بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-27-2011, 07:04 PM   #51
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
توهین تعریف مشخصی داره، شما یه تعریف من دراوردی نمیتونی از خودت ارائه بدی، بعد بر اساس اون بقیه رو متهم کنی. حتما باید برای شخصی که حالا افتخارات راجر رو قبول نداره، به هر علتی، درست یا غلط، تنبیه هم در نظر بگیری؟ نه؟ چون از نظر شما توهینه دیگه و توهین شایسته مجازاته، حداقل ما تو فروم خودمون قانون مشخصی در زمینه توهین داریم!
هر چی جلوتر میره نظریاتت شبیه تر هم میشه به نظریات بعضیا.

اتفاقا به نظر من باید در هیئت مدیره جلسه ای بزارن، قانونی تصویب کنن، که جلوی تعریف و تملقهای مشمئز کننده در تاپیکهای سایت گرفته بشه، اینجا نا سلامتی فروم تخصصیه، محل شعر سرایی و مداحی نیست، برای این کارها همون کلوب فدرر کفایت میکنه.

هر وقت ما هر حرفی زدیم، چارنفر اومدن یه مسئله بی ربط مطرح کردن، آخرشم کار کشید به شعر و مداحی و ...
اصلا چرا این تاپیک به اینجا کشید؟ من انتقاداتی راجع به موضوع تاپیک مطرح کردم، اصلا نفهمیدم چرا اون دوستمون بحث رو باز به بیراه برده.

بسه بابا، جمع کنید این بساط رو. جدی باشید. البته تقصیر خودتون نیست تو یه مملکت استبداد زده بزرگ شدید، عادت کردید به مقدس کردن یکی و پرستیدنش و قلع و قمع مخالفاش.
کسی رو متهم نکردیم ، به همون شیوه ی خودشون بهش جواب دادیم . چیزی اضافه بر اون هم بهشون نگفتیم . دلیل نداره توهین اون چیزی باشه که شما تعریف میکنی.از نظر من به فدرر توهین کردن .
البته باز هم داری شلوغش میکنی ، نه کسی حرف از تنبیه زد که بیخود قاطی پستت میکنی این چیزا رو ، نه کسی گفت اون جوری که ما دوست داریم پست بدید . پست دادن جوابش رو هم گرفتن . دلیل هم نداره اون جوری که شما دوس داری حرف بزنیم.کسی هم حرفی از مجازات نزد که دوباره به شیوه ی هوچی گری به من نسبت میدی . هر کسی پستی داد توی پست هم جوابشو گرفت . حالا این که ما گفتیم بقیه باید مجازات بشن رو کجات در اوردی علتش مشخصه ، حرفی برای گفتن نداری با نسبت دادن تخیلات ذهنیت میخوای نظر خواننده رو نسبت به من تغییر بدی .

آقا میگه به کسی اجازه نمیدیم تعریف و تمجید کنه و اونوقت دم آزادی و مبارزه با استبداد میزنه
این همه طرفدارای رافا ازش تعریف و تمجید کردن مشکلی پیش نیومد وقتی از فدرر تعریف میکنن باید به فکر قانون بیفتی ؟ مرد باش در مقابل همه یه جور واکنش نشون بده.
درضمن با پرستیدن و تقدس هم مشکل داری به پست من ربطش نده ، من خودم با هر گونه ایجاد تقدس مشکل دارم ولی اینو بدون که تنفر بیجا هم به اندازه ی همون تقدس بیجا مشمئز کنندست.در ضمن من نه پست شما رو نقل قول کردم ، نه پست اونی که با شما بحث کرد.روی بحث با حاتم بود.

