|
آزاد استرالیا (Australian Open) |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
01-19-2015, 04:19 AM | #1 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
i2015 Australian Open The Grand Slam of Asia/Pacific سرانجام پس از آغاز فصل تازه مسابقات تنیس و انجام تورنمنتهای اولیه آمادهسازی، نوبت به نخستین گرند اسلم تنیس در فصل 2015 رسید و بدین ترتیب به مدت دو هفته (14 روز) از بامداد دوشنبه 19 ژانویه لغایت یکشنبه یکم ماه میلادی فوریه برابر با 29 دی ماه الی 12 بهمن سال 1393 خورشیدی، شاهد برگزاری یکصد و سومین دوره مسابقات تنیس گرنداسلم آزاد استرالیا با عنوان Australian Open - The Grand Slam of Asia/Pacific بر روی زمینهای هارد کورت روباز مجموعه Melbourne Park در شهر ملبورن (Melbourne) ایالت ویکتوریا (Victoria) واقع در جنوب شرقی کشور پهناور استرالیا در قاره اقیانوسیه با توپهای Wilson مجموع جوایز نقدی به میزان 40 میلیون دلار (با افزایش حدود 7 میلیون دلاری نسبت به پارسال) خواهیم بود. در جدول اصلی موسوم به Main Draw مسابقات مجموعاً 128 تنیسباز در بخش انفرادی خانمها و آقایان حضور دارند و اما مسابقات در ردههای مختلف دیگری همچون، نمایشی، دوبل خانمها و آقایان، دوبل مختلط، اسطورهها و مسابقات نوجوانان موسوم به Juniors همچنین بخشهای دوبل و انفرادی با ویلچر خانمها و آقایان برگزار میشود. -------------------------------------------------------------------------- وبسایت رسمی مسابقات تنیس گرند اسلم Australian Open ملبورن تا به امسال که یکصد و دومین دوره این رقابتها در بخش انفرادی آقایان است، 59 قهرمان مختلف موفق به فتح جام مسابقات گرند اسلم آزاد استرالیا شدهاند. اما به مناسبت یکصدمین سالگرد افتتاح تنیس جایزه بزرگ قاره اقیانوسیه، سکهی مخصوصی ضرب شد و به قهرمان سال 2012 به منظور یادبود، علاوه بر کاپ قهرمانی، مدالی ویژه اهدا شد. همچنین مسابقات امسال با 53مین سالی که آقای راد لـِیوِر (Rod Laver) اسطوره تنیس استرالیا نخستین جام گرند اسلمش را برد، مقارن شده است. همچنین امسال سومین دورهای ست که زمین مارگارت کورت (Margaret Court Arena) نیز به تکنولوژی بازبینی مجدد تصمیم داور موسوم به Hawk-Eye مجهز شده است. اولین دورهی برگزاری مسابقات Australian Open در سال 1905 بوده است. مسابقات خانمها نیز اولین بار در سال 1922 برگزار شد. با وجود اینکه اکنون سطح برگزاری مسابقات Hard میباشد اما این تورنمنت تا سال 1987 بر روی سطح Grass یا چمن برگزار میشد. نخستین دوره ی مسابقات در زمینهای Warehouseman's Cricket Ground انجام شد و تا پیش از حرفه ای شدن تنیس، همواره نام مسابقات از Australasian Championships تا Australian Championships تغییر پیدا میکرد. با حرفه ای شدن تنیس و شروع Open Era در سال 1969 این مسابقات برای همیشه به Australian Open تغییر نام داد و اکنون 42 مین سال متوالی است که این تورنمنت با همین نام به کار خود ادامه میدهد. در کنار تغییر نام، همچنین مکان برگزاری مسابقات نیز همواره دستخوش تغییر بوده، به نحوی که ملبورن؛ محل برگزاری فعلی این مسابقات هفتمین شهری است که این گرند اسلم در آن برگزار میشود. شهرها و تعداد سالهای میزبانی این تورنمنت در آنها عبارتند از: Melbourne ملبورن (55 دوره), Sydney سیدنی (17 دوره), Adelaide آدلاید (14 دوره), Brisbane بریزبن (7 دوره), Perth پرت (3 دوره), Christchurch کرایستچرچ (در 1906), و نهایتاً Hastings هِیستینگز (در 1912). از سال 1972 تاکنون مسابقات در شهر ملبورن برگزار میشود ولی طی این سالها، دو بار استادیوم اصلی مسابقات تغییر مکان پیدا کرده است. ابتدا تا سال 1988 مسابقات در استادیوم Kooyong Lawn Tennis Club برگزار میشد که در این سال بدلیل استقبال کم نظیر تماشاگران و توریست ها و همچنین کمبود ظرفیت استادیوم مسابقات به محل فعلی یعنی Melbourne Park نقل مکان کرد که بنظر میرسد میزبان همیشگی این مسابقات نیز باقی بماند. همچنین Melbourne Park نیز ابتدا تحت نام Flinders Park ساخته شد که پس از آمدن مسابقات به این منطقه رشد 90 درصدی تماشاگران را در این تورنمنت شاهد بودیم. مسابقات اپن استرالیا هر ساله در فصل تابستان این کشور برگزار میشود، و به دلیل گرمای شدید این فصل در استرالیا، مسابقات در سه کورت Rod Laver Arena و Hisense Arena و Margaret Court Arena با سقف متحرک که قابل بسته شدن است نیز برگزار میشود اما به هیچ وجه از استقبال و حضور پرشور تماشاگران کاسته نشده بلکه طی سالهای اخیر همواره حضور تماشاگران با رشد چند درصدی همراه بوده است. محل برگزاری کنونی این تورنمنت Melbourne Park میباشد که واقع در شهر ملبورن و ایالت ویکتوریا است. این مجموعه دارای یک زمین مرکزی تحت عنوان Rod Laver Arena با ظرفیت 15.000 نفر و سقف متحرک میباشد. دومین استادیوم بزرگ این مجموعه Hisense Arena نام دارد که در سال 2000 ساخته شد و دارای گنجایش 10.500 نفری میباشد. این استادیوم نیز مجهز به سقف متحرک میباشد. در کنار این دو زمین مرکزی سه زمین دیگر Showcourts نیز وجود دارد که اولی با نام Margaret Court Arena و گنجایش 6.000 نفری در سال 1988 ساخته شده است. این زمین تا سال 2003 با نام ShowCourt #1 شناخته میشد. سطح برگزاری فعلی مسابقات Plexicushion Hard بوده و مسابقات جدا از شرایط استثنائی گرمای شدید و باران در استادیوم های روباز برگزار میشود. این سطح تا سال 2008 Rebound Ace Hard بود و رنگ زمین ها نیز سبز بود، اما از سال 2008 ببعد با تغییر سطح مسابقات به Plexicushion رنگ زمینها نیز به آبی تغییر پیدا کرد تا در پخش تلویزیونی، حرکت توپ بازی در گیرندهها بهتر دیده شود. کاپ یا جام قهرمانی مسابقات خانمها تحت عنوان Daphne Akhurst Memorial Cup به یادبود تنیسباز فقید استرالیایی نامگذاری شده است. وی برندهی 5 عنوان قهرمانی انفرادی زنان در سال های 1925، 1926، 1928، 1929 و 1930 شده و 5 بار نیز موفق به فتح دوبل مسابقات شده است. همچنین 4 عنوان قهرمانی در دوبل مختلط از دیگر عناوین این تنیسور موفق بوده است. وی در سال 1903 در سیدنی متولد شد و در 25 سالگی شماره ی سه تنیس شد که بالاترین رنک وی نیز میباشد هر چند در آن زمان رنکینگ بصورت حرفهای محاسبه نمیشد. وی در سال 1933 در 30 سالگی به دلیل بارداری نابهجا در گذشت و در سال 2006 به تالار افتخارات تنیس استرالیا راه یافت. در تاریخ مسابقات استرالیا تنها یک تنیسباز توانسته بیش از 4 بار قهرمان شود. روی امرسون اسطورهی استرالیائی 6 بار موفق به فتح این جام شد. پس از آن تنها جک کرافورد، آندره آغاسی و راجر فدرر و نوواک جوکوویچ با 4 عنوان بیشترین مقام قهرمانی را کسب کرده اند. همچنین در بخش خانمها مارگارت کورت تنیسور تاریخی استرالیا با 11 عنوان قهرمانی بیشترین عنوان را کسب کرده است. پس از وی نانسی وین بولتون با 6، دافنی آکورست و سرینا ویلیامز با 5 قهرمانی در تاریخ، نامی از خود به جای گذاشتهاند. اما جام قهرمانی مردان، Norman Brookes Challenge Cup نام دارد که به اسم نورمن بروکس تنیس باز و رئیس فدراسیون تنیس استرالیا در سالهای دور است. وی در سال 1877 به دنیا آمد و اولین تنیسباز غیر بریتانیایی شد که قهرمانی مسابقات ویمبلدون را به دست آورد. وی این گرند اسلم را دو بار و قهرمانی اپن استرالیا را نیز یک بار کسب کرد. او یکی از اصلیترین اشخاصی بود که مقدمات برگزاری Australian Open را فراهم آورد، همچنین در ساختن Kooyong بعنوان یک مرکز تنیس نیز وی جزو مهمترین افراد بود. در سال 1926 او به عنوان رئیس تنیس استرالیا نایل آمد و این مقام را تا 29 سال حفظ کرد. نورمن بروکس در سال 1968 در 91 سالگی بدلیل یا سرطان خون یا کهولت سن (از طریق سه منبع متفاوت) درگذشت و در سال 1977 نیز به تالار افتخارات تنیس دنیا وارد شد. مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا از دید آمار بیشترین قهرمانی انفرادی --------------------------- پیش از 1969: مارگارت کورت 7 عنوان پس از 1968: سرینا ویلیامز 5 بار قهرمانی متوالی انفرادی ------------------------- پیش از 1969: مارگارت کورت 7 بار پس از 1968: اشتفی گراف، مارتینا هینگیس، مارگارت کورت، گولاگونگ کاولی و مانیکا سلس با 3 عنوان قهرمانی دوبل -------------- پیش از 1969: تلما کوین لانگ با 12 قهرمانی پس از 1968: مارتینا ناوراتیلوا با 8 قهرمانی قهرمانی دوبل متوالی ---------------------- پیش از 1969: کوین لانگ و نانسی وین بولتون 5 عنوان پس از 1968: مارتینا ناوراتیلوا و پم شرایور با 7 عنوان بیشترین قهرمانی انفرادی و دوبل ----------------------------------- پیش از 1969: نانسی وین بولتون 20 بار پس از 1968: مارتینا ناوراتیلوا 12 بار جوانترین قهرمان ----------------- میریانا لوچیچ کروات در سال 1998 در 15 سال و 10 ماهگی جوانترین قهرمان دوبل زنان و تاریخ مسابقات لقب گرفت. در حالی که مارتینا هینگیز نیز در سال قبل از آن در 16 سال و 7 ماهگی جوانترین قهرمان انفرادی شده بود. مسن ترین قهرمان ------------------- تلما کوین لانگ تنیسور استرالیائی دارنده ی رکورد مسن ترین قهرمان انفرادی و دوبل تاریخ زنان میباشد. وی در سال 1954 در حالی که 35 سال و 8 ماهه بود قهرمان انفرادی شد و دو سال بعد در 1956 در حالی که 37 سال و 7 ماه داشت قهرمان دوبل شد. