بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-28-2013, 07:40 PM   #141
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
با درود متقابل...
اینکه ما خودمون و به جای طرفدارای راجر بذاریم و از طرف اونا حرف بزنیم کار خنده داریه دوست عزیزم...
اینکه <تعداد قهرمانی و جام رابطه کاملا مستقیم با طرفدار> داره در شرایط کلی درسته...اما من عرض کردم طرفدارای راجر فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش نشدن و استدلال خودم رو هم عرض کردم که فکر می کنم بسیار واضح باشه...اگه شما به شخصه فاکتور های مثبت دیگه ای در بازیکنتون نمی بینید(حالا هر کسی ک هست) و فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش شدید دلیل نمی شه که فکر کنید همه این طور هستند...شما یه نظر سنجی بذار ؛ ببین چند درصد از طرفدارای راجر به خاطر گرند و جام طرفدارش شدند...شما در همین فروم بررسی کن ببین طرفدارای راجر از جام هاش بیشتر می گن یا از فاکتور های دیگه ی راجر....باز هم تاکید می کنم ؛ این یه مساله ای هست که طرفداران راجر می تونن نظر بدن که به خاطر چی طرفدار راجر شدن و به نظرم هیچ نیازی هم ندارند که فرد دیگه ای این مساله رو براشون تحلیل کنه...!!
نمونش همون خود من که قبل از فینال استرالیا2009،شدیدا از فدرر متنفر بودم ،ولی بعد از باخت تو اون بازی و دیدن اشک های اسطوره تازه فهمیدم فدرر کیه!!!من مطمئنم اون اشک ها تعصب فدرر روی طرفدارانش رو نشون میده که همراه طرفداراش اونم از ته دل ناراحته!!! اما رافا و جوکوویچ تا حالا شده اصن به خاطر باخت تو یه بازی خم به ابرو بیارن و با طرفدارانشون هم دردی کنن؟!!!!
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 07:41 PM   #142
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
ممد جوان جان قربون شکلت برم خودتو بیشتر از این اذیت نکن
این لیست آتش نشانی های تهرانه محبت کن هرکدوم که به جنابعالی نزدیکتره آدرس بده که بیان . البته میتونی به شماره 125 هم تماس بگیری .

جا داره اینجا هم از بروبچ آتش نشانی تشکر ویژه بکنم که خیلی زحمت دارن میکشن ؛ کارشون خیلی متنوع شده خودتون میدونید که انواع و اقسام آتش گرفتن وجود داره.

