بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

4-18 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان رولند گاروس 2014؟
رافائل نادال 45 33.33%
نواک جوکویچ 37 27.41%
راجر فدرر 52 38.52%
داوید فرر 1 0.74%
سایر بازیکنان 0 0%
رأی دهندگان: 135. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-09-2014, 04:28 PM   #451
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال رولندگاروس 2014

تحلیلی بر تاکتیک نادال در بازی با جوکر:
http://www.atpworldtour.com/News/Ten...vic-Final.aspx
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2014, 04:42 PM   #452
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
واموس رافااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
شادباش ب تمام دوستداران رافا، گوارای وجودتان رولند 9ام و گرند اسلم 14ام
این قهرمانی شیرین تر از عسل بود برام، نمیدونم چی بگم
فقط درود ب شرف این پسر شگفت انگیز، او که شگفتی آفرینشه
بی نظیری تو عزیزم بی نظیر، از این که طرفدار توام ب خود میبالم
اشكم با اين پست دراومد ، مخصوصا اون قسمت كه گفتي شگفتي آفرينش خوش به حال رافا كه همچين طرفدارهايي داره .
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2014, 08:53 PM   #453
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2014, 08:24 AM   #454
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

قهرمانی نادال رو به همه هوادارانش تبریک میگم رولندگاروس امسال یکبار دیگه بزرگی نادال و اهمیت کار سودرلینگ توی 2009 رو نشون داد (بهتره برم برای ششمین بار بازیشون رو نگاه کنم) قبل از شروع مسابقات روی واورینکا و توانایی نورمن خیلی حساب کرده بودم هنوز هم دلیل شکست واورینکا رو نفهمیدم. بهتره سراغ تورنمتهای معتبرتر مثل هال بریم
بهنظرم رقابت توی ویمبلدون جذابتر از دو گرنداسلم اول باشه پیش به سوی هیجدهمین قهرمانی (البته بعید میدونم)

sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2014, 10:22 AM   #455
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

پستها: 765
سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

تبریک میگم به دوستان نادالی
Sajad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2014, 12:30 PM   #456
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

واقعا خوشحالم. وقتی رسیدم خونه ست اول تموم شده بود. پاهام سست شد وقتی نتیجه ست اولو دیدم. به خودم گفتم امسال دیگه تمومه. ولی باید به قول دوست عزیزمون afshin mobasser گفت : راجر ممکنه موفق ترین باشه ولی بهترین هرگزنیست. رافا بی نظیره . این پسر روحیه وصف ناپذیری داره. به نظر قبل از هر تحلیل فنی رافا با روحیه فوق العادش برنده بازی شد درست مثل یو اس اپن پارسال . البته تغییر ریتم بازی - بکهند های بسیار بهتر از قبل - ارورهای کم هم عوامل دیگه ی برد رافا بودن .در هر حال تبریک می گم به همه هواداراش . عالی بود. به امید روز کسب 18 امین گرند رافا .
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hoomanjian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2014, 01:28 PM   #457
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

بحث بهترین بین رافا و راجر کاملا طبق علاقست,رافا بهترین عالیه ولی بعد راجر اگه بحث بازی تو خاک باشه رافا پادشاست ولی بحث کلی راجر چیز دیگست رافا 18 مسترز از 27 مسترزشو از خاک گرفت و 9 گرند از 14 گرندشو یعنی رافا تمامیه رکورداشو مدیونه سطح خاکه ولی راجر 4 استرالیا 1 رولند (5 بار فینالیست بود) 7 ویمبلی 5 آمریکا یعنی تو تمامیه سطح ها تو گرند موفق بود حتی پاریس که یدونه داره ولی 5 بار فینالیست بود پس موفق بود,جالب اینکه با اینکه سنش 5 سال بیشتر از رافا هستش هنوز از سال 2003 اولین گرند که گرفت تا رولندامسال همشو حاضر بود بدون غیبت یعنی آمادگی بالای بدنی چیزی که رافا نشون داد اگر دو فصل پشته هم تو تورها حاضر باشه کاملا افت میکنه چرا چون بازیش کاملا برپایه قدرت و جنگندگی هستش و صلاحه اصلیشم فورهنداش ولی راجر با ضرافت و نرمی و باهوشه بالاش تنیس بازی میکنه تو تمامیه مقطع سال تونست قهرمانی بدست بیاره با همون آمادگی واقعا سخته.
راجر نتونست تو خاک بیشتر مقام بیاره چون رافا پادشاه اونجاست راجر حریف رافا نمیشو چون رافا یه برگه برنده داره اونم ضربات چرخشی او به سمته بکهنده راجر هستش ولی راجر هر وقت تونست فورهند رفا رو بکهندشو مهار کنه با اقتدار تونست رافارو شکست بده نمونش سه چهار پیروزی آخرش مقابل رافا.
درسته راجر مقابل رافا ضعیفه ولی دلیل نمیشه بهترین نباشه رافا 7 مسابقه با نواک تو سال 2011 داشت همشو باخت ولی راجر فکر کنم 3 بار تونست تو همون سال نواک رو شکست بده همین امسال رافا 2بار از نواک باخت حتی تو خاک و 1 بار برد اونم تو خاک ولی راجر که به عقیده بعضیا دیگه تمومه از 3 بازیش با نواک دوبار برد 1 بار تو هارد یه بارم تو خاک پس هد تو هدا دلیل بر برتری کلی نمیشه,اکثرا میدونیم رافا بدون شک رکورد گرندهای راجر رو میشکونه ولی به واسطه قدرتش تو خاک رس و به پشتی گرندی به نام رولند گاروس.
به هرحال من عاشق راجرم و علاقه مند به بازی رافا ولی به دلایلی که برای خودم دارم راجر رو همیشه بهترین میدونم و دوستانه نادالی هم با دلایله خودشون رافا رو بهترین منم بهشون احترام میزارم اگر تنیسوری مثل راجر دیگه نیاد بدونه شک تنیسوری مثل رافا هم نخواهد آمد که 9 بار(بیشتر هم خواهد شد) بتونه یه گرندو بگیره.
به امید سلامتی و قدرت نمایی این دو تنیسور بزرگ.

