بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسابقات آخر سال لندن (Barclays ATP World Tour Finals)

مسابقات آخر سال لندن (Barclays ATP World Tour Finals)

30 آبان - 6 آذر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات کیست؟
رافائل نادال 20 28.17%
راجر فدرر 40 56.34%
نواک جوکوویچ 4 5.63%
روبین سودرلینگ 2 2.82%
اندی موری 5 7.04%
توماس بردیش 0 0%
داوید فرر 0 0%
اندی رادیک 0 0%
رأی دهندگان: 71. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-28-2010, 11:52 PM   #411
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

تبريك ميگم به هواداران فدرر كبير. به من شوك سنگيني وارد شد در حد برق 1000 ولت

عجيب بود

تكرار نشدني
delpotro آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 12:48 AM   #412
alie
Senior Member

آواتار alie

پستها: 105
سپاس: 369
در 97 پست 595 بار سپاسگزاری شده

متاسفانه من نتونستم ببینم
دوستان کسی لینک دانلود بازی رو داره
مستقیم یا تورنت در صورت امکان
alie آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی alie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 08:48 AM   #413
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

درود به شرف راجر..درود به غیرت نادال..بازی بسیار زیبایی دیدیم..هر دو تنیسور صحنه های بسیار فوقع العاده ای خلق کردند...قهرمانی اسطوره رو به همه طرفداران راجر تبریک عرض می کنم.از اول تورنمنت مطمئن بودم راجر قهرمان میشه...راجر تمام تنیسور ها رو با اقتدار شکست داد و این نشونه تجربه بالای نادال هست که یک ست از راجر می گیره.
خب نادال طبق معمول ضرباتش رو به سمت بکهند راجر می زد اما غافل از اینکه بکهند راجر بسیار قوی تر و هدفمندتر از گذشته شده و به همین دلیل به نظر من راجر ست اول رو روی بکهندهای زیبای خودش برد(از راجر معذرت می خوام،همینجا اعلام میکنم زیباترین و بهترین بکهند جهان رو داره،کلی میگم چه اسلایس،چه بکهند وینر و ...).در ست دوم نادال یکم باهوش تر از راجر جلو رفت و ست رو گرفت..فکر کنم تو ست دوم راجر کمتر حجومی بازی می کرد..ولی در ست سوم بازی همیشگی خودش رو یعنی فقط حمله انجام داد و تونست این بازی بزرگ رو ببره.
از نکات مثبت راجر در این بازی از دست ندادن بریک!واقعا وقتی بریک پوینت بدست می آورد با برنامه بازی می کرد..دست پل و دوست صمیمی راجر درد نکنه..خیلی کمکش کردن و تیم خوبش!
ماشالله خونسردتر از همیشه بود..من مطمئن بودم برنده زمینه..آخه اسطوره هست دیگه!
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 09:28 AM   #414
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

خشی راجر توی رکورد مسترزکاپ هم با سمپراس برابر شد ، نفرینش نکنی
Afshin آنلاین نیست.  
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 09:37 AM   #415
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

از فريد عزيز و و افشين عزيز و محمد عزيز و حاتم عزيز و همينطور فخرالدين و پاور و ... وساير دوستان فدرري و نادالي تقاضا دارم تحليلشون رو راجب بازي اين دو وبازيهاي آينده اين دو باتوجه به اينكه راجر مربي داره و خيلي توي بازي هاش تاثير گذار بوده و نادال هم كه تغيير سبك داده رو بگن.

ممنون از نظرات خوب شما

Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 09:42 AM   #416
babak59
Member

آواتار babak59

پستها: 71
سپاس: 500
در 71 پست 550 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: matador,roger,del potro,novak,feranchesco rios,pet,berdych,gulbis..........,

کسی از مصاحبه بعد از بازی و حرفهایی که بعد از بازی زده شده اطلاعی داره خبر بده
babak59 آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی babak59 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 10:07 AM   #417
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط babak59 نمایش پست ها
کسی از مصاحبه بعد از بازی و حرفهایی که بعد از بازی زده شده اطلاعی داره خبر بده
اینا بعضی از صحبت های رافا بعد از بازی هست :

I feel I lost the match because I played against a very good Roger Federer on one of his favourite surfaces, said the World No. 1, who remained upbeat despite losing 6-3, 3-6, 6-1 at the London season finale. “When he's playing like this, [it] is very difficult to stop him
Our relationship [hasn’t] changed a lot since the beginning because all the time [we have been] very respectful. So I think [it] is not a rivalry. We never had any problems in all of our careers
I think [it] was a very emotional season. I am very happy for everything and just [want to] say thank you very much [to] all the people that supported me when I had the difficult moments [and] when I was winning
When I start the season, everything starts. I don't think [about] if I have to defend 100,000 points or if I have to defend 1,000 points. In Australia or in Doha when I start the season, I [will] have zero point
[My] first goal is qualification for London next year, and after we will see. I [am] going to work to be ready and competitive to try to be in the top positions and to compete to keep winning titles
The goal is the same: try to play well; try to compete against everybody and try to be in the final rounds

و اینا هم بعضی از صحبت های فدرر بعد از بازی :

