PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال یو اس اپن (مردان)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

milad28235
09-15-2009, 04:02 PM
همین پست فرق پیروان مکتب رافاییزم و فدرریزم رو نشون میده نیازی به پاسخ نیست ...
اونی که من گفتم غرولند کرد سوای اون بود و به ضرر راجر شد تو ست اول هم بود. وانگهی چلنجی نیست که به ضرر راجر باشه و راجر چیزی نگه.
واقعا مسخرست خودتون میگید هوک ای رو قبول نداره آخه یعنی چی؟! خجالت بکش تو قرن 21 جمع کن بساط جور و جهل و جاه طلبیت رو.

آخه خداییش این هوک آی خیلی چرته
از روی مارک روی زمین کاملا مشخصه که یه توپ اوت شده
اونوقت هوک آی نشون می ده که مثلا خورده به روی خط

به نظر من که تا وقتی که 100 درصد مطمئن نشده باید برش دارن
اون امتیاز که منجر شد به برک پوینت واسخ خوان در ست دوم، کاملا واضح بود که اوت بود.
اونوقت هوک آی نشون می ده که توپ سایه اش، کمی به خط ساییده
آخه این یعنی چی؟

هوک آی رو بردارن
این همه خط نگدار هست دیگه.
اگه هم چشمشون ایراد داشته باشه، واسه همه یکسانه
ظلم علی السویه عدله

ROGER FEDERER: It was only one mark. That mark was out. But apparently in. I mean, I don't know what to say. This thing is so ridiculous anyway. I see the ball landing, I see the ball hanging, and then it's called in.
I mean, I should have made the difference earlier so I'm not in a position where a challenge like that is gonna make a difference. Still, I'm ‑‑ whatever.

Mohammad
09-15-2009, 04:10 PM
یعنی چی؟ مسلما خطای چشم آدم خیلی بیشتر از اونه؟! نه؟ تو از تلویزیون چطوری میفهمی؟! :379:
ببین درست یا غلط اصلا دو متر بیرون بود اون قانونه و برای همه یکسانه همون جمله ای که خودت گفتی؟! اتفاقا خیلی بیشتر هم یکسانه نسبت به قضاوت انسانها اگه یکی مثل تو باشه 50 50 هارو همه رو به نفع راجر میگیره ولی آیا هوک آی هم اینطوره؟! هرچقدر بیشتر در این مورد حرف بزنی پرونده سیاهتون رو سیاهتر جلوه میدی.

milad28235
09-15-2009, 04:10 PM
خوب
خوان با برد دیشب به مسابقات لندن هم راه یافت.
چه حالی می ده بیفته تو گروه رافا

در ضمن
ممد این رو بخون
بترک از حسادت:

Q. You came this close to almost breaking the racquet after the third set. All of a sudden there seemed to be a new spark in you.
JUAN MARTIN DEL POTRO: Well, I was so nervous. But for respect to me and respect to everyone, I don't do that, because maybe when I feel nervous I saw Roger and he's a gentleman player, you know. We have to learn many things about him. Many times I do that today.

Mohammad
09-15-2009, 04:13 PM
همین پاچه خوارا به راجر رای میدن دیگه استفان ادبرگ رو میگیره .... :3t1:

milad28235
09-15-2009, 04:13 PM
یعنی چی؟ مسلما خطای چشم آدم خیلی بیشتر از اونه؟! نه؟ تو از تلویزیون چطوری میفهمی؟! :379:
ببین درست یا غلط اصلا دو متر بیرون بود اون قانونه و برای همه یکسانه همون جمله ای که خودت گفتی؟! اتفاقا خیلی بیشتر هم یکسانه نسبت به قضاوت انسانها اگه یکی مثل تو باشه 50 50 هارو همه رو به نفع راجر میگیره ولی آیا هوک آی هم اینطوره؟! هرچقدر بیشتر در این مورد حرف بزنی پرونده سیاهتون رو سیاهتر جلوه میدی.

اون توپی رو که می گم، از راه دور هم معلوم بود اوته

کلا به نظرم توی قضاوت نیروی انسانی باشه بهتره
طبیعی تره
وقتی هوک آی ایراد داره، پس چرا از نیروی انسانی استفاده نشه؟

اون خط نگهدارها که جانب دار نیستن.

بعدش هم، باید واسه بازیهای حساس، یکی مثل لحیانی رو بذارن که چشماش مثل عقاب می مونه.
نه اون یارو شاسکوله که به جز خوندن امتیازات کار دیگه ای بلد نیست

milad28235
09-15-2009, 04:14 PM

از نظر تو همه اشتباه می کنن الا خودت
Fuck You

:477::477::477::477:

Hossein Murray
09-15-2009, 04:53 PM
حالا اگه شد بعدا بهت میگم
فعلا نیام بهتره
:240::240: نرو خشایار ... این چیزا ارزش نداره ...

milad28235
09-15-2009, 04:56 PM
نگران نباش
خشایار تاحالا حداقل 20 بار قهر کرده، هر سری هم من زنگ می زنم بهش برش می گردونم
کلا هر وقت دلش واسه صدای من تنگ می شه، قهر می کنه :251:

Saeedzr
09-15-2009, 05:06 PM
حالا خوبه تمام طرفدارای راجر خودشون گفتن راجر خوب بازی نکرد و حقش نبود که ببره

اگه بهانه میاوردیم که به خاطر اون چلنج باختیم دیگه باهامون چیکار میکردید؟!

فدرر هم در اون صحنه اعتراض به داور که فحش نداد،به قانون فحش داد:D
رافا هم اگر بلد بود انگلیسی حرف بزنه شاید فحش میداد:))

در ضمن همونطور که یه بار دیگه هم گفتم،اگه یادتون باشه پارسال توی یو اس اپن اگر همون موقع چلنج نمیدادی دیگه داور قبول نمیکرد
چند بازی هم سر این موضوع درگیری لفظی ایجاد شد.
نه به شوری پارسال،و نه به بی نمکی امسال

اتفاقا اونجا که راجر اعتراض کرد خیلی هم خوب شد،چون با عصبانیت بازی کرد خیلی خوب شد
ولی بعدش دوباره آروم شد و بازیش افت کرد.
به قول یکی از فن های راجر که زیر خبر باختش کامنت گذاشته بود:
Roger,you've past all tests:655:

Red-Line
09-15-2009, 05:06 PM
با ســــلام

اول تبریک میگم به طرفداران خوان .. :434: !!! دیشب ارژانتین رو نشون میدادن چه ذوقی کرده بودن بیچاره ها خداییش خیلی جالب بود ...

اما به نظر من میشه گفت دل پترو نمونه بارز یه تنیس اکادمیک هست !! واقعا مدرسه ای تنیس بازی میکنه . و تقریبا همه ی مواردش هم به خوبی انجام میده . من فک نمیکردم اینقدر روی اعصابش تسلط داشته باشه و بتونه تو فینال گرنداسلم جلوی راجر فدرر اینقدر راحت بازی کنه .

به نظر منم دلپترو بهتر خواهد شد ولی نه اینکه بخواد خودشو به عنوان یک اسطوره مطرح کنه ...

msabet
09-15-2009, 05:11 PM
سلام بچه ها

Mohammad Ragu عزیز تمام پست هاتو خوندم .تو در زندگی شده ساز مخالف نزنی.همه چی برای تو یه امایی داره .این خوب نیست بهتره که خودتو اصلاح کنی

davidbeckham
09-15-2009, 05:23 PM
Clasificación mundial:

.1. Roger Federer (SUI) 11.240

.2. Rafael Nadal (ESP) 8.845

.3. Andy Murray (GBR) 8.390

.4. Novak Djokovic (SRB) 7.480

.5. Juan Martín del Potro (ARG) 6.825

.6. Andy Roddick (USA) 5.310

.7. Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 3.950

.8. Nikolay Davydenko (RUS) 3.535

.9. Fernando Verdasco (ESP) 3.430

10. Gilles Simon (FRA) 3.090

saadat2000
09-15-2009, 05:25 PM
خشایار بابا ناراحت نباش. مهم اینه که ما دوست داریم. حرف مثل گرد هوا میمونه نبید بزاری رو دلت بشینه.
مهم این جو دوستانه است که با هم داریم.
در کل ما دوست داریم و اگه تو بری با کی کل کنیم

davidbeckham
09-15-2009, 05:28 PM
خشایار بابا ناراحت نباش. مهم اینه که ما دوست داریم. حرف مثل گرد هوا میمونه نبید بزاری رو دلت بشینه.
مهم این جو دوستانه است که با هم داریم.
در کل ما دوست داریم و اگه تو بری با کی کل کنیم
نه من واسه اعصابم گفتم فعلا نمیام
ضمنا مگه من فقط نادالیم
با بقیه نادالیا کل کل کنید

Afshin
09-15-2009, 05:33 PM
ضمنا مگه من فقط نادالیم

خشی کل کل فقط با تو حال میده و بس :434:
کوروش که کلا منکر همه چیزه حتی خودش:434:
محمد که عقلش .... :379::434:

milad28235
09-15-2009, 05:35 PM
ضمنا مگه من فقط نادالیم

البته واسه استراحت زمان خوبیه
استراحت کن تا تایلند اوپن که رافا بر می گرده
فعلا خبری نیس

rafa.com
09-15-2009, 05:36 PM
خشایار عزیز ما هم دوست نداریم طرفداری مثل شما رو تو کل کل کم داشته باشیم:182:

milad28235
09-15-2009, 05:37 PM
چند سالته تو دختر جون؟

rafa.com
09-15-2009, 05:45 PM
باز به سرت زد میلاد :434:تا میبینه هیچی نداره بگه اسم دختر میاره .دست بردار :3t1:باز می خوای چی بگیپسر:379:

milad28235
09-15-2009, 06:02 PM
چی می گی بابا؟
پرسیدم چند سالته؟
با توام
اسمت چی بود؟
طیبه....
چند سالته؟

alina_b
09-15-2009, 06:15 PM
خوب اینم از این گرند اسلم.خیلی تبریک میگم به خوان و راجر.بازی قشنگی بود.منم خیلی دوست داشتم راجر ببره ولی خوب اشکال نداره خوان خیلی زحمت کشیده بود و حقش بود این گرنداسلم...
دمه همه بچه ها هم گرم(فنای همه تنیسورا تو تاپیک) دو هفته ی باهالو باهاتون داشتم،خیلی خوش گذشت این مدت.دم همتون گرم خلاصه:443: منم دو ،سه هفته ای نیستم و بر میگردم. تو این مدت که مسابقه ی مهمی نیست نه؟ البته اینترنت دارم ولی نمیدونم بتونم بیام!! اگه از uk هم چیزی خواستین بگین(سوقاتی):434: بای فعلا...

Rio
09-15-2009, 06:39 PM
راستی میخواسنم بگم خداحافظ
یه مسایلی پیش اومده که من دیگه تو این سایت نمیتونم بیام
یعنی نیام بهتره
بخاطر باخت نادال هم نیست اصلا

خشایار عزیز
خواهش میکنم این حرف رو نزن برادر من. :182:
اگه قرار باشه همه ما اینجوری فکر کنیم که دیگه کسی اینجا
نمی مونه!
فراموش کن!
نیایی هیچ هم بهتر نیست!
حتما باید بیایی! :655:
زود از کوره درمیری! :443:

Rio
09-15-2009, 06:42 PM
درود،من بازی رو کامل ندیدم هی خوابم می برد.وقتی راجر ست اول بریک کرده و جلو بود. میگفتم ست های بعدی رو هم همینجوری میبره.باور نتیجه ی بازی یکم سخت بود .من ست سوم خوابم برد بیدار شدم دیدم فدر برده.بعدش ست جهارم رو هم تو تایبریک دیدم بعد خوابیدم ساعت 5 اینا،بلند شدم .دیدم با فدرر حرف میزنن.گفتم الانه که جام رو بدن بهش .همون لحظه زیر نویس نوشت"منس سینگلس رانر آپ"یکم جا خوردم .دوست داشتم فدرر ببره از باختش ذره ای خوشحال نشدم.بنظرم بردن گرند اسلم باید تو حیطه ی رافا و راجر باشه ،نه بازیکن دیگه ای!

مجتبی جان
اتفاقا بهتره از حیطه این دو نفر دربیاد.
اینجوری بنفع تنیسه و رقابتها هم داغتر میشه.
واسه ما هم که تماشا میکنیم هیجان بیشتری داره! :655:

Rio
09-15-2009, 06:45 PM
جمعیت هم بیشتر دل پوترو رو تشویق میکردن

تماشا گرها بیشتر آرژانتینی بودن و شلوغ میکردن.
سر سرویس مخصوصا!
یه جا هم یکی داد زد اوت راجر وایستاد توپ خوابید ! :251:
ولی فکر کنم داور تکرار کرد.
کلا تماشاگرهای آرژانتینی بلانسبت خوان عزیز بی فرهنگ هستن.
بخاطر همین وقتی برزیل لهشون کرد من کلی کیف کردم!

koury
09-15-2009, 06:56 PM
طرفداران راجر دیگه رسما چشم و چالشون رو بستن روی حقایق و توقع دارن هر چی راجر میگه همه بگن چشم اطاعت!! یعنی چی چلنج رو بردارن؟؟ رافا هم از اول مخالفش بود، آیا شده یه بار بیاد بگه چلنج رو بردارن؟؟ در حالی که خیلی مواقع به ضررش بوده... راجر عادت داره در هر موردی اعتراض کنه!! پشت همه هم حرف میزنه حالا خوان شانس آورده یه کم پاچه های راجرو براش مالونده هنوز پشتش حرفی نزده :160:

nima_masiha
09-15-2009, 06:57 PM
کسی نمیگه داور اشتباه کرد یا نه کرد اون یه بحث دیگست!
فرق یه آدم خویشتن دار با یه آدم از کوره در برو تو همینه، من نمیدونم شما چرا اینقدر متعصب هستید!
داور هر چقدر هم اشتباه کنه کسی که 5 بار جایزه استفان ادبرگ رو برده باید خویشتن داری کنه و خیلی متین بگه داور شما داری اشتباه میکنی؟! نه اینکه از الفاظ رکیک استفاده کنه! هیچ توجیهی نیست؟! ببینم سر بازی سرنا و کلایسترز هیچ کودوم رفتار سرنا رو تائید نکردید حالا خواه تصمیم داور درست بود یا نه؟! غیر از اینه؟!
دیگه بدتر از بازی نواک و راجر نمیشه که نواک ایس زده که از اون Clear تر نمیشد Ace زد بعد داور ریپلای د پوینت میده، نواک اومد بی ادبی کرد؟! چقدر تو اون بازی روی خوش نشون داد؟! فقط با ادب حرف زد
من منکر اشتباه داوری نیستم ولی فرق آدمها تو موقعیت های حساس معلوم میشه دیگه نه؟! وگرنه منم ببرم همیشه میخندم و خیلی پولایت رفتار میکنم هنره؟
ببینم هوک آی یه تکنولوژی هست که اندکی خطا داره چرا راجر وقتی به نفعشه خوبه ولی به ضررش میشه هی غرولند میکنه؟! چه انتظاری داره یعنی دوست داره داور چون اون راجره چلنج رو هم اوررول کنه بگه راجر جان به نظر شما تو بود یا بیرون؟! من جای داور بودم چارتا Code Violation تپل میدادم بهش دیگه خودش رو جمع و جور کنه!!
از این واضح تر نمیشه گفت والا!!!

محمد معلومه که از حسادت داری میترکی:254::254::254:

خب به ما چه که طرفدار نادالی و هر بار مجبوری بازیهای فدرر رو تو فینال تحمل کنی!!!؟ خب ناراحتی نبین عزیز، کسی شما رو مجبور نکرده

همه باید از حقشون دفاع کنند. من زیاد به اون درگیری لفظی توجهی نکردم ولی اگه توهینی کرده بود داور میتونست جریمش کنه پس چرا نکرد؟! شما اگه میدونی چی گفت لطفا تو پیغام برای من بفرست تا برم اون ویدئو رو گیر بیارم ببینم درست میگید یا نه.

من بر خلاف شما واسه رافا از نظر شخصیتی خیلی احترام قائل هست(با اینکه از نظر اخلاقی هنوز با راجر فاصله دار) اما یه مثال میزنم برات که شاید اون بازی رو یادته! یه بازی بین رافا - مویا بود تو هند فک کنم، نیمه نهایی بود. همون بازی که 2-1 شد و همه ست ها 7-6

رافا رو چند تا چلنچ اعتراض شدید کرد؟! خودت کلاتو قاضی کن

حالا اون بازی کجا فینال یو اس اوپن کجا!!؟ زمین تا آسمون فرقشه

وقتی قراره حق خوری بشه باید وایسی و از حقت دفاع کنی

اون بازی نواک - راجر و سرویس نواک من فک کنم ایس نشد و راکت راجر به توپ برخورد داشت. البته شاید من اشتباه دیدم ولی احساس کردم توپ منحرف شد. اما برام جالب بود نواک چرا اینقد خوش برخورد بود!!!

