بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-07-2016, 07:57 AM   #31
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها

و ایضاً تنها کسی تو تاریخ که با دو برد و سه تا ریتایر میرسه سمی گرند اسلم ...
ایضا تنها کسی تو تاریخ که بعد از عقب افتادن دو ست و سیو دو مچ پوینت روی سرو حریف توی نیمه نهایی همین یو اس اوپن به فینال رفت و قهرمانم شد

حریفشم اگه اشتباه نکنم شخصی به نام راجر فدرر بود
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-07-2016, 08:12 AM   #32
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
ایضا تنها کسی تو تاریخ که بعد از عقب افتادن دو ست و سیو دو مچ پوینت روی سرو حریف توی نیمه نهایی همین یو اس اوپن به فینال رفت و قهرمانم شد

حریفشم اگه اشتباه نکنم شخصی به نام راجر فدرر بود
خوب این الان چه ربطی به حرف من داشت ؟؟ گویا جوابی نداری که زدی به کوچه خاکی
مثل ابنکه کلام همنشین کاملا موثر بوده ...
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-07-2016, 08:17 AM   #33
behsen
Senior Member

آواتار behsen

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها

جدای از انصراف حریفاش در یو اس اپن امسال , ماری با نیشیکوری(فینالیست 2014) که فرمش هم خوبه بازی میکنه
خیلی جالبه میدونید چرا؟ پارسال که نواک تو نیمه نهایی چیلیچ رو مث پشم برد، قرعه ی نواک آسون محسوب میشد، الان که ماری باید با نیشیکوری بازی کنه قرعه سخت حساب میشه. البته درست میفرمایید، حواسم نبود که نیشیکوری تو فینال 2014 به انوشا شاهقلی باخت

نقل قول:
اکثر مواقع جوری تنظیم میشه که یه جنازه به عنوان حریف نواک توی فینال باهاش مسابقه بده
پارسال فدرر با 6 برد 3-0 و کمترین زمان ممکن حضور در کورت به فینال رسید، نتیجه؟
ویمبلدون 2014 فدرر با فقط از دست دادن یک ست در کل تورنومنت به فینال رسید، نتیجه؟
استرالیای 2015 نواک تو نیمه نهایی یه بازی 5 سته با استن داشت و ماری با بیگل کردن بردیچ به فینال رسید، نتیجه؟

نقل قول:
ویمبلدون 2015 باید ماری با راجر و نواک با گاسکه .
ویمبلدون 2013 نواک تو نیمه باید یه بازی 4 5 ساعته با دلپوترو داشته باشه و ماری با یانویچ.

از این موارد بخوای مثال بزنی من 2 برابرشو برات میارم عزیزم

نقل قول:
مگه اون حرفی که شما زدی به حرف من ربط داشت؟! شما یه حرف بی ربط زدی، منم یه حرف بی ربط زدم، چه اشکالی داره

البته اونیم که موثره، کمال همنشینه نه کلامش
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-07-2016, 08:26 AM   #34
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
خیلی جالبه میدونید چرا؟ پارسال که نواک تو نیمه نهایی چیلیچ رو مث پشم برد، قرعه ی نواک آسون محسوب میشد، الان که ماری باید با نیشیکوری بازی کنه قرعه سخت حساب میشه. البته درست میفرمایید، حواسم نبود که نیشیکوری تو فینال 2014 به انوشا شاهقلی باخت

پارسال فدرر با 6 برد 3-0 و کمترین زمان ممکن حضور در کورت به فینال رسید، نتیجه؟
ویمبلدون 2014 فدرر با فقط از دست دادن یک ست در کل تورنومنت به فینال رسید، نتیجه؟
استرالیای 2015 نواک تو نیمه نهایی یه بازی 5 سته با استن داشت و ماری با بیگل کردن بردیچ به فینال رسید، نتیجه؟

ویمبلدون 2013 نواک تو نیمه باید یه بازی 4 5 ساعته با دلپوترو داشته باشه و ماری با یانویچ.

از این موارد بخوای مثال بزنی من 2 برابرشو برات میارم عزیزم

مگه اون حرفی که شما زدی به حرف من ربط داشت؟! شما یه حرف بی ربط زدی، منم یه حرف بی ربط زدم، چه اشکالی داره

البته اونیم که موثره، کمال همنشینه نه کلامش
این سخن فرسایی هایی که کردی به من ارتباط پیدا نمیکنه و دوستان خودشون جواب خواهند داد اگه صلاح بدونن . اما حرفی که من زدم کاملا مرتبط با حرف شما بود چرا که یکی از این ده تا سمی رو با دو برد و سه تا ریتایر بدست آورده . پس وقتی جوابی نداری همچینجوری یه چیزی رو هوا پرتاب نفرمایید ...
ضمنا استفاده کلامی و لفظ به لفظ ضرب المثل منظور نظر من نبوده استاد ...
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-07-2016, 08:29 AM   #35
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
در تایید این پست باید دوباره بگم خیلی میزنی توی جاده خاکی تاکید کردم چیلیچ مصدوم بوده(اصلا بحث روی همین مسائل بود) خوشت نیومد حذفش کردی؟ نیشیکوری که اگه روی فرم باشه اظهرمن الشمسه توی یو اس حریفی سختیه حریف بعدی ماری رو هم روش تاکید کردم اینم خوشت نیومد حذف کردی؟

به اندازه کافی استفاده بردم افتخار بحث با شما رو به بقیه میدم چون بنده با روی مستندات بحث میکنم شما هم هر جور راحتی تحریف کن
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-07-2016, 08:40 AM   #36
behsen
Senior Member

