بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین بازیکن سال 2013 از نظر شما چه کسی است؟
رافائل نادال 20 41.67%
نواک جوکوویچ 5 10.42%
اندی ماری 1 2.08%
داوید فرر 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 2.08%
توماس بردیچ 0 0%
استنیسلاس واورینکا 3 6.25%
راجرر فدرر 18 37.50%
ریشار گسکی 0 0%
جو ویلفرد سونگا 0 0%
رأی دهندگان: 48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-24-2013, 08:54 AM   #1
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض رای دادن در مسابقه ی انتخاب بهترین بازیکن به انتخاب طرفداران در سایت ATP

خوب عنوان این موضوع نیازی به توضیح نداره. برای انتخاب بازیکنی که به نظرتون در طول سال بهترین بازیکن بوده اینجا رو کلیک کنید.

من هم یه نظر سنجی اینجا اضافه کردم و گفتم شاید بد نباشه یه نظر سنجی هم بین اعضای این سایت برگزار بشه تا ببینم چقدر نتیجه ی نهایی با نتیجه ای که توی سایت ATP انتخاب می شه فرق داره

ویرایش توسط mspayam : 10-24-2013 در ساعت 08:59 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-24-2013, 09:01 AM   #2
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

اگر بازیکن مورد نظرتون هم توی اون گزینه های بالا که بر اساس رتبه بندی فعلی بازیکن ها مرتب شدن، نیست لطفاً خودتون اسمش رو به صورت پست اینجا اضافه کنید.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-24-2013, 11:33 AM   #3
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

به نظر ن پاسخ این نظرسنجی کاملا واضح و مشخصه و هیچ کس نمیتونه که انکار کنه سال 2013 یک سال رویایی برای نادال بوده ... حتی اگر در مسابقات پاریس و آخر سال هم خوب نتیجه نگیره ... تنیسوری که از بند مصدومیت 7 ماهه آزاد میشه و پس از بازگشت در تورنمنت هایی همچون ایندین ولز ، مونترال ، سینسیناتی ، رم ، مادرید ، رولند گاروس ، یو اس اوپن و .... قهرمان میشه بدون شک بهترین عملکرد سال رو داشته و به هیچ وجه نمیشه از این موضوع چشم پوشی کرد ....
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-24-2013, 11:38 AM   #4
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

برای بار دوم:

نقل قول:
بخش اعلانات، مربوط هست به اعلام خبر یا مطلبی مهم در مورد خود "سایت" ، نه اخبار تنیس نه نظرسنجی، نه تبریک نه تسلیت و ... . این تاپیک ها مکانش اینجا نیست. مکانش در قسمت های دیگر انجمن هست. اگر هم قبل از این همچین تاپیک هایی در اعلانات زده شده، اشتباه بوده. از این به بعد اگر خواستید هر تاپیکی در اعلانات بزنید، حتما قبلش باید به یکی از ناظران سایت اطلاع بدید و پس از موافقت تاپیک رو بزنید. بخش اعلانات به نوعی ویترین سایت هست. تاپیک هایی که لازم هست به عنوان موضوعات مهم درش زده شده، اگر تاپیک های دیگری هم لازم باشه مدیران می زنند. می تونید از بخش بحث آزاد استفاده کنید.

این مطلب رو خیلی وقت بود می خواستم بگم. لطفا ازین به بعد رعایت کنید. این تاپیک هم به زودی به قسمت گفتگو منتقل خواهد شد. با سپاس
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-24-2013, 07:59 PM   #5
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