قدیما که از حسنات نیکوی نواک و خانوادش خیلی صحبتا میشد! مخصوصا بعد از استرالیای 2008

ضمنا، من بازی فینال زنان رو ندیدم.

Hossein Murray
09-15-2009, 06:58 PM
به نظرم در این تاپیکو تخته کنین بهتر باشه ! بدبخت یه کاربر بیاد 200 و خوردهای صفحه رو ورق بزنه از هر چی یو اس اپنه حالش به هم می خوره . :3t1:
راستی دیگه سر چی بحث کنیم ؟؟؟ تو این فرجه ی طولانی ..

koury
09-15-2009, 06:59 PM
تماشا گرها بیشتر آرژانتینی بودن و شلوغ میکردن.
سر سرویس مخصوصا!
یه جا هم یکی داد زد اوت راجر وایستاد توپ خوابید ! :251:
ولی فکر کنم داور تکرار کرد.
کلا تماشاگرهای آرژانتینی بلانسبت خوان عزیز بی فرهنگ هستن.
بخاطر همین وقتی برزیل لهشون کرد من کلی کیف کردم!

آرژانتینی ها واقعا بی فرهنگن بخصوص اگه پای دیویس کاپیا یه بازی ملی وسط بیاد! یادم نمیره سال 2001 یا 2002 تو ویمبلدون چون هیوئیت تو فینال نلبندیان رو برد چه کارهائی باهاش کردن! کلا تو دو چیز در ورزش تنیس هنر دارن یکی دوپینگه یکی هم بی فرهنگی!!
تو اوپن استرالیای 2004 اگه اشتباه نکنم خوان ایگناسیو چلا رو هیوئیت آب دهن انداخت و از همونجا بود که جنگ بین استرالیا و آرژانتین شروع شد... دو سه سال پیشم که تیم دیویس کاپ استرالیا رفت آرژانتین هیوئیت قصد داشت با خودش بادی گارد ببره که مردم نزننش :350:
تو دوپینگم که حرف اول رو می زنن :254::254:

koury
09-15-2009, 07:01 PM
به نظرم در این تاپیکو تخته کنین بهتر باشه ! بدبخت یه کاربر بیاد 200 و خوردهای صفحه رو ورق بزنه از هر چی یو اس اپنه حالش به هم می خوره . :3t1:
راستی دیگه سر چی بحث کنیم ؟؟؟ تو این فرجه ی طولانی ..

حسین جون فک کنم همین تاپیک ادامه داشته باشه بد نیست! تو ست ست که تا 10 روز بعد یه گرند اسلم صد صفحه به تاپیک اضافه میشد :251: اینجام فک کنم بشه روی بالای 300 صفحه حساب کرد!! :350:

nima_masiha
09-15-2009, 07:04 PM
ضمنا مگه من فقط نادالیم

خشایار چی شده!؟

تو نادالیا فک کنم فقط با تو میشه یه کل کل درست و حسابی داشت چون آدم بسیار منطقی هستی

هر مشکلی هست لطفا فراموش کن، ما دوست داریم.

Rio
09-15-2009, 07:04 PM
کسی نمیگه داور اشتباه کرد یا نه کرد اون یه بحث دیگست!
فرق یه آدم خویشتن دار با یه آدم از کوره در برو تو همینه، من نمیدونم شما چرا اینقدر متعصب هستید!
داور هر چقدر هم اشتباه کنه کسی که 5 بار جایزه استفان ادبرگ رو برده باید خویشتن داری کنه و خیلی متین بگه داور شما داری اشتباه میکنی؟! نه اینکه از الفاظ رکیک استفاده کنه! هیچ توجیهی نیست؟! ببینم سر بازی سرنا و کلایسترز هیچ کودوم رفتار سرنا رو تائید نکردید حالا خواه تصمیم داور درست بود یا نه؟! غیر از اینه؟!
دیگه بدتر از بازی نواک و راجر نمیشه که نواک ایس زده که از اون Clear تر نمیشد Ace زد بعد داور ریپلای د پوینت میده، نواک اومد بی ادبی کرد؟! چقدر تو اون بازی روی خوش نشون داد؟! فقط با ادب حرف زد
من منکر اشتباه داوری نیستم ولی فرق آدمها تو موقعیت های حساس معلوم میشه دیگه نه؟! وگرنه منم ببرم همیشه میخندم و خیلی پولایت رفتار میکنم هنره؟
ببینم هوک آی یه تکنولوژی هست که اندکی خطا داره چرا راجر وقتی به نفعشه خوبه ولی به ضررش میشه هی غرولند میکنه؟! چه انتظاری داره یعنی دوست داره داور چون اون راجره چلنج رو هم اوررول کنه بگه راجر جان به نظر شما تو بود یا بیرون؟! من جای داور بودم چارتا Code Violation تپل میدادم بهش دیگه خودش رو جمع و جور کنه!!
از این واضح تر نمیشه گفت والا!!!

محمد عزیز
فقط دوست داری راجر رو خراب کنی و همیشه هم تیرت به سنگ میخوره
و خودت خراب میشی!
توقع داری راجر تو فینال گرند اسلم حقش رو بخورن بعد مودبانه بیاد
از داور تشکر هم بکنه؟!
خود شما بودی ببین چیکار میکردی؟!
از شما بعیده این حرف!
اون جایزه رو هم الکی نگرفته !
شما خودت بشین فکر کن ببین چرا از شما نظرخواهی نکردن؟!
اونوقت دیگه چیزی نمیگی! :443:

Hossein Murray
09-15-2009, 07:06 PM
هر چی کوروش بگه .. :434:
بنویسین ... به امید پونصدمین صفحه ...

!GH-9924
09-15-2009, 07:07 PM
خوب اینم از این تورنمنت
چه رقصایی می کردن این دختر ای ارجانتینی:443:

دیشب حال همه طرفدارای راجر گرفته شده بود چون معلوم نی باسه راجر دیگه قهرمانی ای تو گرند اسلمی ببینن...اما راجر با اینکه تو این تور قهرمان نشد اما خیلی چیزارو ثابت کرد

راجر دینشو با قهرمانی فرنچ به تنیس داد.. اما اون با شاهکاراش تو این بازی ها حجت ارو تکمیل تر کرد...
اما به شخصه سوای این ناراحتی و چون خودم خوانو بعد راجر خیلی قبولش دارم به خوان تبریک میگم که تروفی ای رو گرفت که خیلیا هنوز تو حسرتشن...

خوان دیروز زیاد خوب نبود...بازی عادیشو میکرد... اما اون فقط تو امتیازای مهم بازی و رو سرویسای عجیب راجر بازی رو برد...
خوب راجرم یه انسانه و نمیتونه همیشه قهرمان باشه با اون که الان تو بهترین شرایط خودش تو این 2 سال قرار داره....
با اطمینان باید بگم که تو این تور هیچ تنیسوری به جز خوان نمیتونست باسه راجر مشکل ساز باشه....(سوای روز بد راجر)

خوان واقعا پیشرفت داشته ...میتونین بازی های همین فصلشو یه مرورکنیم وببینیم به قول راجر که تو مصاحبه قبل فینال گفته بود:میتونین ببینیدکه خوان تو هر تورنمنت بهتر از دیگه بوده.
نقطه شروع این پیشرفت وحشتناک خوان هم برد از نادال تو میامی امسال بود...

به خلاف کلام بچه ها باید بگم به نظرم خوان با این قهرمانیش نشون داد حرفای زیادی باسه گفتن داره
صحبت سر یکی دو تا تورنمنمت نیس الان حدود چند تورنمنته که خوان داره فوق العاده بازی میکنه و اینو همه دیدن.

Rio
09-15-2009, 07:07 PM
ای بابا
وقتی راجر رولند رو برده بود، این خاله زنکها، از همین حرفای صدمن یه غاز می زدن :3t1::3t1:
حالا که باخته که دیگه کاملا عادیه

تفاوتها رو تورو خدا ببینید
وقتی رافا می بازه هوادرهای فدرر میان دلداری می دن و می گن مسخره ش نکنید
اونوقت اینا..... :393:

محمد قسم خورده که از ما عذرخواهی نکنه!! :251:
تازه ما یه چیزی هم بدهکاریم بهش! :3t1:

rafa.com
09-15-2009, 07:10 PM
چی می گی بابا؟
پرسیدم چند سالته؟
با توام
اسمت چی بود؟
طیبه....
چند سالته؟

داداش جان مگه معرفی ما رو نخونده بودی ؟ اسمم رو که درست فهمیدی 17 سالمه:443:فکر کردم دوباره زده به سرت ببخشید

Rio
09-15-2009, 07:12 PM

:254::254::254::254:

nima_masiha
09-15-2009, 07:14 PM
طرفداران راجر دیگه رسما چشم و چالشون رو بستن روی حقایق و توقع دارن هر چی راجر میگه همه بگن چشم اطاعت!! یعنی چی چلنج رو بردارن؟؟ رافا هم از اول مخالفش بود، آیا شده یه بار بیاد بگه چلنج رو بردارن؟؟ در حالی که خیلی مواقع به ضررش بوده... راجر عادت داره در هر موردی اعتراض کنه!! پشت همه هم حرف میزنه حالا خوان شانس آورده یه کم پاچه های راجرو براش مالونده هنوز پشتش حرفی نزده :160:

احترام احترام میاره

اما مثل اینکه شما اینچیزا رو زیاد متوجه نمیشید.

ما باید بعد از باخت رافا هر چی دلمون میخواد بگیم تا شما یکم تو دار باشید؟!

وقتی شما حتی با اسم فدرر هم مشکل داری بحث کردن با شما کاملا بی فایدس

فدرر شده سوهان روحتون، چرا به خودتون اینقد عذاب میدید!؟ سعی کنید از تنیس لذت ببرید.

رافا واسه خودش فکر میکنه، راجر هم واسه خودش. قرار نیست هر چی راجر میگه رافا هم بگه!

تو نظر شما این درسته که هر کاری رافا میکنه بقیه هم بکنن! حالا چون رافا اعتراض نداره پس کار اون خیلی درسته!!!

شما به فکر تنیسور خودت باش ما هم همینطور

شعور بقیه رو به بازی نگیرید.

koury
09-15-2009, 07:21 PM
احترام احترام میاره

اما مثل اینکه شما اینچیزا رو زیاد متوجه نمیشید.

ما باید بعد از باخت رافا هر چی دلمون میخواد بگیم تا شما یکم تو دار باشید؟!

وقتی شما حتی با اسم فدرر هم مشکل داری بحث کردن با شما کاملا بی فایدس

فدرر شده سوهان روحتون، چرا به خودتون اینقد عذاب میدید!؟ سعی کنید از تنیس لذت ببرید.

رافا واسه خودش فکر میکنه، راجر هم واسه خودش. قرار نیست هر چی راجر میگه رافا هم بگه!

تو نظر شما این درسته که هر کاری رافا میکنه بقیه هم بکنن! حالا چون رافا اعتراض نداره پس کار اون خیلی درسته!!!

شما به فکر تنیسور خودت باش ما هم همینطور

شعور بقیه رو به بازی نگیرید.

خب عزیز من اگه قرار بود با اعتراض راجر اتفاقی بیفته که دیگه ITF و ATP رو باید درشون رو تخته میکردن!!!

من کی گفتم هر کاری رافا می کنه رو انجام بده؟؟ در شان یه قهرمان نیست اونجوری اعتراض کنه... راجرم که ماشالله همیشه معترضه!!

ATP و ITF مطمئن باشید هیچوقت کاری که بنفع تنیسور خاصی باشه رو نمی کنه، کاری رو می کنه که بنفع Game و تماشاگرانه!!!

اشتباه داوری بقول فیروز کریمی جزئی از بازیه! حالا چه فوتبال چه تنیس چه هر چیز دیگه ای! وقتی اشتباهات خطای چشم داوران خط بالا رفت اومدت هوک آی استفاده کردن که خطاش نمیگن در حد صفره ولی بسیار پائین تر از خطای دید هست...

حالا چون فدرر حس کرده توپ تو بوده -در حالی که بیرون بوده- و هوک آی زده آوت فدرریا باید بگن چلنج رو بردارن؟؟ :3t1:

rafa.com
09-15-2009, 07:27 PM
Clasificación mundial:

.1. Roger Federer (SUI) 11.240

.2. Rafael Nadal (ESP) 8.845

.3. Andy Murray (GBR) 8.390

.4. Novak Djokovic (SRB) 7.480

.5. Juan Martín del Potro (ARG) 6.825

.6. Andy Roddick (USA) 5.310

.7. Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 3.950

.8. Nikolay Davydenko (RUS) 3.535

.9. Fernando Verdasco (ESP) 3.430

10. Gilles Simon (FRA) 3.090
محمد همه رو بردیم تو فاز اسپانیایی گفتن :434:میبینی خشایار هم بالا نوشته clasificacion mundial :443: ممنون خشایار

Mohammad
09-15-2009, 07:39 PM
محمد همه رو بردیم تو فاز اسپانیایی گفتن :434:میبینی خشایار هم بالا نوشته clasificacion mundial :443: ممنون خشایار
Tiene usted razón

milad28235
09-15-2009, 07:40 PM
خب عزیز من اگه قرار بود با اعتراض راجر اتفاقی بیفته که دیگه ITF و ATP رو باید درشون رو تخته میکردن!!!

من کی گفتم هر کاری رافا می کنه رو انجام بده؟؟ در شان یه قهرمان نیست اونجوری اعتراض کنه... راجرم که ماشالله همیشه معترضه!!

ATP و ITF مطمئن باشید هیچوقت کاری که بنفع تنیسور خاصی باشه رو نمی کنه، کاری رو می کنه که بنفع Game و تماشاگرانه!!!

اشتباه داوری بقول فیروز کریمی جزئی از بازیه! حالا چه فوتبال چه تنیس چه هر چیز دیگه ای! وقتی اشتباهات خطای چشم داوران خط بالا رفت اومدت هوک آی استفاده کردن که خطاش نمیگن در حد صفره ولی بسیار پائین تر از خطای دید هست...

حالا چون فدرر حس کرده توپ تو بوده -در حالی که بیرون بوده- و هوک آی زده آوت فدرریا باید بگن چلنج رو بردارن؟؟ :3t1:

فدرر نگه چلنج رو بردارن، پس کی بگه؟
چه کسی از او لایق تره واسه اظهار نظر؟
لابد انتظار داری بیان از تو نظر خواهی کنن.

تکنولوژی خوبه، ولی وقتی خالی از ایراد نیست، به درد نمی خوره

اینو که در شان یه نفر نیست فلان کار رو انجام بده خیلی مزخرفه
فینال گرند اسلم هست
روزها و شبها هر دو تنیسور تلاش کردن تا به این روز رسیدن، اونوقت یه تصمیم اشتباه هوک آی میاد نتیجه ی بازی رو عوض می کنه.
نشستی، لم دادی توی خونه، می گی در شانش نیست
خودت تا حالا با اون شیکمت 4 ساعت پشت سر هم بازی کردی؟ عرق ریختی؟
می دونی وقتی داور اشتباه می کنه آدم چه حالی می شه؟
بله، واسه تو قبول این مساله راحته که زیر کولر نشستی داری بازی رو می بینی، ولی واسه یه بازیکن واقعا قبولش خیلی مشکله.

باید برای بازیهای حساس بهترین خط نگه دارها و بهترین Umpire رو بذارن
یکی مثل محمد لحیانی
از صد تا هوک آی کاراییش بیشتره

davidbeckham
09-15-2009, 07:45 PM
منکه اعصاب ندارم
اگه تنیسور بودم داور اشتباه میکردراکتو تو دهنش خرد میکردم

Mohammad
09-15-2009, 07:47 PM
تنها داوري كه اسمشو بلدي همين محمد لحياني صد بار تا حالا گفتي اسمشو :251: اونم چون اسمش شبيه منه و به خاطر عشقي كه به من داري يادت مونده! :866:
كوروش مگه خودشو گفت، خوب بود نواك داور رو ميشت ميذاشت كنار؟! نه خوب بود؟! بقيه زحمت نميكشن فقط راجر زحمت مي كشه؟! نه؟ دو زار انصافم خوب چيزيه!

koury
09-15-2009, 07:51 PM
فدرر نگه چلنج رو بردارن، پس کی بگه؟
چه کسی از او لایق تره واسه اظهار نظر؟
لابد انتظار داری بیان از تو نظر خواهی کنن.

تکنولوژی خوبه، ولی وقتی خالی از ایراد نیست، به درد نمی خوره

اینو که در شان یه نفر نیست فلان کار رو انجام بده خیلی مزخرفه
فینال گرند اسلم هست
روزها و شبها هر دو تنیسور تلاش کردن تا به این روز رسیدن، اونوقت یه تصمیم اشتباه هوک آی میاد نتیجه ی بازی رو عوض می کنه.
نشستی، لم دادی توی خونه، می گی در شانش نیست
خودت تا حالا با اون شیکمت 4 ساعت پشت سر هم بازی کردی؟ عرق ریختی؟
می دونی وقتی داور اشتباه می کنه آدم چه حالی می شه؟
بله، واسه تو قبول این مساله راحته که زیر کولر نشستی داری بازی رو می بینی، ولی واسه یه بازیکن واقعا قبولش خیلی مشکله.

