بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-27-2011, 04:41 PM   #41
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

اي بابا اين همه رقيب رقيب مي كنين بگين ببينم اسمشون چيه؟ مثلا در حال حاضر نوواك رو كه فاكتور بگيريم چه تنيسور هايي هست كه سال 2006 مثلشون نبود؟ اسماشون رو بگين من هم دوست دارم بشناسمشون.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 04:53 PM   #42
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
شما متر داری که اون موقع علت برتری فدرر ضعف رقبا بوده ؟ شما از کجا میدونی مثلا داویدنکوی سال 2006 از امثال ماری و سودرلینگ ضعیف تر بوده یا قوی تر ؟ یه نگاهی به توالی پست ها بندازی بد نیست ، این حاتم بود که این مساله ی به قول شما غیر قابل اثبات رو انداخت وسط میدون و شما هم با تشکر ازش حرفشو تایید کردی.وگرنه من خودم با مقایسه ی تنیسورها توی زمان های مختلف مشکل دارم و میگم وقتی کسی میتونه از هم نسل های خودش خیلی فاصله بگیره نشون از بزرگیش داره .قبلا هم گفتم امکان داره همون اگسی که یکی از بهترین های تاریخ بوده الان با رنک 10 تنیس هم بازی کنه 3-0 تو هر سطحی بهش ببازه ، معنیش اینه که از اگسی بهتر بوده ؟
این یه مساله ی دو لبه هست ، شما برای اینکه حس تنفر درونیتون رو نسبت به "بهترین تنیسور تاریخ" ارضا کنید ، قهرمانی های راجر رو به ضعف رقباش ربط میدید ، ما به نبوغ فدرر.شما خوشت بیاد یا نیاد ، تا فردا هم بحث کنی دو طرف از مواضعشون عقب نشینی نمیکنن.وقتی شما میای با دو خط کل کریر "بهترین تنیسور تاریخ" رو زیر سوال میبری باید انتظار جواب های اینطوری رو هم داشته باشی.
افشین خان شما مثل قدیما نیستی حرفات خیلی تناقض داره به همین دلیل نمیشه مثل قدیما باهات بحث کرد وقتی قیاس تنیسورا رو طی دوران مختلف قبول نداری خود بخود باید کلمه بهترین تاریخ رو هم قبول نداشته باشی چون اعتقاد به این موضوع مستلزم قیاسه و اگر به بهترین تاریخ اعتقاد داشته باشی پس به قیاس هم باید معتقد باشی. متأسفانه یه پست میزنی بعدش که جواب میگیری گیر میدی به تشکرهای ممد و بقیه و فکر میکنی صحبتات وحی منزله که بقیه نباید به نظر مخالف نظر شما تشکر بزنن

نقل قول:
علت این که هرکی رنکینگ رو تا 50 میبینه و حشت میکنه ضعیف شدنه فدرره ، اگر فدرر مثل 2004-2007 بود همه فقط رنک "1" رو میدیدن و وحشت میکردن و به پایینش هم نگاه نمیکردن
اینم یه تناقض دیگه، بعدش میاد به ممد میگه من کسیو مقدس نمیکنم

یه مثال میزنم و تمومش میکنم اروگوئه دوبار قهرمان جام جهانی شده و آرژانتین هم دوبار ولی این کجا و اون کجا اون رقیب نداشت ولی این کلی رقیب داشت.(افشین خان من اصلا فوتبال نگاه نمیکنم بحث فوتبال رو نکش وسط که چیزی از فوتبال حالیم نیست)
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 05:20 PM   #43
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
افشین خان شما مثل قدیما نیستی حرفات خیلی تناقض داره به همین دلیل نمیشه مثل قدیما باهات بحث کرد وقتی قیاس تنیسورا رو طی دوران مختلف قبول نداری خود بخود باید کلمه بهترین تاریخ رو هم قبول نداشته باشی چون اعتقاد به این موضوع مستلزم قیاسه و اگر به بهترین تاریخ اعتقاد داشته باشی پس به قیاس هم باید معتقد باشی. متأسفانه یه پست میزنی بعدش که جواب میگیری گیر میدی به تشکرهای ممد و بقیه و فکر میکنی صحبتات وحی منزله که بقیه نباید به نظر مخالف نظر شما تشکر بزنن

