بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-25 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-19-2010, 09:44 PM   #161
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نه اصلا اینطور نبود که تو اکثر رالی ها دفاع کنه، تو رالیهای بکهند به بکهند که 100 درصد ضربه اول رو اندی میزد، حتما بکهند جز بازی نیست؟
بازم نفهمیدی من چی گفتم، گفتم اگه اندی یونانه، راجر هم همش نصفش بازیش (بکهندش) مالدیوه، به قول ایرونیا، همش تیغی بازی میکنه، کمر سودرلینگ درد گرفت، اینقدر دلا شد اسلایساشو جمع کنه، جلوی سودرلینگ هم نواک صد تا بکهند در حد وینر میزد، راجر همه رو اسلایس میکرد، تا نواک فالت میداد، آمار بکهند ارور های نواک رو تو اون روز داشتید؟ من نمیدونم چرا اونطور مواقع از بازی راجر بدتون نمیاد؟ همه میاد به به و چه چه راه میندازید؟
همینطور دیدید راجر نزدیک به 70 درصد یا بیشتر میزد رو بکهند نواک؟ همه اینا بازی هوشمنداست نه؟ اندی بزنه میشه یونان.
بابا حرف من در مورد پست اون دستمون یک کلام بود، یک بام و دو هوا برخورد نکنید. حالا باز بیا حرف خودتو بزن.
ضمنا کار شما کاملا اشتباست که بازی یه تنیس باز رو کاملا ناقص توصیف میکنید، اگه اندی به قول شما Defensive Counter Puncher بود هرگز الان در جایی نبود که مچ آپ بد براش وجود نداشته باشه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-19-2010, 09:53 PM   #162
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
نه اصلا اینطور نبود که تو اکثر رالی ها دفاع کنه، تو رالیهای بکهند به بکهند که 100 درصد ضربه اول رو اندی میزد، حتما بکهند جز بازی نیست؟
بازم نفهمیدی من چی گفتم، گفتم اگه اندی یونانه، راجر هم همش نصفش بازیش (بکهندش) مالدیوه، به قول ایرونیا، همش تیغی بازی میکنه، کمر سودرلینگ درد گرفت، اینقدر دلا شد اسلایساشو جمع کنه، جلوی سودرلینگ هم نواک صد تا بکهند در حد وینر میزد، راجر همه رو اسلایس میکرد، تا نواک فالت میداد، آمار بکهندهای ارور های نواک رو تو اون روز داشتید؟
همینطور دیدید راجر نزدیک به 70 درصد یا بیشتر میزد رو بکهند نواک؟ همه اینا بازی هوشمنداست نه؟ اندی بزنه میشه یونان.
بابا حرف من در مورد پست اون دستمون یک کلام بود، یک بام و دو هوا برخورد نکنید. حالا باز بیا حرف خودتو بزن.

وقتی میگم متوجه حرف من نشدی یعنی متوجه نشدی
پس حتما تکرار بازی رو ببین ، بدون شک میگم نزدیک به 70 درصد رالی ها در حال دفاع کردن بود و چون بکهند راجر خوب نبود به محض این که یه بکهندشورت میزد اندی یه بکهند وینر میزد.
کی گفته کاری که یونان کرد اشتباه بود ؟ کی گفته هر کی دفاع کنه اشتباه کرده ؟ اینتر هم پارسال همینجوری همه ی جامها رو درو کرد ، اصلا اندی اگه یونانی بازی کنه یعنی اشتباه کرده ؟ اتفاقا واسه همین سبک بازیش مقابل راجر بود که میگم هوشمندانه بازی کرد.
من که گفتم منم جای اندی بودم همین کار رو میکردم . راجر هم کار درست رو مقابل سودرلینگ کرد ، هوشمندانه بازی کرد.
برای بار 1000 ام میگم ، اندی هوشمندانه بازی کرد . نمیدونم چرا اصرار داری حرف بذاری تو دهنم .
ولی نمیتونی منکر این مساله بشی که اندی توی این بازی بیشتر در حال دفاع کردن بود تا حمله .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-19-2010, 09:58 PM   #163
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

ای بابا!!!!!!!!!!!
واسه خودت عدد در نیار، خیلی از رالی های بیسلاین رو بکهند بود، که طبیعتا اندی ضربه اول رو میزد، حالا 70 درصد رو از کجا اوردی، خدا میدونه!! توجه داشته باش میگم، ضربه اول، بله اندی از یه حدی بیشتر ریسک نمیکرد، ولی کاملا ضربه اول رو اون میزد و ریترن رو راجر میکرد ،البته راجر چند بار خواست با Down the line های ناگهانی ریتم رو عوض کنه که ارور داد و بیخیال شد.