آواتار behsen

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
در تایید این پست باید دوباره بگم خیلی میزنی توی جاده خاکی تاکید کردم چیلیچ مصدوم بوده(اصلا بحث روی همین مسائل بود) خوشت نیومد حذفش کردی؟ نیشیکوری که اگه روی فرم باشه اظهرمن الشمسه توی یو اس حریفی سختیه حریف بعدی ماری رو هم روش تاکید کردم اینم خوشت نیومد حذف کردی؟

به اندازه کافی استفاده بردم افتخار بحث با شما رو به بقیه میدم چون بنده با روی مستندات بحث میکنم شما هم هر جور راحتی تحریف کن

حالا فرض میکنیم همونطور که شما میفرمایید چیلیچ مصدوم بوده و حق رو در این مورد به شما میدیم.
شما که نمیزنی جاده خاکی و روی مستندات بحث میکنی و تحریف نمیکنی لطف کن جواب این سوالات بنده رو بده. در باب اینکه فرمودید نواک تو فینال با جنازه ها بازی میکنه.

پارسال فدرر(در یو اس اوپن) با 6 برد 3-0 و کمترین زمان ممکن حضور در کورت به فینال رسید، نتیجه؟

آیا این 3 مورد که عرض کردم جز موارد جنازه ها به حساب میان یا خیر؟
کاربر زیر از شما behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-07-2016, 09:18 AM   #37
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
حالا فرض میکنیم همونطور که شما میفرمایید چیلیچ مصدوم بوده و حق رو در این مورد به شما میدیم.
شما که نمیزنی جاده خاکی و روی مستندات بحث میکنی و تحریف نمیکنی لطف کن جواب این سوالات بنده رو بده. در باب اینکه فرمودید نواک تو فینال با جنازه ها بازی میکنه.

پارسال فدرر(در یو اس اوپن) با 6 برد 3-0 و کمترین زمان ممکن حضور در کورت به فینال رسید، نتیجه؟

آیا این 3 مورد که عرض کردم جز موارد جنازه ها به حساب میان یا خیر؟

درباره ویمبلدون 2014 حرف نزدم ولی اون مورد رو درست میگی قرعش معمولا یا متعادل بوده یا به نفعش بوده.توی این مواردی که گفتم یا نواک با یه جنازه توی فینال بازی کرده یا قبلش با مصدومیت حریفاش مثل نیشیکوری و چیلیچ (یو اس 2015) در حال ریکاوری بوده

استرالیا 2015 که آبرو ریزی بود توی فینال , صدای ماری هم دراومد. این روش نواک رو یادم نبود اینم راهیه که اگه مواردی که توی پست اولم گفتم پیش نیومد یا کارساز نبود نواک ازش استفاده میکنه و همیشه هم بحث برانگیز بوده.
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-07-2016, 09:18 AM   #38
#سامان#
Member

پستها: 63
سپاس: 7
در 24 پست 70 بار سپاسگزاری شده

لوک خوش شانس که میگن همینه
#سامان# آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما #سامان# به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-07-2016, 12:48 PM   #39
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

جوکوویچ در سال 2006 با شکست سه نفر اول رنکینگ در مسترز مونترال قهرمان شد.پس این که بگیم با قرعه سخت نمی تونه قهرمان شه یاوه ای بیش نیس.
این که فدرر و نادال آماده نیستن که تقصیر نواک نیس.
خود فدررم تنها رولندشو بدون حضور نادال و با تقدیر خوب برده.
در ضمن من بعید می دونم نواک قهرمان شه ولی اگه هم قهرمان شه و بازی نیمه نهایی اون سمت سه یا چهار ست باشه حریف فرصت کافی برای ریکاوری داشته و جای حرفی نمی زاره
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-07-2016, 01:25 PM   #40
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

اینکه جوکو با این جدول و دوتا برد و سه تا ریتایر رسید به سمی بی ارزش نیست مگر کسی انتظار داشت وسلی جوکو را ببره یا یوژنی که همان ست اول برک شد ببره سونگا هم که شاخ بود تو اینا دو ست باخت و بعد کنارکشید الان دیگه حریف آسان در تنیس به اون صورت که قبلا بود وجود نداره بازیکنها با آمادگی و روحیه بالا و ذهنیت برد در مقابل بزرگان به زمین میان متاسفانه حرفهایی که اینجا میبینیم بیشتر ناشی از حسادت و ترس از نزدیک شدن جوکو به فدرر هست نه چیز دیگه بحث قرعه آسان هم که پیش کشیدن نمونه نزدیکش برای فدرر قرعه فوق العاده راحتش در ویمبلدون امسال بود برید ببینید با کیا بازی کرد و به کوارتر رسید بحث شانس را اگر پیش میکشید به شانس فدرر نگاه کنید که چطور از دست چیلیچ خلاص شد در اولین بازی سختش در ویمبلدون از اون طرف قرعه بد جوکو مثلا در مسترز رم امسال که قبل از فینال با نیشیکوری و نادال دوتا بازی سخت و نزدیک داشت از اون طرف ماری مثل آب خوردن رسید فینال و جوکوی خسته را برد تازه اونجا بازیها هرروز و بدون فرصت ریکاوری بود قرعه فقط بازی با الفاظه همه تنیسورها کم و زیاد هم قرعه سخت داشتن هم آسان خوشبختانه هیچ جا و هیچ منبع معتبری هم تا حالا به دستکاری در قرعه اشاره نشده فراموش نکنید که جوکو قرار بود در کوارتر با چیلیچ قهرمان یواس و سینسیناتی و در سمی با نادال یا راونیک بازی کنه اما اینها زودتر حذف شدند
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)