اینم یه تناقض دیگه، بعدش میاد به ممد میگه من کسیو مقدس نمیکنم

یه مثال میزنم و تمومش میکنم اروگوئه دوبار قهرمان جام جهانی شده و آرژانتین هم دوبار ولی این کجا و اون کجا اون رقیب نداشت ولی این کلی رقیب داشت.(افشین خان من اصلا فوتبال نگاه نمیکنم بحث فوتبال رو نکش وسط که چیزی از فوتبال حالیم نیست)
من همون موقع هم میگفتم نمیشه تنیسورای دوران مختلف رو به صورت فنی با هم مقایسه کرد ، ولی بعضی ها هستند که بقدری از هم نسل های خودشون فاصله دارن و بقدری تغییر و تحول توی ورزششون ایجاد میکنن که بهترین تاریخ میگن بهشون.
قبلا هم مثال زدم ، مثل جردن توی بسکتبال ، یا محمد علی توی بوکس.
فدرر هم دقیقا توی تنیس همین جوری هست .
من هم نگفتم کسی ازت تشکر نکنه ، ممد گفت که من مخالف اینم که شما قدرت بازیکنا رو همینجوری میسنجی ، منم بهش گفتم اگه مخالفی چرا از پست حاتم که این کار رو کرده تشکر کردی ؟!
فخرالدین هم گفت چرا شما فقط یه طرف قضیه رو میبینید ؟ منم بهش گفتم اگه این کار اشتباهه چرا از پست حاتم که این کار رو کرده تشکر کردی ؟

به تشکر کردنشون خرده نگرفتم ، تناقض رفتاری خودشون رو بهشون گوشزد کردم.

در مورد پاراگراف دومت :
صدبار توی همین تاپیک گفتم ، وقتی با خونسردی تمام میاید به تنیسور مورد علاقه ی خیلی ها توهین میکنید و افتخاراتش رو لوث میکنید انتظار نداشته باشید طرفداراش واستون هورا بکشن . جناب فخرالدین میگه تاپ 50 رو میبینی وحشت میکنی ، انتظار داری بهش بگم : به به ، عجب استدلال قشنگی واقعا قانع شدم ؟!!

بحث اروگوئه و آرژانتین با این مثالی که شما میزنید زمین تا آسمون فرق میکنه ! و چون دیگه نمیخوام بحث کنم ادامه نمیدم.

شما چون از فدرر متنفرید سعی میکنید دلایلی بیارید که فدرر قهرمانی هاش بدلیل نبود رقیب بوده ... این جوری میخواید خودتون رو راضی کنید . ما هم تا صبح حرف بزنیم ذهنیتتون عوض نمیشه ، پس همون بهتر که ادامه ندیم و هر کس با تفکرات خودش زندگی کنه.

ویرایش توسط Afshin : 09-27-2011 در ساعت 05:34 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 05:41 PM   #44
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

