بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

29 دی - 12 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-01-2015, 07:01 PM   #281
HamedMilan
Junior Member

پستها: 8
سپاس: 100
در 6 پست 45 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer,Djokovic,Wawrinka,Kyrgios,Sharapova,Bencic
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

قهرمانی این مرد میلانی رو به همه هواداراش تبریک میگم

HamedMilan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی HamedMilan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-01-2015, 07:33 PM   #282
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده

بنده خدا اندی اینقدر حالش گرفته بود که موقعیکه نواک با کیم شوخی میکرد و آرزو میکرد براشون
بچه های زیادی داشته باشن اصلا لبخند هم نزد و عبوس عبوس بود جالب اینکه کیم قهقهه می زد!
من امیدوارم و آرزو میکنم
اندی همانطور که طلسم ویمبلدون را برای هموطنانش شکست طلسم استرالیا هم برای خودش
شکسته بشه اندی تازه 27 ساله هست و هنوز خیلی فرصت داره
اگر نتونه از فرصت بعدیش استفاده کنه تا آخر عمر حسرت این 4 تا فینال را میخوره
همین شرایط به نوعی خفیف تر برای نواک هست.نواک با انگیزه و قدرت زیاد میاد برای رولند امسال
نادال حتی اگر آماده باشه باز هم نواک با انگیزه بیشتر میاد برای طلسم شکنی

بعد از این تورنمنت اختلاف خیلی زیادتر شد تو رنکینگ
تو همین استرالیا نواک بزرگترین گامش را برداشت برای نامبروانی 2015
در حالیکه تمامی مدعیان رنک 2 امتیاز از دست دادند
Just Nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-01-2015, 10:28 PM   #283
viva rafa
Senior Member

پستها: 120
سپاس: 229
در 115 پست 598 بار سپاسگزاری شده

همون بلایی که جوکر سر نادال اوورد و رافا تصور کرد که بازی تمام شدست و بازی رو باخت امروز هم همون فیلم رو جلو ماری بازی کرد دقیقا وقتی شروع به این کار کرد گفتم اخی که اندی الان اسیر دلقک بازیای نوله میشه
اون نوشیدنی هم همش فیلم بود جز اب ساده هیچ چیز خاص دیگه ای نبود ولی کادر فنیش جوری ظرف اب رو از چیزی در میاووردن و کار میکردن انگار دارن معجون درست میکنن
جوکر جوری خودش رو زمین مینداخت و به حدی مصنوعی بعد از زدن توپ به تور و دادن گیم اول خودشو زمین زد که هر بچه ای میفهمید داره فیلم بازی میکنه
و در نهایت هم قصه تکراری یهو اومد و چنان مقتدر بازی کرد که اندی موند که ای بابا این داشت میمورد که...
viva rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی viva rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-01-2015, 11:30 PM   #284
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

منم به نوبه خودم این قهرمانی رو به دوستداران نوله تبریک میگم الحق با اقتدار و با شایستگی تمام قهرمان شد انتظار بود قهرمان بشه اما نه اینجوری که یهو اواخر بازی به اوج برسه با اینکه بازی قبلیش طولانیم بود.
بدون شک نوله با شایستگی الان نفر اول جهان و بعید بنظر میرسه تا دو سال اینده کسی بتونه برای مدتی طولانی این رنکینگو ازش بگیره.
درسته که نوله کلا ادم شیطونی و بعضی از کاراش خیلی به مذاق دوستان خوش نمیاد اما یسری خصوصیات جالب دیگه داره که خیلیا ندارم من جمله دست زدن برای تشویق حریفش که حرکت قشنگی.
بزرگترین دلیل موفقیت یک تنیسور بنظرم تمرکز که نوله خیلی خوبشم داره این قهرمانیم نوش جونش با این شرایط رولند ویمبی و یو اس 2015 مونده و هنوز مشخص نیست نوله تا رولند در اوج بمونه و تنیسم بازی که توی هر بازی احتمالش هست حذف بشی.
با این اوصاف نوله قطعا تمرکز اصلیش قهرمانی در رولند که خیلی خیلی خیلی سخت قهرمان شدن خصوصا که نادال حریفت باشه.
همتونو به خداوند بزرگ میسپارم
همیشه سلامتو پیروز باشین در پناه خداوند
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-02-2015, 12:57 AM   #285
hooman3x
Roger's Fan

