بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-19-2017, 09:22 PM   #81
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
فداتم محمدعلي عزيز و با معرفت داداش ما خيلي مخلصيم انشالا خداوند به خودت و خانوادت سلامتي و عمر با عزت بدهد ❤
فدات بشم.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-19-2017, 09:26 PM   #82
King Rojer Federer
Senior Member

پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zhako نمایش پست ها
289 کجایی که چه به سر نوواکت اومد.کجا خودتو قایم کردی با اون پست های مزخرفت
داداش گلم العان 289 و نشاط احتمالا توی یکی از جوبهای تهران در کنار یک سری از موشها یه قول دو قول دارند بازی می کنند.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2017, 11:05 PM   #83
mohammad97
Junior Member

پستها: 26
سپاس: 94
در 21 پست 90 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal Roger Federer

نواک که حذف شد

احتمال قهرمان شدن اندی ماری خیلی بالاست، من که دوست دارم نادال قهرمان بشه، اگه نادال نشد فدرر قهرمان بشه
mohammad97 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-19-2017, 11:35 PM   #84
desham
Junior Member

آواتار desham

پستها: 24
سپاس: 268
در 19 پست 68 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: del potro ,djokovic ,federer ,seppi ,azarenka ,radwanska ,berdych

نقل قول:
نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
منتظر در افشانی های 289 کثیف و دوستانش هستیم البته اگه از سوراخ موش بیرون بیان
اخوی اگه باختای نوله نباشه که تو و امثال تو خفه میشید تو سوراخ موشاتون.
پس حالا که صدقه سری ایستومن اومدی بیرون حسابی نفس بگیر که احتمالا باید مدتی زیادی رو تو لونت سر کنی
desham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-20-2017, 12:21 AM   #85
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
پس حالا که صدقه سری ایستومن اومدی بیرون حسابی نفس بگیر که احتمالا باید مدتی زیادی رو تو لونت سر کنی

برادر ما طرفداري فدرر توقعي نداريم ازش نزديك ٣٦ سالشه شما طرفداراي نواك هستين هميشه اتيش روشن ميكنيد نواك امار فوق العاده اي داشته نتايجش اينو نشون ميده من بعد از رولندگاروس گفتم نواك تمام شد دوره شكوه و عظمتش باز هم ميگم تنيس مال نواك نيست هميشه جام بالاي سر ببره انگيزه و توانش اومده پايين تمام اين جامهايي كه پشت سر هم گرفت حفظ امادگيش و نزول نادال و فدرر بود ماري هم در نبود نادال و فدرر تو ٦ ماه بعد فرصتشو پيدا كرد جايگاه نواكو بياره پايين از سال ٢٠١٣ كه سال ناكامي فد بود ماري تو هيچ تورنمتني فدرر شكست نداده ما هيچ وقت تو سوراخ موش قاييم نشديم بعد از قهرمانياي نواك هميشه تبريك ميگفتيم از لحاظ فني الان نادال با رائونيك حتي ديمتروف شرايط خوبي تو نيمه پاييني جدول براي رسيدن به فينال دارن از نيمه بالا هم فدرر فدرر فردا عيارش مشخص ميشه واورينكا با ماري بيشترين شانس براي رسيدن به فينال دارن
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2017, 12:26 AM   #86
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

