PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

mj69
03-14-2017, 02:30 PM
Pure Drive Team دو زار نمی ارزه شما یا راکت پارسال سرنا ویلیامز رو بگیر یا راکت نادال ورژن لایتشو بگیر یا راکت Pure Drive Lite بگیر زه هم فقط زهه آلوپاور راف بکش
جنس تقلبی هم وجود نداره ولی حتما از نمایندگی خرید کن
غیر از اینایی که پیشنهاد دادم چیز دیگه ای بگیری فقط پولتو دور ریختی:001_smile:

ممنون از پاسختون
یه سوال دیگه دارم تفاوت بین راکتهای Pure Drive Team و Pure Drive Lite در چیه ؟
آخه مدلشون فقط تو ی کلمه تفاوت دارن میخوام بدونم منظور از lite و team چیه ؟
ممنون

mj69
03-14-2017, 02:46 PM
در ضمن اگر ممکنه یه حدود قیمت از این راکتها رو هم بگید
Pure Drive Team
Pure Drive Lite
سرنا ویلیامز
نادال ورژن لایت
ممنون

grand slam man
03-14-2017, 03:03 PM
ممنون از پاسختون
یه سوال دیگه دارم تفاوت بین راکتهای Pure Drive Team و Pure Drive Lite در چیه ؟
آخه مدلشون فقط تو ی کلمه تفاوت دارن میخوام بدونم منظور از lite و team چیه ؟
ممنون

لايت يعنى سبك
براى شما كه ميخواى تازه شروع كنى لايت مناسبه

grand slam man
03-14-2017, 03:06 PM
در ضمن اگر ممکنه یه حدود قیمت از این راکتها رو هم بگید
Pure Drive Team
Pure Drive Lite
سرنا ویلیامز
نادال ورژن لایت
ممنون

همشون تو يه رنج قيمتن
سعى كن تو آف بخرى
راكت سرنا يكى دو ماه پيش پنجاه درصد آف بود شده بود سيصد تومن

mj69
03-15-2017, 01:10 AM
همشون تو يه رنج قيمتن
سعى كن تو آف بخرى
راكت سرنا يكى دو ماه پيش پنجاه درصد آف بود شده بود سيصد تومن

ممنون از لطفتون برای پاسخهایی که میدید
سوال آخر
به نظرتون خرید راکت دست دوم کار درستیه یا نه راکت باید نو تهیه بشه؟
ممنون از لطفتون

grand slam man
03-15-2017, 10:23 AM
ممنون از لطفتون برای پاسخهایی که میدید
سوال آخر
به نظرتون خرید راکت دست دوم کار درستیه یا نه راکت باید نو تهیه بشه؟
ممنون از لطفتون

وقتی میشه راکت نو رو تو آف نصف قیمت خرید آدم دیوانه نیست که بره راکت دست دو بخره:251:

mj69
03-16-2017, 01:11 AM
وقتی میشه راکت نو رو تو آف نصف قیمت خرید آدم دیوانه نیست که بره راکت دست دو بخره:251:

اون وقت کی آفه ؟ از کجا بفهمم آفه ؟ از کجا بخرم ؟

ehsm
03-16-2017, 05:33 AM
شما باید ببینید که اون راکتی که مد نظر شما هست آیا آف خورده یا نه. نه هر راکتی که آف خورده رو بخرید تا راکت نو داشته باشید. در مورد راکت دسته دوم، مشکلی نیست میتونید بخرید ولی گارد بالای رکت و کناره های راکت رو نگاه کنید که ترک نداشته باشه. خط و خشش زیاد نباشه. سایدگی معمولا راکتها دارن ولی بیش از حد نباشه و خب قیمت پایینتری هم بخرید.