باید برای بازیهای حساس بهترین خط نگه دارها و بهترین Umpire رو بذارن
یکی مثل محمد لحیانی
از صد تا هوک آی کاراییش بیشتره

همه ی تنیس تو فدرر خلاصه نمیشه! تماشاگران اگه تنیس رو تحریم کنن که فدرر و تنیس و ای تی پی و .... معنائی نداره!! اومدیم و فدرر گفت وسط زمین دستشوئی نصب کنید :251: چون لایقه باید هر چیزی گفتش بهش عمل کنن؟؟
ATP و ITF میخوان تماشاگر جذب کنن! فدرر و نادال و تورنمنت ها همه برای تماشاگران هستن... یادمه رادیک گفته بود این هوک آی خیلی Fun ه چون به تماشاگر این هیجان رو میده که حدس بزنه توپ تو بوده یا بیرون!!
ندیدی هر وقت یکی چلنج میده مردم چه شوقی می کنن و چه هورائی می کشن؟؟ ITF نمیاد بخاطر نه فدرر نه هیچ کس دیگه تنیس رو تغییر بده وگرنه همون سال 2006 که هر دوی فدرر و نادال به تقویم سالیانه اعتراض می کردن تورنمنت ها و هفته های برگزاری رو کمتر میکردن :379:

در مورد اون قسمت هایلایت هم من تو یه روز 5 ساعت بازی کردم و دیگه نای تا خونه اومدنم نداشتم!! سختی تنیس رو فقط با یه بار راکت دست گرفتن میشه حس کرد ولی ربطی نداره به من و کولر و ...! این شغلیه که فدرر خودش انتخاب کرده کسی زورش نکرده بره تنیس بازی کنه وقتی خودش انتخاب کرده دیگه نه منتی هست نه چیزی... اون یه تنیسور حرفه ایه بالاخره باید فرقی بین یه تنیسور پروفشنال و یه تنیسور در پیت یا آماتور باشه دیگه؟؟ :3t1:

Rio
09-15-2009, 07:51 PM
Tiene usted razón

اینارو ببین !
خجالت بکشین! این فروم فارسیه! :3t1:

koury
09-15-2009, 07:53 PM
تنها داوري كه اسمشو بلدي همين محمد لحياني صد بار تا حالا گفتي اسمشو :251: اونم چون اسمش شبيه منه و به خاطر عشقي كه به من داري يادت مونده! :866:
كوروش مگه خودشو گفت، خوب بود نواك داور رو ميشت ميذاشت كنار؟! نه خوب بود؟! بقيه زحمت نميكشن فقط راجر زحمت مي كشه؟! نه؟ دو زار انصافم خوب چيزيه!

:441::441: بنظر من این محمد لحیانی لج درار ترین داوره... همش نیشخند میزنه لامسب!! وقتی تنیسور عصبیه با این کارش بدتر روی مخ بازیکن راه میره :240: من از همه ی آمپایر ها بدم میاد ولی یکی مثل کارلوس برناردز یا جری آرمسترانگ رو میتونم تحمل کنم...:3t1:

Rio
09-15-2009, 07:56 PM
حداقل باید پاسکال ماریا را میذاشتن بنظر من بهتر از
داور دیشب بود.
هر چند اینم بگم کلا امسال داوری خوب نبود و نباید
فقط یه نفر رو متهم کرد.

milad28235
09-15-2009, 08:04 PM
همه ی تنیس تو فدرر خلاصه نمیشه! تماشاگران اگه تنیس رو تحریم کنن که فدرر و تنیس و ای تی پی و .... معنائی نداره!! اومدیم و فدرر گفت وسط زمین دستشوئی نصب کنید :251: چون لایقه باید هر چیزی گفتش بهش عمل کنن؟؟
ATP و ITF میخوان تماشاگر جذب کنن! فدرر و نادال و تورنمنت ها همه برای تماشاگران هستن... یادمه رادیک گفته بود این هوک آی خیلی Fun ه چون به تماشاگر این هیجان رو میده که حدس بزنه توپ تو بوده یا بیرون!!
ندیدی هر وقت یکی چلنج میده مردم چه شوقی می کنن و چه هورائی می کشن؟؟ ITF نمیاد بخاطر نه فدرر نه هیچ کس دیگه تنیس رو تغییر بده وگرنه همون سال 2006 که هر دوی فدرر و نادال به تقویم سالیانه اعتراض می کردن تورنمنت ها و هفته های برگزاری رو کمتر میکردن :379:

در مورد اون قسمت هایلایت هم من تو یه روز 5 ساعت بازی کردم و دیگه نای تا خونه اومدنم نداشتم!! سختی تنیس رو فقط با یه بار راکت دست گرفتن میشه حس کرد ولی ربطی نداره به من و کولر و ...! این شغلیه که فدرر خودش انتخاب کرده کسی زورش نکرده بره تنیس بازی کنه وقتی خودش انتخاب کرده دیگه نه منتی هست نه چیزی... اون یه تنیسور حرفه ایه بالاخره باید فرقی بین یه تنیسور پروفشنال و یه تنیسور در پیت یا آماتور باشه دیگه؟؟ :3t1:

فدرر نقش غیر قابل انکاری در اعتلای تنیس در عصر حاضر داره. پس همه و همه باید بهش احترام بذارن.

فدرر چیز غیر منطقی نمی گه. مثالت مثل اکثر حرفات احمقانه بود.

من اصلا حرفای تورو باور ندارم
با اون شکمی که من دیدم، نیم ساعت چیه؟ یه ربع هم نمی تونی بدوی. توپ ازت 5 متر فاصله داشته باشه طرفشم نمی ری. بدوی؟ :254::254::254:

بله، تنیس شغلیه که راچر انتخاب کرده. ولی انتظار داره لااقل حقش رو نخورن.
کسایی که می گن اشتباه داوری جزوی از ورزشه، تاحالا به عمرشون انقدر ندویدن که احساس کنن قلبشون داره میاد توی دهنشون
لم دادن، الکی اظهار فضل می کنن

من می گم وقتی یه نفر زحمت می کشه، نمی تونه ببینه یه داور اون بالا نشسته، داره گند می زنه به همه چی.

هوک آی یه چوب دو سر نجسه
سر یه توپ مشکوک مثلا

هر دو تنیسور اعتقاد دارن که حق با اوناس مثلا
مثلا همین توپ دیشب فدرر که تابلو بود اوته
اون مساله باعث می شه تنیسور نسبت به هوک آی بدبین بشه و سر توپهای بعدی هم نتونه بهش اعماد کنه.
تنیسور مقابل هم چون از این تکنولوژی برخورداره، هی می خواد روی توپهای مشکوک بختش رو امتحان کنه.

حالا فرض کن Umpire یه Overrule می ده
و هوک آی معلوم می کنه که غلط بوده
کلا ، کاریزمای داور زیر سوال می ره و باعث می شه تنیسورها به او هم بدبین بشن
هوک آی کلا جو بدی رو در بازی به وجود میاره.

در حالی که اگه همه مجبور باشن حرف داور رو گوش کنن، دیگه اصلا این بحث ها پش نمیاد

milad28235
09-15-2009, 08:06 PM

خوب اسمش رو می گم، چون به نظرم خیلی مسلطه، لامصب

کلا من دارم می گم
هاوک آی بذر بی اعتمادی رو میکاره توی بازی

Rio
09-15-2009, 08:08 PM
با این قهرمانی خوان بقیه تنیسورها هم کم کم امیدوار میشن
که اگه جدی تر تمرین کنن میتونن گرند اسلم ببرن.
کسایی مثل : اندی رادیک - اندی ماری - نواک
سال دیگه رقابتها فشرده تر از امسال خواهد بود.
فدرر هم اگه چیزی برد برده وگرنه سرزنشی براش نیست!
همین که میاد بسه.
پیشنهاد میکنم فدرر رو از رقابت های جدی کنار بذارین و از کل کل
حذف کنین.
بقیه باید تلاش کنن تا خودشون رو به اون نزدیک کنن.
اون واسه چی تلاش کنه؟!
همین دیدن بازی اون برای ما ها نعمته.
خدا میدونه چند وقت دیگه میتونیم تو زمین ببینیمش؟
برای من یه بازی هم یه بازیه! :655:

koury
09-15-2009, 08:10 PM
من که نیازی به باور تو ندارم!!! :251: ضمنا اون مثال من هم عین واقعیت بود منتهی چون واقعیت همیشه تلخه به مذاقت خوش نیومد :254:

فدرر احترامش رو داره... کسی بهش بی احترامی نکرده اشتباه داوری به ضرر خیلی ها بوده و اونا هم پذیرفتن حتی اگه باعث باختشون بشه!!!

همین نورم کریست داور کچل بی شعور آمریکائی بازی نواک و فدرر مگه آور رول احمقانه نکرد؟؟ نواک چلنج داد ایس بود تازه داور به نفع فدرر کار کرد ولی حق به حقدار رسید...

بالاخره اگه اشتباه بناحق بوده باشه مطمئن باش حق یه حقدار می رسه! مثل بازی دیشب پرسپولیس :350:

koury
09-15-2009, 08:14 PM
خوب اسمش رو می گم، چون به نظرم خیلی مسلطه، لامصب

کلا من دارم می گم
هاوک آی بذر بی اعتمادی رو میکاره توی بازی

آقا جون 3 ساله هوک آی روی کاره شما تازه این حرف رو میزنی چون یه بار به ضرر فدرر بوده؟؟ خب مسلما اگه اینطوری که میگی بود همه اعتراض میکردن و بر میداشتنش... الان تو همه ی ورزش ها دارن از هوک آی استفاده می کنن :443:
فدرر بوده تو یه بازی 5 بار چلنج داده همش درست بوده چطور اون موقع معتمد بوده؟؟ چطور حریفش اعتراضی نکرده؟؟! :379:
بالاخره اینم جزو جذابیت های تنیسه... تنیس از وقتی هوک آی اومده بنظر من جذاب تر شده در حالیه که در اکثر مواقع هم به ضرر رافا بوده! :3t1:

Saeid
09-15-2009, 08:21 PM
محمد لحیانی بهترین داور هستش به نظر من

ندیدم تا حالا با تنیسوری درگیر بشه

فقط مشکلش اینه که عاشق عکس گرفتن با تنیسوراست:434:

میاد بینشون وای میسه بدون استثنا

koury
09-15-2009, 08:24 PM
محمد لحیانی رو مارات سافین و اندی رادیک بار ها باهاش برخورد کردن... رادیک یادمه یه بازی دیویس کاپ چند سال پیش بود که اعتقاد داشت لحیانی به ضررش کار کرده یه کم باهاش جر و بحث کرد وقتی رادیک نشست لحیانی اومد براش توضیح بده که رادیک بهش گفت Shut the fuck off you moron!!!! لحیانی هم خفه شد :254::254::254: ویدئوش هم تو یوتیوب بود که الان برا من فیلتــره نمیتونم پیداش کنم :243:

Saeid
09-15-2009, 08:34 PM
محمد لحیانی رو مارات سافین و اندی رادیک بار ها باهاش برخورد کردن... رادیک یادمه یه بازی دیویس کاپ چند سال پیش بود که اعتقاد داشت لحیانی به ضررش کار کرده یه کم باهاش جر و بحث کرد وقتی رادیک نشست لحیانی اومد براش توضیح بده که رادیک بهش گفت Shut the fuck off you moron!!!! لحیانی هم خفه شد :254::254::254: ویدئوش هم تو یوتیوب بود که الان برا من فیلتــره نمیتونم پیداش کنم :243:

Cproxy نصب کن مشکلت حل میشه

از اینجا بگیر :

http://rapidshare.com/files/280505038/cpsetup_en.exe

فکر کنم 1 روز free هستش

شارژش هم ارزونه ماهی 3 یا 4 هزار تومنه

سرعتش هم از VPN بیشتره و مشکلات اونو نداره

Tennis4progress
09-15-2009, 08:35 PM
راستی میخواسنم بگم خداحافظ
یه مسایلی پیش اومده که من دیگه تو این سایت نمیتونم بیام
یعنی نیام بهتره
بخاطر باخت نادال هم نیست اصلا

اگر بخاطر پست من ناراحتی ،ببخشید من یه کلمه چرتی یهویی گفتم, تا اومدم درستش کنم همتون quote کردید. !

تو بیا، من دیگه نمیام، اگرم بیام دیگه پست نمی زارم.

davidbeckham
09-15-2009, 08:40 PM
اگر بخاطر پست من ناراحتی ،ببخشید من یه کلمه چرتی یهویی گفتم, تا اومدم درستش کنم همتون quote کردید. !

نه من میام
من مشکلی با کسی ندارم
ولی کسی مستقیم توهین کنه داغ میکنم

Saeid
09-15-2009, 08:42 PM

:251:
چه بد شانسی یکم دیر کردی پس

اشکال نداره راجر و نادال هم گاهی به هم فوش میدن

Afshin
09-15-2009, 08:44 PM

اه اه اه اه اه اه اه
کوروش خسته کننده :397:
کوروش تکراری ....:397:
خدا میدونه اگه راجر قهرمان میشد تو چه بلایی سر خودت میوردی
حسادت تا چقدر بشر !:434:

Mohammad
09-15-2009, 08:44 PM
آدم این صحنه های احساسی رو میبینه اشک تو چشمش جمع میشه :crying::crying::Clap:
:grouphug:
حالا به سلامتی جمع حاضر :drinkingbuddies:

Rio
09-15-2009, 08:49 PM

سعید جان
شما هم بیاین لطفا !
پست هم بذارین.
ما میخوایم دوستانمون بیشتر بشن نه اینکه یکی یکی
برن و دیگه نیان. :443:

Rio
09-15-2009, 08:50 PM
آدم این صحنه های احساسی رو میبینه اشک تو چشمش جمع میشه :crying::crying::Clap:
:grouphug:
حالا به سلامتی جمع حاضر :drinkingbuddies:

محمد اون وسطیه شمایی دیگه؟! :379:

koury
09-15-2009, 08:53 PM
اه اه اه اه اه اه اه
کوروش خسته کننده :397:
کوروش تکراری ....:397:
خدا میدونه اگه راجر قهرمان میشد تو چه بلایی سر خودت میوردی
حسادت تا چقدر بشر !:434:

بابا افشین جون دو تا چیز جدید از خودت بگو... :397: هی میری پستای میلاد و میخونی هر چی میگه رو قرقره می کنی!!؟ :434:

Mohammad
09-15-2009, 08:54 PM
محمد اون وسطیه شمایی دیگه؟! :379:
:182::243:
من تو اسمایلی متوجه وسط بودن کسی نشدم ...
اینم آخرش ...

Afshin
09-15-2009, 08:54 PM
به به ... هورا ...
خشی :655: :866:میمونه پیشمون
سعید جان شما هم نرو .... فقط سعی کن دیگه ازین غفلت ها نکنی ! این جا بچه ها خیلی اکتیون سریع دستت رو میشه !

Saeedzr
09-15-2009, 08:56 PM
از نظر من هوک آی باید باشه
درسته که بعضی مواقع اشتباه میکنه
ولی اشتباهاتش از خط نگهدارها بیش تر نیست
مخصوصا این خط نگهدارهای یو اس اپن

ولی 100% باید برای بهتر کردنش تلاش کنند
مخصوصا اون سایه توپ واقعا چیزی هست که هیچ چشم غیر مسلحی نمیتونه تشخیصش بده
و حتی واقعا به جای توپ هم نگاه میکنی معلوم نیستش
پس باید کمی در موردش تجدید نظر کرد.
اگر هوک آی نباشه،اعتراض ها خیلی بیشتر میشه
مخصوصا امثال گونزو و رادیک و شاید کمی نواک
قدیمیهای تنیس رو هم ببینید که چجوری به داور اعتراض میکردند.

Afshin
09-15-2009, 08:56 PM
بابا افشین جون دو تا چیز جدید از خودت بگو... :397: هی میری پستای میلاد و میخونی هر چی میگه رو قرقره می کنی!!؟ :434:
برو بابا ...
تکراری تر از خودت فقط خودتی تو این دنیا !
به جز میلاد 10 نفر دیگه هم بهت گفتن کسل کننده ... خب تکراری هستی دیگه
100 بار هم بهت گفتم ... حرف تکراری که میزنی جواب تکراری هم میشنوی
بد جوری راجر آتیشت زده :175:

Rio
09-15-2009, 08:58 PM
:182::243:
من تو اسمایلی متوجه وسط بودن کسی نشدم ...
اینم آخرش ...

