بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-02-2010, 08:31 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation Application رسمی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2010 برای iPhone / iPad / iPod Touch

محصولات دوست داشتنی کمپانی Apple در هر چهار گرنداسلم فصل تنیس دارای برنامه های رایگان بسیار جامع و کاملی برای لذت بردن هر چه بیشتر و بهتر از معتبرترین مسابقات تنیس سال هستند.

قابلیت های منحصر به فرد اپلیکیشن رسمی 2010 US Open برای آیفون، آی پاد تاچ و آی پَد:

اگر در محل برگزاری مسابقات و در کنار استادیوم بازی باشید با گرفتن iPhone به سمت استادیوم، مسابقه به صورت زنده و ویدیویی در گوشی شما پخش می شود! بدون ورود به استادیوم! گویی از دیوار می توانید عبور کنید!

نتایج بازی ها: هم مسابقاتی که به صورت زنده در حال پخش هستند و هم آنهایی که به پایان رسیده اند.

قرعه کشی ها و برنامه بازی ها و جدیدترین خبرها شامل اتفاقات حواشی و متن مسابقات گرند اسلم آزاد امریکا

"نزدیک من" : قابلیت بسیار کاربردی و نوین که با استفاده از GPS داخلی گوشی شما نشان می دهد کدام بازی در حال انجام در نزدیکی شما در جریان است و یا اینکه نزدیک ترین قطاری که در حال ترک ایستگاه است کدام و در کجاست!

"ویدیوهای درخواستی" : که مصاحبه های بازیکنان قبل و بعد از مسابقه همچنین دیگر حواشی را با فرمت ویدیویی در اختیار شما می گذارد.

رادیوی یو اس اوپن: گزارش رادیویی تک تک مسابقات به صورت مستقیم با قابلیت ویژه ی Ask the Booth که به شما امکان می دهد از طریق آیفون سوالات خود را از گزارشگران زبده و باتجربه ی مسابقات پرسیده و منتظر پاسخ آنها باشید.

توییت ها: با استفاده از این قابلیت می توانید کارهای روزانه ی بازیکنان که خودشان بر روی توییتر منتشر می کنند را بخوانید. ضمناً US Open یک اکانت رسمی به نام خودش دارد که اخبار مسابقات را در قالب توییت در اختیار شما قرار می دهد.

گشت و گذار در محل مسابقات: همه ی اطلاعات مفیدی که بازدیدکنندگان و تماشاگران در آنجا به آن نیاز دارند در این قسمت جمع شده اند. اطلاعاتی از قبیل نقشه ی محل مسابقات، رستوران ها و ...

این اپلیکشن که با اینترنت Wi-Fi بر روی آیفون، آی پاد تاچ و آی پَد قابل استفاده است، به صورت رایگان در App Store کمپانی Apple در دسترس است. اگر به دلیل تحریم آی پی ایران قادر به دریافت مجانی برنامه نیستید، من قبلاً این برنامه را از فروشگاه دانلود و سپس در یک سایت آپلود کرده ام که شما می توانید با حجم 7.6 مگابایت آن را از پیوند زیر دانلود کرده و با استفاده از برنامه iTunes بر روی گوشی خود که قبلاً آن را JailBreak کرده اید، آن را نصب بفرمایید.

برای دانلود برنامه از فروشگاه Apple با استفاده از برنامه iTunes کلیک کنید

برای دانلود از 4shared و نصب بر روی گوشی JailBreak شده کلیک کنید

ضمناً دوستانی که به آیفون دسترسی ندارند می توانند با هر گوشی تلفن همراهی که بتواند به اینترنت متصل شده و مرورگر اینترنتی را در آن استفاده کرد، نشانی m.usopen.org را در محل ورود نشانی سایت ها وارد کرده و از تعداد قلیلی از قابلیت های گفته شده در بالا بر روی گوشی خود استفاده کنند.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 08:44 AM   #2
MaTAdoR
Rafa's Fan

آواتار MaTAdoR

پستها: 229
سپاس: 3,860
در 227 پست 1,844 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

پاورجان فدات شم
بهتر نیست برنامه ی روزانه ی مسابقات رو بذاری
مفیدتر باشه
MaTAdoR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما MaTAdoR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-02-2010, 09:28 AM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

با عرض شرمندگی مشکلی برام پیش اومده بوده عزیزم. ان شالا برنامه امشب رو می گذارم.
شما اگر این برنامه رو استفاده کنین ازش سیر نمی شین. اینا گوهر هایی هستند که خیلی ها قدرشون رو نمی دونن. کلاً قدر برنامه های مجانی رو کسی نمی دونه!

4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 09:31 AM   #4
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

پاور یک کار مثبت تو عمرش کرده باشه همینه دستت درد نکنه من خیلی استفاده میکنم چون با ایتونز

نمیشه ریخت به خاطر ایرانی بودن !!!
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-02-2010, 09:34 AM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

دمتون گرم دیگه! پس من کار مثبت نمی کنم؟ ای بی انصاف
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 09:45 AM   #6
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

پاور جان من که تشکر کردم اما بعضی پستاتو که میخونم اگه دم دستم باشی با تراکتور میام روت !! ما هم دیگه کل کل و بوسیدیم گذاشتیم کنار به هر حال من رادیکالم دیگه مگه خودت نگفتی ؟ در هر صورت این اپلیکیشن هایی که از اپل اپ میکنی خیلی مفیده... بازم مرسی
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2010, 01:54 PM   #7
MaTAdoR
Rafa's Fan

آواتار MaTAdoR

پستها: 229
سپاس: 3,860
در 227 پست 1,844 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

ببخشید فکر کنم سوء تفاهم پیش اومده
کسی نگفته مفید نیستن
فقط این نکته وجود داره که قیمت i phone بالاست
به همین خاطر فکر نمی کنم تعداد زیادی از کاربران
i phone داشته باشن

به هرحال از زحماتت ممنونم
MaTAdoR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MaTAdoR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2010, 03:43 AM   #8
khaled
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger_ federer And Maria_Sharapova

ممنون
khaled آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما khaled به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

برچسب ها
تنیس،2010 US Open،اپلیکیشن،آیفون،آی پاد تاچ،آی پد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)