بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > پایان سال بارکلیز (ATP World Tour Finals)

پایان سال بارکلیز (ATP World Tour Finals)

۲۹ آبان - ۶ آذر - لندن انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات ATP Word Tour Finals از نظر شما چه کسی خواهد بود ؟
Novak Djokovic 7 7.78%
Rafael Nadal 20 22.22%
Andy Murray 2 2.22%
Roger Federer 61 67.78%
David Ferrer 0 0%
Jo-Wilfried Tsonga 0 0%
Tomas Berdych 0 0%
Mardy Fish 0 0%
رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-26-2011, 01:57 AM   #351
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Maestro16 نمایش پست ها
من اخر نفهمیدم تو طرفدار کی هستی؟ اسم یوزرت دیوید بکام ! عکس اواتارت سمپراس! زیر یوزرت زدی نوله فنس ! الانم اومدی بحثایه مرده رو زنده میکنی و از رافا طرفداری میکنی !
راستی گفتی امپراطوری !
یاد رم و مادرید افتادم جایی که امپراطورتون تو خاک رس همش straight ست به جوکو میباخت ! اینا رو که یادت نرفته !
یه نگا به امار امسال رافا مقابل تاپ تن بنداز خودت همه چی رو میفهمی !
زمین صافه عزیزم !!!!!!
جوان ناکام !

من طرفدار هر کی هستم که حال فدرر و بگیره
البته نه همه داویدنکو وسودرلینگ و لیوبیجچ مستثنی هستن
از نادال هم واسه این شاکی هستم
که باعث خوشحالی دشمنان قسم خوردش شده
از وقتی طرفدار نادال شدم که تو 17 سالگی تو رولند فدرر رو برد
خوشبختانه نوواک و نادال امسال داغ گرند اسلم رو به دل شما گذاشتن ضمنا نادال 100 بار به نوواک میباخت هم اینقدر ازش ناراحت نمیشدم که به فدرر باخت
تنیسور اصلی من سمپراس بود از وقتی فدرر بردش من کینه گرفتم و حال میکنم وقتی میبازه
به قول خود فدرری ها مهم گرند اسلمه
امسال که نگرفتید پس سکوت

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2011, 02:04 AM   #352
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
من طرفدار هر کی هستم که حال فدرر و بگیره
البته نه همه داویدنکو وسودرلینگ و لیوبیجچ مستثنی هستن
از نادال هم واسه این شاکی هستم
که باعث خوشحالی دشمنان قسم خوردش شده
از وقتی طرفدار نادال شدم که تو 17 سالگی تو رولند فدرر رو برد
خوشبختانه نوواک و نادال امسال داغ گرند اسلم رو به دل شما گذاشتن ضمنا نادال 100 بار به نوواک میباخت هم اینقدر ازش ناراحت نمیشدم که به فدرر باخت
تنیسور اصلی من سمپراس بود از وقتی فدرر بردش من کینه گرفتم و حال میکنم وقتی میبازه
به قول خود فدرری ها مهم گرند اسلمه
امسال که نگرفتید پس سکوت

تعداد گرنداسلمای اینایی که عکسشون رو گذاشتی + اونی که قبلا تو امضات بود و قرار بود کار فدرر رو تموم کنه (که خودت هم فهمیدی مال این حرفا نیست و عکسش رو برداشتی) با هم جمع کن ، سر جمع اندازه ی فدرر گرنداسلم نبردن !
حالا کی باید سکوت کنه ؟
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2011, 02:17 AM   #353
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

تغییرات رنکینگ پس از برگزاری دور سوم رقابتهای مسابقات بارکلیز لندن در تایپیک تغییرات رنکینگ در بارکلیز لندن 2011 اصلاح شد.
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2011, 09:35 AM   #354
Nasir
Member