راستی زنگ میزنی بگو درجه حرارت 21 فارنهایته .
باز طرفدارای نادال کم آوردن و بچه بازیشون گل کرد....
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 07:52 PM   #143
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger_federer1989 نمایش پست ها
نمونش همون خود من که قبل از فینال استرالیا2009،شدیدا از فدرر متنفر بودم ،ولی بعد از باخت تو اون بازی و دیدن اشک های اسطوره تازه فهمیدم فدرر کیه!!!من مطمئنم اون اشک ها تعصب فدرر روی طرفدارانش رو نشون میده که همراه طرفداراش اونم از ته دل ناراحته!!! اما رافا و جوکوویچ تا حالا شده اصن به خاطر باخت تو یه بازی خم به ابرو بیارن و با طرفدارانشون هم دردی کنن؟!!!!
اون گریه ها که آبرو ریزی بود، من همون موقع چند تا فروم خارجی رو قبل عضویت اینجا نگاه میکردم
اکثرا انتقاد شده بود از اشک ریختن های راجر
اون اشک ها ب خاطر این بود که رکورد سمپراس رو نتونسته بود بزنه و ب خودش اطمینان نداشت و فک میکرد دیگه نمیتونه
حتما اشک های فدرر نماد محبوبیتش شده و چون رافا و نواک اشک نریختن پس بازیکن دوست داشتنی نیستن، ترکوندی با این استدلال هات
رافا هم اشک ریخته بعد باخت ویمبی 2007 که مستخق قهرمانی بود ولی داخل کورت نه
چون واقعا اون اشک ریختن های فدرر بچه گونه بود
نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger_federer1989 نمایش پست ها
باز طرفدارای نادال کم آوردن و بچه بازیشون گل کرد....
ی سوال دارم ازت
سبک بازی رافا ضد تنیسه یا نه؟ی کلمه اس جوابش
کی کم آورد چی کم آورد!
اینکه ممد جواد میگه رافا ضد تنیسه ، اوج کینه و تنفر ناراحتی ایشون از رافا و اینکه رافا در زمان های مناسب ضربات کاری ب راجر زده رو میرسونه
بله ما در مقابل اینجور نظرات واقعا کم میاریم
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 08:27 PM   #144
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
من میگم ایشون خدای هیتری رافا تو این فروم هستن
همه ب گزینه های اشتباه رای دادینخسران زده ها
وقتی شومایی که کلی تنیس دیدی و این نظرت در مورد سبک بازی رافاس
دیگه چه فرقی میکنه من چقد تنیس دیده باشم
اون موقع ها من 13 14 سالم بود و دسترسی ب ستلایتی که تنیس نشون بده نداشتم
سمپراس و اگسی پیر و ضعیف شده بودن و بقیه هم که اسم بردم سیاهی لشکر بودن
باز هم میگم از 2003 تا 2006 07 فیلد ضعیف بوده
این دو سال رو هم بعد از خوندن پست سامان اضافه کردم
وقتی شوما نظرت در مورد سبک بازی رافا اینه، مذاکرات ما نتیجه ای نخواهد داشت و گزینه نظامی تنها راه حل این مسأله اس
آره مجی جون، مذاکرات ما نتیجه ای نمیده، نظر من در مورد سبک بازی نادال همینی که هست، ضد تنیس و مونبالینگ در مواقعی که مجبور میشه! که نتیجش میشه همون بردن به هر قیمتی، حالا دلیل اینکه نظرم اینه به خودم ربط داره، شوما هم اینقدر دیگه نقل قول نکن پست های بنده رو و بهتره سرمون تو کار خودمون باشه

..
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 11:54 PM   #145
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