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- بیشترین قهرمانی انفرادی --------------------------- پیش از 1969: روی امرسون 6 بار پس از 1968: راجر فدرر، نوواک جوکوویچ و آندره آغاسی 4 بار قهرمانی متوالی انفرادی -------------------------- پیش از 1969: روی امرسون 5 بار پس از 1968: نوواک جوکوویچ با 3 بار قهرمانی دوبل --------------- پیش از 1969: آدرین کوئیست با 10 بار پس از 1968: برادران برایان با 6 بار قهرمانی دوبل متوالی ----------------------- پیش از 1969: آدرین کوئیست 10 بار پس از 1968: برادران برایان 3 بار بیشترین قهرمانی انفرادی و دوبل ----------------------------------- پیش از 1969: ادرین کوئیست 13 عنوان پس از 1968: برادران برایان با 6 عنوان جوانترین قهرمان ----------------- کن روزوال در سال 1953 در حالی که 18 سال و دو ماه داشت قهرمان مردان شد.لو هود استرالیایی نیز در همان سال در همان سن و سال قهرمان دوبل لقب گرفت. مسن ترین قهرمان ------------------- کن روزوال در سال 1972 در حالی که 37 سال و 8 ماه داشت، مسن ترین قهرمان مردان در بخش انفرادی لقب گرفت. در حالی که نورمن بروکس در سال 1924 در 46 سالگی مسن ترین قهرمان دوبل شد. فینال بخش دوبل خانمها مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا در سالهای اخیر فینال بخش انفرادی خانمها مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا در سالهای اخیر فینال بخش دوبل مختلط مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا در سالهای اخیر فینال بخش دوبل آقایان مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا در سالهای اخیر فینال بخش انفرادی آقایان مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا در سالهای اخیر استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست! |
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
adam johnson,
AG3G,
Ahoura,
BABAK,
Behr@d,
davidbeckham,
delpotro,
Ehsλn,
Farid,
GREAT ROGER,
Hamid_RUUD,
hooman3x,
john,
Just Nole,
King Rojer Federer,
manoochehr1984,
Mehdiii,
Meysam94,
mh_nik,
m_shokri,
M∂hdi,
Pouya,
Rafa,
rezaomo,
SABORI,
Sajad,
sami6425,
vafa,
مهران
|
01-19-2015, 04:22 AM | #2 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
نتایج به دست آمده در دیدارهای فینال ردههای اصلی مسابقات سال گذشته قهرمانان سال گذشته ردههای اصلی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا بخش دوبل خانمها –––––––––––––––– قهرمانان: Roberta Vinci (چپ) و Sara Errani هر دو از ایتالیا با غلبه بر Elena Vesnina و Ekaterina Makarova (راست) از روسیه نتیجه پایانی: 6–4, 3–6, 7–5 بخش دوبل آقایان ––––––––––––––– قهرمانان: Łukasz Kubot (چپ) از لهستان و Robert Lindstedt از سوئد با غلبه بر Eric Butorac از امریکا و Raven Klaasen (راست) از افریقای جنوبی نتیجه پایانی: 6–3, 6–3 بخش دوبل ترکیبی –––––––––––––––– قهرمانان: Daniel Nestor (چپ) از کانادا و Kristina Mladenovic از فرانسه با غلبه بر Horia Tecău از رومانی و Sania Mirza از هندوستان (راست) نتیجه پایانی: 6–3, 6–2 بخش انفرادی خانمها –––––––––––––––––– قهرمان: Li Na از چین (راست) با غلبه بر Dominika Cibulková از اسلوواکی نتیجه پایانی: 7–6(7–3), 6–0 بخش انفرادی آقایان ––––––––––––––––– قهرمان: Stanislas Wawrinka از سوییس (چپ) با غلبه بر Rafael Nadal از اسپانیا نتیجه پایانی: 6–3, 6–2, 3–6, 6–3 جدول تقسیم امتیازات در چهار رده اصلی به تفکیک مراحل مختلف تورنمنت Seedـهای برتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا 2015 در بخش دوبل خانمها راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش دوبل خانمها Monique Adamczak/Olivia Rogowska هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Naiktha Bains/Sara Tomic هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Kimberly Birrell/Priscilla Hon هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Daria Gavrilova/Storm Sanders هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Maddison Inglis/Alexandra Nancarrow هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Jessica Moore/Abbie Myers هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Yang Zhaoxuan/Ye Qiuyu هر دو ورزشکار از کشور جمهوری خلق چین Seedـهای برتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا 2015 در بخش انفرادی خانمها راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با صعود از دور Qualifying بخش انفرادی خانمها Denisa Allertová از جمهوری چک Stéphanie Foretz از فرانسه Renata Voráčová از جمهوری چک Tatjana Maria از آلمان Alexandra Panova از روسیه Lucie Hradecká از جمهوری چک Ons Jabeur از تونس Urszula Radwańska از لهستان Richèl Hogenkamp از هلند Evgeniya Rodina از روسیه Anna Tatishviliاز امریکا Petra Martić از کروواسی Lucky Loser -------------- N/A راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش انفرادی خانمها Chang Kai-chen از چین تایپه Océane Dodin از فرانسه Duan Yingying از چین Irina Falconi از امریکا Daria Gavrilova از استرالیا Arina Rodionova از استرالیا Olivia Rogowska از استرالیا Storm Sanders از استرالیا خانمهای تنیسبازی که تاکنون از شرکت در رقابتهای امسال تورنمنت انصراف دادهاند N/A Seedـهای برتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا 2015 در بخش دوبل آقایان راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش دوبل آقایان Alex Bolt/Andrew Whittington هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا James Duckworth/Luke Saville هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Matthew Ebden/Matt Reid هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Omar Jasika/John-Patrick Smith هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Thanasi Kokkinakis/Nick Kyrgios هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Lee Hsin-han/Zhang Ze هر دو ورزشکار از کشور جمهوری خلق چین John Millman/Benjamin Mitchell هر دو ورزشکار از کشور میزبان؛ استرالیا Seedـهای برتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا 2015 در بخش انفرادی آقایان راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با صعود از دور Qualifying بخش انفرادی آقایان Tim Pütz از آلمان Jürgen Melzer از اتریش Elias Ymer از سوئد Tim Smyczek از امریکا Matthias Bachinger از آلمان Jan Hernych از جمهوری چک Aljaž Bedene از اسلوونی Jimmy Wang از چین تایپه Michael Russell از امریکا Ruben Bemelmans از بلژیک Marius Copil از رومانی Kyle Edmund از بریتانیا Alexander Kudryavtsev از روسیه Illya Marchenko از اوکراین Yuki Bhambri از هندوستان Laurent Lokoli از فرانسه Lucky Loser -------------- Hiroki Moriya از ژاپن راهیافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش انفرادی آقایان James Duckworth از استرالیا Thanasi Kokkinakis از استرالیا Denis Kudla از امریکا John Millman از استرالیا Lucas Pouille از فرانسه Luke Saville از استرالیا Jordan Thompson از استرالیا Zhang Ze از چین آقایان تنیسبازی که تاکنون از شرکت در رقابتهای امسال تورنمنت انصراف دادهاند Marin Čilić از کروواسی Jo-Wilfried Tsonga از فرانسه Juan Martin del Potro از آرژانتین جدول تقسیم جوایز نقدی در سال 2015 به تفکیک مراحل مختلف در بخشهای دوبل آقایان و خانمها جدول تقسیم جوایز نقدی در سال 2015 به تفکیک مراحل مختلف در بخشهای انفرادی آقایان و خانمها جدول تقسیم جوایز نقدی در سال 2015 به تفکیک مراحل مختلف در بخشهای دوبل ترکیبی آقایان و خانمها جدول تقسیم جوایز نقدی در سال 2015 به تفکیک مراحل مختلف دور انتخابی انفرادی آقایان و خانمها استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست! به پیوست: جدول قرعهکشی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا در ردههای مختلف دوبل و انفرادی خانمها و آقایان |
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
adam johnson,
Ahoura,
BABAK,
Behr@d,
delpotro,
Ehsλn,
Farid,
GREAT ROGER,
Hamid_RUUD,
hooman3x,
john,
Just Nole,
King Rojer Federer,
manoochehr1984,
Mehdiii,
Meysam94,
mh_nik,
MRF,
m_shokri,
M∂hdi,
narges 95,
Nikoo,
pouriya.alex,
Pouya,
Rafa,
rezaomo,
ruhollaharab,
Sajad,
sami6425,
The Rock,
vafa
|
01-19-2015, 04:23 AM | #3 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