خوشم میاد این سیستم کاور گیریت رو توی همه ی پستها بکار میبری که مخاطبت رو اون جوری که خودت دلت میخواد جلوه بدی ... نکن این کارارو پسر.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 07:12 PM   #52
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
کسی رو متهم نکردیم ، به همون شیوه ی خودشون بهش جواب دادیم . چیزی اضافه بر اون هم بهشون نگفتیم . دلیل نداره توهین اون چیزی باشه که شما تعریف میکنی.از نظر من به فدرر توهین کردن .
البته باز هم داری شلوغش میکنی ، نه کسی حرف از تنبیه زد که بیخود قاطی پستت میکنی این چیزا رو ، نه کسی گفت اون جوری که ما دوست داریم پست بدید . پست دادن جوابش رو هم گرفتن . دلیل هم نداره اون جوری که شما دوس داری حرف بزنیم.کسی هم حرفی از مجازات نزد که دوباره به شیوه ی هوچی گری به من نسبت میدی . هر کسی پستی داد توی پست هم جوابشو گرفت . حالا این که ما گفتیم بقیه باید مجازات بشن رو کجات در اوردی علتش مشخصه ، حرفی برای گفتن نداری با نسبت دادن تخیلات ذهنیت میخوای نظر خواننده رو نسبت به من تغییر بدی .

با پرستیدن و تقدس هم مشکل داری به پست من ربطش نده ، من خودم با هر گونه ایجاد تقدس مشکل دارم ولی اینو بدون که تنفر بیجا هم به اندازه ی همون تقدس بیجا مشمئز کنندست.در ضمن من نه پست شما رو نقل قول کردم ، نه پست اونی که با شما بحث کرد.روی بحث با حاتم بود.

خوشم میاد این سیستم کاور گیریت رو توی همه ی پستها بکار میبری که مخاطبت رو اون جوری که خودت دلت میخواد جلوه بدی ... نکن این کارارو پسر.
نخیر دوست من، شما وقتی از واژه "توهین" استفاده میکنی، خود به خود ذهن افراد رو به سمتی سوق میدی و بعید نیست وقتی کار به جاهای باریکتر بکشه، به همین بهانه کارهایی انجام بشه.
اسم اون کار رو شما میتونی لوث کردن افتخارات و ... بزاری، ولی اسمش توهین نیست. این واژه بار حقوقی داره.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 07:12 PM   #53
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
اون موقع سطح بازیکنا بالا بود؟ مثلا کی؟ لیتون؟؟ رادیک؟؟ سافین؟؟ فررو؟؟ مثال بیار لااقل، بابا ما چیزی از تنیس حالیمون نیست ولی مثال بیار که فلانی درحد ماری بود یا در حد نواک یا در حد رافا که جلوی راجر بایسته. خوبه امسال خود راجر هم توی یو اس اپن گفته بود که واسه اولین باره 4 نفر شانس قهرمانی دارن اون موقع اینجوری بود؟ پویا جان شما بیشتر نظر شخصیتو گفتی و دلایلی نیوردی بیشتر پست شما تمسخر صحبتهای من بود و شکلک.
بهرحال تنها پاسخ شما به حرفهای من خنده، تمسخر و کلمه غلط بود.

منم که همینو دارم میگم اینکه فدرر رقیب سرسخت نداشت خوب مال همون خلأیه که گفتم

صحبتهای من در مورد اون خلاء چه ربطی به عرضه داشتن یا بی عرضه گیه رافا داره؟

والا ما مچ آپ بدو سال 2006 رافا به ما فهموند همون بقول شما بهترین سال فدرر، حالا اگه جلوی اسم راجر 17 تا بود و رافا 8 تا باز هم میگفتی مچ آپه و نباید بهش اهمیت داد؟

اینو که با استفاده از پستهای قبلی خودت جواب میدم

دوست من افشین گل همشهری عزیزم دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟ پست زیر که یادته؟ کلی مسخرم کردی و بجای جواب گفتی هیچی از تنیس نمیدونم