اگه دستت گرفته بودی احتمالا این حرفها رو نمیزدی، اینکه شما از سبکی خوشت بیاد یا نه سلیقه شماست، اینکه بگی ضد تنیس چی هست هم باز در اختیار شماست ولی نشون میده شناختت از ورزش تنیس کامل نیست، دوست عزیز قوانین تنیس مشخصه هر کی بلده بیاد تو گود حالا هر کی هر جوری دوس داره بازی کنه، قشنگی تنیس به همینجاست! به تنوع سیک ها، اگه همه بازیکنا بیان مثل راجر فدرر نمایش رقص و ظرافت نشون بدن که دیگه راجر فدرر دیدنی نیست، دوست عزیز حتی لازم نبود راکت دستت بگیری تا درست در مورد یکی از بزرگترین قهرمانان ورزش تنیس صحبت کنی، کافی بود ببینی بقیه بزرگان تنیس چی در موردش میگن، مکنرو، بورگ، ماری، جوکوویچ و ... به خرد حتی لازم نیست راکت دستت گرفته باشی، فقط به جای گوش کردن به عادل الشطی، بزار رو گزارش انگلیسی ببین مثلا کسی مثل تیلر دنت که سبک بازیش متضاد رافا بود و احتمالا باید مثل شما از رافا بدش بیاد، چی در مورد رافا میگه.
اگه راکت دستت گرفته بودی، میدونستی فرق تاپ اسپین و مونبالینگ چیه و همینطوری یه چیزی رو که تا تو دو تا فروم خارجی چهار نفر گفتن تکرار نمیکردی! از خودت تا حالا پرسیدی چرا بقیه به قول شما توپ هوا نمیکنن؟ اگه اینقدر کار چیپ و دم دستی هست!!! مثلا فلان بازیکن دوست نداره با زدن رو بکهند راجر ببره، میگن بده!! اونم تو تنیس حرفه ای!!!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2013, 12:56 AM   #146
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
اگه دستت گرفته بودی احتمالا این حرفها رو نمیزدی، اینکه شما از سبکی خوشت بیاد یا نه سلیقه شماست، اینکه بگی ضد تنیس چی هست هم باز در اختیار شماست ولی نشون میده شناختت از ورزش تنیس کامل نیست، دوست عزیز قوانین تنیس مشخصه هر کی بلده بیاد تو گود حالا هر کی هر جوری دوس داره بازی کنه، قشنگی تنیس به همینجاست! به تنوع سیک ها، اگه همه بازیکنا بیان مثل راجر فدرر نمایش رقص و ظرافت نشون بدن که دیگه راجر فدرر دیدنی نیست، دوست عزیز حتی لازم نبود راکت دستت بگیری تا درست در مورد یکی از بزرگترین قهرمانان ورزش تنیس صحبت کنی، کافی بود ببینی بقیه بزرگان تنیس چی در موردش میگن، مکنرو، بورگ، ماری، جوکوویچ و ... به خرد حتی لازم نیست راکت دستت گرفته باشی، فقط به جای گوش کردن به عادل الشطی، بزار رو گزارش انگلیسی ببین مثلا کسی مثل تیلر دنت که سبک بازیش متضاد رافا بود و احتمالا باید مثل شما از رافا بدش بیاد، چی در مورد رافا میگه.
اگه راکت دستت گرفته بودی، میدونستی فرق تاپ اسپین و مونبالینگ چیه و همینطوری یه چیزی رو که تا تو دو تا فروم خارجی چهار نفر گفتن تکرار نمیکردی! از خودت تا حالا پرسیدی چرا بقیه به قول شما توپ هوا نمیکنن؟ اگه اینقدر کار چیپ و دم دستی هست!!! مثلا فلان بازیکن دوست نداره با زدن رو بکهند راجر ببره، میگن بده!! اونم تو تنیس حرفه ای!!!
الان شما یه پست گذاشتی و مرتب از جمله ی "اگه راکت دستت گرفته بودی" استفاده میکنی ، احساس کردی پستت حالت ادبی به خودش گرفته و خیلی تاثیر گذار شده؟
دوست عزیز تو ورزش حرفه ای نمیشه به حرف ها و مصاحبه های بازیکنان بزرگ تکیه کرد، تعریف شده که بازنده باید به برنده احترام بذاره و تعریف کنه، همینطور برنده به بازنده (مخصوصا تنیس)، حرفای کلیشه ای که هی تعریف و تمجید می کنن از هم و هیچ جذابیتی واسه من نداره معمولا، چون اگه یه یکی انتقادی از یکی دیگه کنه میذارن به حساب ضعفش و بهتره این کار رو نکنه
نادال فیزیک بدنی فوق العاده ای داره و اساس بازیش بر اساس همین عامل است، در این که فورهندش هم یکی از بهترین های تاریخه شکی نیست، اما مدنظر من بیشتر سطح خاک و بکهند نادال هست و همینطور مواقعی که میبینه با بازی هجومی ره به جایی نمیبره و شروع میکنه به توپ هوا کردن. کاش میشد رالی هایی از بازی نادال-نواک همین رولند امسال رو گذاشت و از شما پرسید که این مونبالینگ و توپ هواکردن هست یا همچنان تاپ اسپینه! همچنین از رفتار بعضا بچگانه نادال و قهر کردن وسط بازی گرفته تا گرفتن fake medical timeout سر بعضی از بازی های مهم و همینطور سبک بازی، همه اینها باعث شده که با وجود تایید توانایی های نادال، اون رو ضد تنیس بدونم، حالا چه راکت دستم گرفته باشم مثل شما که دستت گرفتی یا نگرفته باشم.

