بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

9-22 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-05-2015, 12:52 AM   #111
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
دوست عزیز راست میگی من هم وقتی عضو شدم چند ماه طول کشید تا تایپیکو پیدا کردم ولی دلیل نمیشه کسی رو زیر سوال ببریم. خیلی ها شاید از سایتهای دیگه میان و میدونن وقتی عضو شدن به کدوم قسمت باید برن. چون خیلی از سایتها قالبشون این شکلیه. یادمه یه دوستی بود یه نام Swiss Expres نمیدونم املاشو درست نوشتم یا نه ولی اون هم خیلی زود وارد تایپیک شد بعد ثبت نامش و نظر میداد و تفسیر میکرد بازی ها رو. تا مطمئن نشدیم نباید کسی رو زیره سوال ببریم که بعد پشیمون نشیم.
در حالت کلی کاملاً با شما موافقم بخاطر همین مساله که صددرصد مطمئن نیستم به شخص خاصی مستقیماً اشاره نکردم گرچه یه جورایی میشه حدس زد و در واقع تابلو هست که کدوم یوزر ها فیک هست .
البته وقتی یک نفر علناً اعلام میکنه که این کارو میکنه دیگه جای هیچ بحثی نمی مونه. شما هم بی دلیل از کسی حمایت نکنید که بعداً پشیمون بشید مثل بعضیای دیگه. ولی بازهم ممنون بخاطر نکته اخلاقی که گوشزد کردین

Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 01:16 AM   #112
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
در حالت کلی کاملاً با شما موافقم بخاطر همین مساله که صددرصد مطمئن نیستم به شخص خاصی مستقیماً اشاره نکردم گرچه یه جورایی میشه حدس زد و در واقع تابلو هست که کدوم یوزر ها فیک هست .
البته وقتی یک نفر علناً اعلام میکنه که این کارو میکنه دیگه جای هیچ بحثی نمی مونه. شما هم بی دلیل از کسی حمایت نکنید که بعداً پشیمون بشید مثل بعضیای دیگه. ولی بازهم ممنون بخاطر نکته اخلاقی که گوشزد کردین

چون طبق معمول دشمنیها و اتهامات بی پایه متوجه منه لطف کنید برای روشن شدن امر
دقیقا بفرمایید به چه کسی اشاره میکنید...یوزر های فیک را هم به مدیریت گزارش بدید تا بررسی و اقدام بشه نه اینکه بیجهت ذهن کاربران را مشوش کنید

این هم نظر یکی از دوستان به من در خصوصی:
فکر میکنم شخصی با شما دشمنی داره و یوزر درست میکنه تا به نام شما تموم بشه.

............

خاطرات ملبورن زنده شد سپی به همون خوبی استرالیای 2015 بود که زد راج را له کرد اما این دفعه حریفش مرد میدان بود
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-05-2015, 02:03 AM   #113
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

کنار کشیدن گوفین اتفاق مثبت دیگه ای ست برای نواک
گوفین تنیسور جوان خوشفکر و خوبیه که خیلی بیشتر از باتیستا می تونست نواک را اذیت کنه
بنظرم سپی به مراتب بهتر و قویتر از باتیستا آگوته
....
تا الان فلی لوپز 2 ست پیاپی از رائونیچ گرفته و احتمالا بازی را می بره
رافا تازه فونینی را ببره باز هم تا کوارتر یک بازی سخت احتمالی با لوپز داره که اخیرا شده گربه سیاه رافا
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 06:28 AM   #114
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
چون طبق معمول دشمنیها و اتهامات بی پایه متوجه منه لطف کنید برای روشن شدن امر
دقیقا بفرمایید به چه کسی اشاره میکنید...یوزر های فیک را هم به مدیریت گزارش بدید تا بررسی و اقدام بشه نه اینکه بیجهت ذهن کاربران را مشوش کنید

این هم نظر یکی از دوستان به من در خصوصی:
فکر میکنم شخصی با شما دشمنی داره و یوزر درست میکنه تا به نام شما تموم بشه.
توی صفحات اول همین تاپیک درباره یوزر محمد که خودت درست کرده بودی همین حرفا رو زدی

