بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

25 مرداد - 1 شهریور - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-24-2015, 12:31 AM   #111
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

تبریک میگم این برد شیرین را به فدرری های عزیز و
غافل نشیم از برد سرنا
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABORI به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 07:51 AM   #112
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

درود بر راجر و این هفتمین قهرمانی شیرینش.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 08:06 AM   #113
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

با سلام
هفتمین Cinci به تمامی هواداران Federer مبارک

Experience was told at the end
به امید قهرمانی در US Open
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 11:12 AM   #114
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

Thank You Roger

pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 12:00 PM   #115
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

طبق روال چند سال گذشته، نواک نمیتونه روی سطوح سریع سرو فدرر رو خوب ریترن کنه و همین باعث میشه اصلاً نتونه فرصت بریک برای خودش ایجاد کنه.
سینسیناتی، شانگهای، دوبی و ... .
امیدوارم امسال دیگه راجر برسه فینال امریکا
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 12:12 PM   #116
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

_ _ _ بازنده اصلی کسی نیست جز فدرر که هم 2 را از دست داد و الان 3 هم متزلزله با وجود نیشیکوری
_ _ _ فدرر کم کم داره خودشو برای مسابقات نمایشی آماده میکنه ، البته باید بره پیش منصور خودمون کارآموزی
_ _ _ هر کس میخواد رشد کنه و بالا بره 4 تا کنه بهش آویزون میشن جلوش رو بگیرن ( بالاخره تو این سایت دانش و تحلیل تنیسیم خوب میشه )
_ _ _ خود نواک ترجیح میده حریفش در فینال راجر باشه که به مراتب راحت تره بردنش
_ _ _ اینکه نواک با وجود آسم و گرمای شدید امروز اینطوری میجنگید بی نظیره
_ _ _ سهم اون کمک داور در این قهرمانی حداقل 50 درصد بووووووووود

1- اصلا قصد مطرح کردن این موضوعات رو نداشتم ولی واقعا گاهی اوقات چاره ای جز این نیست که متوهمین رو از دنیای اوهام خارج کرد که اجر عظیم دارد و به حال اونها فایده . البته من درباره شون حرفی نمیزنم فکر کنم همه چی گویا باشه ...
2- عزیز بزرگواری طی یکهفته گذشته مدام از ضعف فدرر سخن پراکنی میفرمودند و هر آن پیش بینی میکردند که فدرر اوته اوته ، ولی به یکباره و در کمتر از 24 ساعت متحول شده و قصد داشت علاجی برای واقعه قبل از وقوع پیدا کنه . اینکه فدرر باید هم ببره که اگه نبره باید جمع کنه بره پیش منصور خودمون برای کارآموزی و ...
عزیز بزرگوار ! آفت انسان اینه که یه دروغ و توهمی رو اینقدر برای خودش و دیگران خوشگل مطرح کنه که کم کم خودش هم به واقع بودنش باور پیدا کنه ...
3 - عزیز بزرگوار ! اگه جنابتان و دوستان جدیدالاخذتان برای کسب جامهای مختلف از جمله سینسی برای شما و بارکلیز برای اونها به جایی دخیل میبندید بنده و دوستانم از این اتهام مبرا هستیم چلاکه اسطوره جام و افتخاری نبوده که تقدیم هواداراش نکرده باشه ...
4 - عزیز بزرگوار ! آنچه شما اسمش رو گذاشتید طنز و به طنازی شخص دیگری افتخار میکنید طنز نیست بلکه هجو است و لودگی و استهزاء دیگران بهمراه عقایدشان . از شما که آدم کتابخونی هستید ( البته اینترنت دیگه مجالی برای کتاب خوندن براتون نذاشته ) بعیده که نتونید طنز رو از هجو و لودگی تشخیص بدید ...
5 - عزیز بزرگوار ! دوستان جدید الاخذ شما گویا صداقت لازم و کافی رو با شما ندارند و بهمین دلیله که به حرفهای چیپ و سطح پایین شما میخندند . حداقل یکی از اون گرامیان منو میشناسه و میتونه بهتون بگه من چه جور آدمی هستم و اصلا دختر احساساتی دبیرستانی هستم یا خیر ...