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 06-10-2014 در ساعت 02:22 PM
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2014, 10:30 PM   #458
Rafaello
Senior Member

آواتار Rafaello

پستها: 201
سپاس: 714
در 196 پست 1,553 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
بحث بهترین بین رافا و راجر کاملا طبق علاقست,رافا بهترین عالیه ولی بعد راجر اگه بحث بازی تو خاک باشه رافا پادشاست ولی بحث کلی راجر چیز دیگست رافا 18 مسترز از 27 مسترزشو از خاک گرفت و 9 گرند از 14 گرندشو یعنی رافا تمامیه رکورداشو مدیونه سطح خاکه ولی راجر 4 استرالیا 1 رولند (5 بار فینالیست بود) 7 ویمبلی 5 آمریکا یعنی تو تمامیه سطح ها تو گرند موفق بود حتی پاریس که یدونه داره ولی 5 بار فینالیست بود پس موفق بود,جالب اینکه با اینکه سنش 5 سال بیشتر از رافا هستش هنوز از سال 2003 اولین گرند که گرفت تا رولندامسال همشو حاضر بود بدون غیبت یعنی آمادگی بالای بدنی چیزی که رافا نشون داد اگر دو فصل پشته هم تو تورها حاضر باشه کاملا افت میکنه چرا چون بازیش کاملا برپایه قدرت و جنگندگی هستش و صلاحه اصلیشم فورهنداش ولی راجر با ضرافت و نرمی و باهوشه بالاش تنیس بازی میکنه تو تمامیه مقطع سال تونست قهرمانی بدست بیاره با همون آمادگی واقعا سخته.
راجر نتونست تو خاک بیشتر مقام بیاره چون رافا پادشاه اونجاست راجر حریف رافا نمیشو چون رافا یه برگه برنده داره اونم ضربات چرخشی او به سمته بکهنده راجر هستش ولی راجر هر وقت تونست فورهند رفا رو بکهندشو مهار کنه با اقتدار تونست رافارو شکست بده نمونش سه چهار پیروزی آخرش مقابل رافا.
درسته راجر مقابل رافا ضعیفه ولی دلیل نمیشه بهترین نباشه رافا 7 مسابقه با نواک تو سال 2011 داشت همشو باخت ولی راجر فکر کنم 3 بار تونست تو همون سال نواک رو شکست بده همین امسال رافا 2بار از نواک باخت حتی تو خاک و 1 بار برد اونم تو خاک ولی راجر که به عقیده بعضیا دیگه تمومه از 3 بازیش با نواک دوبار برد 1 بار تو هارد یه بارم تو خاک پس هد تو هدا دلیل بر برتری کلی نمیشه,اکثرا میدونیم رافا بدون شک رکورد گرندهای راجر رو میشکونه ولی به واسطه قدرتش تو خاک رس و به پشتی گرندی به نام رولند گاروس.
به هرحال من عاشق راجرم و علاقه مند به بازی رافا ولی به دلایلی که برای خودم دارم راجر رو همیشه بهترین میدونم و دوستانه نادالی هم با دلایله خودشون رافا رو بهترین منم بهشون احترام میزارم اگر تنیسوری مثل راجر دیگه نیاد بدونه شک تنیسوری مثل رافا هم نخواهد آمد که 9 بار(بیشتر هم خواهد شد) بتونه یه گرندو بگیره.
به امید سلامتی و قدرت نمایی این دو تنیسور بزرگ.