پستها: 78
سپاس: 319
در 68 پست 404 بار سپاسگزاری شده

درود دوستان
شما ها طوری کل کل می کنین که آدم فکر می کنه سهم شماها تو قهرمانی های فدرر - نادال و نواک خیلی بیشتر از خودشونه.
یا این شما هستین که شب و روز این بزرگان رو تمرین دادین و از کودکی زیر نظر شما بزرگ شدن و به این جا رسیدن ولی نتونستن توقعات بجای شما رو برآورده کنن!
حیف نیست که بیخودی حرص بخورین؟!!
باختن یا بردن به ما چه؟!
ما فقط بازیها رو می بینیم و از حساسیتش حال می کنیم.
نه بخاطر اینکه فردا حال رفیقمون رو بگیریم
فقط واسه دل خودمون که عاشق تنیس نابه.
ما رو بعنوان کوچکتر ببخشید که جسارت کردیم
وگرنه تک تک شما استاد امثال من هستین.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
Nasir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nasir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2011, 10:00 AM   #355
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nasir نمایش پست ها
درود دوستان
شما ها طوری کل کل می کنین که آدم فکر می کنه سهم شماها تو قهرمانی های فدرر - نادال و نواک خیلی بیشتر از خودشونه.
یا این شما هستین که شب و روز این بزرگان رو تمرین دادین و از کودکی زیر نظر شما بزرگ شدن و به این جا رسیدن ولی نتونستن توقعات بجای شما رو برآورده کنن!
حیف نیست که بیخودی حرص بخورین؟!!
باختن یا بردن به ما چه؟!
ما فقط بازیها رو می بینیم و از حساسیتش حال می کنیم.
نه بخاطر اینکه فردا حال رفیقمون رو بگیریم
فقط واسه دل خودمون که عاشق تنیس نابه.
ما رو بعنوان کوچکتر ببخشید که جسارت کردیم
وگرنه تک تک شما استاد امثال من هستین.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
رفيق اين تايپيك فقط فقط براي كل كل هست و بس و اگر اين تايپيك رو بردارن كلي از اعضاي سايت بيرون مي رن .يه مثال برات بزنم اگر اين تايپيك رو بردارن طرفداراي فدرر چطور سربه سر طرفداري نادال بزارند يعني اين شش بوق رو بهشون حالي كنند واقعا هم حال ميده وقتي عصبانيتشون رو ميبيني هي پست مي زنند و بدو بيراه مي گن ولي دركل خودشون هم حرفاشون رو قبول ندارن ،پس به نظر من شما كه اينقدر بچه مثبت هستي لطفا وارد اين تايپيك نشه چون امكان داره روح لطيفت آسيب ببينه.
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-26-2011, 10:16 AM   #356
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
اتفاقا تال جائی که ما دیدیم توپ بیرون بود و البته که خدا جای حق نشسته تو میفهمی یا داور که نظر میدی سر خود؟
دوربین عنکبوتی؟
عزیزم بهتره تو با این حرفای خنده دارت از طرف طرفدارای با شعور فدرر حرف نزنی که داری فقط آبرو میبری با این حرفای خنده دار
آخه ناكس كوري ببيني دوربين تو سالن هاي سر بسته مرتبت روي سر بازيكنها و تماشگر ها مياد و ميره بحث و بررسي بعد بازي از شبكه الجزيره رو ديدي بعد حرف مفت ميزني .فقط تو كه اينقدر نابغه هستي بگو توي اون بازي دوربين براي زوم يا هر چي كه اسمش رو ميزاري بود يانه تو فكر نكنم بازي رو اصلا نگاه كردي چون داور اومد و روي اثر توپ نظر داد كه اون هم نادال با زرنگي پا گذاشت روش و اثرش رو پاك كرد ،تو هم به نظرم از طرف طرفداري نادال حرف نزن چون داري آبروي همشون رو مي بري جام رو به ناحق برديد نوش جونتون گفتم خدا جاي حق نشته اين بيگل فعلي بود كه حال نادال رو جا اورد
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-26-2011, 11:09 AM   #357
cristian
Junior Member

آواتار cristian

پستها: 4
سپاس: 8
در 4 پست 22 بار سپاسگزاری شده

من دلم می خواد خیلی راحت صحبت کنم
این مسابقات داره خیلی جیزها را در این پایان فصل روشن میکنه ...
اولا با آدمی که دو سه بار باختوندیش و بیگل کردی نباید تبانی کنی که ست سوم عقده هاش رو روت خالی کنه نوله از تیپسارویچ رو دست خورد و شانس صعود رو از دست داد عاقبت این کارها بهتر از این نمیشه .... نوله اگه نصف بازی خودش را میکرد و تیپسارویچ هم همه زورش رو میزد نمیتونست نوله رو ببره .....
عادلانه تر این بود که نوله از فدرر میباخت تا بیشتر دل ما خنک بشه نه از این پدیده چهره ( نمیدونم با این چشمهای نافرمش چطوری تنیس بازی میکنه..... )
دومأ درباره نادال قهرمان ( امشب رو اینجا بمان ) این بچه برای ما طرفدارانش همیشه قهرمان میمونه حتی اگه زیر پاهای فدرر له بشه خورد بشه و بیگل بشه .... ما همیشه دوستش داریم چون در خاک بازی استاده البته منظورم زمین خاک رسه نه اون چیزی که قزوینی ها بهش میگن خاکبازی
ما دوسش داریم به خاطر فروتنی و احترامی که به بازیکنان قدیمی میزاره از اون احترام اول در شروع بازی وپرتاب سکه که یک ساعت بازیکن مقابل رو کنار داور معطل میکنه و با پررویی تمام خودش رو مشغول مرتب کردن ساکش و آبش و غیره میکنه گرفته تا اون احترام پفکی کنار تور موقع عوض کردن زمین که همه بازیکنان متوجه این حرکت شدن و از پشت داور میرن تا این احترام الکی رو نادال فقط برای خودش نگه داره .... و بازی جوانمردانش هم به کنار
ولی این رو بگم که ما همیشه طرفدار نادال و اون قیافه خوشتیپ تصادفیش و اون سبک بازی زوریش با اون سرویسهای در پیتش باقی می مانیم و خواهیم ماند تا ما و طرفدارانش را مثل این مسابقات همیشه شاد و مسرور نگه داره بله زندگی با نادال قشنگه این پدیده باید باشه تا فدرر بازی زیبایش را نشون بده
وسلام با یادی از زحمات تونی نادال نامه تمام .....
cristian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی cristian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2011, 11:37 AM   #358
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط cristian نمایش پست ها
من دلم می خواد خیلی راحت صحبت کنم
این مسابقات داره خیلی جیزها را در این پایان فصل روشن میکنه ...
اولا با آدمی که دو سه بار باختوندیش و بیگل کردی نباید تبانی کنی که ست سوم عقده هاش رو روت خالی کنه نوله از تیپسارویچ رو دست خورد و شانس صعود رو از دست داد عاقبت این کارها بهتر از این نمیشه .... نوله اگه نصف بازی خودش را میکرد و تیپسارویچ هم همه زورش رو میزد نمیتونست نوله رو ببره .....
عادلانه تر این بود که نوله از فدرر میباخت تا بیشتر دل ما خنک بشه نه از این پدیده چهره ( نمیدونم با این چشمهای نافرمش چطوری تنیس بازی میکنه..... )
دومأ درباره نادال قهرمان ( امشب رو اینجا بمان ) این بچه برای ما طرفدارانش همیشه قهرمان میمونه حتی اگه زیر پاهای فدرر له بشه خورد بشه و بیگل بشه .... ما همیشه دوستش داریم چون در خاک بازی استاده البته منظورم زمین خاک رسه نه اون چیزی که قزوینی ها بهش میگن خاکبازی
ما دوسش داریم به خاطر فروتنی و احترامی که به بازیکنان قدیمی میزاره از اون احترام اول در شروع بازی وپرتاب سکه که یک ساعت بازیکن مقابل رو کنار داور معطل میکنه و با پررویی تمام خودش رو مشغول مرتب کردن ساکش و آبش و غیره میکنه گرفته تا اون احترام پفکی کنار تور موقع عوض کردن زمین که همه بازیکنان متوجه این حرکت شدن و از پشت داور میرن تا این احترام الکی رو نادال فقط برای خودش نگه داره .... و بازی جوانمردانش هم به کنار
ولی این رو بگم که ما همیشه طرفدار نادال و اون قیافه خوشتیپ تصادفیش و اون سبک بازی زوریش با اون سرویسهای در پیتش باقی می مانیم و خواهیم ماند تا ما و طرفدارانش را مثل این مسابقات همیشه شاد و مسرور نگه داره بله زندگی با نادال قشنگه این پدیده باید باشه تا فدرر بازی زیبایش را نشون بده
وسلام با یادی از زحمات تونی نادال نامه تمام .....
تو اولآ بلد نيستي صحبت كني بچه كيه؟رافا؟برو اول ياد بگير صحبت كردن رو بعد بيا اظهارونظر كن مگه رافا راجر رو بيگل نكرد؟پس رولند گاروس چي بود؟دومآدرپيت هم خودتي نه اون رافا...متآسفم برات.............
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2011, 11:47 AM   #359
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