پوشش تلویزیونی مسابقات تنیس گرند اسلم Australian Open/آزاد استرالیا در سال 2015 ESPN Caribbean پخش رایگان Telstar 12 @ 15°W — 12515-V-7552-3/4 (کد زیر را در بخش بیس وارد کنید) in BiSS: 4F A5 67 5B BD 2C 12 FB S.I.D= 0385 / P.M.T= 0020 Eurosport / ESP Int'l Hot Bird @ 13°E — 11240-V-27500-3/4 Hot Bird @ 13°E — 12054-H-29900-5/6 Hot Bird @ 13°E — 12188-V-27500-5/6 Eutelsat 7A @ 7°E — 11678-H-30000-3/4 Amos 3 @ 4°W — 10723-V-DVB/S2-8PSK-30000-2/3 Eurobird 9A @ 9°E — 11785-H-DVB/S2-8PSK-27500-2/3 Eurosport 2 / ESP 2 Int'l Hot Bird @ 13°E — 11240-V-27500-3/4 Hot Bird @ 13°E — 12073-V-29900-5/6 Eutelsat 7A @ 7°E — 11471-H-30000-3/4 Amos 3 @ 4°W — 10842-V-DVB/S2-8PSK-30000-2/3 Eutelsat 9A @ 9°E - 12437-H-DVB/S2-8PSK-27500-2/3 Hot Bird 13A @ 13°E - 11096-H-DVB/S2-8PSK-29900-2/3 Eurosport Deutschland Eutelsat 9A @ 9°E — 11785-H-DVB/S2-8PSK-27500-2/3 Eutelsat 9A @ 9°E - 12034-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4 Eurosport France Hot Bird 13A @ 13°E - 11096-H-DVB/S2-8PSK-29900-2/3 SRF info SRF zwei Hot Bird @ 13°E — 12399-H-27500-3/4 RSi LA 2 RTS Deux Hot Bird @ 13°E — 11526-H-27500-3/4 BBC One U.K. via BFBS BBC Two U.K. via BFBS Eutelsat W2A @ 10°E — 11221-V-DVB-S2/QPSK-30000-3/4 SONY Six India NSS 6 @ 95°E — 11090-H-30000-5/6 NSS 6 @ 95°E— 12595-H-40700-3/4 کانال های HD ========= Eurosport 360 HD 2 Deutschland Astra 1M @ 19.2°E - 11992-H-DVB/S2-QPSK-27500-9/10 پخش اختصاصی و بدون تبلیغات مسابقات استادیوم «مارگارت کورت/هایسنس» Eurosport HD / ESP HD Int'l Hot Bird @ 13°E - 10911-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4 Hot Bird @ 13°E - 11258-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4 Hot Bird @ 13°E - 11278-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4 Eutelsat 9A @ 9°E - 12034-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4 Eutelsat 9A @ 9°E - 12226-V-DVB/S2-8PSK-27500-2/3 Eurosport 2 HD Hot Bird @ 13°E - 11258-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4 Eurosport HD France Hot Bird 13B @ 13°E - 12303-V-DVB/S2-8PSK-27500-2/3 SRF zwei HD RTS Deux HD Hot Bird @ 13°E - 10971-H-DVB/S2-8PSK-29700-2/3 RSi LA 2 HD Hot Bird @ 13°E - 12399-H-27500-3/4 SONY Six HD India AsiaSat 5 @ 100.5°E — 12582-V-DVB-S2/8PSK-40700-2/3 beIN Sports 9HD beIN Sports 10HD Badr @ 26°E – 11623-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 Nilesat @ 7°W – 12245-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 beIN Sports 12HD EN Badr @ 26°E – 11642-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 Nilesat @ 7°W – 10853-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3 پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت WiZiWiG TV-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- (بر روی لینک های زیر کلیک کنید) StreamHunter FromSport JustinTV ATDHE استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست! |
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
adam johnson,
Ahoura,
Ana,
BABAK,
Behr@d,
delpotro,
Farid,
GREAT ROGER,
Hamid_RUUD,
john,
Just Nole,
king of spin,
King Rojer Federer,
manoochehr1984,
MaTAdoR,
Meysam94,
mh_nik,
MRF,
m_shokri,
M∂hdi,
Nikoo,
pouriya.alex,
Pouya,
Rafa,
reza21re@yahoo.com,
rezaomo,
ruhollaharab,
SABER FED,
Sajad,
Shahghale,
The Rock,
vafa,
مهران
|
01-19-2015, 04:24 AM | #4 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز نخست » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز مه شید (دوشنبـه) مورخ 29 دی ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: آفتابی، گرم / بیشینه دما: 24 درجه/ رطوبت: 43 درصد/ سرعت باد: 8 کیلومتر آغاز پخش تلویزیونی کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: امروز دوشنبه از ساعت 6:30 پگاه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day One: Monday, 19th of January, 2015 Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Karin Knapp (ITA) vs. Simona Halep (ROU)[3]i i2. Women's Singles - Round 1 Ana Ivanovic (SRB)[5] vs. Lucie Hradecka (CZE)i Not Before 6:30 AM IRST i3. Men's Singles - Round 1 Mikhail Youzhny (RUS) vs. Rafael Nadal (ESP)[3]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Yen-Hsun Lu (TPE) vs. Roger Federer (SUI)[2]i i2. Women's Singles - Round 1 Petra Martic (CRO) vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Jarmila Gajdosova (AUS) vs. Alexandra Dulgheru (ROU)i i2. Men's Singles - Round 1 Andy Murray (GBR)[6] vs. Yuki Bhambri (IND)i i3. Women's Singles - Round 1 Irina-Camelia Begu (ROU) vs. Angelique Kerber (GER)[9]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Eugenie Bouchard (CAN)[7] vs. Anna-Lena Friedsam (GER)i i2. Men's Singles - Round 1 Federico Delbonis (ARG) vs. Nick Kyrgios (AUS)i Hisense Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Julia Goerges (GER) vs. Belinda Bencic (SUI)[32]i i2. Women's Singles - Round 1 Sabine Lisicki (GER)[28] vs. Kristina Mladenovic (FRA)i i3. Men's Singles - Round 1 Tobias Kamke (GER) vs. Bernard Tomic (AUS)i Not Before 9:30 AM IRST i4. Men's Singles - Round 1 Sam Groth (AUS) vs. Filip Krajinovic (SRB)i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Dustin Brown (GER) vs. Grigor Dimitrov (BUL)[10]i i2. Women's Singles - Round 1 Caroline Garcia (FRA) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[27]i i3. Men's Singles - Round 1 Tomas Berdych (CZE)[7] vs. Alejandro Falla (COL)i i4. Women's Singles - Round 1 Monica Puig (PUR) vs. Arina Rodionova (AUS)i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Alexander Kudryavtsev (RUS) vs. Marinko Matosevic (AUS)i i2. Women's Singles - Round 1 Yanina Wickmayer (BEL) vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[23]i i3. Women's Singles - Round 1 An-Sophie Mestach (BEL) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[10]i Not Before 10:30 AM IRST i4. Men's Singles - Round 1 Thanasi Kokkinakis (AUS) vs. Ernests Gulbis (LAT)[11]i Court 6 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Tatjana Maria (GER) vs. Shuai Peng (CHN)[21]i i2. Men's Singles - Round 1 Blaz Kavcic (SLO) vs. James Duckworth (AUS)i i3. Women's Singles - Round 1 Sara Errani (ITA)[14] vs. Grace Min (USA)i i4. Men's Singles - Round 1 Juan Monaco (ARG) vs. Simone Bolelli (ITA)i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Storm Sanders (AUS) vs. Klara Koukalova (CZE)i i2. Men's Singles - Round 1 David Goffin (BEL)[20] vs. Michael Russell (USA)i i3. Women's Singles - Round 1 Zarina Diyas (KAZ)[31] vs. Urszula Radwanska (POL)i Not Before 10:30 AM IRST i4. Men's Singles - Round 1 Jiri Vesely (CZE) vs. Viktor Troicki (SRB)i Court 8 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Tatsuma Ito (JPN) vs. Martin Klizan (SVK)[32]i i2. Women's Singles - Round 1 Polona Hercog (SLO) vs. Qiang Wang (CHN)i i3. Men's Singles - Round 1 John Millman (AUS) vs. Leonardo Mayer (ARG)[26]i i4. Women's Singles - Round 1 Kiki Bertens (NED) vs. Daria Gavrilova (AUS)i Court 10 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Ana Konjuh (CRO) vs. Magdalena Rybarikova (SVK)i i2. Women's Singles - Round 1 Anna Schmiedlova (SVK) vs. Chanelle Scheepers (RSA)i i3. Men's Singles - Round 1 Lukas Rosol (CZE)[28] vs. Kenny De Schepper (FRA)i Not Before 10:30 AM IRST i4. Men's Singles - Round 1 Malek Jaziri (TUN) vs. Mikhail Kukushkin (KAZ)i Court 11 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Maximo Gonzalez (ARG) vs. Lukas Lacko (SVK)i i2. Women's Singles - Round 1 Ying-Ying Duan (CHN) vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)i i3. Men's Singles - Round 1 Jurgen Melzer (AUT) vs. Victor Estrella Burgos (DOM)i i4. Women's Singles - Round 1 Carla Suarez Navarro (ESP)[17] vs. Carina Witthoeft (GER)i Court 12 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Ricardas Berankis (LTU) vs. Igor Sijsling (NED)i i2. Women's Singles - Round 1 Stefanie Voegele (SUI) vs. Pauline Parmentier (FRA)i i3. Men's Singles - Round 1 Philipp Kohlschreiber (GER)[22] vs. Paul-Henri Mathieu (FRA)i i4. Women's Singles - Round 1 Roberta Vinci (ITA) vs. Bojana Jovanovski (SRB)i Court 13 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Jordan Thompson (AUS) vs. Joao Sousa (POR)i i2. Men's Singles - Round 1 Marcos Baghdatis (CYP) vs. Teymuraz Gabashvili (RUS)i i3. Women's Singles - Round 1 Silvia Soler-Espinosa (ESP) vs. Annika Beck (GER)i i4. Women's Singles - Round 1 Lucie Safarova (CZE)[16] vs. Yaroslava