والا من حرف توی دهن شما نذاشتم، من جواب کس دیگه رو دادم، شما خودت اومدی یه چیزی گفتی.

من هرکز نگفتم دفاع بده یا خوبه، اقا جون جون من درست بخون، من به اون دوستمون گفتم، اگه دفاع بده پس وقتی راجر دفاع میکنه نیا به به و چه چه کن؟ واضح نمیگم؟

ضمنا یونان بودن بد نیست، ولی اندی هرگز در اون بازی یونان نبود.
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-19-2010, 10:03 PM   #164
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
ای بابا!!!!!!!!!!!
واسه خودت عدد در نیار، خیلی از رالی های بیسلاین رو بکهند بود، که طبیعتا اندی ضربه اول رو میزد، حالا 70 درصد رو از کجا اوردی، خدا میدونه!!

والا من حرف توی دهن شما نذاشتم، من جواب کس دیگه رو دادم، شما خودت اومدی یه چیزی گفتی.

من هرکز نگفتم دفاع بده یا خوبه، اقا جون جون من درست بخون، من به اون دوستمون گفتم، اگه دفاع بده پس وقتی راجر دفاع میکنه نیا به به و چه چه کن؟ واضح نمیگم؟

ضمنا یونان بودن بد نیست، ولی اندی هرگز در اون بازی یونان نبود.
شلوغ بازی در نیار ، وقتی در جواب حرف دوستمون گفتی که اتفاقا اندی بیشتر وینر زده یعنی داری میگی دفاعی نبوده دیگه . منم گفتم وینر بیشتر نشانه ی دفاعی نبودن نیست . اون قسمت آخر پستت هم که اصلا بحث من و تو نبود ، با اون دوستمون بود ، هی هم توی پستت اینو تکرار میکنی و من هم باز میگم ، چه راجر چه اندی ، وقتی هوشمندانه دفاع کنن باید کارشون رو تحسین کرد .
کاربر زیر از شما Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-19-2010, 10:15 PM   #165
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

