نهايي اومده . رنكش هم از 2 كمتر نشد. با اين حال كه پارسال راجر مبتلا به مريضي بود.
راجر در گرند اسلم ها اول به قهرماني بعد فينال اگه خيلي اوضاع بد بود نيمه نهايي ميرسه و ميرسيده.نادال؟
فدرر بازيياش رو با اختلاف نزديك ميبازه نه مث نادال.

به اعتقاد من نادال 2009 با راجر 2008 خيلي سنخيت داره از لحاظ ناكامي !!!!!
ولي ناكامي اين كجا اون كجا؟؟؟؟؟ يعني ناكامي نادال سنگين تره تا...

من جدا از طرفداري از راجر اين نظر رو دادم!!!!
خب شما هر نظري داري بده من چون ميخوام بحث نكنم جواب نميدم.وگرنه تا ... بايد بحث كنيم.

موفق باشي
يا علي

koury
10-10-2009, 10:04 PM
راس می گه
در تورنمنتهای میکی ماوس قهرمان شده
در گرند اسلمها چه کرده؟
فدرر در بدترین فصل چند سال اخیرش به فینال دو گرند اسلم رسید
یکی رو قهرمان شد و اون یکی رو در نیمه نهایی باخت

چیزی که واسه خیلی ها ، مثلا همین رافای شما آرزوست

تو هم که میکی ماوس رو با مسابقات داخلی مقایسه می کنی :254:
اگه اینطوریه که رافا هم خیلی چیزا داره که برای فدررتون آرزوئه مثل المپیک و دیویس کاپ!!!
اصلا مقایسه ی این دو با هم عجیبه فدرر و رافا چه شباهتی با هم دارن که مقایسه میشن؟؟ یکی مثل فدرر شانس داره اصلا مصدوم نمیشه و قرعه ی راحت بهش میخوره یکی مثل رافا شانس نداره دم به دقیقه مصدومه و قرعه های سخت بهش میخوره!!

حداقل تا روزی که جفتشون نرفتن کنار نباید مقایسشون کرد چون نه تنها شباهتی ندارن بلکه فاصله ی سنیشون هم کم نیست همون 5 سال خودش کلی افتخار و مقامه!!! :443:

Mohammad
10-10-2009, 10:09 PM
منم راستش از انگلیسی جماعت متنفرم بجز اینکه خودشون رو برتر از همه میدونن نکبت ها با سیاستی که در همه ی موارد تو کارشون هست همه چیز رو بنفع خودشون تموم می کنن! تاریخ ایران نشون از این داره که انگلیسی ها عجب آدمای عوضی هستن :3t1:
منم با خود انگلیسی ها خیلی حال نمیکنم ولی عاشق لندن و اون معماری و مه و اون اتمسفرم و کلا اون فضا رو خیلی دوست دارم.

koury
10-10-2009, 10:10 PM
در ضمن
باز هم همون بهانه های تکراری و تهوع آور :3t1::3t1::3t1::3t1:
به قول ممد: یوععععععععععععع

اینکه رافا تو ویمبلدون شرکت نکرد بهونه بود یا واقعیت؟؟ یعنی میگی شرکت کرد؟؟! :254: من نفهمیدم اصلا کجاش بهونه بود یعنی میشه بگیم 3 گرند اسلمی که رافا بازی کرده رو باید با 4 گرند اسلمی که فدرر بازی کرده مقایسه کنیم؟؟ :3t1:

milad28235
10-10-2009, 10:13 PM
کلا تو حرف از مصدومیت می زنی من حالم به هم می خوره
آلرژی پیدا کردم نسبت به این کلمه
و مقصر تویی

koury
10-10-2009, 10:14 PM
من اصلا مصدومیت نگفتم!! بهر دلیلی نخواسته تو ویمبلدون بازی کنه، عشقش کشیده یه گرند اسلم بیرون باشه!!! در هر صورت اصلا غیر قابل قیاسه برادر من :379:

koury
10-10-2009, 10:18 PM
من قصد بحث با شما رو ندارم.

نادال
از لحاظ قهرماني ها درست نادال 5 قهرماني يا بيشتر يا كمتر اورد.
ولي امتيازاتش از 14000 به حدود 9000 كم شده و حتي به رنك 3 هم تنزل داشت.
عملكرد خوبي در گرن اسلم ها نداشت و از رولند كه خونه رافاست 180 امتياز گرفت.
نادال فك نميكردم امثال اينقد تحقير شه در مقابل دلپترو -سيليچ-سودرلينگ-موري
همون جور كه راجر با بازيكناني مث نادال و موري و نواك ... به مشكل ميخوره بازيكناني نظير خوان و اندي و سيليچ و كوئري و نواك دارن به عرصه ميان كه برا نادال دارن مشكل ساز ميشن.

فدرر
ولي راجر درسته كه سال قبل قهرمانيهاش كم بود ولي اكثر مسترزها و گرند اسلم ها و ... تا فينال يا نيمه نهايي اومده . رنكش هم از 2 كمتر نشد. با اين حال كه پارسال راجر مبتلا به مريضي بود.
راجر در گرند اسلم ها اول به قهرماني بعد فينال اگه خيلي اوضاع بد بود نيمه نهايي ميرسه و ميرسيده.نادال؟
فدرر بازيياش رو با اختلاف نزديك ميبازه نه مث نادال.

به اعتقاد من نادال 2009 با راجر 2008 خيلي سنخيت داره از لحاظ ناكامي !!!!!
ولي ناكامي اين كجا اون كجا؟؟؟؟؟ يعني ناكامي نادال سنگين تره تا...

من جدا از طرفداري از راجر اين نظر رو دادم!!!!
خب شما هر نظري داري بده من چون ميخوام بحث نكنم جواب نميدم.وگرنه تا ... بايد بحث كنيم.

موفق باشي
يا علي

شما کافیه هد تو هد های همون کسائی که میگی دارن به عرصه میان و ... رو مرور کنی و ببینی که نزدیک به 25 بار فقط همین 4-5 نفر رو برده بعد مشکلات رافا ر وموشکافی کنی!!! ضمنا کم شدن امتیازات سال به سال چیز طبیعی هست مسئله ی خیلی بزرگی هم نیست که بخوایم در موردش مقایسه کنیم!!!

از نظر قهرمانی که رافا بهتر عمل کرده، امسالم که یه گرند اسلم و سه تا مسترز برده!! یه گرند اسلم هم نبوده پس نمیشه قضاوت کرد که فلان سال اینطوری بوده و اون یکی سال فدرر بهتر بوده...

هنوز هم دلیلی برای قیاس نمی بینم :379:

milad28235
10-10-2009, 10:18 PM
تو هم که میکی ماوس رو با مسابقات داخلی مقایسه می کنی :254:
اگه اینطوریه که رافا هم خیلی چیزا داره که برای فدررتون آرزوئه مثل المپیک و دیویس کاپ!!!
اصلا مقایسه ی این دو با هم عجیبه فدرر و رافا چه شباهتی با هم دارن که مقایسه میشن؟؟ یکی مثل فدرر شانس داره اصلا مصدوم نمیشه و قرعه ی راحت بهش میخوره یکی مثل رافا شانس نداره دم به دقیقه مصدومه و قرعه های سخت بهش میخوره!!

حداقل تا روزی که جفتشون نرفتن کنار نباید مقایسشون کرد چون نه تنها شباهتی ندارن بلکه فاصله ی سنیشون هم کم نیست همون 5 سال خودش کلی افتخار و مقامه!!! :443:

در مورد المپیک و دیویس کاپ قبلا توضیح دادم و الان دیگه حوصله ی تکرار مکررات رو ندارم
در مورد میکی ماوس هم، کلا همه ی تورنمنتها منهای گرند اسلمها و مسابقات آخر سال که بین 8 تنیسور برگزار می شه، میکی ماوس هستن.

شانس!!!!
قرعه ی راحت :254::254::254::254:

آره، قرعه هاتون رو توی این چند ساله دیدم
توی بسیاری از گرند اسلمها تنیسور آشغال دفاعیتون، به اولین حریف قدری که خورد باخت
توی استرالیا به سونگا، توی یو اس اوپن به موری و دل پوترو

وقتی یه نفر انقدر ذهنش عقب مونده س که در سال 2009 بر می گرده می گه فلان زمین برای رافا شانس میاره ، دیگه وضعیتش مشخصه :254:

چرات سعی می کنید همه چی رو به شانس ربط بدین؟
این حرفها فقط و فقط مختص انسانهای ضعیفه

بله، صبر کنید تا وقتی هر دو کنار رفتن و صبر کنید تا تنیسور در پیتتون به رکوردهای اسطوره ی ما برسه
حتما می رسه :254::254::254:

milad28235
10-10-2009, 10:20 PM
من اصلا مصدومیت نگفتم!! بهر دلیلی نخواسته تو ویمبلدون بازی کنه، عشقش کشیده یه گرند اسلم بیرون باشه!!! در هر صورت اصلا غیر قابل قیاسه برادر من :379:

مصدومیت نگفتی؟
پس چشم من حتما اشتباه دیده :254::254:
آره، غیر قابل قیاسه
چون قیاسش به نفعتون نیست

koury
10-10-2009, 10:22 PM
همینقدر که تو متجدد و جلو افتاده ای برای کل مملکت بسه :254::254:

بهترین کسانی که فدرر تو دو گرند اسلم متوالی رولند گروس و ویمبلدون باهاشون بازی کرد اندی رادیک و خوان بودن!!! یعنی از 14 بازی فقط 2 تاش با یه تنیسور نسبتا بدرد بخور بود :251:

این شانس نیست که تو راست میگی خر شانسیه :254::254:

koury
10-10-2009, 10:24 PM
مصدومیت نگفتی؟
پس چشم من حتما اشتباه دیده :254::254:
آره، غیر قابل قیاسه
چون قیاسش به نفعتون نیست

اتفاقا خیلی به نفع ماس چون بزرگترین عامل قیاس دو بازیکن نتایج رو در رو همون هد تو هدشونه تو هر زمینه ای! چه گرند اسلم چه مسترز و چه بر روی زمین های متفاوت :350: پس به نفع شما نیست که بحث رو منحرف می کنید :379:

milad28235
10-10-2009, 10:25 PM
همینقدر که تو متجدد و جلو افتاده ای برای کل مملکت بسه :254::254:

بهترین کسانی که فدرر تو دو گرند اسلم متوالی رولند گروس و ویمبلدون باهاشون بازی کرد اندی رادیک و خوان بودن!!! یعنی از 14 بازی فقط 2 تاش با یه تنیسور نسبتا بدرد بخور بود :251:

این شانس نیست که تو راست میگی خر شانسیه :254::254:

نه متجدد بودن من در جای خود
تو هم باید بعنوان یه آدم تحصیل کرده، ه ذره سطح خودت رو بالا ببری

در مورد حریفها هم با هم صحبت کردیم قبلا بارم حرفامون تکراریه
همون سودرلینگ که می گی بدرد بخور نبود که تنیسور شما رو پر پر کرد که :254::254::254:

همون موری هم همین طور.

توجیهات شما فقط و فقط حقارتتون رو می رسونه
مثل تنیسورتون :254::254:

koury
10-10-2009, 10:29 PM
خب باخت به سودرلینگ رو مثل باخت به سونگا تو استرالیای 2008 اتفاق افتاد من بار ها در موردش توضیح دادم مگه استان کسی بود فدرر رو تو رم بطور کاملا تمیزی برد؟ یا خیلی های دیگه که اومدن بردنش و نتونستن نتیجه ی بهتر بگیرن!!

منم توجیهی از خودم تو این 3-4 صفحه ی اخیر نمی بینم نه گفتم رافا مصدوم بوده نه چیز دیگه!! تو تو ذهنت فقط توجیه می بینی!!! :254::254:

مقایسه ی این دو هم که از اولش گفتم قیاس مع فارقه :3t1:

milad28235
10-10-2009, 10:29 PM
اتفاقا خیلی به نفع ماس چون بزرگترین عامل قیاس دو بازیکن نتایج رو در رو همون هد تو هدشونه تو هر زمینه ای! چه گرند اسلم چه مسترز و چه بر روی زمین های متفاوت :350: پس به نفع شما نیست که بحث رو منحرف می کنید :379:

نه اصلا این عامل نشون دهنده ی برتری نیست
میزان برتری و بزرگ بودن تنیسورها تعداد گرند اسلمهاست که توش رقمی نیستین
به امضای من مراجعه کنید :254::254::254:

شاید یه بازیکن بازیش به یه بازیکن دیگه نخوره
اصلا ربطی به این نداره که اونیکی برتره
در ثانی

بارها در رابطه با هد تو هد بات هم صحبت کردیم.
آدم باید شرایط رو بسنجه
چند بازی روی خاک انجام شده؟
و این که اون وقتها که رافا زنگ تفریح بود، اصلا به فینال تورنمنتهای مختلف نمی رسید که فدرر بزنه لهش کنه
اگه رافا هم مثل فدرر همیشه یه پای فینال ها بود، الان هد تو هد متعادل بود.

milad28235
10-10-2009, 10:32 PM
خب باخت به سودرلینگ رو مثل باخت به سونگا تو استرالیای 2008 اتفاق افتاد من بار ها در موردش توضیح دادم مگه استان کسی بود فدرر رو تو رم بطور کاملا تمیزی برد؟ یا خیلی های دیگه که اومدن بردنش و نتونستن نتیجه ی بهتر بگیرن!!

منم توجیهی از خودم تو این 3-4 صفحه ی اخیر نمی بینم نه گفتم رافا مصدوم بوده نه چیز دیگه!! تو تو ذهنت فقط توجیه می بینی!!! :254::254:

در هر صورت رافا رو زد. و توی همون تورنمنت اومد و به اسطوره ی ما باخت.

اتفاقا توجیه کردی
این که اینیکی شانس میاره، اون یکی نمیاره، اگه توجیه نیست، پس چیه؟
این که به تنیسور به درد بخور نخورده، اگه توجیه نیست پس چیه؟

حرف از مصدومیت هم زدی.
چشمای من که آلبالو گیلاس نمی چینه که
بله

معلومه که قیاس این دو قیاس مع الفارقه

فعلا تنیسور شما در حد و اندازهی اسطوره ی ما نیست
هر وقت اسطوره شدین، بیاید جلو

Afshin
10-10-2009, 10:32 PM

خودت میدونی منظور من چی بود ! بیخودی هر برداشتی خودت دوست داری از پست من نکن:434:
منظور من این بود که نمیشه بگی چون مثلا رافا 5 تا تایتل برده یعنی بهتر از اونی که 4 تا برده کار کرده !مهم مرغوبیت اون تایتل هاست امتیازاتی که محمد جولایی تو پستش داد جوابت رو میده:443:

koury
10-10-2009, 10:35 PM
رافا از همون سنی که فدرر داشت یه قل دو قل بازی میکرد داره با تنیسورای بالای 20-25 سال مبارزه می کنه!! مثل اینکه صحبت های خود فدرر تو برنامه ی رولکسش رو نشنیدی!!! :251: هنوز خیلی از کارشناسای تنیس مثل باد کالینز و مک انرو میگن فدرر تا نتونه هد تو هدش با رافا رو صاف و صوف کنه - که عمرا نمیتونه- نمیشه لقب GOAT رو بهش داد!!!
این نشون میده هد تو هد مهم ترین فاکتور برای مقایسه کردن دو بازیکن یا تیم هست!! مثل دربی که استقلال بهتر کار کرده پس نمیگن چون پرسپولیس 8 تا قهرمانی لیگ داره فلانه و بیساله :254:

در مورد تعداد بازی روی خاک هم بالاخره خاک یکی از مهم ترین زمین های تنیسه و فدرر هم از کودکیش روی همین زمین بزرگ شده (رجوع به همون برنامه ی رولکس!!) پس فقط چون نمیتونه تو زمینی که بیشتر عمرش رو گذرونده بهتر نتیجه بگیره نمیشه گفت خاک حساب نیست!!

koury
10-10-2009, 10:37 PM
در هر صورت رافا رو زد. و توی همون تورنمنت اومد و به اسطوره ی ما باخت.

اتفاقا توجیه کردی
این که اینیکی شانس میاره، اون یکی نمیاره، اگه توجیه نیست، پس چیه؟
این که به تنیسور به درد بخور نخورده، اگه توجیه نیست پس چیه؟

حرف از مصدومیت هم زدی.
چشمای من که آلبالو گیلاس نمی چینه که
بله

معلومه که قیاس این دو قیاس مع الفارقه

فعلا تنیسور شما در حد و اندازهی اسطوره ی ما نیست
هر وقت اسطوره شدین، بیاید جلو

اینا واقعیات هست!! واقعیت درسته که تلخه ولی با بهونه و توجیه زمین تا آسمون فرق داره :3t1: من بهیچوجه نگفتم مصدوم بود هر چند بخاطر مصدومیت تو ویمبلدون بازی نکرد اما بهر دلیل دیگری هم بازی نمیکردش باز مهم اینه که یه گرند اسلم رو از دست داده و فدرر از دست نداده!!!
اینم دلیل نمیشه بگیم چقدر فدرر خوبه چون تو این زمینه خودتم میدونی روی دست وینی فریرا و فابریس سانتورو هنوز کسی نیست :254::254:

راجرفدرر
10-10-2009, 10:38 PM
رافا از همون سنی که فدرر داشت یه قل دو قل بازی میکرد داره با تنیسورای بالای 20-25 سال مبارزه می کنه!!

ببخشید مگه رافا چند سالشه ؟؟:254:
پس ضغره سنی داره:251:

koury
10-10-2009, 10:40 PM
خودت میدونی منظور من چی بود ! بیخودی هر برداشتی خودت دوست داری از پست من نکن:434:
منظور من این بود که نمیشه بگی چون مثلا رافا 5 تا تایتل برده یعنی بهتر از اونی که 4 تا برده کار کرده !مهم مرقوبیت اون تایتل هاست امتیازاتی که محمد جولایی تو پستش داد جوابت رو میده:443:

یعنی 3 تا مسترز و یه گرند اسلم مرقوبیت نداره دیگه؟! :379: پس رافا چه قدر کارای کوچیک زیاد می کنه تو 5 سال 16 تا مسترز و 6 تا گرند اسلم برده!! هر کسی از ننه باباش قهر می کنه میاد این مسابقات رو میبره دیگه :3t1:

راجرفدرر
10-10-2009, 10:41 PM
ببخشید کورش جون عشق رافا کورت کرده:shame: چشمت رو بر روی واقعیت ها بستی داری همینجوری ازش میگی ها:379:

koury
10-10-2009, 10:41 PM
رافا از همون سنی که فدرر داشت یه قل دو قل بازی میکرد داره با تنیسورای بالای 20-25 سال مبارزه می کنه!!

ببخشید مگه رافا چند سالشه ؟؟:254:
پس ضغره سنی داره:251:

نیازی به درشت کردن سایز نبود همون نقل قولم میکردی من متوجه میشدم!! رافا 23 سالشه و از 16 سالگی داره تو رده ی ATP بازی می کنه :441: برو بیوگرافی رافا رو بخون که تو 9-10 سالگی چه کارائی کرده و پت کش (اگه اشتباه نکرده باشه) رو برده بعد بزن زیر خنده :3t1:

milad28235
10-10-2009, 10:42 PM
رافا از همون سنی که فدرر داشت یه قل دو قل بازی میکرد داره با تنیسورای بالای 20-25 سال مبارزه می کنه!! مثل اینکه صحبت های خود فدرر تو برنامه ی رولکسش رو نشنیدی!!! :251: هنوز خیلی از کارشناسای تنیس مثل باد کالینز و مک انرو میگن فدرر تا نتونه هد تو هدش با رافا رو صاف و صوف کنه - که عمرا نمیتونه- نمیشه لقب GOAT رو بهش داد!!!
این نشون میده هد تو هد مهم ترین فاکتور برای مقایسه کردن دو بازیکن یا تیم هست!! مثل دربی که استقلال بهتر کار کرده پس نمیگن چون پرسپولیس 8 تا قهرمانی لیگ داره فلانه و بیساله :254:

در مورد تعداد بازی روی خاک هم بالاخره خاک یکی از مهم ترین زمین های تنیسه و فدرر هم از کودکیش روی همین زمین بزرگ شده (رجوع به همون برنامه ی رولکس!!) پس فقط چون نمیتونه تو زمینی که بیشتر عمرش رو گذرونده بهتر نتیجه بگیره نمیشه گفت خاک حساب نیست!!

