بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس زنان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-05-2012, 09:02 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation ارغوان رضایی مجبور به کناره‌گیری از تیم ملی تنیس زنان فد کاپ فرانسه شده بوده است!

ارغوان رضایی
مجبور به کناره‌گیری از تیم ملی
تنیس زنان فد کاپ فرانسه شده بوده است!

تنیس‌باز زن ایرانی الاصل فرانسه فاش کرد او را مجبور به کناره گیری از تیم این کشور در رقابتهای فدکاپ کرده اند. به گزارش رویترز از پاریس، ارغوان رضایی در گفتگو با روزنامه اکیپ چاپ فرانسه گفت، به علت اختلافی که با ژولین اسکود مربی (کاپیتان) تیم داشته، از تیم فرانسه کنار گذاشته شد.

نام رضایی به عنوان نفر ذخیره در فهرست تیم فدکاپ فرانسه برای بازی دور اول مقابل اسلواکی گنجانده شده بود اما پیش از سفر به براتیسلاوا نام او خط خورد. رقابتهای تنیس تیمی زنان جهان یا فد کاپ مشابه جام دیویس مردان در این رشته است.

اسکود گفت :«من دوست نداشتم با کسی که نمی خواهد در تیم بماند کار کنم.» رضایی اخیرا نتوانسته نتایج خوبی کسب کند بطوریکه از رده پانزدهم جهان در ماه اکتبر 2010 به رده 123 جهان در حال حاضر تنزل کرده است.

اما رضایی گفت: «من حتی پذیرفته بودم که از حضور در رقابتهای انتخابی WTA Premier آزاد فرانسه انصراف دهم تا بتوانم تیم فد کاپ فرانسه را همراهی کنم، اما به شکل زننده ای از من خواسته شد تا تمرینات را ترک کنم. من هم چاره ای جز این نداشتم.»

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)