اون موجود افسانه ای که همه رو دور خودش جمع میکنه
رو میگم! :443::655:

koury
09-15-2009, 08:59 PM
بیا خودت به من میگی تکراری... تو که تکراری تری؟؟!! یه جمله رو الان برای بیستمین باره می بینم می نویسی!! در صورتی که من اصلا حرفی نزدم!!! :254::254::254:

Mohammad
09-15-2009, 09:00 PM

خوشحالم تو اردوی راجری ها یه ادم منطقی تر هم پیدا شد! :441:

Afshin
09-15-2009, 09:01 PM
بیا خودت به من میگی تکراری... تو که تکراری تری؟؟!! یه جمله رو الان برای بیستمین باره می بینم می نویسی!! در صورتی که من اصلا حرفی نزدم!!! :254::254::254:
:3t1::3t1::3t1::3t1::350::350::350::350:
من از امروز تمیرین میکنم که در مقابل پستهای تو جواب های رنگین و مختلف بدم که خوشت بیاد :434:
یه کوروش که بیشتر نداریم ... مجبوریم تحملش کنیم دیگه :443::655::655:

Rio
09-15-2009, 09:02 PM

این چیزا تو اردوی راجری ها عادیه رفیق! :434::443:

Afshin
09-15-2009, 09:03 PM
من خودم هم میگم باید چلنج باشه ... ولی ربطی به بی منطقی نداره ... هر کس نظرشو میگه
تو بی منطقی که هر کی بر خلاف میلت حرف میزنه میگی بی منطق:477:

koury
09-15-2009, 09:03 PM
:3t1::3t1::3t1::3t1::350::350::350::350:
من از امروز تمیرین میکنم که در مقابل پستهای تو جواب های رنگین و مختلف بدم که خوشت بیاد :434:
یه کوروش که بیشتر نداریم ... مجبوریم تحملش کنیم دیگه :443::655::655:

قربونت عزیز البته اجباری در کار نیست :443:

koury
09-15-2009, 09:04 PM
من خودم هم میگم باید چلنج باشه ... ولی ربطی به بی منطقی نداره ... هر کس نظرشو میگه

میلاد آخه مشکل اینجاس نظرش رو میخواد تحمیل کنه!!! :3t1: فکر کرده چون این خوشش نمیاد میان هوک آی رو بر میدارن :350:

Rio
09-15-2009, 09:05 PM

محمد قسم خورده تا روز قیامت با ما مخالفت کنه! :3t1:

Rio
09-15-2009, 09:07 PM
میلاد آخه مشکل اینجاس نظرش رو میخواد تحمیل کنه!!! :3t1: فکر کرده چون این خوشش نمیاد میان هوک آی رو بر میدارن :350:
اصلا مشکل فدرر دیشب هوک آی نبود!
فدرر اگه درست سرویس میزد برنده بود با یا بدون هوک آی!:182:

Mohammad
09-15-2009, 09:08 PM
نظر من کیلویی چنده؟؟ علم داره میگه و هر کی با علم مخالفت کنه بی منطقه. بله نمیدونی بدون.

Afshin
09-15-2009, 09:09 PM
میلاد میلاده من افشینم !
ولی خداییش ما کدوممون کم اوردیم که میلاد یا ممد دومیش باشه ؟:434:

Afshin
09-15-2009, 09:10 PM
نظر من کیلویی چنده؟؟ علم داره میگه و هر کی با علم مخالفت کنه بی منطقه. بله نمیدونی بدون.
این تیکه که بزرگ کردم در جواب کدوم قسمت پستم بود ؟:379:

koury
09-15-2009, 09:12 PM
اصلا مشکل فدرر دیشب هوک آی نبود!
فدرر اگه درست سرویس میزد برنده بود با یا بدون هوک آی!:182:

سهیل جان شمام که دارید بر میگردید به چند ماه پیش! ما می گفتیم اگه رافا مصدوم نبود فلان میشد شما یادتونه چی می گفتید؟؟ می گفتید اگر و اما و شاید بهونس!!
حالا خودتون دارید میگید اما و اگر و شاید!!؟ :379:
بحث سر برد و باخت فدرر نیست، میلاد میگه چون یه بار هوک آی به ضرر راجر بوده باید برش دارن! این کجاش منطقیه؟؟ :3t1:

Afshin
09-15-2009, 09:16 PM
خوان برد چون بهتر بود ... حالا به هر دلیلی راجر نتونست ببره ! بهوونه هم نمیاریم ...
فدای سرش

Rio
09-15-2009, 09:17 PM
سهیل جان شمام که دارید بر میگردید به چند ماه پیش! ما می گفتیم اگه رافا مصدوم نبود فلان میشد شما یادتونه چی می گفتید؟؟ می گفتید اگر و اما و شاید بهونس!!
بحث سر برد و باخت فدرر نیست، میلاد میگه چون یه بار هوک آی به ضرر راجر بوده باید برش دارن! این کجاش منطقیه؟؟ :3t1:

میگم این بحث که با میلاد میکنین بخاطر بازی دیشبه مگه نه؟!
چرا تا حالا بحث هوک آی نبود؟!
من میگم باخت راجر ربطی به هوک آی نداره!
شما اگه ما به صلاحت هم حرف بزنیم ناراحت میشی و جبهه میگیری! :182:
این حرف من که بنفع شما بود! :240:
اصلا اگر و اما از کجا پیدا شد؟! :240:

koury
09-15-2009, 09:19 PM
سهیل جان من کجا جبهه گرفتم!؟ دارم فرق یه شخص منطقی رو با یه کسی که دو زار منطق تو بساطش نمیره رو میگم... :shame:

Afshin
09-15-2009, 09:21 PM
سهیل جان من کجا جبهه گرفتم!؟ دارم فرق یه شخص منطقی رو با یه کسی که دو زار منطق تو بساطش نمیره رو میگم... :shame:
الان این دو نفر کیا بودن ؟ یکیش که میلاد بوده منظورت ... اون یکی کی بود؟:434:

Saeedzr
09-15-2009, 09:21 PM
از نظر من بچه های فدرری خیلی منطقی ترن،چون الان کمتر احساسی میشن
میلادم داره نظرش رو میگه و حرف غیر منطقی نمیزنه
کِی گفت که به خاطر قضیه دیشب باید هوک آی رو بردارن؟
الانم بحث میلاد سر تکنولوژی هوک آی هست،نه بازی دیشب

کوروش،
سهیل راست میگه،
ما کی گفتیم اگر و اما؟:379:

koury
09-15-2009, 09:25 PM
افشین جون نفر دیگه سهیل و سعید و خودت بودین که نسبتا منطقی با موضوع کنار میاید :441::3t1:

Rio
09-15-2009, 09:31 PM
افشین جون نفر دیگه سهیل و سعید و خودت بودین که نسبتا منطقی با موضوع کنار میاید :441::3t1:

کوروش جان ولخرجی نکن عزیز ! :443:

milad28235
09-15-2009, 09:43 PM
من که نیازی به باور تو ندارم!!! :251: ضمنا اون مثال من هم عین واقعیت بود منتهی چون واقعیت همیشه تلخه به مذاقت خوش نیومد :254:

فدرر احترامش رو داره... کسی بهش بی احترامی نکرده اشتباه داوری به ضرر خیلی ها بوده و اونا هم پذیرفتن حتی اگه باعث باختشون بشه!!!

همین نورم کریست داور کچل بی شعور آمریکائی بازی نواک و فدرر مگه آور رول احمقانه نکرد؟؟ نواک چلنج داد ایس بود تازه داور به نفع فدرر کار کرد ولی حق به حقدار رسید...

بالاخره اگه اشتباه بناحق بوده باشه مطمئن باش حق یه حقدار می رسه! مثل بازی دیشب پرسپولیس :350:

معلومه که باور ندارم
تو اگه روت بشه، اگه به نفعت باشه، خورشید هم که وسط آسمون باشه می گی شبه
حجم شکمت رو من خودم با جفت چشمام دیدم، اونوقت آقا می گه 5 کیلو اضافه وزن دارم.:254::254::254::254::254:
همه ی حرفات هم همین جوریه. می خوای واقعیت رو وارونه جلوه بدی.

اشتباه داوری طبیعیه، درسته
من می گم اعتراض تنیسورها همون قدر عادیه که اشتباه داوری
داور اشتباه می کنه، باید اعتراش بازیکن رو هم به جون بخره

بحث من سر اینه که از کجا معلومه هوک آی اصلا درست باشه؟
تو از کجا می دونی اون بازی نوواک و فدرر هوک آی اونجا رو درست تصمیم گرفت؟
هوک آی ساخته ی دست بشره
اصلا نمی شه بهش اطمینان کرد.

در مورد پرسپولیس هم واقعا خوشحال شدم گل خورد.
نکبت ها توی آزادی شاهین بوشهر رو هم نمی تونن بزنن

milad28235
09-15-2009, 09:47 PM
آقا جون 3 ساله هوک آی روی کاره شما تازه این حرف رو میزنی چون یه بار به ضرر فدرر بوده؟؟ خب مسلما اگه اینطوری که میگی بود همه اعتراض میکردن و بر میداشتنش... الان تو همه ی ورزش ها دارن از هوک آی استفاده می کنن :443:
فدرر بوده تو یه بازی 5 بار چلنج داده همش درست بوده چطور اون موقع معتمد بوده؟؟ چطور حریفش اعتراضی نکرده؟؟! :379:
بالاخره اینم جزو جذابیت های تنیسه... تنیس از وقتی هوک آی اومده بنظر من جذاب تر شده در حالیه که در اکثر مواقع هم به ضرر رافا بوده! :3t1:

من می گم ضررش از سودش بیشتره
بازیکنارو می ندازه به جون هم و به جون داور

اگه نباشه، این همه قیل قال هم نیس
همه مجبورنت حرف داور رو گوش کنن

الان یه جوری شده خود داور هم جرات نمی کنه حرفی بزنه
می ترسه یه چیزی بگه، هوک آی برعکس بگه
ضایع شن

در حالی که داور که اون بالاس، حرف اول و آخر رو باید بزنه. با خیال راحت

یه دسته داور بی شعور و بزدل مثل علی نیلی، می شه دست پخت هوک آی

milad28235
09-15-2009, 09:53 PM

مگه اگه یه حرف حکیمانه ای رو آدم تکرار کنه بده؟
اینهمه احادیث از پیامبر و ائمه هر روز می شنویم.
حرفای منم در همون ردیف قرار می گیره :shame:

koury
09-15-2009, 09:55 PM
تو که ائمه و این چیزا رو قبول نداری چطور این مثال رو زدی؟؟ :254:

Rio
09-15-2009, 09:58 PM
شما در حین تماشای فوتبال دارین بحث میکنین؟! :379:

milad28235
09-15-2009, 09:58 PM

ببین عزیز من
این یه اصل هست در علم طراحی الگوریتم
وقتی یه الگوریتم براش مثال نقض پیدا می شه، اون الگوریتم مفت گرونه
مثال می زنم
استادت یه پروژه ی کامپیوتری می ده.
تو می ری انجام می دی، گاهی ارور می ده. گاهی نتایج غلط می ده.
تو اگه به استاد بگی پروژم بد نیست، ولی همیشه کار نمی کنه، اون فحشم کف دستت نمی ذاره، چه برسه به نمره

وقتی هوک آی ایراد داره، هر لحظه ای ممکنه ارور بده. از کجا معلوم که نده؟

بله، انسان هم ممکنه اشتباه کنه. ولی وقتی یه نفر اون بالا وایستاده، یه نفر هم زل زده به خط، احتمال اشتباه کمتره
تنیسورها هم لوس نمی شن که هی بخوان اعتراض کنن. مجبورن که بپذیرن.داور هم احساس اعتماد به نفس می کنه، کسی نمی تونه رو حرفش حرفی بزنه

milad28235
09-15-2009, 09:59 PM
تو که ائمه و این چیزا رو قبول نداری چطور این مثال رو زدی؟؟ :254:

بحث سر ائمه و X و Y نیست
حرف حکیمانه رو اگه یه بچه هم بزنه باید پذیرفت

koury
09-15-2009, 10:00 PM
شما در حین تماشای فوتبال دارین بحث میکنین؟! :379:

من که دارم میرم بازی رو ببینم...دیگه خسته شدم بس که بحث کردم!! فعلا شب همگی خوش :655::443:

milad28235
09-15-2009, 10:02 PM

اگه معیار و میزان منطق رو تو تعیین می کنی، صد سال سیاه می خوام بی منطق بمونم.
بی حیا
بر می گرده می گرده دیگه راجر تموم شده :477:

milad28235
09-15-2009, 10:06 PM

این که راجر سرویس رو بد زد که بهونه نیست
استدلال فنیه

هر باختی که دلیلی داره
بازی راجر یقینا باید یه ایرادی داشته باشه که ببازه دیگه
ایراد دیشبش سرویس بود

Rio
09-15-2009, 10:09 PM
این که راجر سرویس رو بد زد که بهونه نیست
استدلال فنیه

هر باختی که دلیلی داره
بازی راجر یقینا باید یه ایرادی داشته باشه که ببازه دیگه
ایراد دیشبش سرویس بود

کاش خود این دوستان هم بجای بهانه های عجیب و غریب مثل
ما عیب بازی تنیسورشون رو بدون تعصب بگن! :379:

Saeedzr
09-15-2009, 10:12 PM
ببین عزیز من
این یه اصل هست در علم طراحی الگوریتم
وقتی یه الگوریتم براش مثال نقض پیدا می شه، اون الگوریتم مفت گرونه
مثال می زنم
استادت یه پروژه ی کامپیوتری می ده.
تو می ری انجام می دی، گاهی ارور می ده. گاهی نتایج غلط می ده.
تو اگه به استاد بگی پروژم بد نیست، ولی همیشه کار نمی کنه، اون فحشم کف دستت نمی ذاره، چه برسه به نمره

وقتی هوک آی ایراد داره، هر لحظه ای ممکنه ارور بده. از کجا معلوم که نده؟

بله، انسان هم ممکنه اشتباه کنه. ولی وقتی یه نفر اون بالا وایستاده، یه نفر هم زل زده به خط، احتمال اشتباه کمتره
تنیسورها هم لوس نمی شن که هی بخوان اعتراض کنن. مجبورن که بپذیرن.داور هم احساس اعتماد به نفس می کنه، کسی نمی تونه رو حرفش حرفی بزنه

اینایی که گفتی درست
ولی تا وقتی یه الگوریتم درست تر نیاد،میشه از این استفاده کرد.
فقط در مورد اعتماد به نفس داور کاملا باهات موافقم.
الان داور ها هم خیلی از هوک آی ترس دارند
و وقتی اشتباه میشه حرفشون خیلی براشون بد میشه.

ولی از نظر من اعتراض ها به داور زیاد تر میشه.
همون مک انرو که چند روز پیش نواک اداش رو در آورد:251:
از این دست بازیکنهای همیشه عصبانی کم نیست
اینجوری هوک آی وقتی یه چیزی میگه،دیگه همه ساکت میشن.