grand slam man
03-16-2017, 11:44 AM

اكثر فروشگاه ها و نمايندگى هاى معتبر لوازم تنيس تو اينستاگرام پيج دارن و هر وقت آف بذارن تو پيجشون اطلاع رسانى ميكنن
شما پيجشون رو فالو كن تا هر وقت آف گذاشتن مطلع بشى
نمايندگى ويلسون:Wilson_niksport
نمايندگى بابولات:nike_babolat_store
تنيس ماركت:tennismarket.ir
پيمان اسپورت:paymansport
اين چهار تا پيج رو فالو كن:001_smile:

zari
03-17-2017, 01:30 AM
سلام و وقت بخير
خيلى ممنونم كه پاسخ ميديد
من قبلاً در مورد راكت سوال كردم ولى جواب مناسبى نگرفتم ،گفتم كه به صورت حرفه اى بازى ميكنم ميخوام راكتى بخرم كه قدرت زياد و اسپين داشته باشه و البته جديد باشه
الان يه سفر ميخوام برم خواستم در ضمن اينكه اگه براى راكت ميتونيد كمك كنيد همچنين اگه اطلاع داريد بفرماييد دبى ميتونم راكت اصلى تهيه كنم و از كجا ؟؟؟

grand slam man
03-17-2017, 12:29 PM
سلام و وقت بخير
خيلى ممنونم كه پاسخ ميديد
من قبلاً در مورد راكت سوال كردم ولى جواب مناسبى نگرفتم ،گفتم كه به صورت حرفه اى بازى ميكنم ميخوام راكتى بخرم كه قدرت زياد و اسپين داشته باشه و البته جديد باشه
الان يه سفر ميخوام برم خواستم در ضمن اينكه اگه براى راكت ميتونيد كمك كنيد همچنين اگه اطلاع داريد بفرماييد دبى ميتونم راكت اصلى تهيه كنم و از كجا ؟؟؟

دوست عزیز عرض کردم که شما راکت نادال رو بگیر،اسم راکتش هست Babolat PLAY Pure Aero
راکت نادال هر سه فاکتور قدرت،اسپين و کنترل رو داره
تو دوبی نمایندگی بابولات فراوونه تو گوگل سرچ کن پیدا میکنی

mj69
03-18-2017, 12:44 PM
با عرض سلام و احترام
میشه لطف کنید در مورد اندازه گریپ بنده رو راهنمایی کنید
چه جوری بفهمم چه سایزی از گریپ برای من مناسبه ؟

grand slam man
03-18-2017, 03:27 PM
با عرض سلام و احترام

اگر قدت زیر 170 سانته گریپت دوئه ولی اگر قدت بین 170 تا 190 هستش گریپ سه اندازته، 190 به بالا هم میشه گریپ 4 و 5
این سوسول بازیا که میگن خط کش بذار کف دستتو از این صحبتا بهش توجه نکن فقط گمراهت میکنه

mspayam
03-18-2017, 04:00 PM
با عرض سلام و احترام

دوست عزیز یه راه اندازه گیری اینکه آیا گریپ راکتتون اندازه اش درسته یا نه اینه که (اگه راست دست هستین) راکت رو توی دست راستتون بگیرین و سعی کنین انگشت دست چپتون رو بین انگشت شست و چهار انگشت دیگه بزارین، اگه کاملاً جا شد و اون فضای خالی رو کاملاً پر کرد یعنی دسته ی راکتتون اندازه است، ولی اگه جا نشد یعنی دسته ی راکتتون کوچیکه و باید اورگریپ ببندین. اگه هم که جا شد ولی نتونست اون فضای خالی رو پر کنه یعنی راکت واسه ی دستتون بزرگه و اگه اورگریپ بستین بازش کنین و یه کوچیکترش رو ببندین یا اینکه کلاً راکتتون رو عوض کنین. یه راه دیگه واسه اندازه گیری گریپ اینه که خط کش بردارین و فاصله ی نوک انگشت حلقه تا دومین خط افقی کف دستتون رو اندازه بگیرین. اون فاصله به اینچ باید بین 4 تا 5 باشه. اگه اون فاصله دقیقاً توی اون اندازه های رایچ گریپ نیست منطقی ترین کار اینه که گریپ کوچیکتر رو انتخاب کنین و بعد با بستن اورگریپ اون کوچیک تر بودن رو جبران کنین.

