بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-27-2011, 09:07 PM   #911
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

درود
فردا شاهد بازی دوم مرحله نیمه نهایی گرند اسلم استرالیا بین داوید فرر و اندی مورای خواهیم بود.این دو تنیسور پنج بار باهم روبرو شدن که سهم تنیسور اسپانیایی بیشتر بوده اما نکته جالب اینجاست که هر 3 برد فرر در خاک بوده و تابحال موفق به شکست این تنیسور اسکاتلندی روی هارد کورت نشده.این دو تنیسور تابحال در گرند اسلم روبروی هم قرار نگرفتن.این بهترین فرصت برای اندی مورای است تا در نبود دو قطب بزرگ تنیس به آرزوی دیرینه خود بردن گرند اسلم دست پیدا کند.
----------------------------------------------------------------
فرر با قد 1.75 سانتی تا اینجای تورنمت آمار سرویسش نسبتا خوب بوده و در 5 بازی گذشته 28 ace زده میانگین 5.6 در هر بازی.بنابراین با توجه به اینکه این بازیکن از روی بیس لاین بازیکن جنگنده ای هست اگر فردا خوب سرویس بزنه دردسر بزرگی واسه مورای خواهد شد.
مورای 1.90 سانتی تا اینجای تورنمت 50 ace زده میانگین 10 در هر بازی.اگر در بازی فردا first serve اندی کاهش پیدا کنه و نتونه خوب سرویس بزنه و کار زیاد به رالی بکشه با مشکل مواجه خواهد شد.
به امید باری جذاب از این دو تنیسور

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 09:18 PM   #912
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
نمیدونم والا شما از دیروز تا امروز شونصد بار شرایط سنی راجر رو بیان می کنی و طوری وانمود می کنی که انگار راجر پیر مرده و بقیه نونهال!! عزیز من آغاسی با 12 سال اختلاف نسبت به رادیک، در حالی که 34 سال داشت اومد و اندی رادیک رو که 22 سالش بود تو اون بازی سنگین شکست داد راجر با 29 سال سن در حالی که فقط 5-6 سال نسبت به نواک بزرگتره میاد اینطوری بازی می کنه و شما طوری جلوه میدی که گوئی چه شرایط سنی خاصی داره!!

در تنیس اصلا سن و سال حرفی برای گفتن نداره، حالا شما هی بیا و Exaggerate کن!! حالا اگه راجر سنش کمتر از کسی باشه و بزنه حریف رو ببره میاید میگید ببین با اینکه 4 سال ازش کوچیکتره چطور میبره
فکر نمیکنم خندیدن به طرز فکر و عقیده کسی جالب باشه؟! اصلا ربطی نداره ! شما ببین وقتی همین جوکویچ یا بازیکنایی دیگه که 29 سالشون شد چطور بازی میکنن بعد میفهمین 29 با 23 فرقش بچیه هرچند که بنده اول هم گفتم افتخار میکنم به راجر .
بحث من سر بازی فیزیکی هست که با این سطح بازی که نواک و راجر بازی کردن از لحاظ فیزیکی کم نیاورد . بسیار خوشحالم از این بابت ..کی گفتم به خاطر سن باخت؟! شما که عادت داری از این حرفا بزنی حالا نشون بده کی گفتم به خاطر سن باخته؟؟؟
نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
من نمیدونم چرا تا راجر تو یه تورنمنت موفق نمیشه همه شروع میکنن به صغرا کبری چیدن برای بازنشستگیش و عدم تواناییش و .......
یادتون نره همین ادمی که داره دچار مشکل ذهنی میشه چند ماه پیش بین 8 تنیسور برتر قهرمان شد.
من فکر میکنم به خاطر حذف شدن رافا از مسابقات و انتظاری که همه برای قهرمان شدن از راجر داشتن فشار مضاعفی روش بود.
در ضمن اگه راجر تای بریک ست اول رو میبرد یا ست دوم رو اونجوری از دست نمی داد شاید الان شرایط خیلی فرق میکرد.
قصد توهین به شما ندارم دوست گرامی اما بنده از سال 2004 طرفدار راجرم..از راجر هم خیلی چیزا بهم رسیده اگر از همین فردا هم دیگه هیچ بازیکنی رو نبره بازم حمایتش میکنم..اصلا هم برام مهم نیست چقدر میبره یا میبازه . راجر بهترین بازیکن تاریخ هست برای من و همیشه طرفدارشم...چه ببره چه ببازه!
هیچ شکی هم به عدم تواناییش ندارم و نگفتم مشکل ذهنی داره چرا حرف از خودتون در میارین؟
من گفتم سمپراس اونو گفته شاید راجر هم همچین مشکلی داشته باشه...در واقع حرف سمپراس رو بازگو کردم و شما اتوماتیک وار اینو تبدیلش میکنی به واقعیت و از طرف من بیانش میکنی...
100% راجر خیلی خوب بازی کرد و بازم میگم 3-0 میتونست به نف راجر باشه چون در هر ست موقعیت داشت اما این نواک بود که در موقعیت های حساس تونست بهتر امتیاز بگیره.
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 09:51 PM   #913
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
فکر نمیکنم خندیدن به طرز فکر و عقیده کسی جالب باشه؟! اصلا ربطی نداره ! شما ببین وقتی همین جوکویچ یا بازیکنایی دیگه که 29 سالشون شد چطور بازی میکنن بعد میفهمین 29 با 23 فرقش بچیه هرچند که بنده اول هم گفتم افتخار میکنم به راجر .
بحث من سر بازی فیزیکی هست که با این سطح بازی که نواک و راجر بازی کردن از لحاظ فیزیکی کم نیاورد . بسیار خوشحالم از این بابت ..کی گفتم به خاطر سن باخت؟! شما که عادت داری از این حرفا بزنی حالا نشون بده کی گفتم به خاطر سن باخته؟؟؟
این مدل مغلطه رو ندیده بودم!! اولا شما نشون بده من کجا گفتم که شما گفتی راجر بخاطر سن باخت؟! بعد من ببینم کجا چی گفتم