مثلا یه بازی چند وقت پیش بود تو مسترز،فکر کنم یه طرفش رادیک بود
هر چی میزد رو خط،یارو میگفت اوت،اندی هم مجبور بود هی چلنج بده و حرفش درست بود.
داور ها هم در تمام موارد به خط نگهدار اعتماد میکنند.
آخرش اندی اومد اعتراض کرد و گفت He is not normal و بالاخره خط نگهدار که ریش پروفسوری هم داشت رو عوض کردند.
حالا اینجا اگه چلنج نبود،حق اندی ضایع میشد،اونم ناجور

از نظر من سودش بیشتر از ضررشه.

milad28235
09-15-2009, 10:46 PM
من که دارم میرم بازی رو ببینم...دیگه خسته شدم بس که بحث کردم!! فعلا شب همگی خوش :655::443:

ببینم
شماها همین بحثارو توی سایتای دیگه هم می کنین؟
اگه جواب مثبته که خیلی انرژی دارین
من تو همین جا که هستم، کلی از لحاظ جسمی و روحی خسته می شم :397:

Rio
09-15-2009, 10:50 PM
ببینم
شماها همین بحثارو توی سایتای دیگه هم می کنین؟
اگه جواب مثبته که خیلی انرژی دارین
من تو همین جا که هستم، کلی از لحاظ جسمی و روحی خسته می شم :397:

این بحثها دیگه خسته کننده شده!
کوروش و محمد رو باید همینجوری دشمن فدرر قبول کنیم
یا با هاشون قهر کنیم ! :434:

Nadal
09-15-2009, 11:24 PM
وضع تنیس همیشه همین بوده، به قول جان مک انرو که به داور گفته بود: "You can't be serious" اشتباهات داوری وجود دارند و جزیی از بازی هستند.
یکی از دوستان هم گفته بود که حالا تحلیلم چیه از نتیجه فینال. باید بگم که شخصاً از قهرمانی دل پوترو ناراحت شدم. شاید اگه این بارندگی و تاخیر ها اتفاق نمی افتاد، وضعیت کاملاً متفاوت میشد. فدرر، شنبه نیمه نهایی رو بازی می کرد و برای فینال وقت بیشتری برای استراحت داشت، به ویژه اینکه بازی سنگین تری نسبت به دل پوترو انجام داده بود.
در مجموع به نظرم تنها دلیلی که باعث باخت راجر شد، همان سرویس بود. راجر ست اول رو کلاً خوب بازی کرد و همانطور که گفتم بازی چشم نوازی ارائه کرد ولی 1st Serveش فقط 41% بود. در ست های بعدی، دل پوترو سطح بازیش رو بالاتر برد ولی اگه ست دوم رو راجر نمیباخت شرایط عوض میشد. سرویس های ضعیف راجر به دل پوترو اجازه ی حمله داد و دل پوترو کم کم ترسش ریخت و هر لحظه تهاجمی تر شد. به نظرم راجر به خودش باخت، نه به دل پوترو. دل پوترو بازیکن خوبیه ولی شانس هم داره. با بازیکنان بزرگی مثل نادال و فدرر در شرایطی که بازیشون کامل رو فرم نبود، بازی کرد و شکستشون داد.
کلاً تنیسور های آرژانتینی خیلی یکنواخت بازی نمی کنند. مثل کوریا، کانیاس، نعلبندیان و... بعضی مواقع بازی های فوق العاده ای ارائه می دهند ولی نمی توانند سطح بازی رو در دراز مدت حفظ کنند. بهترینشون گیرمو ویلاس بود که اون هم 4 تا گرند اسلم برد و تمام شد و بهترین رنکینگش شماره ی 2 بود.
من هم با نظر کوروش که گفت این اولین و آخرین گرند اسلم دل پوترو بود، موافقم. به نظرم دل پوترو هم با بقیه بازیکنان آرژانتینی از این نظر فرقی نداره. فرقش با کاری که نعلبندیان سال 2007 در دو مسترز آخر سال کرد این بود که دل پوترو گرند اسلم برد، نعلبندیان دو تا مسترز پشت سر هم... ولی حدس من اینه که این هم جرقه بود. البته منکر این نمیشم که باید از دل پوترو ترسید، همانطور که قرعه ی نعلبندیان همیشه قرعه سختی محسوب میشد و هر کس به نعلبندیان میخورد بازی سختی پیش رو می داشت، من بعد در مورد دل پوترو هم این شرایط بوجود میاد ولی شک دارم که بتونه دوباره قهرمانی گرند اسلم بدست بیاره.

Rio
09-15-2009, 11:33 PM
علی جان ما راجری ها وقتی هم میبازیم به حریفمون کردیت میدیم!!
اگه همین حرفهای شما رو ما بزنیم محمد و کوروش میریزن رو سرمون
و میگن داریم باخت راجرو توجیه میکنیم!!!!!
البته ضعف سرویس باعث باخت راجر شد. شکی نیست!
اما خوان فوق العاده بازی کرد. شما به سرویسش نگاه کن!
فورهندش رو ببین!
وقتی ضربه میزد استادیوم به لرزه درمیومد!
از خوان در آینده خیلی بیشتر خواهیم شنید.
ضمنا به پیش بینی های کوروش هم دل خوش نکن چون مدتی هست
کاملا بر عکس درمیاد!! :443:

Maestro
09-15-2009, 11:39 PM
خوب-باعرض-خسته-نباشید-به-تمامی-مسوئولان-این-سایت-خواهشمندیم-من-رو-به-عنوان-عضو-کوچکی-از-این-خانواده-تنیس-قبول-کنن-خوب-من-تازه-فهمیده-بودم-توی-ایران-هم-همچین-جایی-هست-اونم-به-تازیکی-از-طریق-یک-سایت-فهمیدم-خوب-در-اول-بکم-من-کیبوردم-خرابه-و-دکمه-اسپیس-بار-رو-ندارم-و-برای-همین-خط-کوچک-میکزارم-و-G هم-ندارم

به-هر-حال-عذر-میخوام

خوب-من-یکی-از-طرفداران-راجر-کبیر-هستم-که-نام-کاربریم-هم-کویای-همین-امر-هست-دیشب-که-باختیم-خیلی-ناراحت-شدم-نمیخوام-فعلا-در-موردش-بح-کنم-ولی-خیلی-بد-باخت

Afshin
09-15-2009, 11:44 PM
شما همون جناب federer توی آیتی ستی دیگه ؟!

Maestro
09-15-2009, 11:49 PM

با-اجازت-بله:434:

davidbeckham
09-16-2009, 12:42 AM
با-اجازت-بله:434:
خوش اومدی:441:

milad28235
09-16-2009, 01:25 AM
حریف دور اول فدرر در یو اس اوپن یه بچه Qualifier امریکایی فول آماتور 18 ساله
به نام Devin Britton هست. این بچه فقط تا حالا در «یک» تورنمنت که در حد و اندازه
Tour بوده شرکت کرده.

عده ای این قرعه رو برای فدرر سرآغاز ادامه شانس آوردنش در بازی های بعدی
دونسته اند اما طرفدارهای فدرر با کمال پررویی این مسئله رو رد می کنند و با
وقاحت تمام این قرعه رو سخت!!!! دونسته اند. بابا رو داشتن هم حدی داره.

فکر کنم فدرر بعد از برد مقابل این بچه نتونه جلوی خوشحالیش رو بگیره چون ما بعد از اینکه
گرند اسلم آخر رو گرفت فکر کردیم دیگه برای بردهای معمولی زیاد خوشحالی نمی کنه اما
راجرز کاپ ثابت کرد اگر فدرر 1000 تا گرنداسلم هم بگیره باز هم با هر برد معمولی در
مسترزها چند متر بالا پایین می پره و هی به خودش می گه Come OOOON
برو برو خجالت بکش مثلا شونصد تا گرند اسلم بردی و شونصد هفته به شکل
Consecutive نفر اول جهان بودی و اما این ظرفیتت بعد از برد هست. برو خجالت بکش!

من تازه شروع کردم به خوندن پستهای ابتدای تاپیک
تاحالا فرصت نکرده بودم بخونم

این پست شما شبیه پستهای توی ست ستتون، نامشخص هست.
یعنی من معنی و مفهومش رو نمی فهمم.
18 ساله بودن اون تنیسور که چیزی رو ثابت نمی کنه
همه به چشم دیدن که بریتون بهتر بازی کرد یا ریچارد گاسکه، حریف دور اول رافا

در مورد راجرز کاپ
خوب انتظار دارین راجر بیچاره وقتی جام می گیره، همون یه ذره خوشحالی رو هم نکنه؟
توی مادرید که فقط انگشتش رو به سمت هوا برد. توی سینسیناتی هم که زیاد خوشحالی نکرد.
بالفرض هم که بکنه، بیچاره زحمت کشیده، خوشحال شده دیگه
احمقانه تر از این پست دیگه ندیده بودم :350:

Saeid
09-16-2009, 02:33 AM
خشی هم رئال برد هم چلسی

حسابی خوشحالی دیگه

ببین یه تاپیک هم بزن واسه چلسی و بارسا و لیورپول بیایم کل کل کنیم.

nemo62
09-16-2009, 05:36 AM
به نظر من اين دو تا باخت آخري فدرر مشكوك مياد حس ميكنم يه جورائي براي جلوگيري از يكنواخت شدن تنيس و جلوگيري از كم شدن تماشاگران مجبورش ميكنن ببازه تا هيجان بازي ها بيشتر بشه بشه وگرنه راجر پريشب كجا و راجر ديشب كجا
مگه كشتي كجه؟!

Rafa
09-16-2009, 09:47 AM

افشین جون خیلی باهوشی،تنهایی فهمیدی:254::251:

Rio
09-16-2009, 11:19 AM
خشی هم رئال برد هم چلسی

حسابی خوشحالی دیگه

ببین یه تاپیک هم بزن واسه چلسی و بارسا و لیورپول بیایم کل کل کنیم.

اگه موافق باشید یه بخش درست کنیم واسه لیگ قهرمانان
تا در مورد همه تیم ها بحث و تبادل نظر بشه.
اگه موافقت کردین یکی از مدیران عزیز زحمتش رو بکشه. :443:

Saeid
09-16-2009, 11:32 AM
اگه موافق باشید یه بخش درست کنیم واسه لیگ قهرمانان
تا در مورد همه تیم ها بحث و تبادل نظر بشه.
اگه موافقت کردین یکی از مدیران عزیز زحمتش رو بکشه. :443:

آره اسمشو بزار کل کل لیگ قهرمانان:655:

BABAK
09-16-2009, 11:54 AM
ببینیم راجر نازنین چند هفته دیگه میخواد تا رکورد سمپراس رو در نامبر وانی بزنه؟ این آخرین خواهش من از

این نابغه کهکشانی هستش....:655:

Nadal
09-16-2009, 12:46 PM
بابک جان، Pete Sampras رکوردش 286 هفته بود. بعد از Pete، ایوان لندل با 270 هفته، جیمی کانرز با 268 هفته و راجر فدرر با 248 هفته قرار دارند. البته راجر یک رکورد بزرگتر هم پیش رو داره. قبل از Open Era، پانچو گونزالز با 8 سال نامبر وان بودن (رنکینگ مثل امروز نبود و شرایط متفاوتی داشت) رکوردی جاودانه به جا گذاشته...

koury
09-16-2009, 01:39 PM
کاش خود این دوستان هم بجای بهانه های عجیب و غریب مثل
ما عیب بازی تنیسورشون رو بدون تعصب بگن! :379:

سلام

سهیل جون ما که همش داریم از رافا انتقاد می کنیم و عیوبش رو میگیم!! سرویس نداره... اگرم سرویسش درصد In بودنش بالا باشه قدرت بالائی نداره! بکهنداش ثبات لازم نداره!! فورهندش و اسلایس هاش بهترین ضرباتشه که کمترین ارور ها رو میده و فک کنم در این مورد با من موافق باشید... دیگه چی باید بگیم؟؟ از نظر Movement و Foot work که در سطح فوق العاده بالائی قرار داره و انتقادی بهش نمیشه کرد!!

بیشترین مشکل رافا سرویسشه که ما همش داریم این رو میگیم!! اگه یه کم بهتر سرویس میزد و میتونست کمی راحت تر سرویس های خودش رو Hold کنه مسلما خوان رو تو نیمه نهائی می برد :shame:

koury
09-16-2009, 01:43 PM
این بحثها دیگه خسته کننده شده!
کوروش و محمد رو باید همینجوری دشمن فدرر قبول کنیم
یا با هاشون قهر کنیم ! :434:

من از بازی راجر خوشم میاد و میدونم نمیشه منکر بزرگیش شد... اما رافا رو در حد جنون پرستش می کنم هم از لحاظ فنی هم از نظر اخلاقی :441::441: این رو تاکید می کنم که اصلا از فدرر بدم نمیاد و دشمنش هم نیستم ولی رافا رو شخصا ترجیح میدم :443:

Rio
09-16-2009, 01:59 PM
سلام

سهیل جون ما که همش داریم از رافا انتقاد می کنیم و عیوبش رو میگیم!! سرویس نداره... اگرم سرویسش درصد In بودنش بالا باشه قدرت بالائی نداره! بکهنداش ثبات لازم نداره!! فورهندش و اسلایس هاش بهترین ضرباتشه که کمترین ارور ها رو میده و فک کنم در این مورد با من موافق باشید... دیگه چی باید بگیم؟؟ از نظر Movement و Foot work که در سطح فوق العاده بالائی قرار داره و انتقادی بهش نمیشه کرد!!

بیشترین مشکل رافا سرویسشه که ما همش داریم این رو میگیم!! اگه یه کم بهتر سرویس میزد و میتونست کمی راحت تر سرویس های خودش رو Hold کنه مسلما خوان رو تو نیمه نهائی می برد :shame:

سلام به روی ماهت کوروش جان! :655:

Maestro
09-16-2009, 04:18 PM
افشین جون خیلی باهوشی،تنهایی فهمیدی:254::251:

اینرو-که-هر-کی-اونجا-بوده-میفهمه-شما-هم-همون-رافا-موجی-هست-یا-جوکا-1991-:434:

حالا-مهم-نیست-:254:

Afshin
09-16-2009, 05:53 PM
اینرو-که-هر-کی-اونجا-بوده-میفهمه-شما-هم-همون-رافا-موجی-هست-یا-جوکا-1991-:434:

حالا-مهم-نیست-:254:
این همون موجیه خودمونه ! نمیبینی اینقدر بانمکه ! :434:

Mohammad
09-16-2009, 06:17 PM
این همون موجیه خودمونه ! نمیبینی اینقدر بانمکه ! :434:
راستي كسي از موجي بلو خبري نداره؟ دلمون براش تنگ شده.

koury
09-16-2009, 06:23 PM
مگه چند تا مجتبی که طرفدار رافا باشه داریم؟؟ من تا الان فک میکردم این آقا Rafa همون مجی بلوی خودمونه!!! :379::379::243:

Hossein Murray
09-16-2009, 06:28 PM
آره اسمشو بزار کل کل لیگ قهرمانان:655:
موافقم ...
البته مثل تنیس که هیج رقیب هد تو هدی ندارم فک کنم تو فوتبال هم اینجا کسی طرفدار آتیشی منچستر نباشه تا با هم کل کنیم ...
4030 Forever

milad28235
09-16-2009, 06:31 PM
موافقم ...
البته مثل تنیس که هیج رقیب هد تو هدی ندارم فک کنم تو فوتبال هم اینجا کسی طرفدار آتیشی منچستر نباشه تا با هم کل کنیم ...
4030 Forever

رقیب هد تو هدت که توی تنیس منم
موری برو به جهنم !!!

هوادار منچستر هم که داریم
این پسره که جانماز آب می کشه
سهیل رو می گم!!!! :160:

Rio
09-16-2009, 06:33 PM
موافقم ...
4030 Forever

حسین جون مگه شما طرفدار کدوم تیمی هستی؟!
گلاسکو یا سلتیک؟! :443:

Rio
09-16-2009, 06:35 PM
موری برو به جهنم !!!

هوادار منچسر هم که داریم
این پسره که جانماز آب می کشه
سهیل رو می گم!!!! :160:

من جانماز آب میکشم؟!
حالا ما یه نظر مخالف نظر شما را اینجا نقل کردیم!
عجب دمکراتی هستی میلاد!
خوب شد جای این یارو نیستی وگرنه سر به تن هیچ کس نمیذاشتی!! :251:

Hossein Murray
09-16-2009, 06:39 PM
حسین جون مگه شما طرفدار کدوم تیمی هستی؟!
گلاسکو یا سلتیک؟! :443:

سهیل مگه ندیدی اون پایین چی نوشتم ؟؟ :379:
4030 Forever
آبی های لندن

Rio
09-16-2009, 06:41 PM
سهیل مگه ندیدی اون پایین چی نوشتم ؟؟ :379:
4030 Forever
آبی های لندن

ای خائن !
اسکاتلند و قهرمانش رو رها کردی؟!
دیدم ولی باور نکردم !!!!!!! :243:

Hossein Murray
09-16-2009, 06:42 PM
موری برو به جهنم !!!

بابا دیگه حکم ترخیصو تو چند تا پست بدیم بت ؟؟؟؟؟؟
تو فقط واسه اندی عیب ایراد در بیار ...
این نیز بگذرد برادر ... عیبی نداره منتقد یه دنده :655:
در ضمن جای اندی از الان مشخصه ... خدا تو فینال مونترال آخرین ثوابشم نوشت ... جهان پهلوان اندی تو طبقه بالا پیش حوریای بهشتی ...... ایول اندی واسه ما هم جا نگه دار شیطون :434:

milad28235
09-16-2009, 06:43 PM
من جانماز آب میکشم؟!
حالا ما یه نظر مخالف نظر شما را اینجا نقل کردیم!
عجب دمکراتی هستی میلاد!
خوب شد جای این یارو نیستی وگرنه سر به تن هیچ کس نمیذاشتی!! :251:

کلا پستات خیلی مثبت بازیه
همش در مورد صفا و صمیمیت و گل و بلبل حرف می زنی :655:
من کلا خوشم نمیاد از این برنامه ها
با آدمای سالم و پاستوریزه زیاد حال نمی کنم.
آدمای پر شر و شور و بچه پر رو رو دوس دارم
مثه خودم :shame:

Hossein Murray
09-16-2009, 06:44 PM
ای خائن !
اسکاتلند و قهرمانش رو رها کردی؟!
دیدم ولی باور نکردم !!!!!!! :243:

اسکاتلند کیلو چنده فوتبالش سیری چند باشه
همون بهتر برن دامناشونو بپوشن ... البته اندی هیچگاه از این چیز بازیا در نیاورده ها ... یک اسکاتیش اصیل با خوی بریتیش !
تو توقع داشتی برم طرفدار سلتیک شم سهیل ؟؟؟؟؟؟ :3t1:

Hossein Murray
09-16-2009, 06:46 PM

:254::254::254::254::254::254::254:

Rio
09-16-2009, 06:48 PM
کلا پستات خیلی مثبت بازیه
همش در مورد صفا و صمیمیت و گل و بلبل حرف می زنی :655:
من کلا خوشم نمیاد از این برنامه ها
با آدمای سالم و پاستوریزه زیاد حال نمی کنم.

