بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

5-19 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان رولند گاروس 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 24 16.00%
راجر فدرر 63 42.00%
رافائل نادال 61 40.67%
داوید فرر 0 0%
توماس بردیک 1 0.67%
جو ویلفرد سونگا 1 0.67%
سایر تنیسور ها 0 0%
رأی دهندگان: 150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-09-2013, 10:14 PM   #671
Nikoo
Senior Member

پستها: 155
سپاس: 2,189
در 154 پست 1,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
با اين كه ديشب بهتون تبريك گفتم بازم تبريك ميگم و اميدوارم رافا به زمين گرم بخوره حيفه ركورد راجر شكسته بشه اميدوارم همه امت ولايت مدار و جان بر كف از رسول و دوديگ! تا برادران top rank همه دست در دست هم بدن جلوي اين road runner رو بگيرن
پس خیالت راحت هیچ وقت اون ادمو نمیبینی
Nikoo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nikoo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2013, 10:23 PM   #672
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

هشتمین رولند نادال رو به طرفداراش تبریک میگم .
ای کاش نادال با فدرر همدوره نبود اونوقت من هم بجای ناراحتی ، از قهرمانیاش لذت می بردم ای کاششششششششش...
حس عجیبیه که یکی رو به عنوان یک قهرمان واقعی دوست داشته باشی ولی از موفقیتاش خوشحال نباشی...
دعا کنید فدرر هم هشتمین ویمبلدون رو بگیره تا این دو اسطوره در کنار هم باز هم تاریخ ساز شوند...
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2013, 10:30 PM   #673
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

تبریک
با این بازیهایی که رافا انجام داد الحق که شایسته قهرمانی هم هست.مث آب خوردن وینر فورهند دان د لاین میزد
البته از اون بازی اول با فردریکو دل بونیس تو تورنمت شیلی فرمش رو دیدم فهمیدم رافا درست و حسابی تمرین کرده و فصل خوبی پیش روش هست.
نقطه اوج بازیها همون بازی سمی با جوکویچ بود که من هنوز تو شوک اون بازیم !بسان نبرد دو گلادیاتور واقعی بود !
کی گفته سرویس رافا ضعیفه ؟ بنظر منکه تبدیل به یکی از سلاحهای عالی نادال بعد از فورهندش شده.
امروز از هر دو سمت سرویس هاش خوب بود و فرر که یکی از بهترین ریترن های تور رو داره بدجوری با سرویس های رافا مشکل داشت.
تنها قسمت بازی نادال که خوشم نمیاد همون دراپ هاش هست که خیلی با ارتفاع هم میندازه و حریف راحت میرسه و اکثرا پوینت رو میگیرن ! دراپ فورهند که آخر خندست.
یه خسته نباشید به فرر که عالی بود تو این تورنمت و البته بهترین گزینه بود برای یه فینال راحت
خب فصل چمن رسید. ای کاش فاصله زمانی ویمبی با رولند بیشتر بود.امیدوارم رافا خودش رو سریع وفق بده.
خشی اینقد به تونی گیر نده .تونی اینقدا که که فکر میکنی بد هم نیستا.موقعی که رافا میخواد برک کنه خیلی خوب به رافا روحیه میده

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2013, 10:34 PM   #674
roooger
Member

پستها: 30
سپاس: 443
در 30 پست 208 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر فدرر،استاده سرنا ویلیامز

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sogandabi نمایش پست ها
این رولند گاروس 2013 با مسابقات هاله فرق داره !؟ یکی منو روشن کنه :دی
رولند گاروس دومین گرند اسلم سال از چهار گرند سال که امروز با قهرمانی نادال به اتمام رسیدش.رولند گاروس اخرین تورنمنت بر روی خاک.هاله ی مسابقه 250 امتیازی در چمن هستش که اغاز کننده فصل چمن که این تورنمنت از دوشنبه اغاز میشه و راجر فدرر هم حضور داره. عذر میخوام از دوستان جواب دادم.دیدم کسی جواب نداده گفتم فوضولی کنم.احتمالا دوستان دقیقترشو میگن.

