بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

27 اسفند - 9 فروردین - مایمی، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز مایمی 2014؟
رافائل نادال 22 21.36%
نواک جوکویچ 20 19.42%
راجر فدرر 58 56.31%
اندی ماری 1 0.97%
سایر بازیکنان 2 1.94%
رأی دهندگان: 103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-27-2014, 08:19 PM   #111
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
دلیلش اینه که اکثر ما هنوز نتوانسته ایم بین احساس و منطق مرزبندی درستی ایجاد کنیم و معمولا احساسمون بر منطقمون غلبه میکنه .شاید اگه این نظرسنجی ها از سایت حذف بشه بهتر باشه .
البته این نظرسنجی در واقع فقط یک پیش بینیه که بیشتر کاربرای این سایت به این شکل با این نظرسنجی برخورد میکنند " دوست دارید کدام تنیسور قهرمان این تورنمنت شود ؟" و در جواب این سوال تنیسور مورد علاقشونو انتخاب میکنند .
حتی اگر یک نفر با دلایل منطقی ( که خیلی هم مشخص نیست چه معیارهایی هستند) تو این نظرسنجی رای بدهد لزومی ندارد که نظرش درست بوده باشد چون اگه اینگونه بود تو همه تورنمنتها از اول همه چی مشخص میشد .
و اما:
ادای آدمای روشنفکر رو تو فضای مجازی درآوردن هنر نیست چون تنها شناختی که بقیه از ما دارند فقط یک یوزرنیم هست .

اکثر ما ؟؟؟؟؟ چرا چمع میبندی ؟؟؟
آقا حذف نکنید این نظرسنجی ها رو.تنیس تاکرز با همین نظرسنجی ها زنده است.
بحث دوست داشتن نیست.بحث نزدیک به 2 سال قهرمان شدن در نظرسنجی ها هست و پارادوکس واقعیت که اون 58 نفر نمیخوان درک کنند !!
.
.
داشت یادم میرفت . این نیشیکوری هم داره فیوریت میشه .
یادمه نواک 2011 رو بیگل کرد. الان هم راجر 2014 رو 2-1 کرد تا هد تو هد هم 2-1 از اسطوره جلو بیوفته.
درود به شرفت نیشی جون که هد تو هدت با رافا 6-0 هست !!!!

ویرایش توسط moris : 03-27-2014 در ساعت 08:29 PM
moris آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 09:38 PM   #112
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
این حرکت صد در صد خطا بود و امتیازش «باید» به ماری داده می‌شد. گزارشگران و مفسران هم اسکای اسپورتس بریتانیا و هم ESPN امریکا در این خصوص اتفاق نظر داشتند. سرداور مسابقه بزرگترین اشتباه ممکن رو مرتکب شد و با این‌که دقیقاً در زاویه‌ای نشسته بود که صحت این مورد رو می‌تونست تأیید یا رد کنه اما رأی رو به اشتباه صادر کرد.

حالا موضوع از چه قرار بود؟

توپی از سمت ماری به طرف جوکوویچ اومد. جوکوویچ با رسوندن خودش به تور، پیش از این‌که توپ از روی تور عبور کنه، با والی توپ رو در زمین ماری خوابوند.

آیا این کار خطاست؟

بله. صد در صد خطاست. چون طبق مسابقات تنیس و قوانین ATP، اگر بازیکن پیش از این‌که توپ به طور کامل از روی تور عبور کنه، با راکت ضربه بزنه، بدون برو برگرد امتیاز رو از دست می‌ده.

این اتفاق دقیقاً در این صحنه افتاد و جوکوویچ صبر نکرد که توپ از روی تور بگذره و سپس ضربه‌ش رو بزنه. بنابراین امتیاز باید به ماری داده می‌شد اما سرداور با این اشتباه فاحش امتیاز رو به جوکوویچ داد. بعد از این اشتباه، ماری چندین دقیقه با سرداور صحبت کرد و بهش گفت در بازبینی ویدیویی این صحنه خواهی دید که مرتکب اشتباه شدی.

اما خب در ورزش تنیس به جز Hawk-Eye برای این جور صحنه‌ها بازبینی ویدیویی وجود نداره.

مقصر این صحنه نه ماری بود و نه جوکوویچ.
فقط سرداور آرژانتینی آقای Damián Steiner مقصر بود و بس.