بابا بخدازشته
بچه های قدیمی سایت که اصلا اینجور به هم توهین نمیکردند و فقط باهم کل کل میکردند وکری برای هم میخوندند البته بدون هیچگونه توهینی به همدیگر. 5یا6 سال پیش هم که فقط دوتا قطب نادال و فدرر بودند که بچه های سایت بیشتر باهم کل می انداختندهیچگونه توهینی درکارنبود. من خودم توی یکی از پستها ناراحت شدم وبه کسی چند سال پیش گفتم چرت و پرت نگو که از طرف یکی از مدیران سایت اخطار برام اومد و تهدید به حذف از سایت شدم که منم واقعا پیشمون شدم و هم از اون دوستمون عذرخواهی کردم هم از مدیران سایت.الان یه صحبتها و توهینهایی میشه ( مثل موش کثیف و جوی آب و ...) که آدم شرمش میشه اینها رو بخونه . تنیس هم مثل سایر ورزشها برد وباخت داره اگر غیرازاین بود که خود نواک با حریفش دست نمیداد و تشویقش نمیکرد . من با اینکه طرفدار اسطوره هستم ولی از حذف زود هنگام جوکوییچ ناراحت شدم .چون خیلی دوست داشتم توی سمی فینال و یاکوارترفینال شاهد بازیهای مهیجی باشم . من از طرف دوستان فدرری اعلام میکنم کسی که توهین میکنه به سایر دوستانی که طرفدار جوکوییچ ومورای و نادال هستند یک طرفدار واقعی اسطوره و طرفدار تنیس نیست و خواهشا این سایت رو ترک کنه .
بازهم تکرار میکنم جذابیت تایپیک تبادل نظر؛ نقد وبررسی بازیها بدون غرض ویا کری و کل انداختن دوستانه وفنی هست نه توهین به همدیگه.
ممنونم ازهمگی و به امید دوری از توهین به همدیگر
رضا ازآبادان
30دیماه 95
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2017, 01:13 AM   #87
desham
Junior Member

آواتار desham

پستها: 24
سپاس: 268
در 19 پست 68 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: del potro ,djokovic ,federer ,seppi ,azarenka ,radwanska ,berdych

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
بابا بخدازشته
بچه های قدیمی سایت که اصلا اینجور به هم توهین نمیکردند و فقط باهم کل کل میکردند وکری برای هم میخوندند البته بدون هیچگونه توهینی به همدیگر. 5یا6 سال پیش هم که فقط دوتا قطب نادال و فدرر بودند که بچه های سایت بیشتر باهم کل می انداختندهیچگونه توهینی درکارنبود. من خودم توی یکی از پستها ناراحت شدم وبه کسی چند سال پیش گفتم چرت و پرت نگو که از طرف یکی از مدیران سایت اخطار برام اومد و تهدید به حذف از سایت شدم که منم واقعا پیشمون شدم و هم از اون دوستمون عذرخواهی کردم هم از مدیران سایت.الان یه صحبتها و توهینهایی میشه ( مثل موش کثیف و جوی آب و ...) که آدم شرمش میشه اینها رو بخونه . تنیس هم مثل سایر ورزشها برد وباخت داره اگر غیرازاین بود که خود نواک با حریفش دست نمیداد و تشویقش نمیکرد . من با اینکه طرفدار اسطوره هستم ولی از حذف زود هنگام جوکوییچ ناراحت شدم .چون خیلی دوست داشتم توی سمی فینال و یاکوارترفینال شاهد بازیهای مهیجی باشم . من از طرف دوستان فدرری اعلام میکنم کسی که توهین میکنه به سایر دوستانی که طرفدار جوکوییچ ومورای و نادال هستند یک طرفدار واقعی اسطوره و طرفدار تنیس نیست و خواهشا این سایت رو ترک کنه .
بازهم تکرار میکنم جذابیت تایپیک تبادل نظر؛ نقد وبررسی بازیها بدون غرض ویا کری و کل انداختن دوستانه وفنی هست نه توهین به همدیگه.
ممنونم ازهمگی و به امید دوری از توهین به همدیگر
رضا ازآبادان
30دیماه 95
با حرفاتون موافقم به نظرم سایت نیاز به پاکسازی داره با ایتنکه طرفدار نواکم و مسعود 289 رو دوست خودم میدونم ولی با مسدود شدنش موافقم البته به شرطی که در راستای پاکسازی محیط سایت باشه نه اینکه فقط طرفدارای نواک رو بن کنن به عنوان مثال همین شخصی که درباره جدول و موش خیلی حرف میزنه به هیچ وجه برخوردی باهاش نمیشه یا اون برادری که بنده جوابشو دادم کلا دو تا پست ازش دیدم جفتشم وقتایی بوده که نوله باخته جفتم همین مضمون موش و سوراخ و .... رو داشته که برخوردی باهاش نمیشه جا داره تشکر کنم از خیلی از طرفدارای فدرر که پس از باخت نوله توهینی نکردن از جمله آقا مهدی و یا کاربر گرامی با اسم masa.
desham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی desham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2017, 01:45 AM   #88
King Rojer Federer
Senior Member