من طرفدار رافا هستم, همیشه از شکست فدرر خوشحال می شوم اما خیلی خیلی برایش احترام قایلم

تنیسوری با این تکنیک تاکتیک و هوش خارق العاده دیگر مادر فلک هرگز نخواهد زاد, هنگامی که فدرر برای زدن بکهند یک دستش به هوا می پرد نیک بنگریدش, تنیس بازی نمی کند تو گویی در زمین می رقصد

اما حقیقتی در مورد آن هنگامی که فدرر روزها و هفته ها و ماه ها و سالها مقتدرانه صدر نشین و نامروان تنیس بود وجود دارد و آن این است که در آن موقع هیچ تنیسور درجه یکی بجز فدرر و رافا وجود نداشت و رافا هم که آن هنگام تنها در خاک می درخشید و در دیگر سطوح به سادگی به همه می باخت و فدرر بجز خاک در هر گرند اسلم و مسترزی به سادگی هر چه تمامتر قهرمان میشد چون حریفی نداشت

سالها گذشت تا رافا در سطوح دیگر توانا شد و نواک و اندی ظهور کردند و آن موقع بود که دوران ساده قهرمان شدن فدرر تمام شد. اگر در سالهای صدرنشینی فدرر, شرایط این گونه بود و فدرر مجبور بود با سه تنیسور طراز اول رقابت کند, هیچ گاه آن مدت طولانی صدر نشین نبود و هیچ گاه به رکورد 18 گرند اسلم نمی رسید

با احترام به نظرهای همه دوستان معتقدم روز خداحافظی فدرر مدتها پیش بود اما می گویند صلاح مملکت خویش خسروان دانند

ویمبلدون که بی شک برای رافاست اما اگر اینگونه نشد امیدوارم فدرر با فتح ویمبلدون با دنیای تنیس خداحافظی کند اما

اما خودمانیم, تماشای گرند اسلم و حتا مسترزی که فدرر در آن نباشد هیچ لطفی ندارد

Rafaello آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafaello به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-11-2014, 12:20 AM   #459
YOSEF
Member

آواتار YOSEF

پستها: 81
سپاس: 1,460
در 73 پست 522 بار سپاسگزاری شده

درمورد استثنایی بودن راجر ورافا تو تاریخ تنیس شکی نیست واحتمالا حالا حالاها کسانی مثل ایندو نخواهد بود بنظر بنده را جر از زمان بردن گرند اول دنبال رکورد پیت بوده وانصافا خیلی سریع اون رکوردو زد بطوریکه شانزدهومی رو تو استرالیا گرفت رافا فقط شش گرند گرفته بود رافا از شانس 5 سال جوونتر بودن برخوردار بوده ویک شانس بسیار بزرگتر مسابقات فراوانی در سطح خاک برگزار میشه (یک گرند سه مسترز وچند 500 امتیاز وچند 250 امتیاز ی)که سطح حکومت رافا هست در مقابل چمن (یک گرند ودو 250 امتیازی که بعلت همزمان برگذار شدن امکان شرکت در یکی بیشتر نیست )این وضعیت جهت بردن تایتل های بیشتر کاملا به نفع رافا هست واحتمال خیلی زیاد رافا با این شرایط رکورد گرند راجر و میزنه (راجر باتوجه به سنش احتمالا یک ویمبلی رو می گیره انشالله) البته بنده واقعا این هردو رابخاطر شخصیتی که در ورزش از خودشون نشون دادن وقهرمان بودنشون شدیدا دوست دارم اول راجر جون بعد رافا جنگجو
YOSEF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی YOSEF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-11-2014, 09:50 AM   #460
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
واقعا خوشحالم. وقتی رسیدم خونه ست اول تموم شده بود. پاهام سست شد وقتی نتیجه ست اولو دیدم. به خودم گفتم امسال دیگه تمومه. ولی باید به قول دوست عزیزمون afshin mobasser گفت : راجر ممکنه موفق ترین باشه ولی بهترین هرگزنیست. رافا بی نظیره . این پسر روحیه وصف ناپذیری داره. به نظر قبل از هر تحلیل فنی رافا با روحیه فوق العادش برنده بازی شد درست مثل یو اس اپن پارسال . البته تغییر ریتم بازی - بکهند های بسیار بهتر از قبل - ارورهای کم هم عوامل دیگه ی برد رافا بودن .در هر حال تبریک می گم به همه هواداراش . عالی بود. به امید روز کسب 18 امین گرند رافا .
به به، سر و کله ی دوست تنیس شناس و کارشناس ارشد تنیس هم پیدا شد؟ تو مگه نگفته بودی اگه راجر جام بگیره حاضری به همه نفری 100 هزار تومن بدی؟ چی شد؟ وقتی راجر قهرمان دوبی شد، رفتی توی سوراخ موش؟
راستی ار اون فورهندای کراس اینساید آوتت چه خبر؟ چند تاشون امروز زدی؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)