Shvedova (KAZ)i Court 15 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Jeremy Chardy (FRA)[29] vs. Borna Coric (CRO)i i2. Women's Singles - Round 1 Karolina Pliskova (CZE)[22] vs. Evgeniya Rodina (RUS)i i3. Women's Singles - Round 1 Stephanie Foretz (FRA) vs. Christina McHale (USA)i i4. Men's Singles - Round 1 Ruben Bemelmans (BEL) vs. Ivo Karlovic (CRO)[23]i Court 19 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Kevin Anderson (RSA)[14] vs. Diego Schwartzman (ARG)i i2. Women's Singles - Round 1 Elena Vesnina (RUS) vs. Katerina Siniakova (CZE)i i3. Men's Singles - Round 1 Tommy Robredo (ESP)[15] vs. Edouard Roger-Vasselin (FRA)i i4. Women's Singles - Round 1 Alexandra Panova (RUS) vs. Sorana Cirstea (ROU)i Court 20 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Renata Voracova (CZE) vs. Lara Arruabarrena (ESP)i i2. Men's Singles - Round 1 Carlos Berlocq (ARG) vs. Richard Gasquet (FRA)[24]i i3. Men's Singles - Round 1 Luke Saville (AUS) vs. Tim Smyczek (USA)i Court 22 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Andreas Seppi (ITA) vs. Denis Istomin (UZB)i i2. Women's Singles - Round 1 Alison Riske (USA) vs. Oceane Dodin (FRA)i i3. Men's Singles - Round 1 Jan-Lennard Struff (GER) vs. Dudi Sela (ISR)i |
01-20-2015, 02:40 AM | #5 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز دوم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز بهرام شید (سهشنبـه) مورخ 30 دی ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: نیمهابری، گرم / بیشینه دما: 28 درجه/ رطوبت: 68 درصد/ سرعت باد: 6 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 5:30 بامداد امروز سهشنبه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Two: Tuesday, 20th of January, 2015 Revised: Court Change Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Samantha Stosur (AUS)[20] vs. Monica Niculescu (ROU)i i2. Men's Singles - Round 1 Stan Wawrinka (SUI)[4] vs. Marsel Ilhan (TUR)i i3. Men's Singles - Round 1 Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Aljaz Bedene (SLO)i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Lleyton Hewitt (AUS) vs. Ze Zhang (CHN)i i2. Women's Singles - Round 1 Shelby Rogers (USA) vs. Ajla Tomljanovic (AUS)i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Nicolas Almagro (ESP) vs. Kei Nishikori (JPN)[5]i i2. Women's Singles - Round 1 Taylor Townsend (USA) vs. Caroline Wozniacki (DEN)[8]i Not Before 7:00 AM IRST i3. Women's Singles - Round 1 Yvonne Meusburger (AUT) vs. Casey Dellacqua (AUS)[29]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Serena Williams (USA)[1] vs. Alison Van Uytvanck (BEL)i i2. Men's Singles - Round 1 Lucas Pouille (FRA) vs. Gael Monfils (FRA)[17]i Hisense Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Sloane Stephens (USA) vs. Victoria Azarenka (BLR)i i2. Men's Singles - Round 1 Illya Marchenko (UKR) vs. Milos Raonic (CAN)[8]i i3. Women's Singles - Round 1 Petra Kvitova (CZE)[4] vs. Richel Hogenkamp (NED)i Not Before 9:30 AM IRST i4. Women's Singles - Round 1 Maria Torro-Flor (ESP) vs. Venus Williams (USA)[18]i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Alejandro Gonzalez (COL) vs. Fabio Fognini (ITA)[16]i i2. Men's Singles - Round 1 Robin Haase (NED) vs. Gilles Simon (FRA)[18]i i3. Women's Singles - Round 1 Olivia Rogowska (AUS) vs. Nicole Gibbs (USA)i Not Before 10:30 AM IRST i4. Women's Singles - Round 1 Kurumi Nara (JPN) vs. Agnieszka Radwanska (POL)[6]i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Shuai Zhang (CHN) vs. Alize Cornet (FRA)[19]i i2. Women's Singles - Round 1 Dominika Cibulkova (SVK)[11] vs. Kirsten Flipkens (BEL)i i3. Men's Singles - Round 1 David Ferrer (ESP)[9] vs. Thomaz Bellucci (BRA)i i4. Men's Singles - Round 1 Julien Benneteau (FRA)[25] vs. Benjamin Becker (GER)i Court 6 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Feliciano Lopez (ESP)[12] vs. Denis Kudla (USA)i i2. Women's Singles - Round 1 Madison Brengle (USA) vs. Andrea Petkovic (GER)[13]i i3. Women's Singles - Round 1 Flavia Pennetta (ITA)[12] vs. Camila Giorgi (ITA)i i4. Men's Singles - Round 1 Sam Querrey (USA) vs. Vasek Pospisil (CAN)i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Garbine Muguruza (ESP)[24] vs. Marina Erakovic (NZL)i i2. Men's Singles - Round 1 James Ward (GBR) vs. Fernando Verdasco (ESP)[31]i i3. Women's Singles - Round 1 Vera Zvonareva (RUS) vs. Ons Jabeur (TUN)i i4. Men's Singles - Round 1 Hiroki Moriya (JPN) vs. Jerzy Janowicz (POL)i Court 8 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Daniela Hantuchova (SVK) vs. Saisai Zheng (CHN)i i2. Men's Singles - Round 1 John Isner (USA)[19] vs. Jimmy Wang (TPE)i i3. Men's Singles - Round 1 Go Soeda (JPN) vs. Elias Ymer (SWE)i i4. Women's Singles - Round 1 Kimiko Date-Krumm (JPN) vs. Anna Tatishvili (USA)i Court 10 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Tsvetana Pironkova (BUL) vs. Heather Watson (GBR)i i2. Men's Singles - Round 1 Laurent Lokoli (FRA) vs. Andreas Haider-Maurer (AUT)i i3. Men's Singles - Round 1 Jarkko Nieminen (FIN) vs. Andrey Golubev (KAZ)i i4. Women's Singles - Round 1 Lauren Davis (USA) vs. Aleksandra Krunic (SRB)i Court 11 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Blaz Rola (SLO) vs. Adrian Mannarino (FRA)i i2. Women's Singles - Round 1 Irina Falconi (USA) vs. Kaia Kanepi (EST)i i3. Men's Singles - Round 1 Sergiy Stakhovsky (UKR) vs. Dusan Lajovic (SRB)i i4. Women's Singles - Round 1 Alla Kudryavtseva (RUS) vs. Johanna Larsson (SWE)i Court 12 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Romina Oprandi (SUI) vs. Denisa Allertova (CZE)i i2. Men's Singles - Round 1 Donald Young (USA) vs. Tim Puetz (GER)i i3. Men's Singles - Round 1 Matthias Bachinger (GER) vs. Pablo Cuevas (URU)[27]i i4. Women's Singles - Round 1 Lesia Tsurenko (UKR) vs. Madison Keys (USA)i Court 13 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[25] vs.Timea Babos (HUN)i i2. Men's Singles - Round 1 Dominic Thiem (AUT) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[13]i i3. Women's Singles - Round 1 Timea Bacsinszky (SUI) vs. Jelena Jankovic (SRB)[15]i i4. Men's Singles - Round 1 Alexandr Dolgopolov (UKR)[21] vs. Paolo Lorenzi (ITA)i Court 15 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Round 1 Jie Zheng (CHN) vs. Kai-Chen Chang (TPE)i i2. Men's Singles - Round 1 Marcel Granollers (ESP) vs. Stephane Robert (FRA)i i3. Women's Singles - Round 1 Yulia Putintseva (KAZ) vs. Elina Svitolina (UKR)[26]i i4. Men's Singles - Round 1 Andrey Kuznetsov (RUS) vs. Albert Ramos-Vinolas (ESP)i Court 19 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs. Peter Gojowczyk (GER)i i2. Women's Singles - Round 1 Francesca Schiavone (ITA) vs. Coco Vandeweghe (USA)i i3. Men's Singles - Round 1 Marius Copil (ROU) vs. Pablo Andujar (ESP)i i4. Women's Singles - Round 1 Varvara Lepchenko (USA)[30] vs. Vitalia Diatchenko (RUS)i Court 20 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Santiago Giraldo (COL)[30] vs. Jan Hernych (CZE)i i2. Men's Singles - Round 1 Ivan Dodig (CRO) vs. Joao Souza (BRA)i i3. Women's Singles - Round 1 Tereza Smitkova (CZE) vs. Mirjana Lucic-Baroni (CRO)i Court 22 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Round 1 Kyle Edmund (GBR) vs. Steve Johnson (USA)i i2. Men's Singles - Round 1 Pablo Carreno Busta (ESP) vs. Gilles Muller (LUX)i i3. Women's Singles - Round 1 Donna Vekic (CRO) vs. Mona Barthel (GER)i |
