بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز تورانتو (Rogers Cup)

مسترز تورانتو (Rogers Cup)

13-19 مرداد - تورانتو، کانادا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-08-2014, 09:48 AM   #41
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

من هم اول از همه تولد راجر رو تبریک می گم. پیروزی ارزشمندی در برابر چیلیچ به دست آورد و همین باعث می شه که تولد 33 سالگیش رو با شادی بیشتری برگزار کنه.

اندی ماری توی این تورنمنت تا حالا فقط یه بازی با نیک کریوس بازی کرده و شاید همین باعث بشه که در برابر سونگا آمادگیش کمتر باشه. ولی به هر حال بازی دیدنی ای خواهد بود.

استن هم امسال بعد از اوپن استرالیا اونقدر باخته که دیگه باختش آدم رو شگفت زده نکنه. همه ی بازی های دیروز به ست سوم کشیده شدن، غیر از بازی استن و نواک که در همون دو ست تکلیفشون یه سره شد.

در مورد نواک و بازیش و رفتارهای خوب یا بدش هم قبلاً زیاد بحث کردیم، من هم سعی می کنم که بدون تکرار اون بحث ها به چندتا نکته اشاره کنم.

1. دوستان طرفدارا نواک شات آپ گفتن فدرر رو بهش اشاره می کنن و اون رو چماق کردن اما هیچ حرفی از اینکه نواک در بازی با دیمیتروف در مادرید 2013 به تماشاچیا گفت بیاین .... من رو بخورین اشاره نمی کنن. شما خودتون قضاوت کنین که کدومش بی ادبانه تره.

2. خود من هم مخالف اینم که جو این فوروم یا هر جای دیگه به گونه ای باشه که افرادی که در اقلیت هستن جرات کمتری برای ابراز نظراتشون داشته باشن. اما متاسفانه یه مساله ای که خود من شخصاً اینجا زیاد دیدم اینه که وقتی نواک می بازه، اون دوستان در کمال کم لطفی می گن نواک آماده نبود و مصدومیت داشت و نواک همیشگی نبود و حاضر نیستن قبول کنن که بازیکن محبوبشون با وجود تمام تلاشش نتونست از پس حریفش بربیاد.

3. نواک بازیکن خیلی خوبیه و الان هم در دوران اوجشه، اما عبارت نواک همیشگی و عباراتی از این قبیل واسه ی من بی معنی ان، چون بازیکن های خیلی خوب اگه همیشه بتونن بهترین بازیشون رو ارائه بدن برنده می شن، ولی نکته ی مهم اینه که چقدر این بازیکن ها می تونن ثبات داشته باشن و همیشه در یه سطح عالی بازی کنن. بازیکنی که نتونه خودشو در اون سطح نگه داره نمی تونه ادعای بهترین بودن رو داشته باشه. علاوه بر همه ی اینا نواک از اردیبهشت پارسال تا حالا توی 6 تا گرند اسلم بازی کرده که فقط تونسته توی یکیش قهرمان بشه. اگه نواک همیشگی اینه که توی اوجش از هر 6 تا گرند اسلم یکیو قهرمان می شه، نباید هم توقع داشت که توی همه ی تورنمنت های دیگه هم نتایج خیره کننده ای بگیره. اگر هم منظور دوستان از نواک همیشگی نواک سال 2011 باشه که باید گفت که اون نواک خیلی وقته که به خاطره ها پیوسته.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-08-2014, 10:15 AM   #42
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hooman3x نمایش پست ها
دوستان من به عنوان یک هوادار راجر میگم تو این سایت تعداد زیاد فدرری ها باعث شده طرفدارای جوکوویچ خیلی نتونن تو بحث ها شرکت کنن.
این که تو پستهای زیادی به تنیسور محبوب آدم توهین بشه خب طبیعیه واکنش نشون بده.
از حق نگذریم نواک سهم زیادی تو جذابیت تنیس داره.خود من بازی راجر با نواک برام جذاب ترین بازیه.
اون وقت شما مقایسه نواک با راجر رو به سخره میگیرید؟
در اینکه اخلاق راجر نه تنها در تنیس بلکه تمام ورزش ها خاص و مثال زدنیه شکی نیست ولی از هوادارش انتظار این همه توهین به رقیب نمیره.
کاش هوادارای نواک نادال و راجر بتونن نظرات ملایم تری در مورد تورنومنت ها بدن نه تخریب بازیکن حذف شده.
اینجوری شاید نفرت به وجود بیاد
دوست بسیار عزیزم من فکر نمی کنم بیان اینکه مدیکال تایم اوت تقلبی کار زشتیه یا اینکه داد و بیداد کردن سر داور در تضاد با ارزش های تنیس هست، توهین قلمداد بشه...دست کم من که تو بحث های اخیر به بهانه ی بازی با مونفیلس فقط مورد اول ( داد و بیداد کردن سر داور) رو مورد نقد قرار دادم و در ادامه هم با یکی از دوستان در مورد فلسفه ی مدیکال تایم اوت بحثی پیش اومد که در مورد اون هم توضیح دادم...الان من نمی دونم توضیح دادن در مورد ارزش ورزش تنیس در طول تاریخ کجاش توهین قلمداد می شه...

