بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای نمایشی و ملی

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-18-2011, 08:48 PM   #101
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

مسلماً هيچكسي از راه دور نمي تونه بگه كه نواك قطعاً مصدوم بوده يا قطعاً مصدوم نبوده . به نظرمن چيزي كه ميشه در موردش صحبت كرد احتمال مصدوم بودن يا مصدوم نبودن نواك هست.به نظر شخصي من احتمال مصدوم بودن نواك خيلي بيشتره چون نواك در اين فصل فشار زيادي به خودش اورده و صدالبته قبلا از شروع فصل نيز تمرينات سختي داشته اينها همه مي تونه باعث بروز مصدوميت بشه.
NimaRafi آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 08:52 PM   #102
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
شاید بشه بازی با ماری رو قبول کرد که نواک مصدوم بود اما بازی امروز رو اصلا نمیشه قبول کرد.
کاملا مشخص بود از عمد خودش رو به مصدومیت زد.
حالا دلیلش میتونه خیلی چیزا باشه.
بیشتر خودم معتقدم این کار برای این بود که اسپانیا به صربستان نخوره.الان جنگ لفظی بین صربها و اسپانیایی ها بالا گرفته و این جنگهای لفظی میتونست تو زمین تنیس نمود پیدا کنه و بدتر هم بشه.
آره منم قبول دارم
ترکیب اسپانیا واقعا عالیه
صربستان بدون نواک هیچ شانسی نداشت
حتی تیپسارویچ هم نمیتونست کاری بکنه
آخه خوب چرا باید نواک خودشو جلو مردم صربستان خراب کنه
Aryan آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-18-2011, 09:07 PM   #103
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

به نظر من نوله تو جریان بازی مصدومیتش طوری شد که دیگه واقعا نتونست ادامه بده، تو روخدا تهمت نزنید. بنده خدا اشکش درومد.

انقدر معرفت داشت که واسه کمک به کشورش با وجود مصدومیت اومد به میدون...
وگرنه نوله 2 ست باخته اونم جلو اسطوره رو جبران کرد و جبران 1 ست جلو دل پوترو انقدر سخت نبود که بخواد ادای مصدومیت دربیاره و خودشو ببره زیرسوال ...

خب این روزا هم طرفدارای راجر و خصوصا طرفدارای نادال از نوله دلگیرن ولی عصبانیتمون رو قاطی این ماجرا نکنیم
pouriya.alex آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 09:24 PM   #104
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
از این اداهای جوکوویچ دیگه حالم داره بهم میخوره تا میبینه داره کم میاره شروع میکنه فیلم بازی کردن که مصدوم شده مثل بازیش با رافا توی یو اس اپن یا لندن پارسال یا خیلی مثالهای دیگه تا میبینه داره کم میاره ریتایر میکنه اون از بازیش با ماری اینم از دلپوترو، اصلا شخصیت قهرمانی نداره، من تا حالا ندیدم جوکوویچ گیم پلنشو حین بازی تغییر بده اگه شیوه بازیش جواب نده یا میبازه یا ریتایر میکنه برخلاف رافا یا فدرر یا ماری اگه شیوه بازیشون جواب نده بازیشونو تغییر میدن ولی جوکوویچ این استعداد رو نداره

اشکاش هم که تابلوه فیلمه بابا اون موقع که الکی توی بازیا ریتایر میکردی نامبر وان نبودی الان فرق میکنه دیگه

در آخر به طرفداران جوکوویچ میگم که نگران نباشید جوکو مصدوم نشده فقط خسته بود و به این دلیل نمیتونست بازی رو اداره کنه دوستانی که ورزش حرفه ایی میکنن میدونن که حالتهای یه مصدوم با یه ورزشکار خسته کاملا متفاوته و ورزشکاری که خستس از چشاش خستگی رو میشه خوند جوکوویچ خسته بود نه مصدوم، اگه ست اول رو میبرد عمرا ریتایر میکرد اگه سرویسش هم بریک نمیشد و حتی اگه اون پوینت داخل زمین بود این فیلمارو از جوکوویچ نمی دیدیم

فینال هم توی اسپانیاس که احتمال زیاد زمینش خاک باشه که 100% هم هست و نتیجه هم معلومه 2 تا رافا میگیره یکی هم فرر و کار تمومه
nole آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 09:26 PM   #105
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
به نظر من نوله تو جریان بازی مصدومیتش طوری شد که دیگه واقعا نتونست ادامه بده، تو روخدا تهمت نزنید. بنده خدا اشکش درومد.

وگرنه نوله 2 ست باخته اونم جلو اسطوره رو جبران کرد و جبران 1 ست جلو دل پوترو انقدر سخت نبود که بخواد ادای مصدومیت دربیاره و خودشو ببره زیرسوال ...

خب این روزا هم طرفدارای راجر و خصوصا طرفدارای نادال از نوله دلگیرن ولی عصبانیتمون رو قاطی این ماجرا نکنیم
بله دیگه
طرفدارای نادال وفدرر حاشیه سازی نکنید دیگه برای بدبخت
آدمه
آدم آهنی که نیس
Aryan آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 09:30 PM   #106
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط aryan نمایش پست ها
بله دیگه
طرفدارای نادال وفدرر حاشیه سازی نکنید دیگه برای بدبخت
آدمه
آدم آهنی که نیس

رفیق ما که دفاع کردیم
pouriya.alex آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 09:33 PM   #107
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها

nole آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 09:38 PM   #108
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
من از هیچ بازیکنی اسم نبردم و خطابم به نواک فقط نبود. ولی مطمئنم کسی مثل هیوئیت جای نواک بود ، پاش میشکست هم تا آخرین لحظه می جنگید ، حالا نتیجه هر چی می شد. بازیکن تو دیویس برای خودش بازی نمی کنه. نماینده یک ملت هست. من اصلا نمی فهمم یکی تو دیویس انصراف بده بعد ، تو تورنمنت بعدی بیاد قهرمان شه. قهرمانیش نوش جونشا! لیاقتم داشته. ولی دیویس و هر رقابت ملی فرق داره.
من با اینکه از بازی ها و نتایج هیوئیت در این چند روز خیلی راضی نیستم - البته دوبل عالی بود - ولی از یک چیز مطمئنم : اینکه شاید از 100% هم بیشتر تلاش کرد! مطمئنم اگه بازیش با واورینکا تو یه تورنمنت دیگه بود اینجوری تلاش نمی کرد... با اینکه آماده نبود و از اول فصل هم 10 تا بازی بیشتر نکرده بود ، تو امریکا به این دلیل شرکت نکرد که برای دیویس آماده باشه و مصدوم نشه، چون کشورش بهش نیاز داشت. این تلاش و غیرت برای من از 100 تا قهرمانی ارزشش بیشتره!
دهن ما رو صاف کردی با این لیتونت
Mohammad آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 09:58 PM   #109
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

بریتانیا 5-0 برد سال بعد بباید بری گروه جهانی ولی بریتانیا به جز اندی که هیچکسو نداره ، ولی تیم دابل بریتانیا بد نیست خوبه میشه سال بعد روش حساب باز کرد اندی هم باید سال بعد نهایت تلاششو بکنه
Alireza Murray آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 09:58 PM   #110
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
دهن ما رو صاف کردی با این لیتونت
من از جنگندگی و تلاش بازیکنم برای کشورش تعریف نمودم.و به این معنی هم نیست که بقیه بی غیرتن! در ضمن چه کار به دهان مبارک شما دارم ممد جون؟!
Pouya آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
ITF , اندی ماری , برایان , تنیس , جام دیویس , جوکوویچ , خاک رس , دلپوترو , دیویس کاپ , راجر فدرر , رافائل نادال , زیمونیچ , سه از پنج , فدرر , فینال دیویس کاپ , ماری , نادال , نواک جوکوویچ , هارد کورت , کوکوشکین , گروه جهانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)