01-20-2015, 09:18 PM | #6 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز سوم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ یکم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: بارش پراکنده، اغلب ابری، گرم / بیشینه دما: 30 درجه/ رطوبت: 87 درصد/ سرعت باد: 5 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 5:30 بامداد چهارشنبه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play Day Three: Wednesday, 21st of January, 2015 Revised: Not Before Time Added Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Roberta Vinci (ITA) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[10]i i2. Women's Singles - Second Round Alexandra Panova (RUS) vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i i3. Men's Singles - Second Round Simone Bolelli (ITA) vs. Roger Federer (SUI)[2]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Tim Smyczek (USA) vs. Rafael Nadal (ESP)[3]i i2. Women's Singles - Second Round Jarmila Gajdosova (AUS) vs. Simona Halep (ROU)[3]i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Klara Koukalova (CZE) vs. Julia Goerges (GER)i i2. Men's Singles - Second Round Andy Murray (GBR)[6] vs. Marinko Matosevic (AUS)i i3. Women's Singles - Second Round Sara Errani (ITA)[14] vs. Silvia Soler-Espinosa (ESP)i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Eugenie Bouchard (CAN)[7] vs. Kiki Bertens (NED)i i2. Men's Singles - Second Round Philipp Kohlschreiber (GER)[22] vs. Bernard Tomic (AUS)i Hisense Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Magdalena Rybarikova (SVK) vs. Shuai Peng (CHN)[21]i i2. Women's Singles - Second Round Karolina Pliskova (CZE)[22] vs. Oceane Dodin (FRA)i i3. Men's Singles - Second Round Lukas Lacko (SVK) vs. Grigor Dimitrov (BUL)[10]i Night Session — From 10:30 AM IRST i4. Men's Singles - Second Round Sam Groth (AUS) vs. Thanasi Kokkinakis (AUS)i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Yaroslava Shvedova (KAZ) vs. Monica Puig (PUR)i i2. Men's Singles - Second Round James Duckworth (AUS) vs. Richard Gasquet (FRA)[24]i i3. Women's Doubles - First Round Anabel Medina Garrigues (ESP)[11]/Yaroslava Shvedova (KAZ)[11] vs. Serena Williams (USA)/Venus Williams (USA)i i4. Men's Singles - Second Round Jeremy Chardy (FRA)[29] vs. Andreas Seppi (ITA)i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Tomas Berdych (CZE)[7] vs. Jurgen Melzer (AUT)i i2. Women's Doubles - First Round Svetlana Kuznetsova (RUS)/Samantha Stosur (AUS) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[8]/Kveta Peschke (CZE)[8]i i3. Women's Singles - Second Round Lara Arruabarrena (ESP) vs. Yanina Wickmayer (BEL)i Not Before 9:30 AM IRST i4. Men's Singles - Second Round Nick Kyrgios (AUS) vs. Ivo Karlovic (CRO)[23]i Court 6 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Carina Witthoeft (GER) vs. Christina McHale (USA)i i2. Men's Singles - Second Round David Goffin (BEL)[20] vs. Marcos Baghdatis (CYP)i i3. Men's Doubles - First Round Chris Guccione (AUS)/Lleyton Hewitt (AUS) vs. Federico Delbonis (ARG)/Albert Ramos-Vinolas (ESP)i i4. Women's Singles - Second Round Stefanie Voegele (SUI) vs. Caroline Garcia (FRA)i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Alex Bolt (AUS)/Andrew Whittington (AUS) vs. Marin Draganja (CRO)[15]/Henri Kontinen (FIN)[15]i i2. Men's Doubles - First Round Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. John Millman (AUS)/Benjamin Mitchell (AUS)i i3. Women's Doubles - First Round Belinda Bencic (SUI)/Katerina Siniakova (CZE) vs. Martina Hingis (SUI)[4]/Flavia Pennetta (ITA)[4]i i4. Men's Singles - Second Round Lukas Rosol (CZE)[28] vs. Dudi Sela (ISR)i Court 8 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles - First Round Maria Irigoyen (ARG)/Romina Oprandi (SUI) vs. Su-Wei Hsieh (TPE)[2]/Sania Mirza (IND)[2]i i2. Men's Singles - Second Round Viktor Troicki (SRB) vs. Leonardo Mayer (ARG)[26]i i3. Women's Doubles - First Round Shuai Peng (CHN)/Yi-Fan Xu (CHN) vs. Kimiko Date-Krumm (JPN)[15]/Casey Dellacqua (AUS)[15]i i4. Women's Singles - Second Round Kristina Mladenovic (FRA) vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)i Court 10 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Jamie Murray (GBR)[16]/John Peers (AUS)[16] vs. Maximo Gonzalez (ARG)/Juan Monaco (ARG)i i2. Men's Doubles - First Round Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)[8]/Nenad Zimonjic (SRB)[8] vs. Teymuraz Gabashvili (RUS)/Mikhail Kukushkin (KAZ)i i3. Women's Doubles - First Round Garbine Muguruza (ESP)[6]/Carla Suarez Navarro (ESP)[6] vs. Varvara Lepchenko (USA)/Anna Tatishvili (USA)i i4. Women's Doubles - First Round Michaella Krajicek (NED)[13]/Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[13] vs. Marina Erakovic (NZL)/Monica Puig (PUR)i Court 11 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Pablo Carreno Busta (ESP)/Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs. Frantisek Cermak (CZE)/Jiri Vesely (CZE)i i2. Men's Doubles - First Round Andre Begemann (GER)/Robin Haase (NED) vs. Ivan Dodig (CRO)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4]i i3. Women's Doubles - First Round Oksana Kalashnikova (GEO)/Kurumi Nara (JPN) vs. Mona Barthel (GER)/Mandy Minella (LUX)i i4. Women's Doubles - First Round Vitalia Diatchenko (RUS)/Monica Niculescu (ROU) vs. Lauren Davis (USA)/Christina McHale (USA)i Court 12 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Omar Jasika (AUS)/John-Patrick Smith (AUS) vs. Rameez Junaid (AUS)/Adrian Mannarino (FRA)i i2. Women's Singles - Second Round Lucie Hradecka (CZE) vs. Polona Hercog (SLO)i i3. Women's Doubles - First Round Shuko Aoyama (JPN)/Renata Voracova (CZE) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)[12]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[12]i i4. Women's Doubles - First Round Ekaterina Makarova (RUS)[3]/Elena Vesnina (RUS)[3] vs. Madison Keys (USA)/Alison Riske (USA)i Court 13 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Katerina Siniakova (CZE) vs. Irina-Camelia Begu (ROU)i i2. Men's Singles - Second Round Kevin Anderson (RSA)[14] vs. Ricardas Berankis (LTU)i i3. Women's Singles - Second Round Zarina Diyas (KAZ)[31] vs. Anna Schmiedlova (SVK)i i4. Women's Doubles - First Round Anastasia Rodionova (AUS)/Arina Rodionova (AUS) vs. Naiktha Bains (AUS)/Sara Tomic (AUS)i Court 15 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Marcel Granollers (ESP)[3]/Marc Lopez (ESP)[3] vs. Austin Krajicek (USA)/Donald Young (USA)i i2. Women's Doubles - First Round Daria Gavrilova (AUS)/Storm Sanders (AUS) vs. Monique Adamczak (AUS)/Olivia Rogowska (AUS)i i3. Men's Doubles - First Round Benjamin Becker (GER)/Artem Sitak (NZL) vs. Gilles Muller (LUX)/Igor Sijsling (NED)i i4. Men's Singles - Second Round Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs. Malek Jaziri (TUN)i Court 19 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Matthew Ebden (AUS)/Matt Reid (AUS) vs. Dominic Inglot (GBR)[14]/Florin Mergea (ROU)[14]i i2. Men's Singles - Second Round Joao Sousa (POR) vs. Martin Klizan (SVK)[32]i Not Before 8:30 AM IRST i3. Men's Doubles - First Round Julian Knowle (AUT)[13]/Vasek Pospisil (CAN)[13] vs. Jan-Lennard Struff (GER)/Dominic Thiem (AUT)i Court 20 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Raven Klaasen (RSA)[10]/Leander Paes (IND)[10] vs. Scott Lipsky (USA)/Rajeev Ram (USA)i Not Before 5:00 AM IRST i2. Men's Doubles - First Round Jonathan Marray (GBR)/Sergiy Stakhovsky (UKR) vs. Pablo Cuevas (URU)/David Marrero (ESP)i i3. Men's Doubles - First Round Dusan Lajovic (SRB)/Yen-Hsun Lu (TPE) vs. Jonathan Erlich (ISR)/Treat Huey (PHI)i Court 22 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles - First Round Gabriela Dabrowski (CAN)/Alicja Rosolska (POL) vs. Cara Black (ZIM)/Saisai Zheng (CHN)i i2. Women's Doubles - First Round Klaudia Jans-Ignacik (POL)/Andreja Klepac (SLO) vs. Jelena Jankovic (SRB)/Arantxa Parra Santonja (ESP)i Not Before 7:00 AM IRST i3. Women's Doubles - First Round Shelby Rogers (USA)/Donna Vekic (CRO) vs. Alize Cornet (FRA)/Pauline Parmentier (FRA)i |
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