از طرف دیگه خیلی از بازیکن ها با راکت های گریپ کوچکتر بازی می کنن، ولی من توصیه می کنم افرادی مثل من و شما که بازیکن های حرفه ای نیستیم از همون اندازه گریپ استاندارد استفاده کنیم.

mj69
03-19-2017, 12:14 PM
اگر قدت زیر 170 سانته گریپت دوئه ولی اگر قدت بین 170 تا 190 هستش گریپ سه اندازته، 190 به بالا هم میشه گریپ 4 و 5
این سوسول بازیا که میگن خط کش بذار کف دستتو از این صحبتا بهش توجه نکن فقط گمراهت میکنه

با تشکر از پاسخ گویی شما
فقط ی سوال مگه گریپ همون قطر راکت نیست ، این چه ارتباطی به قد داره ؟

mj69
03-19-2017, 12:25 PM
دوست عزیز یه راه اندازه گیری اینکه آیا گریپ راکتتون اندازه اش درسته یا نه اینه که (اگه راست دست هستین) راکت رو توی دست راستتون بگیرین و سعی کنین انگشت دست چپتون رو بین انگشت شست و چهار انگشت دیگه بزارین، اگه کاملاً جا شد و اون فضای خالی رو کاملاً پر کرد یعنی دسته ی راکتتون اندازه است، ولی اگه جا نشد یعنی دسته ی راکتتون کوچیکه و باید اورگریپ ببندین. اگه هم که جا شد ولی نتونست اون فضای خالی رو پر کنه یعنی راکت واسه ی دستتون بزرگه و اگه اورگریپ بستین بازش کنین و یه کوچیکترش رو ببندین یا اینکه کلاً راکتتون رو عوض کنین. یه راه دیگه واسه اندازه گیری گریپ اینه که خط کش بردارین و فاصله ی نوک انگشت حلقه تا دومین خط افقی کف دستتون رو اندازه بگیرین. اون فاصله به اینچ باید بین 4 تا 5 باشه. اگه اون فاصله دقیقاً توی اون اندازه های رایچ گریپ نیست منطقی ترین کار اینه که گریپ کوچیکتر رو انتخاب کنین و بعد با بستن اورگریپ اون کوچیک تر بودن رو جبران کنین.

از طرف دیگه خیلی از بازیکن ها با راکت های گریپ کوچکتر بازی می کنن، ولی من توصیه می کنم افرادی مثل من و شما که بازیکن های حرفه ای نیستیم از همون اندازه گریپ استاندارد استفاده کنیم.

خیلی ممنون ، لطف کردید فقط من درست متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید
اولین روش که فرمودید "انگشت دست چپتون رو بین انگشت شست و چهار انگشت دیگه بزارین" یعنی وقتی را کت رو دست میگیرم نباید انگشت شست و چهار انگشت دیگر بهم برسه ؟ اینجوری باشه که قطر راکت از مچ دستمم بزرگتر میشه ، فک میکنم درست متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید ؟
با توجه به اینکه احتمالا من اینترنتی خرید کنم باید از روش دوم استفاده کنم ولی اونم متاسفانه متوجه نشدم الآن من با خطکش اندازه گرفتم حدود 10.9 الآن این یعنی چه گریپی برا من مناسبه ؟
با تشکر

grand slam man
03-19-2017, 12:42 PM
با تشکر از پاسخ گویی شما
فقط ی سوال مگه گریپ همون قطر راکت نیست ، این چه ارتباطی به قد داره ؟

کف دست متناسب با قد رشد میکنه دیگه دوست عزیز
این دو تا رابطه مستقیم با هم دارن:001_smile:

mj69
03-19-2017, 12:46 PM
با سلام
ببخشید دوتا سوال دیگه دارم
1- درمورد سایز صفحه راکت برای ی تازه کار چقدر باید باشه؟
2- دیدم برای سایز تو بعضی سایتا از کلمات IR , US , EU استفاده شده اینها به چه معنیه ؟
با تشکر

mspayam
03-19-2017, 05:18 PM
خیلی ممنون ، لطف کردید فقط من درست متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید
اولین روش که فرمودید "انگشت دست چپتون رو بین انگشت شست و چهار انگشت دیگه بزارین" یعنی وقتی را کت رو دست میگیرم نباید انگشت شست و چهار انگشت دیگر بهم برسه ؟ اینجوری باشه که قطر راکت از مچ دستمم بزرگتر میشه ، فک میکنم درست متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید ؟
با توجه به اینکه احتمالا من اینترنتی خرید کنم باید از روش دوم استفاده کنم ولی اونم متاسفانه متوجه نشدم الآن من با خطکش اندازه گرفتم حدود 10.9 الآن این یعنی چه گریپی برا من مناسبه ؟
با تشکر

من دو تا عکس براتون همینجا می ذارم امیدوارم بتونه پاسخ سوال هاتون رو بده

با سلام
ببخشید دوتا سوال دیگه دارم
1- درمورد سایز صفحه راکت برای ی تازه کار چقدر باید باشه؟
2- دیدم برای سایز تو بعضی سایتا از کلمات IR , US , EU استفاده شده اینها به چه معنیه ؟
با تشکر

سایز صفحه ی راکت برای مبتدی های بهتره بالای 100 باشه.