کی گفته؟
با هر کسی من مصاحبه شنیدم، همه اذعان دارن که فدرر برترین تنیسور تاریخه
با سمپراس، با اگسی، حتی خود نادال

برترین تنیسور تاریخ، یعنی از رافا هم بهتر

کی همچین حرفی رو زده که اگه نتونه هد تو هد رو درست کنه ، بهترین نیست؟
مک انرو :254:
از کی هم مثال آورد
مک انرو همون قدر شاسکوله که سیمون رید
از او هم پرسیدن یو اس اوپن کی قهرمان می شه گفت : اندی موری

فدرر برترین تنیسور تاریخه.
این رو همه می دونن. البته شاید بعضی ها مثل شما همه چیز رو بخوان احساسی تفسیر کنن

در مورد هد تو هد فدرر و نادال به اندازه ی کافی توضیح دادم
بله، فدرر در همه ی زمینها عالی بازی می کنه و این یکی از دلایلی هست که او رو بهترین می دونن، ولی از رافا که بهتر نیست
رافا یکی از بهترین خاک بازهای همه ی اعصار هست.
و بیشتر مسابقه های این دو هم روی این زمین انجام شده

Afshin
10-10-2009, 10:42 PM

توی مونت کارلو به استن باخت نه رم !

Afshin
10-10-2009, 10:45 PM
یعنی 3 تا مسترز و یه گرند اسلم مرقوبیت نداره دیگه؟! :379: پس رافا چه قدر کارای کوچیک زیاد می کنه تو 5 سال 16 تا مسترز و 6 تا گرند اسلم برده!! هر کسی از ننه باباش قهر می کنه میاد این مسابقات رو میبره دیگه :3t1:
نخیر ! بازم زدی تو جاده خاکی
خوب چشاتو وا کن ! :390:
من میگم 2 تا گرند اسلم و 2 تا مسترز بهتر از 10 تا مسترز و 1 دونه گرند اسلمه

milad28235
اینم دلیل نمیشه بگیم چقدر فدرر خوبه چون تو این زمینه خودتم میدونی روی دست وینی فریرا و فابریس سانتورو هنوز کسی نیست :254::254:

گفتم یکی از عامل های نشون دهنده ی بزرگی یه تنیسوره
بله، فابریس هم تنیسور بزرگیه
هنوز که هنوزه با این سن میاد و بازی ها رو از حریفهای بسیار جوان تر می بره
همین توکیو بود، بازی اولش رو برد

koury
من که منکر بهترین تنیسور تاریخ بودن فدرر نمیشم و هیچوقت هم نگفتم رافا از فدرر بهتره... در مقایسه ی تک به تکشون رافا بدون هیچ حرف و حدیثی بهتره و مقایسه ی تک به تک هم همون چیزی هست که رفیقتون پیش کشید!!! ضمنا من قبول دارم سایمون رید شاسکوله ولی مک انرو که خودش 7 تا گرند اسلم برده نمیاد الکی نظری بده :441: نمیشه هر کسی گفت بالای چشم فدرر ابروئه بگی چیزی حالیش نیست :350:

milad28235
10-10-2009, 10:48 PM

کسی نگفته مرغوبیت نداره
بحث قیاس هست
در مقابل با فصلی که راجر داشت، اصلا مرغوبیت نداره

بله، 3 مسترز و یه گرند اسلم برای تنیسوری مثلا مثل رادیک یه رویاس
ولی ما داشتیم فصل 2008 راجر رو با فصل 2009 رافا مقایسه می کردیم

Afshin
10-10-2009, 10:49 PM
من که منکر بهترین تنیسور تاریخ بودن فدرر نمیشم و هیچوقت هم نگفتم رافا از فدرر بهتره... در مقایسه ی تک به تکشون رافا بدون هیچ حرف و حدیثی بهتره و مقایسه ی تک به تک هم همون چیزی هست که رفیقتون پیش کشید!!! ضمنا من قبول دارم سایمون رید شاسکوله ولی مک انرو که خودش 7 تا گرند اسلم برده نمیاد الکی نظری بده :441: نمیشه هر کسی گفت بالای چشم فدرر ابروئه بگی چیزی حالیش نیست :350:
این مقایسه رو چجور انجام دادی ؟ با هد تو هد ؟!
با تلاش های شبانه روزی تو و علی بخاطر این هد تو هد رافا در برابر برترین تنیسور تاریخ حتما 2 تا گرند اسلم افتخاری بهش میدن !:434:
اینجوری شاید تعداد گرند اسلمهاش دو رقمی شه:434:

koury
10-10-2009, 10:51 PM
توی مونت کارلو به استن باخت نه رم !

یعنی رم با مونت کارلو مثلا باخت فدرر ر وکمرنگ تر می کنه؟! :3t1:

گفتم یکی از عامل های نشون دهنده ی بزرگی یه تنیسوره
بله، فابریس هم تنیسور بزرگیه
هنوز که هنوزه با این سن میاد و بازی ها رو از حریفهای بسیار جوان تر می بره
همین توکیو بود، بازی اولش رو برد

تو اصلا از کلمه ی یکی در این پستت که نقل قول می کنم بکار نبردی!! شایدم چشم من مشکل داره؟؟

به قول خودت اگر و اما در ورزش نقشی نداره
در هر صورت رافا در دو گرند اسلم هیچی نشد، حالا به هر دلیل

در مورد اون سوالت هم
کاملا بزرگی راجر در اینجا مشخص می شه
اینکه چقدر حرفه ای تمرین می کنه، برنامه ریزی می کنه و بازی می کنه که مصدوم نمی شه
مصدوم شدن یه ورزشکار یه نقصه.
چرا راجر در این سالها هیچ گرند اسلمی رو از دست نداد؟

من هم به همین دلیل می گم مقایسه ی این دو از بیخ و بن خطاست

نخیر ! بازم زدی تو جاده خاکی
خوب چشاتو وا کن ! :390:
من میگم 2 تا گرند اسلم و 2 تا مسترز بهتر از 10 تا مسترز و 1 دونه گرند اسلمه

خب مشخصه شما علم غیب دارید و میدونید اگه رافا به ویمبلدون می رسید قهرمان نمیشد دیگه :3t1: اولا من گفتم 3 تا مسترز رو امسال برده و نه 10 تا!! ثانیا از 5 قهرمانی اگه 4 تاش مسترز و گرند اسلم باشه بازم کمه؟؟ یعنی اینقدر بردن گرند اسلم و مسترز راحته؟؟ :350:

milad28235
10-10-2009, 10:52 PM

من نمی فهمم
بهترین در تاریخ بودن یعنی چی؟

یعنی از همه ی تنیسورهای دیگه بهتره یا نه؟
رافا هم یکی از این تنیسورهاست دیگه

مقایسه ی تک به تک معیار مناسبی نیست، به دلایلی که گفتم
اصلا عادلانه نیست

عادلانه اینه که صبر کنیم تا حرفه ی هر دو به پایان برسه.
بعد افتخاراتشون رو مقایسه کنیم

مک انرو همین که اومد در مورد موری اون نظر رو داد، من دیگه پشیزی برای حرفاش ارزش قائل نیستم

کوروش جان
هر کسی بگه بالای چشم فدرر ابروئه، چیزی حالیش نیست

به قول رافا:

"Everything Perfect"

:866:

Afshin
10-10-2009, 10:53 PM

بازم حرف گذاشت تو دهن من !
من گفتم کم رنگ میکنه ؟ محض اطلاع رسانی بود ... من که مثه تو استاد توجیهات فلسفی و دراماتیک نیستم !
باخت ... فدای سرش به جاش دوتا گرند اسلم برد !:655:

راجرفدرر
10-10-2009, 10:54 PM

داری دولبه حرف میزنی موقعیتتو روشن کن
اول میگی فدرربهترین تنیسوره تاریخه بعدش میگی رافا سر تره؟:379::379::379::243:

milad28235
10-10-2009, 10:55 PM

تو اصلا از کلمه ی یکی در این پستت که نقل قول می کنم بکار نبردی!! شایدم چشم من مشکل داره؟؟

خب مشخصه شما علم غیب دارید و میدونید اگه رافا به ویمبلدون می رسید قهرمان نمیشد دیگه :3t1: اولا من گفتم 3 تا مسترز رو امسال برده و نه 10 تا!! ثانیا از 5 قهرمانی اگه 4 تاش مسترز و گرند اسلم باشه بازم کمه؟؟ یعنی اینقدر بردن گرند اسلم و مسترز راحته؟؟ :350:

به هر حال اطلاعات اشتباه داده بودی
ما در مقابل کاربرا مسئولیم

منظورم یکی از عوامل بود
دیگه بعضی چیزا انقدر واضحه که نیازی نبود من بگم.
کوروش تو که انقدر خنگ نبودی

کسی نگفته کمه
بحث بحث مقایسه ست
اومدیم دو فصل رو با هم مقایسه کردیم
در مقابل دستاوردهای فدرر کمه

koury
10-10-2009, 10:55 PM
کسی نگفته مرغوبیت نداره
بحث قیاس هست
در مقابل با فصلی که راجر داشت، اصلا مرغوبیت نداره

بله، 3 مسترز و یه گرند اسلم برای تنیسوری مثلا مثل رادیک یه رویاس
ولی ما داشتیم فصل 2008 راجر رو با فصل 2009 رافا مقایسه می کردیم

خب من گفتم مقایسه ی فدرر و رافا به دلیل X مقبولیت نداره! شما اومدید بحث رو به میکی ماوس کشوندید که در مورد مسترز ها صادق نیست و بحث از مسیر اصلیش منحرف شد :379:

milad28235
10-10-2009, 10:57 PM
نه
تو اومدی به دلیلی گفتی قیاس مع الفارقه که از نظر من بیخود بود
اومدی گفتی رافا 4-5 تا برده، فدرر 3-4 تا
پس رافا بهتر بوده
به خاطر همین جوابت رو دادم

Afshin
10-10-2009, 10:58 PM
رافا اگه میرسید قهرمان میشد ! ولی چرا نرسید ؟ عرضه ی برنامه ریزی نداشت ... همین ! خودشو توی استرالیا و بارسلون و رم و پاره کرد بجاش این گرند اسلم رو از دست داد
هر چیزی بهایی داره ... نادال این عنوان ها رو فدای باقی فصل کرد (خواسته یا نا خواسته)
همه که مثل فدرر نمیتونن هم 3 تا گرند اسلم هم 5 تا مسترز تو یه سال ببرن و 4 سال هم نامبر وان باشن و هیچ گرند اسلمی رو از دست ندن ...:441:
اینا عرضه میخواد . باید حرفه ای باشی عزیزم:443:

koury
10-10-2009, 10:58 PM
درای دولبه حرف میزنی موقعیتتو روشن
اول میگی فدرربهترین تنیسوره تاریخه بعدش میگی رافا سر تره؟:379::379::379::243:

خب مگه شما شک داری فدرر بهترین عملکرد رو در کل تاریخ این ورزش داشته؟؟ اگه شما شک دارید خب منم شک دارم!!! از نظر هد تو هد، نتایج و کلیه ی مسابقات رو در رو هم کسی شک نداره رافا بهتره!! بزارید ریاضیاتی براتون توضیح بدم:

13>7
15>6

امیدوارم دیگه احتیاجی به توضیح نباشه!!

koury
10-10-2009, 11:02 PM
نه
تو اومدی به دلیلی گفتی قیاس مع الفارقه که از نظر من بیخود بود
اومدی گفتی رافا 4-5 تا برده، فدرر 3-4 تا
پس رافا بهتر بوده
به خاطر همین جوابت رو دادم

من هنوزم میگم! سوال من اینه که چه دلیلی داره بیایم سال پیش و امسال ایندو رو مقایسه کنیم؟؟ چه شباهتی دارن؟! همین که مصدوم شی و 2/5 ماه بازی نکنی کلی تو مقایسه ی دو تنیسور تاثیر داره!! من هنوزم میگم که مقایسه ی رافا و راجر از نظر هد تو هد و بازی و کلا کارهای رو در رو قابل قبوله و نه از نظر سال به سال!!!

اگه اینطوریه من میگم رافا 20 سالش بوده این کارو کرده و فدرر 21 سالش بوده مثلا فلان کارو کرده!!! چطور اینطوری مقایسه می کنم شماها به قصد کشت میریزید سرم؟؟ :379:

milad28235
10-10-2009, 11:03 PM
خب مگه شما شک داری فدرر بهترین عملکرد رو در کل تاریخ این ورزش داشته؟؟ اگه شما شک دارید خب منم شک دارم!!! از نظر هد تو هد، نتایج و کلیه ی مسابقات رو در رو هم کسی شک نداره رافا بهتره!! بزارید ریاضیاتی براتون توضیح بدم:

13>7
15>6

بله
هد تو هد به نفع رافاست
ولی فدرر از رافا بهتره

ارزش نامساوی دوم کجا، ارزش نامساوی اول کجا :254::254::254:

Afshin
10-10-2009, 11:05 PM
من هنوزم میگم! سوال من اینه که چه دلیلی داره بیایم سال پیش و امسال ایندو رو مقایسه کنیم؟؟ چه شباهتی دارن؟! همین که مصدوم شی و 2/5 ماه بازی نکنی کلی تو مقایسه ی دو تنیسور تاثیر داره!! من هنوزم میگم که مقایسه ی رافا و راجر از نظر هد تو هد و بازی و کلا کارهای رو در رو قابل قبوله و نه از نظر سال به سال!!!

اگه اینطوریه من میگم رافا 20 سالش بوده این کارو کرده و فدرر 21 سالش بوده مثلا فلان کارو کرده!!! چطور اینطوری مقایسه می کنم شماها به قصد کشت میریزید سرم؟؟ :379:
کی گفته نمیشه مقایسه کرد ... مثلا من میگم رافای 2008 بهتر از فدرر بود ! شما میگی مقایسه درست نیست ؟ پس خیلی بیسوادی که اینو میگی
هر سال هر کس رو میشه با کس دیگه مقایسه کرد ... ولی خب ممکنه شرایط مقایسه درست نباشه
مثلا یکی با مریضی اینطوری شده و یکی دیگه با مصدومیت ... هر کدومش ناشی از قصور خود تنیسوره ! فدرر هم نباید مریض میشد ... وقتی هم شد باید تاوانش رو میپرداخت و پرداخت

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 11:05 PM
شما کافیه هد تو هد های همون کسائی که میگی دارن به عرصه میان و ... رو مرور کنی و ببینی که نزدیک به 25 بار فقط همین 4-5 نفر رو برده بعد مشکلات رافا ر وموشکافی کنی!!! ضمنا کم شدن امتیازات سال به سال چیز طبیعی هست مسئله ی خیلی بزرگی هم نیست که بخوایم در موردش مقایسه کنیم!!!

از نظر قهرمانی که رافا بهتر عمل کرده، امسالم که یه گرند اسلم و سه تا مسترز برده!! یه گرند اسلم هم نبوده پس نمیشه قضاوت کرد که فلان سال اینطوری بوده و اون یکی سال فدرر بهتر بوده...

هنوز هم دلیلی برای قیاس نمی بینم :379:

:434::434::434::434::434::434::434::434::434:
قرار شد جواب ندم!!!!!!

koury
10-10-2009, 11:08 PM
بله
هد تو هد به نفع رافاست
ولی فدرر از رافا بهتره

ارزش نامساوی دوم کجا، ارزش نامساوی اول کجا :254::254::254:

بحث ارزش گذاری نیست بحث قیاسه!! این صد هزار بار :3t1:
جفتش مقایسس! یکی کلی بین همه و دیگری جزئی بین دو نفر خاص!!!
بحث من سر اینه!! ممکنه تنیسور X از Y بهتر باشه ولی Y از مجموع XY بهتر کار کرده باشه... همچین چیزی در حال حاضر رخ داده!! فدرر اگه رو در رو بهتر از رافاس میتونه در آینده ثابت کنه :350:

راجرفدرر
10-10-2009, 11:09 PM
من شک ندارم
ولی یه تنیسوره خوبو با تعداد باخت یا برد مقابله نادال مقایسه نمیکنن (نادالم یه نتیسوره مثه بقیه یه آدمه از فضا که نیومده) به تعداد جامهایی که گرفته وتعداد پیروزی هاش میگن یه تنیسوره خوبه

اصلا من نمیدونم چرا تا میگی الا طرفدارای نادال سریعا تعداد بردو باخت های بازی با فدررو وسط میکشن
این واسه خودش حکایتی طولانی داره :434::379:

milad28235
10-10-2009, 11:09 PM

بهر حال اینم یه موضوع بحث بود، و غیر قابل مقایسه
ولی تو امدی شاخ بازی درآوردی و گفتی واسه رافا بهتر بوده، من خواستم از خواب بیدارت کنم

هد تو هد ملاک نیست
رافا یا توی خاک می خوره به فدرر، یا در اوج اوجش
خداوکیلی توی همین یو اس اوپن امسال به رافا می خوردیم، ناجور می زدیم
ولی شانس ما اینه که رافا به فنال نمی رسه این جور مواقع

Rio
10-10-2009, 11:10 PM
اسکاتلند یکی از جزایر بریتانیای کبیره و بزرگترین جزیرش هم انگلستانه!!!

کوروش جان
جزیره اصلی و بزرگ شامل انگلستان - ولز و اسکاتلند هست.
در واقع اسکاتلند قسمت شمالی ( High Land ) جزیره اصلی
هست.

Afshin
10-10-2009, 11:10 PM

13>7
15>6

میخوام یکی از توجیهاتی که خاص خودته بیارم
7-13=6
6-15=9

7<9

و اگه ارزش گرند اسلم رو یک و نیم برابر مسترز هم بدونیم (از این نسبتا که خودت استادی توشون:443:)
9*1.5=13.5
و
7<<13.5:434:

koury
10-10-2009, 11:11 PM
کی گفته نمیشه مقایسه کرد ... مثلا من میگم رافای 2008 بهتر از فدرر بود ! شما میگی مقایسه درست نیست ؟ پس خیلی بیسوادی که اینو میگی
هر سال هر کس رو میشه با کس دیگه مقایسه کرد ... ولی خب ممکنه شرایط مقایسه درست نباشه
مثلا یکی با مریضی اینطوری شده و یکی دیگه با مصدومیت ... هر کدومش ناشی از قصور خود تنیسوره ! فدرر هم نباید مریض میشد ... وقتی هم شد باید تاوانش رو میپرداخت و پرداخت

من قبول دارم بی سواد هستم دلایلش هم محکم هست ولی نمیتونم بگم!!! سال پیش رافا در هر 4 گرند اسلم بازی کرد عین امسال فدرر!! پس اگه مقایسه کنیم یه چیز درست و طبیعی هست چون شرایط هر دو مورد تحت مقایسه برابر هست!!

(امشب رو مود ریاضیات هستم پس بزار اینم با ریاضی نشون بدم: 4=4 ولی 4>3 :434:)
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم :350:

Rio
10-10-2009, 11:13 PM
منم با خود انگلیسی ها خیلی حال نمیکنم ولی عاشق لندن و اون معماری و مه و اون اتمسفرم و کلا اون فضا رو خیلی دوست دارم.