:379: :182: :251: :350:

Rio
09-16-2009, 06:50 PM
اسکاتلند کیلو چنده فوتبالش سیری چند باشه
همون بهتر برن دامناشونو بپوشن ... البته اندی هیچگاه از این چیز بازیا در نیاورده ها ... یک اسکاتیش اصیل با خوی بریتیش !
تو توقع داشتی برم طرفدار سلتیک شم سهیل ؟؟؟؟؟؟ :3t1:
یعنی اندی دامن چارخونه نمیپوشه؟!
عکسش رو پیدا کنم؟!
دیدی عکس نادال رو ؟!!:443:

Hossein Murray
09-16-2009, 06:51 PM
حالا بصورت نمادین که چرا ... نه رافا رو ندیدم .

Rio
09-16-2009, 06:55 PM
حالا بصورت نمادین که چرا ... نه رافا رو ندیدم .

دیگه نمادین و غیر نمادین نداره!
لباس ملی اسکاتلند هست!

بیا رافا (http://www.tennistalk.ir/showpost.php?p=7649&postcount=46) !

سلام
09-16-2009, 08:31 PM
راجر باخت و خوان برد. همین! بسادگی دیگه میشه موضوع رو تو ذهنمون حل کنیم.

راجر ماموریتش رو انجام داده برای ما.

آقا من بعد از بازی تا همین 2 ساعت پیش از خواب بیهوش شدم. 3 روز بود که نخوابیده بودم.

بعدش هم که طبق معمول سرم شلوغ بود.

به نظر من برد توی بازی فینال آره، ولی با معدل گیری از کل بازیهای تورنمنت حقش نبود.

راجر به سرویسش باخت وگرنه که بنظر من به شکل اعجاب انگیری شربات سنگین خوان رو ریترن میکرد.

همین بازی هم نشون داد راجر با کمترین توانش اسطوره است و میتونه بازی کنه.

خوان هم خیلی خوب بود ولی از ضعف سرویس راجر استفاده کرد.

راجر یه اسطوره است و در مراسم اهدا جام هم نشون داد فقط یه اسطوره میتونه اینجور ریلکس و جنتلمن وایسته و مراسم رو به پایان برسونه. یاد استرالیا افتادم که اشک شرمندگی ریخت، ولی اینجا شرمنده کسی نبود.

Rio
09-16-2009, 08:54 PM
خوان شایسته بردن یو اس اوپن بود!
بخاطر همین کسی از بردش ناراحت نشد.
باز خدا رو شکر یه تنیسور دفاعی قهرمان نشد.
الان باید میزدیم تو سرمون! :443:

Mohammad
09-16-2009, 08:54 PM
مگه چند تا مجتبی که طرفدار رافا باشه داریم؟؟ من تا الان فک میکردم این آقا Rafa همون مجی بلوی خودمونه!!! :379::379::243:
نه توني جون اين آقا مجتبي با اون آقا مجتبي فرق فكلند.

Mohammad_Joulaei
09-16-2009, 09:00 PM
خب منم با تاخیر قهرمانی خوان رو به طرفداراش تبریک میگم.
هیچ چیزی از ارزش های افسانه تنیس کم نشد و من ایمان دارم که راجر باز هم گرند اسلم میبره.

به امید موفقیت افسانه تنیس راجر فدرر

Afshin
09-16-2009, 09:15 PM
این دیگه کیه ! younes_fr (http://tennistalk.ir/member.php?u=496):379:
به خوان رای داده ... جدا خسته نباشی مهندس :434:

Rio
09-16-2009, 09:15 PM
محمد یه مدته نیستی؟ خیلی کم میایی؟! :243:

Mohammad
09-16-2009, 09:17 PM
این دیگه کیه ! younes_fr (http://tennistalk.ir/member.php?u=496):379:
به خوان رای داده ... جدا خسته نباشی مهندس :434:
اگه الان باز بگن نظر بده من باز ميگم رافا :heartbeating:

Rio
09-16-2009, 09:19 PM

ای جون !
این معنی عشقه!
بیخود نیست میگن عشق چشم آدم رو کور میکنه!! :443:

Mohammad_Joulaei
09-16-2009, 09:22 PM
محمد یه مدته نیستی؟ خیلی کم میایی؟! :243:

سلام به سهیل و همه دوستان

من سر کار میرم و کمتر هستم.انشاا.. دوباره باز برمیگردم و ...

milad28235
09-16-2009, 09:29 PM

باز بهت می گم شعور درست حسابی نداری ناراحت می شی :3t1::3t1:

Rio
09-16-2009, 09:34 PM
سلام به سهیل و همه دوستان

من سر کار میرم و کمتر هستم.انشاا.. دوباره باز برمیگردم و ...
هر جا هستی موفق باشی محمد عزیز :655:

Afshin
09-16-2009, 09:34 PM
از بس پر رویی:434:

Nadal
09-16-2009, 09:55 PM
موافقم ...

من طرفدار چند میلیون آتیشه یونایتد هستم. شما تا چلسی دو تا قهرمانی آورد طرفدارش شدی دیگه! مثل موری!
البته چون چلسی اصلاً در حد و اندازه های منچستر نیست، اصلاً کل کل لزومی پیدا نمی کنه!

Rio
09-16-2009, 10:00 PM
[/B]
من طرفدار چند میلیون آتیشه یونایتد هستم. شما تا چلسی دو تا قهرمانی آورد طرفدارش شدی دیگه! مثل موری!
البته چون چلسی اصلاً در حد و اندازه های منچستر نیست، اصلاً کل کل لزومی پیدا نمی کنه!

مـــــــــــــــــــرســــــــــــــــی علـــــــــــــــــــی جـــــــــــــــــــــــــون :655:

Nadal
09-16-2009, 10:03 PM
مـــــــــــــــــــرســــــــــــــــی علـــــــــــــــــــی جـــــــــــــــــــــــــون :655:

مخلصیم سهیــــــــــــــــــــل جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون! :866:

Rio
09-16-2009, 10:06 PM
مخلصیم سهیــــــــــــــــــــل جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون! :866:

ما بیشتر قربان.
اینجا بیشتر بچه ها طرفدار رئال و چلسی هستن!

Nadal
09-16-2009, 10:11 PM
ما بیشتر قربان.
اینجا بیشتر بچه ها طرفدار رئال و چلسی هستن!

رئال که اصلاً در بحث نمی گنجه! n سال پیش در حضور 4 تیم! چند تا قهرمانی اروپا آوردند و به خودشون میگن پر افتخار! تاریخ منچستر به حادثه ی مونیخ، مت بازبی و فرگوسن گره خورده و چیزی فراتر از یک تیم فوتبال برای ماست! رئال اگه راست میگه خودش بازیکن بسازه! فعلاً که چند سال هست تا 1/16 لیگ قهرمانان میان بالا حذف میشن! :251:
چلسی هم که اگه آبراموویچ نباشه که دوباره میره قاطی باقالیا! :D

Rio
09-16-2009, 10:13 PM
رئال که اصلاً در بحث نمی گنجه! n سال پیش در حضور 4 تیم! چند تا قهرمانی اروپا آوردند و به خودشون میگن پر افتخار! تاریخ منچستر به حادثه ی مونیخ، مت بازبی و فرگوسن گره خورده و چیزی فراتر از یک تیم فوتبال برای ماست! رئال اگه راست میگه خودش بازیکن بسازه! فعلاً که چند سال هست تا 1/16 لیگ قهرمانان میان بالا حذف میشن! :251:
چلسی هم که اگه آبراموویچ نباشه که دوباره میره قاطی باقالیا! :D
حالا امسال با رونالدوی ما میخوان قهرمان بشن! :243:

Nadal
09-16-2009, 10:18 PM
حالا امسال با رونالدوی ما میخوان قهرمان بشن! :243:

به قول Fergie که میگه: My way, or highway

رونالدو برای ما خیلی زحمت کشید ولی همه می دونستند که دیر یا زود میره، دلش دیگه با تیم نبود. فرگوسن به کریس در آخرین روز گفته بود که در فینال جام باشگاه ها می بینمت! ما با پول قهرمانی بدست نمیاریم، به همین دلیل ارزش قهرمانی هامون بیشتر هستند!

Rio
09-16-2009, 10:24 PM
به قول Fergie که میگه: My way, or highway

رونالدو برای ما خیلی زحمت کشید ولی همه می دونستند که دیر یا زود میره، دلش دیگه با تیم نبود. فرگوسن به کریس در آخرین روز گفته بود که در فینال جام باشگاه ها می بینمت! ما با پول قهرمانی بدست نمیاریم، به همین دلیل ارزش قهرمانی هامون بیشتر هستند!

عیب نداره !
این سیاست سرآلکس هست که بازیکنهای بزرگ
رو میفروشه ولی با بازیکنهای جونی که کسی روشون حساب
نمیکنه میاد پشت بزرگترین تیم های اروپا رو بخاک میرسونه.
مهمترین کار یه تیم بازیکن سازی هست که منچستر به بهترین
شکل ممکن انجام میده. :655:

Afshin
09-16-2009, 10:27 PM
اینا همش از روی حسادته ! رئال عرضه دارپول خرج میکنه هر کی هم نداره نمیتونه !
در مورد راجر چطور میای میگی از رودلاور فلان بود و .... جای راجر بود و نمیگی اون موقع به اندازه ی الان رقابتها سنگین نبود و ... ولی مال رئال قبول نیست ؟!
دیگه اینجا بحث نمیکنم .... بیا کلوپ رئال در خدمتیم
در ضمن من طرفدار چلسی هستم از وقتی که زولا و هاسلبنگ هم اونجا بودن طرفدارش بودم . ربطی هم به آبراهاموویچ نداره ....

Rio
09-16-2009, 10:28 PM
آرسنال 0-2 از لیژ عقب افتاده!! :379:

Rio
09-16-2009, 10:31 PM
اینا همش از روی حسادته ! رئال عرضه دارپول خرج میکنه هر کی هم نداره نمیتونه !
در مورد راجر چطور میای میگی از رودلاور فلان بود و .... جای راجر بود و نمیگی اون موقع به اندازه ی الان رقابتها سنگین نبود و ... ولی مال رئال قبول نیست ؟!
دیگه اینجا بحث نمیکنم .... بیا کلوپ رئال در خدمتیم
در ضمن من طرفدار چلسی هستم از وقتی که زولا و هاسلبنگ هم اونجا بودن طرفدارش بودم . ربطی هم به آبراهاموویچ نداره ....

افشین جان مگه منچستر پول نداره؟!
واسه منچستر افت داره بازیکن خوب نتونه بسازه!
تیم بزرگ باید بتونه بازیکنهای بزرگی بسازه نه اینکه بره بازیکنهای
آماده تیم های دیگه رو بخره! :243:

milad28235
09-16-2009, 10:34 PM
کاش یه تاپیک دیگه وا کنید در مورد این مسائل صحبت کنید
جای این حرفا که اینجا نیس

Rio
09-16-2009, 10:36 PM
درسته !
یه پست زدیم بعد دیگه بقیه اش اومد! :shame:

Afshin
09-16-2009, 10:38 PM
رئال هم به اندازه ی خودش بازیکن ساخته ولی دلیلی نداره اگه توی چند سال گذشته نتونسته این کارو بکنه بگیم فقط بازیکن میخره !
اصالت باشگاه رئال کل باشگاه منچستر رو می ارزه ... تمام بازیکنا آرزوشونه یه روز فقط یه روز تو رئال باشن ...
البته به غیر از اهالی کاتالان !
به هر صورت شما فقط چند سال گذشته رو در نظر میگیرید رئال چندین برابر منچستر الان بازیکن ساخته و افتخار کسب کرده ولی خب چند سالی میشه که اون رئال همیشگه نیست دلیل نداره یکی مثه علی بخواد منچستر رو با رئال مقایسه کنه
تازه خوبه رئال توی چند سال گذشته هم دو بار قهرمان اروپا شده وگرنه کلا منکر بزرگی رئال میشدین

Rio
09-16-2009, 10:40 PM
رئال هم به اندازه ی خودش بازیکن ساخته ولی دلیلی نداره اگه توی چند سال گذشته نتونسته این کارو بکنه بگیم فقط بازیکن میخره !
اصالت باشگاه رئال کل باشگاه منچستر رو می ارزه ... تمام بازیکنا آرزوشونه یه روز فقط یه روز تو رئال باشن ...
البته به غیر از اهالی کاتالان !
به هر صورت شما فقط چند سال گذشته رو در نظر میگیرید رئال چندین برابر منچستر الان بازیکن ساخته و افتخار کسب کرده ولی خب چند سالی میشه که اون رئال همیشگه نیست دلیل نداره یکی مثه علی بخواد منچستر رو با رئال مقایسه کنه
تازه خوبه رئال توی چند سال گذشته هم دو بار قهرمان اروپا شده وگرنه کلا منکر بزرگی رئال میشدین
ما با رئال مشکلی نداریم و در مورد سیستم باشگاه داری حرف میزنیم.
اصلا جای این بحثها اینجاست؟!
پست میلاد رو نخوندی؟! :443:

Rio
09-16-2009, 10:50 PM
دوستان عزیز لطفا بحثهای مربوط به لیگ قهرمانان رو
در این تاپیک (http://www.tennistalk.ir/showthread.php?t=2249) دنبال کنین.

Afshin
09-17-2009, 12:45 AM
ما با رئال مشکلی نداریم و در مورد سیستم باشگاه داری حرف میزنیم.
اصلا جای این بحثها اینجاست؟!
پست میلاد رو نخوندی؟! :443:

:3t1::3t1::3t1::3t1:
دو صفحه تو وعلی حرف زدید دو تا پست هم من زدم ...
اون تاپیک هم تاز راه افتاد وقتی که من پست دادم نبودش :434:
از این به بعد اونجا خدمتت میرسم !:655:

Rio
09-17-2009, 12:51 PM
:3t1::3t1::3t1::3t1:
دو صفحه تو وعلی حرف زدید دو تا پست هم من زدم ...
اون تاپیک هم تاز راه افتاد وقتی که من پست دادم نبودش :434:
از این به بعد اونجا خدمتت میرسم !:655:

http://centrecourtmag.com/forum/public/style_emoticons/default/th_ten1thumb.gif

Rafa
09-17-2009, 04:19 PM
می بینم که پشت سر رئال دارین حرف میزنین!!!دیگه تکرار نشه ها!!!:485::477:

M∂hdi
09-19-2009, 01:07 AM
http://www.freezpic.com/pictures/9ff202201f024d478b42ad0e13d42dac.png

فدرر 1.500 $ و سرنا ویلیامز 10.000 $ بعلت بی حرمتی به داور جریمه شدند .

http://sports.yahoo.com/ten/news;_ylt=Ao.vlSXT_qFvrCjNSXY9jb84v7YF?slug=ap-usopen-federerfined&prov=ap&type=lgns

راجرفدرر
09-30-2009, 11:33 PM
کی فکرشو میکرد که خووان اینو بگیره وای وای وای :240::240::240:

moein1387
10-01-2009, 01:45 PM
من دلم تنگ شده برای کل کل کردن با میلاد :240:

میلاد چرا نمیای داخل عصر جوان ؟

milad28235
10-01-2009, 01:46 PM
به به داش معین
چرا نمیای اینجا؟
من دیگه اونجا کاری ندارم که بیام
تو بیا اینجا :655:

Afshin
10-01-2009, 01:51 PM
میلاد این آقا معین همون معینه ست سته که میگفتی بعضی وقتا منظور پستاشو نمیفهمم ؟

milad28235
10-01-2009, 02:07 PM
آره
همون که طرفدار آتشین نادال بود
اون وقتا آبرو واسمون نذاشته بودن این و خشایار

معین گفته بود اگه رافا توی رولند ببازه، دیگه تنیس رو می ذارم کنار

Rio
10-01-2009, 02:11 PM
آره

اون moein62 نبود؟!

davidbeckham
10-01-2009, 02:27 PM
آره

این اون معین نیست میلاد

milad28235
10-01-2009, 02:29 PM
مگه چنتا معین داشتیم توی ست ست؟ :379:

davidbeckham
10-01-2009, 02:32 PM
مگه چنتا معین داشتیم توی ست ست؟ :379:

تا اونجا که یادمه دو تا
اون معین که تو میگی معین 62 بود

milad28235
10-01-2009, 02:35 PM
آهان آره
الان که فکر کردم یادم اومد
با این معین یه بار حرفم شد
گفت چرا حرف از حواشی می زنید و اینا
توی تاپیک فرمول یک هم بود
اهل بندر گناوه بود.