01-21-2015, 10:13 PM | #7 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز چهارم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز اورمزد شید (پنجشنبـه) مورخ دوم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: آفتابی (در عصرگاه ابری)، گرم / بیشینه دما: 34 درجه/ رطوبت: 28 درصد/ سرعت باد: 9 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 5:30 بامداد چهارشنبه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Four: Thursday, 22nd of January, 2015 Revised: Not Before Time Added Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Johanna Larsson (SWE) vs. Agnieszka Radwanska (POL)[6]i i2. Women's Singles - Second Round Serena Williams (USA)[1] vs. Vera Zvonareva (RUS)i i3. Men's Singles - Second Round Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Andrey Kuznetsov (RUS)i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Benjamin Becker (GER) vs. Lleyton Hewitt (AUS)i i2. Women's Singles - Second Round Samantha Stosur (AUS)[20] vs. Coco Vandeweghe (USA)i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Lauren Davis (USA) vs. Venus Williams (USA)[18]i i2. Men's Singles - Second Round Stan Wawrinka (SUI)[4] vs. Marius Copil (ROU)i Not Before 7:30 AM IRST i3. Women's Singles - Second Round Madison Keys (USA) vs. Casey Dellacqua (AUS)[29]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Victoria Azarenka (BLR) vs. Caroline Wozniacki (DEN)[8]i i2. Men's Singles - Second Round Donald Young (USA) vs. Milos Raonic (CAN)[8]i Hisense Arena — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Ivan Dodig (CRO) vs. Kei Nishikori (JPN)[5]i i2. Women's Singles - Second Round Dominika Cibulkova (SVK)[11] vs. Tsvetana Pironkova (BUL)i i3. Women's Singles - Second Round Petra Kvitova (CZE)[4] vs. Mona Barthel (GER)i Not Before 10:00 AM IRST i4. Men's Singles - Second Round Jerzy Janowicz (POL) vs. Gael Monfils (FRA)[17]i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round John Isner (USA)[19] vs. Andreas Haider-Maurer (AUT)i i2. Women's Singles - Second Round Varvara Lepchenko (USA)[30] vs. Ajla Tomljanovic (AUS)i i3. Men's Singles - Second Round David Ferrer (ESP)[9] vs. Sergiy Stakhovsky (UKR)i i4. Men's Doubles - First Round James Duckworth (AUS)/Luke Saville (AUS) vs. Feliciano Lopez (ESP)/Max Mirnyi (BLR)i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Feliciano Lopez (ESP)[12] vs. Adrian Mannarino (FRA)i i2. Women's Singles - Second Round Denisa Allertova (CZE) vs. Alize Cornet (FRA)[19]i i3. Men's Doubles - First Round Andrey Golubev (KAZ)/Denis Istomin (UZB) vs. Thanasi Kokkinakis (AUS)/Nick Kyrgios (AUS)i Not Before 10:30 AM IRST i4. Men's Singles - Second Round Go Soeda (JPN) vs. Fernando Verdasco (ESP)[31]i Court 6 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Garbine Muguruza (ESP)[24] vs. Daniela Hantuchova (SVK)i i2. Women's Singles - Second Round Camila Giorgi (ITA) vs. Tereza Smitkova (CZE)i i3. Men's Singles - Second Round Marcel Granollers (ESP) vs. Gilles Simon (FRA)[18]i i4. Women's Singles - Second Round Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[25] vs. Kai-Chen Chang (TPE)i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Jarkko Nieminen (FIN) vs. Matthias Bachinger (GER)i i2. Women's Singles - Second Round Nicole Gibbs (USA) vs. Elina Svitolina (UKR)[26]i i3. Women's Doubles - First Round Chia-Jung Chuang (TPE)/Shuai Zhang (CHN) vs. Daniela Hantuchova (SVK)/Karin Knapp (ITA)i i4. Women's Doubles - First Round Jarmila Gajdosova (AUS)/Ajla Tomljanovic (AUS) vs. Jessica Moore (AUS)/Abbie Myers (AUS)i Court 8 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs. Alejandro Gonzalez (COL)i i2. Men's Doubles - First Round Diego Schwartzman (ARG)/Horacio Zeballos (ARG) vs. Mahesh Bhupathi (IND)/Jurgen Melzer (AUT)i i3. Men's Doubles - First Round Rohan Bopanna (IND)[7]/Daniel Nestor (CAN)[7] vs. Marcos Baghdatis (CYP)/Marinko Matosevic (AUS)i i4. Women's Singles - Second Round Irina Falconi (USA) vs. Madison Brengle (USA)i Court 10 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Martin Klizan (SVK)/Philipp Oswald (AUT) vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)/Nicolas Mahut (FRA)i i2. Women's Doubles - First Round Annika Beck (GER)/Shahar Peer (ISR) vs. Alexandra Panova (RUS)/Heather Watson (GBR)i i3. Women's Doubles - First Round Timea Babos (HUN)[10]/Kristina Mladenovic (FRA)[10] vs. Bojana Jovanovski (SRB)/Katarzyna Piter (POL)i i4. Men's Doubles - First Round Ricardas Berankis (LTU)/Andreas Haider-Maurer (AUT) vs. Jean-Julien Rojer (NED)[6]/Horia Tecau (ROU)[6]i Court 11 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Mate Pavic (CRO)/Andre Sa (BRA) vs. Juan Sebastian Cabal (COL)[11]/Robert Farah (COL)[11]i i2. Women's Doubles - First Round Lyudmyla Kichenok (UKR)/Olga Savchuk (UKR) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[9]/Lucie Hradecka (CZE)[9]i i3. Men's Doubles - First Round Jeremy Chardy (FRA)/Lukasz Kubot (POL) vs. Daniele Bracciali (ITA)/Jesse Huta Galung (NED)i i4. Men's Doubles - First Round Ivo Karlovic (CRO)/Jarkko Nieminen (FIN) vs. Pablo Andujar (ESP)/Dustin Brown (GER)i Court 12 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Viktor Troicki (SRB)/Mikhail Youzhny (RUS) vs. Alexander Peya (AUT)[5]/Bruno Soares (BRA)[5]i i2. Women's Doubles - First Round Darija Jurak (CRO)/Megan Moulton-Levy (USA) vs. Zarina Diyas (KAZ)/Chanelle Scheepers (RSA)i Not Before 7:30 AM IRST i3. Men's Doubles - First Round Hsin-Han Lee (TPE)/Ze Zhang (CHN) vs. Julien Benneteau (FRA)[2]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[2]i Court 13 — From 4:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Paolo Lorenzi (ITA) vs. Vasek Pospisil (CAN)i i2. Women's Doubles - First Round Yung-Jan Chan (TPE)[14]/Jie Zheng (CHN)[14] vs. Klara Koukalova (CZE)/Stefanie Voegele (SUI)i i3. Men's Doubles - First Round Malek Jaziri (TUN)/Adil Shamasdin (CAN) vs. Robert Lindstedt (SWE)[9]/Marcin Matkowski (POL)[9]i Not Before 8:30 AM IRST i4. Women's Doubles - First Round Raquel Kops-Jones (USA)[5]/Abigail Spears (USA)[5] vs. Kimberly Birrell (AUS)/Priscilla Hon (AUS)i Court 15 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Second Round Santiago Giraldo (COL)[30] vs. Steve Johnson (USA)i i2. Women's Doubles - First Round Sara Errani (ITA)[1]/Roberta Vinci (ITA)[1] vs. Karolina Pliskova (CZE)/Anna Schmiedlova (SVK)i i3. Women's Doubles - First Round Kiki Bertens (NED)/Johanna Larsson (SWE) vs. Mirjana Lucic-Baroni (CRO)/Lisa Raymond (USA)i i4. Men's Doubles - First Round Steve Johnson (USA)/Sam Querrey (USA) vs. Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA)i Court 19 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Second Round Anna Tatishvili (USA) vs. Timea Bacsinszky (SUI)i i2. Men's Singles - Second Round Gilles Muller (LUX) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[13]i i3. Women's Doubles - First Round Silvia Soler-Espinosa (ESP)/Maria Torro-Flor (ESP) vs. Timea Bacsinszky (SUI)/Yuliya Beygelzimer (UKR)i i4. Men's Doubles - First Round Santiago Giraldo (COL)/Joao Sousa (POR) vs. Mariusz Fyrstenberg (POL)/Santiago Gonzalez (MEX)i Court 20 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles - First Round Maddison Inglis (AUS)/Alexandra Nancarrow (AUS) vs. Julia Goerges (GER)[16]/Anna-Lena Groenefeld (GER)[16]i i2. Women's Doubles - First Round Lara Arruabarrena (ESP)/Irina-Camelia Begu (ROU) vs. Zhaoxuan Yang (CHN)/Qiu Yu Ye (CHN)i i3. Women's Doubles - First Round Bethanie Mattek-Sands (USA)/Lucie Safarova (CZE) vs. Tatjana Maria (GER)/Raluca Olaru (ROU)i i4. Men's Doubles - First Round Eric Butorac (USA)[12]/Sam Groth (AUS)[12] vs. Paolo Lorenzi (ITA)/Andreas Seppi (ITA)i Court 22 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - First Round Carlos Berlocq (ARG)/Leonardo Mayer (ARG) vs. Johan Brunstrom (SWE)/Nicholas Monroe (USA)i i2. Women's Doubles - First Round Andrea Petkovic (GER)/Magdalena Rybarikova (SVK) vs. Caroline Garcia (FRA)[7]/Katarina Srebotnik (SLO)[7]i Not Before 7:30 AM IRST i3. Men's Doubles - First Round Oliver Marach (AUT)/Michael Venus (NZL) vs. Peter Gojowczyk (GER)/Lukas Rosol (CZE)i |