هی میخوام هیچی نگم گویا نمیشه.
1. من گفتم اینقدر تقدس گرایی نکنید، مقایسه کردن تنیسبازای چند سال پیش با الان شدنیه، چرا نیست؟ لیور رو که با نادال مقایسه نکرده که.
2. پست بابک تو همین تاپیک کار من رو راحت کرد، شماها همتون معلوم الحالید، لحن پست خودش گویاست، این منظر شما برا تماشای تنیسه!!
3. توهین؟ شما اصلا میدونی توهین به چی میگن؟ لازم نیست بگم توهین چیه، نزار بگم کی توهین میکرد، و همتون هم دنبالش بودید.
4. نمیدونم چرا این حرکات چقدر شبیه بعضی از اتفاقات جاریه کشور خودمون، یه مقام متعالی دارن جناب راجر مثل بعضیا که حرف دربارش بزنی میشی محارب و ...
توهین کجا بود پسر خوب؟ با دسته کورها که طرف نیستی عزیز من. هوچی گری و جو سازی نکن، اینجا تنیس تاکرزه، ج. ا هم نیست، این حرفها هم اسمش توهین نیست. ما حق داریم هر چقدر که دلمون بخواد در این باره بحث کنیم، خیلی از تنیس بازهای مهم هم مثل سمپراس از این قضیه صحبت کردن، اهان میدونم سمپراس حسوده چون راجر رکوردش رو زده اینو گفته.
واقعا متاسفم که این حرفها و بحثها تعبیر به توهین میشه، هیچ فرقی ندارید با دولتمرداتون.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 05:53 PM   #45
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
هی میخوام هیچی نگم گویا نمیشه.
1. من گفتم اینقدر تقدس گرایی نکنید، مقایسه کردن تنیسبازای چند سال پیش با الان شدنیه، چرا نیست؟ لیور رو که با نادال مقایسه نکرده که.
2. پست بابک تو همین تاپیک کار من رو راحت کرد، شماها همتون معلوم الحالید، لحن پست خودش گویاست، این منظر شما برا تماشای تنیسه!!
3. توهین؟ شما اصلا میدونی توهین به چی میگن؟ لازم نیست بگم توهین چیه، نزار بگم کی توهین میکرد، و همتون هم دنبالش بودید.
4. نمیدونم چرا این حرکات چقدر شبیه بعضی از اتفاقات جاریه کشور خودمون، یه مقام متعالی دارن جناب راجر مثل بعضیا که حرف دربارش بزنی میشی محارب و ...
توهین کجا بود پسر خوب؟ با دسته کورها که طرف نیستی عزیز من. هوچی گری و جو سازی نکن، اینجا تنیس تاکرزه، ج. ا هم نیست، این حرفها هم اسمش توهین نیست. ما حق داریم هر چقدر که دلمون بخواد در این باره بحث کنیم، خیلی از تنیس بازهای مهم هم مثل سمپراس از این قضیه صحبت کردن، اهان میدونم سمپراس حسوده چون راجر رکوردش رو زده اینو گفته.
واقعا متاسفم که این حرفها و بحثها تعبیر به توهین میشه، هیچ فرقی ندارید با دولتمرداتون.

تقدس گرایی در کار نبوده ، من همون موقع که خبر رو خوندم توی چت باکس هم گفتم راجر خالی بسته . اگر هم اینجا پست دادم علتش این بود که یه نفر خیلی راحت میاد میگه راجر هرچی قهرمانی داره به علت ضعیف بودن رقباش بوده.در مورد مقایسه هم میگم علت هر چی باشه برتری فدرر نسبت به رقبا بوده و شما هیچ جوره نمیتونی اثبات کنی که رقباش ضعیف بودن.اگه اینطور باشه رافا هم هر چی رو خاک برده به این دلیل بوده که رقیب روی خاک نداشته اگه یکی مثه نواک بود رافا هیچی نمیبرد و هیچی نبود روی خاک !

میلاد هم هر چی میگفت به خودش ربط داشت ، همون موقع هم من یک پست ندیدم از میلاد که به کسی توهین کنه و ازش تشکر کنم . خودتم خوب میدونی اینو.