آواتار hooman3x

پستها: 234
سپاس: 972
در 154 پست 1,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER-djokovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط viva rafa نمایش پست ها
همون بلایی که جوکر سر نادال اوورد و رافا تصور کرد که بازی تمام شدست و بازی رو باخت امروز هم همون فیلم رو جلو ماری بازی کرد دقیقا وقتی شروع به این کار کرد گفتم اخی که اندی الان اسیر دلقک بازیای نوله میشه
اون نوشیدنی هم همش فیلم بود جز اب ساده هیچ چیز خاص دیگه ای نبود ولی کادر فنیش جوری ظرف اب رو از چیزی در میاووردن و کار میکردن انگار دارن معجون درست میکنن
جوکر جوری خودش رو زمین مینداخت و به حدی مصنوعی بعد از زدن توپ به تور و دادن گیم اول خودشو زمین زد که هر بچه ای میفهمید داره فیلم بازی میکنه
و در نهایت هم قصه تکراری یهو اومد و چنان مقتدر بازی کرد که اندی موند که ای بابا این داشت میمورد که...
از این نظر قبول دارم چون که توی گیم سرو ماری میخواست به ماری کاملا نشون بده که خستس و تا حدودی بریده.البته نمیشه ایراد گرفت چون ماری بعد از اینکه دو دو در گیم ها مساوی شدند به معجزه معجون نواک پی برد
میتونست دیگه بازی خودشو بکنه.اما حقیقتا نواک واقعا انرژیش برگشت و کاملا برتر از اندی شد.
واقعا نواک طوری رفتار کرد که من یک لحظه کارش رو تمومشده فرض کردم ولی بعد از خوردن اون معجون مثل بنز دوید.

الحق نواک خیلی بهتر از اندی بود
hooman3x آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hooman3x به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-02-2015, 08:28 AM   #286
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نواک جوکوویچ با پیروزی مقابل اندی ماری برای پنجمین بار قهرمان گرند اسلم استرالیا شد .
" فکر میکنم اراده و عزم راسخی که در زمین بازی ، امروز از خودم نشون دادم باعث شد که برنده تورنمنت بشم.بردن هشت گرند اسلم و اینکه ازت به عنوان یکی از نخبگان ورزش تنیس نام ببرند واقعا افتخار بزرگیه.نمیتونم بگم که چقدر از این بابت افتخار میکنم. فکر میکنم قهرمانی امروز ارزش بخصوصی در زندگی من داره ، چون من الان یک پدر و همسر هستم. ازدواج کردن و پدر شدن در شش ماه گذشته انرژی جدیدی به من تزریق کرده ، چیزی که قبلا تجربه نکرده بودم و حالا همه چیز داره در مسیر درست و خوب پیش میره .از این بابت خیلی خوشحالم."
اما نواک در ست سوم ناگهان بنظر میرسید که دچار مشکل بدنی شده ، اما بعد از آن توانست به بازی برگردد و بهترین شکل ممکن بازی رو به تمام برساند.
" من فقط احساس ضعف میکردم.برای مدت بیست دقیقه ای دچار بحران فیزیکی شده بودم و راستش رو بخواهید در دوران حرفه ایم زیاد همچین چیزی رو حس نکرده بودم.اما میدونستم که این قضیه شباهت زیادی به بازی دو سال گذشته ام با اندی در فینال استرالیا داره ، جائیکه دو ست اول بازی بیش از دو ساعت طول کشید . تقریبا امروز هم همون شکل رو تجربه کردیم.بازی خیلی فیزیکی بود.میتونستید ببینید که من در اواخر ست دوم و ابتدای ست سوم دچار مشکل شدم .فقط احساس خستگی زیادی میکردم و احتیاج به زمان داشتم که خودم رو پیدا کنم و تجدید قوائی کنم.اینکاری بود که انجامش دادم و شروع کردم به ضربه زدن به توپ و اینکه سعی کردم بیشتر تهاجمی بازی کنم و البته به سمت تور بیشتر حرکت کنم و امتیازات را سریعتر بگیرم.در اون لحظات سخت احساس میکردم که شور و اشتیاق زیادی برای بردن بازی دارم . این چیزی بود که در ذهنم میگذشت."
اما انگار اندی ماری از این موضوع خوشحال نبوده و می گوید که لنگ لنگان راه رفتن نواک و دیدن مشکلاتی که در دستش داشت موجب حواس پرتیش شده است.
" راستش ، قصد ندارم چیز بدی در کنفرانس خبری درباره او بگم یا دنبال بهانه ای یا چیزی مثل این باشم.در همچین بازیهای عکس العملهای متفاوتی رو خواهیم داشت .این راحت نیست که 100 درصد تمرکز داشته باشید. لحظه ای بود که مردم به زمین بازی میومدند و باعث حواس پرتی میشدند.اینکار باعث تاخیر در بازی شد . من تمرکزم بهم خورد و سرویس رو از دست دادم. او شروع به بهتر و تهاجمی تر بازی کردن کرد .بعدش به خوبی و سرحالی ست دوم و البته ست سوم ظاهر نشد. اما طبیعیه که این موضوع رو با توجه به ساعاتی که در زمین بودیم و رالیهای طولانی که داشتیم ببینیم. بازی واقعا فیزیکی بود.من نمیخواستم فیلم بازی کنم.من تقاضای وقت پزشکی بخاطر هیچی نکردم . این طبیعیه که در همچین بازیهای فیزیکی که مخصوصا ما در دو ست اول داشتیم ، کمی از لحاظ انرژی دچار مشکل شویم.این طبیعیه که در همه لحظات بازی صد در صد اماده نباشید. "
با وجود اینکه نواک پنج بار قهرمان استرالیا شده است ، اما جای خالی رولند گاروس همچنان در بین عناوین او خالیست.خبرنگاری از او در اینباره پرسید و آیا حاضر است یک یا دو تا از این جامها را با رولند گاروس عوض کند؟
" قویا اعتقاد دارم که هر چیزی به دلیلی در زندگی اتفاق میفتد.من وقتم رو با این موضوعات و حرفها تلف نمیکنم که اگر میشد چی میشد ؟ به دلایلی من در استرالیا خیلی خوب بازی میکنم و پنج بار قهرمان شدم و به دلایل دیگه ای هنوز گرند اسلم فرانسه رو نبردم .تا جائیکه ممکنه به تمرین کردن ادامه میدم و اینو باور دارم که تا پایان دوران حرفه ایم حداقل یکبار رولند گاروس را خواهم برد."
گفتنی است تورنمنت بعدی نواک ، تنیس 500 امتیازی دبی است که از 23 تا 28 فوریه برگزار خواهد شد.سال گذشته نواک در نیمه نهائی مغلوب راجر فدرر شد.