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
01-22-2015, 11:10 PM | #8 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز پنجـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ سوم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: اغلب آفتابی، گرم / بیشینه دما: 28 درجه/ رطوبت: 56 درصد/ سرعت باد: 11 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 7:30 بامداد آدینـه به وقت ایران Australian Open 2015 - Schedule of Play
Day Five: Friday, 23rd of January, 2015 Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Third Round Lucie Hradecka (CZE) vs. Julia Goerges (GER)i i2. Women's Singles - Third Round Eugenie Bouchard (CAN)[7] vs. Caroline Garcia (FRA)i Not Before 6:00 AM IRST i3. Men's Singles - Third Round Andreas Seppi (ITA) vs. Roger Federer (SUI)[2]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Women's Singles - Third Round Zarina Diyas (KAZ)[31] vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i i2. Men's Singles - Third Round Dudi Sela (ISR) vs. Rafael Nadal (ESP)[3]i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Third Round Karolina Pliskova (CZE)[22] vs. Ekaterina Makarova (RUS)[10]i i2. Men's Singles - Third Round Tomas Berdych (CZE)[7] vs. Viktor Troicki (SRB)i i3. Women's Singles - Third Round Bethanie Mattek-Sands (USA) vs. Simona Halep (ROU)[3]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Men's Singles - Third Round Malek Jaziri (TUN) vs. Nick Kyrgios (AUS)i i2. Women's Doubles - Second Round Daniela Hantuchova (SVK)/Karin Knapp (ITA) vs. Martina Hingis (SUI)[4]/Flavia Pennetta (ITA)[4]i Hisense Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Third Round Sara Errani (ITA)[14] vs. Yanina Wickmayer (BEL)i i2. Women's Singles - Third Round Carina Witthoeft (GER) vs. Irina-Camelia Begu (ROU)i i3. Men's Singles - Third Round Andy Murray (GBR)[6] vs. Joao Sousa (POR)i Not Before 9:30 AM IRST i4. Men's Singles - Third Round Bernard Tomic (AUS) vs. Sam Groth (AUS)i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Third Round Yaroslava Shvedova (KAZ) vs. Shuai Peng (CHN)[21]i Not Before 5:00 AM IRST i2. Men's Doubles - Second Round Raven Klaasen (RSA)[10]/Leander Paes (IND)[10] vs. Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA)i Not Before 6:30 AM IRST i3. Men's Doubles - Second Round Chris Guccione (AUS)/Lleyton Hewitt (AUS) vs. Jean-Julien Rojer (NED)[6]/Horia Tecau (ROU)[6]i Not Before 10:30 AM IRST i4. Men's Singles - Third Round Kevin Anderson (RSA)[14] vs. Richard Gasquet (FRA)[24]i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Singles - Third Round Marcos Baghdatis (CYP) vs. Grigor Dimitrov (BUL)[10]i Not Before 5:00 AM IRST i2. Women's Doubles - Second Round Silvia Soler-Espinosa (ESP)/Maria Torro-Flor (ESP) vs. Kimiko Date-Krumm (JPN)[15]/Casey Dellacqua (AUS)[15]i Not Before 7:30 AM IRST i3. Women's Doubles - Second Round Anastasia Rodionova (AUS)/Arina Rodionova (AUS) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)/Samantha Stosur (AUS)i i4. Women's Doubles - Second Round Michaella Krajicek (NED)[13]/Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[13] vs. Jarmila Gajdosova (AUS)/Ajla Tomljanovic (AUS)i Court 6 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - Second Round Jamie Murray (GBR)[16]/John Peers (AUS)[16] vs. Omar Jasika (AUS)/John-Patrick Smith (AUS)i i2. Men's Doubles - Second Round Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)[8]/Nenad Zimonjic (SRB)[8] vs. Pablo Carreno Busta (ESP)/Guillermo Garcia-Lopez (ESP)i i3. Men's Doubles - Second Round Rohan Bopanna (IND)[7]/Daniel Nestor (CAN)[7] vs. Feliciano Lopez (ESP)/Max Mirnyi (BLR)i Not Before 8:30 AM IRST i4. Men's Doubles - Second Round Austin Krajicek (USA)/Donald Young (USA) vs. Pablo Cuevas (URU)/David Marrero (ESP)i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - Second Round Diego Schwartzman (ARG)/Horacio Zeballos (ARG) vs. Dominic Inglot (GBR)[14]/Florin Mergea (ROU)[14]i i2. Women's Doubles - Second Round Alexandra Panova (RUS)/Heather Watson (GBR) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)[12]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[12]i Not Before 7:30 AM IRST i3. Women's Doubles - First Round Coco Vandeweghe (USA)/Yanina Wickmayer (BEL) vs. Dominika Cibulkova (SVK)/Kirsten Flipkens (BEL)i Court 8 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles - Second Round Garbine Muguruza (ESP)[6]/Carla Suarez Navarro (ESP)[6] vs. Klaudia Jans-Ignacik (POL)/Andreja Klepac (SLO)i i2. Women's Doubles - Second Round Gabriela Dabrowski (CAN)/Alicja Rosolska (POL) vs. Su-Wei Hsieh (TPE)[2]/Sania Mirza (IND)[2]i i3. Men's Doubles - Second Round Julian Knowle (AUT)[13]/Vasek Pospisil (CAN)[13] vs. Benjamin Becker (GER)/Artem Sitak (NZL)i i4. Mixed Doubles - First Round Sania Mirza (IND)[1]/Bruno Soares (BRA)[1] vs. Timea Babos (HUN)/Eric Butorac (USA)i Court 19 — From 4:30 AM IRST i1. Mixed Doubles - First Round Yung-Jan Chan (TPE)/Marin Draganja (CRO) vs. Cara Black (ZIM)[5]/Juan Sebastian Cabal (COL)[5]i i2. Mixed Doubles - First Round Anabel Medina Garrigues (ESP)/Pablo Andujar (ESP) vs. Darija Jurak (CRO)/Ivan Dodig (CRO)i i3. Women's Doubles - Second Round Raquel Kops-Jones (USA)[5]/Abigail Spears (USA)[5] vs. Vitalia Diatchenko (RUS)/Monica Niculescu (ROU)i |
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
01-23-2015, 10:25 PM | #9 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز ششـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز کیوان شید (شنبـه) مورخ چهارم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: ابر پراکنده، گرم / بیشینه دما: 30 درجه/ رطوبت: 63 درصد/ سرعت باد: 4 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 7:30 بامداد شنبـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Six: Saturday, 24th of January, 2015 Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Third Round Varvara Lepchenko (USA)[30] vs. Agnieszka Radwanska (POL)[6]i i2. Women's Singles - Third Round Serena Williams (USA)[1] vs. Elina Svitolina (UKR)[26]i i3. Men's Singles - Third Round Stan Wawrinka (SUI)[4] vs. Jarkko Nieminen (FIN)i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Men's Singles - Third Round Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Fernando Verdasco (ESP)[31]i i2. Women's Singles - Third Round Petra Kvitova (CZE)[4] vs. Madison Keys (USA)i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Third Round Camila Giorgi (ITA) vs. Venus Williams (USA)[18]i i2. Men's Singles - Third Round Feliciano Lopez (ESP)[12] vs. Jerzy Janowicz (POL)i i3. Women's Singles - Third Round Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[25] vs. Victoria Azarenka (BLR)i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Men's Singles - Third Round David Ferrer (ESP)[9] vs. Gilles Simon (FRA)[18]i i2. Men's Doubles - Second Round Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Carlos Berlocq (ARG)/Leonardo Mayer (ARG)i Hisense Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles - Third Round Garbine Muguruza (ESP)[24] vs. Timea Bacsinszky (SUI)i i2. Men's Singles - Third Round Benjamin Becker (GER) vs. Milos Raonic (CAN)[8]i i3. Women's Singles - Third Round Coco Vandeweghe (USA) vs. Madison Brengle (USA)i Not Before 9:30 AM IRST i4. Men's Singles - Third Round Steve Johnson (USA) vs. Kei Nishikori (JPN)[5]i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Legends' Doubles Todd Woodbridge (AUS)/Mark Woodforde (AUS) vs. Henri Leconte (FRA)/Mark Philippoussis (AUS)i Not Before 5:00 AM IRST i2. Women's Singles - Third Round Dominika Cibulkova (SVK)[11] vs. Alize Cornet (FRA)[19]i i3. Men's Singles - Third Round Vasek Pospisil (CAN) vs. Guillermo Garcia-Lopez (ESP)i Not Before 9:30 AM IRST i4. Women's Legends' Doubles Mary Joe Fernandez (USA)/Iva Majoli (CRO) vs. Nicole