این باخت باعث شد اندی ماری به رده‌ی هشتم سقوط کنه. (پایین‌ترین رنک ماری از اوت 2008 تا به امروز)

به نظر من این قانون اصلا ایراد داره٬ حالا در این مورد کاملا واضح بود که راکت رد شده٬ ولی همیشه نمیشه با چشم دقیقا گفت که راکت رد شده یا نشده و این ضعف قانونه که این وظیفه سخت رو به عهده داور گذاشته. مخصوصا در بازی دوبل این اتفاق خیلی ممکنه بیوفته.
الته همونطور که علی گفت تنها در یه حالت بازیکن میتونه راکتش رو ببره اونور نت٬ اونم وقتیکه توپ اینقدر بک اسپین داشته باشه که بعد از برخورد به زمین برگرده تو زمین زننده ضربه که در این حالت بازیکن میتونه دستش رو ببره اونور ضربه بزنه.
Mohammad آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 11:14 PM   #113
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
به نظر من هم واورینکا اینچنین تفکری نداره که فقط برای گرند ها بازی کنه
استن افت محسوسی داشته و باید پذیرفت امادگی گرند استرالیا و یا اپن امریکارو اصلا نداره
بازیش مقابل کوین اندرسون خیلی سعی کرد بازی رو ببره ولی نشد
بهر حال زیاد میبینیم که بازیکنان مدتی به اوج بازیشون میرسن و بعد ناگهان افت میکنن و از دور خارج میشن
به نظر من به هیچ وجه نباید استن رو با نادال یا جوکو و فدرر که جای خود داره مقایسه کرد
در گرند های بعدی هم موفقیتی بدست نمیاره
نباید بازی بی روحیه نواک در نیمه نهایی و مصدومیت نادال رو فراموش کنیم در فینال گرند استرالیا
استن و نواك در مرحله يك چهارم نهايي بازى كردند نه نيمه نهايي
swiss express آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 11:30 PM   #114
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
اکثر ما ؟؟؟؟؟ چرا چمع میبندی ؟؟؟
آقا حذف نکنید این نظرسنجی ها رو.تنیس تاکرز با همین نظرسنجی ها زنده است.
بحث دوست داشتن نیست.بحث نزدیک به 2 سال قهرمان شدن در نظرسنجی ها هست و پارادوکس واقعیت که اون 58 نفر نمیخوان درک کنند !!
منظورم از اکثریت همون 58 نفر بود وگرنه شما که انسان بسیار منطقی تشریف دارید بر منکرش لعنت
گرچه تو ورزش هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست و هر اتفاقی ممکن است بیفتد و ما هم پیشگو نیستیم . با فرض توهمی بودن این 58 نفر(طبق فرمایش شما) ، شما که خیلی منطقی تشریف دارین بفرمایید با چه منطقی تو این نظرسنجی شانس رافا برای قهرمانی بیشتر از نواک هستش؟ البته همانطور که گفتم هراتفاقی ممکنه تو ورزش بیفته ، ولی هر جور که روی کاغذ حساب کنید شانس نواک بیشتر از نادال هست . چه آمادگی این روزها ،چه سابقه تو تورنمنت میامی، چه سطح و شرایط زمین و ...
Mehdiii آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2014, 12:25 AM   #115
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
استن و نواك در مرحله يك چهارم نهايي بازى كردند نه نيمه نهايي
بله اشتباه شد
ممنون از دقت و تذکر شما
saeedfxfx آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2014, 12:31 AM   #116
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
به نظر من این قانون اصلا ایراد داره٬ حالا در این مورد کاملا واضح بود که راکت رد شده٬ ولی همیشه نمیشه با چشم دقیقا گفت که راکت رد شده یا نشده و این ضعف قانونه که این وظیفه سخت رو به عهده داور گذاشته. مخصوصا در بازی دوبل این اتفاق خیلی ممکنه بیوفته.
الته همونطور که علی گفت تنها در یه حالت بازیکن میتونه راکتش رو ببره اونور نت٬ اونم وقتیکه توپ اینقدر بک اسپین داشته باشه که بعد از برخورد به زمین برگرده تو زمین زننده ضربه که در این حالت بازیکن میتونه دستش رو ببره اونور ضربه بزنه.