مطمئنم فرصتی که بهت دادن باعث نمیشه توی رفتارت تغییری بدی بخاطر اینکه توی پستی که در تاپیک ((دومین دوره انتخابات هیئت نظارت)) نوشتی و مثلا به خاطر کارات عذرخواهی کرده بودی بیشتر از اینکه خودت رو مقصر بدونی قوانین انضباطی سایت رو زیر سوال برده بودی

تاپیکهای بحث هم برای خودت و بقیه دوستات(یوزرات) , بنده خدا آقا فرید که اول مسترز سینسیناتی وقتشو گذاشت و یکی از دلایل عدم موفقیت نواک رو توی اون مسترز برات توضیح داد ولی بخاطر سطح پایین سواد نه فقط توی تاپیک سینسیناتی که توی تاپیک یو اس اپن هم حسابی از خجالتش دراومدی و مسخرش کردی

ویرایش توسط sina1993 : 09-05-2015 در ساعت 06:57 AM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 07:01 AM   #115
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده

سینا جان با نظرت غیر از جمله آخرت کاملا موافقم . این حرفهای جناب آقای بزرگوار نه تنها خدشه ای به آقا فرید وارد نخواهد کرد بلکه باعث بیشتر مفتضح شدن ایشون میشه .
سینا جان باید اعتراف کنم که پیش بینی شما در خصوص ایشون درست بود و الان میبینم نه تنها رفتارشون رو اصلاح نکردن بلکه با جدیت هر چه بیشتر به ساخت یوزرهای جدید مبادرت می ورزند و هنوز هم با نیش و کنایه درباره راجر حرف میزنند .
سروش جان ! من از تو هم متعجبم ، چرا با دفاع از یه چیز غلط خودت رو میبری زیر سوال ؟ تو رو خدا اولین پست یوزر rg7 رو بهش توجه کن : " سلام واقعا باخت نیشیکوری غیرمنتظره بود " آدم وقتی وارد یه سایت جدید میشه تو کمتر از 2 روز میاد تاپیک و همچین پستی میده ؟ رجوع کن به اولین پست سایر دوستان تا برات واضح بشه یوزرهای فیک حضرت ایشون . به نظر من اون عذرخواهی نامه هم بیشتر برای موجه جلوه دادن رفتارهای نادرستشون بوده و بیشتر شبیه اشک تمساح ، وگرنه قرار نیست کوچکترین تغییر رویه ای رو در ایشون مشاهده کنیم .
خدا به داد هیات نظارت جدید برسه که کار سختی برای از بین بردن یوزرهای فیک دارند .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 07:17 AM   #116
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka

دوستان به حاشیه ها نپردازید تازه داره یه کم بحث های تکنیکی راه می افته. این بحث ها با مدیریته. لطفا سمت این چیز ها نرین و حاشیه درست نکنید.
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 08:43 AM   #117
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده

از سر کار که Live Score رو دنبال می کردم بازی نادال به ست پنجم کشیده شده بود که نهایتا بازی رو واگذار کرد. از ست اول و نیمه های ست دوم که در خونه دیدم . بازی قشنگ و زیبایی بود .برای این باخت واقعا متاسفم روزهای سیاه نادال همچنان ادامه داره .
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 08:44 AM   #118
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

به تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــخی زهــر

با بدترین حال ممکن و سرماخوردگی تمام شب رو برای تماشای بازی به انتظار نشستم تا شاید برد رافا یکم حالم رو بهتر کنه ولی نمیدونم چرا اینقدر زندگی برام تلخه .....

خیلی چیز میخوام بگم و بنویسم ولی نه توانی تو دستام هست و نه قوایی در بدنم و با تمام وجودم دارم اشک میریزم ...

آخر بازی به قرآن متوسل شدم و از خدا خواستم تا رافا رو نجات بده و منو خوشحال کنه ولی شاید حتی خدا هم دوستم نداشت و تو بدترین حالم ، بدترین روز عمرم رو هم برام رقم زد ...................

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 08:53 AM   #119
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
به تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــخی زهــر

با بدترین حال ممکن و سرماخوردگی تمام شب رو برای تماشای بازی به انتظار نشستم تا شاید برد رافا یکم حالم رو بهتر کنه ولی نمیدونم چرا اینقدر زندگی برام تلخه .....