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-02-2015, 05:40 PM   #287
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-03-2015, 07:54 AM   #288
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

روزگار عجیبی است نازنین ، روزگار عجیبی است

یک گرند اسلم و فقط 29 صفحه بحث و تبادل نظر

فکر کنم اگر حضرت آقا و نادال اعلام بازنشستگی کنند ، دیگه تعداد صفحات بحث و تبادل نظر به تعداد انگشتان 2 دست هم نرسه

ولی دوستان و همراهان همیشگی بخصوص افراد فنی تر ، کم لطفی نفرمائید و برای حسن ختام هم که شده یک جمع بندی از این گرند اسلم همراه با موارد فنی و یک کم حاشیه ما را میهمان کنید

ثواب داره به خدا
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-03-2015, 09:14 AM   #289
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ARY143 نمایش پست ها
روزگار عجیبی است نازنین ، روزگار عجیبی است

یک گرند اسلم و فقط 29 صفحه بحث و تبادل نظر

فکر کنم اگر حضرت آقا و نادال اعلام بازنشستگی کنند ، دیگه تعداد صفحات بحث و تبادل نظر به تعداد انگشتان 2 دست هم نرسه

ولی دوستان و همراهان همیشگی بخصوص افراد فنی تر ، کم لطفی نفرمائید و برای حسن ختام هم که شده یک جمع بندی از این گرند اسلم همراه با موارد فنی و یک کم حاشیه ما را میهمان کنید

ثواب داره به خدا

سلام
حرف دل ما رو زدي ، يادمه گرند اسلم ويمبلدون 2012 كه راجر قهرمان شد تعداد صفحات تاپيك به حدود 80 90 صفحه رسيده بود . حالا اينو كه ميگم نه از بابت قهرماني راجر بلكه اون زمان سايت خيلي پويا بود . مثلا دوستاني كه نام كاربريشون به رنگ هاي مختلف از ساير كاربرا نمايش داده ميشد هر روز مطالب خوب و جالبي چه از لحاظ حاشيه مسابقات چه از لحاظ فني قرار مي دادند اما حتي يك نفر از اين دوستان حتي يك مطلب هم راجب اين گرند اسلم ننوشتند . هر چند كه نميشه زحماتي كه بعضي از دوستان ميكشند مانند آقا سروش و ميثم و همچنين ساير كاربراي باسابقه سايت را نديد گرفت . مثلا يكي از دوستان كه زحمت آپديت عكس مسابقات را در تاپيكي جداگانه قرار مي دادند حتي اينبار يك عكس هم آپلود نكردند . مديران سايت هم نميان بگن بابا چي شده چه خبره ،داستان از چه قراره.
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-03-2015, 10:13 AM   #290
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

گل بود و به سبزه آراسته شد . سايت ATP هاي لايت بازيها رو براي كشور ايران متوقف كرده است. نمي دونم همه هاي لايت ها و ويدئوهاي اين سايت مشمول اين داستان شده است يا بعضي از هاي لايت هاي خاص.

تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg untitled.JPG (32.0 کیلو بایت, 86 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)