چون شما اهل ذوق هستی عزیز من.
چون شما هنرمند هستی! :655:

Mohammad
10-10-2009, 11:14 PM
سانتورو به نظر من نمونه یه تنیس باز کاملا بی استعداد ولی با پشتکاره، چند روز پیش داشت یه بازی قدیمی از سانتورو با جیم کوریر نشون میدید، اول بازی موقع گرم کردن فهمیدن این بابا چقدر تعطیله بوده حیوونی، اون قسمتی که حریف توپ رو بلند میندازه و حریف دیگه اسمش میزنه بابای کوریر رو دراورد نتونست یه توپ بلند سالم بندازه بدبخت کوریر از این ور میدوئید اون ور یه اسمش بزنه :251:

milad28235
10-10-2009, 11:15 PM
بحث ارزش گذاری نیست بحث قیاسه!! این صد هزار بار :3t1:
جفتش مقایسس! یکی کلی بین همه و دیگری جزئی بین دو نفر خاص!!!
بحث من سر اینه!! ممکنه تنیسور X از Y بهتر باشه ولی Y از مجموع XY بهتر کار کرده باشه... همچین چیزی در حال حاضر رخ داده!! فدرر اگه رو در رو بهتر از رافاس میتونه در آینده ثابت کنه :350:

آخه قیاسهات فقط به درد خودت می خوره

نه ، نه
اگه فدرر بهترین تنیسور تاریخه، یعنی از همه بهتره
چطور ممکنه بهترین در تاریخ باشه، ولی از یه تنیسور که در تاریخ چندان بزرگ نیست بهتر نباشه؟

رو در رو رو شاید هرگز نتونه درست کنه
شاید اصلا سال دیگه بخواد تنیس رو کنار بذاره و شاید باز هم اکثر بازیها در روی خاک انجام شه
رو در رو مهم نیست

فدرر در مقابل موری هم رکورد جالبی نداره
یعنی موری ازش بهتره؟
این که دلیل نمی شه

Afshin
من قبول دارم بی سواد هستم دلایلش هم محکم هست ولی نمیتونم بگم!!! سال پیش رافا در هر 4 گرند اسلم بازی کرد عین امسال فدرر!! پس اگه مقایسه کنیم یه چیز درست و طبیعی هست چون شرایط هر دو مورد تحت مقایسه برابر هست!!

(امشب رو مود ریاضیات هستم پس بزار اینم با ریاضی نشون بدم: 4=4 ولی 4>3 :434:)
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم :350:
اون 3 رو باید بگی
عدم برنامه ریزی اصولی و غیر حرفه ای بودن- 4=3:434:
رافا رو که مجبور نکرده بودن تو سه تا شرکت کنه ... میخواست تو 4 تاش شرکت کنه
اگه مصدوم بوده حقش بوده که مصدوم بوده ... اگه میخواست جوری بازی کنه که مصدوم نشه عمرا استرالیا رو نمیبرد
و اگه مصدوم نبوده و حال کرده بازی نکنه پس چنین تنیسوری اصلا سلاحیت مقایسه نداره

راجرفدرر
7-13=6
6-15=9

7<9

و اگه ارزش گرند اسلم رو یک و نیم برابر مسترز هم بدونیم (از این نسبتا که خودت استادی توشون:443:)
9*1.5=13.5
و

بازی با اعدا شروع کردی:434:
ولی کلک ریاضی خوبی زدی ها:443:

milad28235
10-10-2009, 11:16 PM
سانتورو به نظر من نمونه یه تنیس باز کاملا بی استعداد ولی با پشتکاره، چند روز پیش داشت یه بازی قدیمی از سانتورو با جیم کوریر نشون میدید، اول بازی موقع گرم کردن فهمیدن این بابا چقدر تعطیله بوده حیوونی، اون قسمتی که حریف توپ رو بلند میندازه و حریف دیگه اسمش میزنه بابای کوریر رو دراورد نتونست یه توپ بلند سالم بندازه بدبخت کوریر از این ور میدوئید اون ور یه اسمش بزنه :251:

بی استعداد :254::254::254:
برو بابا
از نحوه ی ضربه زدن سانتورو به توپ، استعداد تنیس تراوش می کنه
چشمات ایراد داره
نه فقط در خوندن پستهای سرورت میلاد، بلکه در تنیس دیدن همچنین

koury
10-10-2009, 11:17 PM
7-13=6
6-15=9

7<9

9*1.5=13.5
و

خب استدلالات کاملا درست بودن ولی:

9>6

تا اینجا صحیح صحیحه :434:
ولی بازم این دو در شرایط سنی برابری نیستن پس:

28-23= 5 اختلاف سنی
5*4=20 مجموع گرند اسلم طی این اختلاف سنی
میانگینش ممکنه بین 7.5 تا 10 گرند اسلم (حداقل از نظر من) بشه!!!

ولی مشکل اینجاس که آینده رو کسی خبر نداره!؟ یا رافا بهتر از فدرر عمل می کنه یا یکی دیگه بالاخره ما زنده یا مرده میاد و رکورد فدرر رو میزنه! این مقایسه ها هم فقط سرکاریه :350:

Mohammad
10-10-2009, 11:19 PM
من فقط اینو میدونم بازیکنی که تا 24 سالگیش فینال یه گرنداسلم رو ندیده و تا 28 سالگی در حسرت بردن یه گرنداسلم میمونه و در شرایطی اون گرنداسلم رو میبره که حریف اصلیش به علت مصدومیت تو دورهای ابندایی حذف شده اصلا و ابدا تنیس باز کاملی نیست.

koury
10-10-2009, 11:22 PM
آخه قیاسهات فقط به درد خودت می خوره

نه ، نه
اگه فدرر بهترین تنیسور تاریخه، یعنی از همه بهتره
چطور ممکنه بهترین در تاریخ باشه، ولی از یه تنیسور که در تاریخ چندان بزرگ نیست بهتر نباشه؟

رو در رو رو شاید هرگز نتونه درست کنه
شاید اصلا سال دیگه بخواد تنیس رو کنار بذاره و شاید باز هم اکثر بازیها در روی خاک انجام شه
رو در رو مهم نیست

فدرر در مقابل موری هم رکورد جالبی نداره
یعنی موری ازش بهتره؟
این که دلیل نمی شه

بزار برد های موری برابر فدرر دو رقمی بشه و تو دو تا گرند اسلم ببردش بعد یه مقایسه ی دیگه بکن!

ما مقایسه های متفاوتی داریم کلی و جزئی دو مدلش هستن! اینها همه در دروس رشته ی فلسفه توضیح داده شده... مثل فوتبال که بهمن هم قبلا در موردش بحث کرده بود... در کل بله فدرر بهتر از کل تنیسور های تاریخ بهمراه جد و آبادشونه :350: ولی در مقایسه ی جزئی (همون خاص بین دو یا چند نفر یا چیز!!) رافا بهتر عمل کرده (هد تو هد، هد تو هد تو فینال گرند اسلم، هد تو هد تو فینال مسترز، تو زمین های خاکی و ...!!)

ضمنا رافا تو تاریخ جزو 10 نفر هست پس نمیتونی بگی چیزی نیست :3t1:

Mohammad
10-10-2009, 11:23 PM
بی استعداد :254::254::254:
برو بابا
از نحوه ی ضربه زدن سانتورو به توپ، استعداد تنیس تراوش می کنه
چشمات ایراد داره
نه فقط در خوندن پستهای سرورت میلاد، بلکه در تنیس دیدن همچنین

بچه پررو اون پست رو که تو اشتباه نوشته بودی، خوبه پستت هست. رو نیست والا!!!!!!!!!!!!
سانتورو استعداد تراوش میکنه؟ جایی نگی بهت میخندن، از یه طرف میگی کسی بکند دو دست میزنه فلانه عین دختراست بعد این بابا فورهند هم دو دست میزنه بعد تراوشم میکنه، برو چارتا بازی ازش ببین بعد بیا نظر کارشناسی بدهف تو همون بازی بعدش اومد لب تور والی کنه هر چی والی زد تو در و دیوار بود.

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 11:23 PM
من شک ندارم
ولی یه تنیسوره خوبو با تعداد باخت یا برد مقابله نادال مقایسه نمیکنن (نادالم یه نتیسوره مثه بقیه یه آدمه از فضا که نیومده) به تعداد جامهایی که گرفته وتعداد پیروزی هاش میگن یه تنیسوره خوبه

اصلا من نمیدونم چرا تا میگی الا طرفدارای نادال سریعا تعداد بردو باخت های بازی با فدررو وسط میکشن

این واسه خودش حکایتی طولانی داره :434::379:

:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:

راجرفدرر
10-10-2009, 11:25 PM
من فقط میخوام در جواب حرفای کورش جون این عکسو نشونه همه بچه ها بدم با تمام احترامی که واسه داش کورش قائلم ولی این عکس خیلی حرفای نگقته منو در خودش داره:866::379:

Afshin
10-10-2009, 11:25 PM
من فقط اینو میدونم بازیکنی که تا 24 سالگیش فینال یه گرنداسلم رو ندیده و تا 28 سالگی در حسرت بردن یه گرنداسلم میمونه و در شرایطی اون گرنداسلم رو میبره که حریف اصلیش به علت مصدومیت تو دورهای ابندایی حذف شده اصلا و ابدا تنیس باز کاملی نیست.
هیچ کس کامل کامل نیست ممد
بهترین تمام دوران بدون شک فدرره ولی دلیلی نداره بهترین توی همه ی زمین ها بهترین بازیکن تاریخ باشه ... فدرر هنرش توی اینه که توی همه ی سطوح یکی از بهترینهای تاریخه و البته روی هارد و چمن به نظر من بهترینه
فدرر 100% کامل نیست ولی از رافا 3 تا 4 برابر برتر و کامل تره ! بحث مقایسه ی راجر با باقی تنیسورهاست نه کامل مطلق بودن !

Rio
10-10-2009, 11:27 PM
این بحثهای کی بهتره و کی برتره هیچوقت به نتیجه نمیرسه.
بنظر من یه چند سال صبر کنین این دوتا بازنشست بشن
بعد بیایین آمار کلی اونها رو با هم مقایسه کنین.

koury
10-10-2009, 11:31 PM
این بحثهای کی بهتره و کی برتره هیچوقت به نتیجه نمیرسه.
بنظر من یه چند سال صبر کنین این دوتا بازنشست بشن
بعد بیایین آمار کلی اونها رو با هم مقایسه کنین.

سهیل جان خدا از دلت بشنوه!! به این میلاد بگو که عین بچه ها فقط میخواد این بحث که فدرر بهتره فلانی بدتره رو راه بندازه!! تا الان 10 تا تاپیک بوده که سریع منحرفشون کرده در حالی که هیچ وقت در هیچ سایت و هیچ جائی این بحث نتیجه نداده حتی زمانی که کسی اونطورا برای رقابت با سمپراس نبود :3t1:
من که دیگه قصد ندارم در به حاشیه رفتن تاپیک ها کمکی بکنم هر بحثی که نمیشه به مسئله ی بهتری فدرر یا بدترین بازیکن تاریخ بودن رافا ختم بشه :3t1::3t1::3t1::3t1:

راجرفدرر
10-10-2009, 11:32 PM
توروخدا این بحثو دیگه همینجا تمومش کنیدببین موضوع شانگهای تا کجا پیش رفت:434:
کسی که موافقه تشکر کنه کسی که موافق نیست ای موضوع تموم شه تا فردا صبح بشینه پست بده ببینم چی نصیبش میشه
من که دیگه رفتم شبه همگی خوش:443:

Mohammad
هیچ کس کامل کامل نیست ممد
بهترین تمام دوران بدون شک فدرره ولی دلیلی نداره بهترین توی همه ی زمین ها بهترین بازیکن تاریخ باشه ... فدرر هنرش توی اینه که توی همه ی سطوح یکی از بهترینهای تاریخه و البته روی هارد و چمن به نظر من بهترینه
فدرر 100% کامل نیست ولی از رافا 3 تا 4 برابر برتر و کامل تره ! بحث مقایسه ی راجر با باقی تنیسورهاست نه کامل مطلق بودن !
قبول دارم فدرر بازیش از رافا کاملتره ولی نه 3 4 برابر!!! اصلا!!!

koury
من فقط میخوام در جواب حرفای کورش جون این عکسو نشونه همه بچه ها بدم با تمام احترامی که واسه داش کورش قائلم ولی این عکس خیلی حرفای نگقته منو در خودش داره:866::379:

ایمان جان عکس قشنگی بود و اتفاقا واقعیات تنیس هم بود نمیشه واقعیت رو انکار کرد هر چقدر هم تلخ باشه :434:

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 11:33 PM

ممد جان ميترسم جواب حرفت رو بدم و ناراحت شي مث دفعات كذشته!!!!!!!:254::254::254::254:

پس اينجوري جواب ميدم.:434:

24 سالگي؟؟؟؟؟:254::254::254::254::254:
حسرت؟؟؟؟؟؟:254::254::254::254::254:
مصدوميت؟؟؟؟؟:254::254::254::254::254:
تنيس باز كامل نيست؟؟؟؟؟:254::254::254::254::254::254:

milad28235
10-10-2009, 11:35 PM

:254::254::254::254:

این پستت هم مثل اون پست که گفتی فدرر خیلی وقته که تموم شده، وقیحانه بود و تا مدتها این پستت رو توی سرت خواهم زد.

همه ی این حرفا درمونده شدنت رو می رسونه
بوی گند سوختگیت همه جا رو برداشته
هنوز یادم نرفته وقتی تنیسور آشغال دفاعیتون توی رولند باخت، همه ی بازیها چه جوری دست به دامان حریفهای اسوطره شده بودی تا بزننش
هر روز هم نا امید تر می شدی :254::254::254:

همه ی عالم و آدم دارن می گن راجر کامله، انوقت این آقا اومده می گه به نظر من ....
نظرت رو بزار در کوزه آبش رو بخور

تا 24 سالگی گرند اسلم نبرده باشه، مگه ایرادی داره؟
کجا نوشتن برای کامل بودن باید قبل از 24 سالگی گرند اسلم برد؟

"تا 28 سالگی در حسرت یه گرند اسلم می مونه" :254::254::254:
بالاخره که برد، بسوز
چهار سال هم به کسی باخت که همه او رو یکی از بهترین خاک بارها می دونن. به یه تنیسور مبتدی که نباخت که

"حریفش بعلت مصدومیت در دورهای ابتدایی حذف می شه" :254::254::254::254:

آره دیگه
اون قهرمانیش چون رافا حذف شده دیگه ارزشی نداره
چون این آقا حذف شده، دیگه تورنمنت رو باید جمع کنن
بعلت مصدومیت

احتمالا ویروس توجیهات کوروش، به همه ی نادالی ها سرایت کرده :3t1::3t1::3t1::3t1:

Rio
10-10-2009, 11:36 PM

راجر و رافا هر دو تنیسورهای بسیار بزرگی هستن بدون تردید!!
با این بحثها هر کدوم رو خراب کنیم در حق تنیس جفا کردیم!!:243:

Mohammad
10-10-2009, 11:37 PM
ممد جان ميترسم جواب حرفت رو بدم و ناراحت شي مث دفعات كذشته!!!!!!!:254::254::254::254:

پس اينجوري جواب ميدم.:434:

24 سالگي؟؟؟؟؟:254::254::254::254::254:
حسرت؟؟؟؟؟؟:254::254::254::254::254:
مصدوميت؟؟؟؟؟:254::254::254::254::254:
تنيس باز كامل نيست؟؟؟؟؟:254::254::254::254::254::254:
چرا ناراحت بشم؟ مگه غیز از اینه فدرر تا 24 سالگی به فینال رولان نرسیده (شایدم کمتر)و تا 28 سالگی هم قهرمان نشده اونم در غیاب اسطوره من؟ ببین بحث بهترین بودن با کامل بودن فرق داره ، فدرر بدون شک تا الان بهترنیه ولی کامل نیست چراشم همه میدونن.

راجرفدرر
10-10-2009, 11:39 PM

نمیذارید من برم هی میخوام برم میگم جواب ندم بازم میبیم که.......الله اکبر
سهیل نقش تو این وسط الان مثه سیاست انگلستان میمونه کاملا محافظ کار حرف میزنی
عجب آدم هفت خطی هستی ها:379::379::379::443::434:

milad28235
بزار برد های موری برابر فدرر دو رقمی بشه و تو دو تا گرند اسلم ببردش بعد یه مقایسه ی دیگه بکن!

ما مقایسه های متفاوتی داریم کلی و جزئی دو مدلش هستن! اینها همه در دروس رشته ی فلسفه توضیح داده شده... مثل فوتبال که بهمن هم قبلا در موردش بحث کرده بود... در کل بله فدرر بهتر از کل تنیسور های تاریخ بهمراه جد و آبادشونه :350: ولی در مقایسه ی جزئی (همون خاص بین دو یا چند نفر یا چیز!!) رافا بهتر عمل کرده (هد تو هد، هد تو هد تو فینال گرند اسلم، هد تو هد تو فینال مسترز، تو زمین های خاکی و ...!!)

ضمنا رافا تو تاریخ جزو 10 نفر هست پس نمیتونی بگی چیزی نیست :3t1:

رافا در تاریخ جزو ده نفر نیست
یه نفر بود عدد N رو در امضای من محاسبه کرده بود
یادم نیست چند شده بود، ولی از ده خیلی بیشتر بود

در هر صورت هد تو هد موری هم بهتره،
می خواستم بی ارزش بودن هد تو هد رو متذکر بشم

در این درس فلسفه به شما یاد ندادن که برای مقایسه باید تمامی جوانب یک مساله رو در نظر گرفت؟
مثلا اینکه چند مسابقه روی خاک بوده و اینکه مواقعی که رافا زنگ تفریح بود اصلا به فینال نمی رسید و .....

koury

مخلص کلام سهیل جان، اصلا این دو تنیسور اینقدر بزرگ هستن که کسی بخواد تخریبشون کنه حقارت و کوچیکیش رو میرسونه :3t1:

milad28235
10-10-2009, 11:41 PM
سهیل جان خدا از دلت بشنوه!! به این میلاد بگو که عین بچه ها فقط میخواد این بحث که فدرر بهتره فلانی بدتره رو راه بندازه!! تا الان 10 تا تاپیک بوده که سریع منحرفشون کرده در حالی که هیچ وقت در هیچ سایت و هیچ جائی این بحث نتیجه نداده حتی زمانی که کسی اونطورا برای رقابت با سمپراس نبود :3t1:
من که دیگه قصد ندارم در به حاشیه رفتن تاپیک ها کمکی بکنم هر بحثی که نمیشه به مسئله ی بهتری فدرر یا بدترین بازیکن تاریخ بودن رافا ختم بشه :3t1::3t1::3t1::3t1:

استارت بحث رو همیشه تو می زنی
یه چرتی می گی، ما مجبوریم جواب بدیم

می گن یه دیوونه یه سنگی می ندازه ته چاه، 10 تا عاقل هم نمی تونن برش دارن :251:

milad28235
10-10-2009, 11:42 PM
اصلا این دو تنیسور اینقدر بزرگ هستن که کسی بخواد تخریبشون کنه حقارت و کوچیکیش رو میرسونه :3t1:

مثل ممد

واقعا واست متاسفم ممد :393:

koury
10-10-2009, 11:42 PM
رافا در تاریخ جزو ده نفر نیست
یه نفر بود عدد N رو در امضای من محاسبه کرده بود
یادم نیست چند شده بود، ولی از ده خیلی بیشتر بود

در هر صورت هد تو هد موری هم بهتره،
می خواستم بی ارزش بودن هد تو هد رو متذکر بشم

در این درس فلسفه به شما یاد ندادن که برای مقایسه باید تمامی جوانب یک مساله رو در نظر گرفت؟
مثلا اینکه چند مسابقه روی خاک بوده و اینکه مواقعی که رافا زنگ تفریح بود اصلا به فینال نمی رسید و .....