EU = Europe
US = USA
IR = IRAN

mj69
03-20-2017, 03:15 AM
من دو تا عکس براتون همینجا می ذارم امیدوارم بتونه پاسخ سوال هاتون رو بده

سایز صفحه ی راکت برای مبتدی های بهتره بالای 100 باشه.

EU = Europe
US = USA
IR = IRAN

با عرض سلام
واقعا ممنونم از پاسخ گوییتون لطف کردید
باید منو به خاطر سوالات پیش پا افتاده ببخشید ، :shame:
با توجه به عکسی که لطف کردید و فرستادید من اندازه گرفتم و اندازه دستم 4.29 اینچ بود
تو پاسخ اولی که بهم دادید فرمودید "یه راه دیگه واسه اندازه گیری گریپ اینه که خط کش بردارین و فاصله ی نوک انگشت حلقه تا دومین خط افقی کف دستتون رو اندازه بگیرین. اون فاصله به اینچ باید بین 4 تا 5 باشه."
یعنی اندازه دست من تو رنجی هست که فرمودید ، الآن باید چ سایز گریپی رو انتخاب کنم ؟
درضمن در مورد IR و... که معانیش رو لطف کردید و گفتید ، خوب حالا اینا در راکت چه تاثیری دارن و چه مفهومی رو در راکت دارن ؟ تو انتخاب راکت این موارد هم مهمه ؟
واقعا بنده رو برای سوالات مدامم ببخشید:shame:
با تشکر :583::583:

mspayam
03-20-2017, 09:31 AM
دوست عزیز
من و سایر دوستان هم در ابتدای کار چیزی نمی دونستیم و این چیزها رو به تدریج یاد گرفتیم، به همین خاطر دلیلی نداره که برای بلد نبودنتون عذرخواهی کنین.

شما طبق چیزی که گفتتین سایز گریپتون چهار و نیمه، اما می تونین با چهار و سه هشتم هم بازی کنین. اون چیزهای دیگه هم بیشتر منظورشون سایز اروپایی و آمریکایی و برای انتخاب راکت اهمیت خاصی ندارن.

mj69
03-20-2017, 12:24 PM
دوست عزیز
من و سایر دوستان هم در ابتدای کار چیزی نمی دونستیم و این چیزها رو به تدریج یاد گرفتیم، به همین خاطر دلیلی نداره که برای بلد نبودنتون عذرخواهی کنین.

شما طبق چیزی که گفتتین سایز گریپتون چهار و نیمه، اما می تونین با چهار و سه هشتم هم بازی کنین. اون چیزهای دیگه هم بیشتر منظورشون سایز اروپایی و آمریکایی و برای انتخاب راکت اهمیت خاصی ندارن.

با تشکر از لطف و محبت شما
من تو سایتای مختلف که دیدم سایز گریپ از grip0 تا grip5 همش اعدادش کامل بود چهار و نیم یا چهار و سه هشتم ندیدم
این عکسم تو ی سایت دیدم ، منظورش چیه ؟
http://uupload.ir/files/n8st_grip-size.jpg

راستی الان یعنی فرقی نمیکنه من سایز ایرانی تهیه کنم یا اروپایی یا آمریکایی ، تفاوتشون چیه ؟

با تشکر
در ضمن سال نو هم به شما و سایر دوستان تبریک میگم انشاءالله سال خوبی داشته باشید

mspayam
03-22-2017, 08:15 AM
با تشکر از لطف و محبت شما
من تو سایتای مختلف که دیدم سایز گریپ از grip0 تا grip5 همش اعدادش کامل بود چهار و نیم یا چهار و سه هشتم ندیدم
این عکسم تو ی سایت دیدم ، منظورش چیه ؟
http://uupload.ir/files/n8st_grip-size.jpg

راستی الان یعنی فرقی نمیکنه من سایز ایرانی تهیه کنم یا اروپایی یا آمریکایی ، تفاوتشون چیه ؟

با تشکر
در ضمن سال نو هم به شما و سایر دوستان تبریک میگم انشاءالله سال خوبی داشته باشید

دوست عزیز

ممنون از تبریکتون، منم واسه شما سال خوبی رو آرزو می کنم.

