بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

11-17 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-01-2015, 07:34 PM   #1
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس 2015 (BNP Paribas Masters)

با سلام خدمت تمامی دوستان
آخرین مسابقه مسترز سال از فردا در شهر پاریس رسما آغاز میشه
جایی که باز هم بدون شک مدعی اول قهرمانی نابغه صرب نواک جوکویچ خواهد بود
که برای دفاع از عنوان پارسالش به پاریس اومده و اتفاقا دارای سخت ترین مسیر در دورهای ابتداییه
امیدوارم شاهد مسابقات زیبایی باشیم و از یک تورنمنت زیبا و پرهیجان در کنار هم لذت ببریم
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2015, 12:12 PM   #2
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس 2015 (BNP Paribas Masters)

یه نگاهی به دراو مسترز پاریس انداختم . سخت ترین قرعه ممکنه نصیب جوکوویچ شده . فدرر تقریبا راه همواری رو تا رسیدن به نیمه نهایی و برخورد احتمالی با اندی ماری داره . به امید موفقیت راجر عزیز در مسترز پایان فصل 2015.

دراو مسترز 2015 پاریس .
البته پاور عزیز و نازنین دراو بازیها رو به همراه توضیحات مفصل در پست پخش تلویزنونی تورنمنت به زودی قرار خواهند داد.
فایل های پیوست شده
نوع فایل: pdf mds_20151101.pdf (38.0 کیلو بایت, 55 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-07-2015, 02:22 AM   #3
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس 2015 (BNP Paribas Masters)

وهمچنان بکهند و سرویس های داغون رافا ادامه داره.....
به نظر به پایان دوران اوجش رسیده.......
استن رو ببره هم دیگه مثل سابق نیست

امیدوارم مربیشو عوض کنه تا یه تکونی بخوره
وگرنه دیگه امیدی بهش نیست.
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-07-2015, 07:11 PM   #4
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

سلام

اشتباه نکنم با برد ماری و رفتن به فینال میاد رنک 2 و فدرر میره 3
پس با این شرایط نواک و ماری سرگروه میشن واسه لندن و احتمال اینکه ماری فدرر نادال در یک
گروه باشن زیاده.
من با اون دسته از طرفداران نادال که میگن با مربی وضعیت رافا بهتر میشه زیاد موافق نیستم.
رافا سیستم بازیش همیشه همین شکل بوده.شاید با مربی جدید یه تغییرات جزیی به سیستم بازیش اضافه بشه .ولی بیس بازی رافا همینیه ک هست ... اون چیزی که من حس میکنم اینه که مشکلات اصلی رافا در این دوران ذهنیه ... روز بازی با رقبای سخت وقتی کار براش سخت میشه در زمین سردرگم و بی هدف میشه و نمیتونه بازی رو برگردونه ... سالهای قبل جنگندگی و روحیه رافا چندین برابر بود ... انگار در زندگی یک چیزی گم کرده ک نبود اون در زمین باعث میشه سیستم بازیش مختل بشه.رافا باید برای اهدافش تلاش زیادی کنه و بجنگه برای چیزهایی که واقعا دوست داره اتفاق بیفته!

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2015, 09:03 AM   #5
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
سلام

اشتباه نکنم با برد ماری و رفتن به فینال میاد رنک 2 و فدرر میره 3
پس با این شرایط نواک و ماری سرگروه میشن واسه لندن و احتمال اینکه ماری فدرر نادال در یک
گروه باشن زیاده.
من با اون دسته از طرفداران نادال که میگن با مربی وضعیت رافا بهتر میشه زیاد موافق نیستم.
رافا سیستم بازیش همیشه همین شکل بوده.شاید با مربی جدید یه تغییرات جزیی به سیستم بازیش اضافه بشه .ولی بیس بازی رافا همینیه ک هست ... اون چیزی که من حس میکنم اینه که مشکلات اصلی رافا در این دوران ذهنیه ... روز بازی با رقبای سخت وقتی کار براش سخت میشه در زمین سردرگم و بی هدف میشه و نمیتونه بازی رو برگردونه ... سالهای قبل جنگندگی و روحیه رافا چندین برابر بود ... انگار در زندگی یک چیزی گم کرده ک نبود اون در زمین باعث میشه سیستم بازیش مختل بشه.رافا باید برای اهدافش تلاش زیادی کنه و بجنگه برای چیزهایی که واقعا دوست داره اتفاق بیفته!