چرا اتفاقا منم برا همینه خودمو دارم یه ساعت جر میدم :434: تو خودت هم از اول میدونستی که تا تمام جوانب برابر نباشه مقایسه صحیح نیست! پس بیخودی اصرار داری که سال پیش فدرر رو با امسال رافا مقایسه کنیم دیگه :350: اگه همه ی برد های رافا تو خاکه و این مقایسه رو ناممکن می کنه چون باید تو تمام زمین ها بطور مساوات بازی کرده باشن پس چطور میتونی 3 گرند اسلم رافا رو با 4 تای فدرر مقایسه کنی؟؟ :3t1:

Rio
10-10-2009, 11:44 PM

گل پسر بحث کل کل یه چیزه و واقعیت چیز دیگه!!
اینی که من گفتم واقعیت بود نه کل کل!

koury
10-10-2009, 11:45 PM
استارت بحث رو همیشه تو می زنی
یه چرتی می گی، ما مجبوریم جواب بدیم

می گن یه دیوونه یه سنگی می ندازه ته چاه، 10 تا عاقل هم نمی تونن برش دارن :251:

بحث رو محمد جولائی شروع کرد و من هم دفعه ی اول گفتم مقایسشون اصلا درست نیست و همونجا علنا بحث رو مختومه کردم که تو کشش دادی :350: طبق معمول :443:

Mohammad
10-10-2009, 11:46 PM
:254::254::254::254:

این پستت هم مثل اون پست که گفتی فدرر خیلی وقته که تموم شده، وقیحانه بود و تا مدتها این پستت رو توی سرت خواهم زد.

همه ی این حرفا درمونده شدنت رو می رسونه
بوی گند سوختگیت همه جا رو برداشته
هنوز یادم نرفته وقتی تنیسور آشغال دفاعیتون توی رولند باخت، همه ی بازیها چه جوری دست به دامان حریفهای اسوطره شده بودی تا بزننش
هر روز هم نا امید تر می شدی :254::254::254:

همه ی عالم و آدم دارن می گن راجر کامله، انوقت این آقا اومده می گه به نظر من ....
نظرت رو بزار در کوزه آبش رو بخور

تا 24 سالگی گرند اسلم نبرده باشه، مگه ایرادی داره؟
کجا نوشتن برای کامل بودن باید قبل از 24 سالگی گرند اسلم برد؟

"تا 28 سالگی در حسرت یه گرند اسلم می مونه" :254::254::254:
بالاخره که برد، بسوز
چهار سال هم به کسی باخت که همه او رو یکی از بهترین خاک بارها می دونن. به یه تنیسور مبتدی که نباخت که

"حریفش بعلت مصدومیت در دورهای ابتدایی حذف می شه" :254::254::254::254:

آره دیگه
اون قهرمانیش چون رافا حذف شده دیگه ارزشی نداره
چون این آقا حذف شده، دیگه تورنمنت رو باید جمع کنن
بعلت مصدومیت

احتمالا ویروس توجیهات کوروش، به همه ی نادالی ها سرایت کرده :3t1::3t1::3t1::3t1:

اولا راجر 22 سالگی ویمبلدون رو برد بیخود کارشو خراب نکن بنده خدا روف من گفتم تا بیستچهار سالگی به فینال فرنچ اپن نرسیده که الان اصلاح میکنم تا 25 سالگی نرسیده بود :254: تازه به رافا هم سه بار باخت نه چهار بار آخه چرا اینقدر کوچیک میکنی راجر رو؟! :160:

milad28235
10-10-2009, 11:46 PM
بچه پررو اون پست رو که تو اشتباه نوشته بودی، خوبه پستت هست. رو نیست والا!!!!!!!!!!!!
سانتورو استعداد تراوش میکنه؟ جایی نگی بهت میخندن، از یه طرف میگی کسی بکند دو دست میزنه فلانه عین دختراست بعد این بابا فورهند هم دو دست میزنه بعد تراوشم میکنه، برو چارتا بازی ازش ببین بعد بیا نظر کارشناسی بدهف تو همون بازی بعدش اومد لب تور والی کنه هر چی والی زد تو در و دیوار بود.

به خدا قسم من اون پست رو ویرایش نکردم
همین حالا برو دوباره بخونش
نوشتم اول از ست دوم شروع کنیم، 3 بار برک کرد
بعد رفتیم سراغ ست اول
همین الان برو پست رو بخون

خوب هر کسی نمی تونه یک دست بکهند بزنه
هنوزم رو حرفم هستم، بکهند یک دست مال دختراس

ولی سانتورو زیبا بازی می کنه
من خیلی از بازیهاش رو دیدم
نرم و آرامش بخش
بدون هیچ استرس خاص
به نظر من زیبا بازی می کنه و به نظر خیلی های دیگه

راجرفدرر
10-10-2009, 11:48 PM
بحث فدرر با نادال اوج گرفته الان جای طیبه اینجا خالیه که من یه کم سر به سرش بذارم :434:

Mohammad
10-10-2009, 11:48 PM
الانم که باز اشتباه نوشتی!!! تو برو پستتو بخون.

milad28235
10-10-2009, 11:49 PM
اولین راجر 22 سالگی ویمبلدون رو برد بیخود کارشو خراب نکن بنده خدا روف من گفتم تا بیستچهار سالگی به فینال فرنچ اپن نرسیده که الان اصلاح میکنم تا 25 سالگی نرسیده بود :254: تازه به رافا هم سه بار باخت نه چهار بار آخه چرا اینقدر کوچیک میکنی راجر رو؟! :160:

خوب
در هر صورت پستت حال به هم زن بود

تا 25 سالگی به فینال فرنچ نرسیده باشه
چه کسی این ددلاین رو تعیین کرده که اگه تا این سن نرسه، دیگه تنیسور کاملی نیست؟

به رافا 4 بار باخت. یه بار در نیمه نهایی

راجر با حرفای من و تو کوچیک نمی شه
تو خودت رو کوچیک نکن ممد جان :393:

Rio
10-10-2009, 11:50 PM
خوب هر کسی نمی تونه یک دست بکهند بزنه
هنوزم رو حرفم هستم، بکهند یک دست مال دختراس

میلاد هول شدی اشتباه نوشتی.
بکهند دو دستی منظورت بوده!!

Mohammad
10-10-2009, 11:52 PM
خوب
در هر صورت پستت حال به هم زن بود

تا 25 سالگی به فینال فرنچ نرسیده باشه
چه کسی این ددلاین رو تعیین کرده که اگه تا این سن نرسه، دیگه تنیسور کاملی نیست؟

به رافا 4 بار باخت. یه بار در نیمه نهایی

راجر با حرفای من و تو کوچیک نمی شه
تو خودت رو کوچیک نکن ممد جان :393:

من و کوروش صد بار تو این تاپیک گفتیم راجر بهترنی تنیس باز تاریخه تا الان، این یعنی کوچیک کردن؟

milad28235
10-10-2009, 11:54 PM
حرف زیادی نزن
این که می گی خیلی وقته که تموم شده و به اون دلایل تنیسور کاملی نیست، آیا کوچیک کردن نیست؟
پس چیه؟

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 11:55 PM
چرا ناراحت بشم؟ مگه غیز از اینه فدرر تا 24 سالگی به فینال رولان نرسیده (شایدم کمتر)و تا 28 سالگی هم قهرمان نشده اونم در غیاب اسطوره من؟ ببین بحث بهترین بودن با کامل بودن فرق داره ، فدرر بدون شک تا الان بهترنیه ولی کامل نیست چراشم همه میدونن.

ممد جان اگه يه سر بري كتاب هاي تاريخي جهان تنيس و رياضيات رو باز كني متوجه ميشي كه::434::434::434::434::434::434:

راجر برا به دست آوردن ويمبلدون 2003 سني حدود 22 سال و چند ماه داشته.:434::434::434:

رولند گاروس رو هم تو آخر 27 سالگي برده 27 سالگي برده.:434::434::434:

در مورد هايلايت بگم كه اسطوره شما اگه رافا باشه فدرر ديگه چيه كه بيشتر از دوبرابر از رافا افتخار اورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:434::434::434:

راجب بهترين و كامل بودن هم بگم كه غير از خدا هيچ كس تو اين عالم كامل نيست.بهتر بودن رو هم همه دارن ميبينن!!!!!:434:!!

آره چراش رو هم همه ميدونن چون فدرر يه انسانه نه خدا:254::254::254::254::254:

ميگم بهتر نبود مث كورش صحبت هد تو هد رو به ميان مي آووردي؟؟؟:254::254::254::254::254:

ناراحت كه نشدي؟؟؟؟؟:434:
موفق باشي
يا علي

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 11:58 PM

Mohammad
10-10-2009, 11:59 PM
ای بابا برو چارتا پست قبلتو بخون بعدا پست جدید بزن، من درمورد رولندگروش پست زدم نه ویبلدون.

milad28235
10-11-2009, 12:04 AM

صد برابر کامل تره
سه چهار برابر که سهله

Rio
10-11-2009, 12:06 AM

میخوای دو ساعت بحث کنی بعد متوجه بشی که فقط
وقتت رو تلف کردی حالا من بهت میگم!
باور نمیکنی؟!
دو ساعت صبر کن!! :254::254:

milad28235
10-11-2009, 12:06 AM
ایمان جان عکس قشنگی بود و اتفاقا واقعیات تنیس هم بود نمیشه واقعیت رو انکار کرد هر چقدر هم تلخ باشه :434:

تو که می گفتی به دلایلی راجر رو دوست داری و خوشحال می شی وقتی قهرمان می شه
پس چرا واقعیت تلخ؟
دیدی که دروغ می گفتی؟

koury
10-11-2009, 12:10 AM
تو که می گفتی به دلایلی راجر رو دوست داری و خوشحال می شی وقتی قهرمان می شه
پس چرا واقعیت تلخ؟
دیدی که دروغ می گفتی؟

خب هنوزم میگم!! چیزی که مسلمه من طرفدار رافام پس نمیتونم از باخت رافا و برد فدرر پشتک وارو بزنم! :379: وقتی رافا تو مسابقه ای میبازه مسلما بنظر من هیچ کس دیگه بجز فدرر شخصیت قهرمانی نداره و از برد فدرر بیشتر از برد دیگران خوشحال میشم :441: اینطوری نیست که بشینم ثانیه شماری کنم فدرر قهرمان بشه ولی خب دوست دارم اگه رافا جائی نمیبره بجاش فدرر ببره... :350:

milad28235
10-11-2009, 12:12 AM

اسطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این کلمه قداست داره بچه جون
کلاسش رو پایین نیار
از کی تاحالا این تنیسور آشغال-دفاعی اسطوره شده؟ :3t1::3t1::3t1:

چرا کامل نیست؟
چون به رولند نرسیده تا 24 سالگی؟
کی این قانون رو گذاشته که اگه کسی تا اون تاریخ به فینال نرسیده یا تا 28 سالگی قهرمان نشده کامل نیست؟ لابد شخص شخیص شما؟ :3t1:

خوب وقتی رافا میاد و میبازه، راجر چکار کنه؟
بگه حالا چون که رافا باخته، من دیگه بازی نمی کنم؟

چقدر بچه گانه س حرفات :3t1:

milad28235
10-11-2009, 12:13 AM
خب هنوزم میگم!! چیزی که مسلمه من طرفدار رافام پس نمیتونم از باخت رافا و برد فدرر پشتک وارو بزنم! :379: وقتی رافا تو مسابقه ای میبازه مسلما بنظر من هیچ کس دیگه بجز فدرر شخصیت قهرمانی نداره و از برد فدرر بیشتر از برد دیگران خوشحال میشم :441: اینطوری نیست که بشینم ثانیه شماری کنم فدرر قهرمان بشه ولی خب دوست دارم اگه رافا جائی نمیبره بجاش فدرر ببره... :350:

خوب
پس نباید لحظه ی قهرمانی فدرر برات تلخ بوده باشه
باید شیرین بوده باشه
چرا گفتی تلخ؟
دروغگو

koury
10-11-2009, 12:15 AM
من این تمثیل که میگن واقعیت تلخه رو گفتم!! نگفتم شخصا برام تلخه... گفتم واقعیت رو نمیشه انکار کرد هر چقدر هم تلخ باشه!! :350:

milad28235
10-11-2009, 12:17 AM
چرا اتفاقا منم برا همینه خودمو دارم یه ساعت جر میدم :434: تو خودت هم از اول میدونستی که تا تمام جوانب برابر نباشه مقایسه صحیح نیست! پس بیخودی اصرار داری که سال پیش فدرر رو با امسال رافا مقایسه کنیم دیگه :350: اگه همه ی برد های رافا تو خاکه و این مقایسه رو ناممکن می کنه چون باید تو تمام زمین ها بطور مساوات بازی کرده باشن پس چطور میتونی 3 گرند اسلم رافا رو با 4 تای فدرر مقایسه کنی؟؟ :3t1:

من بحث رو به این دلیل با تو شروع کردم که گفتی رافا 4-5 تا قهرمانی آورد
راجر 3-4 تا
یعنی خواستی به رافا برتری بدی
والا اگه همون اول می گفتی به این دلیل مقایسه درست نیست این بحث ها پیش نمیومد

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 12:19 AM

من به حرفت احترام گذاشتم كه برگردم ببينم اشتباهم چي بوده!!!!:379::379::379::379::379::379:

والا تو 2003 كه فينال گرند اسلم(قهرماني ) ديده ولي 2004 رو نميدونم!!!!!!!:379::379::379::379::379::379:

والا اينجوري كه من ميدونم در 27 سالگي در حسرت يه گرند اسلم بوده :379::379::379:نه 28 سالگي؟؟؟؟؟:379::379::379::379::379:

اين چه حريف اصليه كه در دور هاي ابتدايي حذف ميشه اصلا به حريفي كه در دور اول حذف ميشه اصلي ميگن؟؟؟؟؟؟؟:379::379::379::379::379::379::379::379:

والا ما تا كنون تنيسور كامل و حتي موجود كامل نداشتيم:379::379::379::379::379::379:

محمد جان مطمئني كه همه ماها داريم اشتباه ميكنيم و فقط شما و كورش راست ميگين؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:

فك كنم اين بار هم ناراحت نشدي!:434:

موفق باشي
يا علي

milad28235
10-11-2009, 12:19 AM
من این تمثیل که میگن واقعیت تلخه رو گفتم!! نگفتم شخصا برام تلخه... گفتم واقعیت رو نمیشه انکار کرد هر چقدر هم تلخ باشه!! :350:

عجب موزماری هستی تو دیگه
شنیده بودم دیوار حاشا بلنده، ولی نه دیگه انقدر

koury
10-11-2009, 12:20 AM
من همون پست اولم گفتم مقایسه بین این دو اصلا درست نیست! بعدش هم تو 7-8 تا پستم گفتم که دلیلی نداره بین هر کسی بخوایم مقایسه راه بندازیم... تو هی به این مباحث دامن زدی :3t1:

milad28235
10-11-2009, 12:23 AM
من همون پست اولم گفتم مقایسه بین این دو اصلا درست نیست! بعدش هم تو 7-8 تا پستم گفتم که دلیلی نداره بین هر کسی بخوایم مقایسه راه بندازیم... تو هی به این مباحث دامن زدی :3t1:

برو پستت رو بخون
همون پست اولت
اعداد 4-5 و 3-4 رو استفاده کردی و جو رو مسموم کردی

koury
10-11-2009, 12:23 AM
محمد جان مطمئني كه همه ماها داريم اشتباه ميكنيم و فقط شما و كورش راست ميگين؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظر بنده که همه ی ماها از جمله فدرری ها و رافائی ها در اشتباهیم قبلا هم گفتم هیچ کدومشون با نظرات و انتقادات ما کوچیک نمیشن هیچ تازه مشخص میشه چقدر هم بزرگ هستن که این همه نظر بی مورد در موردشون داده میشه :3t1:

اصلا این بحث از پایه و اساس اشتباهه...

koury
10-11-2009, 12:25 AM
برو پستت رو بخون
همون پست اولت
اعداد 4-5 و 3-4 رو استفاده کردی و جو رو مسموم کردی

این پست اول من تو این تاپیک بود :434:

milad28235
10-11-2009, 12:27 AM
خوب همین اعداد رو نگاه کن
همینا رفتن روی اعصاب من
توی که من رو می شناسی
خیلی حساسم

در ضمن چقدر زنگ زدی
واقعا که .....

koury
10-11-2009, 12:30 AM
من در خاتمه ی پستم گفتم سنخیتی ندارن که مشکلی پیش نیاد...

ضمنا فردا حتما میزنگم اصلا تا ساعت 9 شب بیرون بودم مخم پوکید دیگه بس که شلوغ بود و کارای زیادی ریخته بود سرم :240: اگه خواستی بیا یاهو یه سلام الیکی بکنیم :160:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 12:32 AM
خب برا امشب خوب بود من يه روز سر كار نرفتم و در عوض تنيس تاك رو به وجد اوردم و همه رو اينجا مشغول كردم.

دوستان هم بدونن وقتي حرفي زده ميشه و كورش راه گم ميكنه مياد اون حرف رو ميخونه چيزي بهتر از اين نميشه كه يه شب خوب رو رقم بزنه:434:

آقا كورش شما كه ميدوني اين صحبتا بي فايدست چرا ادامه ميدي؟؟؟؟؟؟؟:434:

موفق باشيد
يا علي

koury
10-11-2009, 12:35 AM
خب برا امشب خوب بود من يه روز سر كار نرفتم و در عوض تنيس تاك رو به وجد اوردم و همه رو اينجا مشغول كردم.

دوستان هم بدونن وقتي حرفي زده ميشه و كورش راه گم ميكنه مياد اون حرف رو ميخونه چيزي بهتر از اين نميشه كه يه شب خوب رو رقم بزنه:434:

آقا كورش شما كه ميدوني اين صحبتا بي فايدست چرا ادامه ميدي؟؟؟؟؟؟؟:434:

موفق باشيد
يا علي

شما بحث رو شروع کردی من خواستم جمعش کنم که میلاد بهش دامن زد و بحث بالا گرفت!! من راهم رو خوب بلدم محمد جان :160:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 12:40 AM
شما بحث رو شروع کردی من خواستم جمعش کنم که میلاد بهش دامن زد و بحث بالا گرفت!! من راهم رو خوب بلدم محمد جان :160:

هميشه شما خواستي جمع كني ولي تو جاهاي ديگه ميلادي نبوده!!!!!!