ویرایش توسط roooger : 06-09-2013 در ساعت 11:15 PM
roooger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roooger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2013, 11:04 PM   #675
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

من به نوبه خودم به طرفداران نادال تبریک میگم.نادال بازیکن بسیار بزرگیه و همونطور که گفتم فرر نمیتونه مخصوصا روی خاک از پسش بربیاد.امیدوارم نواک سال آینده بتونه جبران مافات کنه.من یکی که مطمئنم نواک چون تشنه اینکه این عنوان رو بگیره بالاخره بهش میرسه.امسالم خدائی خوب جنگید اما قسمت نبود.(فقط دوستان میشه بگند توی رنگینگ از نواک و فدرر وماری چقدر امتیاز کم میشه و نادال و فرر آیا جایگاهشون عوض میشه یا نه ممنون میشم)بالاخره دیگه فصل خاک هم تموم شد و داریم به مهمترین تورنمنت سال میرسیم.جائیکه فکر کنم راجر فدرر شانس اول قهرمانی است.نواک دوم ، من ماری رو شانس سوم میدونم و نادال(با احترام کامل نسبت به نادال و طرفدارهای محترمش) هم شانس چهارم.البته اینها همش نظرات شخصی منه و ممکنه اصلا اشتباه باشه.اصلا شاید دیدید دل پوترو قهرمان شد.راستی خوندم که راجرر فدرر و تامی هاس توی تورنمنت المان در قسمت دوبل با هم هستند که جالبه.مثل اینکه فردا هم بازی دارند.توی تورنمنت لندن هم بازیکنهای خوبی شرکت کردند که میشه به ماری ، بردیچ ، سونگا ، دل پوترو اشاره کرد.البته این تورنمتها بیشتر برای آمادگی بازیکنها برای گرند اسلم بزرگ ساله و چون 250 امتیازیه و جوایز زیادی توزیع نمیشه زیاد حساسیتیم نداره.پس دوستان تا شروع ویمبلدون خدا نگهدارتون باشه.گرند اسلم خوبی بود(از لحاظ سطح بازیها مگرنه داوریها واقعا بد بود)، هرچند به کام ما نواکیها شیرین نشد.حیف شد.شیرین به کام طرفداران نادال.شاد و سلامت باشید.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2013, 11:13 PM   #676
roooger
Member

پستها: 30
سپاس: 443
در 30 پست 208 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر فدرر،استاده سرنا ویلیامز

