بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-13-2011, 08:51 AM   #101
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

كمك راجر فدرر براي ساخت مدرسه هايي در مالاوي

راجر فدرر از طريق بنياد خيريه خود پروژه اي 3.3 ميليون دلاري را راه اندازي كرد كه اميدوار است طي 10 سال اينده 54000 كودك در مالاوي را به مدرسه بفرستند. فدرر در بيانيه اي اعلام كرد: "به عنوان پدر دو دختر كوچك، من هر روز شاهد يادگيري سريع و باورنكردني بچه ها هستم اگر محيط اطرافشان مهيج باشد. اين امتياز بزرگي براي من و بنياد خيريه ام است تا به بچه هاي مالاوي اين شانس را بدهيم كه به تمام پتانسيل خود دست پيدا كنند".

اين بنياد خيريه با هدف ساخت 80 انجمن بر پايه ساخت مراكز مراقبت از بچه هاي 3 تا 5 ساله در كشورهاي فقير تشكيل شده، كه شامل كلاس هاي درس، تجهيزات، فضاهاي بازي و غذا خواهد بود. گفته مي شود كه نزديك به نيمي از كودكان زير 5 سال در مالاوي دچار سوء تغذيه هستند و بيشتر از سه ميليون كودك زير 8 سال در مالاوي مدرسه نمي روند. نيمي از 13 ميليون نفري كه در مالاوي زندگي مي كنند زير خط فقر هستند.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-13-2011, 10:14 PM   #102
I.man
Former Staff

آواتار I.man

قهرمانان انفرادی US OPEN مبلغ 1.8 میلیون دلار کسب می کنند

اتحادیه تنیس امریکا می گوید قهرمانان انفرادی امسال گرنداسلم US OPEN هر کدام 1.8 میلیون دلار کسب خواهند کرد.
مجموع جوایز مالی امسال با بیش از یک میلیون دلار
افزایش به 23.7 میلیون دلار خواهد رسید. بیشترین مبلغ برای گرنداسلم ها.
اتحادیه تنیس امریکا می گوید تورنمنت سال 2011 افزایشی در حدود 6 درصد در جوایز مالی قهرمانان انفرادی زنان و مردان خواهد داشت.

تورنمنت US OPEN 2011 از 29 اگوست (هفت شهریور) اغاز خواهد شد.

29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-15-2011, 10:32 AM   #103
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض احتمال شركت هينگيز و فدرر در مسابقات مختلط دوبل در المپيك 2012

وبسايت Daily Forehand خبري منتشر كرده كه يكي از اعضاي تيم راجر فدرر با مارتينا هينگيز درباره احتمال بازي كردن در مسابقات مختلط دوبل در المپك لندن صحبت كرده است.
هينگيزگفت:اونا در اين باره از من درخواست كردند ولي ما هنوز راه زيادي داريم[تا المپيك].من مطمئن نيستم،چون بايد واقعا آماده باشم.درحال حاضر من حس خيلي خوبي دارم ولي راه طولاني در پيشه،منظورم اينه كه يك سال ديگه.من بايد قبل از اون در چندتا بازي دوبل و يا مختلط بازي كنم.
بزاي اين كار هينگيز بايد از حداقل 3 ماه قبل از المپيك در مسابقات تور حرفه‌اي بازي كنه تا آزمايشات دوپينگ از او گرفته بشه.علاوه بر اين او بايد در فدكاپ 2012 هم شركت كنه كه براي اين كار درخواست فدراسيون تنيس سوييس از ITF هم لازمه چون هينگيز در دوسال از چهارسال گذشته در فدكاپ حاضر نبوده.
لازم به ذكر است كه تيم فدرر-هينگيز قهرمان مسابقات تيمي جام هوپمن در سال 2001در استراليا شدند.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-15-2011, 12:07 PM   #104
I.man
Former Staff

آواتار I.man

النا دمنتیوا (Dementieva) با بازیکن هاکی افینوگنف(Afinogenov) ازدواج کرد

دارنده مدال طلای المپیک النا دمنتیوا و دوست پسر طولانی مدت خود، بازیکن هاکی ماگسیم افینوگنف، روز شنبه 16 جولای در Ritz Carlton مسکو با هم ازدواج کردند. دینارا سافینا و اللا کودریاتسوا، دوستان تنیس باز دمنتیوا که به عروسی دعوت شده بودند در تویتر این موضوع را اعلام کرده بودند. دمنتیوا در پایان سال گذشته بازنشسته شده بود.
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-15-2011, 12:11 PM   #105
I.man
Former Staff

