بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

9-22 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-03-2015, 10:03 PM   #101
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
از مصاحبه نادال ناراحت شدم، ناراحت بود و گفته من بازیکن هشتم دنیام اما شما جوری رفتار میکنید که انگار من رتبه 100 یا 200اَم. به نظرم حق داره تا حدودی، درسته حالا افت کرده، تو ورزش اصلا عجیب نیست این افت و خیزا، بارسلونا هم یه سال 7 تا از بایرن مونیخ خورد، اما 2 سال بعدش 3 گانه گرفت و همون بایرن مونیخو راحت شکست داد. حداقلش اینه که بعد از هر برد نباید اینقد زیر سوالش ببرن. هر چند نادال فاصله داره با نادال چند سال پیش و این 3-0 ای هم که دیشب برد نشون دهنده فاصله دو بازیکن نبود، نادال بازی نسبتا سخت و نفس گیری داشت.

جوکو هم همونطور که انتظار داشتم خیلی مسلط و با برنامه داره پیش میره، دیشبم اومد که با کمترین فشار و خستگی ممکن بازی رو تموم کنه، ولی وقتی با سرویسای فوق العاده و رالی های خوب هایدر تو ست اول مواجه شد کمی جدی تر گرفت و در نهایت مثل دور اول بدون دادن برک پوینت این بازی رو هم برد. هایدر یه جا با سرویس دوم بالای 200 کیلومتر برک پوینت سیو کرد!

بازی سرنا رو هم دیدم، بازی خوب و جالبی بود، اینقدی هم که الان تو سر تنیس زنان میزنن بخش زنان بد نیست، جدا از قدرت بدنی بالایی که سرنا داره و سرویسای فوق العاده ای که میزنه، خوبم بازی میکنه، اینجوری نیست که بگیم فقط به خاطر زور بازوشه که همه رو میبره! 30 برد متوالی تو گرند اسلم، فوق العادست.
با سلام خدمت شما دوست عزیز.شما یکی از معدود طرفداران نواک توی این سایت هستید که خیلی صحبتهاتون دلنشینه.و تمام صحبتها و نظرهاتون بدون غرض ورزیه.من تاحالا ندیدم که به هیچ تنیسوری بی احترامی کنید.خلاصه که خیلی گلی.امیدوارم جوکو به خاطر شما هم که شده بازیهاشو ببره.ای کاش دیگر دوستداران نواک هم کمی از شما درس بگیرند.و بی غرض از راجر صحبت کنند.امیدوارم همیشه تو زندگی شخصیتون موفق و پیروز باشید.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2015, 10:34 PM   #102
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

رضا این نیشی کره ای خیلی خوب بود حقش حداقل یک ست بود
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-04-2015, 03:54 AM   #103
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

امروز بازیا خیلی خوب بودن، بازی استن با حریف کره ایش بر خلاف نتیجه 3-0 خیلی نزدیک بود و فقط تجربه بود که باعث برتری واورینکا تو هر 3 تای برک شد. بازی ماری هم بهترین بازی امشب بود که وقتی ست اول رو دیدم خیلی تعجب کردم از بازی مانارینو، کاملا بی نقص بازی میکرد، سرویسا عالی، فورهند، بکهند، اسلایس، همه چی عالی!! 2 ست هم برد و آماده ی خلق یه شگفتی بزرگ بود که ماری کام بک زد و برگشت به بازی. باید دید این بازی هم میتونه مثل بازی جوکو-اندرسون واسه ماری یه نیرو محرکه ی خیلی قوی برای ادامه تورنومنت و گرفتن قهرمانی ایجاد کنه یا نه.

فدرر هم که بی نقص بازی میکنه و جایی برای نقد و تحلیل نذاشته، به نظر من بازیهایی که تو ویمبی و یو اس ارائه داده فرق خاصی با فدرر 6 7 سال پیش نداشته، در همون حد هجومی، کم اشتباه و مقتدر بازی میکنه. هر چند فعلا حریفاش در حدی نیستن که محک جدی بخوره و از راند 4 به بعد با بازی مقابل ایسنر و بردیچ مشخص میشه همه چی.