تبریک میگم قهرمانی یگانه خاک باز تاریخ رو به همه دوست داران این ماتادور.دوست داشتم ی صحبت کلی با دوسان داشته باشم راجبع تنیس.من از نادال بعنوان یک تنیسور اصلا خوشم نمیاد که چند تا دلیل داره.1-خوب راجرو میبره2-نزدیکترین فرد به راجر برای شکستن گرندای راجر3-از سبک بازیش خوشم نمیاد.اما اینا علایق من بعنوان ی راجری،با همه این تفاسیر نادال فوق العادست،من همیشه سعی میکنم انصافو حقو بگم با اینکه اصلا از نادال خوشم نمیاد بعنوان ی تنیسور اما نادال بی نظیر در خاک،امارش خیره کنندست در خاک.بعد مصدومیت طوفان بپا کردش این ماتادور.اصلا فکرشم نمیکردم نوله رو ببره وقتی برد بلند شدم واسش دست زدم جنگندگی کم نظیرش در بازی بعد اون همه شکست مقابل نوله واقعا حیرت انگیز بودش این نشون میده چقدر نادال رولندگاروس واسش مهم.من موندم چطور سودرلینگ تونسته نادالو ببره واقعا با سرویسای سنگین میشه بردش؟فکر نمیکنم!!!باید راجر قهرمانی رولندشو مدیون سودرلینگ باشه خدایش!!!!اما قسمت انتقادی من از نادال اینجاست چطور نادالو باید جز بهترینای تنیس در ادوار تاریخ دونست؟ایا واقعا نادال در همه سطوح تنیسور تاپی بوده؟ایا نادالو باید جز نوابغ تنیس در همه سطوح دونست؟امار نادال خب معلومه دوسوم قهرمانیش در خاک بدست اومده که منم عاجزم از بیان قدرت این ماتادور اما در هارد چی؟در چمن؟4تا خیلی کم واس نادال خدایش.شاید بگین خب راجرم فقط یکی رولند داره 7تاهم چمن اما در عوضش نصف گرنداش واس هاردن.هدفم از گفتن اینا پاسخ به چند تا سوالم بودش:ایا نادال میتونه رکورد گرندای راجرو بشکونه؟اگه میتونه ایا فقط با قهرمانی در خاک به این افتخار میرسه یا ...؟اما اگه نتونه به رکورد گرندای راجر برسه چرا بنظرتون نمیتونه؟دلیلش چی؟ضمنا خودتون میدونین هنوز راجر هست و باید حداقل ویمبلدنو روی راجر حساب باز کرد.و اخرین سوالم بنظرتون نوله میتونه این رکوردو بشکون یا خیر با دلیل؟امیدوارم کسی برداشت بدی از حرفام نکن چون قصد بی احترامی بکسی نداشتمو ندارم.شاید جای این سوالاتو این بحثا اینجا نباشه اما خواستم قبل ویمبلدون که بزرگترین گرند سال ی بحث جالب داشته باشیم.با تشکرو احترام به همه دوس داران راجر نادال نواک اندی و...
roooger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roooger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2013, 11:32 PM   #677
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roooger نمایش پست ها
تبریک میگم قهرمانی یگانه خاک باز تاریخ رو به همه دوست داران این ماتادور.دوست داشتم ی صحبت کلی با دوسان داشته باشم راجبع تنیس.من از نادال بعنوان یک تنیسور اصلا خوشم نمیاد که چند تا دلیل داره.1-خوب راجرو میبره2-نزدیکترین فرد به راجر برای شکستن گرندای راجر3-از سبک بازیش خوشم نمیاد.اما اینا علایق من بعنوان ی راجری،با همه این تفاسیر نادال فوق العادست،من همیشه سعی میکنم انصافو حقو بگم با اینکه اصلا از نادال خوشم نمیاد بعنوان ی تنیسور اما نادال بی نظیر در خاک،امارش خیره کنندست در خاک.بعد مصدومیت طوفان بپا کردش این ماتادور.اصلا فکرشم نمیکردم نوله رو ببره وقتی برد بلند شدم واسش دست زدم جنگندگی کم نظیرش در بازی بعد اون همه شکست مقابل نوله واقعا حیرت انگیز بودش این نشون میده چقدر نادال رولندگاروس واسش مهم.