بله دفاعی محض نبوده، وقتی میگه یونانه، یعنی فقط دفاع کرده، ولی اندی اینطور نبود، گواهش تعداد وینرهاش بود، به هر حال این وینرها هر مدلی باشه نشون میده، اندی یونان نبوده.
بله همه میدونن طبع بازی اندی پسیوتر از راجره، من نگفتم از راجر تهاجمی تر بود، مثال اوردم که بگم، به اندازه کافی تهاجمی هم بود. اقا کور نبودیم بکهند وینرهای از بیسلاین رو دیدم که کسی رو هم پس نکرد.
آقا تقسیم بندی هم کنیم، کاملا موضوع مشخص میشه، ریترن آو سرو، اندی فوق العاده تهاجمیتر از راجر هم روی سرو اول هم دوم، 100 درصد سرویسهای دوم راجر رو درون زمین ریترن کرد، همه اینها المانهای بازی تهاجمیه، تو Backhand exchange ها هم باز کفه به سمت اندی بود، بله ولی طبعش از راجر Patient تره.
مثل راجر ریسکی به تور حمله نمیکرد.
قدیمی 10-19-2010, 10:18 PM   #166
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
بله دفاعی محض نبوده، وقتی میگه یونانه، یعنی فقط دفاع کرده، ولی اندی اینطور نبود، گواهش تعداد وینرهاش بود، به هر حال این وینرها هر مدلی باشه نشون میده، اندی یونان نبوده.
بله همه میدونن طبع بازی اندی پسیوتر از راجره، من نگفتم از راجر تهاجمی تر بود، مثال اوردم که بگم، به اندازه کافی تهاجمی هم بود. اقا کور نبودیم بکهند وینرهای از بیسلاین رو دیدم که کسی رو هم پس نکرد.
آقا تقسیم بندی هم کنیم، کاملا موضوع مشخص میشه، ریترن آو سرو، اندی فوق العاده تهاجمیتر از راجر هم روی سرو اول هم دوم، 100 درصد سرویسهای دوم راجر رو درون زمین ریترن کرد، همه اینها المانهای بازی تهاجمیه، تو Backhand exchange ها هم باز کفه به سمت اندی بود، بله ولی طبعش از راجر Patient تره.
مثل راجر ریسکی به تور حمله نمیکرد.
بله با این پستت موافقم . اگه منظورت از تعداد وینر ها بازی تهاجمی تر نبوده ، پس من اشتباه برداشت کردم . شرمنده .
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-19-2010, 10:22 PM   #167
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
بله با این پستت موافقم . اگه منظورت از تعداد وینر ها بازی تهاجمی تر نبوده ، پس من اشتباه برداشت کردم . شرمنده .
آخه نمیشه اینجوری به قضیه نگاه کرد، همونجور که گفتم، طبع بازیشون فرق داره، همونطور که تو پست قبل گفتم، تو بعضی از قسمتها اندی به مراتب تهاجمی تر بود. ولی کلا راجر طبع تهاجمی تری داشت.
قدیمی 10-20-2010, 12:10 AM   #168
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
مچ آپ بد براش وجود نداشته باشه.
Match up بد برای هر بازیکنی وجود داره , در مورد Match up بد برای Murray قبلا توضیح دادم.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-20-2010, 01:50 PM   #169
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
Match up بد برای هر بازیکنی وجود داره , در مورد Match up بد برای Murray قبلا توضیح دادم.
بله چیز مطلقی وجود نداره، ولی به اون شدتی که در مورد راجر فدرر، نادال، سودرلینگ و خیلی های دیگه مچ آپ کاملا نامناسب وجود داره، از نظر من برای اندی وجود نداره، مثلا اگه اشتباه نکنم، شما معتقدید، رافا مچ آپ بدی برای اندی هست، ولی من برعکس فکر میکنم. رافا باید در بهترین فرمش باشه تا اندی رو ببره.
گستره تاکتیکهایی که اندی مقابل بازیکنهای مختلف اجرا میکنه خیلی زیاده، از Pushing تا Serve & Volley و همین یکی از دلایل همین مسئلست.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-20-2010, 03:13 PM   #170
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
عه؟ اندی امروز تعداد وینراشم بیشتر از راجر بود، به نظر من خیلی هم زیبا بازی میکنه، اصلا من نمیدونم چرا بعضی از این طرفداران راجر میبازن، تحلیلهای اینجوری ارائه میدن؟
من خودم بارها و بارها از بازی هوسمندانه راجر در برابر هارد هیترها تعریف کردم،تو همین تورنمنت جلوی سودرلینگ داغونه هم 90 درصد بکهندها رو اسلایس میکرد، به جاهای مختلف و بیشتر کوتاه تا رابین رو مجبور به ارور دادن بکنه، چطور اون موقع همه میان از تاکتیک و بازی هوشمندانه حرف میزنید؟ صد البته درست میگید، ولی برد اندی رو بیخودی لوث نکنید، اندی با توانایی عالی که در بازی خونی و کنترل بازی داره، به موقع هم حمله میکنه.
انصافا امروز اندی عالی بازی کرد، هم حمله کرد هم بازی رو بسیار زیبا و هوشمندانه کنترل کرد.
من برد اندی رو لوث نکردم و همچین قصدی هم نداشتم. اتفاقا از بازی هوشمندانه اندی هم

یاد کردم. اون چیزی هم که گفتم به قول دوستان تحلیل و سلیقه شخصی خودم بود.

نه به خاطر اینکه چون راجر باخته بخوام برد اندی رو لوث کنم. مثلا من طرفدار راجرم ولی از
بازی زیبا و پر انرژی نواک هم لذت می برم ولی از بازی اندی نه. اینا سلایق شخصیه که هر کسی داره.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
تنیس، مسترز، شانگهای، 2010، داویدنکو

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)