فرقی نمی کنه سایز اروپایی تهیه کنین یا ایرانی یا آمریکایی، چون عملاً همه شون یه چیز رو می گن

در مورد او سوالتون هم بهتره که این پست رو بخونین:

نکاتی که در مورد انتخاب راکت باید بدانید - تنیس تاکرز (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=6809)

mj69
03-22-2017, 03:19 PM
دوست عزیز

ممنون از تبریکتون، منم واسه شما سال خوبی رو آرزو می کنم.

فرقی نمی کنه سایز اروپایی تهیه کنین یا ایرانی یا آمریکایی، چون عملاً همه شون یه چیز رو می گن

در مورد او سوالتون هم بهتره که این پست رو بخونین:

نکاتی که در مورد انتخاب راکت باید بدانید - تنیس تاکرز (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=6809)

از صبر و تحمل شما متشکرم ، طبق لینکی که فرمودید با توجه به اینکه سایز دست بنده 4.29 اینچه پس سایز گریپی که به من میخوره بین 1/4 4 و 3/8 4 باید باشه (اگر محاسباتم درست باشه)
میتونم جسارت کنم و ازتون خواهش کنم برای ی تازه کار چند نمونه راکت معرفی کنید که هم برای شروع خوب باشه و هم قیمتش مناسب باشه(هرچی ارزونتر بهتر:443:)
تو این همه مدل گیج شدم واقعا
با سپاس

mspayam
03-23-2017, 05:06 PM
از صبر و تحمل شما متشکرم ، طبق لینکی که فرمودید با توجه به اینکه سایز دست بنده 4.29 اینچه پس سایز گریپی که به من میخوره بین 1/4 4 و 3/8 4 باید باشه (اگر محاسباتم درست باشه)
میتونم جسارت کنم و ازتون خواهش کنم برای ی تازه کار چند نمونه راکت معرفی کنید که هم برای شروع خوب باشه و هم قیمتش مناسب باشه(هرچی ارزونتر بهتر:443:)
تو این همه مدل گیج شدم واقعا
با سپاس

دوست عزیز

فکر کنم همون چهار و سه هشتم برای شما اندازه ی خوبی باشه.

من هم متاسفانه از قیمت راکت ها اطلاعی ندارم ولی هر کدوم از این راکت ها رو بگیرین خوبن:

Control (http://www.tennis-warehouse.com/racfinder.html?ccode=BEGCONTROL)

mj69
03-25-2017, 11:51 AM
با سلام
وزن مناسب برای راکت چقدره ؟ (ی راکت انتخاب کردم وزن بدون زه کشی 267 گرم بود یکی گفت این راکت برا من سبکه و آقایون بهتره راکت حدود 300 گرم بردارن )
راکتی که میخواستم بگیرم راکت Wilson Burn 100 Team بود اگر ممکنه نظرتون رو راجب این راکت هم بگید
با تشکر

grand slam man
03-26-2017, 02:57 PM
با سلام
وزن مناسب برای راکت چقدره ؟ (ی راکت انتخاب کردم وزن بدون زه کشی 267 گرم بود یکی گفت این راکت برا من سبکه و آقایون بهتره راکت حدود 300 گرم بردارن )
راکتی که میخواستم بگیرم راکت Wilson Burn 100 Team بود اگر ممکنه نظرتون رو راجب این راکت هم بگید
با تشکر

اون چیزی که نباید مشترک باشه با خانوما رنگ صورتیه نه وزن راکت:254:

mspayam
03-26-2017, 08:39 PM
با سلام
با تشکر

دوست عزیز این حرفی که بهتون زدن درسته، بهتره که راکت آقایون حدود 300 گرم باشه.
اون راکتی هم که اسمش رو نوشتین راکتیه که برای سبک متوسط بهتره ولی برای مبتدی ها هم خوبه.