خشایار
از اون یکی معین چه خبر؟
چرا نمیاد؟

Saeid
10-01-2009, 06:12 PM
میلاد این moein62 همونی بود که می خواست بره مکه

میگفتی برو مسابقت رجر رو ببین به جای مکه رفتن؟

منم یه بار باهاش دعوام شد؟

Rio
10-01-2009, 06:49 PM
میلاد این moein62 همونی بود که می خواست بره مکه

میگفتی برو مسابقت رجر رو ببین به جای مکه رفتن؟

منم یه بار باهاش دعوام شد؟

همین معین 62 حاج آقا بود!
الان هم تو این تاپیکهای فوتبال و کارت های
پکیج ها هست.
اگه اشتباه نکنم کارت ابرا! :379:

راجرفدرر
10-01-2009, 09:01 PM
http://www.freezpic.com/pictures/9ff202201f024d478b42ad0e13d42dac.png

فدرر 1.500 $ و سرنا ویلیامز 10.000 $ بعلت بی حرمتی به داور جریمه شدند .

http://sports.yahoo.com/ten/news;_ylt=Ao.vlSXT_qFvrCjNSXY9jb84v7YF?slug=ap-usopen-federerfined&prov=ap&type=lgns

مرده شور داورو ببره فینال یو اس امسالو راجر به داور و تماشاچیها باخت نه خوان:182:

milad28235
10-01-2009, 09:22 PM
تماشاچی کدومه بابا
راجر مگه بار اولشه مقابل تماشاچی های حریف بازی می کنه؟
باخت تو فینال دلیلی نداشت مگر سرویس

koury
10-01-2009, 10:12 PM
میلاد تو بودی به ما می گفتی بهونه میارید؟؟ :350:
(یه باخت عوامل مختلفی میتونه داشته باشه! یکیش هم بازی خوب حریف هست و سرویس هم یکی از چند عامل باخته!!! کی میدونه شاید اگه سرویسش هم میگرفت باز خوان میبردش؟؟)

Rio
10-01-2009, 10:19 PM
(یه باخت عوامل مختلفی میتونه داشته باشه! یکیش هم بازی خوب حریف هست و سرویس هم یکی از چند عامل باخته!!! کی میدونه شاید اگه سرویسش هم میگرفت باز خوان میبردش؟؟)

سرویس خوب یا بد هیچی از ارزش کار خوان کم نمیشه کوروش جان!

milad28235
10-01-2009, 10:34 PM

اصلا بهونه نیاوردم
هر باختی یه دلیلی داره
راجر فدرر بالاخره باید یه جای کارش ایراد داشته باشه وقتی که می بازه دیگه
حریف که خوب بازی کرد.
ولی راجر سرویس رو خوب می زد راحت می برد.
حتی فقط توی همون گیم آخر ست دوم خوب سرویس می زد و ست دوم رو هم می گرفت کار تموم بود دیگه

بد سرویس زدن یه نقصان فنیه.
چه ربطی به بهونه داره

یه تیم فوتبال هم می بازه بالاخره سر مربیش می شینه می بینه کجای کار ایراد داشته. حالا یا دفاع ایراد داشته یا فورواردها موقعیتها رو گل نکردن یا ....
ربطی به بهونه آوردن نداره

koury
10-01-2009, 10:51 PM
من هم میگم رافا اگه سرویسش 60 درصد همون سرویس همیشگیشم بود رافا باختی مثل رولند گروس رو نمیاورد!!! بعد تو میای میگی بهونس در حالی که اینم واقعیته...

تازه تنیس خوبیش اینه که هیچ یقینی درش وجود نداره یعنی فدرر مثل ویمبلدون هم سرویس میزد تو نمیتونی بگی حتما خوان رو راحت میبرد!! همینطور رافا هم اگه مثل همیشه بازی میکرد حتمی نبود که به سودرلینگ نبازه!!!

Rio
10-01-2009, 10:56 PM
من هم میگم رافا اگه سرویسش 60 درصد همون سرویس همیشگیشم بود رافا باختی مثل رولند گروس رو نمیاورد!!! بعد تو میای میگی بهونس در حالی که اینم واقعیته...

تازه تنیس خوبیش اینه که هیچ یقینی درش وجود نداره یعنی فدرر مثل ویمبلدون هم سرویس میزد تو نمیتونی بگی حتما خوان رو راحت میبرد!! همینطور رافا هم اگه مثل همیشه بازی میکرد حتمی نبود که به سودرلینگ نبازه!!!

چقدر رئال تر حرف میزنین!
آدم کیف میکنه! :655:

milad28235
10-01-2009, 11:48 PM

نه تو اگه بگی رافا بد سرویس می زنه، من ایرادی ازت نمی گیرم
ولی وقتی حرف از مصدومیت می زنی، حالم به هم می خوره

سرویس یه دلیل فنیه، ولی وقتی هر وقت رافا میاد می بازه میای می گی مصدوم بود، به شعور آدم توهین می شه

در مورد سرویس
خوب رافا هیچوقت سرویسش خوب نبوده
یعنی وقتی سرویس بد می زنه، عجیب نیست
وقتی می بازه ، بیشتر آدم زوم می کنه روی نقاط دیگه ی بازیش
ولی فدرر وقتی بد سرویس می زنه، خیلی توی ذوق می زنه

بله، در ورزش صد در صدی وجود نداره
ولی از این منظر نگاه کن

وقتی فدرر یا نادال میرن توی زمین، ممکنه روز روزشون نباشه و ببازن
ولی اگه در بهترین روزشون باشن، عمرا کسی نمی تونه اونارو ببره

راجر فقط کافی بود در بازی با خوان، کمی بهتر سرویس بزنه، یقینا بازی رو میبرد
رافا هم اگه اون روز روی فرم بود، نمی باخت.

تو دلیل فنی بیار، مثلا بگو بکهند خوب نزد، یا ارورهای بیخود زیاد زد، یا چمی دونم فورهندهاش اسپین همیشگی رو نداشت
من نامردم اگه بگم بهونه س

koury
10-02-2009, 12:02 AM
نه تو اگه بگی رافا بد سرویس می زنه، من ایرادی ازت نمی گیرم
ولی وقتی حرف از مصدومیت می زنی، حالم به هم می خوره

سرویس یه دلیل فنیه، ولی وقتی هر وقت رافا میاد می بازه میای می گی مصدوم بود، به شعور آدم توهین می شه

در مورد سرویس
خوب رافا هیچوقت سرویسش خوب نبوده
یعنی وقتی سرویس بد می زنه، عجیب نیست
وقتی می بازه ، بیشتر آدم زوم می کنه روی نقاط دیگه ی بازیش
ولی فدرر وقتی بد سرویس می زنه، خیلی توی ذوق می زنه

بله، در ورزش صد در صدی وجود نداره
ولی از این منظر نگاه کن

وقتی فدرر یا نادال میرن توی زمین، ممکنه روز روزشون نباشه و ببازن
ولی اگه در بهترین روزشون باشن، عمرا کسی نمی تونه اونارو ببره

راجر فقط کافی بود در بازی با خوان، کمی بهتر سرویس بزنه، یقینا بازی رو میبرد
رافا هم اگه اون روز روی فرم بود، نمی باخت.

تو دلیل فنی بیار، مثلا بگو بکهند خوب نزد، یا ارورهای بیخود زیاد زد، یا چمی دونم فورهندهاش اسپین همیشگی رو نداشت
من نامردم اگه بگم بهونه س

دو تا بازی که به ذهنم رسید که رافا با دلایل فنی باخت ولی خود تو همیشه میگی بهونس بازی با سودرلینگ و خوان هست!! :3t1:
رافا تو بازی با سودرلینگ اصلا روزش نبود و همون یه ست هم با خوش شانسی برد چون هر کاری میکرد نمیتونست تا شب هم سودرلینگ رو ببره!!
بازی با خوان تو میامی نه روزش بود و نه تو مواقع مهم سرویسش می گرفت و در نتیجه یه دبل بریک جلو بود ولی باخت!!
البته یو اس اوپن هم بازی با خوان رافا نه سرویس داشت نه روزش بود وگرنه اگه نمیبرد حداقل یه کم بهتر کار میکرد تو این بازی :379:

milad28235
10-02-2009, 12:07 AM
دو تا بازی که به ذهنم رسید که رافا با دلایل فنی باخت ولی خود تو همیشه میگی بهونس بازی با سودرلینگ و خوان هست!! :3t1:
رافا تو بازی با سودرلینگ اصلا روزش نبود و همون یه ست هم با خوش شانسی برد چون هر کاری میکرد نمیتونست تا شب هم سودرلینگ رو ببره!!
بازی با خوان تو میامی نه روزش بود و نه تو مواقع مهم سرویسش می گرفت و در نتیجه یه دبل بریک جلو بود ولی باخت!!
البته یو اس اوپن هم بازی با خوان رافا نه سرویس داشت نه روزش بود وگرنه اگه نمیبرد حداقل یه کم بهتر کار میکرد تو این بازی :379:

من کی گفتم؟
من فقط وقتایی که حرف از مصدومیت می زنی خیلی شاکی می شم.

تو بازی با سودرلینگ رافا ارورهای عجیب می زد که در روزهای اوجش، عمرا اونهارو نمی زد. دقیقا خاطرم هست
البته این توپهای رافا که چرخش پیدا می کنه و ارتفاع زیادی پیدا می کنه، در مقابله با حریفهای بلند قد مثل خووان و سودرلینگ اصلا جواب نمی ده
باید یه تاکتیک دیگه ای اتخاذ کنه.
مثلا دراپ شات زیاد بندازه، گند بزنه به بازیشون

توی یو اس اوپن هم که رافا از مصدومیت تازه برگشته بود
معلوم بود که می بازه
زیاد نیازی به تحلیل فنی نیست

Mohammad
10-02-2009, 12:11 AM
آقا جريان روز روزش نيست واقعا چيه به نظرتون؟! به نظرم يه دليل علمي پشتشه تو زندگي روزمره ادمم هست يه روز مثلا اينقدر خوب رانندگي ميكني خيلي با ثبات لايي ميكشي هوشمندانه ولي يه روز نه خيلي كيقيتش مياد پائين. تو تنيس همينه منم واقعا قبول دارم بعضي روزا بازيكنا طلسم ميشن انگار! مثل همين فينال سينسي امسال نواك روز قبلش اينقدر جلوي رافا خوب بود ولي فرداش 30 در صد بازي ديروزش نكردو. واقعا جريانش چيه؟! :379:

milad28235
10-02-2009, 12:15 AM
توی تنیس که بخشیش به حریف هم بر می گرده
مثلا بعضی ها یه جوری بازی می کنن که باعث می شن تو بد بازی کنی
مثلا سودرلینگ می گه فدرر همیشه بازی من رو خراب می کنه
دلایل روحی روانی هم خیلی تاثیر داره

توی زندگی روزمره که واقعا معلوم نیست قضیه چیه
بعضی روزها من از خواب پا می شم مثل سگ پاچه می گیرم :shame:
مخصوصا وقتایی که صبح علی الطلوع آلتم راس می شه
لامصب خیلی اذیت می کنه :shame:

koury
10-02-2009, 12:15 AM
رافا هیچوقت سعی نکرده با مصدومیت برای باختش بهونه بیاره! خودت همه ی مصاحبه هاش رو لابد میخونی همیشه حتی تو اوجش هم میگه من هم شانس بردن دارم هم ممکنه ببازم... بازی هائی بوده مثل سینسیناتی چند سال پیش با موناکو یا داویدنکوی پارسال تو پاریس (که منجر به از دست دادن مسترز کاپ هم شد) یا بازی با گوچیونه تو سیدنی چند سال پیش که خیلی مصدوم بوده و نتونسته ادامه بده و کنار کشیده!!

بازیهائی هم بوده مثل یو اس اوپن با فرر، موری تو روتردام یا فررو تو رم که مصدوم بوده ولی تصمیم گرفته بازی کنه تا به حریفش بی احترامی نشه!!! رافا تو روتردام نمیتونست خوب حرکت کنه یا تو یو اس اوپن با فرر دیگه زمینگیر شده بود و حتی میتونست کنار بکشه ولی ادامه داد تا پشت سرش حرفی نزنن!!!

حالا چون ادامه داد و به حریفش کردیت داد دلیل نمیشه بگیم مصدوم نبوده...

koury
10-02-2009, 12:20 AM
توی تنیس که بخشیش به حریف هم بر می گرده
مثلا بعضی ها یه جوری بازی می کنن که باعث می شن تو بد بازی کنی
مثلا سودرلینگ می گه فدرر همیشه بازی من رو خراب می کنه
دلایل روحی روانی هم خیلی تاثیر داره

توی زندگی روزمره که واقعا معلوم نیست قضیه چیه
بعضی روزها من از خواب پا می شم مثل سگ پاچه می گیرم :shame:
مخصوصا وقتایی که صبح علی الطلوع آلتم راس می شه
لامصب خیلی اذیت می کنه :shame:

:254::254:

تو تنیس من این روز قبول دار مکه به حریف هم بستگی داره...
مثلا روز های زیادی بوده که فدرر یا رافا هیچکدوم روزشون نبوده ولی بازم بردن!! ولی یه روزائی بوده که روزشون نبوده و راحتم باختن :243: اگه روزشون نباشه ممکنه تجربه بتونه بهشون کمک کنه ولی اگه حریفشون هم از نظر تجربه هم از نظر بازی خوب باشه راحت میبردشون :3t1:

milad28235
10-02-2009, 12:20 AM
رافا هیچوقت سعی نکرده با مصدومیت برای باختش بهونه بیاره! خودت همه ی مصاحبه هاش رو لابد میخونی همیشه حتی تو اوجش هم میگه من هم شانس بردن دارم هم ممکنه ببازم... بازی هائی بوده مثل سینسیناتی چند سال پیش با موناکو یا داویدنکوی پارسال تو پاریس (که منجر به از دست دادن مسترز کاپ هم شد) یا بازی با گوچیونه تو سیدنی چند سال پیش که خیلی مصدوم بوده و نتونسته ادامه بده و کنار کشیده!!

بازیهائی هم بوده مثل یو اس اوپن با فرر، موری تو روتردام یا فررو تو رم که مصدوم بوده ولی تصمیم گرفته بازی کنه تا به حریفش بی احترامی نشه!!! رافا تو روتردام نمیتونست خوب حرکت کنه یا تو یو اس اوپن با فرر دیگه زمینگیر شده بود و حتی میتونست کنار بکشه ولی ادامه داد تا پشت سرش حرفی نزنن!!!

حالا چون ادامه داد و به حریفش کردیت داد دلیل نمیشه بگیم مصدوم نبوده...

وای خدا
این دوباره دس گذاشت روی نقطه ضعف من.
مصدومیت :3t1:

اتفاقا وقتی تا آخر بازی می کنه، مردونه س که حرفی از مصدومیتش زده نشه (رافا از این لحاظ خیلی جوانمرده)
هواداراش هم باید یاد بگیرن ازش

koury
10-02-2009, 12:24 AM
ما که کاری نداریم بالاخره نمیشه که یه عمر بدون مصدوم شدن بازی کرد!!! ولی بحث های فنی هم گفتم که تو همیشه منکرشون می شدی که خوشحالم بالاخره منطقی برخورد کردی :441::441::443:

rafa.com
10-02-2009, 12:24 AM
اتفاقا وقتی تا آخر بازی می کنه، مردونه س که حرفی از مصدومیتش زده نشه (رافا از این لحاظ خیلی جوانمرده)

رافا از همه لحاظ جوانمرده:655:

milad28235
10-02-2009, 12:30 AM
رافا از همه لحاظ جوانمرده:655:

نه دیگه از هر جنبه نه
اینکه بین امتیازها خیلی طول می ده و اینکه داور و بازیکن و دوربین تلویزیونی و کل دنیا منتظرشن
داره یه پودری رو میریزه توی آب :393:

koury
10-02-2009, 12:37 AM
نه دیگه از هر جنبه نه
اینکه بین امتیازها خیلی طول می ده و اینکه داور و بازیکن و دوربین تلویزیونی و کل دنیا منتظرشن
داره یه پودری رو میریزه توی آب :393:

اون که روتین اول بازیشه و هر بازیکنی میتونه روتین خودش رو داشته باشه!!! معطلی بین امتیازات هم برای تمرکز گرفتن برای امتیاز بعدی هست!! تایم قانونی بین امتیازات 20 ثانیس حالا 3-4 ثانیه عقب جلو به حال بیننده ی تلویزیونی چه تاثیری داره؟؟

نواک هم برای تمرکز گیریش توپ زیاد میکوبه رو زمین!! ماریا هم به حریف نگاه می کنه و موهاش رو میزنه پشت گوشش... هر کسی یه خرافات و یه روتینی داره برای تمرکز گیری نمیشه این رو بحساب ناجوانمردی گذاشت :655:

milad28235
10-02-2009, 12:43 AM
اون که روتین اول بازیشه و هر بازیکنی میتونه روتین خودش رو داشته باشه!!! معطلی بین امتیازات هم برای تمرکز گرفتن برای امتیاز بعدی هست!! تایم قانونی بین امتیازات 20 ثانیس حالا 3-4 ثانیه عقب جلو به حال بیننده ی تلویزیونی چه تاثیری داره؟؟

نواک هم برای تمرکز گیریش توپ زیاد میکوبه رو زمین!! ماریا هم به حریف نگاه می کنه و موهاش رو میزنه پشت گوشش... هر کسی یه خرافات و یه روتینی داره برای تمرکز گیری نمیشه این رو بحساب ناجوانمردی گذاشت :655:

اون اول بازی که اصلا درست نیست وقتی همه منتظرن، تو مشغول محلول درست کردن باشی
من خودم کفرم در اومد چند بار بس که معطل کرد
بی خود روتینشه :3t1:

تو خودت یه کورنمتر بگیر بشمار، اگه از اون زمان قانونی بیشتر نشد، هر چی خواستی به من بگو
می ره حوله رو به صورتش می کشه، بعد توپ رو می گیره، می ره پاش رو می کشه روی خط
دستش رو می بره لای شرتش، پارچه رو از لای باسنش در میاره
چند بار می کوبه توپ رو به زمین، آخرش هم توپ رو می کوبه به تور :254::254::254:

دلیل نمی شه چون ماریا و نوواک هم این کار رو می کنن، پس این کار درستیه
کار غلط غلطه دیگه
حالا هر کس که بکنه

koury
10-02-2009, 12:48 AM
من کی گفتم چون ماریا و نواک این کار رو می کنن درسته؟ هر کسی میتونه این کار رو بکنه حالا یکی نیازی نداره و خودش تمرکز میگیره بحثش با کسی که برای تمرکز وقت میگذرونه جداس... قانونگذار تنیس قانونی برای اول بازی ننوشته چون تنیس کلا ساعت دقیقی برای شروعش نیست پس روتین اول بازی دست خود بازیکنه!!