راجر فدرر در برابر توماس بردیک - تنیس آزاد استرالیا 2016

پیش‌نگاهی به بازی‌های مهم روز پنجم تنیس آزاد استرالیا؛ همه نگاه‌ها به فدرر-بردیک

0
۱ بهمن , ۱۳۹۵ مردان
تنیسفا: در مهم‌ترین دیدار روز پنجم تنیس آزاد استرالیا راجر فدرر با توماس بردیک روبرو می‌شود. تکرار بازی سال گذشته این دو بازیکن این بار دو مرحله زودتر انجام می‌شود و اسطوره سوئیسی امیدوار است بتواند پیروزی سال قبل را تکرار کند.
راجر فدرر – توماس بردیک:

فردا در آخرین و مهم‌ترین بازی روز پنجم گرنداسلم استرالیا در استادیوم راد لیور، راجر فدرر سوئیسی در نخستین آزمایش جدی خود به مصاف توماس بردیک از جمهوری چک می‌رود. این دو تنیس‌باز پیش از این ۲۲ بار باهم روبرو شدند که سهم فدرر ۱۶ برد (شامل ۵ بازی آخر) و ۶ باخت بوده است. آمار بازی‌های رودررو در مسابقات گرنداسلم نیز ۵ بر ۲ به سود استاد سوئیسی است؛ اما بردیک بازیکنی نیست که فدرر به بازی با او علاقه داشته باشد. المپیک ۲۰۰۴ آتن، ویمبلدون ۲۰۱۰ و یو اس اوپن ۲۰۱۲ از خاطرات تلخ هواداران پرافتخارترین تنیس‌باز تاریخ است که به دست بردیک رقم خورده‌اند. در مقابل فدرر هر ۳ بازی قبلی مقابل بردیک در استرالیا را برده است؛ از جمله دیدار سال ۲۰۰۹ که او پس از شکست در دو ست اول مقابل حریف سرسخت خود، به بازی برگشت و با حذف بردیک تا فینال مسابقات نیز پیش رفت.
این بازی می‌تواند یکی از تعیین‌کننده‌ترین مسابقات هر دو تنیس‌باز در فصل جاری باشد. فدرر که پس از بازگشت به میادین نمایش مقتدرانه‌ای نداشته، می‌تواند با ارائه یک بازی خوب و شکست بردیک به نگرانی‌های هوادارانش در رابطه با ادامه دوران ورزشی خود خاتمه دهد و جهان تنیس را به فصل موفق دیگری امیدوار نگه دارد. در سمت دیگر بردیک بعد از پیروزی مقابل رافائل نادال در استرالیا ۲۰۱۵، هیچ بردی در تورنمنت‌های بزرگ مقابل ۴ تنیس‌باز بزرگ مردان موسوم به «Big 4» کسب نکرده است و می‌توان گفت با حذف در بازی فردا به طور جدی وارد دوران افول خود خواهد شد. بنابراین تنیس‌باز اهل چک، انگیزه‌های زیادی برای پیروزی و خودنمایی دوباره در استادیوم راد لیور دارد.
پیش‌بینی: شانس فدرر برای پیروزی بیشتر است؛ اما مانند سال قبل کار آسانی نخواهد داشت. عملکرد دو بازیکن در بخش سرویس نقش مهمی در این بازی دارد.
برنده فدرر در ۴ ست.
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2017, 01:48 AM   #89
darksider
Member

آواتار darksider

پستها: 51
سپاس: 14
در 46 پست 176 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
اتفاقا بهتره خوب چشماتو باز کنی بری باز یه دور تاپیکانی تورنمنت های مهم و یه سر زنی ببینی من تو همشون پست دارم
با همین پستت ثابت کردی هیچ کمی از 289 و دار و دسته اش نداری که تمام سایت ازش شاکین اما جناب عالی میگی دوستمه پس تشریف ببرین پیش همون دوستتون 2تایی یه انجمن دوست داران سینه چاک نواک بزنید بزارید اینجا اروم باشه و در افشانیهاتونو اونجا بکنین
darksider آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی darksider به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-20-2017, 01:49 AM   #90
King Rojer Federer
Senior Member

COME ON ROGER
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)