بیخود هم شلوغش نکن ، وقتی میگی یه نفر افتخاراتش بخاطر نبود رقیب بوده اسمش توهین نیست ؟! البته واسه شما که معلومه توهین نیست ، ولی وقتی کل کریر یه نفر رو میبری زیر سوال داری بهش توهین میکنی . ربطش هم نده به دولتمردان و ج . ا که مثلا خودتو منطقی و وارسته جلوه بدی ... این سیستم کاور گیریت اصلا قشنگ نیست.حرفی داری از خودت بزن با مثل زدن چیزی که همه ازش نفرت دارن حرف خودت رو درست جلوه نده.
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 06:07 PM   #46
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

ببین من فک نمیکنم حاتم گفته باشه هر چی راجر گرفته به خاطر نبودن رقیب بوده باشه، به فرض هم گفته باشه، اسمش توهین نیست، خودت رو گول نزن افشین خان.
نظر من اینه بله رقبای طراز اول به اون صورت نداشته و این در استیجهای بزرگ خیلی مهم بوده، همونطور که رافا هم در خاک رقیب انچنانی نداشته. قبلا هم گفتم.
قدیمی 09-27-2011, 06:17 PM   #47
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
ببین من فک نمیکنم حاتم گفته باشه هر چی راجر گرفته به خاطر نبودن رقیب بوده باشه، به فرض هم گفته باشه، اسمش توهین نیست، خودت رو گول نزن افشین خان.
نظر من اینه بله رقبای طراز اول به اون صورت نداشته و این در استیجهای بزرگ خیلی مهم بوده، همونطور که رافا هم در خاک رقیب انچنانی نداشته. قبلا هم گفتم.

ببین منم نگفتم بهش فحش خوار مادر داده که ... منم اگه پستی در جوابش دادم مثل خودشون حرف زدم . از نظر شما توهین نیست ، از نظر من توهینه . به کسی هم نگفتم این جوری پست بده یا این جوری پست نده .

نظر شما هم در مورد ضعیف بودن رقبا برای خودتون محترمه از نظر من اعتباری نداره.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Lily Nadal نمایش پست ها
نیازی به متر نیست چند تا بازیرو نگاه کنی یا حتی آمارشونو در بیاری کفایت میکنه .کسی منکر نبوغ راجر نیست اما نبوغ راجر در زمان چه بازیکنایی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟سمپراس چند سالش بود ؟اغاسی چی؟ رافا چی؟راجر موقعه ای تبدیل به ی تنیسور پخته شد که کس خاصی نبود جلوشو بگیره
درست مثله رافا که کسی مثل نواک نبود که جلوش رو بگیره (بود ولی بقول شما پخته نبود) ...وگرنه تا الان ماکزیمم 4-5 تا تایتل بالاتر از 500 امتیازی داشت.

ویرایش توسط Afshin : 09-27-2011 در ساعت 06:53 PM
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 06:45 PM   #48
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

نقل قول:
شما متر داری که اون موقع علت برتری فدرر ضعف رقبا بوده ؟ شما از کجا میدونی مثلا داویدنکوی سال 2006 از امثال ماری و سودرلینگ ضعیف تر بوده یا قوی تر ؟ یه نگاهی به توالی پست ها بندازی بد نیست ، این حاتم بود که این مساله ی به قول شما غیر قابل اثبات رو انداخت وسط میدون و شما هم با تشکر ازش حرفشو تایید کردی.وگرنه من خودم با مقایسه ی تنیسورها توی زمان های مختلف مشکل دارم و میگم وقتی کسی میتونه از هم نسل های خودش خیلی فاصله بگیره نشون از بزرگیش داره .قبلا هم گفتم امکان داره همون اگسی که یکی از بهترین های تاریخ بوده الان با رنک 10 تنیس هم بازی کنه 3-0 تو هر سطحی بهش ببازه ، معنیش اینه که از اگسی بهتر بوده ؟
این یه مساله ی دو لبه هست ، شما برای اینکه حس تنفر درونیتون رو نسبت به "بهترین تنیسور تاریخ" ارضا کنید ، قهرمانی های راجر رو به ضعف رقباش ربط میدید ، ما به نبوغ فدرر.شما خوشت بیاد یا نیاد ، تا فردا هم بحث کنی دو طرف از مواضعشون عقب نشینی نمیکنن.وقتی شما میای با دو خط کل کریر "بهترین تنیسور تاریخ" رو زیر سوال میبری باید انتظار جواب های اینطوری رو هم داشته باشی.
نیازی به متر نیست چند تا بازیرو نگاه کنی یا حتی آمارشونو در بیاری کفایت میکنه .کسی منکر نبوغ راجر نیست اما نبوغ راجر در زمان چه بازیکنایی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟سمپراس چند سالش بود ؟اغاسی چی؟ رافا چی؟راجر موقعه ای تبدیل به ی تنیسور پخته شد که کس خاصی نبود جلوشو بگیره
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 06:55 PM   #49
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