Bradtke (AUS)/Barbara Schett (AUT)i i5. Legends' Doubles Mansour Bahrami (IRN)/Fabrice Santoro (FRA) vs. Goran Ivanisevic (CRO)/Ivan Ljubicic (CRO)i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles - Second Round Sara Errani (ITA)[1]/Roberta Vinci (ITA)[1] vs. Mona Barthel (GER)/Mandy Minella (LUX)i i2. Men's Doubles - Second Round Jeremy Chardy (FRA)/Lukasz Kubot (POL) vs. Alex Bolt (AUS)/Andrew Whittington (AUS)i i3. Men's Doubles - Second Round Eric Butorac (USA)[12]/Sam Groth (AUS)[12] vs. Pablo Andujar (ESP)/Dustin Brown (GER)i Not Before 10:30 AM IRST i4. Men's Singles - Third Round John Isner (USA)[19] vs. Gilles Muller (LUX)i Court 6 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - Second Round Andrey Golubev (KAZ)/Denis Istomin (UZB) vs. Ivan Dodig (CRO)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4]i i2. Women's Doubles - Second Round Yung-Jan Chan (TPE)[14]/Jie Zheng (CHN)[14] vs. Lara Arruabarrena (ESP)/Irina-Camelia Begu (ROU)i i3. Women's Doubles - Second Round Zarina Diyas (KAZ)/Chanelle Scheepers (RSA) vs. Julia Goerges (GER)[16]/Anna-Lena Groenefeld (GER)[16]i i4. Men's Doubles - Second Round Oliver Marach (AUT)/Michael Venus (NZL) vs. Alexander Peya (AUT)[5]/Bruno Soares (BRA)[5]i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Mixed Doubles - First Round Daria Gavrilova (AUS)/Luke Saville (AUS) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)i i2. Women's Doubles - Second Round Monique Adamczak (AUS)/Olivia Rogowska (AUS) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[9]/Lucie Hradecka (CZE)[9]i i3. Mixed Doubles - First Round Jarmila Gajdosova (AUS)/Mahesh Bhupathi (IND) vs. Hao-Ching Chan (TPE)/Jamie Murray (GBR)i i4. Mixed Doubles - First Round Elina Svitolina (UKR)/Raven Klaasen (RSA) vs. Michaella Krajicek (NED)/Florin Mergea (ROU)i Court 8 — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles - Second Round Jonathan Erlich (ISR)/Treat Huey (PHI) vs. Robert Lindstedt (SWE)[9]/Marcin Matkowski (POL)[9]i i2. Men's Doubles - Second Round Pierre-Hugues Herbert (FRA)/Nicolas Mahut (FRA) vs. Juan Sebastian Cabal (COL)[11]/Robert Farah (COL)[11]i i3. Men's Doubles - Second Round Santiago Giraldo (COL)/Joao Sousa (POR) vs. Julien Benneteau (FRA)[2]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[2]i i4. Women's Doubles - Second Round Ekaterina Makarova (RUS)[3]/Elena Vesnina (RUS)[3] vs. Dominika Cibulkova (SVK)/Kirsten Flipkens (BEL)i Court 13 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles - Second Round Anabel Medina Garrigues (ESP)[11]/Yaroslava Shvedova (KAZ)[11] vs. Kiki Bertens (NED)/Johanna Larsson (SWE)ii i2. Women's Doubles - Second Round Timea Babos (HUN)[10]/Kristina Mladenovic (FRA)[10] vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)/Lucie Safarova (CZE)i i3. Mixed Doubles - First Round Yaroslava Shvedova (KAZ)[6]/Nenad Zimonjic (SRB)[6] vs. Su-Wei Hsieh (TPE)/Pablo Cuevas (URU)i Court 15 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles - Second Round Shelby Rogers (USA)/Donna Vekic (CRO) vs. Caroline Garcia (FRA)[7]/Katarina Srebotnik (SLO)[7]i i2. Mixed Doubles - First Round Arina Rodionova (AUS)/Max Mirnyi (BLR) vs. Abigail Spears (USA)/Santiago Gonzalez (MEX)i i3. Mixed Doubles - First Round Arantxa Parra Santonja (ESP)/David Marrero (ESP) vs. Katarina Srebotnik (SLO)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i |
01-25-2015, 05:35 AM | #10 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز هفتـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز مهر شید (یکشنبـه) مورخ پنجـم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: آفتابی، خنک / بیشینه دما: 22 درجه/ رطوبت: 48 درصد/ سرعت باد: 12 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 5:30 بامداد یکشنبـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Seven: Sunday, 25th of January, 2015 Revised Order of Play Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles — Fourth Round Eugenie Bouchard (CAN)[7] vs. Irina-Camelia Begu (ROU)i i2. Women's Singles — Fourth Round Shuai Peng (CHN)[21] vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i Not Before 6:30 AM IRST i3. Men's Singles — Fourth Round Kevin Anderson (RSA)[14] vs. Rafael Nadal (ESP)[3]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Women's Singles — Fourth Round Yanina Wickmayer (BEL) vs. Simona Halep (ROU)[3]i i2. Men's Singles — Fourth Round Andy Murray (GBR)[6] vs. Grigor Dimitrov (BUL)[10]i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles — Third Round Kiki Bertens (NED)/Johanna Larsson (SWE) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)/Samantha Stosur (AUS)i Not Before 5:30 AM IRST i2. Women's Singles — Fourth Round Julia Goerges (GER) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[10]i Not Before 7:30 AM IRST i3. Men's Singles — Fourth Round Tomas Berdych (CZE)[7] vs. Bernard Tomic (AUS)i Hisense Arena — From 3:30 AM IRST i1. Legends' Doubles Wayne Arthurs (AUS)/Pat Cash (AUS) vs. Goran Ivanisevic (CRO)/Justin Gimelstob (USA)i i2. Men's Doubles — Third Round Pablo Cuevas (URU)/David Marrero (ESP) vs. Alex Bolt (AUS)/Andrew Whittington (AUS)i i3. Mixed Doubles — First Round Casey Dellacqua (AUS)/John Peers (AUS) vs. Kveta Peschke (CZE)[8]/Marcin Matkowski (POL)[8]i i4. Fast 4 Tennis Showcase @ 9:15 AM IRST Not Before 10:45 AM IRST i5. Men's Singles — Fourth Round Nick Kyrgios (AUS) vs. Andreas Seppi (ITA)i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Legends' Doubles Henri Leconte (FRA)/Mark Philippoussis (AUS) vs. Michael Chang (USA)/Wayne Ferreira (RSA)i Not Before 5:00 AM IRST i2. Men's Doubles — Third Round Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)[8]/Nenad Zimonjic (SRB)[8] vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)/Nicolas Mahut (FRA)i i3. Men's Doubles — Third Round Benjamin Becker (GER)/Artem Sitak (NZL) vs. Julien Benneteau (FRA)[2]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[2]i i4. Mixed Doubles — First Round Raquel Kops-Jones (USA)/Scott Lipsky (USA) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[4]/Alexander Peya (AUT)[4]i i5. Women's Legends' Doubles Marion Bartoli (FRA)/Martina Navratilova (USA) vs. Nicole Bradtke (AUS)/Barbara Schett (AUT)i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Mixed Doubles — First Round Anna-Lena Groenefeld (GER)/Jean-Julien Rojer (NED) vs. Kai-Chen Chang (TPE)/Ze Zhang (CHN)i i2. Women's Doubles — Third Round Raquel Kops-Jones (USA)[5]/Abigail Spears (USA)[5] vs. Alla Kudryavtseva (RUS)[12]/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[12]i i3. Men's Doubles — Third Round Feliciano Lopez (ESP)/Max Mirnyi (BLR) vs. Jonathan Erlich (ISR)/Treat Huey (PHI)i i4. Mixed Doubles — First Round Kristina Mladenovic (FRA)[3]/Daniel Nestor (CAN)[3] vs. Barbora Zahlavova Strycova (CZE)/Rohan Bopanna (IND)i i5. Mixed Doubles — First Round Martina Hingis (SUI)[7]/Leander Paes (IND)[7] vs. Masa Jovanovic (AUS)/Sam Thompson (AUS)i Court 6 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles — Third Round Klaudia Jans-Ignacik (POL)/Andreja Klepac (SLO) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[9]/Lucie Hradecka (CZE)[9]i Not Before 5:00 AM IRST i2. Women's Doubles — Third Round Michaella Krajicek (NED)[13]/Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[13] vs. Gabriela Dabrowski (CAN)/Alicja Rosolska (POL)i i3. Mixed Doubles — First Round Lucie Hradecka (CZE)/Horia Tecau (ROU) vs. Andreja Klepac (SLO)/Chris Guccione (AUS)i Not Before 8:30 AM IRST i4. Women's Doubles — Third Round Ekaterina Makarova (RUS)[3]/Elena Vesnina (RUS)[3] vs. Silvia Soler-Espinosa (ESP)/Maria Torro-Flor (ESP)i TBA Later on: Not Before 8:30 AM IRST i1. Mixed Doubles — First Round Lisa Raymond (USA)/Robert Lindstedt (SWE) vs. Anastasia Rodionova (AUS)/Robert Farah (COL)i |
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|