من موندم چطور سودرلینگ تونسته نادالو ببره واقعا با سرویسای سنگین میشه بردش؟فکر نمیکنم!!!باید راجر قهرمانی رولندشو مدیون سودرلینگ باشه خدایش!!!!اما قسمت انتقادی من از نادال اینجاست چطور نادالو باید جز بهترینای تنیس در ادوار تاریخ دونست؟ایا واقعا نادال در همه سطوح تنیسور تاپی بوده؟ایا نادالو باید جز نوابغ تنیس در همه سطوح دونست؟امار نادال خب معلومه دوسوم قهرمانیش در خاک بدست اومده که منم عاجزم از بیان قدرت این ماتادور اما در هارد چی؟در چمن؟4تا خیلی کم واس نادال خدایش.شاید بگین خب راجرم فقط یکی رولند داره 7تاهم چمن اما در عوضش نصف گرنداش واس هاردن.هدفم از گفتن اینا پاسخ به چند تا سوالم بودش:ایا نادال میتونه رکورد گرندای راجرو بشکونه؟اگه میتونه ایا فقط با قهرمانی در خاک به این افتخار میرسه یا ...؟اما اگه نتونه به رکورد گرندای راجر برسه چرا بنظرتون نمیتونه؟دلیلش چی؟ضمنا خودتون میدونین هنوز راجر هست و باید حداقل ویمبلدنو روی راجر حساب باز کرد.و اخرین سوالم بنظرتون نوله میتونه این رکوردو بشکون یا خیر با دلیل؟امیدوارم کسی برداشت بدی از حرفام نکن چون قصد بی احترامی بکسی نداشتمو ندارم.شاید جای این سوالاتو این بحثا اینجا نباشه اما خواستم قبل ویمبلدون که بزرگترین گرند سال ی بحث جالب داشته باشیم.با تشکرو احترام به همه دوس داران راجر نادال نواک اندی و...
من خداحافظی کردم ولی انقدر خوب صحبت کردی حیفم اومد آخرین حرفو قبل ویمبلدون نزنم.در اینکه نادال بازیکن نابغه ایه احدی شک نداره(اونهائی که دارند انصاف ندارند).خوب خیلیها خوششون نمی آد ازش(یکیش من).اما نمیشه توانائیهاش رو منکر شد.به نظرم نواک از سال 2011 به بعد واقعا بازیکنی شده که شما روی هر سطحی(هر زمینی) میتونید روش حساب باز کنید.آمار سال 2012 هم جالب بود .سه فینال و یه نیمه نهائیکه به راجر در ویمبلدون سال قبل باخت.آیا نواک میتونه گرندهای راجر رو بشکونه؟نمیدونم.خوبیه نواک اینکه روی هارد کورت استاده.مخصوصا توی گرند اسلمها بدجوری میجنگه.نادال؟باید دید در سطح هارد کورت و چمن امسال چه میکنه.اصولا قبلا خوب بوده اما قهرمانیهای چند سال آخر(از 2011 به بعد) به خاک فقط ختم شده. بهرحال اون توی یه زمینه استاده و داره به خوبی استفاده میکنه.دمشم گرم.(خیلیها اینجوریند همه توانشون رو میزارند روی کاری که رد اون کار استادند). یادمون باشه ما ماری رو هم داریم.ماری نمیتونه به گرند اسلمهای حتی نواک به نظرم برسه ، اما دیگه سد محکمی شده . مخصوصا روی هارد و چمن.تنیسوری که روی هارد کورت بازیکن قابلتری باشه ، اصولا موفقتره. چون دوتا گرند اسلم و چندین مسترز 1000 امتیازی داریم. بنابراین هم گرند اسلمهای بیشتری میتونه ببره و هم میتونه مدت بیشتری در رنکینگ در بالاترین سطح بمونه.کاری که نواک تونسته از پسش مخصوصا از 2011 به بعد بر بیاد.اما بازیکنهای مثل سمپراس هم نتونستند به راجر برسند.فکر نکنم کسی بتونه راجرو بگیره.خیلی چیزها میتونه باعث بشه که نشه.مثل مصدومیت و .. اما حتی اگر کسیم بتونه ،راجر یک نام فراموش نشدنی در تاریخ تنیس خواهد بود. همانطور که نادال و نواک خواهند بود.شاد باشید.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2013, 01:01 AM   #678
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها

اگه فقط هیتر فدرر بودم باید طرفدار بردیچ هم میشدم یا سودر لینگ
سودر لینگ چون رافا رو تو رولند برد حالم ازش بهم مبخوره
ضمنا من سمپراس رو از همه بیشتر دوست دارم
چون با اون تنیس رو شناختم
یادش بخیر رسیور انا لوگ بود و trt ترکیه وینبلدون رو نشون میداد
تا فدرر سمپراس رو برد و سمپراس خداحافظی کرد منم از فدرر کینه به دل گرفتم
تا رافا تو رولند 2005 فدرر رو برد منم طرفدارش شدم
دوست عزیز ماشالا چه کینه ی طولانی ای به دل گرفتی. من هم اون بازی رو دیدم (نه از شبکه ی تلویزیون بلکه پارسال از یوتیوب) و برای من دقیقاً نقطه ی پایان اسطوره ی سمپراس و آغاز اسطوره ی فدرر بود. البته حدس می زنم تا قبل از اومدن نادال در سال 2005 سال های سختی رو سپری کردی، چون فدرر بعد از اون برد رفته رفته اوج گرفت و از سال 2003 تبدیل به اسطوره ای شد که همه ی ما می شناسیم. توی اون 4 سال طرفدار کی بودی؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roooger نمایش پست ها
اما قسمت انتقادی من از نادال اینجاست چطور نادالو باید جز بهترینای تنیس در ادوار تاریخ دونست؟ایا واقعا نادال در همه سطوح تنیسور تاپی بوده؟ایا نادالو باید جز نوابغ تنیس در همه سطوح دونست؟امار نادال خب معلومه دوسوم قهرمانیش در خاک بدست اومده که منم عاجزم از بیان قدرت این ماتادور اما در هارد چی؟در چمن؟4تا خیلی کم واس نادال خدایش.شاید بگین خب راجرم فقط یکی رولند داره 7تاهم چمن اما در عوضش نصف گرنداش واس هاردن.هدفم از گفتن اینا پاسخ به چند تا سوالم بودش:ایا نادال میتونه رکورد گرندای راجرو بشکونه؟اگه میتونه ایا فقط با قهرمانی در خاک به این افتخار میرسه یا ...؟اما اگه نتونه به رکورد گرندای راجر برسه چرا بنظرتون نمیتونه؟دلیلش چی؟ضمنا خودتون میدونین هنوز راجر هست و باید حداقل ویمبلدنو روی راجر حساب باز کرد.و اخرین سوالم بنظرتون نوله میتونه این رکوردو بشکون یا خیر با دلیل؟امیدوارم کسی برداشت بدی از حرفام نکن چون قصد بی احترامی بکسی نداشتمو ندارم.شاید جای این سوالاتو این بحثا اینجا نباشه اما خواستم قبل ویمبلدون که بزرگترین گرند سال ی بحث جالب داشته باشیم.با تشکرو احترام به همه دوس داران راجر نادال نواک اندی و...
دوست عزیز
در مورد اینکه چرا نادال جزو بهترین تنیسورهای تاریخه دلایل متفاوتی هست، اما از دید من نادال جزو بهترین هاست چون سبک بازی فوق العاده خاصی داره و اگه تنیس باز نباشی یه مقدار برات سخت می شه که بفهمی دقیقاً نادال چی می کار می کنه. ولی به طور خلاصه می شه گفت که نادال محور اصلی بازیش استفاده از ضربات تاپ اسپین هستش و با اینکه استفاده از همچین ضربه هایی در تنیس در گذشته هم بوده اما چرخشی که توپ های نادال دارن از سایر تنیسورها خیلی بیشتره. ضربات تاپ اسپین باعث می شن که توپ با ارتفاع بالایی از روی تور رد بشه و یکباره پایین بیافته و بعدش هم با چرخش دوباره و با سرعت زیاد (و گاهی تغییر جهت) به سمت بالا بره و ریترن کردنش برای بازیکن هایی که اون سمت تور ایستادن سخت تر باشه. اما بدی تاپ اسپین اینه که سرعت خود توپ رو کم می کنه و سخت تر می شه باهاش وینر زد. ولی نادال به خاطر قدرت بدنی بالاش به نوعی بازی می کنه که همون ضربات تاپ اسپین با قدرت و سرعت زیاد به سمت حریف می رن و تا حریفش بخواد اون توپ رو بزنه می بینه که توپ بالای شونه اشه (که اصلاً جای خوبی برای ضربه زدن به توپ نیست و بهترین فاصله برای زدن توپ وقتیه که در حد کمر باشه). این سبک بازی برای سطوح خاصی مناسبه و دقیقاً چمن برعکس خاک باعث می شه که توپ خیلی بالا نره و برخلاف خاک که سطح کندی به حساب میاد، خیلی سطح سریعیه. ولی با این وجود می بینیم که برخلاف بازیکن هایی که تاپ اسپین خیلی کمی به توپشون می دادن و به همین دلیل نتونستن توی رولند گروس به افتخار برسن (از جمله همین سمپراس که روی چمن و هارد فوق العاده بود چون بیشتر ضربه های فلت می زد)، نادال تونست روی سطح های هارد و چمن هم هرکدوم دوبار قهرمان بشه و این از دید من معیار خوبی برای سنجش ناداله و دلیل خوبی برای اینکه اون رو جزو بهترین ها بدونیم به حساب میاد.
از طرف دیگه نادال فقط یک سال از جوکوویچ و ماری بزرگتره ولی دوبرابر جوکوویچ گرند اسلم داره و با فرض اینکه نادال در چند سال آینده سالی فقط یک گرند اسلم هم ببره و جوکوویچ هر سال دو تا، دست کم شش سال طول می کشه تا جوکر به تعداد گرند اسلم هایی که نادال برده برسه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2013, 06:29 AM   #679
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

سلام.
به اینترنت درست و حسابی دسترسی ندارم، ولی اومدم به نادالی‌‌ها تبریک بگم، مبارکتون باشه
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2013, 06:46 AM   #680
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova
پیش فرض Ensaf!

اما قسمت انتقادی من از نادال اینجاست چطور نادالو باید جز بهترینای تنیس در ادوار تاریخ دونست؟ایا واقعا نادال در همه سطوح تنیسور تاپی بوده؟ایا نادالو باید جز نوابغ تنیس در همه سطوح دونست؟امار نادال خب معلومه دوسوم قهرمانیش در خاک بدست اومده که منم عاجزم از بیان قدرت این ماتادور اما در هارد چی؟در چمن؟4تا خیلی کم واس نادال خدایش.

دوست عزيز
واقعا بي انصافي!
فك نكنم كاربر ديگه اي تو اين سايت وجود داشته باشه كه عقيده اين چنيني نسبت به نادال داشته باشه و اون رو جزو نوابغ و بهترين هاي تمام دوران ندونه.
بابا دمت گرم با اين اظهار نظرت
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)