توهین تعریف مشخصی داره، شما یه تعریف من دراوردی نمیتونی از خودت ارائه بدی، بعد بر اساس اون بقیه رو متهم کنی. حتما باید برای شخصی که حالا افتخارات راجر رو قبول نداره، به هر علتی، درست یا غلط، تنبیه هم در نظر بگیری؟ نه؟ چون از نظر شما توهینه دیگه و توهین شایسته مجازاته، حداقل ما تو فروم خودمون قانون مشخصی در زمینه توهین داریم!
هر چی جلوتر میره نظریاتت شبیه تر هم میشه به نظریات بعضیا.

اتفاقا به نظر من باید در هیئت مدیره جلسه ای بزارن، قانونی تصویب کنن، که جلوی تعریف و تملقهای مشمئز کننده در تاپیکهای سایت گرفته بشه، اینجا نا سلامتی فروم تخصصیه، محل شعر سرایی و مداحی نیست، برای این کارها همون کلوب فدرر کفایت میکنه.

هر وقت ما هر حرفی زدیم، چارنفر اومدن یه مسئله بی ربط مطرح کردن، آخرشم کار کشید به شعر و مداحی و ...
اصلا چرا این تاپیک به اینجا کشید؟ من انتقاداتی راجع به موضوع تاپیک مطرح کردم، اصلا نفهمیدم چرا اون دوستمون بحث رو باز به بیراه برده.

بسه بابا، جمع کنید این بساط رو. جدی باشید. البته تقصیر خودتون نیست تو یه مملکت استبداد زده بزرگ شدید، عادت کردید به مقدس کردن یکی و پرستیدنش و قلع و قمع مخالفاش.
قدیمی 09-27-2011, 07:00 PM   #50
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
خيلي بحث داغ و مهيجي شده، اميدوارم تو يه فضاي منطقي ادامه پيدا كنه تا به يه نتيجه اي برسه

ولي خداييش اين بحث ضعيف بودن رقبا به دور از انصافه. راجر اين همه زحمت كشيده و اين همه افتخار كسب كرده بعد بيان بگن رقيب خوب نداشته؟ اصلاً ملاك براي رقيب خوب بودن چيه؟

يه مثال ميزنم، تيم فوتسال ايران سطحش از آسيا خيلي فراتره و هر دوره به راحتي قهرمان ميشه، اما تيم هاي ديگه آسيا باهم رقابت نزديكي دارن، آيا ميشه گفت اونا براي هم رقباي خوبي هستن و براي ايران نه؛ ايا ميشه گفت ايران هنر نميكنه كه داره هر سال قهرمان ميشه؟
گروه اول مي گن تيم هاي ديگه در حد ايران نيستن و گروه دوم ميگن سطح بازي ايران فراتر از تيم هاي ديگه هست. گروه اول كساني هستن كه قصد لوس كردن قضيه رو دارن و از اين قضيه نفع ميبرن.

در مورد رافا هم با اين حرفت نميتوني بي انصافي خودت و بقيه نسبت به راجر رو توجيه كني، من اعتقاد دارم در روي خاك سطح بازي رافا از تمام هم دوره اي هاي خودش يك سر و گردن بالاتر بوده و اصلاً نبايد گفت چون رقيب خوبي نداشته سلطان خاك لقب گرفته. رافا از همه كساني كه باهاش رقابت ميكردن بهتر بوده و بس.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)