.
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2013, 01:27 AM   #147
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
بی نظیر بود اهوراجان آفرین
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2013, 06:31 AM   #148
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

مثل اینکه باید 125 باز زنگ بزنیم
رافا چه اتیشی راه انداخته

فدرر بلد نیست توپی که رو بکهندش میاد رو درست رد کنه به ضد تنیس ربط نداره

ضد فوتبال شنیده بودیم
ضد تنیس نه
حتما فردا ضد والیبال هم میاد
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2013, 08:40 AM   #149
shanbeh
Junior Member

آواتار shanbeh

پستها: 27
سپاس: 124
در 25 پست 212 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1- راجر فدرر 2- راجر فدرر 3- راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedsafaee نمایش پست ها
گرند امسال به علاوه چهارتای 2014. سال بعد همین موقع ها دیگه هیچکس نمیتونه بگه راجر اسطوره تاریخه

حرفت منطقی نیست. یک اسطوره برای همیشه اسطوره باقی می مونه. این لقب به هر کسی داده نمی شه
shanbeh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی shanbeh به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2013, 08:43 AM   #150
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها
الان شما یه پست گذاشتی و مرتب از جمله ی "اگه راکت دستت گرفته بودی" استفاده میکنی ، احساس کردی پستت حالت ادبی به خودش گرفته و خیلی تاثیر گذار شده؟
دوست عزیز تو ورزش حرفه ای نمیشه به حرف ها و مصاحبه های بازیکنان بزرگ تکیه کرد، تعریف شده که بازنده باید به برنده احترام بذاره و تعریف کنه، همینطور برنده به بازنده (مخصوصا تنیس)، حرفای کلیشه ای که هی تعریف و تمجید می کنن از هم و هیچ جذابیتی واسه من نداره معمولا، چون اگه یه یکی انتقادی از یکی دیگه کنه میذارن به حساب ضعفش و بهتره این کار رو نکنه
نادال فیزیک بدنی فوق العاده ای داره و اساس بازیش بر اساس همین عامل است، در این که فورهندش هم یکی از بهترین های تاریخه شکی نیست، اما مدنظر من بیشتر سطح خاک و بکهند نادال هست و همینطور مواقعی که میبینه با بازی هجومی ره به جایی نمیبره و شروع میکنه به توپ هوا کردن. کاش میشد رالی هایی از بازی نادال-نواک همین رولند امسال رو گذاشت و از شما پرسید که این مونبالینگ و توپ هواکردن هست یا همچنان تاپ اسپینه! همچنین از رفتار بعضا بچگانه نادال و قهر کردن وسط بازی گرفته تا گرفتن fake medical timeout سر بعضی از بازی های مهم و همینطور سبک بازی، همه اینها باعث شده که با وجود تایید توانایی های نادال، اون رو ضد تنیس بدونم، حالا چه راکت دستم گرفته باشم مثل شما که دستت گرفتی یا نگرفته باشم.

توپ هوا کردن تو فوتبال خوب نیست به عنوان مثال، چون هر کسی میتونه اینکارو بکنه، یعنی استاد اسدی و رونالدو به یه کیفیت میتونن بزنن زیر توپ.
ولی باز مجبورم بگم اگه راکتت دستت گرفته بودی میفهمدی که اون ضرباتی که رافا میزنه رو فقط خودش میتونه بزنه و بسیار مشکله از نظر اجرا، مثلا بری از 5 متر پشت بیس لاین ریترن تاپ اسپین بلند بکنی زیر پای طرف خیلی مهارت تکنیکی هم میخواد، اینقدر همه چی رو ساده نبینید، فدرر هم کارش گیر کنه اسلایس میزنه، اتفاقا تو ایران مثلا کساییکه اسلایس زیاد میکشن ضد تنیس محسوب میشن اونایی که تاپ اسپین میزنن اصل تنیسن

مونبالینگ اساسی یه چیزی هست که بیشتر تو WTA اونم الان به ندرت جریان داره و بازیکن توپ رو لخت و بدون اسپین با ارتفاع خیلی زیاد میزنه، خنده داره اگه کسی که بالای 3500 دور در دقیقه به توپ اسپین میده رو اینقدر چیپ در نظر بگیریم. اساسا هر بازیکنی بخواد اسپین زیاد تولید کننده ارتفاع توپش زیادتر از یه ضربه فلت میشه. حالا شما خوشت نمیاد با خودت ولی ضد تنیس نامیدنش بیشتر میزان تنفر شما رو نشون میده نه چیز دیگه رو.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)