بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز کانادا (Rogers Cup)

مسترز کانادا (Rogers Cup)

17-23 مرداد - مونتریال، کانادا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما چه کسی فاتح مونترئال خواهد شد؟
نوواک جوکوویچ 26 30.59%
رافائل نادال 17 20.00%
راجر فدرر 36 42.35%
اندی ماری 4 4.71%
خوان مارتین دلپترو 2 2.35%
بازیکنان دیگر 0 0%
رأی دهندگان: 85. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-13-2011, 09:54 AM   #151
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

این تسونگا انگار جن گرفتش. تو ویمبلدون هم فدررو زد. هالا دیگه نواک افتاده رو دور. امیدوارم تسونگا رو بترکونه.
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-13-2011, 01:51 PM   #152
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
پس دیگه شانگهای و پاریس و بارکلیز برای چیه؟ بعد یو اس اپن همه برن خونشون قبل استرالیا دوباره بیان. در ضمن امضاتو درست کن یه گرندش کمه!
حالا ما میخوایم یه جوری باخت های راجر رو توجیح کنیم
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-13-2011, 03:32 PM   #153
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
راجر اصلا به این تورنمنت فکرم نمیکنه چون راجر همه فکرش تو یو اس اوپنه این دو تا مسترز بیشتر یه تمرینه خوبه برای راجر تا یه مسابقه.
خوشم میاد زمانی که به نفعتونه فکر راجر رو هم می خونید من ی جایی خونده بودم که راجر گفته بود می خوام اول بشم یا رنک یک یا اینکه بقیه ی رنکا برام اهمیتی نداره مهمه که اول بشم بنابراین از این حرفش هم میشه نتیجه گرفت که امتیاز همه بازیها براش اهمیت داره.

ویرایش توسط Lily Nadal : 08-13-2011 در ساعت 04:42 PM
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-13-2011, 08:14 PM   #154
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

به نظر من سونگا امشب مثل آب خوردن نواکو میبره اینجا دیگه مثل wimbledon نیست که سونگا 5 ست با فدرر بازی کرده باشه و بدنش تحلیل رفته باشه. نواکم فرم خوبی نداشته مثل تورنمنت های قبل! از بازیش با داویدنکو مشخص بود اگه داویدنکو مثل سابقش بود به راحتی نواکو برده بود. cillic هیچوقت برای نواک بازیکن خطرناکی نبوده. منفیس هم که تعطیله با اون سبک بازیش منفیس بازیکنیه که قدرت وینر نداره و فقط ایستاده روی بیس لاین الکی وقت تلف میکنه این سبکش جلوی بازیکنی مثل نواک که ضربات دقیق داره جواب گو نیست. ولی سونگا تمامه امکانات بردن نواکو به راحتی داره 1.قدرت وینر بالا 2.سرو قوی و والی بی نظیر فورهند هم سونگا کاملا قویتره. فقط بکهند نواک از سونگا سره و همینطور هوش قویتره نواک. به نظر من اگه هر دوشون روی فرم باشن سونگا به راحتی میبره.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-13-2011, 10:51 PM   #155
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط manoochehr نمایش پست ها
به نظر من سونگا امشب مثل آب خوردن نواکو میبره اینجا دیگه مثل wimbledon نیست که سونگا 5 ست با فدرر بازی کرده باشه و بدنش تحلیل رفته باشه. نواکم فرم خوبی نداشته مثل تورنمنت های قبل! از بازیش با داویدنکو مشخص بود اگه داویدنکو مثل سابقش بود به راحتی نواکو برده بود. cillic هیچوقت برای نواک بازیکن خطرناکی نبوده. منفیس هم که تعطیله با اون سبک بازیش منفیس بازیکنیه که قدرت وینر نداره و فقط ایستاده روی بیس لاین الکی وقت تلف میکنه این سبکش جلوی بازیکنی مثل نواک که ضربات دقیق داره جواب گو نیست. ولی سونگا تمامه امکانات بردن نواکو به راحتی داره 1.قدرت وینر بالا 2.سرو قوی و والی بی نظیر فورهند هم سونگا کاملا قویتره. فقط بکهند نواک از سونگا سره و همینطور هوش قویتره نواک. به نظر من اگه هر دوشون روی فرم باشن سونگا به راحتی میبره.
مطمئنا سونگا رو فرمه ولی این نواک که میبره.
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-14-2011, 04:52 AM   #156
Code
Member

آواتار Code

پستها: 62
سپاس: 315
در 61 پست 287 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Novak Djokovic