کارلوویچم که باخت و به همکار عزیزش ایسنر نرسید

تو بخش زنان هم سیمونا جون() بازیشو برد هم آزارنکا، مهمترین بازی پایین جدول رویاروییِ همین دو نفره که احتمالا فینالیستو مشخص میکنه
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-04-2015, 05:06 AM   #104
sinraf
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 14
در 10 پست 126 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger , Stan

اینم از راند 2

جوکوویچ خوب بود و خیلی آسون برد رقیبشو . اعتماد به نفسش خیلی زیاده و بیشتر رو رقص بعد از بازی تمرین کرده بود تا خود بازی :) البته حریفشم خیلی قدر نبود ، من اسمشو نشنیده بودم تا دیروز

رافا هم مثله چند وقت اخیرش بود. درسته که 3-0 برد ولی فاصلش با حریفش خیلی زیاد نبود و اگه شوارتزمن دقت میکرد می تونست یه ست از رافا بگیره . زیاد بریک شدن رافا قابل توجهه . رافا اگه بیاد کوارتر ، با این شرایط بدتر از رولند گاروس به نواک میبازه .

اما تنها عضو بیگ 4 که خیلی تو دردسر افتاد : اندی ماری . به قول بعضیا اندی رو خیلی overrate کردن . مانارینو بازیکن خوبیه ولی بعد از اینکه دو تا ست اولو برد به نظرم ارضا شد و دیگه اون جوش و تاب اولیه رو نداشت . ماری اگه میخاد به سطح نواک و راجر برسه باید به توصیه مکنرو عمل کنه : بیشتر با نت کار کنه . مکنرو تو این مورد شدید درست میگه .

استن هم که مثل همیشه آرام و ساکت .حریفش جالب بود و خوب کنترلش کرد . دو تا بازی بعدیو اگه ببره تو کوارتر باید منتظر Murray vs Stanimal باشیم :)

راجر هم که خیلی آسون دارسیس رو برد . دارسیس همونیه که ویمبلدون 2013 نادالو حذف کرد . ریترن جدید فد امروز کارا نبود و دوتاش تو نت خورد اما اواخر بازی دو تا اورهد خیلی قشنگ زد راج . نکته ی جالبی که تو آمار بازی دیدم این بود که فدرر تو این دو بازی بیشتر از حریفاش مسافت کاور کرده و دویده که با توجه به سنش جالب توجهه هرچند که استایل بازیش هم اینو مجاب میکنه . آمار سرو های راج تو دوران حرفه ایش بی سابقس و بهترینشه . به نظرم آماده ترین چهارتای کبیر بود :) هر چند که نباید جوکر رو هم فراموش کنیم.

واقعا حیف شد کارلویچ حذف شد کاش میومد بالا . با این سن و سال فک کنم آخرین اوپن آمریکایی بود که بازی میکرد .

و خداحافظ جوان ترین شماره یک دنیا : هیوت در مقیاس خودش legend بود. قهرمان 2001 پایان امسال با دنیای تنیس وداع خواهد کرد .

و توصیه ای که باید به یکی از بازیکنا بشه : Hey babyfed , become YOURSELF

ویرایش توسط sinraf : 09-04-2015 در ساعت 05:13 AM
sinraf آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sinraf به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-04-2015, 11:25 AM   #105
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