شما پست قبلیت کاملا واضح بود، داری میگی راجر چون چند سال از نواک بزرگتره و چون پابه پا بازی کرد پس شاهکار کرده و من هم گفتم آغاسی با اون سن و سال با رادیکی که تازه اول جوونیش بود اونطوری بازی کرد و تازه برد و خسته هم نشد پس کار آغاسی چی بوده دیگه

مگه سطح بازی آغاسی و رادیک فرق داشته؟ هر دو در سطح اول تنیس مردان بازی میکردن و بر روی هارد کورت سریع سینسیناتی!!

من تو پست قبلیم به زبان سلیس فارسی عرض کردم در تنیس سن و سال مهم نیست و شرایط فیزیکی Physical Fitness حرف اول و آخر رو میزنه و راجرم که خدا رو شکر از نظر بدنی هیچ مشکلی نداره پس تعجبی نداره پا به پای نواک بازی کنه

اینم در مورد خط اول پستتون بگم که همه قرار نیست عین هم باشن و عین راجر تا 29 سالگی آماده باشن، بحث ما هم سر 29 سالگی نواک نیست!! شما داری در مورد حال حرف میزنی پس بهتره اگه جوابی دارید در مورد حال بگید وگرنه منم خیلی حرفها در مورد آینده دارم...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 10:00 PM   #914
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