من یه عادتی دارم با کسانی که اصولی ر که من بهش معتقدم قبول دارن بحث می کنم. چرا که اگه اینجوری نباشه اصلا نمیشه بحث کرد و بحث بی فایده س. چون هر دو طرف از موضع خودشون کوتاه نمیان.
لیتون و رادیک و سافین سطحشون بالا نبود؟ لیتون در اون سالها (03-06) معمولا تو یو اس و ویمبی به راجر میباخت و تو رولند به نادال. از دید من سطح لیتون اون سالها در چمن الان از ماری که حتما بالاتره ، از نواک هم بالاتره (با فاصله کم) و از نادال هم کمتر نیست. و اگر به دوره فدرر نمی خورد در چمن می تونست بیش از یک گرند بگیره. راجر هم همیشه گفته لیتون از سر سخت ترین رقبای من بوده. یا آغاسی در امریکا و استرالیا با فاصله محسوس نسبت به بازیکنان الان بالاتره - منهای جوکوویچ امسال که در یک سطح هستن تقریبا- حالا اگه شما نظرت کاملا با این مخالفه ، از دید من دیگه نمیشه بحث کرد.
در مورد تمسخر هم تکرار می کنم : از دید من اینکه سطح تنیس الان خیلی بالاتر از 03-06 ه مسخره س. شما دلیل محکمی آوردی مگه؟ نظر من شخصیه ، مال شما کارشناسانه س؟ اون 22 تا گرند نادال چه جوری حساب کردی؟ بگو مام یاد بگیریم. من نخواستم منطقی ازون پستت ایراد بگیرم ، اگه بخوای سر تک تک جملاتش بحث دارم. متاسفانه الان حوصله م کم شده.

مثال :

" وقتی رقیبی مثل رافا ظاهر شد فدرر رو توی 7 تا اسلم ناکام گذاشت ولی اگه مثل قبل از 2007 رقیب نداشت بازهم اون هفتارو میبرد اما رافا در حضور راجر 10 تا اسلم برده. "

نادال در حضور راجر 10 اسلم برده . فدرر در حضور نادال چنتا برده؟

ویمبلدون : 5 تا : 04 نادال غایب بود . 09 هم که مصدوم بوده ، اهمیتی نداره. به هر حال در دوره نادال بوده. مصدومیت نقطه ضعف هست ، نه قوت.

استرالیا : 4 تا . 06 نادال غایب بود ، بازم کاری به دلیلش ندارم . 2005 هم که رولندو نادال برده ، پس 06 کاملا در دوره نادال حساب میشه.

امریکا : 5 تا.

رولند : 1. فدرر کسیو برد که نادال بهش باخته بود ، حالا نادال آماده نبوده یا مصدوم بوده مشکل ما نیست.

مجموع : 15 تا. اگه میخوای بگی نادال اون موقع بچه بود ، جوابش اینه : فدررم الان سنش بالا رفته. از نظر من دوره نادال یعنی از وقتی که نادال بازی می کرد نه از وقتی که اوج گرفت. اگه تعریفت اونه ، عیسی به دینش ، موسی هم به دینش.

یه کار می تونیم بکنیم. شما به عملکرد کلی این بازیکنا در چمن و امریکا نمره بده (بدون در نظر گرفتن حریف به خود شخص نمره بده):
ماری - نادال - جوکو ، لیتون - آغاسی - سافین - رافتر - سمپراس ، فدرر 03-06 یا 7 ، فدرر 60 یا 7 - الان
اونجوری شاید بشه بحث کرد.
این که اولین بار 4 نفر شانس دارن ، چه ربطی به سطح بالا داره؟ از دید من به دلیل سطح پایینه.
مثلا سطح الان ماری از رادیک و هیوئیت بالاتر بوده؟

پ . ن. : بعد از نوشتم این مطلب ، پست پویان عزیز ر دیدم که اگه قبلا می دیدم دیگه این پست ر نمی دادم. هر چی من خواستم بگم گفته بود. پویان

پست بابک هم به گونه ای دیگر حق مطلب ر به جا آورد از دید من.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
میبینم که شور و شیدایی بهترین تنیسور تمام ادوار تنیس , در طول این سال ها بد جوری به رفقا فشار آورده !! ببینید موضوع تاپیک چی بوده و به کجا کشیده شده
سعی می کنم بحث ادامه نداشته باشه ، چون فایده نداره.

Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 07:17 PM   #54
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط I.man نمایش پست ها
خيلي بحث داغ و مهيجي شده، اميدوارم تو يه فضاي منطقي ادامه پيدا كنه تا به يه نتيجه اي برسه

ولي خداييش اين بحث ضعيف بودن رقبا به دور از انصافه. راجر اين همه زحمت كشيده و اين همه افتخار كسب كرده بعد بيان بگن رقيب خوب نداشته؟ اصلاً ملاك براي رقيب خوب بودن چيه؟

يه مثال ميزنم، تيم فوتسال ايران سطحش از آسيا خيلي فراتره و هر دوره به راحتي قهرمان ميشه، اما تيم هاي ديگه آسيا باهم رقابت نزديكي دارن، آيا ميشه گفت اونا براي هم رقباي خوبي هستن و براي ايران نه؛ ايا ميشه گفت ايران هنر نميكنه كه داره هر سال قهرمان ميشه؟
گروه اول مي گن تيم هاي ديگه در حد ايران نيستن و گروه دوم ميگن سطح بازي ايران فراتر از تيم هاي ديگه هست. گروه اول كساني هستن كه قصد لوس كردن قضيه رو دارن و از اين قضيه نفع ميبرن.

در مورد رافا هم با اين حرفت نميتوني بي انصافي خودت و بقيه نسبت به راجر رو توجيه كني، من اعتقاد دارم در روي خاك سطح بازي رافا از تمام هم دوره اي هاي خودش يك سر و گردن بالاتر بوده و اصلاً نبايد گفت چون رقيب خوبي نداشته سلطان خاك لقب گرفته. رافا از همه كساني كه باهاش رقابت ميكردن بهتر بوده و بس.
من صلاحیت این کار رو ندارم که بخوام در اینباره قطعی نظر بدم، حرفهایی که قبلا هم زدم چه در مورد رافا چه در مورد راجر، حرفهایی هست که خیلی از بزرگان تنیس زدن و در محافل ورزشی در موردش صحبت میشه. چیز تازه ای نیست، اصلا درست و غلطش هم اصلا مهم نیست، من الان که بیشتر فک میکنم میبینم اصلا صلاحیت نظر دادن در این مورد رو ندارم، چون شناختم کافی نیست از نسلهای گذشته تنیس.
من فقط با این مسئله مشکل دارم، اصلا چرا اینکار باید توهین تلقی بشه، چرا وقتی کسی به درست و غلط میخواد دربارش حرف بزنه، سریع بحث رو با این الفاظ خراب میکنن؟ چرا؟
مگه هولوکاسته؟
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 07:18 PM   #55
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نخیر دوست من، شما وقتی از واژه "توهین" استفاده میکنی، خود به خود ذهن افراد رو به سمتی سوق میدی و بعید نیست وقتی کار به جاهای باریکتر بکشه، به همین بهانه کارهایی انجام بشه.
اسم اون کار رو شما میتونی لوث کردن افتخارات و ... بزاری، ولی اسمش توهین نیست. این واژه بار حقوقی داره.