من متوجه نميشم كدوم راه رو خوب بلدي ك ل ك ل يا جمع كردن بحث رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:434:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 12:43 AM
كورش جان راستي دقت كردي من و تو فيناليست اين بحثيم!!!!!!!:434:

koury
10-11-2009, 12:44 AM
کل کل و بحث اینجا فرقی نداره... تو آیتی کلکل خوب نیست چون محیط بستس و جمع صمیمی نیست مثل تهران ست :443: ضمنا تو جمع و جور کردن اینجور بحث ها هم همیشه ثابت قدم بودم و بقولی راه اینم خوب بلدم :160:

koury
10-11-2009, 12:46 AM
كورش جان راستي دقت كردي من و تو فيناليست اين بحثيم!!!!!!!:434:

آره ولی متاسفانه این فینال برنده ای نداره :434:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 12:50 AM
کل کل و بحث اینجا فرقی نداره... تو آیتی کلکل خوب نیست چون محیط بستس و جمع صمیمی نیست مثل تهران ست :443: ضمنا تو جمع و جور کردن اینجور بحث ها هم همیشه ثابت قدم بودم و بقولی راه اینم خوب بلدم :160:

والا شما برگردي بري ايتي تو ژستاي خودت ميخوني كه كل كل مال چال ميدونه مگه اينجا چال ميدونه؟ :251::251::251::251::251:

اها بايد يه ليست شما از محيط هاي صميمي و غير صميمي بدي به شرطي كه خودت ليست خودتو قبول داشته باشي!!!!:251::251::251::251:

اره شاهد جمع جور كردن بحث توي آيتي بوديم كه سرپست اونجا اومد و پست هاي شمايي كه جمع جور ميردي و بنده رو پاك كرد!!!!:251::251::251::251:

ما ميدونيم كه تو همه راه ها رو خوب بلدي!!!!!!!:251::251::251::251::251::251:

koury
10-11-2009, 12:55 AM
خب کل کل چاله میدونی رو شما تو آیتی به معرض نمایش گذاشتی دیگه... خودت باید فرق بین کل کل سالم و زیر پا گذاشتن خطوط قرمز رو بلد باشی نمیدونم تا چه حد میدونی و وارد هستی ولی محیط فروم جائی برای شاخ و شونه کشیدن نیست :3t1: کل کل تا جائی که محترمانه پیش بره حله ولی وقتی همه چیز ایمپولایت شد دیگه کل کل مورد دار میشه!!! :350:

لیستی هم نیست حفظ کردنش از دروس مهندسی سخت تر نیست آیتی چون جو همگانیه کل کل اونطوری مشکل ایجاد می کنه اینجا چون تعداد محدوده و صمیمانس میشه تا حدودی ادامش داد بازم میگم تا حدودی که خطوط قرمز رو زیر پا نزاریم :443:

milad28235
10-11-2009, 12:57 AM
شنیدم کوروش تو آیتی ست خیلی نامرده و کلا با کوروش اینجا فرق داره
کوروش متاسفم واست

koury
10-11-2009, 01:00 AM
کوروش متاسفم واست

بستگی داره از کی شنیده باشی :350: ضمنا هر کی بوده آمار اشتباه داده خودت دست و چشم و عقل داری میتونی بیای ببینی :434:

milad28235
10-11-2009, 01:03 AM
نیازی به اومدن من نیست
دوستانم تعریف کردن

تو کلا نیاز به شاخ سکن داری
یکی که پر و بالت رو بچینه
توی اینجا من این وظیفه رو بر عهده دارم
در جاهای دیگه همچین کسی نیست، شاخ می شی واسه همه :3t1:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:06 AM
خب کل کل چاله میدونی رو شما تو آیتی به معرض نمایش گذاشتی دیگه... خودت باید فرق بین کل کل سالم و زیر پا گذاشتن خطوط قرمز رو بلد باشی نمیدونم تا چه حد میدونی و وارد هستی ولی محیط فروم جائی برای شاخ و شونه کشیدن نیست :3t1: کل کل تا جائی که محترمانه پیش بره حله ولی وقتی همه چیز ایمپولایت شد دیگه کل کل مورد دار میشه!!! :350:

لیستی هم نیست حفظ کردنش از دروس مهندسی سخت تر نیست آیتی چون جو همگانیه کل کل اونطوری مشکل ایجاد می کنه اینجا چون تعداد محدوده و صمیمانس میشه تا حدودی ادامش داد بازم میگم تا حدودی که خطوط قرمز رو زیر پا نزاریم :443:

احسنت

شما فك كنم تو زمينه كل كل مدرك كارشناسي يا دكترا داري. كه تشخيص ميدي كه كجا چه كل كلي بكنيم...بعد هم خودت داري اينجا كل كل چال ميدوني به نمايش ميزاري؟؟؟؟فك كنم كه شما داري كل كل چال ميدوني رو به من نسبت ميدي از خط قرمز خيلي فاصله داري(عقب تري)؟؟؟؟ما كه مث شما مدرك دكتراي كل كل نگرفتيم كه بدونيم كجا استفاده كنيم.
فك كنم چون كه اونجا دانشجوي خوبي بودي شهرت koury به شما دادن!!!!!:254::254::254::254:

والا شما داري فعلا شاخ و شونه ميكشي و بي احترامي ميكني!!!!!!!
اره وقتي شما دكتر كل كل هستي گور باباي مهندسي.

koury
10-11-2009, 01:07 AM
نیازی به اومدن من نیست
دوستانم تعریف کردن

تو کلا نیاز به شاخ سکن داری
یکی که پر و بالت رو بچینه
توی اینجا من این وظیفه رو بر عهده دارم
در جاهای دیگه همچین کسی نیست، شاخ می شی واسه همه :3t1:

شاخ و شاخ زدن واسه گاواس نه واسه انسان ها!!! :3t1:
منم شاخ نیستم ولی از حقم دفاع می کنم :443:
تو هم بهتره مواظب پر و بال خودت باشی باد نبردشون تا بخوای پر و بال کسی رو بچینی :443:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:08 AM
کوروش متاسفم واست

بود.:434:الان نيست.

milad28235
10-11-2009, 01:10 AM
شاخ و شاخ زدن واسه گاواس نه واسه انسان ها!!! :3t1:
منم شاخ نیستم ولی از حقم دفاع می کنم :443:
تو هم بهتره مواظب پر و بال خودت باشی باد نبردشون تا بخوای پر و بال کسی رو بچینی :443:

چرا، گاهی شاخ بازی در میاری

پر و بال مارو که سهیل چید دیگه
مگه ندیدی؟
هر چی از دهنش در اومد اون روز بهم گفت
نخوندی حرفاش رو؟ :182:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:13 AM

مگه ندیدی؟

اخه خط قرمز اينجا كه آقا كورش كه متخصص كل كل هست كه تعيين كرده از فحش هم فراتره!!!:434:

koury
10-11-2009, 01:14 AM
احسنت

شما فك كنم تو زمينه كل كل مدرك كارشناسي يا دكترا داري. كه تشخيص ميدي كه كجا چه كل كلي بكنيم...بعد هم خودت داري اينجا كل كل چال ميدوني به نمايش ميزاري؟؟؟؟فك كنم كه شما داري كل كل چال ميدوني رو به من نسبت ميدي از خط قرمز خيلي فاصله داري(عقب تري)؟؟؟؟ما كه مث شما مدرك دكتراي كل كل نگرفتيم كه بدونيم كجا استفاده كنيم.
فك كنم چون كه اونجا دانشجوي خوبي بودي شهرت koury به شما دادن!!!!!:254::254::254::254:

والا شما داري فعلا شاخ و شونه ميكشي و بي احترامي ميكني!!!!!!!
اره وقتي شما دكتر كل كل هستي گور باباي مهندسي.

نه بابا بحث مدرک و لیسانس و فوق و اینا نیست بحث سر عقله!! چیزی که خداوند به همه ی ماها داده این چیزا هم اونقدر ها سخت نیست که براش مدرک اعطا کنن خودت باید خط قرمز رو تشخیص بدی که کجا داری ازش رد میشی همون جا متوقف شی! شاخ و شونه کشیدن هم خدا رو شکر هنر نیست اگرم هنر باشه من باز خدا رو شکر هنرش رو ندارم :443:

به این کار ما نمیگن چاله میدونی میگن دو تا آدم که دارن با هم حرف میزنن ما نه کلی داریم که بخوایم بخوابونیم نه گاویم که به کسی شاخ بزنیم :443:
شما هم بهتره یه نمونه از بی احترامی های من رو نشون بدی!! ممنون :350:

koury
10-11-2009, 01:17 AM

مگه ندیدی؟

تو چقدر طرز فکرت بچه گونس که به این بحث های اینجا میگی شاخ بازی و ... :3t1:
ماها دوستانه با هم حرف می زنیم اگه بحث شاخ و شونه کشیدن بود عمرا اگه بحثی با خوبی و بدون بد و بیراه گوئی تموم نمیشد :243:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:22 AM
نه بابا بحث مدرک و لیسانس و فوق و اینا نیست بحث سر عقله!! چیزی که خداوند به همه ی ماها داده این چیزا هم اونقدر ها سخت نیست که براش مدرک اعطا کنن خودت باید خط قرمز رو تشخیص بدی که کجا داری ازش رد میشی همون جا متوقف شی! شاخ و شونه کشیدن هم خدا رو شکر هنر نیست اگرم هنر باشه من باز خدا رو شکر هنرش رو ندارم :443:

به این کار ما نمیگن چاله میدونی میگن دو تا آدم که دارن با هم حرف میزنن ما نه کلی داریم که بخوایم بخوابونیم نه گاویم که به کسی شاخ بزنیم :443:
شما هم بهتره یه نمونه از بی احترامی های من رو نشون بدی!! ممنون :350:

من كه خط قرمز رو سعي ميكنم رعايت كنم . اي كاش شما هم سعي ميكردي!!!!!!!:434::434::434::434:
اره شاخ شونه كشيدن هنر نيست!!!!!!شما هنرش رو نداري؟؟؟؟؟؟؟؟:434::434::434:

خب به اين كار چال ميدوني نميگن پس به چال ميدوني چي ميكن آقاي دكتر koury؟؟؟؟؟

بحث گاو به من مربوط نميشه؟جوابش رو بايد با اوني كه بحث كردي بگيري!!!!!:434::434::434::434:

بي احترامي هاي شما نيازي به نشون دادن نداره همه عالم و ادم وكسايي كه پر و بالت رو ميچينن دارن اذعان ميكنن.:434::434::434::434:

موفق باشي
ياعلي

koury
10-11-2009, 01:29 AM
کسی که این بحث (بحثی که مختومه شده بود) رو کشش داد مشخصه و بله همه عالم و آدم و البته اونائی که پر و بال منو می چینن (منظورم همونائیه که تو عهد دقیانوس و زمان بزن بهادری سیر می کنن) میبینن!!!

من سعی کردم خطوط قرمز رو همواره رعایت کنم ولی گاهی بحث های بی فایده آدم رو مجبور می کنن بر خلاف میل باطنیش عمل کنه...

نمیدونم منظور شما از این کارا و بحث های خنده آور چیه ولی هر چی هست بهتره دیگه ادامش ندید چه اینجا چه تو آیتی ست چون به نفع هیچ کدوممون نیست :443:

شب خوش

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:38 AM
کسی که این بحث (بحثی که مختومه شده بود) رو کشش داد مشخصه و بله همه عالم و آدم و البته اونائی که پر و بال منو می چینن (منظورم همونائیه که تو عهد دقیانوس و زمان بزن بهادری سیر می کنن) میبینن!!!

من سعی کردم خطوط قرمز رو همواره رعایت کنم ولی گاهی بحث های بی فایده آدم رو مجبور می کنن بر خلاف میل باطنیش عمل کنه...

نمیدونم منظور شما از این کارا و بحث های خنده آور چیه ولی هر چی هست بهتره دیگه ادامش ندید چه اینجا چه تو آیتی ست چون به نفع هیچ کدوممون نیست :443:

شب خوش

من كاري به مردم ندارم بحث منو و تووه .

صحبت از خط قرمز ميكني ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فك ميكني وقتي به من ميگي كل كل چال ميدوني تو آيتي ميكني اين حرف ناراحت كننده نيست؟؟؟بعد شما صحبت از رعايت خط قرمز ميكني؟؟؟؟؟؟؟ اينه خط قرمزت و يا .....

من قصدي ندارم فقط ميخوام امتحان كنم كي ظرفيت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

براي بار هزارم:شما كه ميدوني فايده نداره چرا ادامش ميدي؟؟؟؟؟؟شما كه عاقلي؟؟؟؟؟؟

شما ادامه نده.

شب خوش
موفق باشي
يا علي

milad28235
10-11-2009, 01:46 AM
تو چقدر طرز فکرت بچه گونس که به این بحث های اینجا میگی شاخ بازی و ... :3t1:
ماها دوستانه با هم حرف می زنیم اگه بحث شاخ و شونه کشیدن بود عمرا اگه بحثی با خوبی و بدون بد و بیراه گوئی تموم نمیشد :243:

خوب من از کلمه ی شاخ شدن تعبیر خاص خودم رو دارم
بعضی ها مثل تو فکر می کنن هیچکس در بحث و استدلال حریفشون نمی شه
باید جلوی این افراد در اومد

اینکه آخرش با خوبی و خوشی تموم می شه همه اش ناشی از محبت و خلوص نیت و پاکی و صفای قلب منه. والا به تو باشه که تا ابد می خوای به بحث ادامه بدی

koury
10-11-2009, 01:46 AM
باشه من از شما عذرخواهی می کنم حرفام بدتر از حرفهای شما نبود ولی اینقدر جراتش رو دارم که معذرت خواهی کنم هر چند آغاز گر این بحث ها و جنجال خود شما بودی!!! من همیشه سعی کردم شما بگم تا تو ، تا خطوط و مرز ها حفظ بشه!!! هیچ وقت هم قصد ادامه ی بحث ها رو نداشتم و نخواهم داشت...

از این ببعد هم هر وقت خواستی به کسی گیر بده لطفا به من گیر نده چون من ظرفیت اینجور کل کل ها رو ندارم یا خدائی نکرده کدورتی پیش میاد که اصلا خوشم نمیاد یا وقتمون رو الکی بابت 5-10 صفحه تعارف و کل کل بی مصرف هدر میدیم...

شب خوش
بای

koury
10-11-2009, 01:49 AM
خوب من از کلمه ی شاخ شدن تعبیر خاص خودم رو دارم
بعضی ها مثل تو فکر می کنن هیچکس در بحث و استدلال حریفشون نمی شه
باید جلوی این افراد در اومد

اینکه آخرش با خوبی و خوشی تموم می شه همه اش ناشی از محبت و خلوص نیت و پاکی و صفای قلب منه. والا به تو باشه که تا ابد می خوای به بحث ادامه بدی

مشکل از تعبیر خاصته میلاد :350: من هیچوقت همچین فکری نکردم از همه نظر کمتر از همه ی دوستان بلدم و همتون حریف میشید من هیچوقت ادعا نکردم! ولی من کلا کلمه ی شاخ رو در بحث ها تو قاموس کلماتم ندارم :443: کلمه ی شاخ برای چیزای دیگه بکار میبرم ولی هیچوقت تو بحث ها فکر نکردم شاخم یا دوست نداشتم شاخ کسی رو بشکونم :3t1:
همیشه هم مثل امشب بحث ها رو من فیصله دادم و هیچوقت نخواستم مشکلی پیش بیاد :443: تا ببینیم دوستان چی میخوان... :379:

milad28235
10-11-2009, 01:49 AM
کوروش
ولی کلا درست نبود باعث موقوف شدن یه کاربر در سایت شدی
تو باید وساطت می کردی و فارغ از حب و بغض عمل می کردی
به هر حال به قول خودت ما همه با هم دوستیم
باید با مدیریت صحیح و سیاست "یکی به نعل یکی به میخ" قضیه رو ختم به خیر می کردی
نه اینکه بگی به من ربطی نداره، خودش رفته به مدیر فلان قسمت فحش داده موقوف شده

milad28235
10-11-2009, 01:52 AM
مشکل از تعبیر خاصته میلاد :350: من هیچوقت همچین فکری نکردم از همه نظر کمتر از همه ی دوستان بلدم و همتون حریف میشید من هیچوقت ادعا نکردم! ولی من کلا کلمه ی شاخ رو در بحث ها تو قاموس کلماتم ندارم :443: کلمه ی شاخ برای چیزای دیگه بکار میبرم ولی هیچوقت تو بحث ها فکر نکردم شاخم یا دوست نداشتم شاخ کسی رو بشکونم :3t1:
همیشه هم مثل امشب بحث ها رو من فیصله دادم و هیچوقت نخواستم مشکلی پیش بیاد :443: تا ببینیم دوستان چی میخوان... :379:

چرا دیگه، همیشه با لحتی بحث می کنی که می خوای بگی از همه بیشتر می دونی
تحقیر می کنی طرفت رو

شاخ کلا در قاموس من معناهای متفاوتی داره
مثلا یه دختر خیلی خوشگل (مثل مگان فاکس) ، یا یکی که خیلی کارش درسته (مثل راجر فدرر) ، یکی که خیلی پر رو و سرتغه (مثل تو)

مثل کلمه "چورمنگ" در زبان برره ای می مونه

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:55 AM
باشه من از شما عذرخواهی می کنم حرفام بدتر از حرفهای شما نبود ولی اینقدر جراتش رو دارم که معذرت خواهی کنم هر چند آغاز گر این بحث ها و جنجال خود شما بودی!!! من همیشه سعی کردم شما بگم تا تو ، تا خطوط و مرز ها حفظ بشه!!! هیچ وقت هم قصد ادامه ی بحث ها رو نداشتم و نخواهم داشت...

از این ببعد هم هر وقت خواستی به کسی گیر بده لطفا به من گیر نده چون من ظرفیت اینجور کل کل ها رو ندارم یا خدائی نکرده کدورتی پیش میاد که اصلا خوشم نمیاد یا وقتمون رو الکی بابت 5-10 صفحه تعارف و کل کل بی مصرف هدر میدیم...

شب خوش
بای

بي احتراميهاي شما بدتر نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
من تا شما بي احترامي نكردي بي احترامي نكردم.من لزومي نداره اول معذرت خواهي كنم چون به من بي حترامي شد و منم جواب دادم. ولي منم شهامت دارم كه معذرت بخوام بابت جواب بي احترامي هام.

نميدونم وقتي ميگم فدرر 2008 در مقابل نادال 2009 اين جنجاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما هميشه قصد بحث نداريد ولي......................

والا خنده داره من گفتم آقا كورش فدرر 2008 در مقابل نادال2009؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به شما گير دادم.

موفق باشي
يا علي
شب خوش

koury
10-11-2009, 01:55 AM
کوروش
ولی کلا درست نبود باعث موقوف شدن یه کاربر در سایت شدی
تو باید وساطت می کردی و فارق از حب و بغض عمل می کردی
به هر حال به قول خودت ما همه با هم دوستیم
باید با مدیریت صحیح و سیاست "یکی به نعل یکی به میخ" قضیه رو ختم به خیر می کردی
نه اینکه بگی به من ربطی نداره، خودش رفته به مدیر فلان قسمت فحش داده موقوف شده

ببین من این رو چندین بار گفتم! اون موضوع که مربوط میشه به وقتی که من مادرم فوت کرده بود و من اصلا اینترنت نمیومدم فقط یکی دو بار اومدم از تسلیت های دوستان تشکر کردم!!! بحث هم تو هیچ تاپیک هماهنگی و ... درز نکرده بود تا اینکه دیدم ایشون موقوف شدن... اصلا تقصیر هیچ کس از مدیرای کل بخش ورزش هم نبود این مورد رو ناظم آیتی پیگیری کرد و با خود کاربری که ایشون هم میشناسدش در تماس بود پس من علم غیب که نداشتم بدونم کی ایشون رو توقیف کرده!!! تا اینکه بعد ها فهمیدم ناظمین سایت بودن و من هم هیچ تقصیری در این بین نداشتم :443: تو این 3 ساله مدیر و مدیر ارشد خیلی سایت ها بودم و حتی یک بار نشده کسی بخاطر بحث با من اخطار بگیره چه برسه به توقیف :441:

koury
10-11-2009, 01:59 AM
چرا دیگه، همیشه با لحتی بحث می کنی که می خوای بگی از همه بیشتر می دونی
تحقیر می کنی طرفت رو

شاخ کلا در قاموس من معناهای متفاوتی داره
مثلا یه دختر خیلی خوشگل (مثل مگان فاکس) ، یا یکی که خیلی کارش درسته (مثل راجر فدرر) ، یکی که خیلی پر رو و سرتغه (مثل تو)

مثل کلمه "چورمنگ" در زبان برره ای می مونه

:254::254:

من همیشه سعی کردم مناعت طبعم رو حفظ کنم و هیچوقت فکر نکنم از کسی بهترم این دست خودم نیست اینطوری تربیت شدم، تو آیتی بودن کسانی که حتی از تنیس چیزی سرشون نمیشده ولی اومدن بحث کردیم و من هم با کمال میل پذیرفتم که در فلان چیز از من بهتر اطلاعات دارن!! :shame: یه جا رو پیدا کن من گفته باشم که من از کسی بهتر بلدم :3t1:

در مورد کلمه ی شاخ هم من باید یه آفرین بهت بگم :441: تو دیکشنری کلمات من شاخ رو برای همچین چیزائی (دو مورد اول) بکار میبرن نه در مورد کل کل و بحث ها ...