خب ی کم دیگه به بحث زمین ها و آمادگی کلی بازیکن ها بپردازیم که خب دوستان دیگه خیلی عالی دارن بازی های مهم روز رو بررسی میکنن.
اول یک کم دیگه در مورد زمین ها بگیم که شاید در طی این 4 روز بشه اطلاعات فراوانی راجع بهش دونست.در این زمین ها shot placement و در واقع محل خوردن توپ به زمین توسط بازیکن و depth و عمق شات ها خیلی مهمه و باید این رو هم بگیم که زمین ها واقع سریع هستن و این کاملا مشهوده.این که شما نیاز به depth داشته باشی و محل زدن توپ توی زمین حریفت جاهای خوبی باشن وابسته به mental و مغز و هوش بازیکنه برای مثال مونورینو خیلی مختلف شات میزد و شات ها از عمق خوبی برخوردار بودن و تونست 2 ست بگیره حتی ولی بعدش که یک کم از لحاظ بدنی و البته فکری کم آورد که خب گرما هم تاثیر گذاره دیگه نتونست درست بازی کنه و شاید هم عصبی شد و خیلی راحت باخت یا شاید مثال دیگه نادال باشه که وقتی بریک میشد به شات هاش عمق میداد و با فکر حریف بازی میکرد تا تونست در 3 ست پیاپی برنده بشه.از این هم نباید بگذریم که اگر شما بتونید قدرت خوبی در ضربات داشته باشید خیلی موفق خواهی بود و شاید در بازی های شب که گرما ی روز از زمین و توپ گرفته میشه زمین ایده آل برای یکی مثل راجر فدرر باشه که عاشق تهاجمی بازی کردن همراه بازی کردن با فکر حریفشه.خب باز انصراف داشتیم که دلیلش گرمای هوا بود و جالب اینجاست که بازیکن های جوان راحت تر انصراف میدن تا بازیکن های کهنه کار که انتظار داریم زود تر بدن خالی کنه که این نشون میده که یک بازیکنی که تا سن مثلا 32 یا 30 بازی میکنه قطعا از تمام لحاظ از آمادگی خوبی برخورداره برای بازی در هر زمین با هر آب و هوایی.در مورد تور ها مخصوصا در آرتور اش بگیم.سفتی و کشیدگی تور ها خیلی زیاده و این باعث میشه که اگر از قد بلندی بازیکن برخوردار باشه در سرویس با برخورد توپ به لبه تور توپ به خارج باکس بره که البته متس ویلاندر گفت که شاید در تورنمنت های دیگه مثل رولند این اتفاق نیوفته اما در عوض هر چی شات افقی تر باشه اگر اسپین داشته باشه خیلی کم جلوی تور در زمین حریف می افته و اگر اسپین نداشته باشه و فلت باشه احتمالش زیاده که شانسی توپ جلوی زمین بیاد پایین.خب در کل بازی های قشنگی رو داریم در راند 3 که امیدوارم زیبا تر از انتظار ها باشه.یک کم هم در مورد اجرای فوق العاده ی راجر بگم که انصافا باید قبول کنیم که چه قدر داره خوب بازی میکنه نزدیک 40 تا وینر نزدیک 85% بردن سرو 1 و اینا واقعا خوبه و زمانی که فورهند میزنه اصلا احساس خیلی خوبی به آدم میده و هنوز از فینال ویمبلدون بریک نشده.نکته جالب در the coach بود که ریترن های راجر دقیقا از ویمبلدون 1 متر جلو تر ریتزن میشه و شاید بعضی از سرو دو ها رو 0.5 متر تا سرویس باکس ریتزن میکنه که خب هدفش هم همینه که پوینت ها رو کوتاه کنه و البته 70% از والی ها و net point ها رو برده که خیلی جالبه.
به امید بازی های زیبا

ویرایش توسط Mahdi Naji : 09-04-2015 در ساعت 11:30 AM
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-04-2015, 04:07 PM   #106
Rajjoko
Member

آواتار Rajjoko

پستها: 62
سپاس: 204
در 61 پست 522 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجوکو-سرنا-سونگا-دلپو

چه دلیلی داره بعضی از دوستان با چند تا ایدی میان پست میزارن که مثلا با یکیش ادم خوبی باشن
حالا گیرم نام کاربریتون متفاوت باشه ولی نوع نگارش داد میزنه همشون مال یه نفره
Rajjoko آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rajjoko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-04-2015, 06:21 PM   #107
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

واقعاً مسخرست تو همین تایپیک حداقل 4 یا 5 تا آیدی تکراری هست هر کدوم یه نقشی بازی میکنند منفی ، مثبت یا خاکستری . جالبه یکیشون میگه من هیچی از کارشناسی بلد نیستم یکی دیگه تک تک بازیهارو کارشناسی میکنه
ما که ثبت نام کردیم تو این سایت ، دو سه ماه طول کشید جای تایپیکو پیدا کنیم چه برسه به نظر کارشناسی دادن .
در پایان فکر کنم اون شخص موردنظر هر کی که هست به دور از شوخی واقعاً آدم مریض و خطرناکیه .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-04-2015, 10:20 PM   #108
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
امروز بازیا خیلی خوب بودن، بازی استن با حریف کره ایش بر خلاف نتیجه 3-0 خیلی نزدیک بود و فقط تجربه بود که باعث برتری واورینکا تو هر 3 تای برک شد. بازی ماری هم بهترین بازی امشب بود که وقتی ست اول رو دیدم خیلی تعجب کردم از بازی مانارینو، کاملا بی نقص بازی میکرد، سرویسا عالی، فورهند، بکهند، اسلایس، همه چی عالی!! 2 ست هم برد و آماده ی خلق یه شگفتی بزرگ بود که ماری کام بک زد و برگشت به بازی. باید دید این بازی هم میتونه مثل بازی جوکو-اندرسون واسه ماری یه نیرو محرکه ی خیلی قوی برای ادامه تورنومنت و گرفتن قهرمانی ایجاد کنه یا نه.

فدرر هم که بی نقص بازی میکنه و جایی برای نقد و تحلیل نذاشته، به نظر من بازیهایی که تو ویمبی و یو اس ارائه داده فرق خاصی با فدرر 6 7 سال پیش نداشته، در همون حد هجومی، کم اشتباه و مقتدر بازی میکنه. هر چند فعلا حریفاش در حدی نیستن که محک جدی بخوره و از راند 4 به بعد با بازی مقابل ایسنر و بردیچ مشخص میشه همه چی.

کارلوویچم که باخت و به همکار عزیزش ایسنر نرسید

تو بخش زنان هم سیمونا جون() بازیشو برد هم آزارنکا، مهمترین بازی پایین جدول رویاروییِ همین دو نفره که احتمالا فینالیستو مشخص میکنه
بنظر میاد این جماعت متوهم زیاد دایی جان ناپلئون را تماشا کردند و از اونجا که خیلی باهوشن
فکر میکنند شما کاربر محترم و مودب و دانشمند(مخصوصا زیاد تعریف کردم دیگه یقین کامل کنن) آیدی دیگه من هستید
حالا اون دو سه تا آیدی دیگه که میگن دیگه نمی دونم!!
خوداشون ظاهرا از این شیطنتها زیاد کردن بقیه را هم مثل خودشون تصور میکنن
من به شخصه شما را تحسین میکنم و نوشتارتون را دوست دارم
ضمنا علاوه بر نواک هالپ هم نقطه مشترک دیگه ماست
موفق باشید دوست من

پ.ن: از مدیر کل محترم سایت تقاضا میکنم به این شانتاژ و فرافکنیها عنایت ویژه داشته باشند
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-04-2015, 11:37 PM   #109
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

آنت کنتاویت به خلق شگفتی های پیاپی ادامه داد و با یک بیگل ، مدیسون برنگل رو از پیش

رو برداشت.

آنت کنتاویت به جمع 16 نفر پایانی راه یافت.

برای بازیکنی که با سه برد در کوالیفایینگ ، کارشو شروع کرده، فوق العادس.

کنتاویت استونیایی، در رده 152 جهان قرار داره
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2015, 12:20 AM   #110
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
واقعاً مسخرست تو همین تایپیک حداقل 4 یا 5 تا آیدی تکراری هست هر کدوم یه نقشی بازی میکنند منفی ، مثبت یا خاکستری . جالبه یکیشون میگه من هیچی از کارشناسی بلد نیستم یکی دیگه تک تک بازیهارو کارشناسی میکنه
ما که ثبت نام کردیم تو این سایت ، دو سه ماه طول کشید جای تایپیکو پیدا کنیم چه برسه به نظر کارشناسی دادن .
در پایان فکر کنم اون شخص موردنظر هر کی که هست به دور از شوخی واقعاً آدم مریض و خطرناکیه .
دوست عزیز راست میگی من هم وقتی عضو شدم چند ماه طول کشید تا تایپیکو پیدا کردم ولی دلیل نمیشه کسی رو زیر سوال ببریم. خیلی ها شاید از سایتهای دیگه میان و میدونن وقتی عضو شدن به کدوم قسمت باید برن. چون خیلی از سایتها قالبشون این شکلیه. یادمه یه دوستی بود یه نام Swiss Expres نمیدونم املاشو درست نوشتم یا نه ولی اون هم خیلی زود وارد تایپیک شد بعد ثبت نامش و نظر میداد و تفسیر میکرد بازی ها رو. تا مطمئن نشدیم نباید کسی رو زیره سوال ببریم که بعد پشیمون نشیم.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)