در مورد مقایسه نواک با راجر هم شما دچار سوء تفاهم شدید...یکی از دوستان اومد در جواب بحث های مفصل ما دو جمله گفت که شات آپ بعضی ها هنوز تو ذهن مونده بنده این قیاس رو مورد نقد قرار دادم و گفتم نواک و فدرر در این مسائل با هم قابل قیاس نیستن...و گرنه در بسیاری از ابعاد فنی رشته ی تنیس این 2 بازیکن قابل قیاس با یکدیگر خواهند بود و کسی منکر ارزش های فنی نواک نیست همین طور که خود بنده بارها در همین سایت در ستایش عملکرد فنی نواک مطلب نوشتم...با تشکر از شما...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-08-2014, 10:46 AM   #43
hooman3x
Roger's Fan

آواتار hooman3x

پستها: 234
سپاس: 972
در 154 پست 1,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER-djokovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
دوست بسیار عزیزم من فکر نمی کنم بیان اینکه مدیکال تایم اوت تقلبی کار زشتیه یا اینکه داد و بیداد کردن سر داور در تضاد با ارزش های تنیس هست، توهین قلمداد بشه...دست کم من که تو بحث های اخیر به بهانه ی بازی با مونفیلس فقط مورد اول ( داد و بیداد کردن سر داور) رو مورد نقد قرار دادم و در ادامه هم با یکی از دوستان در مورد فلسفه ی مدیکال تایم اوت بحثی پیش اومد که در مورد اون هم توضیح دادم...الان من نمی دونم توضیح دادن در مورد ارزش ورزش تنیس در طول تاریخ کجاش توهین قلمداد می شه...

در مورد مقایسه نواک با راجر هم شما دچار سوء تفاهم شدید...یکی از دوستان اومد در جواب بحث های مفصل ما دو جمله گفت که شات آپ بعضی ها هنوز تو ذهن مونده بنده این قیاس رو مورد نقد قرار دادم و گفتم نواک و فدرر در این مسائل با هم قابل قیاس نیستن...و گرنه در بسیاری از ابعاد فنی رشته ی تنیس این 2 بازیکن قابل قیاس با یکدیگر خواهند بود و کسی منکر ارزش های فنی نواک نیست همین طور که خود بنده بارها در همین سایت در ستایش عملکرد فنی نواک مطلب نوشتم...با تشکر از شما...
منظورم از توهین کردن شما نبودید.اون دوستی که نوشته بود نواک کثیف و ناجوانمردانه بازی میکنه
و از نظر اخلاق آخر هست بود.
و گرنه شما در کمال احترام فقط انتقاد داشتید.
ممنون
hooman3x آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما hooman3x به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-08-2014, 10:58 AM   #44
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

2. خود من هم مخالف اینم که جو این فوروم یا هر جای دیگه به گونه ای باشه که افرادی که در اقلیت هستن جرات کمتری برای ابراز نظراتشون داشته باشن. اما متاسفانه یه مساله ای که خود من شخصاً اینجا زیاد دیدم اینه که وقتی نواک می بازه، اون دوستان در کمال کم لطفی می گن نواک آماده نبود و مصدومیت داشت و نواک همیشگی نبود و حاضر نیستن قبول کنن که بازیکن محبوبشون با وجود تمام تلاشش نتونست از پس حریفش بربیاد.
این خصلت بد اکثریت ماست ، که فقط مختص هواداران نواک نیست ،زمانی که راجر در دوران اوج خودش بود ، هر وقت می باخت بعضیا میومدن میگفتن ، این راجر ، راجر همیشیگی نیست ، این راجر به خودش باخت نه به حریف ، و از این دست خزعبلات !
یا وقتی رافا میباخت ، طرفدارای رافا میومدن میگفتن این رافا کجا رافا فلان تورنمنت کجا !!!!!!!!
تنها دلیلشم اینکه بعضی از دوستان طرفدار راجر و رافا و نواک ، این بازیکنارو تو ذهن خودشون ربات فرض کردن ، و اینکه اونا باید همیشه در یک سطح باشن ، در غیر اینصورت به خودشون باختن نه به بازی خوب حریف !
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-08-2014, 11:12 AM   #45
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hooman3x نمایش پست ها
این بخش که مدیکال تایم ها حقه بوده یا نه مهم نیست.من میگم هوادارها به بازیکن خاصی توهین نکنن.
با این صحبت شما که نواک جزو کاملترین هاست شکی نیست.
ولی اینکه تنیس بعد 2012 به سلطه نادال در میومد بیشتر شبیه شوخی میمونه.
چون نواک فقط نادال رو از جام ها محروم نکرده.دست فدرر رو هم از جام کوتاه کرده(نمونش همین ویمبلدون اخیر).
نادال رو هم غیر نواک بازیکنایی شکست دادن.حتی شاید بازیکنایی که تو سمی از نواک باختن میتونستن فینال از نادال ببرن(قابل پیش بینی نیست)
من که بعید میدونم چنین اتفاقی بیفتاد....
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-08-2014, 11:14 AM   #46
hooman3x
Roger's Fan

آواتار hooman3x

پستها: 234
سپاس: 972
در 154 پست 1,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER-djokovic

در یک جمله من میخوام طرفدارای فدرر(اسطوره تمام نشدنی)/نادال(اعجوبه ماتادور)/نواک(سونامی صربستان)
در کمال دوستی و احترام از تنیس لذت ببرن
مثل این عکس
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 38732327370520234994.jpg (28.4 کیلو بایت, 89 نمایش)
hooman3x آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hooman3x به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-08-2014, 11:16 AM   #47
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

از دوستان کسی میتونه حدس بزنه که فینال راجرز کاپ چند شنبه میشه!؟؟؟!
البته من سایت تورنمنت نگاه کردم نوشته بود 10 آگوست ولی فکر کنم 1 روز مسابقات به دلیل بارش باران به تعویق افتاد.
مرسی
slice آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی slice به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-08-2014, 11:48 AM   #48
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط slice نمایش پست ها
از دوستان کسی میتونه حدس بزنه که فینال راجرز کاپ چند شنبه میشه!؟؟؟!
البته من سایت تورنمنت نگاه کردم نوشته بود 10 آگوست ولی فکر کنم 1 روز مسابقات به دلیل بارش باران به تعویق افتاد.
مرسی
فکر کنم همون یک شنبه باشه
امروز کوارتر
فردا سمی
پس فردا هم فینال
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-08-2014, 12:29 PM   #49
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

تولدت مبارک تنها اسطوره زندگی من.
لعنت به این اینترنت که تواین تورنمنت دوبار قطع شد هردوبارم وسط ست دوم بازی های راجر,دیشب ست دوم راجر 4-3 جلو بود نت پوکید نشستم وصل نشد رفتم خوابیدم خدارو شکر الان رفتم نتیجرو دیدم 2-1 برد واقعا چلیچ بازیکنه بزرگیه این فصل هم واقعا مثل سال های ابتدایی تنیسش عالی بوده راجر پروزی بزرگی به دست آورد تا اونجایی که دیدم واقعا خوب و با فکر بازی کرد راجر و نکته خوبش این بود که تو گرفتن امتیاز عجول نبود,به گفته ی یکی از دوستان 6 مچ پوینت از دست داد وایی این خیله بده راجر نباید به راحتی این موقعیت ها رو از دست بده,چه بازیه زیبایی فرر با راجر همیشه آرزو داشتم این بازی رو یه بار تو فینال تورها ببینیم.
راجر باید تو این تور قهرمانشه چون سخته دیگه همچین فرصتی براش مهیاشه.

در مورد بحث نواک باید بگم من همیشه بی طرف قضاوت کردم چون بدون تنفرداشتن از کسی از بازیش لذت میبرم (به استثناء بردیچ) نواک شاید از نظر اخلاق با احترام به هواداراش سطح کلاسش پایینتر از دیگر بزرگان باشه ولی چطور میتونیم از نظر سطح فنی و بازی تنیس اونو پایینتراز راجر و رافا بدونیم به هیچ عنوان من قبول ندارم این حرفو نواک نه تنها هم سطح این دو هستش بلکه تو بعضی پارامترها بدون شک از بعد فنی بالاتر هم قرار داره,واقعا مسخرست بخوایم این شکست نواک رو بزاریم به بازی خوبه حریف,آره بعضی وقتها تنیسور خوب بازی میکنه ولی حریفش بهتره و بازی رو میبره ولی دیشب چه فاکتور خوبی تو نواک دیدید بهم بگید تا قانعشم این نواک حتی 20% خودش هم نبود نه بکهند زد نه فورهند زد نه ریترن درست درمونی داشت نه سرو خوبی زد اصلا حرکاتش تو زمین فاجعه و بازیگردانیش افتضاح بود هممون میدونیم نواک 80% خودش باشه کافیه به راحتی تا سمی تور ها بیاد,این نواک اصلا یه جوری بود انگیزه تو وجودش صفر بود خواهشا از رو نفرت نظر ندید بیاید منطقو یکی از رکن های اصلی نظراتمون قرار بدیم به خدا از این بعد تنیس براتون واقعا زیباتر میشه,تو همین تایپیک تورنتو میگم نواک یه پای فینال یو اس اوپن هستش و به احتمال 70% هم قهرمان,واقعا نواک نابغه ایی برای خودش تو دنیای تنیس به هیچ عنوان نمیشه اینو انکار کرد.

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 08-08-2014 در ساعت 01:06 PM
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-08-2014, 04:18 PM   #50
Code
Member

آواتار Code

پستها: 62
سپاس: 315
در 61 پست 287 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Novak Djokovic

من معذرت می خوام از دوستان راجری که ناراحت شدن که بحث شات اپ رو کردم
در این که اخلاق راجر بهتر از نواک هست من قبول دارم اما اینکه طرفدار راجر و رافا
بیشتر هستن تو این سایت دلیل نمیشه به بقیه بازیکن ها توهین بشه یک پست
از من نیست که بی احترامی کرده باشم همیشه به رافا و راجر تبریک گفتم و
تعریف اما بعضی ها هر چی میخوان میگن نیاز به ادامه بحث نمیبینم از دوستان
راجری عذر میخوام
( جناب roger 4 ever ) بحث کردن که اخرش به جایی ختم نمیشه فایده نداره
که بخوام بحث کنم 10 خط نوشتی منم 20 خط میتونم رمان برات بنویسم اما
اخرش به جایی نمیرسه اینکه من چه رشته ای رو دنبال میکنم به شما ربط نداره
بیشتر از شما تنیس ندیده باشم کمتر هم ندیدم
سطح تاپیک ؟ ! تو فرهنگ شما سطح فکر کنم معنی دیگه میده چند خط توهین
کردن به بازیکنی دیگر سطح تاپیک رو نشون میده ؟ جالب بود

ویرایش توسط Code : 08-08-2014 در ساعت 04:27 PM
Code آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Code به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)