دوستان لطفا مراعات کنید.

اول اینکه : کری و کل کل - تا اونجایی که من می دونم - در رابطه با بازیکن هاست ، نه کاربرا. این که یکی میاد میگه تو کوری ، طرفش میگه خودت کوری و ... هیچ ربطی به این مسابقات نداره و جای همچین پستایی فقط سطل آشغال سایت هست.

دوم : کری آداب داره هر چی از دهنتون درومد نیاید بریزید تو تاپیک ! با الفاظ درست صحبت کنید وگرنه خودتون ضرر خواهید کرد. من اصلا دوست ندارم هیچ پستی ویرایش بشه چه برسه به پاک ، ولی با توهین مستقیم ، مخصوصا به کاربر به شدت برخورد خواهد شد.

اگه متوجه شدید ، پستتونو ویرایش کنید ، اگرم نشدید متاسفانه مجبوریم کاری بکنیم تا متوجه بشید.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2011, 12:25 PM   #360
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
آخه ناكس كوري ببيني دوربين تو سالن هاي سر بسته مرتبت روي سر بازيكنها و تماشگر ها مياد و ميره بحث و بررسي بعد بازي از شبكه الجزيره رو ديدي بعد حرف مفت ميزني .فقط تو كه اينقدر نابغه هستي بگو توي اون بازي دوربين براي زوم يا هر چي كه اسمش رو ميزاري بود يانه تو فكر نكنم بازي رو اصلا نگاه كردي چون داور اومد و روي اثر توپ نظر داد كه اون هم نادال با زرنگي پا گذاشت روش و اثرش رو پاك كرد ،تو هم به نظرم از طرف طرفداري نادال حرف نزن چون داري آبروي همشون رو مي بري جام رو به ناحق برديد نوش جونتون گفتم خدا جاي حق نشته اين بيگل فعلي بود كه حال نادال رو جا اورد
اولا : بیسواد اون دوربین عنکبوتی نیست که نشون میده توپ کجا قرار گرفته بهشن میگن فناوری چشم باز hawk eye
دوما: مگه داور کشکه اونجا که ندونه توپ کجا برخورد کرده . داور ندید چشم عقاب بین جنابعالی از توی خونه دید که توپ تو بوده؟
سوما: خجالت بکش کی نادال پاک کرده یا میکنه اثر توپ رو؟

ویرایش توسط Maani : 11-26-2011 در ساعت 12:42 PM
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)