آواتار I.man

جیمی کانرز پتانسیل میلوس راونیچ را دوست دارد

جیمی کانرز می گوید که بازیکن برتر انفرادی اقایان کانادا، میلوس راونیچ آینده روشنی دارد. این بازیکن 20 ساله در حال حاضر رتبه 26 تنیس آقایان را دارد و در حال گذراندن دوران بعد از عمل hip است.
او گفت: "او بزرگ و قدرتمند است و مطمئناً در تور دارای یکی از سرویس هایی است که نیاز دارد تا شناخته شود. تجربه چیزی است که او نیاز دارد به آن دست پیدا کند. چیز دیگری که باید به آن دست پیدا کند و باید بیشتر بفهمد این است که چه چیزی باعث می شود بازی های بزرگ را پیروز شود و در نهایت پیروزی در تورنمنت های بزرگ چیزی است که در طول این مسیر خواهد فهمید. اما قطعاً تاثیری که در حال حاضر بوجود اورده بحث هایی است که هر وقت او در تورنمنتی حاضر بوده".

24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-15-2011, 12:15 PM   #106
I.man
Former Staff

آواتار I.man

رافائل نادال و سرنا ویلیامز برنده جوایز ESPY در تنیس شدند

پس از 6 سال سلطه راجر فدرر بر جایزه ESPY، رافائل نادال با کنار زدن راجر فدرر و شماره یک جدید جهان نواک جوکوویچ و علارغم شکست در 5 فینال امسال در برابر نواک توانست برای اولین بار به این جایزه دست پیدا کند.
نادال همچنین برای جایزه بهترین ورزشکار سال نیز کاندید شده بود، اما در یک نظرسنجی انلاین در برابر بسکتبالیست دالاس دیرک نوویتسکی شکست خورد. این بازیکن المانی اولین غیر امریکایی است که در تاریخچه 19 ساله جوایز ESPY جایزه را کسب می کند.
سرنا ولیامز نیز اگرچه بعد از قهرمانی در ویمبلدون 2010 تنها در دو تورنمنت شرکت کرده، برنده این جایزه در بخش زنان شد.

برندگان تنیس مردان ESPY سال های گذشته
برندگان تنیس زنان ESPY سال های گذشته
برندگان بهترین ورزشکار مرد سال ESPY در سال های گذشته
برندگان بهترین ورزشکار زن سال ESPY در سال های گذشته
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-16-2011, 10:45 AM   #107
I.man
Former Staff

آواتار I.man

مروري بر مسابقات نيمه نهايي تورنمنت باشتاد 2011 سوئد

چهار شانس برتر مسابقات در نيمه نهايي روز شنبه حضور دارند. سه نفر از چهار نفر قهرمانان سابق همين تورنمنت هستند و ديگري دوبار فيناليست بوده. از سال 2008 اين اولين بار است كه در اين تورنمنت چهار شانس برتر در نيمه نهايي حضور دارند و در تور ATP اولين بار بعد از رولاند گاروش است كه همچين اتفاقي مي افتد.

در اولين بازي در كورت مركزي، شانس اول قهرماني رابين سودرلينگ با سابقه برتري 6-3 (2-1 در خاك) به مصاف توماس برديچ شانس سوم تورنمنت خواهد رفت. سودرلينگ ديدار قبليشان در نيمه نهايي رولاند گاروش سال گذشته در 5 ست پيروز شده است. بهترين تنيس باز سوئد، كسي كه دوسال قبل اينجا قهرمان شده و سال گذشته به فينال راه يافته، ركورد 20-8 را در اين تورنمنت دارد. سودرلينگ كه امسال سه قهرماني در ATP بدست آورده، به چهارمين نيمه نهايي امسال خود پاي مي گذارد. برديچ كه در سال 2005 و 2008 به فينال اين تورنمنت رسيده در پنجمين نيمه نهايي خود حضور خواهد داشت. او مي خواهد به اولين فينال خود بعد از ويمبلدون سال گذشته راه پيدا كند.

در ديگر بازي نيمه نهايي، مدافع عنوان قهرماني نيكولاس الماگرو شانس چهارم قهرماني در برابر قهرمان سال 2007 و شانس دوم قهرماني ديويد فرر قرار خواهد گرفت، كسي كه هر 7 ديدار قبليشان را كه چهار تا روي خاك بوده پيروز شده است. الماگرو امسال سه قهرماني داشته كه هر سه در خاك بوده (Costa do Sauipe, Buenos Aires, Nice) و آمار 35-12 را دارد كه امارش در خاك 26-6 است. او امسال براي اولين بار در 25 اپريل به TOP 10 راه يافت و سه هفته در بين 10 تنيسور برتر بود. فرر ششمين نيمه نهايي اين فصل خود را تجربه خواهد كرد(4-1 در قبلي ها) و امار 2-2 در فينال هاي امسالش را دارد.
قدیمی 07-18-2011, 07:25 AM   #108
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پل اناكون: راجر فدرر بيشتر روي استراتژي تمركز مي كند

پل اناكون مربي راجر فدرر، به Sag Harbor Express گفت كه اين سوئيسي براي ادامه دادن رقابت در بالاترين سطح عمدتاً روي جنبه هاي رواني بازيش تمركز مي كند.