پ ن 1 : عزیز بزرگوار به زعم تحلیل خودتون در جریان باش که نواک یه بار دیگه تو سینسی بیگل شد ؛ تایبریک رو 7-1 باخت و بیگل شد ...
پ ن 2 : چنانچه هنوز از ناراحتی باخت روز گذشته رهایی نیافتید توصیه من رو پشت گوش نندازید و حتما به اون نهاد خدماتی مراجعه کنید ؛ برای خودتون میگم ...
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 02:37 PM   #117
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
_ _ _ بازنده اصلی کسی نیست جز فدرر که هم 2 را از دست داد و الان 3 هم متزلزله با وجود نیشیکوری
_ _ _ فدرر کم کم داره خودشو برای مسابقات نمایشی آماده میکنه ، البته باید بره پیش منصور خودمون کارآموزی
_ _ _ هر کس میخواد رشد کنه و بالا بره 4 تا کنه بهش آویزون میشن جلوش رو بگیرن ( بالاخره تو این سایت دانش و تحلیل تنیسیم خوب میشه )

1- اصلا قصد مطرح کردن این موضوعات رو نداشتم ولی واقعا گاهی اوقات چاره ای جز این نیست که متوهمین رو از دنیای اوهام خارج کرد که اجر عظیم دارد و به حال اونها فایده . البته من درباره شون حرفی نمیزنم فکر کنم همه چی گویا باشه ...
2- عزیز بزرگواری طی یکهفته گذشته مدام از ضعف فدرر سخن پراکنی میفرمودند و هر آن پیش بینی میکردند که فدرر اوته اوته ، ولی به یکباره و در کمتر از 24 ساعت متحول شده و قصد داشت علاجی برای واقعه قبل از وقوع پیدا کنه . اینکه فدرر باید هم ببره که اگه نبره باید جمع کنه بره پیش منصور خودمون برای کارآموزی و ...
عزیز بزرگوار ! آفت انسان اینه که یه دروغ و توهمی رو اینقدر برای خودش و دیگران خوشگل مطرح کنه که کم کم خودش هم به واقع بودنش باور پیدا کنه ...
3 - عزیز بزرگوار ! اگه جنابتان و دوستان جدیدالاخذتان برای کسب جامهای مختلف از جمله سینسی برای شما و بارکلیز برای اونها به جایی دخیل میبندید بنده و دوستانم از این اتهام مبرا هستیم چلاکه اسطوره جام و افتخاری نبوده که تقدیم هواداراش نکرده باشه ...
4 - عزیز بزرگوار ! آنچه شما اسمش رو گذاشتید طنز و به طنازی شخص دیگری افتخار میکنید طنز نیست بلکه هجو است و لودگی و استهزاء دیگران بهمراه عقایدشان . از شما که آدم کتابخونی هستید ( البته اینترنت دیگه مجالی برای کتاب خوندن براتون نذاشته ) بعیده که نتونید طنز رو از هجو و لودگی تشخیص بدید ...
5 - عزیز بزرگوار ! دوستان جدید الاخذ شما گویا صداقت لازم و کافی رو با شما ندارند و بهمین دلیله که به حرفهای چیپ و سطح پایین شما میخندند . حداقل یکی از اون گرامیان منو میشناسه و میتونه بهتون بگه من چه جور آدمی هستم و اصلا دختر احساساتی دبیرستانی هستم یا خیر ...

پ ن 1 : عزیز بزرگوار به زعم تحلیل خودتون در جریان باش که نواک یه بار دیگه تو سینسی بیگل شد ؛ تایبریک رو 7-1 باخت و بیگل شد ...
پ ن 2 : چنانچه هنوز از ناراحتی باخت روز گذشته رهایی نیافتید توصیه من رو پشت گوش نندازید و حتما به اون نهاد خدماتی مراجعه کنید ؛ برای خودتون میگم ...
در مورد اون مسائلی که مربوط به خودم هست صحبت میکنم:
1. تا بوده و نبوده دخیل بستن و نذر و نیاز کردن واسه افراد مذهبی و ضعیف بوده و فکر کنم بحث ها و عقاید مطرح شده توی چت باکس به سادگی اینو نشون میده که چه کسی خرافاتی هست و نیاز به انجام این کارا داره! خودم و رضا که عقایدمون مشخصه و این دوست عزیزمون(j.f.k) رو نمیدونم ولی شما خواهر گرامی و بزرگوار کلا مذهبی هستین!
2. در مورد ایشون درسته ایشون دختربچه دبیرستانی نیستن ولی حرکات، رفتار و نوع برخوردشون با ارفاق در حد همون دوران متوسطه هست! ایشون کلا عادت به کل کل، کری خوندن و پس از کم آوردن تهمت و ایجاد مطالب کذب دارن!
3. هر کسی مخالف ایشون نظر بده حرفای چیپ، لُو لِوِل و توهمی میزنه و از طرفی هر کسی در جهت خواسته و مطابق با میل ایشون صحبت کنه واقع بین و منطقی تشریف داره. ایشون فقط دوست داره از راجر تعریف بشنوه
4. کل صحبت ها و تحلیل های ایشون در مورد تنیس در جمله زیرخلاصه شده:
عاشقتم اسطوره دوست داشتنی وتموم نشدنی ام.
بیش از عمر نوح تا به حال این جمله رو از ایشون شنیدم
ضمنا اتش نشانی و 125 رو هم دوست بسیار عزیزم جناب خشایار عزیز که مدت هاست جای خالیشون توی سایت حس میشه به کار می بردن لذا سعی کنید از خلاقیت خودتون استفاده کنید و روی به تقلید نیارید.
پ.ن: راستی نکته اصلی رو یادم رفت بگم! ایشون علم غیب هم دارن و خیلی راحت پرتقال فروش رو پیدا میکنن