grand slam man
03-27-2017, 12:08 PM
با سلام
با تشکر

اونی که میگه راکت سیصد گرم برای کسی که تا حالا تنیس بازی نکرده و مبتدیه مناسبه یه نادان بزرگه و هیچی از تنیس نمیدونه و فقط داره گمراهت میکنه ،حالا فرقی نمیکنه اون مبتدی خانوم باشه یا آقا
دوست عزیز اگر میخوای از تنیس لذت ببری و پیشرفت کنی به هیچ عنوان راکت سنگین تر از 270 گرم نگیر ولی اگر میخوای همین اول راه رنج زیادی به خودت تحمیل کنی یک دفعه بپر پله ی آخر و برو راکت سیصد گرم بگیر

mj69
03-29-2017, 07:10 PM
ممنون از دوستان برای پاسخگویی و راهنمایی ها
نظرتون راجب راکت wilson blx surge چیه ؟(وزنش 332گرمه)
راکت خوبیه ؟و حدود قیمتش چنده ؟
در ضمن این عبارت یعنی چی ؟ balance : 30.5cm / 12pts HL و چه عدید باشه بهتره
ممنون

grand slam man
03-30-2017, 08:37 PM
ممنون از دوستان برای پاسخگویی و راهنمایی ها
نظرتون راجب راکت wilson blx surge چیه ؟(وزنش 332گرمه)
راکت خوبیه ؟و حدود قیمتش چنده ؟
در ضمن این عبارت یعنی چی ؟ balance : 30.5cm / 12pts HL و چه عدید باشه بهتره
ممنون

همین الان مطلع شدم پیمان اسپورت راکت سرنا رو پنجاه درصد آف گذاشته و قیمتش شده 350 تومن!
همین فردا برو بخر تا تموم نکرده

grand slam man
03-30-2017, 08:45 PM
اینم مشخصات راکتش http://www.tennis-warehouse.com/Wilson_Blade_104/descpageRCWILSON-B104.html (http://www.tennis-warehouse.com/Wilson_Blade_104/descpageRCWILSON-B104.html)
قیمتشو تو این سایت زده 159 دلار
حتی اگر هر دلار رو سه هزار حساب کنیم بازم بیشتر از 350 تومن میشه،واقن مفته 350 تومن
فردا برو بخر تا تموم نکرده
دست دست نکن

mj69
03-31-2017, 12:39 AM
اینم مشخصات راکتش http://www.tennis-warehouse.com/Wilson_Blade_104/descpageRCWILSON-B104.html (http://www.tennis-warehouse.com/Wilson_Blade_104/descpageRCWILSON-B104.html)
قیمتشو تو این سایت زده 159 دلار
حتی اگر هر دلار رو سه هزار حساب کنیم بازم بیشتر از 350 تومن میشه،واقن مفته 350 تومن
فردا برو بخر تا تموم نکرده
دست دست نکن

ممنون از لطفتون
من متاسفانه هزینه دوتا راکت افتاد گردنم و تو قیمت محدود شدم و نمیتونم اینقدر هزینه کنم
البته دفه قبل که پیمان اسپورت رو معرفی کردید من تو سایتشون دیدم و تماس گرفتم گفتن سایتشون به روز نیست و بعضی از تخفیفا تغییر کرده بود البته این راکت رو نمیدونم

ببخشید نظرتونرو راجب راکتی که گفتم میگید ؟

mj69
04-04-2017, 11:17 AM
با سلام
اگر ممکنه نظرتونرو راجب دو راکت
راکت پرستیژ ایوانسویچ ۲۰۱۱
Head YOUTEK Prestige Midplus
و
راکت نواک جوکویچ ۲۰۱۲
Head YOUTEK ‌Spead Midplus
بگید هم از نظر قابلیت هم از نظر قیمت
با تشکر

ehsm
04-05-2017, 12:40 AM
با سلام
اگر ممکنه نظرتونرو راجب دو راکت
راکت پرستیژ ایوانسویچ ۲۰۱۱
Head YOUTEK Prestige Midplus
و
راکت نواک جوکویچ ۲۰۱۲
Head YOUTEK ‌Spead Midplus
بگید هم از نظر قابلیت هم از نظر قیمت
با تشکر