او گفت: "وقتي شما به اندازه كافي خوش شانس هستيد تا در كنار كسي مثل راجر فدرر باشيد، بيشتر از مديريت بازي، مي فهميد چه كاري مي خواهد انجام دهد و چطور مي خواهد انجام دهد. بديهي است در بازي هاي امروزه مردان رقابت كردن بسيار دشوار است، و شما مي بينيد كه نواك جوكوويچ سال فوق العاده اي دارد و رافا هميشه رافاست. بنابراين اين كار را دشوار مي كند. اما راجر به نيمه نهايي استراليا، فينال رولاند گاروش و يك چهارم نهايي ويمبلدون رسيد، من هيچ دليلي نمي بينم كه آماده بازي در نيويورك نباشد. مقدار زيادي به آمادگي ذهني و همچنين روش تاكتيكي در روز مسابقه است. بديهي است، ما بروي كورت مي رويم و تمرين هاي زيادي انجام مي دهيم و ما چيزهاي زيادي انجام مي دهيم تا روي عادت هاي خوب كار كنيم و تكنيك خوبي روي شوت هايشان پياده كنيم و بفهميم كه چگونه ضربه مي زنند. اما بيشترآن انتخاب ضربه و تاكيد روي استراتژي بازي است".

او اضافه مي كند: "سخت است كه بگوييم چه كسي بازيكن بزرگ بعدي امريكا خواهد بود، اما گفت كه او پتانسل رايان هريسون را دوست دارد. او به كارش را خوب انجام مي دهد". او در تاپ 100 است و تنها 19 سال دارد. او بازيكن خوبي مي شود. به نظر مي رسد كه هريسون با رتبه شماره 118 خود ممكن است براي شركت در US OPEN نياز به وايلد كارت داشته باشد. رتبه او دوشنبه هفته گذشته 17 رده نزول كرد.
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2011, 08:20 AM   #109
I.man
Former Staff

آواتار I.man

خوان كارلوس فررو قهرمان مرسدس كاپ شد

شماره يك سابق جهان و شماره 85 فعلي، خوان كارلوس فررو اسپانيايي در حالي كه امسال تنها در سه تورنمنت شركت كرده در 34مين فينال حرفه خود با غلبه بر هموطنش Pablo Andujar با نتيجه 64 60 در 80 دقيقه قهرمان مرسدس كاپ المان شد.

فررو گفت: "اين هفته براي من يك رويا بود. بعد از يك سال خيلي طولاني در خانه اين اولين تورنمنتي بود كه اينجا بازي كردم. تمرين صفر!!! بنابراين من بدون هدف به اينجا آمدم! اكنون من قهرمان اين تورنمنت هستم. من خيلي خوشحالم. من دوباره اعتماد به نفس زيادي در خودم بدست آوردم. من مي توانم باور كنم كه دوباره مي توانم بعد از مصدوميت تورنمنت هايي را پيروز شوم. اين مهمترين چيز است. زانويم به خوبي جواب داد، همه چيز عالي بود".

اين اولين فينال تمام اسپانيايي اين تورنمنت از سال 1979 بود. فررو هفتمين اسپانيايي است كه در اين تورنمنت قهرمان شد و به قهرمانان زير پيوست.
Jose Higueras (1983), Alberto Berasategui (1994), Alex Corretja (1997), Rafael Nadal (2005 and 2007), David Ferrer (2006) and Albert Montanes (2010)

فررو 250 امتياز كسب كرد، همچنين 68،850 يورو جايزه نقدي و يك ماشين Mercedes-Benz SLK 350 BlueEFFICIENCY دريافت كرد كه آنرا در خلال مراسم اهداي جوايز به پدرش ادواردو كه در طول هفته به پسرش در اشتوتگارت ملحق شده بود هديه داد.

فررو گفت: "من مي دانستم كه ما ماشين را مي بريم. اين چيزي است كه مي خواستم انجام دهم. و من فكر مي كنم امروز پدرم از آن خيلي خوشحال است".

مسابقه با تاخيري 2 ساعته همراه بود. بازي در شش گيم اول سه سرويس بريك داشت، كه فررو 2-0 و در ادامه 4-2 جلو افتاد. Andujar در امتياز 3-5 دو ست پوينت را سيو كرد اما فررو كار را تمام كرد. او 18 امتياز از 24 امتياز سرويس خود را برد، او بعد از 45 دقيقه با يك ايس ست را تمام كرد.

فررو در اولين گيم ست دوم، چهارمين فرصت بريك پوينت خود را كانورت كرد، و تا انتها همينگونه ادامه داد.

