بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-17-2010, 08:12 PM   #1
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
Question نادال عاشق شکیرا شد !

24 سال از عمر «رافائل نادال» می‌گذرد ... حالا اگر بدانید این همه مدت راجع به اون اشتباه فکر می‌کردید، چه حسی به شما دست می‌دهد؟! آنهایی که فکر می‌کردند رافائل نادال بدون پدر و مادرش نمی‌تواند یک ثانیه هم زندگی کند، با صحنه عجیبی روبه‌رو شدند؛ رافائل نادال سال گذشته از پدر و مادرش جدا شد!

در این میان افراد زیادی نیز بودند که تصور می‌کردند رافا در برقراری ارتباط با جنس مخالف دچار مشکل است و هرگز نخواهد توانست برای خود نامزدی بیابد. این دسته از افراد نیز هیجان زده شدند؛ چرا که او به طور ناگهانی اعلام کرد که با دختری به نام چسکا (Xisca) نامزد کرده و او را هم خیلی دوست دارد!

البته دسته سومی نیز وجود داشتند که بیش از هر کس دیگری شوکه شدند. این افراد معتقد بودند که رافا پسری کم‌رو و خجالتی است و بسیار بیشتر از تونی و میکل آنخل نادال درونگراست اما.... اما پخش کلیپ جدید شکیرا، خواننده معروف کلمبیایی یک باره همه معادلات را بر هم زد! رافائل نادال با خانم «شکیرا» در کلیپی به نام «گیپسی» (Gypsi) هنرنمایی کرد تا علاوه بر خط بطلان کشیدن بر فرضیات مطرح شده، شایعات زیادی نیز بر سر زبان‌ها بیفتد؛ هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که روزی رافائل نادال، ماتادور کم‌رو اما جنگنده اسپانیایی با «شکیرا» در ارتباط باشد.

با این حال همه چیز ار رقابت‌های ابوظبی در امارات شروع شد. شکیرا که برای برگزاری کنسرت به امارات متحده عربی رفته بود، ابراز علاقه می‌کند تا از بازی رافائل نادال دیدن کند. او قبلا اعلام کرده بود که از طرفدران پروپا قرص رافاست. نکته شبهه‌برانگیز زمانی بود که پس از پایان بازی، شکیرا به طور ویژه به او تبریک گفت و رافا هم گل از گلش شکفت! صحنه دست دادن این دو، تا مدتها روی خروجی خبرگزاری‌ها بود.

شروع شایعات از همانجا بود، اما نزدیکان نادال می‌گفتند او آنقدر عاشق نامزدش چسکاست که محال است به فکر شکیرا باشد. اما درست یکی ـ دو هفته پیش از کلید خوردن کلیپ جدید شکیرا، روزنامه‌های انگلیسی فاش کردند که این دو خیلی وقت است که با یکدیگرند و گویی همه را سر کار گذاشته‌اند!

پخش کلیپ گیپسی روی اینترنت و صحنه‌های موجود در آن، به خوبی گواهی می‌داد که این رابطه چیزی فراتر از یک سلام و علیک ساده است...! بله؛ چه کسی فکرش را می‌کرد که رافای خجالتی به یکباره متغیر شود و در طول یک سال این همه تغییر کند؟

در این میان حرف‌های شکیرا هم درباره کیلپ جدیدش و رافائل نادال جالب است: «فکر کردم شاید به یک نفر نیاز دارم تا بتوانم خودم را بیشتر بشناسنم و تا حدودی با او یکی شوم. رافائل نادال چهره مشهوری است که فکر می‌کنم از 17 سالگی کارش را شروع کرده است. حس کردم این شناخت می‌تواند در این کلیپ به نمایش گذاشته شود.» گفتنی است این کلیپ در بارسلونا و به وسیله «خوامه ده لگوانا» تهیه و کارگردانی شده است.

منبع : سایت تابناک
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-17-2010, 09:23 PM   #2
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdi24 نمایش پست ها
24 سال از عمر «رافائل نادال» می‌گذرد ... حالا اگر بدانید این همه مدت راجع به اون اشتباه فکر می‌کردید، چه حسی به شما دست می‌دهد؟! آنهایی که فکر می‌کردند رافائل نادال بدون پدر و مادرش نمی‌تواند یک ثانیه هم زندگی کند، با صحنه عجیبی روبه‌رو شدند؛ رافائل نادال سال گذشته از پدر و مادرش جدا شد!

در این میان افراد زیادی نیز بودند که تصور می‌کردند رافا در برقراری ارتباط با جنس مخالف دچار مشکل است و هرگز نخواهد توانست برای خود نامزدی بیابد. این دسته از افراد نیز هیجان زده شدند؛ چرا که او به طور ناگهانی اعلام کرد که با دختری به نام چسکا (Xisca) نامزد کرده و او را هم خیلی دوست دارد!

البته دسته سومی نیز وجود داشتند که بیش از هر کس دیگری شوکه شدند. این افراد معتقد بودند که رافا پسری کم‌رو و خجالتی است و بسیار بیشتر از تونی و میکل آنخل نادال درونگراست اما.... اما پخش کلیپ جدید شکیرا، خواننده معروف کلمبیایی یک باره همه معادلات را بر هم زد! رافائل نادال با خانم «شکیرا» در کلیپی به نام «گیپسی» (Gypsi) هنرنمایی کرد تا علاوه بر خط بطلان کشیدن بر فرضیات مطرح شده، شایعات زیادی نیز بر سر زبان‌ها بیفتد؛ هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که روزی رافائل نادال، ماتادور کم‌رو اما جنگنده اسپانیایی با «شکیرا» در ارتباط باشد.