هر کی بخواد میتونه اول بازی وقت تلف کنه هر کسی نخواد نمی کنه!! چون قانونی هم براش نیست پس جریمه ای هم نیست :443:

milad28235
10-02-2009, 12:59 AM
منم نگفتم باید جریمه بشه
گفتم کارش غیر اخلاقیه

وقتی تنیسور و داور و مردم منتظرن، ادب حکم می کنه که زودتر بیای.

کار رافا غیر اخلاقیه و ازش بعیه
البته در آینده درست می شه
همون طور که نواک خیلی از لحاظ اخلاقی بهتر شده

koury
10-02-2009, 01:05 AM
یعنی توقع داری هل هلکی بازی کنه و تمرکزش رو از دست بده؟؟ یه چیزی ر ومطمئن باش که هر چقدر هم تکنیک تو بازیت بحرج بدی بدون تمرکز تو ضربه زدن معنائی نداره :350: رافا هم اینطوری تمرکز میگیره و این ربطی هم به بی ادبی و مردم و داور و ... نداره!! خودت هم میدونی که از نظر ادب و اخلاق رافا جزو برترین هاس تا حالا دو سه بار شده حوله رو اومده به توپ جمع کنا بده از دستش افتاده و رافا هم از توپ جمع کن عذر خواهی کرده... نمونه های زیادی از اخلاق رافا هست که با وقت تلف کردنش از ارزش هاش کم نمی کنه :3t1:

milad28235
10-02-2009, 01:38 AM
اونا به جای خود
ولی باید اون قضایا رو هم رعایت کنه
اول بازی که اصلا ربطی به تمرکز نداره وقتی داره محلول درست می کنه
مابین امتیازات هم باید یواش یواش تمرین کنه تا زودتر تمرکزش رو بدست بیاره
چون این مساله جفایی هست در حق تنیسور مقابل و همین طور تماشاگرها
من که خیلی اذیت می شن

milad28235
11-03-2009, 06:32 PM
سال بعدش هم زور خودش رو زد که یکی بدشانسی آورد نتونست اون 3 تا بریک پوینت تو ست آخر رو Convert کنه یکی هم هنوز روی چمن کامل راه نیفتاده بود...

روی هارد و خاک هم خدا رو شکر تو هیچ گرند اسلمی به فدرر نباخته! ا

تازه در مورد هد تو هد هم زیاد ناراحت نباشید وقت زیاده و تورنمنت ها هم بسیار زیادن... ظرف یکی دو سال آتی اینم مثل رادیک و فدرر میشه :350:

فدرر هم در سال 2008 کلی برک پوینت کرد که نگرفت
برک پوینت داشتن که معیار برتری نیست
باید Convertش کنی

راجر فدرر همواره به فینال گرند اسلمها می رسه
ئلی رافا فقط وقتی می رسه که در اوج دوران آمادگیش هست
که خوب مثلا اگه همین امسال می رسید فینال یو اس اوپن له می شد
باید این چیزها رو هم در نظر بگیرید.

پس تو معتقدی هد تو هد رافا مثل فدرر و رادیک می شه؟
البته این که اصلا نمی شه
چون فدرر 7 بار تاحالا برده از 20 بازی
رادیک فقط 2 بار برده،

خواهیم دید در آینده چه اتفاقی می افته
من که می گم اختلاف کمتر می شه
چون فدرر دیگه هیچ فشاری روش نیست :655:

milad28235
11-03-2009, 06:33 PM
:3t1: امسال می بینیم که از سمی هم بالاتر میاد فقط 2 هفته و 2 روز دیگه صبر کنید متوجه همه چیز خواهید شد! :shame:

آره
می بینیم :254::251:

milad28235
11-03-2009, 06:41 PM
نیما جان این آمار ها قرار نیست چیزی رو ثابت کنه! 6 گرند اسلم تو 23 سالگی کجا 3 تا تو همون سن کجا؟؟
مهم نیست چند وقته این تعداد گرند اسلم رو میبری مهم اینه که تا اون سن بخصوص تونستی خودت رو جزو بازیکنان برتر تاریخ اثبات کنی!!! :350:

چرا اتفاقا مهمه
رافا نشون داد که دوران اوجش همون چند سالی بود که گذشت و مثل فدرر نمی تونه همون روند رو ادامه بده
دوران اوج رافا در سن پایینی شروع شد و به پایان رسید
دوران راجر در سن بالاتری شروع شد، ولی خیلی طولانی تر بود و قدرتش هم بیشتر بود
بطوری که راجر در اوج خودش 3 گرند اسلم می گرفت، ولی رافا در اوجش 2 تا که اونم فقط یک فصل بود

milad28235
11-03-2009, 06:44 PM
پس اجازه بدید اینم من برای اطلاع بگم که رافا در کل 21 بار نواک و موری رو برده و فقط 7 بار باخته!! در حالی که فدرر 10-11 بار برده و 11-12 بار هم بهشون باخته!!! هر جا بحث Top 10 بیاد رو دست رافا نداریم... رافا از کل 6 بازی اخیرش با مورای فقط 2 تاش رو باخته در حالی که هر 6 تا از وقتی برگزار شده که مورای اینطوری شاخ شده!
با نواک هم طی 7 بازی آخرشون فقط 1 بار باخته که اونم همین سینسیناتی بود... اگه چیز بدرد بخوری دارید لطفا بگید اگر نه دلتون رو به این باخت های موقتی رافا چندان خوش نکنید :379:

خوبه
تو خودت رو به همین هد تو هد ها و اعداد و ارقام خوش کن :254::254:

باختهای رافا هم که موقتی نیست
همیشگی شده :397:

milad28235
11-03-2009, 06:59 PM
ببنید متاسفانه طرفداران فدرر حاضر نیستند قبول کنند که تا اینجای کار نادال بهتر از فدرر کار کرده !!! وقتی ما دوتا تنیسور با اختلاف سنی زیاد داریم دیگه نمی تونیم این 2 تا تنیسور رو از لحاظ مقام هایی که بدست اوردن مقایسه کنیم . برای مقایسه کردن این دو تنیسور چندتا راه داریم . 1- صبر کنیم تا هر دوشون خداحافظی کنند ببینیم کی بیشتر گرنداسلم و مسترز گرفته ( اینی که شما میگید . خیلی خیلی بی منطق ) 2- هد تو هدشون رو نگاه کنیم یا به بازیی که در حال حاظر انجام میدن توجه کنیم ...

بـــله . منم اعتقاد دارم رافا برای گرفتن 15 گرنداسلم کار بسیار سختی داره . تا اینجای کار موفق بوده ولی دلیل نمیشه بگیم تو اینده موفق هست یا نیست . اما اینقدر تک بعدی به تنیس نگاه کردن واقعا بعیده . استدلال طرفداران فدرر خیلی جالبه . چون فدرر 15 گرنداسلم برده پس بهتره ...:434:

دوست من خیلی از لجند هایی که شما گفتید مثل بایرون بورگ فقط با بردن رولندگاروس و وینبلدون تونسه خودش رو لجند کنه ... یا فکر میکنید اندره اگسی ( به قول میلاد :434: ) چندتا گرنداسلم برده ؟! ولی الان کل جهان به عنوان لجند میشناسنش ؟!

فقط نگاه کردن به افتخارات یک فرد برای سنجش توانایی های اون واقعا ساده انگاری هست . مثلا هیچ کس الان نمیگه فان باستن ضعیف بود چون نتونست افتخار بزرگی کسب کنه .. اخه یه خورده منطقی تر نگاه کنید

شما می گید نادال تاحالا بهتر از فدرر کار کرده؟
یعنی منظورتون همون سنیه که راجر بود؟ بله، خوب همه با این مساله موافقن
ولی حرف راجری ها اینه که او نمی تونه به این منوال ادامه بده

در مورد راه حل اولی که گفتید، کجاش بی منطقه؟
به چه دلیل؟ باید صبر کنیم ببینیم رافا تا آخر حرفه اش چه می کنه

فدرر تنیسور بهتریه
نه فقط به خاطر 15 گرند اسلمش
کاملا این مساله توی زمین مشخصه
از مدل بازی کردنشون مشخصه تنیسور بهتر، فنی تر کدومه
فدرر خیلی خیلی کامل تره
از تمامی لحاظ ها

اندره اگسی 8 تا برده
بله، لجند محسوب می شه

افتخارات صد در صد برای رتبه بندی ورزشکارها موثره
مثلا در انتخاب بهترین فوتبالیس سال، اونی که تیمش قهرمان جام باشگاهها شده خیلی بیشتر شانس داره

milad28235
11-03-2009, 07:15 PM
دوست عزیز من نمیخوام به هرشکلی شده جواب دوستان رو بدم . امیدوارم بقییه هم اینطور باشند . کی گفته راجر از لحاظ تکنیک و تاکتیک برتره ؟!

اما شما فینال استرالیا اپن رو ببنید نادال در دوبازی پشت سر هم و بسیار پر فشار بیشتر از 10 ساعت تنیس بازی کرد ولی باز هم تونست فدرر رو شکست بده !! یعنی شما فکر میکنی شکست فدرر الکی بود ؟! یا شما فکر میکنی باخت فدرر در استرالیا اپن دو سال پیش به جوکوویچ الکی بود !! نه دوست من .. فدرر در زمین های medium و کند و تورنومنت هایی که از توپ های سنگین مثل penn استفاده میکنند در برابر بازیکنان دفاعی مثل نادال ، مورای و .. مشکل داره . حالا شما بنا به تعصبی که دارید حاضر نیستید قبول کنید بحثش جداست ...

نادال در خیلی از تورنومنت ها برتری های زیادی نسبت به فدرر داره !! که مشخص ترینش Clay ( قمست بزرگی از فصل تنیس ) هست که در این چندوقت نشون داده از فدرر بهتر بازی میکنه . در Grass هم نشون داده که می تونه فدرر رو شکست و بهتر از فدرر بازی کنه !!! در هارکورت هم در تورنومنت هایی که شرایطش رو بالا گفتم ( باز هم بخش زیادی از یک فصل تنیس هست ) برتری هایی نسبت به فدرر داره .. در ضمن من در جای دیگه هم بحث کردم مصدومیت نادال ربطی به سبک بازیش نداره . یک مشکل شخصی هست . مورای به مراتب به قول شما فیزیکی تر از نادال بازی میکنه پس چرا مصدوم نشده ؟! نادال یک مصدومیت کهنه در سال 2005 داشته که اونو به طور کامل درمان نکرده و الان هم داره عواقبشو میبینه !! در ضمن همانطور که خود نادال هم گفت جدول فشرده ای atp هم مزید بر علت شده تا رافا با توجه به شرایطی که داره مصدوم بشه . مطمئن باشید اگر نادال زانوهاش به طور کامل مورد درمان قرار بگیره دیگه اینطوری مصدوم نمیشه . ولی اگر درست بهبود پیدا نکنه حتی اگه سبک بازیش رو سرو اند والی هم تغییر بده باز هم مصدوم خواهد شد

منم قبول دارم فدرر از لحاظ کسب گرنداسلم در کل بهتر از رافا کار کرده . ولی شما برو از یه بچه 10 ساله بپرس بگو یک تنیسور 23 ساله با یک تنیسور 27 ساله رو میشه از لحاظ مقام هاشون مقایسه کرد یا نه ؟! شما اجازه بده نادال خداحافظی کنه و اگر نتونست به اندازه فدرر گرنداسلم بگیره بعدا بگو فدرر در کسب گرنداسلم بهتر از نادال کار کرده .

در ضمن باز هم گفتم تنیس فقط گرنداسلم نیست !!! این واقعا نگاه تک بعدی هست .

من می گم فدرر از لحاظ تکنیک و تاکتیک برتره
خود رافا هم این مساله رو قبول داره

در فینال استرالیا فدرر بسیار بسیار عالی بازی کرد
و فقط و فقط بعلت سرویس افتضاحش بازنده شد
باختش تو اون بازی اصلا ربطی به کند بودن زمین و اینها نداشت
فقط کافی بود نصف مادرید سرویس بزنه.
به راحتی بازی رو می برد.

توی سال 2008 هم که به نوواک باخت، هم نوواک فوق تصور بازی کرد و هرگز نتونست دوباره اون فرمش رو نشون بده
هم راجر کلا اون سال نا آماده بود

من فقط این رو قبول دارم که رافا در خاک بهتر از فدرره
در باقی بازیها، که فدرر می بازه، خودش افتضاح بازی می کنه و یه قسمت بازیش نقص داره که می بازه
اصلا ربطی به قدرت رافا نداره

مصدومیت رافا صد در صد مربوط به بازیشه
اون مدلی که به زانو فشار میاره، فولاد هم باشه، خم می شه
خواهید دید زانوی رافا دوباره مثل سابق می شه یا نه
می شه یکی مثل آرین روبن و رود فن نیستلروی

موری کجا فیزیکی تر بازی می کنه
اتفاقا خیلی هم نرم تر بازی می کنه
هیچکی به اندازه ی رافا سگ دو نمی زنه

جدول فشرده ی ATP مال همه هست
مگه راجر تو همون جدول شرکت نمی کنه؟

منتها راجر مثل رافا نیست که عقده بردن تورنمنتهای خاک رو داشته باشه و توی همشون شرکت کنه
برنامه ریزی افتضاح رافا رو به جدول فشرده ی ATP ربط ندین

تنیس، فقط و فقط گرند اسلمه
بقیه اش دس گرمیه و برای سر گرم کردن مردم

Rio
11-03-2009, 07:21 PM
میلاد این پستهای زیر خاکی رو چرا درآوردی؟!
ما هزار بار این حرفها رو زدیم و کلی اوقات تلخی
شده و خیلی مسائل پیش اومده.
بهتره دیگه به این حرفها دامن نزنیم!

milad28235
11-03-2009, 07:24 PM
من اوقاتم از بحث تلخ نمی شه
نگران نباش
قبلا هم گفته ام
فرقی برام نداره
پستی که احساس کنم نیاز به جواب دادن داره جواب می دم
می خواد واسه 10 سال قبل باشه

Rio
11-03-2009, 07:45 PM
من اوقاتم از بحث تلخ نمی شه
نگران نباش
قبلا هم گفته ام
فرقی برام نداره
پستی که احساس کنم نیاز به جواب دادن داره جواب می دم
می خواد واسه 10 سال قبل باشه

اردوی راجری ها با وجود میلاد نگرانی نداره! :655:

milad28235
12-03-2009, 09:26 PM
دوست من چه شما بخوای چه نخوای الان سبک دفاعی سبک برتر تنیس ( کل فصل هست ) و با این حرفهای پر از تعصب شما چیزی عوض نمیشه ... در مورد مورای هم من حرفی نمیزنم دوستان مقایسه کنند ببنید کدومشون بیشتر می دون !!!

واقعا آدم پستهای قدیمی رو می خونه به نتایج خیلی خیلی جالبی می رسه
بله، سبک دفاعی سبک برتره و این مساله رو سبک تنیسورهایی که در تورنمنت لندن از گروهشون بالا اومدن، کاملا نشون می ده :254:

Rio
12-03-2009, 11:37 PM
امیدوارم این سبک مزخرف برای همیشه نابود بشه!!
مثل لندن! :251::254::443: