بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای نمایشی و ملی

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-18-2011, 05:55 PM   #81
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

خوب مگه مجبوره بازی کنه وقتی اینقد خستس
تو این دو ماهه خیلی مسابقه داده بود
نباید اصلا می ذاشتن بازی کنه
اگه یکی دیگه بازی میکرد ومی باخت خیلی بهتر بود
Aryan آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 05:57 PM   #82
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura_RF_Masha نمایش پست ها
حاتم جان من با بخشی از حرفاتون مخالفم. اگر اجازه هست بگم خدمتتون. این بخشش که میگین نوواک وقتی دید نمی تونه ماری رو ببره انصراف داد. نوواک کاملا مشخص بود که مشکل داره از گیم اول بازی شروع کرد به ارور های الکی دادن. همون گیم رو هم به سادگی تقدیم به ماری کرد. اصلا نمی تونست بازی کنه. اینکه میگین الکی ریتایر کرد یه جورایی منطقی نیست. اگر گیم اول بازی رو ببینین کاملا مشخصه نوواک مشکل داره. قسمت دوم هم اینکه میگید نوواک بر خلاف رافا نمی تونه شیوه بازیش رو عوض کنه. رافا اگر واقعا می تونست شیوه بازیش رو عوض کن پس چرا 6 بار پیایپی امسال به نوواک اونم در 3 سطح مختلف باخته؟ پس چرا شیوشو برای بردن نوواک عوض نکرد؟

همین دو تا .
مرسی
دوستان باید اعتراف کنید که نواک امسال فوق العاده بود
نمی تونید انکار کنید
Aryan آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 06:04 PM   #83
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King.Rafa نمایش پست ها
دقیقا حرف دل من رو زدی حاتم جان
فکر کرده هیچ کس نمیفهمه
خب میخواد بگه من اگه میبازم هم به خاطر مصدومیت هست ...
بازی نیمه نهایی با فدرر در رولند گاروس هم شرایط به گونه ای رقم خورد که فرصت این فیلم بازی کردنها رو پیدا نکرد و نتونست خودش رو به مصدومیت بزنه...
در کل نامبر وان بودن غیر از بازی خوب خیلی چیزهای دیگه هم میخواد که فدرر ونادال داشتند ولی جوکویچ هنوز نداره...امیدوارم حالا که نامبر وان شده و کلی طرفدار جدید پیدا کرده یه تغییر اساسی در اخلاق و رفتارش ایجاد کنه در غیر اینصورت حتی اگه موفقیتهای نادال و فدرر رو هم کسب کنه قطعا محبوبیت اونها رو نمیتونه به دست بیاره
خوب امسالم تو گرند اسلم آمریکا 2 ست از فدرر عقب افتاد
ولی خیلی عالی به بازی برگشت
تو بازی با ماری واقعا مشکل داشت
کاملا مشخص بود
به این دلیل که دو تورنمنت پشت سر هم حضور داشت
حتی 1 هفته هم استراحت نداشت
Aryan آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 06:18 PM   #84
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

من بعد از ست 3 بازی لیتون رفتم بیرون ، الان که برگشتم می بینم باخته تقریبا! باز من ندیدمت خراب کردی پسر؟! البته می رفتین بالا هم سال بعد احتمالا دور اول می باختین و دوباره پلی آف! در مجموع خوب بودین. من اصلا فکر نمی کردم دوبل اینقدر خوب بازی کنین و کار به بازی 5 هم برسه.
در هر حال و با اینکه بازی تموم نشده تقریبا قطعی هست برد سوئیس ! به طرفداران اسطوره تبریک میگم. امیدوارم سال بعد هم شرکت کنه و نپیچونه دیویسو! مقتدرانه هم شرکت کنه و برای کشورش مثل این 2 بازی و بازی 8 سال قبل که یادمه، بجنگه. نه مثل بعضی بازیکن ها...
Pouya آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 06:23 PM   #85
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
من بعد از ست 3 بازی لیتون رفتم بیرون ، الان که برگشتم می بینم باخته تقریبا! باز من ندیدمت خراب کردی پسر؟! البته می رفتین بالا هم سال بعد احتمالا دور اول می باختین و دوباره پلی آف! در مجموع خوب بودین. من اصلا فکر نمی کردم دوبل اینقدر خوب بازی کنین و کار به بازی 5 هم برسه.
در هر حال و با اینکه بازی تموم نشده تقریبا قطعی هست برد سوئیس ! به طرفداران اسطوره تبریک میگم. امیدوارم سال بعد هم شرکت کنه و نپیچونه دیویسو! مقتدرانه هم شرکت کنه و برای کشورش مثل این 2 بازی و بازی 8 سال قبل که یادمه، بجنگه. نه مثل بعضی بازیکن ها...
کدوم کانال ها نشون میده؟؟
من فقط تو سوپر تنیس دیدم
Aryan آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 06:27 PM   #86
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط aryan نمایش پست ها
کدوم کانال ها نشون میده؟؟
من فقط تو سوپر تنیس دیدم
کانال مجانی که نشون نمیده. بقیه کانال ها رم جناب پاور تو اعلام برنامه زدن.
من خودم جاهای مهمشو از اینترنت دیدم!
Pouya آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 07:06 PM   #87
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
امیدوارم سال بعد هم شرکت کنه و نپیچونه دیویسو! مقتدرانه هم شرکت کنه و برای کشورش مثل این 2 بازی و بازی 8 سال قبل که یادمه، بجنگه. نه مثل بعضی بازیکن ها...
Mahmood آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 07:15 PM   #88
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

من قبول ندارم، حتما مشکل داشته، هی تهمت میزنید.
Mohammad آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 07:21 PM   #89
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من قبول ندارم، حتما مشکل داشته، هی تهمت میزنید.
منم قبول ندارم
آخه دل پوترو اصلا در سطح نواک نیس
دل پوترو همون دل پوترویی ای کی تو آمریکا دیگه نا نداشت با سیمون بازی کنه
نشسته تنیس بازی میکرد
بعد نواک خودشو بزنه به مصدومیت
Aryan آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2011, 07:27 PM   #90
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

من از هیچ بازیکنی اسم نبردم و خطابم به نواک فقط نبود. ولی مطمئنم کسی مثل هیوئیت جای نواک بود ، پاش میشکست هم تا آخرین لحظه می جنگید ، حالا نتیجه هر چی می شد. بازیکن تو دیویس برای خودش بازی نمی کنه. نماینده یک ملت هست. من اصلا نمی فهمم یکی تو دیویس انصراف بده بعد ، تو تورنمنت بعدی بیاد قهرمان شه. قهرمانیش نوش جونشا! لیاقتم داشته. ولی دیویس و هر رقابت ملی فرق داره.
من با اینکه از بازی ها و نتایج هیوئیت در این چند روز خیلی راضی نیستم - البته دوبل عالی بود - ولی از یک چیز مطمئنم : اینکه شاید از 100% هم بیشتر تلاش کرد! مطمئنم اگه بازیش با واورینکا تو یه تورنمنت دیگه بود اینجوری تلاش نمی کرد... با اینکه آماده نبود و از اول فصل هم 10 تا بازی بیشتر نکرده بود ، تو امریکا به این دلیل شرکت نکرد که برای دیویس آماده باشه و مصدوم نشه، چون کشورش بهش نیاز داشت. این تلاش و غیرت برای من از 100 تا قهرمانی ارزشش بیشتره!
Pouya آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
ITF , اندی ماری , برایان , تنیس , جام دیویس , جوکوویچ , خاک رس , دلپوترو , دیویس کاپ , راجر فدرر , رافائل نادال , زیمونیچ , سه از پنج , فدرر , فینال دیویس کاپ , ماری , نادال , نواک جوکوویچ , هارد کورت , کوکوشکین , گروه جهانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)