با این حال همه چیز ار رقابت‌های ابوظبی در امارات شروع شد. شکیرا که برای برگزاری کنسرت به امارات متحده عربی رفته بود، ابراز علاقه می‌کند تا از بازی رافائل نادال دیدن کند. او قبلا اعلام کرده بود که از طرفدران پروپا قرص رافاست. نکته شبهه‌برانگیز زمانی بود که پس از پایان بازی، شکیرا به طور ویژه به او تبریک گفت و رافا هم گل از گلش شکفت! صحنه دست دادن این دو، تا مدتها روی خروجی خبرگزاری‌ها بود.

شروع شایعات از همانجا بود، اما نزدیکان نادال می‌گفتند او آنقدر عاشق نامزدش چسکاست که محال است به فکر شکیرا باشد. اما درست یکی ـ دو هفته پیش از کلید خوردن کلیپ جدید شکیرا، روزنامه‌های انگلیسی فاش کردند که این دو خیلی وقت است که با یکدیگرند و گویی همه را سر کار گذاشته‌اند!

پخش کلیپ گیپسی روی اینترنت و صحنه‌های موجود در آن، به خوبی گواهی می‌داد که این رابطه چیزی فراتر از یک سلام و علیک ساده است...! بله؛ چه کسی فکرش را می‌کرد که رافای خجالتی به یکباره متغیر شود و در طول یک سال این همه تغییر کند؟

در این میان حرف‌های شکیرا هم درباره کیلپ جدیدش و رافائل نادال جالب است: «فکر کردم شاید به یک نفر نیاز دارم تا بتوانم خودم را بیشتر بشناسنم و تا حدودی با او یکی شوم. رافائل نادال چهره مشهوری است که فکر می‌کنم از 17 سالگی کارش را شروع کرده است. حس کردم این شناخت می‌تواند در این کلیپ به نمایش گذاشته شود.» گفتنی است این کلیپ در بارسلونا و به وسیله «خوامه ده لگوانا» تهیه و کارگردانی شده است.

منبع : سایت تابناک
دوست عزیز این سایت تو خبرای خارجی معروفه به خبرای عجیب و غریب که منبع آن سایتها و روزنامه های درجه چندم اروپا و امریکاست (حتی وبلاگهای اشخاص نه چندان معروف) کلا تو خبرای خارجی خیلی ضعیفه ولی به نظر من تو خبرای داخلی میشه گفت حرف نداره
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-17-2010, 09:54 PM   #3
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

به اندازه ای که از تابناک بدم میاد، از فارس بدم نمیاد، یه مشت آدم دو رو، موزمار، عینهو خود محسن رضایی که معلوم نیست آخر موضعشون چیه، نشستن شر و ور میبافن. حالا ایندفعه به نادال گیر دادن، آخه احمقا بزارین اتفاقی بیوفته، بزارین خودشون رسما بگن، بعد بیان داستان بسرائید، حالا ببینید از فردا میگن تنیس باز فاسد اسپانیایی عامل صهیونیزم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-17-2010, 10:12 PM   #4
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

حالا عامل صهیونیسم رو خبر ندارم
ولی فاسد که هست
فساد مگه شاخ و دم داره؟
دیگه جلوی دوربین، لغت و عور، توی بغل زن نامحرم غلت و واغلت زده
ما مگه هم سن رافا نیستیم؟
ما مگه دل نداریم؟
دست دختر نامحرم به من نخورده، چه برسه به اینکه هم آغوشش بشم
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-17-2010, 10:34 PM   #5
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

تو که جای رافا بودی هیچ دختری از دستت در امون نبود خدا به جنس مونث رحم کرده اساسی
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-17-2010, 10:59 PM   #6
راجرفدرر
Roger's Fan

پستها: 464
سپاس: 2,768
در 421 پست 1,294 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-رادیک-شاراپووا-مورای-نلبندیان-بلیک-هیوویت-گلبیس و

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
حالا عامل صهیونیسم رو خبر ندارم
ولی فاسد که هست
فساد مگه شاخ و دم داره؟
دیگه جلوی دوربین، لغت و عور، توی بغل زن نامحرم غلت و واغلت زده
ما مگه هم سن رافا نیستیم؟
ما مگه دل نداریم؟
دست دختر نامحرم به من نخورده، چه برسه به اینکه هم آغوشش بشم
آره قشنگ معلومه داری راس میگی
شرارت از حرفات میباره کلک
راجرفدرر آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی راجرفدرر به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2010, 10:53 PM   #7
nemo62
Roger's Fan

آواتار nemo62

پستها: 192
سپاس: 3,584
در 171 پست 988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر - سودرلينگ

چه اشكالي داره كه رافا و شكيرا با هم باشن خوب از همديگه خوششون اومده اينكه گناه نيست
nemo62 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nemo62 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2010, 05:35 AM   #8
Kingqwa
Member

آواتار Kingqwa

پستها: 88
سپاس: 387
در 81 پست 407 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال- دل پوترو- شاراپووا

حالا اگه تو یک کیلیپ با هم باشن نشونه ی اینه که با هم هستن عجیب به نظر میاد
Kingqwa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Kingqwa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)