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:02 AM
ببین من این رو چندین بار گفتم! اون موضوع که مربوط میشه به وقتی که من مادرم فوت کرده بود و من اصلا اینترنت نمیومدم فقط یکی دو بار اومدم از تسلیت های دوستان تشکر کردم!!! بحث هم تو هیچ تاپیک هماهنگی و ... درز نکرده بود تا اینکه دیدم ایشون موقوف شدن... اصلا تقصیر هیچ کس از مدیرای کل بخش ورزش هم نبود این مورد رو ناظم آیتی پیگیری کرد و با خود کاربری که ایشون هم میشناسدش در تماس بود پس من علم غیب که نداشتم بدونم کی ایشون رو توقیف کرده!!! تا اینکه بعد ها فهمیدم ناظمین سایت بودن و من هم هیچ تقصیری در این بین نداشتم :443: تو این 3 ساله مدیر و مدیر ارشد خیلی سایت ها بودم و حتی یک بار نشده کسی بخاطر بحث با من اخطار بگیره چه برسه به توقیف :441:

ببخشيد تو بحثتون دخالت ميكنم ولي كورش جان نشد ديگه!!!!!!!!!!!!!:3t1:

koury
10-11-2009, 02:03 AM
بي احتراميهاي شما بدتر نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
من تا شما بي احترامي نكردي بي احترامي نكردم.من لزومي نداره اول معذرت خواهي كنم چون به من بي حترامي شد و منم جواب دادم. ولي منم شهامت دارم كه معذرت بخوام بابت جواب بي احترامي هام.

نميدونم وقتي ميگم فدرر 2008 در مقابل نادال 2009 اين جنجاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما هميشه قصد بحث نداريد ولي......................

والا خنده داره من گفتم آقا كورش فدرر 2008 در مقابل نادال2009؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به شما گير دادم.

موفق باشي
يا علي
شب خوش

بحث فدرر 2008 و رافای 2009 یک دور کاملا مختومه شد! من از همون اولش مخالف مقایسه بودم و هشدار رو دادم که مقایسه ای وجود نداره... نظر هر کسی هم محترمه شما خواستی مقایسه کنی و کردی :443: وقتی بحث تموم شد شما تازه دوباره شروعش کردی :3t1: از همونجا هم با توپ پر شروع کردی که من هم اشتباه کردم و نباید ادامه میدادم...

ولی این رو بگم که لزومی نداره بی احترامی رو با بی احترامی جواب بدیم :443: حالا کاریه که شده و من معتقدم شما بی احترامی رو شروع کردی ولی برای از این ببعد میگم اگه شما به من بی احترامی هم بکنی قول میدم چیزی نگم :shame:

من هیچوقت قصد بحث های بی فایده ندارم ولی بحث پیش میاد بالاخره...

شب خوش عزیز

milad28235
10-11-2009, 02:03 AM

خلاصه به هر دلیل محمد از دست شما دل چرکینه
اگه به قول خودت خیلی مناعت طبع و معرفت داری (که به من ثابت شده که نداری) خودت ببین قضیه چیه، بهش توضیح بده و از دلش در بیار :655:

koury
10-11-2009, 02:05 AM
ببخشيد تو بحثتون دخالت ميكنم ولي كورش جان نشد ديگه!!!!!!!!!!!!!:3t1:

من نمیدونم منظور ایشون چیه!! من تابحال باعث اخراج یا اخطار گرفتن هیچ کاربری چه در آیتی چه جاهای دیگه نشدم میتونید از مدیرای کل سایت سوال کنید... نمیدونم این سو تفاهم از کجا آب میخوره :379:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:11 AM
بحث فدرر 2008 و رافای 2009 یک دور کاملا مختومه شد! من از همون اولش مخالف مقایسه بودم و هشدار رو دادم که مقایسه ای وجود نداره... نظر هر کسی هم محترمه شما خواستی مقایسه کنی و کردی :443: وقتی بحث تموم شد شما تازه دوباره شروعش کردی :3t1: از همونجا هم با توپ پر شروع کردی که من هم اشتباه کردم و نباید ادامه میدادم...

ولی این رو بگم که لزومی نداره بی احترامی رو با بی احترامی جواب بدیم :443: حالا کاریه که شده و من معتقدم شما بی احترامی رو شروع کردی ولی برای از این ببعد میگم اگه شما به من بی احترامی هم بکنی قول میدم چیزی نگم :shame:

من هیچوقت قصد بحث های بی فایده ندارم ولی بحث پیش میاد بالاخره...

شب خوش عزیز

من جواب شما رو ندام!!!!و اگر هم يادت باشه گفتم جوابت رو نميدم.

جواب محمد رو دادم. كه شما اومدي پي بحث رو گرفتي!!!!! چرا طرف بايد حرمت شكني كنه كه بي احترامي كنه؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا از نظر من شما بي احترامي رو شروع كردي و هميشه شرو ميكني.من به كسي بي احترامي نميكنم كه جواب بده يا نده. در آخر:

تا بهم بي احترامي نشه به هيچ كس كاري ندارم. ولي...

موفق باشي
يا علي
شب خوش

koury
10-11-2009, 02:14 AM
اوکی چون قصد ندارم این بحث هم چند صفحه الکی طی کنه باشه من شروع کردم به بی احترامی عذر خواهیمم کردم... الان بحث دیگری هست که آبروی من رو وسط کشیده!! من کی و کجا و به چه دلیلی چه کسی رو اخراج کردم؟؟ لطفا جواب این سوال رو بدید

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:16 AM
من نمیدونم منظور ایشون چیه!! من تابحال باعث اخراج یا اخطار گرفتن هیچ کاربری چه در آیتی چه جاهای دیگه نشدم میتونید از مدیرای کل سایت سوال کنید... نمیدونم این سو تفاهم از کجا آب میخوره :379:

راجب اين موضوع فقط در اين پست بحث ميكنم.ديگه بحث نميكنم.

اگه بري يه سر آيتي(تايپيك ويمبلدون 2009) سر مشاجره هامون آقا احسان به من اخطار داد و حتي نزديك بود توقيف بشم.شما رو نميدونم شما كه مدير ارشدي كسي به شما كاري نداره!!!!!!!!

همون چيزي كه ميلاد گفت.

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:17 AM
اخراج كه خودت ميگي دست من نيست موضوعو ديدن و توي آيتي ست هميشه حق با مديراست.

koury
10-11-2009, 02:19 AM
راجب اين موضوع فقط در اين پست بحث ميكنم.ديگه بحث نميكنم.

اگه بري يه سر آيتي(تايپيك ويمبلدون 2009) سر مشاجره هامون آقا احسان به من اخطار داد و حتي نزديك بود توقيف بشم.شما رو نميدونم شما كه مدير ارشدي كسي به شما كاري نداره!!!!!!!!

همون چيزي كه ميلاد گفت.

اولا من زمان ویمبلدون خیلی کم آن میشدم ولی یه بار یادمه ما بحثمون بالا گرفت که بازم من کوتاه اومدم و همه چیز حل شد! در مورد اخطار هم من در جریان نیستم نمیدونم کدوم احسان رو میگی ولی بهر جهت هر کسی که ابزارش رو داشته باشه و جائی حس کنه تاپیک داره به بیراهه میره میتونه اخطار بده و مطمئن باش من هیچ گونه دخلی در این موضوع نداشتم :379:

koury
10-11-2009, 02:21 AM
اخراج كه خودت ميگي دست من نيست موضوعو ديدن و توي آيتي ست هميشه حق با مديراست.

اتفاقا اونجا مدیرای زیادی بودن که بدلیل بحث با کاربران کنار گذاشته شدن و همچنین به خود من هم در مورد اون بحث ها اخطار جدی داده شد...

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:25 AM
تالار ورزش غير فوتبالي اونجا 4مدير داره كه شما و علي و بهمن و (احسان يا حسام).حالا ما هم افتخار ژيدا كرديم كه مدير آزمايشي باشيم.

كه پست هاي منو و شما رو پاك كرد و به من چند دفه اخطار داد. و شما نقشي نداري ولي چون رفيق هستيد با مديرا مديرا ميان طرف توي مدير رو ميگيرن.

شب خوش

milad28235
10-11-2009, 02:26 AM
ممد
یعنی کوروش هم جزو مافیای کثیف آیتی ست بوده؟
متاسفم برات کوروش
آخه به چه قیمتی؟ :393:

koury
10-11-2009, 02:27 AM
اولا اسم ایشون حسام بود! ثانیا این حرف شما بی انصافیه چون یادتون باشه همون موقع بود که پیشنهاد مدیریت رو به شما دادن پس طرف من رو نگرفتن وگرنه شما با اون حرفهائی که زدی مدیر نمیشدی!!! همه ی مدیران هم اصرار داشتن شما بهتر فعالیت کنی تا مدیر بشی :3t1:

koury
10-11-2009, 02:28 AM
ممد
یعنی کوروش هم جزو مافیای کثیف آیتی ست بوده؟
متاسفم برات کوروش
آخه به چه قیمتی؟ :393:

مافیا کدومه؟ :251::251:
به قیمت خیلی بالا :254::254:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:32 AM
اولا اسم ایشون حسام بود! ثانیا این حرف شما بی انصافیه چون یادتون باشه همون موقع بود که پیشنهاد مدیریت رو به شما دادن پس طرف من رو نگرفتن وگرنه شما با اون حرفهائی که زدی مدیر نمیشدی!!! همه ی مدیران هم اصرار داشتن شما بهتر فعالیت کنی تا مدیر بشی :3t1:

منت مديريت رو رو من نزاريد مديريت(آش دهن سوزتون) مال خودتون اصلا همين الان منو خلع كنيد.فك ميكني شما حرفي نزدي اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط من حرف زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر مديرا محترمه.
ولي از خودش بپرس كه 3 تا 4 دفه بهم اخطار داد.

koury
10-11-2009, 02:34 AM
شما مشکلت با کیه بالاخره؟ من یا حسام یا آیتی ست؟ اگه با منه که من نظرمو گفتم اگرم با دیگرانه لطفا به خودشون بگو...

مدیریت هم آش دهن سوزی نیست و خلع یا عدم خلع شدن مدیریتت دست من نیست!! منت هم من نباید بزارم مدیرای کل سایت باید بزارن

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:43 AM
مشكل من اينه كه تو حرفايي كه ميزني چيز ديگه اي عمل ميكني مث كل كل و تحريك كردن مديرا برا توقيف كردن و بي احترامي و ... مشكل من با تو اينه. بيشتر بي احتراميه ارزشي برا مخاطبت قائل نيستي.

koury
10-11-2009, 02:45 AM
من نمیتونم بزور حرفم رو به شما تحمیل کنم دو سه بار گفتم من تابحال گلایه ای حتی پیش مدیرای دیگه از کاربرا نکردم میخوای باور کن نمیخوای نکن بالاجبار نمیتونم ازت بخوام باور کنی که ...

در مورد حرف و عملم هم سعی می کنم همیشه یکی باشن ولی اتمسفر تاپیک ها ناخودآگاه فاصله افکنی می کنه و دست من نیست :443:

milad28235
10-11-2009, 02:46 AM
بابا ممد جون بیخیال
چه انتظاری از کوروش داری؟
کوروش بچه س
20 سالشه

هنوز داغه. حال می کنه حال کسایی که باهاش مخالفت می کنن رو بگیره

خیلی نامرده
من تنم به تنه اش خورده

بی فایده س
هر چی بگی این حرف خودش رو می زنه

مطمئن باش همه ی قضایا از جانب کوروش آب می خوره
یک (ی رو با فتحه بخونید) آدم زیرآب زنیه که نگو و نپرس

koury
10-11-2009, 02:57 AM
بابا ممد جون بیخیال
چه انتظاری از کوروش داری؟
کوروش بچه س
20 سالشه

هنوز داغه. حال می کنه حال کسایی که باهاش مخالفت می کنن رو بگیره

خیلی نامرده
من تنم به تنه اش خورده

بی فایده س
هر چی بگی این حرف خودش رو می زنه

مطمئن باش همه ی قضایا از جانب کوروش آب می خوره
یک (ی رو با فتحه بخونید) آدم زیرآب زنیه که نگو و نپرس

تو یکی که خودت جزو نامردای روزگاری در مورد من این حرفا رو میزنی؟؟
خیلی خوب داری خودتو نشون میدی که چی هستی و چی فکر میکردم

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 03:04 AM
باشه ماهم سعي ميكنيم بي احترامي نكنيم و شما رو هم ببينيم و تعريف كنيم.

شب خوش.

amin moatazedi
10-11-2009, 09:49 AM
Shanghai ATP Masters 1000,
Qualification

Men's Singles October 10

F. Fognini 7 1 6
G. Bastl 5 6 1

.L. Gregorc 6 2 6
D. Udomchoke 4 6 3

T. Bellucci 6 6
Z. Zhang 2 1

W-S. Jun 4 3
M. Yani 6 6

F. Mayer 6 6
D. Wu 0 2

I. Klec 3 4
L. Kubot 6 6

.L. Mayer 4 6
O. Marach 6 7

.N. Okun 4 7 3
B. Evans 6 6 0

M. Chiudinelli 6 6
T-H. Yang 3 2

.R. Ginepri 6 6
Y-N. Ma 3 1

.K. Capkovic 3 1
K.Tae. Im 6 6

X-Yuan YU 4 3
M. Llodra 6 6

. D. Norman 7 7
E. Roger-Vasselin 6 6

R. Schuettler 6 6
R. Eitzinger 2 1

Afshin
10-11-2009, 10:49 AM
کوروش متاسفم واست

آره میلاد همین جوره :3t1:
میخواد مثلا پرستیژ مدیریت داشته باشه :251:
یه بار باهاش شوخی کردم که چرا همش میگی رافا مصدومه !
بعد گفت افشین جان شوخی یه بارش با مزس :3t1:
کوروش اونجا رو دوس ندارم
کوروش اینجا رو دوس دارم :866::655:

milad28235
10-11-2009, 11:22 AM
می دونم داداش
هیشکی نشناسه من که می شناسمش
گفتم که
شاخ و برگ بعضی ها رو نچینی، هر روز گنده تر و گنده تر می شن، طوری که دیگه واسه چیز یا کسی جایی باقی نمی ذارن
باید شاخ و برگ این افراد رو چید :443:

Mohammad
10-11-2009, 11:30 AM
آف تاپیکهای این تاپیک روی آف تاپیک های قبلی رو سفید کرده!!!!
میلاد تو چرا این وسط موش میدوونی؟؟ چی بهت میرسه؟!

Saeid
10-11-2009, 11:31 AM
من که تو اون سایت نمیرم

ولی کوروش اینجا این وصله ها بهش نمی خوره.

milad28235
10-11-2009, 11:32 AM

وظیفه ی من اینه که از حق و حقانیت دفاع کنم

در ضمن آف تاپیکها توی تاپیک بحث و تبادل نظره دیگه
بیخیال

milad28235
10-11-2009, 11:34 AM
من که تو اون سایت نمیرم

ولی کوروش اینجا این وصله ها بهش نمی خوره.

اینجا شرایط رو مساعد نمی بینه :443:
اونجا هم کاربراش از روز اول اگه محکم بودن، این جوری نمی شد

تقصیر خودشونه
مظلوم به اندازه ی ظالم گناه کاره

Mohammad
10-11-2009, 11:38 AM
من به حرفت احترام گذاشتم كه برگردم ببينم اشتباهم چي بوده!!!!:379::379::379::379::379::379:

والا تو 2003 كه فينال گرند اسلم(قهرماني ) ديده ولي 2004 رو نميدونم!!!!!!!:379::379::379::379::379::379:

والا اينجوري كه من ميدونم در 27 سالگي در حسرت يه گرند اسلم بوده :379::379::379:نه 28 سالگي؟؟؟؟؟:379::379::379::379::379:

اين چه حريف اصليه كه در دور هاي ابتدايي حذف ميشه اصلا به حريفي كه در دور اول حذف ميشه اصلي ميگن؟؟؟؟؟؟؟:379::379::379::379::379::379::379::379:

والا ما تا كنون تنيسور كامل و حتي موجود كامل نداشتيم:379::379::379::379::379::379:

فك كنم اين بار هم ناراحت نشدي!:434:

موفق باشي
يا علي
محمد جان تابلوه من در اون پست دارم با کنایه در مورد رولند حرف میزنم، پست بعدیش واضحه منظروم چیه، حالا بیخیال.
میلاد من راجر رو هیچ وقت کوچک نکردم، همیشه حقایق رو گفتم هم در مورد رافا و هم راجر.

milad28235
10-11-2009, 11:43 AM
این که خیلی وقته که تموم شده حقیقته؟
این که چون تا فلان سن گرند اسلم نبرده، تا فلان سن یه گرند اسلم خاص رو نبرده، ......
برو بابا

کدوم حقیقت؟
این تعصبات توست که ناجور چشمت رو روی حقیقت بسته

تو متعصب تر از کوروش، کوروش متعصب تر از تو
صد رحمت به خشایار

Mohammad
10-11-2009, 11:52 AM
چطور شما رافا رو مسخره میکنید که هنو نتونسته به فینال یو اس اپن برسه؟ تازه رافا 23 سالشه، منم حرف تو میزنم، خوب بود 4 5 سال پیش یکی مثل تو پیدا میشد برای راجر آیه یاس میخوند بابا تو تعطیلی فلانی هنو فلان گرنداسلم رو نبردی؟؟ خوب نیست دیگه؟ صدبارم میگم رافا اگه مصدوم میشد راجر این دو تا گرندالسم آخر رو حداقل به راحتی نمی برد، بله مصدوم شده تقصیر خود رافاست، ولی نمیشه از خوش شانسی راجر هم گذشت.

milad28235
10-11-2009, 11:56 AM
من اصلا تو سر رافا نزدم، خوب نبرده که نبرده
قرار نیست همه ی گرند اسلمه ها و همه ی جامها رو ببره که

در ثانی
مصدومیت رافا نه بدشانسی خودشه، نه خوش شانسی راجر
حاصل از سهل انگاری و حماقت خودشه

در ضمن این که می گی این دو گرند اسلم آخر

در رولند که رافا حضور داشت، حذف شد
خوب چکار می شه کرد وقتی تنیسور شما حذف می شه؟
دیگه تورنمنت از اعتبار ساقط می شه وقتی رافا حذف می شه؟

آیا اینها حقیقته؟ کدوم حقیقت؟

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 12:37 PM
خب ديشب دوستان شاهد يه سناريوي قديمي بودن.
محمد جان جواب منظور هاي شما رو هم برا بعد پس انداز كردم:434:
حالا بگذريم....

شاهد فينال خوبي هستيم. و شاهد ورود يه ستاره ديگه به عرصه هستيم. تا دلتون خواست نواك برك پوينت سيو كرد.اگه اينجوري ادامه پيدا كنه سيليچ قهرمانه و انشاا... شاهد حضور اين ستاره كروات در لندن باشيم.
و احساس من راجب اين ستاره اينده دار اينه كه به زوديه زود شاهد حضورش در 5 رنك برتر خواهيم بود.

درود به اين بازيكن سرعتي.

milad28235
10-11-2009, 12:45 PM
رفیق جان
قسمت دوم صحبت شما مربوط به تورنمنت پکنه
اینجا بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای هست

Rio
10-11-2009, 01:06 PM

مگه ندیدی؟

دوستان گل و عزیز
حرفهای دیشب شما رو خوندم و راستش دلم گرفت! :243:
ببینین میلاد جان و بقیه دوستان فدرری همونطور که ما درست
یا غلط محاله از نظرمون در مورد راجر برگردیم و مثلا بریم طرفدار
نادال بشیم همین طور دوستان نادالی هم هرگز رافا رو رها نخواهند
کرد و ارزش کار طرفداری دقیقا به همین هست.
نه اینکه تا یکی برد میبینی فورا یه عده عاشق سینه چاکش میشن.

رافا و راجر اونقدر بزرگ هستن که هر کدوم کلی عاشق و دلباخته
در سراسر دنیا داشته باشن.
حالا چرا ما وقت خودمون رو با بحثهای بیهوده تلف کنیم و احیانا
باعث ناراحتی همدیگه بشیم؟!
من خودم از بحثهایی که قبلا اینجا پیش اومده پشیمونم و معتقدم
نبایستی بعضی مطالب گفته میشد تا باعث ناراحتی دوستان اعم از فدرری و نادالی
بشه. کاش این انرژی صرف ایجاد دوستی ها و تحکیم اونها میشد!

میلاد عزیز موضوع دلگیری شما هم از من مربوط به طرفداری ما از
تنیسور خاصی نبود چون هر دو فدرری هستیم. یه سوتفاهم بود و
نظر منفی که شما نسبت به من داشتی. البته نمیدونم هنوز مورد
غضب شما هستم یا نه ولی من همیشه شما را دوست داشته و دارم
سوای بحث مدیریت و سایت و این حرفها.