I have no plans at all - stopping, quitting, whatever you want to call it, said the 29-year-old Swiss, after he beat Rafael Nadal 6-3, 3-6, 6-1. “[I] hope I can play for many more years to come. [I] enjoy it and take pleasure out of traveling the world, playing against the best, challenging myself in practice and so forth
It's been an amazing career. The memories I take away from this are much greater than all the money I won
I'm just really happy the way I was able to finish the season in style, playing some of my best tennis, really saving the best for last. I believe I can have another great season in 2011
I've had a good season. I had some tough losses, sure. You're not going to win every tournament you play. Obviously I can't play every season, make 16 out of 17 finals like I did back in 2005. It's just not realistic
I think tennis, the men's game, is at an absolute high right now, with a lot of exciting games being played, with a lot of respect
Also, I think having had me and Rafa both make the career Grand Slam already at a young age I think is great for the game. We're obviously playing not only for ourselves and beating the other guys, but also for history. I think there's a lot at stake always in all our matches we play. I think it's wonderful
I always knew it was going to be an interesting match [today]. I think we obviously have a huge amount of respect for each other. I admire his game. Today was another great match, I thought, with some fantastic rallies. I know it doesn't take anything away from his great season, because it was magnificent

Afshin آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 11:06 AM   #418
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
پیش فرض سحنان دو تنیسور پس از بازی

سخنان فدرر: من واقعا خوشحالم..می توانم برای سالهای بیشتر بازی کنم.

"من واقعا خوشحال هستم چرا که فصل را با خوبی به پایان بردم و برخی از بهترین بازی های تنیس من در اینجا بود..بدیهی است که شکست رافا در فینال بسیار فوق العاده است زیرا که فصل،فصل او بود.."فدرر به خبرنگاران گفت.
"من امیدوارم،که می توانم برای سال های بیشتری بازی کنم..من واقعا لذت می برم برای سفر به نقاط مختلف جهان،بازی در مقابل بهترین ها،به چالش کشیدن خودم و برعکس!
این یک کار شگفت انگیز است،من واقعا برای بازی در تمام هفته هیجان زده ام.برای 5 مین بار قهرمانی شگفت انگیز است...من واقعا خوشحالم که توانستم این چنین مسابقه معتبری را بدست بیاورم.شما از همه بازیکنان تاپ سوال کنید!ما عاشق این رویداد هستیم.من اعتقاد دارم می توانم در فصل 2011 بزرگ باشم.
فصل خوبیست..من شکست هایی داشتم..مطمئنن شما هر تورنمنتی که می روید حتما که نباید قهرمان شوید..بدیهی است که نمی توانم هر فصل یه جور باشم..همچنین من فکر می کنم هر دوی ما یعنی من و رافا در حرفه گرند اسلم بسیار خوب بودیم..من همیشه می دانستم بازی امروز جالب می شود..من بازی او را تحسین می کنم.امروز یکی دیگر از بازی های بزرگ بود".

سخنان نادال:این فصل بیشتر برای من احساسی بود.

"این یک سال فوق العاده و برای من بیشتر احساسی بود.اما وقتی راجر این بازی را دوست دارد خیلی دشوار است که او را متوقف کنیم".
وقتی که خبرنگاران از نادال پرسیدند که آیا درد جسمی و بدنی مقابل فدرر داشتی نادال جواب داد:من فکر می کنم درست نیست در این لحظه در مورد این موضوع بحث کنیم.
"اما من نمی خوام بگم که من این بازی را باختم زیرا من خسته بودم.چیزی که من می خوام بگم اینه و احساس می کنم که بازی را باختم زیرا من با راجر فدرر بسیار خوب بازی کردم در یکی از سطوح مورد علاقه او! هنگامی که او این بازی را دوست دارد و انجام می دهد بسیار مشکل است که او را متوقف کرد!من شانس داشتم اما کافی نبود...این هفته فوق العاده ای برای من بود..رقابت با 4 بازیکن تاپ 8 در هفته و در سطحی دشوار برای من بود.من فکر می کنم این فصل بسیار عاطفی برای من بود..هنگامی که من در اول فصل مونت کارلو رو بردم همه چیز برای من ساده شد و واقعا بازی خوبی را شروع کردم..من سعی کردم که در این بازی بهتر باشم،اما اون بهتر بود..از همه تشکر می کنم..او در این بازی غیر قابل باور بود..من فقط می تونم به او تبریک بگویم بخاطر این هفته بزرگی که داشت و هیچ ستی را از دست نداد تا فینال!
نادال در مورد فصل 2011 گفت:فشار بر روی من هست...من در شروع فصل باید از 1000امتیاز استرالیا و یا دوحه دفاع کنم.هدف اول من واجد شرایط شدن است و بعد از آن خواهیم دید ..هدف من این است:تلاش برای بازی خوب،سعی کنید در مقابل هر کسی رقابت کنید و در فینال حضور داشته باشید".
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 11:29 AM   #419
jiji-federer
Senior Member

آواتار jiji-federer

پستها: 198
سپاس: 2,736
در 188 پست 918 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - جکوویچ - ورداسکو -

واقعا نمی دونم چی بگم فقط اینو بدونین حاضر بودم ی چشم بره فقط راجر این بازی رو ببره .
دمت گرم راجر سوزوندی خیلیارووووووووووووووووووووو.
تبریک من هم بپذیرید
الان هم تکرار بازیه حالشو ببرید
jiji-federer آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی jiji-federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2010, 12:09 PM   #420
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs up

قهرمانی خداوندگار تنیس دنیا.. مردی استاده بر بلندای تاریخ تنیس راجر نازنین رو تبریک میگم.. بردن مورای و نواک و رافا و سودرلینگ توی 1 تورنمنت فقط از راجر بر میاد...
BABAK آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)