آش نخورده و دهن سوخته ؟ واسه خودت میبری و میدوزی ؟! هرگز چنین تفکری در کار نبوده . هیچ کس هم فراتر از حرفی که شنید به کسی چیزی نگفت.
شما اگه بزاری ما با هم بحث کنیم هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ، نه من از حاتم دلخور شدم و نه اون از من .
حالا شما میای با استفاده از کلماتی مثل "تنبیه" ، "مجازات" و ... و نسبت دادنشون به من جو رو متشنج میکنی . واقعا از کجات در اوردی این حرفا رو ؟ حالا خوبه طرف بحثمون هیئتی ها بوده
از نظر من اون توهین بود،موقعی میتونی به برداشت من خرده بگیری که واکنشی که نسبت به حاتم و پستش داشتم بد بوده باشه . این که شما خوشت نمیاد من بگم توهین بوده دیگه به من ارتباطی نداره.فکر کنم همه متوجه شدن که بار معنایی "توهین" توی پستای من چی هست و منظورم چه توهینی بوده ... توهین به افتخارات راجر و زیر سوال بردن کریر راجر.
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 07:40 PM   #56
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
آش نخورده و دهن سوخته ؟ واسه خودت میبری و میدوزی ؟! هرگز چنین تفکری در کار نبوده . هیچ کس هم فراتر از حرفی که شنید به کسی چیزی نگفت.
شما اگه بزاری ما با هم بحث کنیم هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ، نه من از حاتم دلخور شدم و نه اون از من .
حالا شما میای با استفاده از کلماتی مثل "تنبیه" ، "مجازات" و ... و نسبت دادنشون به من جو رو متشنج میکنی . واقعا از کجات در اوردی این حرفا رو ؟ حالا خوبه طرف بحثمون هیئتی ها بوده
از نظر من اون توهین بود،موقعی میتونی به برداشت من خرده بگیری که واکنشی که نسبت به حاتم و پستش داشتم بد بوده باشه . این که شما خوشت نمیاد من بگم توهین بوده دیگه به من ارتباطی نداره.فکر کنم همه متوجه شدن که بار معنایی "توهین" توی پستای من چی هست و منظورم چه توهینی بوده ... توهین به افتخارات راجر و زیر سوال بردن کریر راجر.
"توهین به افتخارات راجر"

ببین چه جوری توهین رو چپونده تو این عبارت. نیازی به توضیح اضافه نیست.
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 07:40 PM   #57
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود
حرف ما این بود که اگر هم راجر اون دوران قدر بوده، رقباش هم ضعیف بودن
دیگه مثلا شاخ ترین رقیبش امثال هیوئیت بودن
ولی شماها به صورت کاملا غیرمعقول فقط راجر رو میبینید و اونو قدر میدونید
حالا ما به عناوین بعد 05-06 اش کردیت میدیم
ولی قبل اون به خاطر حقیقتی که هست از کردیت دادن به راجر معذوریم
و من الله التوفیق...
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 07:48 PM   #58
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود
و من الله التوفیق...
درود به مجتبی عزیز

فکر کنم رولند گاروس و یواس همین امسال رو مشاهده نکردید ...
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 07:58 PM   #59
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
درود به مجتبی عزیز

فکر کنم رولند گاروس و یواس همین امسال رو مشاهده نکردید ...
درود به بهنام عزیز
رولند رو دیدم و گند زدم به امتحانام
البته نیمه نهایی راجر-نواک رو به خاطر سریالای ترکیه که تو خونمون خیلی طرفدار داره ندیدم
یو اس هم فینال رو ندیدم
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 08:02 PM   #60
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
"توهین به افتخارات راجر"

ببین چه جوری توهین رو چپونده تو این عبارت. نیازی به توضیح اضافه نیست.
کوفت

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود
و من الله التوفیق...
مجی جون مساله اینه که اول دوستان نادالی اومدن و بالکل افتخارات 3 سال راجر رو زیر سوال بردن ! وگرنه طبیعیه که هر تنیسوری توی دوران ورزشیش ممکنه با افت رقباش رو به رو بشه و از این افت استفاده کنه . کما این که امسال هم به نظرم نواک در بعضی موارد به علت افت رافا و راجر تونست قهرمانی کسب کنه.ولی اینا جزء ورزشه و به این راحتی نمیشه با دو سه خط افتخارات یه نفر رو زیر سوال ببری.
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)