فررو درباره بازي گفت: "من بازي را با قدرت شروع كردم، خيلي تهاجمي در همه زمان هاي بازي با فورهند و بكهندهايم. و فشار زيادي روي او وارد كردم. در ست دوم اجازه ندادم سطح بازيم افت كند، بنابراين انگيزه ام را نگه داشتم و تا پايان بازي تهاجمي بازي كردم".

فررو ركورد خود در اين فصل را به 8-2 بهبود بخشيد. او امسال دچار مصدوميت هاي زانو و مچ دست بوده.

او اضافه كرد: "بعد از چيزي كه در خانه بر من گذشت، دوران نقاهت خيلي كند بود، 10 ماه در خانه ماندن، امدن به اينجا و قهرمان شدن خيلي دشوار بود. وقتي كه من راند اول را بازي كردم، نمي توانستم تصور كنم كه مي توانم قهرمان تورنمنت شوم. اين براي من يك سورپرايز بزرگ است و خيلي از آن خوشحالم".

شماره 55 جهان، Andujar كه اولين عنوان ATP خود را در Grand Prix Hassan II در كازابلانكا در ماه اپريل بدست آورد، پس از چهار باخت پياپي به اشتوتگارت امده بود. او اين فصل ركورد 18 برد و 16 باخت را دارد.

Andujar گفت: "او بهترين بازي هفته را انجام داد. قبل از اينكه به كورت بيايم من فكر مي كردم كه شانس شكست دادن او را دارم، اما بعد از ست اول من كمي نگران بودم چرا كه او اشتباهي نداشت. او رالي ها را طولاني نمي كرد و بر سر هر توپي مبارزه مي كرد، و اين براي من سخت بود. من نمي توانستم در آن سطح بمانم و در نهايت او پيروز شد".
Andujar تنيسور 25 ساله 150 امتياز كسب كرد و 36،250 يورو جايزه نقدي گرفت.
قدیمی 07-18-2011, 09:07 AM   #110
I.man
Former Staff

آواتار I.man

سودرلينگ دومين قهرماني تورنمنت باشتاد را كسب كرد

شانس اول مسابقات رابين سودرلينگ سوئدي با نمايشي درخشان بخت دوم قهرماني ديويد فرر اسپانيايي را با نتيجه 62 62 شكست داد و دومين عنوان قهرماني تورنمنت SkiStar Swedish Open در طي سه سال اخير را بدست اورد.

شماره پنج جهان كه در سومين فينال پياپي خود در باشتاد حاضر مي شد، با پيروزي در تنها 69 دقيقه، 250 امتياز و 72،600 يورو جايزه نقدي دريافت كرد. اين چهارمين عنوان قهرماني او در ATP امسال بود.

سودرلينگ گفت: "اين هفته بزرگي براي من بود. من كاملاً از روش بازيم راضي بودم. از اولين تا اخرين امتياز اين تورنمت. من واقعاً به خوبي تنيس بازي كردم و بهترين تنيسم را در لحضات مهم بازي به نمايش گذاشتم. اين هفته اي رويايي بود. من واقعاً احساس خوبي دارم. اكنون در نهايت، بدنم حس خوبي دارد. من در 2 ماه گذشته كمي با مصدوميت مواجه بودم. اعتماد به نفسم واقعاً خوب است. من به سختي كار مي كنم و اميدوارم بتوانم به خوبي در امريكا كار كنم".

سودرلينگ 26 ساله در اين تورنمنت تنها 13 گيم از دست داد. سودرلينگ همچنين تورنمنت هاي زير را نيز امسال برده است و به ركورد 38-9 رسيد.
Brisbane International (d. Roddick), the ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam (d. Tsonga) and the Open 13 in Marseille (d. Cilic)

او گفت: "من با همه مربيانم حداقل يك قهرماني كسب كرده ام. كه به نظر مي رسد من مي توانم هر كسي را انتخاب كنم (به شوخي گفت). ما (مربيش روزنگرن و خودش) از وقتي شروع به كار كردن با يكديگر كرده ايم نتايج خوبي داشته ايم ".

ديويد فرر هم 150 امتياز و 38،200 يورو جايزه نقدي كسب كرد. و در اين فصل به ركورد 39-11 رسيد.

فرر گفت: "رابين واقعاً بازي خوبي انجام داد، من واقعاً شانسي نداشتم، او بهتر از من بود و او روز خيلي خوبي داشت. گاهي اوقات من مي توانم بهتر بازي كنم و گاهي بدتر. من بازي هاي خوبي در دو هفته گذشته در ديويس كاپ انجام داده بودم و در اينجا به فينال رسيدم. من به تاپ 5 فكر نمي كنم و فقط مي خواهم از تنيس لذت ببرم.".
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)