پیشنهاد میکنم کل کل ها رو کنترل شده بکنیم و مباحث سایت های
دیگر رو اینجا دنبال نکنیم. نسبت به هم اگه با حسن نیت رفتار کنیم
مشکلات اینچنینی پیش نمیان.

من کم پست میدم و بیشتر سعی میکنم مطالب دوستان رو بخونم
و استفاده کنم.
کل کل بیفایده است دوستان!
قربون همتون :655:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:18 PM
رفیق جان
قسمت دوم صحبت شما مربوط به تورنمنت پکنه
اینجا بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای هست

بله حق با شماست.:434:

milad28235
10-11-2009, 01:35 PM
دوستان گل و عزیز
حرفهای دیشب شما رو خوندم و راستش دلم گرفت! :243:
ببینین میلاد جان و بقیه دوستان فدرری همونطور که ما درست
یا غلط محاله از نظرمون در مورد راجر برگردیم و مثلا بریم طرفدار
نادال بشیم همین طور دوستان نادالی هم هرگز رافا رو رها نخواهند
کرد و ارزش کار طرفداری دقیقا به همین هست.
نه اینکه تا یکی برد میبینی فورا یه عده عاشق سینه چاکش میشن.

رافا و راجر اونقدر بزرگ هستن که هر کدوم کلی عاشق و دلباخته
در سراسر دنیا داشته باشن.
حالا چرا ما وقت خودمون رو با بحثهای بیهوده تلف کنیم و احیانا
باعث ناراحتی همدیگه بشیم؟!
من خودم از بحثهایی که قبلا اینجا پیش اومده پشیمونم و معتقدم
نبایستی بعضی مطالب گفته میشد تا باعث ناراحتی دوستان اعم از فدرری و نادالی
بشه. کاش این انرژی صرف ایجاد دوستی ها و تحکیم اونها میشد!

میلاد عزیز موضوع دلگیری شما هم از من مربوط به طرفداری ما از
تنیسور خاصی نبود چون هر دو فدرری هستیم. یه سوتفاهم بود و
نظر منفی که شما نسبت به من داشتی. البته نمیدونم هنوز مورد
غضب شما هستم یا نه ولی من همیشه شما را دوست داشته و دارم
سوای بحث مدیریت و سایت و این حرفها.

پیشنهاد میکنم کل کل ها رو کنترل شده بکنیم و مباحث سایت های
دیگر رو اینجا دنبال نکنیم. نسبت به هم اگه با حسن نیت رفتار کنیم
مشکلات اینچنینی پیش نمیان.

من کم پست میدم و بیشتر سعی میکنم مطالب دوستان رو بخونم
و استفاده کنم.
کل کل بیفایده است دوستان!
قربون همتون :655:

ای بابا
بیخیال
من می خواستم کوروش رو اذیت کنم، اون ناراحت نمی شه

اما در مورد شما
دیگه اون شب گفتی که ازم بیزاری و حالت به هم می خوره دیگه :182:
عیب نداره
خدای ما هم بزرگه
خیالی نیست

Mohammad
10-11-2009, 02:49 PM
میلاد چرا بچه بازی در میاری و بحث تموم شده رو دوباره باز میکنی، یه ذره مناعت طبع رو از سهیل یاد بگیر
سهیل راست میگه لطفا بحث سایتای دیگه رو تو همون سایت باز کنید نه اینجا.

milad28235
10-11-2009, 03:45 PM
این مناعت طبع رو کی به تو و کوروش یا داده؟
شماها که از طرفدارهای فدرر ادیب ترین که!!!! :251:

من اصلا نخواستم بحث تموم شده رو پیش بکشم
کوروش گفت یکی باید پر و بال خود تورو بچینه، جوابش رو دادم

koury
10-11-2009, 04:04 PM
آره میلاد همین جوره :3t1:
میخواد مثلا پرستیژ مدیریت داشته باشه :251:
یه بار باهاش شوخی کردم که چرا همش میگی رافا مصدومه !
بعد گفت افشین جان شوخی یه بارش با مزس :3t1:
کوروش اونجا رو دوس ندارم
کوروش اینجا رو دوس دارم :866::655:

من اونجا توضیحات رو دادم وقتی شما تو سه تا پست یه حرف رو تکرار می کنی ممکنه دفعه ی اولش بامزه جلوه بده ولی دیگه لوث میشه!! این ربطی به پرستیژ و این حرفا نداره کلا هر نوع شوخی یه بارش جالبه... :443:

koury
10-11-2009, 04:10 PM

محمد جان موش دووندن میلاد به کنار این کارش اصلا مهم نیست!! چیزی که منو بیشتر آزار میده تهمتیه که ایشون و دوستانشون میزنن!! میلاد میگه من تو آیتی ست مافیا دارم خود شما هم که اونجا بودی امیدوارم صادقانه نظر بدی ببینم تو اون 1 سالی که شما مدام تو اون سایت فعالیت میکردی یک بار شد چیزی در این مورد از من ببینی؟؟

حتی فکر کنم افشین هم که اونجام فعاله بتونه این مورد رو روشن کنه من اگه مافیا داشتم که خیلی وقت پیش ارتقا مقام و این حرفا رو گرفته بودم!!! ارتقا به کنار اصلا تو بخش ورزش کلا طی 3 سال اخیر فقط دو نفر توقیف شدن یکیش تو این سایت هست و میتونه شهادت بده که سر بحث فرمول یک موقوف شد و دیگری هم که در مورد فوتبال ماد العمر توقیف شد :3t1:
این نشون میده با اینکه بحث های طولانی و خسته کننده ای رو طی این 3/5 ساله با کاربرای زیادی داشتیم ولی هیچ کدورت و مشکلی پیش نیومده... :379:

بهر حال من که پیش وجدان خودم و دوستانی که تو این سایت ها دارم خیالم راحته اگرم این پست رو دادم خواستم دوستانی که ادعای حق طلبی دارن متوجه قضیه بشن و الکی برای خودشون تبلیغات نادرست (احمتی نژادی) نکنن :443:

koury
10-11-2009, 04:22 PM
ای بابا
بیخیال

اما در مورد شما
عیب نداره
خدای ما هم بزرگه
خیالی نیست

میلاد جان من هیچوقت از کل کل هامون ناراحت نمیشم با هیچ کس نه فقط با تو!! ظرفیت شوخی و جنبم خیلی بالاس این رو بار ها ثابت کردم... ولی وقتی پای حیثیت من (حتی تو دنیای مجازی نت که هیچ کس نمیتونه دیگری رو ببینه و ممکنه خیلی از ماها حتی صدای هم رو نشنیده باشیم!!!) وسط هست مسلما نمیتونم بی خیال بگذرم!! :3t1:

Mohammad
10-11-2009, 04:29 PM
محمد جان موش دووندن میلاد به کنار این کارش اصلا مهم نیست!! چیزی که منو بیشتر آزار میده تهمتیه که ایشون و دوستانشون میزنن!! میلاد میگه من تو آیتی ست مافیا دارم خود شما هم که اونجا بودی امیدوارم صادقانه نظر بدی ببینم تو اون 1 سالی که شما مدام تو اون سایت فعالیت میکردی یک بار شد چیزی در این مورد از من ببینی؟؟

حتی فکر کنم افشین هم که اونجام فعاله بتونه این مورد رو روشن کنه من اگه مافیا داشتم که خیلی وقت پیش ارتقا مقام و این حرفا رو گرفته بودم!!! ارتقا به کنار اصلا تو بخش ورزش کلا طی 3 سال اخیر فقط دو نفر توقیف شدن یکیش تو این سایت هست و میتونه شهادت بده که سر بحث فرمول یک موقوف شد و دیگری هم که در مورد فوتبال ماد العمر توقیف شد :3t1:
این نشون میده با اینکه بحث های طولانی و خسته کننده ای رو طی این 3/5 ساله با کاربرای زیادی داشتیم ولی هیچ کدورت و مشکلی پیش نیومده... :379:

بهر حال من که پیش وجدان خودم و دوستانی که تو این سایت ها دارم خیالم راحته اگرم این پست رو دادم خواستم دوستانی که ادعای حق طلبی دارن متوجه قضیه بشن و الکی برای خودشون تبلیغات نادرست (احمتی نژادی) نکنن :443:
نه انصافا کوروش مافیایی عمل نمیکرد و الانم فک نمیکنم بکنه، البته از بروبچ اونجا کسی مافیایی عمل نمیکرد فقط یه سری آدم توهم مدیریت و تذکر دادن و پست پاک کردن داشتند، من اونجا با همه دعوا کردم تقریبا به جزء کوروش انصافا جو مدیریت نگرفته بودش :441: فقط تو یکی از دعواهای من با یکی از بچه ها، با اینکه نظرش مثل من بود ولی علنا از من حمایت نکرد که اون موقع یه ذره ناراحت شدم :182: ولی کلا از عملکردش راضی بودم و مشکلی پیش میومد به خودش میگفتم.

Mohammad
10-11-2009, 06:11 PM
من که خیلی به این تورنمنت امید دارم رافا یه تورنمنت باید ببره وگرنه روز به روز روحیه ش ضعیف میشه، مخصوصا که احساس میکنم این سطح DecoTurf جدید شانگهای باید از اون GreenSet ه کندتر باشه. رافا پسر تو میتونی یالا شورش کن غوغا کن

Vamos Rafa

milad28235
10-11-2009, 06:36 PM
من که خیلی به این تورنمنت امید دارم

تو به کدوم تورنمنت امید نداری؟ :254::254::254:

Mohammad
10-11-2009, 06:57 PM
تو به کدوم تورنمنت امید نداری؟ :254::254::254:

زهر مار، پسره موج منفی :3t1:

rafa.com
10-11-2009, 07:16 PM
الان اومدم بحث های دیشبتون رو خوندم . در مورد اینکه میگید امثال دلپوترو موری سیلیچ ونواک برای رافا مشکل ساز خواهند شد اره اینا حریفای سرسختی هستن رافا قبل از مصدومیت به نظرم خیلی به موری ونواک نزدیک شده بود البته منظورم روی هارد هست چون تو خاک وچمن همواره مقابل این دو برنده بوده.رافا مطمئنا برای این حریفا برنامه خواهد داشت .الان فقط در امادگی صد درصد نیست یعنی که بردن اینا کار غیر ممکنی نیست براش . اگه اشتباه نکنم رافا سال 2006 حدود هشت 9 ماه هیچ جامی نبرد ولی وقتی ایندیان ولز اومد از اول معلوم بود روی ضعف هاش از جمله سرویس کار کرده بودوهمچنین ضعف های بقیه تنیسورها. مقابل رادیک ونواک عالی بود.پس رافا همیشه برای همچین رقیب هایی برنامه ریزی داره اینطور نیست که دس رو دس بذاره تا اینا براش مشکل ساز شن :441:من تو این رقیب ها دلپوترو رو از همه خطرناک تر میبینم . داداشمو چیکار کنم:3t1::240: خدا کنه رافا برای شکست خوان هم برنامه ریزی کنه:655:

Afshin
10-11-2009, 08:11 PM
من اونجا توضیحات رو دادم وقتی شما تو سه تا پست یه حرف رو تکرار می کنی ممکنه دفعه ی اولش بامزه جلوه بده ولی دیگه لوث میشه!! این ربطی به پرستیژ و این حرفا نداره کلا هر نوع شوخی یه بارش جالبه... :443:
من کاری به مافیا و این چرت و پرتا ندارم (به نظرم اونجا چنین چیزی به هیچ وجه وجود نداره )
من کوروش اینجا رو بیشتر دوس دارم:655:

راجرفدرر
10-11-2009, 10:01 PM
بچه ها به نظر شما این دو تنیسور با هم مشکلی دارن؟:379:
این دوتا سلطان تنیس هستن احتاجی به بحث کردن منو شما هم در مورد خوب بودن یا بد بودنشون ندارن
من کل کل کردنو دوست دارم ولی نه به قیمت از دست دادن دوستام یا ناراحت کردنشون:182::182:

Rio
10-12-2009, 12:22 PM
بچه ها به نظر شما این دو تنیسور با هم مشکلی دارن؟:379:
این دوتا سلطان تنیس هستن احتاجی به بحث کردن منو شما هم در مورد خوب بودن یا بد بودنشون ندارن
من کل کل کردنو دوست دارم ولی نه به قیمت از دست دادن دوستام یا ناراحت کردنشون:182::182:

ایمان جان راجر و رافا دوستای خیلی خوبی هستن و اصلا این
جوی که بین طرفداراشون هست تو روابط اونها نیست.
در واقع اون دو تا خیلی بزرگتر از این حرفها هستن.
درود بر راجر و درود بر رافا
و درود بر طرفداران هر دوتا قهرمان :655:

Rio
10-12-2009, 12:26 PM
ای بابا
بیخیال

اما در مورد شما
عیب نداره
خدای ما هم بزرگه
خیالی نیست

حالا ما کاربر درجه دو ( غیر مدیر ) هستیم و شما حق(!) داری چیزی
رو که خودت قبول نداری و رعایت نمیکنی از ما بخواهی ولی
کوروش که کاربر درجه یک ( مدیر ) هست . این موضوع باعث تعجب همه
شده که شما میگی کوروش هم شاخ (!) شده!! :443:
دیکتاتوری در هر حالت و از طرف هر کسی مذموم هست آقا میلاد گل! :655:

Rio
10-12-2009, 12:28 PM
من کاری به مافیا و این چرت و پرتا ندارم (به نظرم اونجا چنین چیزی به هیچ وجه وجود نداره )
من کوروش اینجا رو بیشتر دوس دارم:655:

بنظر من تو آیتی ست مدیریت بیشتر دست بچه های نادالی
هست و شاید همین موضوع باعث کدر شدن ذهن بچه های
فدرری شده باشه ولی مافیا و کوروش با هم تناسبی ندارن.

M∂hdi
10-12-2009, 12:41 PM
First Round

Rafael Nadal (http://sports.yahoo.com/ten/players/599) (1) vs. , Bye (http://sports.yahoo.com/ten/players/4845)
Novak Djokovic (http://sports.yahoo.com/ten/players/1068) (2) vs. , Bye (http://sports.yahoo.com/ten/players/4845)
Juan Martin Del Potro (http://sports.yahoo.com/ten/players/3828) (3) vs. , Bye (http://sports.yahoo.com/ten/players/4845)
Andy Roddick (http://sports.yahoo.com/ten/players/46) (4) vs. , Bye (http://sports.yahoo.com/ten/players/4845)
Jo-Wilfried Tsonga (http://sports.yahoo.com/ten/players/1366) (5) vs. , Bye (http://sports.yahoo.com/ten/players/4845)

Nikolay Davydenko (http://sports.yahoo.com/ten/players/266) (6) vs. , Bye (http://sports.yahoo.com/ten/players/4845)
Fernando Verdasco (http://sports.yahoo.com/ten/players/563) (7) vs. , Bye (http://sports.yahoo.com/ten/players/4845)
Gilles Simon (http://sports.yahoo.com/ten/players/1265) (8) vs. , Bye (http://sports.yahoo.com/ten/players/4845)
Fernando Gonzalez (http://sports.yahoo.com/ten/players/30) (10) vs. Mischa Zverev (http://sports.yahoo.com/ten/players/3988)
Radek Stepanek (http://sports.yahoo.com/ten/players/9) (13) vs. Juan Carlos Ferrero (http://sports.yahoo.com/ten/players/38)

Tommy Robredo (http://sports.yahoo.com/ten/players/23) (14) def. Michael Llodra (http://sports.yahoo.com/ten/players/281) 6-1, 6-4
David Ferrer (http://sports.yahoo.com/ten/players/262) (16) vs. Richard Gasquet (http://sports.yahoo.com/ten/players/246) 6-4
Mao-Xin Gong (http://sports.yahoo.com/ten/players/4846) vs. Marat Safin (http://sports.yahoo.com/ten/players/37)
Igor Kunitsyn (http://sports.yahoo.com/ten/players/624) def. Igor Andreev (http://sports.yahoo.com/ten/players/831) 6-7 (6-8), 6-4, 6-2
Thomaz Bellucci (http://sports.yahoo.com/ten/players/4471) def. Marco Chiudinelli (http://sports.yahoo.com/ten/players/886) 7-6 (7-3), 6-4

Florian Mayer (http://sports.yahoo.com/ten/players/940) vs. Philipp Petzschner (http://sports.yahoo.com/ten/players/692) 6-3, 5-2
Lukasz Kubot (http://sports.yahoo.com/ten/players/1099) vs. Stanislas Wawrinka (http://sports.yahoo.com/ten/players/657) 6-2, 2-2
Andreas Beck (http://sports.yahoo.com/ten/players/1044) def. Jose Acasuso (http://sports.yahoo.com/ten/players/332) 7-6 (7-2), 1-0 retired
Fabio Fognini (http://sports.yahoo.com/ten/players/3747) vs. Ernests Gulbis (http://sports.yahoo.com/ten/players/4147)
Feliciano Lopez (http://sports.yahoo.com/ten/players/297) def. Guillermo Garcia-Lopez (http://sports.yahoo.com/ten/players/623) 6-3, 6-4

James Blake (http://sports.yahoo.com/ten/players/29) def. Ivo Karlovic (http://sports.yahoo.com/ten/players/671) 3-6, 7-6 (7-4), 6-3
Martin Vassallo Arguello (http://sports.yahoo.com/ten/players/868) vs. Rainer Schuettler (http://sports.yahoo.com/ten/players/8)
Shao Xuan Zeng (http://sports.yahoo.com/ten/players/852) def. Dudi Sela (http://sports.yahoo.com/ten/players/1354) 2-6, 6-1, 6-4

Mohammad_Joulaei
10-12-2009, 12:47 PM
نمرديم و جيمز بليك يه بازيو برد منو ياد جيمز بليك 2006 انداخت.

در رنكينگي كه امروز اعلام شد مارات سافين با 600 امتياز به رتبه نازل 86 سقوط كرد.

amin moatazedi
10-12-2009, 01:40 PM
الانه که میلاد بیاد بگه چرا نتیجه میزاری توی اسکوربورد هست ... اما به نظر من اینجا که نتیجه هارو میبینی راحت تره و بین خوندن پست بچه ها از نتایج هم با خبر میشی

راجرفدرر
10-12-2009, 08:51 PM
الانه که میلاد بیاد بگه چرا نتیجه میزاری توی اسکوربورد هست ... اما به نظر من اینجا که نتیجه هارو میبینی راحت تره و بین خوندن پست بچه ها از نتایج هم با خبر میشی

آره بابا این میلاد همیشه دوست داره رییس بازی دربیاره:443::443:

nima_masiha
10-12-2009, 08:58 PM
با سلام

واقعا جو جالبی داره اینجا!

همه هر چی دلشون میخواد بهم میگن بعد هم خیلی راحت مسئله ختم به خیر میشه! تورنمنت بعدی از راه میرسه و باز اون حرفای تکراری و کوبیدن همدیگه و باز صلح و تا الا آخر! خسته نشدید؟!

واقعا خیلی حیفه که تورنمنت های داخل سالن از راه برسه و حرفی از نلبندیان نباشه! به جرات میتونم بگم تو این موقع فصل تنیس بهترین بازیها رو دیوید میتونست به نمایش بزاره. با اون بکند های فوق العادش

کسی میدونه تا چه موقع مصدومه!؟ خیلی طولانی شده دیگه

نلبندیان هم مثل سافین قدر استعدادشو به خوبی ندونست.