این قانون رو نمیشه کاریش کرد مگر اینکه این رو هم حسگر نصب کنن بالای تور و همچنین راکت ها که عملا نشدنی هست.
قانون رو در کل هم نگاه کنید منطقی هستش.توپ وقتی تو زمین من هستش یعنی مالکیتش با منه که تبدیل به امتیازش کنم یا خطا بدم دیگه فرقی نداره کجای زمین باشه یا چند بار بخوام به توپ ضربه بزنم.
من هم با نظر پاور موافقم که بر عهده داور هستش این قضیه و دچار اشتباه فاحشی شده.در بهترین منطقه زمین و با شرایط عالی دید داشته اما نتونسته تشخیص بده.اینکه توپ روی خط رو chair umpire اشتباه کنه زیاد جلب توجه نمیکنه تا اینکه توپ روی تور رو اشتباه کنه که وظیفه اصلیش اونجا تعریف میشه.
نکته جالب اینه که نواک میگه من از این قانون خبر نداشتم و فکر میکردم من اجازه دارم که بدون بدون برخورد به تور به توپ ضربه بزنم !!!!!! یکی از دروغهایی هست که خیلی تابلوئه !!! این قانون جزو ساده ترین قوانین تنیس هست و کسی با این تجربه و تعداد بازی امکان نداره بتونه بگه من نمیدونستم.
moris آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2014, 12:34 AM   #117
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

باز هم دولگو به بردیچ باخت!
همونطور که اکثر سایت ها پیشبینی برد بردیچ رو کرده بودن باز هم بردیچ برد و به جمع 4نفر نهایی پیوست
امشب دولگو اصلا نتونست بازی درخشان خودشو در ایندیان ولز تکرار کنه و فراوان اشتباه داشت
از دست دادن سرو های اول و اشتباهات زیاد در جابه جایی های دولگو و فرهند های کم اشتباه بردیچ در نهایت بازی رو 2به 0 برای بردیچ به پایان برد
ولی نکته اول نداشتن امادگی روانی دولگو از همون ابتدای بازی بود ، از همون شروع خطاهای مکرر و کلافگی تو چهرش مشخص بود و بالعکس ارامش بردیچ
در صورت پیروزی نادال بازی آسونی در نیمه نهایی نخواهد بود

saeedfxfx آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2014, 12:42 AM   #118
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

پستها: 158
سپاس: 579
در 157 پست 1,437 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

متاسفانه راجر باخت بد موقع هم باخت
باور کنید که به دلم افتاده بود که راجر از نیشیکوری میبازه
یعنی بعد از اینکه دیدم نیشیکوری فرر رو برده بیشتر ترسیدم
فرر تنیسوری نیست که راحت وا بده و بازی رو ببازه
اون لحظه بود که گفتم نیشیکوری حریف خیلی سختیه
مسترز قبلی هم خیلی مفت اوت شد
خودشو خوب کشونده بالا
فدرر باید مسترز بگیره
دیگه وقتی برامون نمونده
دیگه باختن به امثال نیشیکوری قابل قبول نیست
من که مطمعنم جام مال ناداله
Roger.tennis آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2014, 02:12 AM   #119
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

خوب دلگو باخت با این شرایط درصورت پیروزی نادال بازی نچندان زیبایی رو شاهد خواهیم بود چون به عقیده من نادال با ویلچر بیاد هم از پس بردیچ به راحتی برمیاد امیدوارم بعد چندماه فینال تماشاییه نواک با نادال رو ببینیم از سال 2011 به این ور هیچ بازی به اندازه ی بازی نواک و نادال بهم نمیچسبه چون جزئ افراد مورد علاقم نیستن (متنفرنیستم خیلیم قبولشون دارم ) و بدون استرس از دیدنه نمایششون لذت میبرم به امید فینال نادال و نواک.

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 03-28-2014 در ساعت 05:01 AM
Roger Federer#1 آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-28-2014, 03:12 AM   #120
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

ست اول روکه رانیک برد
شاید کلا دیگه تنیس رو ببوسم و ... اگه قرار باشه نادال هم حذف شه...
خوب یعنی چی آخه
هر کی از راه میرسه میبره اینارو خولمون کردن
saeedfxfx آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
تنیس، آزاد، مایمی

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)