سلام
بنظر من امسال نادال واقعا مهارنکردنی بود از هر نظر که بگی انگیزه مهارت پشتکار. اما پشتکار و تلاش فدرر ستودنی بود هر چند که نتایج بسیار ضعیفی داشت. امروز داشتم یکسری هایلایتهایی که از همین سایت گرفتم نگاه میکردم اگر امسال بودن این نظرسنجی را بذاریم کنار بنظرم به فدرر رای میدادم چون اون مهارتی که در به چالش کشوندن بازی داره- توانایی اجرای یک بازی قشنگ و تماشایی که داره و تنوع تکنیک واقعا منحصر بفرده. از آنجا که در سایت ای تی پی فیوریت بودن هم مد نظر هست اونجا فدرر را انتخاب میکنم چون فیوریت شماره یک من هست بعد از اون ناداله .مطمینم از این به بعد شاهد برگشت فدرر به دوران اوج خودش خواهیم بود با تجدید نظری که مسلما در روند کارش میکنه. قطعا این پروسه زمان میبره امیدوارم این زمان بسیار کوتاه باشه.فقط کافیه خواستن باشه توانستن پشتش خواهد آمد :)

ویرایش توسط Najmeh5576 : 10-24-2013 در ساعت 08:23 PM
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-25-2013, 12:05 AM   #6
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

الان میفهمم منظور محمد جان از آوردن کلمه ی "معلوم الحال" چی بود .....

2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-26-2013, 05:09 AM   #7
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
الان میفهمم منظور محمد جان از آوردن کلمه ی "معلوم الحال" چی بود .....

بهراد جان، من هم به نادال رای دادم، اما به نظر من کار درستی نیست که اون طرفدارای فدرر رو معلوم الحال خطاب کنی و با این عبارت مسخره شون کنی. برای من قابل درک نیست که چرا فکر می کنی باید به آدمایی که مثل تو فکر نمی کنن توهین کنی. اگه قرار بود صرفاً براساس رتبه بندی بازیکن ها بهشون جایزه بدن که دیگه نظر سنجی معنایی نداشت و اصل نظرسنجی واسه ی اینه که هر کسی بیاد نظرش رو بگه.
فرض کنیم که نادال 5 سال، نه اصلاً 10 سال دیگه تو اوج باشه. ولی سال یازدهم بیاد و نتایجی بگیره که ضعیفتر از نتایج این سالها هستن ولی همچنان خودش رو توی تاپ 8 نگه داره، آیا خود تو حاضری توی نظرسنجی ای که اون سال یازدهم در مورد بهترین بازیکن برگزار می شه به کسی غیر از نادال رای بدی؟ اگه طرفدار واقعی نادال باشه جوابت به احتمال زیاد منفیه چون از طرفی سالیان سال طرفدارش بودی و از طرف ذیگه ممکنه همینکه نادال تونسته با وجود بالا رفتن سنش خودش رو در همین تاپ 8 هم نگه داره اون رو برای تو به بهترین بازیکن سال تبدیل کنه. حالا اگه اون موقع یه نفر دیگه بیاد و بهت بگه معلوم الحال چه حسی بهت دست می ده؟

"اگر نظر مخالف شما را عصبانی می‌کند، نشان آن است که شما ناخودآگاه می‌دانید که دلیل خوبی برای آنچه فکر می‌کنید درست است ندارید. اگر کسی اصرار کند که جمع دو با دو برابر پنج است یا ایسلند روی خط استوا قرار دارد؛ شما بیشتر احساس دلسوزی می‌کنید تا خشم، مگر اینکه آنقدر کم از حساب و جغرافی بدانید که نظر او عقیده ی شما را به لرزه درآورد!
برتراند راسل- پیرامون مزخرفات روشنفکرانه- 1943"

ویرایش توسط mspayam : 10-26-2013 در ساعت 11:25 AM
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-26-2013, 03:08 PM   #8
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

حق با شماست پیام جان .... بنده فقط خواستم یه شوخی کرده باشم و اون کلمه ی بحث برانگیز محمد جان رو دوباره مطرح کنم که فقط یه کم بخندیم ... اسمایلی ته جملم هم نشانه ی همینه .... بازم از تمام کسانی که این شوخی رو باهاشون کردم عذر میخوام ...

ویرایش توسط Behr@d : 10-26-2013 در ساعت 03:18 PM
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)