اگه تازه شروع کردید به تمرین میتونید راکتهای مناسبتری رو بگیرید. اگه آپشنهاتون بین این دو تا هست. راکت اول رو من توصیه نمیکنم. این راکت very low powered هست و برای شما مناسب نیست. دومی مناسبتره.

ali_110b
05-05-2017, 07:41 PM
سلام.جایی تو تهران سراغ دارید راکت های ویلسون را با off بفروشه

alie
05-14-2017, 04:29 PM
دوستان کسی با راکت head radical mp A بازی کرده ؟
فکر کنم قدرتی ترین راکت هد باشه بقیه راکتهای هد پاورشون کم تا متوسط هست

mspayam
05-15-2017, 07:11 AM
دوستان کسی با راکت head radical mp A بازی کرده ؟
فکر کنم قدرتی ترین راکت هد باشه بقیه راکتهای هد پاورشون کم تا متوسط هست

دوست عزیز
قدرت این راکت هم کم تا متوسطه. شما اگه دنبال راکتی هستین که قدرتش بالا باشه بد نیست راکت Head Graphene XT Radical PWR رو امتحان کنین.

البته قدرتی بودن راکت به تنهایی نکته ی خوبی نیست، چون بحث اصلی مهار کردن اون قدرت و کنترل داشتن روی ضربه هاست.

alie
05-15-2017, 10:40 PM
دوست عزیز
قدرت این راکت هم کم تا متوسطه. شما اگه دنبال راکتی هستین که قدرتش بالا باشه بد نیست راکت Head Graphene XT Radical PWR رو امتحان کنین.

البته قدرتی بودن راکت به تنهایی نکته ی خوبی نیست، چون بحث اصلی مهار کردن اون قدرت و کنترل داشتن روی ضربه هاست.

این مدل رو ندیده بودم اما هم سایز هدش زیاده هم سوینگش کم هست البته در مقابل قدرتش بالاست
ولی من دنبال راکتی هستم که سوینگش زیاد باشه و قدرت هم کم تا متوسط
با سایز هد 100 یا کمتر
Head Graphene XT Radical MP A Head Graphene XT Instinct MP
دو مدلی هست که تو هد به نظرم به درد من می خوره
فقط الان نمی دونم چه پترنی برای من مناسبتره
16*16
19*16
16*18
20*18

mspayam
05-16-2017, 07:13 AM
این مدل رو ندیده بودم اما هم سایز هدش زیاده هم سوینگش کم هست البته در مقابل قدرتش بالاست
ولی من دنبال راکتی هستم که سوینگش زیاد باشه و قدرت هم کم تا متوسط
با سایز هد 100 یا کمتر
Head Graphene XT Radical MP A Head Graphene XT Instinct MP
دو مدلی هست که تو هد به نظرم به درد من می خوره
فقط الان نمی دونم چه پترنی برای من مناسبتره
16*16
19*16
16*18
20*18

اگه پترن بازتر بگیرین (16 در 16) قدرت و اسپین توپتون بیشتر می شه در عوض کنترل میاد پایین. اما با پترن بسته یعنی 18 در 20 کنترل بالاتر و قدرت و اسپین کمتری دارین. به نظر من 16 در 19 گزینه ی خوبیه چون هم قدرت رو دارین و هم تا حد زیادی اسپین رو.

alie
05-16-2017, 08:30 AM
اگه پترن بازتر بگیرین (16 در 16) قدرت و اسپین توپتون بیشتر می شه در عوض کنترل میاد پایین. اما با پترن بسته یعنی 18 در 20 کنترل بالاتر و قدرت و اسپین کمتری دارین. به نظر من 16 در 19 گزینه ی خوبیه چون هم قدرت رو دارین و هم تا حد زیادی اسپین رو.

ممنون اقا پیام

zari
01-01-2020, 10:38 AM
سلام
من ٢ سال با pro staff 97 زدم الان با pro staff 97 countervil وزن ٣١٥ ميزنم كه يه كم سنگينه برام
ميخوام يه راكت جديد بخرم الان راكت ٢٠٢٠ هيچى معرفى شده؟
الان بهترين راكت توى بازار چيه ؟
ميتونم از خارج از ايران هم تهيه كنم

zari
09-30-2020, 09:03 AM
:379::379:
يعنى هيچكس اينجا نيست ؟؟؟