نقل قول:
و دیدیم که این سونگا رو دور هم باشه نباشه رقیب نواک نمیشه و شما وقعا خوب نقاط قوت سونگا رو گفتی و کاملا از نواک بهتره اما نمیدونم چرا میبازه :-؟؟ نواک هر چقدر میره جلوتر پخته تر میشه نقاط ضعف خودش رو بهبود میبخشه امیدوارم نادال و فدرر از دوباره به خودشون بیان و رقابت سختی با نواک داشته باشن سونگا که حریف نیست
Code آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Code به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-14-2011, 04:58 AM   #157
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط krlent نمایش پست ها
و دیدیم که این سونگا رو دور هم باشه نباشه رقیب نواک نمیشه و شما وقعا خوب نقاط قوت سونگا رو گفتی و کاملا از نواک بهتره اما نمیدونم چرا میبازه :-؟؟ نواک هر چقدر میره جلوتر پخته تر میشه نقاط ضعف خودش رو بهبود میبخشه امیدوارم نادال و فدرر از دوباره به خودشون بیان و رقابت سختی با نواک داشته باشن سونگا که حریف نیست
اره نواک برد و خیلی داره خوب کار میکنه ولی سونگا هم امروز اصلا از اول بازی تمرکز نداشت. من هنوزم سره حرفم هستم سونگا اماده و نواک اماده سونگا میبره ولی امروز سونگا رو فرم نبود. ولی در کل مهم برده که نواک برد تبریک به خاطر برد نواک. در ضمن سونگا همیشه یکی از رقیب های اصلیه نواک بوده از هد تو هد کاملا مشخصه تازه با این باختش هنوز 5/4 جلو هست سونگا اونوقت چه طوری حریف نیست؟

ویرایش توسط manoochehr : 08-14-2011 در ساعت 05:08 AM
کاربر زیر از شما manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-14-2011, 05:10 AM   #158
Code
Member

آواتار Code

پستها: 62
سپاس: 315
در 61 پست 287 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Novak Djokovic

نقل قول:
اره نواک برد و خیلی داره خوب کار میکنه ولی سونگا هم امروز اصلا از اول بازی تمرکز نداشت. من هنوزم سره حرفم هستم سونگا اماده و نواک اماده سونگا میبره ولی امروز سونگا رو فرم نبود. ولی در کل مهم برده که نواک برد تبریک به خاطر برد نواک.
مرسی بابت تبریک دوست عزیز دیگه از این حرفا نداشتیم چطور سونگا تو ویمبلدون رو دور بود از راجر برد رسید به نواک دیگه رو فرم نبود اینجا هم از راجر برد رو فرم بود اما به نواک رسید رو فرم نبود بحث رو فرم بودن نبودن هم بچه ها کردن دیگه نیازی نداره بحث کنم اما به عقیده شما احترام میزارم دوست عزیز دیگه همه میدونن سطح بازی نواک الان در چه حد است دلیل نمیشه بازی های گذشته رو به رخ بکشی اگر این جوره نادال هم بازی رو در رو از نواک بیشتر برده اما چند بازی پی در پی داره میبازه اما چیزی که مهمه پیشرفت بازیکن است ( الان دوران اوج و طلایی نواک است دوستان اشاره کردن 1 باخت در هفت ماه اخیر این امار همه چیز رو نشون میده موفق باشی.

ویرایش توسط Code : 08-14-2011 در ساعت 05:19 AM
Code آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Code به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-14-2011, 05:19 AM   #159
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

نقل قول:
نوشته اصلی توسط krlent نمایش پست ها
مرسی بابت تبریک دوست عزیز دیگه از این حرفا نداشتیم چطور سونگا تو ویمبلدون رو دور بود از راجر برد رسید به نواک دیگه رو فرم نبود اینجا هم از راجر برد رو فرم بود اما به نواک رسید رو فرم نبود بحث رو فرم بودن نبودن هم بچه ها کردن دیگه نیازی نداره بحث کنم اما به عقیده شما احترام میزارم موفق باشی
من نمیخوام برد جوکو رو کم رنگ کنم با این حرف که سونگا رو فرم نبود قدرت جوکو برای همه مشخصه ولی امروز سونگا خوب بازی رو شروع نکرد و تمرکز رو بازی نداشت. دز ضمن من نگفتم تو ویمبلدون رو فرم نبود سونگا گفتم به خاطر اینکه 5 ست با راجر بازی کرده بود بدنش تحلیل رفته بود.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-14-2011, 10:04 AM   #160
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

من بعید میدونم تسونگای اماده هم بتونه نوواک اماده رو ببره
نمونش هم استرالیای 2008 که اوج امادگی تسونگا بود
البته در اینده امکانش هست
ولی فعلا بعیده
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)