دوستان كمي از بحث اقايان خارج بشيم.
يه سر بريم راجع به نيمه نهايي زنان صحبت كنيم. به هر حال هر چي باشه امروز زن شماره يك جهان از مسابقات حذف شد.
كرولاين شده نادال در بخش زنان. يك baseliner ‎‏ به تمام معنا. البته انصافا اين سبك رو هم خوب بازي مي كنه ولي براي موفقيت بيشتر و بردن گرند اسلم بايد ساير قسمت ها رو هم تقويت كنه. نا لي هم كه امسال, مانند پارسال در استراليا شگفتي ساز شده. نا لي سرويس هاي خوبي داره ضرباتشم از قدرت و دقت بالايي برخوردارند. در شرايط حساس هم خيلي خوب خودشو كنترل مي كنه امروز هم يك match point ‎‏ رو تونست save ‎‏ كنه.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 10:07 PM   #915
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
دوستان كمي از بحث اقايان خارج بشيم.
يه سر بريم راجع به نيمه نهايي زنان صحبت كنيم. به هر حال هر چي باشه امروز زن شماره يك جهان از مسابقات حذف شد.
كرولاين شده نادال در بخش زنان. يك baseliner ‎‏ به تمام معنا. البته انصافا اين سبك رو هم خوب بازي مي كنه ولي براي موفقيت بيشتر و بردن گرند اسلم بايد ساير قسمت ها رو هم تقويت كنه. نا لي هم كه امسال, مانند پارسال در استراليا شگفتي ساز شده. نا لي سرويس هاي خوبي داره ضرباتشم از قدرت و دقت بالايي برخوردارند. در شرايط حساس هم خيلي خوب خودشو كنترل مي كنه امروز هم يك match point ‎‏ رو تونست save ‎‏ كنه.
عزیز من شما سبک ها رو قاطی کردی با هم!! از اولم همه می گفتن کرولاین یه Pusher به تمام معناس، و اون رو با اندی موری مقایسه میکردن... رافا ممکنه بهترین Retriever دنیا باشه ولی در Defensive Skills بنظر من مقابل موری دومه

امروز کرولاین مچ پوینت هم داشت و اگه میبرد شاید شما الان نمی گفتی برای بردن اسلم باید فلان قسمت هم تقویت کنه... بهر حال باخت و رفت پی کارش ولی کیم رو من بعید میدونم بر سر گرند اسلم با لی شوخی داشته باشه و به قولی اتفاق سیدنی بعیده تکرار بشه!!؟ حداقل این نظر منه ولی کیم در گرند اسلم خیلی سخت میشه شکستش داد بخصوص اگه اینقدر Confident و مقتدرانه بازی کنه
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 10:10 PM   #916
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

کیم میزنه لی رو له میکنه
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 10:14 PM   #917
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
این مدل مغلطه رو ندیده بودم!! اولا شما نشون بده من کجا گفتم که شما گفتی راجر بخاطر سن باخت؟! بعد من ببینم کجا چی گفتم

شما پست قبلیت کاملا واضح بود، داری میگی راجر چون چند سال از نواک بزرگتره و چون پابه پا بازی کرد پس شاهکار کرده و من هم گفتم آغاسی با اون سن و سال با رادیکی که تازه اول جوونیش بود اونطوری بازی کرد و تازه برد و خسته هم نشد پس کار آغاسی چی بوده دیگه

مگه سطح بازی آغاسی و رادیک فرق داشته؟ هر دو در سطح اول تنیس مردان بازی میکردن و بر روی هارد کورت سریع سینسیناتی!!

من تو پست قبلیم به زبان سلیس فارسی عرض کردم در تنیس سن و سال مهم نیست و شرایط فیزیکی Physical Fitness حرف اول و آخر رو میزنه و راجرم که خدا رو شکر از نظر بدنی هیچ مشکلی نداره پس تعجبی نداره پا به پای نواک بازی کنه

اینم در مورد خط اول پستتون بگم که همه قرار نیست عین هم باشن و عین راجر تا 29 سالگی آماده باشن، بحث ما هم سر 29 سالگی نواک نیست!! شما داری در مورد حال حرف میزنی پس بهتره اگه جوابی دارید در مورد حال بگید وگرنه منم خیلی حرفها در مورد آینده دارم...
جواب بنده بسیار واضح هست و خیلی هم خوب میدونم چی دارم میگم! بله راجر شاهکار کرده و به شاهکارش افتخار میکنم و همانطور که قبل گفتم چند سال دیگه شاهکار راجر رو شما میبینی وقتی بازیکنای فعلی 29 ساله شدن میتونی با مقایشون بفهمی چه شاهکاری داره میکنه.
در مورد بازی اغاسی هم خدمت شما بگم که اول از همه رادیک رو با جوکویچ یکی نکن که اصلا در حد هم نیستن و دوم اینکه بله پیش میاد اغاسی در امریکا 2005 2-0 از بلیک که عالی بود عقب بود و بعد برد...اما این دلیل بر این نمیشه که شما به صورت متوالی و همیشه با بازیکنان جوان تر بازیکنی و ببری( کاری که راجر داره میکنه)
حرف بی اساسی هست . کی میگه سن و سال مهم نیست؟! شما؟ خب نظر شخصیتون هست همون Physical Fitness که میگی به با افزایش سن کندتر میشه..راجر بسیار عالی خودشو نگه داشته و خوب کار میکنه اما اگر چند بازی از چند سال پیش ببینی سرعت و تحرکش رو میتونی ببینی که جطور فرق کرده هرچند که الان هم ایده ال هست.
ادامه دادن به این بحث طبق اکثر بحث هایی که شما شروع میکنی بی فاید هست.
شب بخیر.