Afshin
10-12-2009, 09:08 PM
اونجور که میلاد گفت ظاهرا باید استرالیا ی 2009 منتظر دیوید باشی :443:

Rio
10-12-2009, 09:18 PM
آره بابا این میلاد همیشه دوست داره رییس بازی دربیاره:443::443:

امشب میلاد نیومده چشمش رو دور دیدی ها !! :443::434:

راجرفدرر
10-12-2009, 09:19 PM
نلبندیان جز دفاعی ترین بازی کن هایی هست که من تا حالا دیدم
با اینکه بازیش دفاعیه ولی یه فرصت کوچولو گیرش بیاد بدجوری حمله میکنه :655:
منم خیلی دلم واسش تنگ شده
به قول دوستمون با اون بکهندهای بی نقصش دل هر علاقه مند به تنیسو جذب خودش میکنه البته نبایدم از فورهندای وحشتناکش غافل شد
خلاصه امیدوارم دوباره به جایگاه اصلیش برگرده:243:

راجرفدرر
10-12-2009, 09:24 PM
بذار تا اینجا نیست غیبتشو بکنیم:434:
داش میلاد حلال کن توروخدا:683::683:
:پسر گلیه ولی بعضی وقتا مثه من میزنه به سیم آخر کلا شخصیتشو دوست دارم یاده داداشم می افتم:866:

Rio
10-12-2009, 09:41 PM
بذار تا اینجا نیست غیبتشو بکنیم:434:
داش میلاد حلال کن توروخدا:683::683:
:پسر گلیه ولی بعضی وقتا مثه من میزنه به سیم آخر کلا شخصیتشو دوست دارم یاده داداشم می افتم:866:

داداشت مثل میلاده؟!!
یا میلاد رو اینقدر دوست داری که مثل داداشت میمونه؟!! :379:

راجرفدرر
10-12-2009, 09:48 PM
داداشت مثل میلاده؟!!
یا میلاد رو اینقدر دوست داری که مثل داداشت میمونه؟!! :379:

هردوش:866::866::866:

Rio
10-12-2009, 10:08 PM
هردوش:866::866::866:

:379::379:

Mohammad_Joulaei
10-12-2009, 10:39 PM
دوستان اگه دقت داشته باشن و پروفايل تسونگا رو توي سايت ATP ديده باشن غير از مسترز پاريس پارسالش و حالا بگيم توكيوي امسالش امتيازاي زياد درشتي توي اين فصلش نداشته!!!!!!!!!!

من قهرماني مسترز پارسال اين فرانسوي رو شانس بزرگي براش ميدونم!!!!!!!!!!!!

يعني اگه از نصف مسترز پاريس پارسالش دفاع كنه كه احتمالش خيلي ضعيفه به رده نهم و حتي دهم و حتي پايين تر سقوط ميكنه!!!!!!!

به لطف مسترزي كه پارسال برد جز 10 تنيسور برتر مونده!!!!!!!!

خب وقتش شده كه اي تنيسور 24 ساله جا رو برا سيليچ و سودرلينگ و باز كنه. ديگه هرچي بالا بود بسشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/Jo-Wilfried-Tsonga.aspx?t=rb

دوستان علاوه بر نلبنديان راجب اين تنيسور 24 ساله فرانسوي نظر بدن.

ممنون از نظرات خوبتون.

Rio
10-12-2009, 10:45 PM
دوستان اگه دقت داشته باشن و پروفايل تسونگا رو توي سايت ATP ديده باشن غير از مسترز پاريس پارسالش و حالا بگيم توكيوي امسالش امتيازاي زياد درشتي توي اين فصلش نداشته!!!!!!!!!!

من قهرماني مسترز پارسال اين فرانسوي رو شانس بزرگي براش ميدونم!!!!!!!!!!!!

يعني اگه از نصف مسترز پاريس پارسالش دفاع كنه كه احتمالش خيلي ضعيفه به رده نهم و حتي دهم و حتي پايين تر سقوط ميكنه!!!!!!!

به لطف مسترزي كه پارسال برد جز 10 تنيسور برتر مونده!!!!!!!!

خب وقتش شده كه اي تنيسور 24 ساله جا رو برا سيليچ و سودرلينگ و باز كنه. ديگه هرچي بالا بود بسشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Top-Players/Jo-Wilfried-Tsonga.aspx?t=rb

دوستان علاوه بر نلبنديان راجب اين تنيسور 24 ساله فرانسوي نظر بدن.

ممنون از نظرات خوبتون.

تسونگا بازیش خیلی بالا پایین داره. بعضی مواقع فوق العاده است
و بعضی مواقع خیلی بد!
در صورتیکه تنیسور های دیگه بهتر از گذشته کار کنن و با ظهور
پدیده های جدید تو تنیس مردان خیلی زود از تاپ تن میره بیرون
مگر اینکه یه کم بجنبه!
باید بازیش تداوم داشته باشه!:379:

Mohammad_Joulaei
10-12-2009, 10:56 PM
راجب ديويد هم نظرم رو بگم كه:

طبق عملكرد پارسال ديويد آخراي فصل 2007 8 نفر برتر رنكينگ رو از دست داد و به همراه جيمز بليك از شركت از مستر كاپ شانگ هاي بازموندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان صحبت از تنيس هاي خوب نلبنديان در داخل كردن.
در مسترز پاريس خوب و بازل هم خوب و مادريد متوسط و بقيه رو نه!!!!

از ابتداي سال آينده كه مياد نبايد مث نادال و ... شاهد بازي خوب ازش باشيم.

به اعتقاد من ديويد توانايي ديويد شدن سال 2002 تا 2007 رونداره!!!!!!!!
اگر هم داشته باشه حريف هاي جديدي پيش و روي داره و از نظرمن رنكش بين13 تا 23 در نوسانه.

موفق و پيروز باشيد
يا علي

nima_masiha
10-13-2009, 12:13 PM
نلبندیان جز دفاعی ترین بازی کن هایی هست که من تا حالا دیدم
با اینکه بازیش دفاعیه ولی یه فرصت کوچولو گیرش بیاد بدجوری حمله میکنه :655:
منم خیلی دلم واسش تنگ شده
به قول دوستمون با اون بکهندهای بی نقصش دل هر علاقه مند به تنیسو جذب خودش میکنه البته نبایدم از فورهندای وحشتناکش غافل شد
خلاصه امیدوارم دوباره به جایگاه اصلیش برگرده:243:

اگه دیوید نلبندیان دفاعی باشه پس حتما دلپوترو هم بازیکن دفاعی هست چون دیوید الگوی خوان هستش!

دوست من سبک بازی نلبندیان بازی هجومی تحت کنترل یعنی Ultra aggressive میباشه و بکندش کارسازتر از فرهند خیلی از تنیسورها هست و میتونه توپ ها رو با دقت زیاد به گوشه های زمین هدایت کنه. این یعنی کاری که تنیسورهای هجومی باید انجام بدن!

به نظر من اگه دیوید سرویسش خوب بود و همچنین رو اعصابش تسلط بیشتری داشت الان افتخارات بسیار بیشتری داشت.

Mohammad_Joulaei
10-13-2009, 02:18 PM
متاسفانه در يك بازي ناباورانه چليچ بازي رو به برديچ واگزار كرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ميتونست ست آخرو 6-2 تموم كنه.ولي...
اشتباهش همون اشتباه بازي با جوكويچ بود.استفاده نكردن از برك پوينت هاش و از دست دادن گيم سرويس هاش. تو به دست آوردن موقعيت برك پوينت خيلي استاده.

خب اتفاقيه كه افتاده .برا اين جوان ارزوي موفقيت دارم انشاا.. پاريس بتونه ناكامي هاشو جبران كنه.

Mohammad
10-13-2009, 03:52 PM
اگه دیوید نلبندیان دفاعی باشه پس حتما دلپوترو هم بازیکن دفاعی هست چون دیوید الگوی خوان هستش!

دوست من سبک بازی نلبندیان بازی هجومی تحت کنترل یعنی Ultra aggressive میباشه و بکندش کارسازتر از فرهند خیلی از تنیسورها هست و میتونه توپ ها رو با دقت زیاد به گوشه های زمین هدایت کنه. این یعنی کاری که تنیسورهای هجومی باید انجام بدن!

به نظر من اگه دیوید سرویسش خوب بود و همچنین رو اعصابش تسلط بیشتری داشت الان افتخارات بسیار بیشتری داشت.
درود
نیما جان میشه یه منبع معتبر معرفی کنید که رسما همچین سبکی رو معرفی کنه، گشتم چیزی پیدا نکردم، علاقه مندم بدونم. میدونی به نظرم به اندازه همه بازیکنا میتونیم استایل داشته باشیم، Ultra Aggressive هم مشخصه از اسمش کسی که خیلی بی کله بازی کنه مثله گونزالز داره Ultra Aggressive بازی میکنه فک کنم معنی Ultra دقیقا متضاد کلمه کنترل باشه! بعد داوید یه بازیکنیه که مثل راجر همه نوع استایلی رو میتونه پیدا کنه (All Court Player) به نظرم کسی که راه شکست دادن رافا رو به کسایی مثل خوان و همین اواخر این چلیچ یاد داده خود نامردشه فورهند و بکند سریع و تخت با زاویه خیلی تند (Acute َAngle) و نتیجتا خارج کردن حریف از کورت و بقیه ماجرا.

Afshin
10-13-2009, 04:21 PM
درود
نیما جان میشه یه منبع معتبر معرفی کنید که رسما همچین سبکی رو معرفی کنه، گشتم چیزی پیدا نکردم، علاقه مندم بدونم. میدونی به نظرم به اندازه همه بازیکنا میتونیم استایل داشته باشیم، Ultra Aggressive هم مشخصه از اسمش کسی که خیلی بی کله بازی کنه مثله گونزالز داره Ultra Aggressive بازی میکنه فک کنم معنی Ultra دقیقا متضاد کلمه کنترل باشه! بعد داوید یه بازیکنیه که مثل راجر همه نوع استایلی رو میتونه پیدا کنه (All Court Player) به نظرم کسی که راه شکست دادن رافا رو به کسایی مثل خوان و همین اواخر این چلیچ یاد داده خود نامردشه فورهند و بکند سریع و تخت با زاویه خیلی تند (Acute َAngle) و نتیجتا خارج کردن حریف از کورت و بقیه ماجرا.
راه بردن رافا رو فدرر در مادرید به همه نشون داد:390:
برد خوان در میامی هم یه جورایی به شرایط خاص بازی بر میگشت تا تغییر شیوه ی خوان در برابر رافا

Rafa
10-13-2009, 04:48 PM
درود، چه خبر خوش میگذره ،محمد جون هوای رافا مونو داشته باش به امید قهرمانیش من که زیاد نمی تونم آن بشم :243::240:

Mohammad
10-13-2009, 05:08 PM
راه بردن رافا رو فدرر در مادرید به همه نشون داد:390:
برد خوان در میامی هم یه جورایی به شرایط خاص بازی بر میگشت تا تغییر شیوه ی خوان در برابر رافا

افشین اینکه من گفتم داوید راه شکست دادن رافا رو به بقیه یاد داد که شوخی بود رافا فقط به خودش میبازه ولاغیر :434:، ولی جدا از شوخی چرا دیگه فینال مسترز پاریس 2007 رو مرور کن دقیقا همین کاری که هفته پیش چلیچ روی سرویس های دوم رافا می کرد همونو نلبندیان دو سه لول بالاتر میکرد تو اون بازی فک کنم رافا 10 15 در صد از امتیازهای سرویس دومش رو تونست بگیره، چلیچ هم هفته پیش تقریبا رو همه سرویس ای دوم رافا یه ریترن وحشتناک میزد که یا وینر میشد یا موجب یه ریترن دفاعی از جانب رافا.

راجرفدرر
10-13-2009, 08:54 PM

برخلاف نظر شما منم میگم بازی نلبندیان solide defens
یعنی دفاع محض
شاید چون من بازی های نلبندیان رو مقابل راجر زیاد دیدم این سبک بازی رو به نلبندیان نسبت میدم چون راجر یه بازیکن کاملاحمله ای حریفو مجبوربه دفاع میکنه
امامن در اکثر بازی های نلبندیان بیشتره امتیازاشو میبینم با دفاع کردن وحشتناک از حریفاش میگیره
البته راجع به سیستم بکهند زدنش کاملا باهات موافقم همینطوره که میگی

Rafa
10-13-2009, 09:25 PM
ایول به بردیچ که حال این چیلیچ رو گرفت :434:

rafa.com
10-13-2009, 09:37 PM
ولی مجتبی من از بردیچ هم از اون موقعی که تو مسترز مادرید بعد از شکست دادن رافا رفت مادریدی ها رو به سکوت فرا خوند متنفرم.بی شعور انگشتشو جلوی دهنش گرفت:3t1:

Rafa
10-13-2009, 09:45 PM
ولی مجتبی من از بردیچ هم از اون موقعی که تو مسترز مادرید بعد از شکست دادن رافا رفت مادریدی ها رو به سکوت فرا خوند متنفرم.بی شعور انگشتشو جلوی دهنش گرفت:3t1:

جدا، کی بود؟ اگه این جوری باشه که خیلی ... است . ولی من کلا از هیکلش خیلی خوشم میاد قد بلند و چهار شونه!

rafa.com
10-13-2009, 09:53 PM
فکر کنم مادرید 2007 بود رافا پیرنش زرد بود شلوارکش هم مشکی:443:دقیقا همون وقت فرناندو الونسو هم برای قهرمانی در مسابقات فرمول یک با شوماخر رقابت داشت وفقط به یک امتیاز نیاز داشت وال کلاسیکو هم بین رئال وبارسا بود و پیش بینی کرده بودن اگه رافا بیاد فینال احتمالا با فدرر بازی خواهد کرد و یکشنبه روز حساسی برای ورزش اسپانیا خواهد بود چون همش روز یکشنبه بود قرار بود اخرین مرحله ی فرمول یک که توی برزیل بود هم در سانتیاگو برنابئو برای تماشاگران پخش بشه ولی ببخشید الان یادم اومد سال 2006 بود کلا سال خوبی برای رافا نبود:443:

Mohammad
10-13-2009, 10:08 PM
فکر کنم مادرید 2007 بود رافا پیرنش زرد بود شلوارکش هم مشکی:443:
2006 بود
...............................

فیلم تمرین رافا و داوید فرر، رافا با تی شرت آستین حلقه ای، طیبه اسپانیایی حرف میزنن :866: راستی زبون مایورکایی فرق داره با خود اسپانیایی؟
http://www.rtve.es/resources/TE_TENIS/flv/1/1/1255442964011.flv#/Nadal_y_Ferrer_juntos_en_Shanghai_1255442964011.flv

milad28235
10-13-2009, 10:26 PM

کاملا مخالفم
حالا نمی شه کاربرا همین که دارن پستهارو می خونن، یه کلیک خرج کنن روی اسکور بورد کلیک کنن؟
اونجا هم شکیل تر و با کلاس تره
هم روزهای قبلش رو داره

rafa.com
10-13-2009, 10:32 PM
گراسیاس محمد:866:فکر نکنم مایورکایی فرق داشته باشه من فقط میدونم کاتالونیایی وباسکی و مناطق گالیسیا فرق داره ولی منم یه بار یه فیلم از رافا دیدم زبونش فرق میکرد ولی یادمه دوران مصدومیتش بود که بیشتر تو بارسلونا زیر نظر پزشکش بود شاید با تلویزیون کاتالونیا مصاحبه میکرده:443:

milad28235
10-13-2009, 11:05 PM
سهیل جان
شما در جواب این پست من:

ای بابا
بیخیال

اما در مورد شما
عیب نداره
خدای ما هم بزرگه
خیالی نیست

اومدی این پست رو ارسال کردی

حالا ما کاربر درجه دو ( غیر مدیر ) هستیم و شما حق(!) داری چیزی رو که خودت قبول نداری و رعایت نمیکنی از ما بخواهی ولی
کوروش که کاربر درجه یک ( مدیر ) هست . این موضوع باعث تعجب همه
شده که شما میگی کوروش هم شاخ (!) شده!! :443:
دیکتاتوری در هر حالت و از طرف هر کسی مذموم هست آقا میلاد گل! :655:

من واقعا متوجه ارتباط پاسخ شما، به پست خودم نشدم

در مورد کوروش که علنا گفتم می خواستم اذیتش کنم و اون بحث مختومه شد

بعدش هم
نمی دونم شما چرا از واژه های کاربر درجه 2 و یک و اینا استفاده می کنی
چون فکر می کنم اینجا همه با هم مساوی ان
منتها آیا کسی نباید باشه تا تاپیکهارو آپدیت کنه و ....
بالاخره شما که قبول مسئولیت نمی کنی، یه نفر باید بکنه دیگه

در مورد اون قسمت قرمز رنگ هم قبلا توضیح دادم
من مراعات کاربرهای غریبه رو می کنم
مگر اینکه یکی مثل tennis4progress شاخ بازی در بیاره، باهاش برخورد می کنم که اونم کاملا در راستای حفظ منافع سایت بود
محمد کاملا در جریان هستش

nima_masiha
10-13-2009, 11:43 PM
درود

سلام محمد جان

والا من زیاد به این کلمات خارجی وارد نیستم و هیچ مقاله خارجی هم در این خصوص نخوندم! به همین دلیل اون کلمه ای که مد نظرم بود رو اشتباه نوشتم و حق با شماست. خوب من اینچیزایی رو که میگم بیشتر به نقل از دوستان فارسی زبانم هست!

مطمئنا بازی هجومی تحت کنترل یه معنی دیگه ای داره و احتمالا Controlled Aggression میباشه.

nima_masiha
10-14-2009, 12:08 AM
یعنی دفاع محض
شاید چون من بازی های نلبندیان رو مقابل راجر زیاد دیدم این سبک بازی رو به نلبندیان نسبت میدم چون راجر یه بازیکن کاملاحمله ای حریفو مجبوربه دفاع میکنه
امامن در اکثر بازی های نلبندیان بیشتره امتیازاشو میبینم با دفاع کردن وحشتناک از حریفاش میگیره

در حالت کلی سبک عادی بازی راجر و دیوید یکی هست و تو جزئیات کاره که با هم تفاوت دارن. معمولا خود فدرر هم با این سبک بازی مشکل زیادی نداشته و میتونه بازی خودش رو تحمیل کنه اما استثنائاتی مثل نلبندیان، نواک و اخیرا دلپورترو مشکلاتی رو برای راجر ایجاد کردن و دلپوترو میتونه حرفای بسیار بیشتری برای گفتن داشته باشه!

البته میشه گفت فدرر با بقیه فرق داره و همه سبک ها رو میتونه در حد مطلوب اجرا کنه و به نوعی کاملترین بازیکن کنونی تنیس هست.

شاید چون نلبندیان بی گدار به آب نمیزنه و دوست داره بیشتر با بکندش بازی کنه این ذهنیت در شما ایجاد شده. اما با چند بازی اونم برابر راجر نمیشه به طور کلی قضاوت کرد.

مطمئنا اگه نلبندیان مصدوم نبود و بازیهای داخل سالنش رو میدیدی به این مسئله پی میبردی.

milad28235
10-14-2009, 12:10 AM
یه سری از دوستان در مورد راه شکست نادال صحبت کرده بودن

به نظر من بهترین راه از بین بردن ریتم بازی، انتحاری بازی کردن، سرویس مناسب، والی های بی نقصه.
کاری که دیوید نعلبندیان توی ایندین ولز عالی انجام داد و با پیروزی فاصله ای نداشت
من دقیقا یادمه که در اون بازی بی نقص والی کرده بود.

کاری که دیوید در ایندین ولز موفق به انجامش نشده بود، راجر در مادرید به استادانه ترین شکل ممکن پیاده کرد.
شما الان به شکستهای چند وقت اخیر رافا دقت کنید، همه ی تنیسورها خوب سرویس زدن، انتحاری بازی کردن، از هجوم نترسیدن، و خوب والی کردن.

در بازی با رافا از اول بازی تا آخرش بخوای وایسی پشت بیس لاین کارت مشکله.

Ar@sh
10-14-2009, 07:03 AM
یعنی دفاع محض

دیوید یعنی دفاع محض؟!!:350::379::379: بابا بی خیال

Rio
10-14-2009, 08:21 AM
دیوید یعنی دفاع محض؟!!:350::379::379: بابا بی خیال

نه آرش جان دیوید دفاعی محض نیست!
این افتخار فقط مخصوص رافا و اندی هست! :443: