بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

25 مرداد - 1 شهریور - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-24-2015, 04:43 PM   #121
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

با سلام خدمت دوستان می خواستم ببینم کسی هایلایت بازی فینال رو داره برام بذاره برای دانلود؟ممنون میشم .در ضمن اگه بازی رو به صورت کامل کسی داره چه بهتر.چون تو بازی اینقدر استرس داشتم العان چیزی از بازی یادم نمیاد.اگه دوباره بازی رو ببینیم خیلی بهتر می شه بازی رو آنالیز کرد.یک بار دیگه غرور آفرینی پادشاه تنیس در مسترز سینسیناتی رو به همه دوستداران راجر عزیز تبریک عرض می کنم.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 06:16 PM   #122
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

منم به نوبه خودم قهرمانی فدرر عزیز و کسب هفتمین Cinci را به عاشقان و هواداراش تبریک میگم .

فایل آپلود شده : هایلایت فینال سینسیناتی بین راجر فدرر و نواک جوکوویچ
زمان ویدئو : 10 دقیقه
کیفیت : 480P ( خوب )
حجم : حدود 80 مگابایت

http://s3.picofile.com/file/82082506...y_ACE.mp4.html

ویرایش توسط rezaomo : 08-24-2015 در ساعت 06:31 PM
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 09:50 PM   #123
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

سلام خدمت همه دوستان عزيز منم با تاخير قهرماني بهترين ورزشكار تاريخ دنيا اسطوره راجر فدرر را به تمامي هوادرانش تبريك عرض ميكنم واقعا اشك نواكو در اورده بود ٨ تا برك پوينت گواه برتري قاطع اسطوره بود و جالب اينجاس نواك فقط يكبار تونست به امتياز ٤٠ برسه تو كل گيم هايي كه فدرر سرو ميزد
يه مشت جانور حتي شخصيت حيوان هم ندارن ميان اعصاب ما هوادارن فدررو بهم ميريزن البته سايت مجازيه اين معلوم نيس مال كدوم دهات هستن ميان زر مفت ميزنن از يه زنم بدترن جراتشو ندارن خودشونو نشون بدن ادم هم مثل خودشون ولگردو الاف نيس بيوفته پيداشون كنه حتي ارزششو ندارن من مثل مرد اينجام هر كدومتون يه زره جرات داره ادرسم ميدم يا اصلا ادرس بده اون موقع معلوم ميشه حرفاي كي درسته عذرخواهي ميكنم مثل يه زن خراب فقط مثل خاله خوشگله زر ميزنن همه خواندانتون ........ ناموس دارين بياين رودرو تونستين حرف بزنين jfk يا هر شخص ديگري اگه پدر و مادر سالمي دارين بياين مثل مرد رودرو زر بزنيد به همه طرفداراي راجر عزيز توهين كردي مردك رواني بي خانواده من لاتم واسه شماها لاتم ولي خاك پاي هرچي انسان باشخصيتم از همه دوستان عزيز عذر خواهي ميكنم بخاطر بي ادبي و بي احترامي مجبورم بخاطر يه مشت ادم حرومزاده و كلاهبردار كه با ايدياي ناشناس و خط ايرانسل ٢ هزارتوماني كه نه ادرس داره نه اسمي كه تمام زندگيشان همينه ميان اينجا جولان ميدم هرچيزي در اختيارتون ميزارم فقط مثل مرد خودتونو نشون بدين
درود بر راجر كبير اسطوريه دنياي ورزش بازم تبريك
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-24-2015, 11:11 PM   #124
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
هه هه هه هه هه هه..............................................................اگه اینها رو نگی می خوای چی بگی.خیلی دوست داشتی نواک این بازی رو می برد و می اومدی تو این سایت با اون رفیق مزخرفتر از خودت دمار از روزگار طرفدارای فدرر در می آوردی.ولی قربون خدا برم که خوب حقتون رو گذاشت کف دستتون.......این از لحاظ کری خوندنهای مثل خودت.اما.............................................................................حالا می خوام طور دیگه ای باهات صحبت کنم.آخه عقل هم حوب چیزیه.مرد حسابی دونفر میان باهم بازی می کنند یکیشون می بره و یکیشون می بازه در سال هم چند بار با هم بازی می کنند مثل همین راجر و نواک امثال تا العان چند بار با هم بازی کردند.یک بار راجر می بره و یه بار نواک و ما طرفداران این تنیسورها با بردهاشون خوشحال و با باختهاشون ناراحت می شیم.ولی من می خوام این رو به تو بگم که آخه مرد حسابی اگه اینها ببرند و ببازند چی به من و تو می رسه.با بردن راجر یه کیلو سبزی خوردن به من میدن؟یا با بردن نواک به تو چی میرسه؟آخه چرا باید ما با اعصاب هم بازی کنیم.چرا ما که خیر سرمون ایرانی هستیم و ادعای آریایی بودن و خودمون رو از رگ و ریشه کوروش کبیر و بابک خرمدین و دلاور مردانی مثل آریو برزن که برای شرف و ناموسش تا پای مرگ ایستاد می دونیم.مگه ما از رگ و ریشه اون عزیزان نیستیم.اونوقت باید بخاطر چیزهایی که ارزش ندارند با هم بجنگیم.مخصوصاًخواستم اگه راجر قهرمان شد این حرفها رو بهت بگم چون اگه راجر باخته بود شاید می گفتی که چونکه راجرتون باخته حالا داری مظلوم نمایی می کنی.ولی خدا شاهده من به سهم خودم تو زندگیم سعی کردم کسی رو ناراحت نکنم.یه خورده به حرفهایی که زدم فکر کن.صد بار دیگه هم راجر با نواک بازی کنه عقیده من همینه.کری خوندن و طرفدار کسی بودن خیلی خوبه ولی تو رو خدا بیا این حرفها رو تموم کرده کمی با هم مهربونتر باشیم.اگه حرفی می زنیم و نوشته ای میذاریم بحث و دیدگاه فنی باشه و به همدیگه متلک پراکنی نکنیم چون اول از همه خودمون ضربه اش رو می خوریم.ببخشید اگه پر چونگی کردم.من به همه اعضای سایت و علی الخصوص پاور عزیزتر ازجان احترام خاصی قایلم.امیدوارم که همه تو زندگیشون به هر آرزویی که دارند برسند.شب همه خوش

اول از همه قهرمانی بدون حرف و حدیث راجر رو به طرفداراش تبریک میگم. کاملا شایسته پیروزی و قهرمانی
و اما در مورد اون قسمت قرمز میخوام صحبت کنم. دوست عزیز شما اگه امسال از خدا یک خواسته ای داشتی برای ورزش چی میتونست باشه؟ قهرمانی راجر در ویمبلدون یا قهرمانی راجر در سینسیناتی؟ اگه این خدایی که الان قربونش میری که مسترز رو به راجر هدیه داده و شما طرفدارها رو خوشحال کرده چرا شما رو بیشتر خوشحال نکرد با قهرمانی راجر در ویمبلدون؟ من ممنونم از خدای شما که ویمبلدون رو به نواک داد و سینسیناتی رو به راجر!!!!!
دوست عزیز خدا در ورزش دخیل نیست. راجر فوق العاده بازی کرد و قهرمان شد و سلام ختم کلام. نواک هم ویمبلدون بهتر بازی کرد و قهرمان شد. توی ورزش هر کی بهتر باشه قهرمانه. فقط گاهی اوقات شانس دخیله تو این موضوع.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 11:38 PM   #125
farhad20
Member

آواتار farhad20

پستها: 74
سپاس: 169
در 55 پست 219 بار سپاسگزاری شده

دوستان کری برای هم بخونید اما مثل راجر ونواک در پایان بازی با احترام به هم. بازی زیبای بازیکن مورد علاقتون رو با دقت نگاه میکنید برخوردش رو با حریف حتی وقتی بهش توهین میشه نمی بینید
اما شادباش به هواداران راجر که در این یکسال گذشته نشون داد در ورزش حرفه ای شانس نقشی نداره خلاف نظر بعضی که در همین سایت نوشتند
درست نیست دوستانی که نوشته های روشنفکری مینویسند در جواب دادن خلاف اون را نشان بدهند
یک نکته در مورد عمر نوح عمر ایت ا... ج از نوح بیشتر هست پیشنهاد میشه بجای عمر نوح در ضرب المثل از عمر ایشان استفاده بشه
farhad20 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhad20 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-25-2015, 01:38 AM   #126
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
اول از همه قهرمانی بدون حرف و حدیث راجر رو به طرفداراش تبریک میگم. کاملا شایسته پیروزی و قهرمانی
و اما در مورد اون قسمت قرمز میخوام صحبت کنم. دوست عزیز شما اگه امسال از خدا یک خواسته ای داشتی برای ورزش چی میتونست باشه؟ قهرمانی راجر در ویمبلدون یا قهرمانی راجر در سینسیناتی؟ اگه این خدایی که الان قربونش میری که مسترز رو به راجر هدیه داده و شما طرفدارها رو خوشحال کرده چرا شما رو بیشتر خوشحال نکرد با قهرمانی راجر در ویمبلدون؟ من ممنونم از خدای شما که ویمبلدون رو به نواک داد و سینسیناتی رو به راجر!!!!!
دوست عزیز خدا در ورزش دخیل نیست. راجر فوق العاده بازی کرد و قهرمان شد و سلام ختم کلام. نواک هم ویمبلدون بهتر بازی کرد و قهرمان شد. توی ورزش هر کی بهتر باشه قهرمانه. فقط گاهی اوقات شانس دخیله تو این موضوع.
دوست عزیز در جواب اون سوالتون که گفته بودید که بیشتر دوست داشتم راجر قهرمان ویمبلدون باشه یا قهرمان سینسیناتی؟قبلش باید یک توضیحی بهتون بدم و اون اینکه به طور کلی ما انسانها سیری ناپذیر هستیم یعنی هیچ وقت در زندگی به چیزی که داریم بسنده نمی کنیم و همش به فکر این هستیم که داراییهای خود را چه مادی و چه معنوی بیشتر کنیم و این قضیه تا موقع مرگ با ماست.قضیه تنیس هم همبنطوره راجر اگه امثال حتی قهرمان ویمبلدون هم می شد و گرندهاش رو به 18 می رسوند باز هم ما لحظه شماری می کردیم که 19مین رو هم بگیره و با اینکه این همه قهرمانی بدست آورده اما باز هم منتظر جامهای بعدیش بودیم.حتی بر فرض راجر 10 تا گرند دیگه هم بگیره و همچنان به بازی کردنش ادامه بده باز هم ما دوست داریم قهرمانی های بیشتری بدست بیاره.البته این رو هم بگم که این قضیه فقط مربوط به راجر یا نواک یا رافا و یاxوyنیست و مربوط به همه ورزشها می شه.چون همه ورزشکاران دوست دارند که هر سال بهترین عنوان رو کسب کنند و از این قضیه هم سیر نمی شند. اینها رو گفتم که بگم ما طرفدارای فدرر دوست داشتیم که راجر قهرمان ویمبلدون بشه ولی عقده این کار را نداشتیم چون ماشاالله 7بار این جام رو بلند کرده و اگه هرگز قهرمان ویمبلدون نشده بود اون موقع من حق رو به شما می دادم.قهرمانی در هر قسمتی شیرینی خاص خودش رو داره همونطور که قهرمانی در ویمبلدون خیلی شیرینه قهرمانی برای 7مین بار در سینسیناتی هم شیرینی خودش رو داره.در جواب فرمایش دیگتون که من گفتم قربون خدا برم به این خاطر بود که اگه شما پستهای آقای j.f.k رو از صفحه اول تا همین صفحات آخر یک بار مرور کنید می بینید که بیشتر از اینکه ایشون به فکر بحث و تبادل نظر و حتی کری خوندن های منطقی باشه.در عوض می بینید که صحبتهاشون طوریه که اصلاً راجر رو حتی جزو مدعیان نمی دونست و در لابلای صحبتهاشون می گفتند که به فکر بازیهای نمایشی با منصور بهرامی باشه و راجر رو تا سید 4 هم پایین آورد.این بزرگوار حتی یک در صد هم برای راجر شانس قهرمانی قایل نبود و خیلی راحت فقط به فکر تخریب کردن راجر و تمسخر هوادارانش بود. من هم به همین دلیل گفتم که قربون خدا برم که خوب جوابی بهش داد.چون به خدا قسم اگه در بازی فینال نواک راجر رو می برد.ما طرفداران فدرر به طور دسته جمعی باید از این سایت کوچ می کردیم و می رفتیم.چون مارو به رگبار تمسخرها می بست.و با جمله های تخریبی روی اعصابمون رژه می رفت.به خاطر همین هم بود که من در پست قبلیم هم گفتم که سکه همیشه دو رو داره.و انسان نباید با برد از خودش بی خود شده و به دیگران توهین کنه.چون همه چیز پیروزی نیست.و شکست هم از راه می رسه.پس بهتره هممون میانه رو باشیم.ببخشید خیلی حرف زدم.شب همگی خوش.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-25-2015, 10:13 AM   #127
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro

درود بردوست گرامی جناب King Rojer Federer ، من براتون دو تا فایل تورنت مربوط به کل مسابقه فینال + مراسم کامل اهدای جام که هر دو شون با کیفیت فول اچ.دی 6.5gb هستند می فرستم که یکی با گزارش اسپانیایی و دومی هم با گزارش انگلیسی هست. خیلی سعی کردم با حجم کمتر هم براتون فایلی پیدا کنم ولی تاحالا نتونستم. اگر پیدا کردم حتما براتون می فرستم و اگر امر دیگه ای هم داشته باشین خوشحال می شم بتونم کمک کنم. همیشه شاد و موفق باشین:
http://www.mediafire.com/download/lt...8.2015.torrent
http://www.mediafire.com/download/6t...D+-+RF.torrent
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-25-2015, 10:19 AM   #128
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
عزیز بزرگوار!
همه این داستانها را گفتی فقط بگو ببینم سینسی دیشب سوزش ویمبلدون را التیام داد یا هنوز نیازمند همون نهاد خدماتی هستی!!؟
البته میتونی در صورت لزوم از رهنمودهای رئیس جمهور سابق هم استفاده کنی

بارها گفتم نواک در این دو تورنمنت هیچی از دست نداد تازه فاصله اش را با راج بیشتر هم کرد
به عنوان یک طرفدار نواک به عملکردش قدرت ذهنیش و پشتکارش افتخار میکنم
وقتی به مونترال نگاه میکنم و میبینم جطور بازی با گولبیس را برگردوند
یا در همین سینسی چطور بازی را از چنگ گوفین و دولگو درآورد و به فینال رسید
چطور در فینال در مقابل راج آماده شده پایاپای اومد و تنها وقتی برک شد که داور خط یک امتیاز مفت و ناحق به راج داد
این عملکرد قابل ستایشه
می تونی عظمت ابن مسئله را بفهمی که نواک در تمامی تورنمنتهای مسترز و گرند 2015 به غیر از رم که انصراف داد
به فینال رسید !؟

نواک هنوز هم برای گرفتن رولند و سینسی حداقل 4 سال وقت داره اما شانس راج برای گرفتن 18 یا افزایش هفته های نامبر وان یا شکستن رکورد مسترز نادال یا قهرمانی در رم یا مونت کارلو چقدره!؟

من که نمیشناسمت ولی نوشتارت نوشته یک دختربچه احساساتی راهنمایی و دبیرستانیه
یعنی چه: عاشقتم... عاشق کامان گفتنتم اسطوره ....
خودت معنی الفاظت را میفهمی!؟

راستی بیگل شدن تو سینسی به بیگل کردن تو ویمبی واقعا می ارزه....ویمبلدون کجا سینسی کجا!

چیزی که برام جالبه و خیلی باش حال کردم اینه که:
روژین جان خواندن هیچ پستی از من را از دست نداده و معلومه با تک تک نوشته های من ارتباط خوبی برقرار کرده
من خودم از چندنفر که واقعا بدم میاد گذاشتمشون بلک لیست و خیالم راحت از دیدن اراجیفشون
جا داره از سرکار خانوم بزرگوار! تشکر کنم که اشتباه من را متذکر شدند البته در چتباکس!
بله استاد نواک نابغه و نامبر وان مادرید را انصراف دادند و در رم قهرمان شدند
واقعا لذت می برم سرکار خانوم بزرگوار اینقدر با دقت و نکته سنجی و با میل و اشتیاق
تک تک پستهای من را مورد مطالعه و بررسی قرار میدن
روژین جان پستهای من را میخونی و استفاده میکنی مدیونی لایک نکوبی پاش دلخور میشم ازت
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-25-2015, 11:28 AM   #129
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
جا داره از سرکار خانوم بزرگوار! تشکر کنم که اشتباه من را متذکر شدند البته در چتباکس!
بله استاد نواک نابغه و نامبر وان مادرید را انصراف دادند و در رم قهرمان شدند
واقعا لذت می برم سرکار خانوم بزرگوار اینقدر با دقت و نکته سنجی و با میل و اشتیاق
تک تک پستهای من را مورد مطالعه و بررسی قرار میدن
روژین جان پستهای من را میخونی و استفاده میکنی مدیونی لایک نکوبی پاش دلخور میشم ازت
عجب لقب زیبایی!!! احسنت به این همه خلاقیت!

ویرایش توسط king of spin : 08-30-2015 در ساعت 08:30 PM
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-25-2015, 11:49 AM   #130
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

با تاخیر قهرمانی سازِ صد آهنگ سوئیسی متبلور زیبایی تنیس، مبارک خیل عظیم هواداراش

BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)