به نظربنده مشكل رافا مربيه توني نادال دبكه دورانش تموم شده،شما ببينيد استن با نورمن مربي سابق سودرلينك دو اسلم كرفت يا ماري با لندل همينجور،فدرر بعداز 2013 كه همه منتظرخداحافظي بودن با تعويض مربي به اوج بركشت حتي نواك با بيكر اماده تر از زمان واجا شده يا راونيج همينطور،نتيجه اينكه در ورزش تنيس يكي از اركان موفقيت مربي خوبه كه بتونه رو سبك بازي كه سالها بصورت عادت دراومده ويكنواخت شده تاتير بذاره
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2015, 03:20 PM   #6
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

ضعیف ترین تاپیک از لحاظ مشارکت کاربرا در هنگام شروع یک مسترز. تا به حال در این سایت اینجور تاپیک به این خلوتی ندیده بودم

rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2015, 07:02 PM   #7
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

تبریک به طرفداران نواک
خب فکر نکنم دیگه همچین فصل رویایی برای نواک رقم بخوره.هر چی جام بود درو کرد
فقط رولندگاروس این فصل کم داشت که امیدوارم همیشه به دلش بمونه

به امید مسترز کاپ قشنگ و البته روزهای خوب رافا

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2015, 07:13 PM   #8
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

با سلام خدمت دوستان و یاران همیشگی

تبریک خدمت نواکیون عزیز ، من فینال را نتونستم ببینم ولی آنقدر که نواک عالی کار می کنه چیزی غیر قهرمانی در هر تورنمنت که شرکت می کنه تعجب بر انگیزه

اصلا کسی نمی تونه حتی کمی اون را به چالش بکشه و یا به زحمت بندازه

نامبر وانی برازنده اش هست و نوش جونه خودش و طرفداراش

دوستان و اساتید حرفه ائی ، ممنون می شویم اگر این روند رو به رشدی که نواک از یک - دو سال اخیر آغاز و آن را با قدرت ادامه می دهد را تجزیه تحلیل نموده دلایل موفقیت نواک را برشمارید

شاد و پاینده باشید
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2015, 08:35 PM   #9
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo

با سلام خدمت دوستان عزیز
تبریک به نواکیون بابت این قهرمانی شاید نتایج گویای سلطه نواک بر تورنمنت بودن ولی بازیش زیاد چنگی به دل نمیزد و فقط با حفظ بازی توانست قهرمان بشه ولی واقعا در این تورنمنت از اعتماد به نفس کامل برای حمله به زوایا برخوردار نبود که ایشالا با این قهرمانی و افزایش اعتماد به نفس و فرصت یک هفته ای دوباره تایمینگش رو بدست میاره و میشه همون نواک همیشگی ولی چیزی که محرز بود حضور نواک در نت و اصرار در استفاده از این تاکتیک چیزی که در لندن هم بیشتر شاهد خواهیم بود ولی من بازم شانس اول لندن رو نواک میدونم
در جواب دوست عزیز fakhruddin که اشاره کردند مربی جدید تاثیری در بازی نادال نداره و شاید تغیرات جزءی در نادال ایجاد کنه در واقع همین تغیرات جزءی و کوچک هستند که فاصله های بزرگ ایجاد میکنند وقتی هم که بکر به تیم نواک پیوست گفت :من نیومدم که به نواک تنیس یاد بدم و یا بهش بگم چجوری بازی کنه من فقط اومدم که با یه سری تغیرات جزءی در ضرباتش نواک رو تقویت کنم و اونو به نامبر وان باز گردونم
شاید در اوایل و نتیجه نگرفتن نواک در استرالیا اعتراض به سمت بکر روانه شد ولی رفته رفته که نواک این نکات جزءی رو به بازیش اضافه کرد به سرحدی از قدرت رسید که با اینکه شاید سلاح هاش در بازی از خیلی از بازیکنا کمتره ولی انقدر از همون توانایی هایی که داره خوب استفاده میکنه که حریفان رو با سلاح های متعدد تسلیم میکنه میشه گفت نواک پاریس رو با همین شیوه قهرمان شد
به هرحال با آرزوی موفقیت برای رافا و طرفدارانش
و امید به همگروهی نواک راجر و رافا در لندن
با تشکر از سروش عزیز که از مطالب خوبش در نگارش این متن استفاده کردم
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ali mohsenian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2015, 09:35 PM   #10
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

اقا من فك كنم مسخره ترين جام از لحاظ شكل ظاهري همين جام باشه درخته شاخه ي واقعا مسخرست
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)