ویرایش توسط king of spin : 08-24-2015 در ساعت 03:24 PM
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 03:40 PM   #118
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها

عزیز بزرگوار!
همه این داستانها را گفتی فقط بگو ببینم سینسی دیشب سوزش ویمبلدون را التیام داد یا هنوز نیازمند همون نهاد خدماتی هستی!!؟
البته میتونی در صورت لزوم از رهنمودهای رئیس جمهور سابق هم استفاده کنی

بارها گفتم نواک در این دو تورنمنت هیچی از دست نداد تازه فاصله اش را با راج بیشتر هم کرد
به عنوان یک طرفدار نواک به عملکردش قدرت ذهنیش و پشتکارش افتخار میکنم
وقتی به مونترال نگاه میکنم و میبینم جطور بازی با گولبیس را برگردوند
یا در همین سینسی چطور بازی را از چنگ گوفین و دولگو درآورد و به فینال رسید
چطور در فینال در مقابل راج آماده شده پایاپای اومد و تنها وقتی برک شد که داور خط یک امتیاز مفت و ناحق به راج داد
این عملکرد قابل ستایشه
می تونی عظمت ابن مسئله را بفهمی که نواک در تمامی تورنمنتهای مسترز و گرند 2015 به غیر از رم که انصراف داد
به فینال رسید !؟

نواک هنوز هم برای گرفتن رولند و سینسی حداقل 4 سال وقت داره اما شانس راج برای گرفتن 18 یا افزایش هفته های نامبر وان یا شکستن رکورد مسترز نادال یا قهرمانی در رم یا مونت کارلو چقدره!؟

من که نمیشناسمت ولی نوشتارت نوشته یک دختربچه احساساتی راهنمایی و دبیرستانیه
یعنی چه: عاشقتم... عاشق کامان گفتنتم اسطوره ....
خودت معنی الفاظت را میفهمی!؟

راستی بیگل شدن تو سینسی به بیگل کردن تو ویمبی واقعا می ارزه....ویمبلدون کجا سینسی کجا!

چیزی که برام جالبه و خیلی باش حال کردم اینه که:
روژین جان خواندن هیچ پستی از من را از دست نداده و معلومه با تک تک نوشته های من ارتباط خوبی برقرار کرده
من خودم از چندنفر که واقعا بدم میاد گذاشتمشون بلک لیست و خیالم راحت از دیدن اراجیفشون

ویرایش توسط مسعود 289 : 08-24-2015 در ساعت 04:04 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 03:47 PM   #119
ehsan1543
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 1
در 3 پست 32 بار سپاسگزاری شده

درود بر شیر پیر...
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg images.jpg (15.9 کیلو بایت, 107 نمایش)
ehsan1543 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan1543 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2015, 04:20 PM   #120
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

رنکینگ پس از سینسی
همانطور که میبینید فاصله نواک با راج به حدود 5800 امتیاز افزایش پیدا کرده و با اندی حدود 6000 امتیازه
تقریبا معجزه ای لازمه که نواک 2015 را هم به عنوان نامبر وان به پایان نبره

1
SRB
Novak Djokovic
28 14,865 18 0 0
2 1
SUI
Roger Federer
34 9,065 18 0 0
3 1
GBR
Andy Murray
28 8,840 23 0 0
4
JPN
Kei Nishikori
25 6,205 22 0 0
5
SUI
Stan Wawrinka
30 5,710 22 0 0
6
CZE
Tomas Berdych
29 5,230 22 0 0

http://www.atpworldtour.com/en/rankings/singles
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)