خیلی چیز میخوام بگم و بنویسم ولی نه توانی تو دستام هست و نه قوایی در بدنم و با تمام وجودم دارم اشک میریزم ...

آخر بازی به قرآن متوسل شدم و از خدا خواستم تا رافا رو نجات بده و منو خوشحال کنه ولی شاید حتی خدا هم دوستم نداشت و تو بدترین حالم ، بدترین روز عمرم رو هم برام رقم زد ...................

دردناک بود متاسفم و به امید روزهای بهتر و بازگشت به اوج رافا که به نفع تنیس دنیاست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
توی صفحات اول همین تاپیک درباره یوزر محمد که خودت درست کرده بودی همین حرفا رو زدی

مطمئنم فرصتی که بهت دادن باعث نمیشه توی رفتارت تغییری بدی بخاطر اینکه توی پستی که در تاپیک ((دومین دوره انتخابات هیئت نظارت)) نوشتی و مثلا به خاطر کارات عذرخواهی کرده بودی بیشتر از اینکه خودت رو مقصر بدونی قوانین انضباطی سایت رو زیر سوال برده بودی

تاپیکهای بحث هم برای خودت و بقیه دوستات(یوزرات) , بنده خدا آقا فرید که اول مسترز سینسیناتی وقتشو گذاشت و یکی از دلایل عدم موفقیت نواک رو توی اون مسترز برات توضیح داد ولی بخاطر سطح پایین سواد نه فقط توی تاپیک سینسیناتی که توی تاپیک یو اس اپن هم حسابی از خجالتش دراومدی و مسخرش کردی
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
سینا جان با نظرت غیر از جمله آخرت کاملا موافقم . این حرفهای جناب آقای بزرگوار نه تنها خدشه ای به آقا فرید وارد نخواهد کرد بلکه باعث بیشتر مفتضح شدن ایشون میشه .
سینا جان باید اعتراف کنم که پیش بینی شما در خصوص ایشون درست بود و الان میبینم نه تنها رفتارشون رو اصلاح نکردن بلکه با جدیت هر چه بیشتر به ساخت یوزرهای جدید مبادرت می ورزند و هنوز هم با نیش و کنایه درباره راجر حرف میزنند .
سروش جان ! من از تو هم متعجبم ، چرا با دفاع از یه چیز غلط خودت رو میبری زیر سوال ؟ تو رو خدا اولین پست یوزر rg7 رو بهش توجه کن : " سلام واقعا باخت نیشیکوری غیرمنتظره بود " آدم وقتی وارد یه سایت جدید میشه تو کمتر از 2 روز میاد تاپیک و همچین پستی میده ؟ رجوع کن به اولین پست سایر دوستان تا برات واضح بشه یوزرهای فیک حضرت ایشون . به نظر من اون عذرخواهی نامه هم بیشتر برای موجه جلوه دادن رفتارهای نادرستشون بوده و بیشتر شبیه اشک تمساح ، وگرنه قرار نیست کوچکترین تغییر رویه ای رو در ایشون مشاهده کنیم .
خدا به داد هیات نظارت جدید برسه که کار سختی برای از بین بردن یوزرهای فیک دارند .
هر چند ضرورتی نداره اما به تمامی مقدساتی که بهش اعتقاد دارید و دارم
به همان خدایی که می پرستید و می پرستم سوگند
که نه آیدی محمد. نه آیدی rg7 نه آیدی behsen هیچکدام متعلق به من نیست
این را فقط نوشتم برای نشون دادن عمق کج فهمی دشمنی و حقارت عده ای و گرنه اصلا لزومی نداشت

بازهم از مدیرکل سایت تقاضا میکنم به هر طریقی که می توانند به شانتاژ فرافکنی توطئه و دشمنی عده ای ابله و نفهم حقیر که به خیال خودشون قصد بدنام کردن من را دارند رسیدگی کند

ویرایش توسط مسعود 289 : 09-05-2015 در ساعت 09:25 AM
قدیمی 09-05-2015, 09:00 AM   #120
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها

دردناک بود متاسفم و به امید روزهای بهتر و بازگشت به اوج رافا که به نفع تنیس دنیاست
دیـــــگه فـــکر نمیــــکنم ...
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)