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-27-2011 در ساعت 10:19 PM
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 10:19 PM   #918
shanbeh
Junior Member

آواتار shanbeh

پستها: 27
سپاس: 124
در 25 پست 212 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1- راجر فدرر 2- راجر فدرر 3- راجر فدرر

با سلام و درود به رهبر بی چون و چرای تنیس جهان فدرر بزرگ.لازم نیست چیزی رو توجیح کنیم.چون همه اشکهایی که از چشمان عاشقان فدرر بزرگ چکید تمام عظمت این اسطوره ی جوانمردی رو ثابت کرد.چون فدرر به نبود نادال احترام گذاشت.
بهتره طرفدارای نواک رو بشناسید.هر کسی اون وسط بود سوت می زد

shanbeh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی shanbeh به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 10:23 PM   #919
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shanbeh نمایش پست ها
با سلام و درود به رهبر بی چون و چرای تنیس جهان فدرر بزرگ.لازم نیست چیزی رو توجیح کنیم.چون همه اشکهایی که از چشمان عاشقان فدرر بزرگ چکید تمام عظمت این اسطوره ی جوانمردی رو ثابت کرد.چون فدرر به نبود نادال احترام گذاشت.
بهتره طرفدارای نواک رو بشناسید.هر کسی اون وسط بود سوت می زد

به به عجب طرفدارایی
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2011, 10:23 PM   #920
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
جواب بنده بسیار واضح هست و خیلی هم خوب میدونم چی دارم میگم! بله راجر شاهکار کرده و به شاهکارش افتخار میکنم و همانطور که قبل گفتم چند سال دیگه شاهکار راجر رو شما میبینی وقتی بازیکنای فعلی 29 ساله شدن میتونی با مقایشون بفهمی چه شاهکاری داره میکنه.
حرف بی اساسی هست . کی میگه سن و سال مهم نیست؟! شما؟ خب نظر شخصیتون هست همون Physical Fitness که میگی به با افزایش سن کندتر میشه..راجر بسیار عالی خودشو نگه داشته و خوب کار میکنه اما اگر چند بازی از چند سال پیش ببینی سرعت و تحرکش رو میتونی ببینی که جطور فرق کرده هرچند که الان هم ایده ال هست.
ادامه دادن به این بحث طبق اکثر بحث هایی که شما شروع میکنی بی فاید هست.
شب بخیر.

من والا از اولم قصد نداشتم با شما بحثی بکنم و این هم آخرین باریه که پستی از شما نقل قول می کنم، چون همون روزی که شما گفتی من توپ بخوره زمین میفهمم تنده یا کنده فهمیدم بحث با شما نتیجه ای نمیده!! ولی طی روز های اخیر چند تا مطلب جالب ازتون دیدم که بیشتر به غلو کردن و اغراق شبیه بود تا بررسی فنی و این هم که آخرش بود

سن و سال رو همه میگن فقط یه عدده و برا همینه توماس موستر با این سن و سال برمیگرده و جیمی کانرز تا 41 سالگی بازی می کنه و آغاسی تا 35-36 سالگی ادامه میده... ولی از اونجائی که شما خودتون هم تو قسمت های هایلایت شده دارید میگید که از نظر شما همه چیز فدرر شاهکاره میشه نتیجه گرفت چقدر منطقی پاسخ میدید...

در کل شما میتونید با شاهکار خودتون خوش باشید ولی خواهشا تعمیمش ندید که گوئی فقط یه نفر تا این سن و سال داره اینطوری بازی می کنه و بقیه بعد از 28 سالگی باید با عصا حرکت کنن
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)